Leedse kandidaten onder de loupe ALFRED VLAEMINCK RIJKSAMBTENAAR, 7DE KANDIDAAT BSP-LIJST KAMIEL BERCKMOES BEDIENDE, 2e KANDIDAAT BSP-LIJST MAURICE MINNEBO, GEMEENTERAADSLID VOORZITTER BSP-LEDE, 1STE KANDIDAAT BSP-LIJST HENRI DE BRUYNE GEMEENTERAADSLID, 6e KANDIDAAT CVP-LIJST ALFONS GREPDON BURGEMEESTER VAN WANZELE, 10DE KANDIDAAT CVP-LIJST Y R D J JULES HENDRICKX, PROVINCIERAADSLID, 8STE KANDIDAAT LIJST LEDE 77 ALICE DE COENSEL, RIJKSBEAMBTE 8STE KANDIDAAT BSP-LIJST 10 - 8-10-76 - De Voorpost In feite ben ik afkomstig uit Wichelen maar woon reeds 15 jaar te Lede. Ik heb me kandidaat gesteld omdat ik reeds goed ingeburgerd ben te Lede en omdat door de fusies de nu gevolgde politiek op grotere schaal zal bedreven worden en omdat er omvangrijker problemen en taken zullen wegge legd zijn voor het gemeentebestuur. De schakel met de pro vincie en de staat zal nu intenser worden omwille van de problemen die moeten behandeld worden. tingskantoor of dergelijke zelf gaan, dat ze zich steeds niet moeten beroepen op de hulp van familieleden of derden hiervoor, dat zou heel wat van hun frustraties wegwerken. Maar daarbij komt dat de toe gang tot de openbare gebou wen hier in Lede voor deze mensen zeer veel problemen schept, evenals voor bejaarde mensen. Ook de voetpaden zijn onveilig voor de minderva liden, ze zijn zelfs onveilig voor validen. Een juist cijfer van mindervaliden in Lede kan ik moeilijk geven, omdat die mensen zelden met hun moei lijkheden en problemen naar buiten durven komen. Op ge bied van huisvesting zouden er voor de mindervaliden speciale laagbouwwoningen in de so ciale wijken moeten worden ter beschikking gesteld, zoals dat nu reeds het geval is voor be jaarden. En voor de minderva liden is het ook wel belangrijk dat er door de COO van Lede een degelijk systeem van be deling van warme maaltijden wordt georganiseerd. In Lede bestaat er geen organisatie, zoals bv. voor bejaarden, die zorgt voor de ontspanning van de mindervaliden. Het zou nochtans belangrijk zijn voor de mindervaliden dat zij met mensen van hun eigen katego- rie in aanraking komen om zo te kunnen vaststellen welke soort handikappen er bestaan en om tevens te zien dat ze niet alleen staan met hun proble men. Dit zou reeds heel wat frustraties, die deze mensen hebben opgedaan door hun handicap en door de maat schappij waarin zij leven, mil deren Een lovenswaardig in itiatief zou bv zijn een ont spanningshuisje voor minder validen, dat gemakkelijk toe gankelijk is voor deze mensen en waar ze zouden kunnen kaarten, dammen, schaken, enz. V.P.: Is het juist dat uw speciale aandacht gaat naar de minder validen? A.V.: Ja ik heb me steeds toe gelegd op de mindervaliden en hun lotsverbetering. Deze mensen verdienen wel echt datgene wat voor hen wordt gedaan omdat ze niet of toch moeilijk kunnen ingeschakeld worden in het maatschappelijk bestel. Het gemeentebestuur moet volgens mij een verlengs tuk zijn van wat op nationaal vlak voor deze mensen onder nomen wordt Op nationaal vlak genieten deze mensen fi nanciële steun, onder vorm van financiële vergoedingen voor mindervaliden, tussen komsten voor speciale ge neeskundige zorgen, enz. Op gemeentelijk vlak zijn die men sen aan hun lot overgelaten. De kontakten met het bestuur moeten vermenselijkt worden, want op dit ogenblik bestaan die kontakten enkel onder vorm van het invullen van een formulier voor hun dossiers op nationaal vlak. Op de ge meente zou een centrum moe ten bestaan waaro.a. die men sen terecht kunnen om met raad en daad bijgestaan te worden. Het zou interessant zijn dat deze mensen ook zelf hun zaken konden regelen, als bv. het naar de post, belas- VP: In 1970 haalde u bij de ge meenteraadsverkiezingen de meeste voorkeurstemmen van de partij en nu staat u zesde, waarom9 DB: Roelandt, dat stond vast, was lijsttrekker, verder was meester Ruyssinck voorzitter Deze kon zijn plaats op de lijst dus niet verdedigen, men heeft hem de tweede plaats voorge steld en hij heeft deze aan vaard. Tevens moest er reke ning gehouden worden met de nieuwe gemeenten en ten slotte sta ik op de 6de plaats toch als eerste van de andere Leedse kandidaten Wij zijn als mensen van Lede eensgezind en gaan geen ruzie maken on der mekaar. Ten slotte kenden wij niet goed de andere men sen van de fusiegemeenten en dus konden wij geen degelijke poll organiseren. Echter indien ik bij deze verkiezing terug zo 3oed uit de bus kom ga ik voor liets of niemand meer ach- eruit en zal ik wat meer mijn risen stellen /P: In het programma wordt Ik ben dus voor Oordegem vervangend gemeenteraadslid, tevens ben ik voorzitter van de plaatselijke BSP-afdeling. Bij de lijstvorming van de BSP werd er naar gestreefd om de buitengemeenten een verkiesbare kandidaat te geven. Zo doende ben ik op de 2de plaats terecht gekomen. De BSP heeft ook wel kontakten gehad met de gevormde koalitielijst, maar het merendeel van de BSP was tegen dergelijk samen gaan. Ik persoonlijk was daar ook tegen en in geval de BSP toch met de koalitielijst opkwam zou ik me zeker geen kandi daat gesteld hebben, dat stond vast. Voor de BSP is het wel iets speciaals, want het is de eerste keer dat wij met een aparte lijst uitpakken in alle gemeenten buiten Lede. Toch ben ik er van overtuigd dat wij ook daar zeer goed uit de bus zullen komen, in ieder geval veel beter dan indien we met de koalitielijst waren opgekomen. VP: Ziet u ergens problemen in de fusie voor de kleine ge meenten? KB: Nu meer dan ooit moet onze levende gemeenschap van organisaties en klubs voor jongeren, volwassenen en be jaarden, nog hechter met el kaar verbonden blijven. Het ware inderdaad erg moest een beweging of maatschappij omwille van de fusie verdwij nen, we spreken hier over alle organisaties zonder onder scheid. Deze moeten afzonder lijk blijven en mogen niet op geslokt worden door de grotere verenigingen uit Lede. Hier moet worden naar gestreefd. Veel zal ook wel afhangen van de personen zelf die in de ver enigingen zitten. Verder zal er zeker overal in de gemeente huizen van de gemeenten bui ten Lede een dienst moeten komen gedurende 1 of 2 dagen in de week en zeker ook eens 's avonds, want in Lede is het gemeentehuis enkel in de voormiddag open. Het zou toch niet verantwoord zijn dat be paalde mensen zich een dag verlof moesten nemen op hun werk om bepaalde formalitei ten te vervullen op het gemeen tehuis in Lede. Ten andere als mensen uit Oordegem bijv. naar Lede moeten, hebben ze daar een ganse dag voor no dig, want niet iedereen bezit een wagen, en de verbindin gen tussen Lede en Oordegem zijn nu ook niet ideaal te noe men. VP: In uw programma wordt er gesproken over een projekt van sociale woningbouw te Oordegem. Kunt u dit even na der verklaren? KB: In Oordegem vooral stelt zich het probleem dat er prak tisch geen bouwgrond meer voor handen is, tenzij zeer du re. Toen het huidige bestuur aangetreden is zes jaar gele den. werd kontakt opgenomen met mensen van de bouw maatschappij om een sociale woonwijk op te richten, hier op een terrein achter de Rijksmid delbare school Doch verdere stappen werden er nooit on dernomen, de burgemeester en de eerste schepen hebben die zaak gewoon laten vallen. Maar dit is niet het enige, want gedurende die zes jaar is er niets verwezenlijkt geworden hier in Oordegem. Ik ben een Aalstenaar, maar voel me veel meer Ledenaar, ik woon ten andere reeds meer dan 20 jaar in Lede. Verder ben ik lid van heel wat organisaties in Lede en ben ik bode van de CM voor de gemeenten Wanzele en Lede. eveneens gesproken over de subsidiëring van de jeugdbe wegingen. Hoe ziet u dat? DB: De jeugdbewegingen krij gen veel te weinig in Lede, zij kunnen daar niets mee doen. Als men bijvoorbeeld nagaat wat een kamp kost, betekent dat niets. Er zou iets moeten gedaan worden per speciale prestatie Dat gebeurde niet. de begroting werd gestemd in de gemeenteraad, dan gaf het schepenkollege de verdeling door en wij wisten niet hoe de verdeling gebeurde. Verder zou ik willen aanstippen, i.v.m. het bejaardenbeleid dat te Le de. zoals in andere gemeenten reeds gebeurt, wordt verwe zenlijkt dat bejaarden 's mid dags thuis hun eten krijgen te gen een sociale prijs Ze be schikken in de COO daarvoor over de nodige installaties Zo zou men kunnen bevorderen dat de oude mensen in hun ei gen huisje kunnen blijven VP: Zal het sportterrein niet te veel ten dienste staan van VC JONG LEDE, en te weinig van de bevolking van Groot-Lede? DB: In feite mag dit geen pro bleem worden, want er is plaats genoeg om verschil lende voetbalpleinen aan te leggen, zodanig dat iedereen en elke ploeg aan zijn trekken kan komen mits bepaalde af spraken. VP Zullen door de fusies de folkloristische gebruiken niet in gevaar komen? DB: De gemeenten zelf moe ten blijven, maar vooral ook wijk- en dorpskermissen en folkloristische gebruiken mo gen niet verdwijnen en er moet vermeden worden dat deze feestelijkheden hetzelfde lot ondergaan als bijvoorbeeld de vroegere wijkkermissen van Lede Ve rder heb ik gezorgd voor een goede straatverlichting gans de nacht en dit heeft zeer veel bijgedragen tot de veiligheid van onze straten. Nu is men ook bezig met de waterleiding, nadat er zeer veel moeilijkhe den zijn geweest met de aan bestedingen. Wat het huidige programma betreft moet ik zeggen dat dit zoals trouwens alle programma's, vrij vaag is. Persoonlijk ben ik voorstander van beschutte werkplaatsen en dat zal mijn doel zijn indien ik in Lede iets te zeggen heb. Ik heb me trouwens steeds zeer veel ingespannen voor de gehandi- kapten. Verder moet er in Lede eveneens een kinderkribbe komen, evenals speelpleinen op de verschillende wijken. Eveneens zal het voor Lede noodzakelijk zijn een informa tieblad uit te geven, zeker nu met de fusies. Zo kan men de ganse bevolking bestrijken. Dit zou wel tegen de reklaambla- den kunnen zijn, maar daar kunnen oplossingen voor ge zocht worden V.P hoe ziet u de fusiepro- blemen? B.G De echte achtergrond van de fusie is politiek van de grote partijen, omdat ze willen vermijden dat, zoals in Lede, een onafhankelijke partij aan het bewind zou komen. Wij moeten hoogdringend terug naar de basis, ik ben tegen de politiek van de grote partijen, want op de buiten hier zijn wij daar reeds dikwijls van bedro gen. Veel wetten worden tegen Mijn hoofdwerk in Wanzele was de verwezenlijking van een sport- en speelterrein dat gelegen is in het centrum, voor de ganse gemeenschap, met daarbij een komplex van sociale bouwgrond (17 bouwterreinen) welke werden verkocht tegen echt sociale prijzen. Het speelplein is hier een echt groot sukses en wordt zeer veel gebruikt. Ik ben rijksambtenaar en zetel in de gemeenteraad sinds 1959, ik ben eveneens sekretaris van De Rank. In verband met de samenstelling van de lijst is het inderdaad juist dat Lede sterk vertegenwoordigd is en dat de andere gemeenten min der uit de verf komen. Toch wens ik er aan toe te voegen dat er minstens twee verkiesbare plaatsen toegekend zijn aan kandidaten van buiten Lede. jaarden waar zij hun eigen meubeltjes en karakter kunnen behouden en die daar de no dige hulpverlening krijgen. Het is vooral belangrijk dat deze mensen niet allemaal samen opgesloten worden, als het ware in een getto, waar ze in hun omgang ook dagelijks con tact kunnen hebben met kinde ren en jonge gezinnen. Verder wensen wij dat een dienst zou opgericht worden die de inlich tingen verstrekt over de rech ten en plichten die de mensen bezitten bv. bij bouwen of sa neren. Deze dienst mag na tuurlijk geen enkele politieke binding hebben of vereisen. In de jeugdraad waar we over spreken in punt zes van ons programma, spreekt het van zelf dat er mensen van alle strekkingen moeten zitten en vooral ook de niet georgani seerde jeugd. In verband met de sporthall wensen wij een werkelijk te verwezenlijken pro jekt, dus geen luchtkastelen, welke beantwoorden aan de fi nanciële toestand van de ge meente. Dit komplex moet ten dienste staan van alle sportbe oefenaars van Lede en mag niet toegekend worden aan één organisatie Aan dit kom plex moet in ieder geval een omni-sportzaal verbonden zijn waar naast allerlei sportaktivi- teiten eveneens tentoonstel lingen, toneelvoorstellingen, bals e.d. zouden kunnen inge richt worden. Deze zaal hoeft geen overbodige luxe te zijn, maar moet wel iets degelijks zijn, en uiteraard toegankelijk voor alle verenigingen Een kinderkribbe moet er eveneens zo vlug mogelijk komen te Lede en, wij denken in dat verband aan de melkerij of aan de oude gendarmerie. Op die manier kan men ten minste deze ge bouwen ten nutte maken, want nu is dit slapend kapitaal. Ten slotte wil ik er nog aan toevoe gen dat, als wij de meerderheid moeten helpen vormen, het aanvaarden van ons pro- Ten andere komen wij op een paar uitzonderingen na. met nieuwe mensen op en is de kop van de lijst eveneens, op mij persoonlijk na, volledig ver nieuwd, terwijl de CVP bv. met hun vroegere kopmannen voor de dag komen. Dan is er ook nog het feit dat onze kiezers sterk partijgebonden zijn, zo dat wij praktisch zeker zijn van ons kiezerskorps. In Lede zijn wij steeds in stijgende lijn ge gaan. In het begin haalden we op het nippertje een zetel, voor zes jaar hebben we op het nip pertje onze tweede zetel ge mist. Mijn stemmenaantal is ook steeds in stijgende lijn ge gaan, bij de eerste verkiezing had ik 230 voorkeurstemmen en voor zes jaar had ik er reeds 712 en ik ben er van overtuigd dat ik deze maal niet onder deze cijfers zal zitten. V.P Kunt u nu even het pro gramma wat verduidelijken? M.M.: Welja, in verband met de bejaardenzorg en zorg voor sociaal minderbedeelden wensen wij het degelijk organi seren van warme maaltijden en hulpverlening in het kader van de vernieuwd COO en verder het steun geven aan diegenen die echt hulp nodig hebben. In de sociale woonwijken willen wij speciale woningen voor be- gramma eén van de voorwaar den zal zijn om deze meerder heid te helpen vormen. V.P.: Welke kritiek hebt u op di vorige bestuursmeerderheid? M.M.: Eerst moet ik toch wel 0| een verdienste van Raes wij zen en die is dat hij het secto risme heeft weggewerkt, wanj ik heb de gemeenteraden varL in 1959 gekend met een abso-*teJ lute meerderheid voor CVP eqjn op dat ogenblik was de subsi diëring steeds voor één enkeh partij weggelegd. Mijn kritiek i dat men met meerdere dingerial r te laat gekomen is, dat men ze-j ik kere beslissingen genomer heeft zonder de gemeenteraar te kennen en dat men het dark- T enkel op de gemeenteraad! d bracht om er de goedkeuringrdt aan te hechten. Tussenkomst* sten van oppositieleden legder ze meestal naast zich neer| Dan op het laatste was d< meerderheid er geen mee| want we hebben meermaals dr gelegenheid gehad om dir groepen in de minderheid tértit zetten allicht wel te wijten aaren het verlies van hun leiders llhde zou even een vb. willen aanha-öste len van het negeren van voorj stellen van de oppositie. Ik heb op een bepaald ogenblilfer in de gemeenteraad voorgejnie steld om een rioleringsplan uin tv te werken en toen werd dajktie ist verworpen omdat het te duu zou geweest zijn. Twee jaar la ter kwam de meerderheid mi het zelfde voorstel op de pro| pen en toen werd het aanvaart omdat het dan zou een nooi zaak geworden zijn. V.P.: Waarom hebt u geen gej pensioneerden op een verl he kiesbare plaats gesteld? prst M.M.: We hebben er een oj een verkiesbare plaats willed hi zetten maar die persoon heefjt di er niet aan gehouden daar te lijs staan, hij wenste dat niet IrBtel ieder geval was het onze bel vc doeling om gepeensioneerdejrrm op de lijst te zetten. Ten ander®n l in de bejaardenraad was heiiku gezegd geworden dat er mjnktie stens" één gepensioneerde ope de lijst moest staan bij iedere partij, maar nu zien we dat ei geen gepensioneerde op déH lijst van de CVP staat, ondank^B het feit dat deze partij de grootjd ste gepensioneerdenbond heeft te Lede. k de buiten gemaakt bv. het ge westplan, de vogelvangst, het planten van aardappelen en nu de fusies. In Lede zou men voor het zwembad ook geen subsidies gekregen hebben indien een nationale partij aan het bewind was omdat men steeds eerst naar de grote cen tra gaat waar de senatoren en volksvertegenwoordigers wo nen. Mijn groottste hoop is nu dat door de fusies onze ge meenten meer zelfstandig zul len worden, dus minder gediri geerd door de grote partijen en allerlei besturen die boven ons hoofd staan. V.P.: Welke problemen zijn er volgens u voor de fusiege meente Lede? B.G.: Eerst en vooral zie ik een probleem in de centralisatie van de diensten. Als er papie ren moeten worden ingevuld zoals studiebeurs of zo, en dat is in Lede, gaan de mensen daarvoor een dag moeten ver letten op hun werk. Daarom zou men een zitdag kunnen houden. Ze spreken in het pro gramma over decentralisatie van die kleine diensten als hu welijk e.d. maar ik geloof daar allemaal niet veel in. Alles is gecentraliseerd en wanneer men bij mij om een papier komt is het steeds gebaseerd op burgerlijke stand, ik*heb dat niet meer, dus kan ik dat niet bezorgen En zal die ene sche pen of ambtenaar van burger lijke stand naar alle gemeentes kunnen vliegen om daar ie mand te trouwen? Ik ben licentiaat germaanse filologie en in die hoedanigheid geef ik les. Als provincieraadslid heeft de partij mij gevraagd ditmaal op de lijst te staan en ik heb dit gedaan omdat ik mij steeds ten dienste stel van de partij. Ten andere vanaf nu zal de gemeente een belangrijke schakel worden tussen de bur gers enerzijds en de provinciale en nationale belangen an derzijds alhoewel de gemeente zijn plaatselijk karakter zeker niet verliest. Verder ben ik in de streek in derdaad zeer bekend wegens mijn sociaal dienstbetoon Dit doe ik om de mensen werke lijk te helpen, ik vraag daar nooit enige financiële vergoe ding voor, evenals dat ik nog nooit aan iemand gevraagd heb om voor mij te stemmen, tenandere ik deed reeds aan sociaal dienstbetoon lang voor ik mij verkiesbaar stelde op een lijst. V.P Welke problemen zal de fusie volgens u opleveren? J.H.: Eerst en vooral heb ik mij steeds verzet tegen deze vorm van fusie, maar ze is er nu en we moeten er mee leren leven In de fusie moet de mens cen traal staan en zou ik willen dat men vanuit Lede-centrum ook ziet dat men mensen wonen heeft aan de grens met Bave- gem, Massemen e.d. Het zal dan ook een noodzaak zijn om informatie door te spelen naar die ver afgelegen gemeentede- len. Het zal een noodzaak zijn om bureau's in het leven te roepen in ieder centrum waar de mensen met al hun proble men terecht kunnen en dat vooral niet politiek gericht is. De noodzaak aan dergelijke bureau's zal er zeker zijn in de fusiegemeenten want bv. oude mensen kunnen moeilijk van Oordegem naar Lede komen met de fiets of te voet. Men mag nog niet eisen dat ieder een over een wagen beschikt. Een andere mogelijkheid zou zijn het inleggen van een auto busverbinding tussen de ver schillendefusiegemeenten. Dit is gemakkelijk te verwezenlij ken en zou een belangrijke stap vooruit betekenen Het is de taak van de besturen om naar de mensen toe te gaan. en vooral niet omgekeerd. V.P.: Als bestuurslid van Vlier- zele Sportief zal u zeker ook uw opvatting hebben over de pro blematiek van het sportkom- plex hier te Lede Mogen weio die opvatting kennen? pw J.H Wel ja, het zit zo dat Blosc i d het terrein van V.S. heeft aan-pte gekocht. Eveneens, zijn reeds onteigeningen aan gani£! om daar het grootste sport komplex van Oost-Vlaanderer aan te leggen Dit alles op te I staatskosten uiteraard. Ik vine na' dat het dan geen zin meer heef om dan 5 km verder een com 9 plex op gemeentekosten op t( he richten, ten andere ik denk nie Ie dat de staat hiervoor dan nog'Ier subsidies zal uitkeren. vc V.P.: Er wordt nogal negatie a gesproken over het samen- gaan van de drie groepen of een lijst. Hoe staat u als VU-< daar tegenover? k ocl J.H Bepaalde mensen zijn he inderdaad niet eens over dr mi lijst die gevormd is, maar ande et f ren zien het zo dat ze zeggen, i oe hebt daar iets verwezenlijkt da voor ons belangrijk is, aange zien u daar plaatselijke belan mi gen gesteld hebt boven de nai tionale partijbelangen, ik denl m; wel dat het interessant is d; we nu met die fusie met een lijs uitpakken die eerst én voora zir denkt aan de gemeentelijke be tiec langen Ik ben rijksbeambte en moeder van één zoon. Sinds mijn geboorte ben ik BSP-er en ik ben tevens lid van SVV. Ik heb mij kandidaat gesteld op de BSP-lijst uit erkentelijkheid voor Maurice Minnebo, die een formidabele mens is en die voor mij en mijn gezin reeds heel wat heeft gedaan. V.P Hoe zietu het jeugd beleid in Lede? A D.: Wel ikzal maar beginnen met de allerkleinsten. Het is hoogstnoodzakelijk dat er in Lede een kinderkribbe komt Ik weet zelf hoe ik gesukkeld heb toen ik mijn kind had. want als werkende vrouw kun je hier in Lede nergens heen Vooral nu met de fusies zal die noodzaak nog groter worden Een andere nood zijn uiteraard de speel pleinen, want in Lede zelf is er geen enkel Het is toch wel no dig dat gedurende de vakan ties de kinderen van de wer kende ouders ergens kunnen opgevangen worden en onder bestendig toezicht worden ge houden. Deze speelpleinen moeten dan ook opgericht worden in de verschillende woonwijken van groot-Lede Voor de oudere jeugd zou er dan een pluralistisch jeugdte huis moeten opgericht worden, waar iedereen, van welke op vatting men ook is.verwelkomd wordt en waar niemand wordt afgesloten zoals nu gebeurt in de Leeuwerik, waar mensen van andere opvattingen als deze van het katholieke be stuur buitengekeken worden In verband met de oprichting van de jeugdraad die wij voor stellen moet uiteraard het zelfde principe van pluralisme gelden. Ten andere ik vind het spijtig dat bijna elke jeugdor ganisatie politiek getint is. ik vind dat men een kind zo niet van jonqsaf moet indoctrineren met partijidiologiën. van welke partij die ook moge wezen Een kind moet zelf zijn politiek den ken kunnen ontwikkelen. Ook op sportgebied zou meer moe ten gedaan worden voor de jeugd, en uiteraard ook voor de liefhebberssporten. Maar in dien men een sportkomplex met allerlei terreinen zou aan leggen of wat nog beter zou zijn dat is Vlierzele Sportief uitbrei den, dan zouden ook daar ge- durende de vakanties ook kin- "C deren kunnen worden opge- >re vangen terwijl de ouders gaar iwi werken zijn. En nogmaals ooi ih dit sportinitiatief zou pluralis-fog tisch moeten gebeuren. Orr j, over het idee van pluralisme verder te gaan zou ik toch wil len verwezenlijkt zien dal dek< gemeenteraad meer pluralist!- die sche initiatieven steunt Ik benef~ bv. lid van de socialistische j vrouwenorganisatie wel waarom geeft de gemeente- raad haar subsidies niet meer ive in de richting van gemeen- iko schappelijke aktiviteiten. zorh kunnen de verschillende vrou wenorganisaties eens van ge- >o dachten wisselen 1st op ger

De Voorpost | 1976 | | pagina 10