Waarheen Avanti TELEURSTELLEND E.V. AALST Eerste zege voor Avanti Femina scoort 37 maal NIET ZONDER MOEITE, Slechte start voor titelkandidaat 24 EERSTE NATIONALE BEVORDERING Men kan van Avanti Lebboke bezwaarlijk zeggen dat *-Ü een gelukt kompetitiebegin aehter de rug hebben. De Leb- beekse ploeg van trainer Janssens kreeg weliswaar een enorm zwaar programma voorgeschoteld, maar slechts twee punten op acht behalen is beslist teleurstellend. Wat vooral verontrustend is, is het feit d"t Avanti er maar niet meer in slaagt dat wervelende en sprankelende spelpatroon op het terrein te toveren dat hen een paar seizoenen geleden echt onweerstaanbaar maakte. De wedstrijd tegen Sasja werd een bevestiging van hetgeen reeds meer dan een seizoen bij Avanti opvalt. De aanvalsbewegingen gebeuren traag en zodra de Lebbeekse afstandswerpers niet in hun beste doen zijn wordt de Avanti-aanval echt steriel. Zoals de toestand nu evolu eert kunnen wij nog moei lijk spreken van een Bel gische topklub in verband met Avanti Lebbeke. Het 's onmogelijk dat sommige A- ^'anrti-spelers reeds af te re kenen hebben met fysische of mentale afbouw, daarvoor zijn zij zeker nog te jong. Trainer Janssens spant z'ch in tot het uiterste maar slaagt er niet in de vroegere speelsheid en fantasie van de spelers terug op te wekken. Het 's zeker niet onmogelijk dat plots alles in de goede plooi valt bij Avanti, maar oprecht, wij vragen ons af op welke wijze men het roer kan omgooien. AVANTI SASJA 11-16 Avanti, opnieuw met Eddy De Smedt, kende een veelbe lovende start. Na 8' spel leidde Lebbeke met 4-0 dank zij mooie treffers van De Vlieger, Koen Verhofstadt en E. De Batselier Sasja wij zigde zijn verdediging en meteen was het gedaan met het Avamta-sukses. Dirk Ver hofstadt, gehinderd door een hand kwets uur, besloot nog eens op de paal, maar Sasja scoorde langs Bax het eerste tegendoelpunt na 9'. Avanti viel volledig stil en zelfs het getaloverwicht, toen Jacobs twee minuten straftijd uitzat, werd niet uitgebuit. Na 24' was Sasja, eveneens weinig briljant, er in geslaagd ge lijk te maken (4-4). Dirk Verhofstadt kon nog twee maal scoren op penalty maar bij de rust waren de Wil rijkenaars steeds op gelijke hoogte. Tijdens deze eerste helft bleven de verdedigingen duidelijk de baas op de in spiratieloze aanvallers. Tij dens het tweede wedstrijdge deelte startte Avanti zonder Dirk Verhofstadt. Sasja nam toen voor het eerst voor sprong en leidde na 8' met 6-8. Dirk Verhofstadt be sloot nog maar eens op de paal maar via Koen Verhof stadt en de jonge Vermoe- sen kwam men toch langszij na 12' (8-8). Opnieuw ble ven de verdedigingen baas op de aanvallers zodat 11' voor het einde het scorebord steeds 10-10 aanwees. De laatste 10 wedstrijdminuten kraakte Avanti dan volledag. Sasja, plots zeker van zich zelf, ging sneller spelen en meteen werd Avanti over speeld. In een ruk ging het van 10-10 naar 10-16. Dirk Verhofstadt. geen enkele ve'-dgoal, kon de pil niet meer verzachten door tijdens de allerlaatste sekonden nog een penalty om te zetten. Scoorden De Vlieger 2-0, Koen Verhofstadt 1-1. De Batselier 1-0, Dirk Verhof- stadit 2-2, Vermoesen 0-2. EVA WEDSTRIJDEN 10/10 te 15 uur Aalst Spor- tief-Uilenspiegel; 10/10 te 19.30 u Evere-Sparta Aalst; 10/10 té 15 uur Avanti Fe- mina-Fort. Anderlecht; 9/10 te 15 uur EV Aa'.st-RB Den- dermonde; 9/10 te 17 uur Charleroi-Avanti Lebbeke; 9/10 te 16.30 u. Plays-Noir - EV Aa'st 10/10 H.B.C.Ka- pek-HC Sparta Aalst; 10/10 te 17.15 u. Rosis Aalst-Den- derbel'.e; 9/10 te 20 u. Ajax Lebbeke-Jochewoa Aalst; 9/10 te 15 u. Zwijnaairde- Grem bergen SK; 9/10 te 15 u. Kortrijk-HBC Dender- monde. EVA TWEEDE NATIONALE Nadat E.V. Aalst de twee eerste kompetitiewedstrijden won werd nu de tweede opeenvolgende nederlaag opgelopen. Was de nederlaag tegen Initia Hasselt echt geen abnormali teit, tegen Stenor had men' beslist beter verwacht van de Aalstenaars. Volgende wedstrijd tegen Pays-Noir wowlt het "knokken" geblazen zoniet vervalt Eendracht in een zeer bescheiden figurantenrolletje. STENOR EV AALST 20-16 Toen de rust aanbrak met een 9-6 score zag het er niet naar uit dat Eendracht op purrtenwinst kon rekenen. De Aalstenaars, nog steeds zon der E. Van Goethem, werden van bij het wedsfcrijdbegin voor onoverkomelijke proble men geplaatst die resulteer den in een 3-2 stand na 6' en 7-4 na een kwartier spel. Het was overduidelijk, Een dracht speelde zeker onder zijn mogelijkheden. Tijdens het tweede wedstrijdgedieelte beterde het er niet op bij Eendracht. De thuisploeg, nu gerust in het eindresultaat, dreef de voorsprong hoger op. Via een 13-8 stand na 36' werd het laatste kwartier aangevangen met een voor Eendracht fatale 16-11 ach terstond. Het werd nog 20-14 en he,t 'laatste Eendracht- doelpunt bleek slechts de pleister op het klassieke hou ten been. SCOORDEN Van Boxtael 2, Steeman 2, Bayens 7, Rim- baut 1. Vian Der Borght 2, De Doncker 1. RESERVEN STENOR EV AALST 19-8 Na een moedige eerste helft moest Eendracht trachten een 6-4 achterstand op te halen. De thuisploeg bleek echter over meer schiet- kracht te beschikken en het jonge Eendracht werd onder de voet gelopen. R. Van Gucht (5) en G. De Jaegher (3) waren de Aal- sterse afwerkens. EVA DERDE NATIONALE Brabo Denderbelle, voor de eerste maal dit seizoen met een volledige ploeg, heeft de eerste punten binnen. Voor de Brabo ploeg heel waarschijnlijk een stimulans om op de zelfde wijze verder te werken. Volgende wedstrijd, het derby tegen het onverslagen Rosis Aalst, kan er alleen maar aan interesse mee winnen. Rosis Aalst blijft na vier wedstrijden nog steeds onverslagen aan de leiding. Zouden wij ons vergissen als wij denken ilat Rosis dit seizoen een kans maakt op de titel Sparta Aalst, na een veelbe- ovende kom petities tart, be- |init van zijn pluimen te la- ;en. Nu leden zij een afge- ekende nederlaag tegen het liet zo sterke Ransart en naar men ons vertelde zijn ?r wel enkele moeilijkheden jerezen die laten veronder stellen dat Sparta opnieuw enigszins op drift 's geraakt SPARTA AALST RANSART 12-20 Sparta Aalst, reeds gehandi capt door de afwezigheid an Troch. Mens en Ganze- nan, diende de 2e helft uit e spelen met een speler te veinig op het terrein. Kapi- ein L. Van Delsen was in- lerdaad in de kleedkamer ge- >leven. In elk geval het vlot- e zeker niet bij Sparta. Na .0' leidden de toch niet zo ormidabel spelende bezoe- <ers met 2-5 en na een kwar- ier spel stond een ontgoo chelend spelend Sparta me: 1-7 in het krijt. De Aalst?- ïaars bleken toen eindelijk e beseffen dat hier iets noest aan gedaan worden en ia P. Bomon en Luc Van "Delsen maakten zij nog voor het rustsignaal gelijk Rust stand 7-7. Na de verfrissin gen met een speler te weinig op het terrein, hield Sparta een tiental minuten stand. Logischerwijze dienden Wil. Van Delsen en C" het toen te begeven, Ransart leidde 10' voor het einde met 8-16. De familie Bomon scoorde toen nog een aar doelpunten maar de kans op de punten was reeds lang vervlogen. Toch nog een lichtpunt voor Spar ta P. Bomon en keeper Van Delsen (hield 2 penalty's), blijven de goede vormcurve bezitten. Scoorden P Bomon 7, K. Bomon 4, Luc Van Delsen 1. RESERVEN SPARTA AALST - RANSART 13-12 Na een zwakkere eerste helft (rust 4-7) kon Sparta nog een nipte overwinning in de wacht slepen. S Bomon en J. Bomon bleken de beste af werken; en de piepjonge F. Bomon is een wissel op de toekomst. Scoorden E. Bo- man 1. De Neef 1. S. Bomon 4. F Bomon 2. J. Bomon 4, G. Corthals 1. BRABO DENDERBELLE - MECHELSE 13-6 Brabo, met een goede kee per Heyvaert in het doel, heeft tegen het oiet zo ster ke Mechelse een degelijke wedstrijd gespeeld. Was de verdediging reeds z.eer dege lijk, aan de aanval zal trainer Cloof (zelf enkele minuten als speler nog wel wat dienen te dokteren. Na 5' spel leidde Brabo met 2-0 en een kwar tier later wees het scorebord 6-2 aan. Toen de rust aan brak met een 7-3 score lag de eerste Brabo zege voor het grijpen. Onder impuls van M. Hendrickx dreef Brabo de voorsprong op (10-4 na 40') en aangezien Mechelse over geen vermeldenswaardig af standsschot beschikt werd de taak van de goed sluitende Brabo verdediging wel erg gemakkelijk. Via een 10-6 score 5' voor het einde werd de eindstand bereikt. Scoorden Hendrickx 6. De Sitter 4. Callaert 2. Van Den Abbeel 1. HOUDENG - ROSIS AALST 14-19 Ee.n erg overtuigend spelend Rosis Aalst behaalde een rui me zege op een"goed spelend Houden-g. Bij Rosis is men terecht tevreden over het feit dat elke speler goed is» voor een paar doelpunten. De goed spelende Houdeng keeper werd hierdoor voor enorme problemen gesteld Langs J. Meert en De Gendt diende Rosis een 2-0 achterstand op te halen. Rosis nam daarna voorsprong (2-4) maar een voortreffelijk spelende thuis ploeg bleef in de wedstrijd (4-4). Na het eerste kwar tier had Rosis langs Petrez opnieuw voorsprong genomen (4-6) maar de Houdeng doel man deed wonderen (5-6 na 20'). Tijdens de laatste 10' van de eerste helft nam Ro sis. dankzij fraai eirkelspel, een optie op de punten. Rust stand 7-11. Onmiddellijk na de rust stelde Rosis de zege veilig dankzij treffers van De Gendt en De Boeck. Rosis ging nu rustig de wed strijd kontroleren en kon zich zelfs de weelde veroorloven 4 penalty's onbenut te laten. Vijf minuten voor het einde ((1-19) liet Rosis de teugels wet losser en een weer eens uitstekende keeper Van Snick moest nog drie treffers toe staan. Scoorden De Gendt 4. De Jaegher 1. De Smedt 2. De Boeck 3. Steenhaut 1, Petrez 3. Meert 5. RESERVEN HOUDENG - ROSIS AALST 11-24 Het Piepjonge Houdeng kon slechts een kwartier weer stand bieden aan een flink spelend Rosis (3-5) De rust brak aan met een 5-11 stand en daarna stond or op het meesterschap van Rosis geen maat. Scoorden Van Nieu- wenborgh 5. Van Impe 5, De Smedt 4. Vna Snick 1, Van Haudenhove 2. Verspeten 6, Van Delsen 1. DAMESHANDBAL Avanti Femina, misschien wel enigszins geprikkeld door de uitslagen van de konkurrenten, kende geen medelijden met Sparta Aalst. 37 doelpunten in één enkele wedstrijd is wel geen rekord, maar in elk geval een opmerkelijke prestatie. E.V. Aalst maakte eveneens korte metten met de Merksemse bezoeksters. Een 24-4 uitslag spreekt voor zichzelf. Aalst Sportief won met ruime cijfers tegen R.B. Dendermonde maar de Dendermondsc meisjes slaagden er toch in acht maal te scoren B.V. AALST - STELMA 24-4 2.V. Aalst, zonder C. Simal. iep onmiddellijk uit t°t 2-0 lankzij doelpunten van L. Maulers en W. Devinnc. Toen Den dracht, dan 7 maal scoor- ie lussen de elfde en de zes tiende minuut was de wed strijd gespeeld. Stelmar scoor de zijn eerste en enige doel punt liijdens de eerste heflt na 20'. Ruststiamd 15-1 Het tweede wedstrijdgedeelte ver liep volledig in hot voordeel van de thuisploeg waar de wederoptredende Blanca Leo- na eveneens 7 maal scoorde. Doe'punten Wauters 7, De- vimre 6, Martens 3, Blanca Leona 7, aVn Wesemael 1. ROS BEIAARD - AALST SPORTIEF 8-20 Dendermonde hield geduren de de eerste helfit heel goed stand tegen het sterke Aalst Sportief. De Aa'.sterse meisjes moesten vier doelpunten 'toe staan en ondervonden toch wel moeite om een degelijke keeppter' Dp Donder 1e ver- De Oost-Vlaamse handbalkompetitie ging van start. De uitslagen bevestigen de vooruitzichten. Jochewoa won vrij gemakkelijk van een degelijk debuterend Kortrijk, Vidar Grembergen maakte geen kans togen Don Bosco Zwijnaarde en S.K. Grembergen won van Ajax Lebbeke. Naar ons gevoel speelde S.K. Grembergen zeker niet zoals van deze ploeg mag verwacht worden. Weliswaar gehandikapt door de afwezigheid van de gekwetste Van Der Stappen en de ontslagnemende J. Caudron, deed G.S.K. zijn reputatie als titelpretendent geen eer aan. Tegen een technisch goed, maar oeverloos kombinerend Ajax Lebbeke, speelde Grembergen bepaald niet groots. Voor G.S.K. een troost, vooraleer H.B.C. Dendermonde dient bekampt, kan er nog heel wat aan de ploeg worden gesleuteld. S.K. GREMBERGEN - AJAX LEBBEKE 16-11 T. Dauwe, ex-Ajaxied, speel de een voortreffelijke wed strijd en opende de score voor G.S.K. na 2' spelen. Ajax speelde zeer snel de bal rond maar vergat blijkbaar dat er op doel moest gewor pen worden om te kunnen scoren. Seghers pingelde min der 'a-w en bracht G.S.K. na 5' op 2-0. S.K. Grembergen spee'de een degelijke eerste helf.t en via 2-3 na 15' werd de rust bereik/t met een 10-4 stand. J. Merckx, een zeven- ta minuten op het terrein, was de enige Ajaxied die toch ietwat gewicht bracht in Ajax' tweede lijn. Heit tweede wedsi'rijdgedeel'.e verliep ont goochelend Ajax spee'de wel iswaar met een enorme inzet maar b'ëek aanval'end zo ont stellend onproduktief dat GSK eigenlijk nooit bedreigd werd. Dat Ajax, langs een allesge- vende P. Vermeir, 5' voor het einde tot 14-11 was gena derd, is alleen toe te schrij ven aan het onbegrijpelijke zenuwachtige gedoe van de Grembergse ploeg. Bij G.S.K. was het keepersduo H. Van Damme - F. Van Hecke zeer goed terwijl de Ajax-keeper duide'ijk nog een gebrek aan ervaring moet ondervangen. H. Trienpondt en H. Van Haute legden de eindcijfers vast. Scoorden Grembergen Dau we 2-0. Seghers 3-4, Trien pondt 2-1, Van Haute 2-1, Vinck 1-0. Ajax Vermeiren 2-6, J. Merckx 1-0, P. Merckx 1-0, Preneer 0-1. VIDAR GREMBERGEN - DON BOSCO ZWIJNAARDE 12-27 Viidar Grembergen, in wer kelijkheid de jeugdploeg van S.K. Grembergen, heèft voor zijn eerste kompetitiewed strijd die onvermijdelijke zwa re neder'aag geleden. He jonge Vidar opende weliswaa de score langs D. De Saege maar na. een kwartier spe was Zwijnaarde uiige iop ei tot 2-5. Bij de rust was d overwinnaar reeds gekend. Dtfn Bosco leidde met 5-13 Tijdens de tweede helft ble ven de bezoekers hun wie op dringen. Via 11-23 aan de 45 minuut werd de eindstand be reikt. Vidar had op het nip pertje een «dertiger» verme den Scoorden D. De Sae gher 4, P. De Swaef 4, S. D< Swaef 1, L. Beeckman Wierrnck 1. JOCHEWOA AALST - AP. KORTRIJK 17-1 Nieuwe'i-g Kortrijk speeld een verdienste'ijke wedstrij tegen een degelijk Jochewo Aa'st. Trainer W. Coen relatief tevreden over de eer ste kompetitiewedstrijd va zijn Aa'.sterse disoipe'en e reke-t erop dat binnen al zienbare tijd Jochewoa tot d betere ploegen kan behore in de bevorderingsreeks. Aali nam een goede start en n een kwartier wees het sc< rebord 5-1 aan. Een toch we onortodox spelend Kortrij bereikte de rust met een 7' stand. Kortrijk hield nog goe stand to,t een kwartier voc het einde (12-9) maar toe kon Jochewoa vooral lanf de hardwerpende Huyl< broeok definitief de wedstrij oriënteren. VOLLEYBAL Het eerste kompetitieweekend blijkt inderdaad een slechte start geweest te zijn voor titelkandidaten zoals V.K. Aalst Lebbeke Kuklos Aalst en Kalken. Het was een W.E. vol verrassingen zodat het een spannende kompetitie beloofd te worden. Alhoewel men bij V.K. Aalst eerlijk bekende dat Veurne een maat te groot was voor hen blijft de 3-0 nederlaag een ver rassing. De Aalstenaars konden alleen in de eerste set een woordje meepraten. Het spel was gelijk opgaand. Maar met een hevige uitval kon Veurne met 15/12 de set op zak steken. De tweede en de derde set betekende voor de ajuintjes een zware vernedering. Wanneer men de cijfers bekijkt (15-5 en 15-4) weet men meteen dat het mank liep bij Aalst. schalken. Ruststand 4-7. Na de rust probeerde Sportief het met een 2-4 aanvalsop- steü'ing en meteen was het ple t beslecht. Het Oerd 4-12 en nu ging Dendermonde voorgoed door de knieën. Met 10 doelpunten was De Schrij ver de' beste Aalsterse afwerk - setr. Doelpunten Dender monde J. Heinman 4, Doorns 1, Hermans 3 Sportief Hut- scbaut 6, De Schrijver 10. M. Van Delsen 6. Verleyscn 1. M. Moons 3. L. Van Delsen 3. L. Lowie 1. EVA. Onze zegsman prees Veurne voor zijn sterkte, volgens hem te danken aan de leng te der spelers die in de aan val volledig boven lagen. Te meer ook daar het Aalsterse blok dit keer nergens was. Volgende week moet V.K. Aalst terug op verplaatsing. Ditmaal naar Kapellen Op Den Bos. Hier moeten zij bekwaam zijn een overwin ning af te dwingen. Ten minste wanneer zij niet te rug voor een verrassing zor gen. In de hoogste provinciale af deling zitten ook een paar verrassingen. De grootste is evenwel die van Lebbeke. Zij hebben het klaargespeeld om tegen Zomergem met 3-0 te verliezen. Zo maar. Zonder pardon. Waar zaten de Leb beekse aanvallers Was ver leden week de aanval formi dabel (zij haden niets te ver liezen) nu was hij nergens. Er was totaal geen inzet. De passeurs waren niet in hun dagje, en wanneer er al eens een goede pas kwam dan liet de afwerking te wensen over. De enige ver ontschuldiging die Lebbeke kan inroepen is de kwetsuur van Johan Aerts. Met de hand in een verband was het bijna onmogelijk om een de gelijke prestatie weg te ge ven. Het begon nochtans niet sleet (3-7). In het begin kon Lebbeke gelijke tred houden. Maar naarmate de wedstrijd vorderde, begon men meer en meer zenuwachtig te ac teren. Iets wat natuurlijk uitgebuit werd door Zomer gem. met een 15/10 in hun voordeel. De tweede set was de voort zetting van het einde der eerste set. Zomergem. waar bij Maenhoudt is terugge keerd, liet Lebbeke geen kans om adem te halen. Met voortdurend twee aanvallers aan het net en een fantas tische inzet hadden zij maar weinig moeite met de bijna onverschilligheid van de Lebbeekse spelers. 15/6. Lebbeke werd in de derde se wakker. Te laat. Toch kon de set gewonnen worden in dien er op een bepaald mo ment psychologisch te werk werd gegaan. Zomergem moest diep in zijn krachten putten om het pleit te win nen. 15/12. Volgende week tegen Stekene kan Lebbeke zijn supporters een revanche aanbieden. De derde verrassing komt van Zelo. De komst van Zelzate was voor J Zele vast geen geruststellend feit/ De kanaal jongens waren in het verle den steeds lastige klanten. En nu J. Zcle oen verande ring heeft ondergaan waren de verwachtingen zeker niet hoog gesteld. De eerste set was reeds een bevestiging van hetgeen vermoed werd. K. Zelzate, voortdurend in de aanval, kon rekenen op een Van Cleemputte die door zijn lengte en kracht niet te stui ten bleek. Daar tegenover stond een ietwat zenuwachtig Zele dat maar niet kon re pliekeren. Zelzate liep uit tot 8/13. Coach Julien De Sae- gher bracht zichzelf in de ploeg. Wat een gelukkige op lossing bleek te zijn. Juvenes kwam terug. Maar de Voor sprong van Zelzate was te groot. 11-15. De tweede set bracht een ze- gedriftig Zele in het veld. Zelzate ietwat verwonderd over dit geweld ging even door de kniën. Niet lang, maar toch lang genoeg om Zele toe te laten uit te lo pen tot 13-7. Toen begon Zelzate aan een indrukwek kende remonte. Zij kwamen langzaam puntje voor puntje terug. Het werd 13-13. Maar Zelzate had teveel van zijn krachten gevergd. J. Zele won met 15-13. In de derde set was Zelzate totaal aangeslagen en over zijn toeren. Zele was niet meer te stoppen. De tegen strever probeerde nog wel eens langs Van Cleemputte. maar een puik spelende De Geyter nam achteraan alle ballen. 15-4. De vierde set was met voor hartlijders. De spanning was te snijden. Het ging er om de woorden van een confrater te gebruiken „keihard" aan- toe. Zelzate slaagde er in om enkele puntjes uit te lo pen, maar J. Zele kwam prachtig terug. Van dan af werd het een hardnekkige nek aan nek race. Waarin uiteindelijk J. Zcle als over winnaar to voorschijn trad. Een te zwakke fysiek en zelf overschatting waren voor Zel zate noodlottig. Met een 3-1 overwinning zorgden de Zeie naars voor een aangename kermisverrassing. A. Baasrode bleef baas boven ex eerste provincialer M. Gent. Adec, dat terug kan be schikken over H. De Rijeke. schijnt weinig moeite gehad te hebben om de punten thuis te houden, ondanks Mar- gos versterkingen. Kan. Aalst heeft aan de ver wachtingen beantwoord met een klinkende 3-0 zege. En- kol in de eerste set kon Zulte gelijke tred houden, Aalst kon wel even uitlopen tot 11-7 maar dan opende Zulte alle aanvalsregisters. Zodat zij uiteindelijk een 14-14 stand afdwongen. Maar wie Kangoeroes kent weet dat zl nijdig kunnen terug slaai Resultaat 16-14. Vanaf d tweede set bleek dat Zult het kompetitieritme nog ni< te pakken heeft. Aalst wo moeiteloos de tweede en derde set met 15-4 en 15- L. Lede schijnt al evenmi last gehad te hebben met I St.-Niklaas. Misschien ietw verwonderlijk, maar de 3 zege liegt er niet om. Een andere verrassing di weekend is de nederlaag va kandidaat kampioen Kalkei R. Waasmunster die bij zwakkere broertjes gereken wordt in vierde provincial heeft niet veel tegcnslan gehad met Kalken, die doo de afwezigheid van twee ba sisspelers wat ontredderd ren. Nochtans volgens onz zegsman was Waasmunste de sterkste. Zodat weer een bewezen wordt dat men nooi een ploeg mag onderschatter Z. Zele heeft de overwinnin in zijn bereik gehad. Maa geloof in eigen kunnen en d afwezigheid van R. De Vries (ziek) hebben er anders ovi beslist. Toch een pluspui voor Zele dat tegen een gc renomeerd Wichelen slecht nipt verloor met 2-3. DE DAMES OOK IN I)E DANS A. Baasrode heeft eindelij aangeknoopt met de ovei winning. Juist op tijd. Ee overwinning die wel nipt maar toch verdient. L. Lede kwam niet te pas te gen Appelterre. Er dient wel een en ander aangepal te worden eer er winst in zi J. Zele ging te Kemzeke ee gemakkelijke overwinning b( halen. Het was duidelijk di Kemzeke het kompetitieritm nog niet beet heeft. De w« strijd was op 35 minuten g daan. Met 15-6 en 15-2 fers die voor zichzelf spreke KALENDER HEREN lstc provinciale zat. 16.30 Lebbeke - Stekene zat. 19.30 Gavere - Zele J. 2e pro\ incinlc A zon. 10.30 K Tcmse - Baasrod 2c provinciale B zat. 15.00 Nazareth - Kang. Aal! zon. 09.30 Sp. Dendermonde Aaigen 3e provinciale A zat. 16.00 Kukl. Aalst - Belsel i zon, 11.00 Melle - Lede zat. 15.00 Dondcrd-indcke - S Zelf 4c provinciale A zat 15.00 Kalken - G. Dend. zat. 17.30 Kemzeke V - Z. Zel< DAMES 2e provinciale B zon. 15.00 Micholbekc - A. Baasrod< 2e provinciale C zat. 15.30 J. Zele - Wichelen JEUGD heren miniemen zon. 10.30 Zulte - Zele J. heren kadetton zat. 17.30 Molsele - J. Zele heren scholieren zat. 17.00 J, Zcle - Lebbeke zon. 14.30 Donderhoutem - j Kukl. Aal! her ri j-.in'ores zon, 09.30 Zot legem - Kukl. Anlsl (M.V.W.)

De Voorpost | 1976 | | pagina 24