14 Huwelijken Rudy Bruyland, Hammestr. en en Gret Vandeveldé, A. 0e Cockstr. 8. PROGRAMMA JULI AUGUSTUS 1-13 juli kamp van de V.K.A.J in Tirol I 10-17 juli kamp van K.S.A. in Zelem 20-30 aug kamp van Chiro in Wolfsdonk I 20-26 juli Lourdesbedevaart. 13 16 aug.Centrumfeesten KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE VOOR PONY'S EN RENPAARDEN In Herdersem, wijk Boskant wordt op i. dag 4 juli het kampioenschap van Belgii voor pony's en renpaarden van het I.P.\ gehouden. Begin te 14 u. VINKENZETTING Op zaterdag 3 juli gaat er aan de zaal D Kletser een vinkenzetting door. Begin 17 u. Er is 1000 F vooruit. Er zijn grati. prijzen op de latten. De inrichter is <j 'Boskantvink. HARMONIEFEESTEN Op zaterdag 3 en zondag 4 juli gaan fc Herdersem de harmoniefeesten door 1 Zaterdag komen er verschillende orkeste? j[ lOp zondag is er eveneens te 14 u. ee tienernamiddag met Ed Flow's drive i show. Er is ook een restaurant voorzie? PROGRAMMA BROEKSTRAATKERMIS 1 Op en rond de weide van de heer Joze Lambrecht in de Broekstraat te Herderset worden ter gelegenheid van Broekstraa r kermis de volgende festiviteiten gehoudet j Op vrijdag 30 juli is er een grote belottirx Inschrijving te 19 u. en begin te 20 i stipt. Vooruit 1500 fr. en talrijke natur. prijzen. -j Op zaterdag 31 juli is er een show va stuntman John Massis. Begin te 15 u. e inkom bedraagt 50 F. Rond 20 u. is er eeaa optreden van de Harmonie „Concordia a Docilitas". Om 20.30 u. is er een grati dansavond met het orkest „The Littjk' Birds". em Op zondag 1 augustus is er te 14.30 u. 1,1 een wipschieting met geld- en naturapri M zen. Om 19 u. opnieuw gratis dansavoti c' met „The Little Birds". MUSIC ALL-IN 2 Presentator en pianist Pim Jacobs, orkestleider en arrangeur Rogier van Otterloo en «Tast but not ■least» producer en regis seur Ralph Inbar vormen tesamen het drietal dat verantwoordelijk is voor het populaire televisie programma «Music All- In». Een programma dat ver over de grenzen be kendheid geniet omdat ar tiesten «live» muziek op hun eigen wijze, kunnen uitvoeren. Dankzij deze formule wa ren hier werelrtartiesten als Gladys Knight anfI the Pips, Ceo Laine, Ja- nis Ian, Randy Newman e.v.a. op de buis. De kombi natie Pim-Ro- gier is in «Music All-in» al vele malen ite zien en te horen geweest veeal in een begeleidende rol maar ook werden regelmatig door Rogier gearrangeer de stukken door hem, het orkest en Pim uitgevoerd. De lijn van het televisie programma is op de twee tot nu toe verschenen «Musis All-In» elpees door getrokken muziek die het ene moment lekker swingend klinkt en waar het volgende ogenblik een bijzonder rustgevende wer king - van uitgaat. Op «Music All-In II» slaan elf nummers die allemaal door Rogier gearrangeerd zijn. Met de hulp van Louis de Lussonnet op drums en bassist Rob Langereis geven Pim en Rogier aan alle nummer.» hun specifieke interpre tatie en laten ze nog eens duidelijk horen wat dat speciaal sausje is. waar zij het patent op schijnen te hebben. SOULSPL1XTERS Get up and boogie» van Silver Convention heeft de eerste plaats bereikt in de Amerikaanse top 100 en wordt achterna gezeten door nog twee uitstekende soulschijven «Mi sty Blue» van Doro thy Moore en «More. mo re. more: van Andrea True Connection. Vorige week word ook in ons landje de langspeler van Dorothy Moore uitge bracht. Overwegend tra ge nummers, maar bijzon der goed. 'i Is niet dirokt stuff» voor iedere soul liefhebber maar toch een vermelding voor de lang speler «Young hearts run free» van Cadi Sta ton. Summertime is de nieu we langspeler \an MFSB op hei Philadelphia In ternational-label. Op het zelfde labo] ook een nieu we van Harold Meivin The Blue Notes Collec tor's item Op die lang speler al de beste num mers van bot vijftal zoals The love I lost en Bad Luck* 1 Droevig aanzicht voor het zwembad van Gijzegem zeker bij zulk mooi en warm weer (EL) DE KAPELLEVINK Vinkenwedstrijd gehouden op zondag 27 juni in het lokaal café „De Uil" bij Louis Wesemael, Stationsstr. 62. 1. Vadre, De Schrijver-De Meersman, Aalst f743 2. Kurt. De Ro Emiel, 5103. Flip. Bauters Jozef, Hofstade, 4764. Pelé, Lemmens Marcel. Lede 380 5. Florent, Ballekens Erik. Gijzegem 3806. Titten, 'Blanckaert Jozef, Hofstade 3777. Balle kens flené, Hofstade 3708. Beo, De Wael Albert, Aalst 3669. Chris, De Wolf-Bombeeck, Aalst 351 10. Linde. Merckx Willy, Hofstade 342. PRONOSTIEKNIEUWS De pronostiekersklub „Petatvrienden" richt op zaterdag 3 juli het jaarlijks souper waarop ook de klubkampioenen zullen ge huldigd worden. Deze huldiging vindt plaats in café Klein Gijzegem te 20.30 u. Klubkampioen werd dit jaar Clement Van Mol voor zijn gevaarlijkste rivaal Karei Oe Lathouwer. Eerste Eva werd de schattige Lydia Vereecken. KAATSNIEUWS Gijzegem Sportief heeft nu ook zijn laatste titelkans verspeeld. Het verloor te gen konkurrent Herdersem met 15*12 cij fers zodat men nu in de algemene klas sering een achterstand telt van 5 punten Bossche, Adolf De Paepe, Auctère Van Royen, Petrus De Meersman, Valere Wil- lems. Carolus Van Den Hauwe, Odile Boeykens, Clarisse De Meersman, Hugo De Smet, Rosalie Blindeman, Maurits De Vulder, Etienne Rubbens, Julia Van Steen, Irma Maes, Maria Goeman, Simon De Swaef, Maurits Temmerman, Rosalie Oe Wael, Jean-Remi Rombaut en Julien Rom- baut. HUWELIJKEN Martine D'Hooghe. Stationsstraat 107 met Erik Boone van Sint-Pieters. VERBROEDERING Burgemeester Lejuste maakte op de vorige gemeenteraadszitting bekend dat Gijzegem met Membach gaat jumileren op zaterdag •31 juli en zondag 1 augustus. Een om zendbrief met alle mogelijke gegevens zal in de volgende dagen over gans de ge meente verspreid worden. KVG-ZWEMNIEUWS Een regeling, die voor de ganse vakantie periode geldig is, werd uitgewerktelke zaterdag zal men de gewone lijnbus ne men die vertrekt te 12.15 aan het klooster, er is ook een passende bus voorzien zodat men binnen de korst mogelijke tijd kan terugkeren seerd. Voor de mentaal minder valide jongens en meisjes die verblijven op het Kasteeltje in de Zijpstraat, werd een sfeervolle ont spanningsnamiddag met poppekast inge richt. Ondertussen richtte dhr. Eddy Dierickx ,,'n werkgroep", bestaande uit gehandikapten BURGERLIJKE STAND Geboorte Katrien De Rop. dochter van Walter en Andrea De Wit, Grote Baan 201. Overlijdens Frans Staelens, 78 jaar, Pontweg 44. Louis Van den Steen, 66 jaar, Rustoord. op datzelfde Herdersem en ook op Leb- Volgende zondag de verplaat- sing naar Zele op het programma hier I moet zeker een overwinning behaald wor- MM ij OVERLEDENEN 1976 De van overledenen tot 26 juni Maria Van Heek, Angèle Van Den Ook Gijzegem deed mee aan de BRT fietspadenaktie. (EL) Opening der parochiefeesten te Hofstade. (EL) Volksdansen uitgevoerd door de Chiro op de parochiefeesten. ('EL) De werkgroep „Gehandikaptenzorg" te Hofstade. (EL) Roosen, Remi Van Haudenhove, Mady Van Sande en Gustaaf Vergeylen. PAROCHIEFEESTEN Een massa volk heeft een bezoekje Eten deze feesten gebracht, die met een in tieme receptie plechtig werd open ver klaard döor de Hofstaadse pastoor De Vos. Hoogtepunten waren de optredens van de Volksdansgroep van Chirogroep Sint-Goe- dele en van het Majorettenkorps van Kon. Fanfare Sint Cecilia. Op de beide feestavonden, opgeluisterd door 't Klein Muziekske en Jean Monet kon ook een bevredigende opkomst genoteerd worden. De reuzebelotting verzamelde een vijftigtal deelnemers. GNTSPANNINGSREIS De Spaarmaatschappij „de Ware Vrienden" richt op zondag 29 juli een ontspannings- reis in die loopt langs Ciney, Rochefort, Bouillon, Namen, Dinant, Beauraing en Waver. De deelnemingsprijs is vastgesteld op 190 fr. (voor leden) en 240 fr. (voor met-leden). Men dient zich zo vlug mogelijk in te schrijven in café De Witten, Babbe- laarsstr. 64. ledereen is hartelijk uitgeno digd TRANSFERNIEUWS Werden aangeworven Frans Roelandt (SK Aalst), Erik De Smet (Wieze), Jozef Bes- sems (VK Meldert), Frans Van Oer Strae- ten (SK Lebbeke) en flené Schorreel (SK Aalst). John Lissens en Gilbert De Ridder werden ook nog voor een jaartje vastge legd Werden afgestaan Ronald Vergeylen (n. HO Merchtem), Lowie Van Den Hauwe (n. SK Aalst) en Erik Van Gijsegfoem (n. Wieze). Kortom, Wilskracht Hofstade lijkt genoeg versterkt om ook in derde provinciale een goed figuur te kunnen slaan •GEBOORTEN Kristof Lorie, zoontje van Rudolf en Vi- viane De Wael. Sint-Annastraat 14. BABBELAARKERMIS Ter gelegenheid van 'Babbelaarkermis zal er op zondag 5 september een nieuwelin- genkoers georganiseerd worden en dit aan de Overbroekstraat Vast vertrekker is de Hofstaadse nieuweling Guy Bloem, die kortgeleden verdienstelijk in de nieuwelin- genkategorie debuteerde FIETSELING De Hofstaadse deelnemers, die allen spor tief waren uitgedost hebben een tocht van 25 km afgelegd die hen langs Wiaze naar Dendermonde bracht, de terugtocht liep langs Appels. Oudegem en Gijzegem, Hofstade naar de Aalsterse Keizershallen, alwaar de officiële Hofstaadse delegatie door de organisatoren uitbundig werd ont vangen. Het blijkt dat alle rijders zo enthousiast waren dat het er goed inzit dat men wekelijks oefentochtjes gaat on dernemen. Hierover later meer OVERLIJDENS Leontine De Petter, echtg. van Clement Eeckhout (Zijpstraat 21), geb. te Aalst op 9 maart 1903 Felix Lorie, wed. van Marie Van den Hauwe (Kortenhoekstr. 12), geb. te Hofstade op 21 juni 1885 CM-REIS Deze gaat door op woensdag 14 juli. Oe reisroute loopt over Gent, Diksmuide (be zoek aan IJzertoren) en Adinkerke alwaar iin de Meli zal gedineerd worden. In de namiddag wordt Oostende, 'Brugge en een dansgelegenheid bezocht, ledereen kan deelnemen aan de prijs van 160 fr. (alles linb.). Men dient zich voor 11 juli in te schrijven in café Ons Huis, Stwg. op Aalst, nr. 8. Men vertrekt te Hofstade te 7.30 u en de thuiskomst is voorzien te 23.30 u. WIELERNIEUWS In het kader van de „Nachten van Hof stade" werden twee wielerwedstrijden ge organiseerd in de nieuwelingenkoers (37 deelnemers) finishte de Hofstadenaar Guy Bloem in het peleton. In de liefhebhfers- koers (42 deelnemers) eindigde Hedwig Bloem op een verdienstelijke derde plaats. KERK EN WERELD De aangesloten gezinnen zullen het bezin- iningsboekje en de gebedskaarten deze week ontvangen en dit zowel voor de maand juli als voor de maand augustus. Voor de wijkverantwoordelijken zal er in juli geen bijeenkomst gehouden worden. Waarvan akte GEHANDICAPTEN TE HOFSTADE Op initiatief van dhr Eddy Dierickx, leraa-- in een instituut voor mentaal gehandikap ten, werd tijdens de voorbije winter een prachtige geslaagde Duivenshow ten voordele van de gehandikapten en lang durige zieken van Hofstade georgani- en mensen die bekommerd zijn om het gehandikaptenprobleem, op. Zaterdag 26 juni II. kwam deze „werkgroep" een eerste maal samen met op het agenda organisa tie gehandikaptenfeest te Hofstade. Samen stelling werkgroep Eddy Dierickx (promo tor), De Rick Aimé, D'Hondt Jozef, Nelly Huldiging van kampioen Backaert van de Aalsterse Piasvissers. Koning werd Albert Verspeten. (JM)

De Voorpost | 1976 | | pagina 14