Winst voor V.K. Aalst, Lebbeke, Juvenes Zele, Berlare, Gilvoc Dendermonde en Wichelen en Moerbeke Kang. Aalst, Springbokken Zele, Bij de dames winnen Wichelen Morta-elftal speelt met twaalf MTSA-voetbalkompetitie IC In vierde nationale wonnen de volleybalspelers van V.K. Aalst makkelijk op Brugge met een 1-3 uitslag. Eerste provinciale Lebbeke laat een set aan Eeklo, wint wel met 3-1 maar dient volgend week-end een gevaarlijke verplaatsing naar K. Zelzate te ondernemen. J. Zele van zijn kant wint overtuigend van Moerbeke met 3-1 cijfers. Moerbeke zit met al te fanatieke spelers geplaagd wat haar ongetwijfeld meer kwaad dan goed doet. Ook volgend week-end kan Juvenes Zele de punten thuis houden tegen koploper Sint-Gillis-Waas. In tweede provinciale wint een gehandicapt Baasrode met 3-0 de derby tegen Berlare en verliest Sp. Dendermonde met 0-3 van een sterk Kangoeroes Aalst. Neemt Aalst te Vosselare een ernstige optie op de titel In derde provinciale gaat Springbokken Zele naar Lede winnen met 0-3 en zet zo zijn zege reeks verder. Vierde provinciale Gilvoc Dendermonde wint de derby tegen Z. Zele en Wichelen gaat naar Kallo met de grootste cijfers winnen. Onze volleybaldames brachten de eerste fcege uit het bestaan van de Wichelse volleybalploeg tegen de andere nieuweling V. Aalst, verder zagen we verlies voor J. Zele tegen Moerbeke. Ook jeugdvolley in deze ru briek met o.a. J. Zele en K. Aalst. 4e NATIONALE V.K. AALST TERUG OP HET GOEDE PAD BRUGGE V.K. AALST 1-3 Setstanden 5-15, 4-15, 15-13, 4-15. De zon begint terug te schij nen bij de Aalstenaars. De twee opeenvolgende overwin ningen zitten er voor een groot deel tussen. De spelers komen stilaan terug in hun oude vertrouwde rol en be ginnen hun woordje mee te praten. Van in de eerste set werd de tegenstrever gewogen en te licht bevonden. Tegen de har de aanvallen van de ajuin- tjes wist de brugse verdedi ging geen raad. V.K. liet niets aan het toeval over. Zonder al te veel moeite won nen zij met 5-15. De tweede set was van het zelfde makelij. Brugge was technisch niet sterk. Zij kon den dan ook niet optornen tegen een sterk aanvallend V.K. Aalst, die ook deze set op een zeer gemakkelijke manier wonnen. 4-15. De derde set werd begonnen met de gedachte „Het zal hier eens rap gedaan zijn zie". Men dacht reeds dat Brugge niets kon. Maar de Breydelzonen dachten er an ders over. Zij legden alles in de aanval, namen enorme risico's en wonnen punten. Aalst was verrast, en hoe. Vooraleer zij v. hun verrassing bekomen waren telden zij een achterstand van 7-1. En pas nu begon het spannend te worden. Aalst bewees dat zij over hun zwakke periode heen warén. Punt voor punt kwamen zij terug. Maar Brugge wilde van geen af laten weten. Zij gingen tot het alleruiterste en namen tussen de aanvallen van V.K. door af en toe ook een pun tje mee, met als gevolg dat Aalst moesten blijven vechten om de schade te beperken. Zij kwamen terug tot 13-12. Maar de Bruggelingen beten moedig door. Verdiend won nen zij deze set met 15-13. V.K. Aalst voelde zich op de tenen getrapt. Waar zij een vlotte 0-3 zege in hun bereik hadden moesten zij nu nood gedwongen een set prijs ge ven. Het regende dan ook keiharde smashes waartegen de Bruggelingen geen ver haal kenden. Een volledig gekoncentreerd Aalst liet niets meer aan het toeval over. Aanval en verdediging werkten onfeilbaar. Brugge kon geen gaatje vinden. Het werd dan ook een vlotte 4-15 voor een puik spelend V.K. Aalst. Wanneer er nu nog een beetje variatie in het spel komt, en de opslag zo blijft. Dan heeft Dilbeek op 6-11 geen schijn van kans. EERSTE PROVINCIALE LEBBEKE LAAT SET AAN EEKLO LEBBEKE EEKLO 3-1 Setstanden 15-6, 15-9, 13-15, 15-2. Waar normaal voor Lebbeke een 3-0 zege moest inzitten, hebben de blauwhemden zich in slaap laten wiegen door de tegenstrever. Dit koste hen een set. Dat belette ech ter niet dat Lebbeke zijn stempel gedrukt heeft op de wedstrijd. De wedstrijd kondigde zich gemakkelijk aan voor Leb beke. Zonder zich echt te moeten inspannen konden zij de bovenhand houden. Eeklo trachte wel van zich af te bijten, maar geraakte zeer moeilijk door de Lebbeekse blok. Tegen de aanvallers van De Letter en maats hadden de meetjeslanders geen ver haal. Mooie kombinaties brachten Lebbeke naar een zeer vlotte 15-6 overwinning. De tweede set ging dezelfde weg op als de eerste. Lebbe ke reeg de punten aaneen. Toen zij even verpoosden kon Eeklo van de situatie profi teren om de achterstand wat te milderen. Verder dan ne gen punten geraakte de te genstrever niet. Lebbeke won met 15-9, en zag een eind zege reeds in het bezit. In de derde set oordeelde Eeklo er anders over. Zoals reeds eerder gezegd, af en toe kunnen zijn nog eens venijnig terug bijten. Dat de den zij nu ook. Lebbeke was een beetje overmoedig gewor den, hoegenaamd niet voor bereid op een tegenoffensief van de Meetjeslanders. Er ontstond een geweldige strijd. Eeklo gaf zich tot het uiter ste. Zij namen een voor sprong tot 7-13. Maar bij Lebbeke was de verdoving voorbij. Nu begonnen zij aan een indrukwekkende remon te. Er werd hardnekkig ge streden voor de punten. Leb beke slaagde erin om terug langszij te komen op 13-13. Maar toen gebeurde iets fa taals. Na een mooie combina tie gaf Nobels de pas naar de verkeerde speler. Deze spe ler stond bewaakt, terwijl er een andere speler vrij stond. De smash belandde in het Eek- lose blok, even verwarring bij Lebbeke. De tegenstre ver profiteerde van de ge boden kans om de set te winnen met 13-15. De vierde set werd voor Leb beke een formaliteit. Direkt in de aanval. Rogiers zette kanonier De Letter zodanig aan het werk dat het leek of het hier ging om eenrich- tingsvolleybal. Eeklo kwam er absoluut niet meer bij te pas. Meestal kwamen de bal len niet meer terug over het net. Lebbeke won op mees terlijke wijze deze set met 15-2. Volgende week moet Lebbeke de niet ongevaarlijke ver plaatsing maken naar K. Zel zate. Deze ploeg draait op het ogenblik op volle toeren. Zodat het vast niet zo gemak kelijk zal gaan als tegen Eeklo. EERSTE PROVINCIALE J. ZELE WINT SLIJTAGE SLAG. MOERBEKE J. ZELE 0-3. Setstanden 4-15, 12-15, 13-15. J. Zele heeft op een overtui gende manier de wedstrijd tegen Moerbeke gewonnen. Moerbeke liet zich echter niet onbetuigd en kan nu ook rekenen op een schare sup porters die doodeenvoudig de tegenstander van de wijs brengen door hen voortdu rend scheldwoorden en ver- wenssingen naar het hoofd te zwieren. Spijtig voor Moer beke zelf dat wij toch nog altijd een simpatieke ploeg vinden. De eerste set liet niets ver moeden van de heftige strijd die zou komen. Zele nam het initiatief in handen, en dra stond een 0-5 op het bord. Dan kwam Moerbeke de neus even aan het venster steken, 4-5. Maar daarmee was het dan ook gedaan. Het Zeelse blok was niet meer te ne men. Makkelijk gingen de Zeienaars naar een 4-15 over winning. In de tweede set begon het spelletje met de supporters. Beide ploegen vochten hard nekkig om de punten. Na een hele reeks balwisselingen no teerden we een magere 3-3 stand. De Zeelse spelers wer den alsmaar zenuwachtiger. Getergd door de scheldwoor den van de Moerbeekse aan hang. Marcel Goossens kreeg zelfs een paar ballen naar het hoofd geslingerd. Moer beke kon van deze situatie profiteren om uit te lopen tot 9-3. J. Zele reageerde op en andere manier dan de tegenstrever verwacht te. Onder impuls van Ka pitein Goossens en Jos Dau- we werden de suikerjongens op hun plaats genageld. Zele kwam terug. Het spel ging gelijk op. De spanning was te snijden. Het was duide lijk dat wie deze set won een zekere optie op de eindover winning nam. Tot 12-12 bleef Moerbeke langszij. Maar dan nam Juvenes het initiatief en het werd 12-15. De derde set was audentiek aan de tweede. Maar nu werd de supporterschare geholpen door de man aan het score bord. Reeds de ganse match gaf hij blijk van onkunde. Maar wat nu gebeurde kon werkelijk niet meer door de beugel. Ieder punt van Zele werd langs de andere zijde opgetekend. Zodat er telkens een tussenkomst van de scheidsrechter nodig was om de zaak in orde te brengen. Dilt miste zijn effect niet bij de spelers. Weer stonden zij met een achterstand van 9-3. Maar dan kreeg de bordjes man de kans niet meer om mis te zijn. Zeelse suppor ters hielden hem streng in het oog. Juvenes kwam terug. Gemakkelijk ging het niet, maar de ploeg draaide rond, er werden zeer weinig fou ten gemaakt, en na een veel zeggende 13-13 stand ging Zele recht naar een 13-15 overwinning. Een verdiende overwinning van J. Zele, waar vooral Marcel Goossens zich langs zijn beste zijde liet zien. Ook René Meys en Jos Dauwe mogen op een uitstekende partij terugblikken. Volgend week-end ontvangt Zele Sint- Gillis-Waas. Deze ploeg staat aan de kop van het klasse ment. Het zou er wel eens kunnen stuiven. Toch geven we aan de Zeienaars een re- ele kans om de punten thuis te houden. TWEEDE PROVINCIALE BERLARE WINT DERBY TEGEN BAASRODE BERLARE BAASRODE 3-0. Setstanden 15-9, 15-9, 15-13. De afwezigheid van de twee basisspelers Rudy Van Hae- sendonck en Eddy Meersman betekende voor Baasrode een grote handicap. Kwam daar nog bij dat Doorns slechts in de derde set kon aantreden. Wanneer men dan het feit erbij neemt dat coach Wau- ters van Baasrode een gele kaart onder de neus geduwd kreeg, dan kan men zich voorstellen dat de gemoede ren niet rustig waren. De eerste set liet reeds door schemeren dat het voor Baasrode niet goed ging af lopen. De gaten in de Adec verdediging waren dan ook regelmatig het doelwit. De afwezigheid van de zieke spelers liet zich duchtig ge voelen. Berlare won vlot met 15-9. De tweede set was gelijk aan de eerste. Baasrode probeer de langs De Rijcke om het tij te doen keren, maar het mocht niet baten. De aanval was wel goed, maar de ver dediging en de opslag lieten steken vallen. Vele punten werden op die manier zo maar weggeven. Berlare won met 15-9. In de derde set kan Doorns mee aantreden. Het gaf aan Baasrode nieuwe moed om de strijd aan te vangen. Het spel werd hardnekkiger. Adec kon uitlopen tot 0-8. Toen kwam Berlare terug. Lang zaam maar zeker. Beide ploe gen bleven lange tijd zij aan zij. Even zag het er nog naar uit dat Baasrode het pleit ging winnen. Maar enkele schoonheidsfoutjes beslisten er anders over. Zij verloren ook deze set (15-13). Volgende week speelt Baas rode aan huis tegen Bazel. Het zal vast geen gemakke lijke wedstrijd worden. Nu maar hopen dat de zieken ge nezen zijn. SP. DENDERMONDE KANG. AALST 0-3 Setstanden 13-15. 8-15, 3-15. Kang. Aalst blijft bevestigen. Deze keer was het Sport Dendermonde dat in het zand moest bijten tegen de sterke Aalstenaars. Zeker van zijn stuk ging Kangoeroes van bij de start direct tot de aanval over, met als resultaat dat Sport Den dermonde eerst niet kon re plikeren. Toen zij eindelijk beseften wat er gaans was stonden zij al met 3-11 in het krijt. Toch gaven zij zich maar niet gewonnen. Zij kon den terugkomen tot 10-13. Aalst slaagde erin om nog één puntje te maken. Toen lagen enkele slechte recepties aan de oorzaak van het ver lies van nog enkele punten voor Aalst. Sport Dender monde kwam terug tot 13- 13. Toen ging Aalst op het gaspedaal trappen en het lied je was uit. 13-15. De tweede set bracht een zegezeker Kangoeroes tussen de lijnen. Zonder moeite na men zij een voorsprong tot 1-6. Gezien er weinig of geen tegenstand was werden bij Aalst vervangingen gedaan. Dit liet aan Dendermonde toe om nog enkele punten te ma ken. Verder dan 8-15 kwamen zij echter niet. De derde set was slechts een formaliteit. Weer werd met twee invallers in de Aalster- se ploeg begonnen. Zonder moeite wonnen zij ook de derde set met 3-15. Van Ren- terghem en Bosnians waren de verdienstelijkste spelers. Volgende week moet Kang. Aalst naar Vosselare. Deze topwedstrijd zal wellicht klaarheid brengen in de si tuatie. Hier reeds kunnen zij een optie op de titel vastleggen. DERDE PROVINCIALE S. ZELE BLIJFT AAN DE WINNENDE HAND. LEDE S. ZELE 0-3. Setstanden 15-9, 15-7, 15-12. S. Zele zet zijn zegereeks verder. En weeral tegen een kopploeg. De wedstrijd op zichzelf genomen lag eerder aan de flauwe kant. De wind (men speelde buiten) blaasde iets te hard om een goed spel te kunnen ontwik kelen. Springbakken speelde met 'open vizier. Lede deed in het begin wel mee, maar moest naarmate de wedstrijd vorderde de rol lossen. Eer der gemakkelijk wonnen de Zeienaars met 15-9. Slordige tweede set. Lede dat toch drie weken alleen aan de lei ding stond kon Irrer werkelijk niéts goed uithalen. Als anekdote willen wij even aanhalen dat de Zeelse top- aanvaller Vinck plots even dringend weg moest. Spring bokken lieten Lede dan ook de tijd niet om op verhaal te komen. Zele won met 7-15. In de derde set wilde Lede de zaken forceren. Nijdig togen zij Den aanval. Zij slaagden erin om een confortabeie voorsprong op te bouwen van 9-2. Maar aan de remonte van de Zeienaars konden zij niet weerstaan. Springbokken kwamen terug. Langzaam maar zeker. Na een hevig gevecht moest Lede deemoe dig het hoofd buigen voor het sterk spélend S. Zele dat won mot 12-15. Vdlgende week moet S. Zele het thuis opnemen tegen Steendorp. Het beloofd weer spannend te worden. Lede moet op bzoek bij Belsele, waar zij normaal gezien een overwinning moeten behalen. K. Aalst heeft tegen Steen dorp een klinkende 1-3 over winning behaald. De zwarte periode schijnt bij de Aal stenaars voorbij te zijn. VIERDE PROVINCIALE GILVOC WINT G. DENDERMONDE Z. ZELE 3-0. Setstanden 15-8, 15-10, 15-13 Na de trainersmoeilijkheden die zij pas in de voormiddag uit de weg hadden geruimd waren de verwachtingen bij Z. Zele hoog gesteld. Het is echter anders uitgevallen dan verwacht. Tegen een sterk spelend Gilvoc hadden zij niet veel in de pap te brok ken. Zeker nu Dendermonde over al zijn spelers kan be schikken. Van in het begin werd er met grof geschut geschoten. Zele vond de goede draai niet, maar naarmate de wed strijd vorderde begonnen zij toch nog mee te praten. Zo dat de wedstrijd die aanvan kelijk een flop dreigde te worden, toch nog iets aan trekkelijks kreeg. Op het ein de scheelde het zelfs niet veel of Dendermonde moest een set prijs geven. Volgende week speelt Zele aan huis tegen Kallo. Zij zullen zich terdege moeten inspannen om een overwin ning te behalen. Tenzij de trainer er iets op vind. G. Dendermonde moet naar Sinaai, waar zij normaal een overwinning moeten behalen. KALLO WICHELEN 0-3 Wichelen moest het zonder trainer-speler Verguldt stel len die verstek moest laten gaan wegens een kwetsuur opgelopen tijdens de training. Een wedstrijd zonder proble men voor Wichelen, die schijnbaar de goede draai ge vonden hebben. Volgend week-end ontvangt Wichelen Ninove. Hier krij gen zij nu de kans om te bewijzen dat er met hen nog rekening dient gehouden. DAMES VOLLEYBAL WICHELEN: EERSTE ZEGE WICHELEN V. AALST 3-1. Setstanden 11-15, 15-4, 15-11, 15-6. Voor het eerst in zijn be staan heeft Wichelen ken nis gemaakt met de over winning. Het waren twee nieuwelingen in de kompeti tie die het tegen elkaar moes ten opnemen. Wichelen toon de zich in dit duel de sterk ste. Zij wonnen vooral pun ten met hun goed gerichte opslagen. Er liggen voor de ze moedige ploeg zeker nog overwinningen in het ver schiet. Volgende week moeten zij naar de leider uit de klassering Kruibeke. Hier moeten zij geen winst ver wachten, wat zeer normaal is. J. ZELE MOERBEKE I-3. Setstanden 15-8, 11-15, 13-15, II-15. Dit treffen tussen twee even waardiger! wais spannend ge noeg om de zwakheden over het hoofd te zien. Zele dat aanvankelijk zijn stempel op het wedstrijdgebeuren druk te moest later het initiatief aan Moerbeke laten. De overwinning lag nochtans in het bereik der Zeelse meisjes, die technisch beter waren dan hun tegenstrevers. Volgende week kan J. Zele zijn blazoen wat opsmukken tegen het zwakke V. Aalst. JEUGDKOMPETITIE Bij de allerkleinsten moest J. Zele het onderspit delven tegen Erwetegem. Echter niet zonder een set mee te pikken. Bij de kadetten kon J. Zele -e< aad ri per «ept ierli c te de bovenhand houden op Bazel, die hun rechtstr< rivalen waren in de schikking. Volgende week gen Zulte zal geweten wie het meeste kans ma op de kampioenstitel. Bij de scholieren hield J. Ie de leiders uit de n schikking Denderhoutem - der de knie. Zonder ziel te veel te moeten inspan wonnen zij op een oveij» gende manier met 3-1. K. Aalst moest het zon wedstrijd stellen. Toch haalden zij de twee pun gezien K. Zelzate algem forfait gegeven heeft. De juniores van K. wonnen eveneens met for tegen V. Gent. LVD Aa ie v De Bt itwt mk< aai Star waa opr l Ipuj Wiu Wedstrijden voor volgend weekend Eerste Provinciale 6/11 19.00 Zelzate- Lebbei 6/11 19.30 J. Zele - St. Gil Tweede provinciale A if 7/11 10.30 Berlare - KemJV 6/11 17.30 Baasrode - BazJ" Tweede provinciale B 6/11 15.00 1#' Vosselare - Kan. Aalst |B Derde provinciale A I 6/11 16.00 K. Aalst - Nino* 7/11 10.30 S. Zele - Steendl I Vierde provinciale B I 6/11 15.00 Kalken - MelseÊ" 7/11 10.30 Wichelen - Nind 7/11 19.00 Z. Zele - Kallo P' Dames tweede provinciale L—, 6/11 15.00 Baasrode - Lcd<L di Dames tweede provinciale man 6/11 19.30 h o] Kruibeke - Wichelen jioti' 6/11 15.00 V. Aalst - J. Zel«uni Jeugdkompetitie Minien 7/11 10.00 Belsele - J. Zele Kadetten 6/11 16.30 J. Zele - Zulte 7/11 10.30 Michelbeke - K. Aalst Scholieren 7/11 15.00 Herzele - J. Zel|ter Juniores 6/11 14.30 Moerbeke - K. Aalst. (MVW/g) •Pi stri ie Ren st ZONDAGREEKS Dé gebeurtenis van deze speeldag was zeker het tel- probleem van scheidsrechter Ronny Van Belle. De match tussen Morta en Adelaars, die werd aangevangen met 22 spelers was een twintigtal minuten oud toen enkele wakkere toeschouwers twaalf Mortaspelers op het terrein meenden te ontwaren de Adelaars-kapitein maakte de scheidsrechter attent op deze spelvervalsing doch deze liet doorspelen tot de dertigste minuuttoen de stand 3-0 voor Morta werd, meende ook de scheidsrechter de tijd gekomen om nog eens te hertellenhij kwam tot de som van elf spelers en liet dit in het wedstrijdverslag akte- ren, Adelaars weigerde ver der te spelen en de match werd geschorst. Ooggetuigen vertellen voor waarheid dat de twaalfde Mortaspeler na de derde goal vliegensvlug een trainingsvest had aange trokken en vanop de zijlijn schijnheilig de telperikelen van de man in het zwart meevolgde In de andere wedstrijden ge beurde niets sensationeels leider VK Molenstraat won dankzij vier doelpunten van Frans De Meyst afgetekend van rode lantaarndrager Amapola terwijl ook Nieuwe Wijk en Real Familial vrij gemakkelijk aan de winst bleven. Sint-Job kwam in de wedstrijd tegen De Kever vlug op voorsprong dankzij Pierre Blommaert doch Erik Bogaert bracht De Kever vlug langszij. In de tweede helft zorgde Herman De Schutter met twee doelpun ten voor een logische thuis overwinning. UITSLAGEN OC Aalst - Stampia 3-1 Molenstr. - Amapola 4-0 Timarcha - SK Kruis 3-1 Bonanza - Real Familial 1-4 Nieuwe Wijk - Pelikaan 3-0 Jaca - VK Inno 2-2 Morta - Adelaars 3-0 (stilgelegd) Sint-Job - De Kever 3-1 KLASSERING 1 VK Molenstr. Aalst 2 Real Familial Aalst 3 N.W. Hofstade 4 FC Morta Aalst 5 Sint-Job Aalst 6 Adelaars Aalst 7 Timarcha Aalst 8 VK Inno Aalst 9 Stampia Aalst 10 OC Aalst V.K. Inno uit het MTSA-verbond Aalst 7 14 8 14 8 12 7 10 8 10 7 9 8 8 9 8 8 8 8 7 11 Pelikaan Aalst 12 Bonanza Aalst 8 5 13 FC Jaca Aalst 7 3 14 De Kever Aalst 8 3 15 Kruis Moorsel 8 3 16 Amapola Aalst 8 2 KALENDER VOOR ZONDAG 7 NOVEMBER te 10 u. De Kever - Bonanza Pelikaan - Morta Inno - Nieuwe Wijk Amapola - Jaca Stampia - Nieuwe Wijk Kruis - OC Aalst Real Familial - Molenstraat Adelaars - Timarcha ZATERDAGREEKS Blikvanger was hier onge twijfeld DDT Hofstade dat leider Preflex Essene tot de laatste minuten in bedwang hield op twee minuten van het einde was de stand 4-4 dankzij doelpunten van Ro land Roelandt (4) voor Pre flex Eddy Caudron, Rudy Callebaut en Hubert Eve- raert (2) voor DDT. De ultieme Preflex-aanval werd door een soliede DDT- afweer in hoekschop getrapt. De zwiepbal van Marcel Van Nuffel kwam ongelukkiger wijze op de hiel van Luk De Grauwe terecht die in eigen doel omzette. Feb had het heel moeilijk tegen FC De Keizer slechts in het laatste kwartier kon Marcel Roose een vrijschop rechtstreeks in het doel van een wanhopig opspringende keeper Stefaan De Batse- lier binnenspelen. VK D'Hondt won verdiend op het veld van Strooiers, dat werkelijk in een off-day ver keerde. Een briljante Ronny Hanssens (2) en Luk Tim merman zorgden voor de D'Hondt doelpunten, Luk De Schrijver kon tegenscoren. Red Star Opdorp doelde 14 maal tegen El Quijote dat slechts met zeven spelers aan de aftrap verscheen UITSLAGEN FC De Keizer - Feb Europe 0-1 Strooiers - VK D'Hondt 1-3 Rayo Espanol - Heipias 4-1 Sportief - Leeuwerik 1-1 DDT - Preflex 4-5 El Quijote - Red Star 0-14 Vrij Melckenbeeck Lede KLASSERING 1 Preflex Essene 8 13 2 Red Star Opdorp 8 13 3 RayoEspanol Aalst 7 12 4 Feb Erembodegem 7 10 5 Melckenbeeck Lede 7 8 6 DDT Hofstade 8 7 7 VK D'Hondt Gijzeg. 7 7 8 Heipias Lede 8 6 9 Strooiers Hofstade 7 5 10 Leeuwerik Lede 8 5 11 De Keizer Hofstade 7 4 12 VK Sportief Gijzegem 7 4 13 El Quijote Aalst 7 2 KALENDER VOOR ZATERDAG 6 NOVEMBER te 15 uur Feb Europe - Melckenbeeck FC De Keizer - Rayo Espanol VK D'Hondt - DDT Heipias - Sportief Leeuwerik - Strooiers El Quijote - Preflex Vrij Red Star Opdorp D.D. KALENDER VOOR DONDERDAG 11 NOV. te 15 uur Leeuwerik Lede Bonanza Aalst (Leeuwerik f Sint-Job Aalst VK Inno Aalst (Damplein) Feb Europe FC Strooier (Zandberg te 13.30 u.) Rayo Espanol OC Aalst (Zandberg) DDT Hofstade Preflex Essene (den Ezel) Melckenbeeck Lede De Keizer Hofstade (Leeuwerik te 13.30 u.) RC Jaca Aalst Red Star Opdorp (Beukenhof) VK Sportief Gijzegem - NW Hofstade (den Aap) D.D. K; lei SPANNENDE ACHTSTE FINALES BEKER „L.V.R.-F.E.B." De loting van de achtste nales van de MTSA-bel 1 heeft enkele spannende oi moetingen uit de bus lal komen vooral Jaca F f Star is een blikvanger da s de leiders uit de zaterd kompetitie het dient waar maken op het veld van Ja< dat een te duchten thuisplo blijkt te zijn. Ook Melck beeck zal het tegen FC Keizer moeilijk hebben zich te plaatsen. Sint-J 11 ontmoet zijn zondagkollt VK Inno wat steeds spannende tweestrijd te zl heeft gegeven Wij duim ook voor Leeuwerik (teg Bonanza) en Nieuwe (op VK Sportief). Op wedstrijden zijn zeker Feb Strooiers, Rayo - OC DDT tegen Preflex. wi nn k,

De Voorpost | 1976 | | pagina 18