V.K. AALST ZONDER MOEITE KORT SPORT 4 JOHNY BOYS MET RODE LANTAARN S. ZELE NAARSTIG VERDER ADEC BAASRODE ZWAK ,o leidersplaats! Jtfeftpwwcrafe tayo Espanol verovert Volleybalkalender voor het weekend AALSTERSE GOLFBILJARTFEDERATIE 4de National/: 3de Provinciale KANG. AALST WINT TOPWEDSTRIJD TSA-voetbalkompetitie Waterpolo Birgit Janssens Dendermeisjes versterkt B.C. Aalst Volta-nieuws Van der Spiegel zesde Nog ongeslagen! Van Nuffel wint Schaakcup fachtbal ike lining andizer Na rmee \S.A.-verbond, de ploeg van F.C. Breughel Aalst BEKER VAN OOST-VLA ANDEREN Dames 11.11 10.00 G. Deniderm. - L. Gent 11.11 19.30 J. ZeLe - C. Temse Heren 11.11 10.30 KLJ Temse - Kang. Aalst 11.11 15.30 Zomergem Kukl. Aalst 10.11 19.30 Destelbergen - J. Zede KOMPETITIE Heren 4e prov. B 14.11 10.30 Wichelen - Sinaai (gdp) *g op|de A-reeks wonnen de drie o i ploegen eerder gemakke len Loebes Mere kreeg een ion k verzwakt Moorsel A Ira bezoek dat zijn drie ster- Gij Iers in de B-ploeg had et om met dit versterkt hvtieel ook naar de ks te kunnen promoveren. Johny Boys hebben de e lantaarn nu stevig in de 'd na de thuisnederlaag te- Rupa Lede enkel Gil- t Van Brantegem en Nico Wuffel scoorden voor D iny Boys puntjes voor Rupa Lede werd dit gepres teerd door Rudy Roels, Hugo Van Den Abeele, Jerome Van Den Abeele en Germain Bau- wens. In de B-reeks blijft Zandmannetjes Lebbeke ste vig aan de leiding doch het zal een zware kluif hebben aan Moorsel B dat versterkt met Guilaunje De Meyst, Al- bert Barrez en René Vinck geen schijn van kans gaf aan Kravael Meldert. In de C- reeks wordt Loebes Mere D ernstig bedreigd door Zand mannetjes Lebbeke B en Corso Lebbeke A. Uitslagen REEKS A Cosmos B - Scotsing A 5-1 Kasseistamp. A - Koszen A 3 3 Loebes A - Moorsel A 6-0 Johny Boys A - Rupa A 2-4 Rupa B - Hand in H A 2-4 Schoonaarde A - Hund in Hand B 3-3 Kravael A - Cosmos A 0-6 Kalender voor zaterdag 13 november te 20 uur Koszen A - Loebes A Rupa A - Scotshing A Cosmos B - Rupa B Hand in H. B - Kasseist. A Kravael A - Moorsel A Johny Boys A-Schoonaarde A Hand in Hand A - Cosmos A REEKS B Uitslagen Hand in H. C - Korte St. 1-5 Krijt op Tijd A - Dender en Schelde A 3-3 Sportvr. A - Zandst. A 4-2 Loebes B - Klakskens A 5-1 Zandm. A - Johny Boys B 6-0 Moorsel B - Kravael B 5-1 Koszen B - Loebes C 6-0 Kalender voor zaterdag 13 november te 20 uur Moorsel B - Johny Boys B Loebes C - Loebes B Zandstuivers A - Kravael B Zandmannetjes A - Kravael B Korte Stokken A-Klakskens A Sportvr. A - Hand in H. C Dend. en Schelde A-Koszen B REEKS C Uitslagen Klakskens B - Kasseistampers B 2-4 Hand in H B - Loebes D 2-4 Dender en Schelde B - Schoonaarde B 3-3 Jokers A - Zandman. C 3-3 Corso B - Jokers B 5-1 Rupa C - Corso A 2-4 Vrij Zandmannetjes B en Korte Stokken B. Kalender voor zaterdag 13 november te 20 uur Zandmannetjes C - Hand in Hand D Corso A - Jokers A Schoonaarde B - Korte St. B Kasseistampers B - Rupa C Jokers B - Zandmannetjes B Klakskens B - Corso B Vrij Dender en Schelde B en Loebes D. D.D. spit moeten delven. Dat er strijd geweest is kunnen wij afleiden uit de eindstand. Maar tegen Belseie hadden zij o.i. toch kunnen winnen. kon Dilbeek terug bij komen. V.K. Aalst was zo verbijsterd over de onverwachte gang van zaken, dat zij niet kon den beletten dat Dilbeek won. Aalst wou niet verliezen. Re sultaat, we kregen een hard nekkig betwiste „halve" set. Want Dilbeek kon het maar tot 8-15 uithouden. Maar die was dan ook de moeite waard. Beide ploegen maak ten om beurten punten. De stand ging gelijk op tot 7-8: Dan was het lied uit voor Dilbeek. V.K. Aalst ging re gelrecht naar een 15-8 over winning. De vierde set had niets meer om het lijf. Dilbeek zat door zijn beste krachten heen. Aalst drukte op het gaspe daal, en slechts dank zij en kele schoonheidsfoutjes kon Dilbeek het tot 15-6 houden. R. De Geyndt was in een uitzonderlijke dag. V.K. AALST DILBEEK 3-1. Setstanden 15-10, 13-15, 15-8 15-6. Tegen het eerder zwakke Dilbeek hebben de Aaltenaars niet veel moeite ondervonden, dit ondanks het feit dat ze een set moesten prijs geven. Dit was vooral te wijten aan enkele schoonheidsfoutjes van V.K. en niet aan de sterkte van de tegenstrever. De eerste set begon reeds met een aanvalsrecital van V.K. Aalst. Met vinnige tegenaanvallen beantwoordde Dilbeek de stormloop van de Ajuintjes. Lang zou het echter niet duren. Bij Aalst draaide alles goed rond. De tegenstrever moest dui delijk de rol lossen en verloor met 15-10. S. ZELE STEENDORP 3-1. Setstanden 15-9, 6-15, 15-9, 15-9. De Zeienaars blijven aan de winnende hand. Dit is geen toe val. Groot is de verrassing voor diegene die dachten dat het voor de Springbokken dit jaar de zwanezang ging worden. Het begon met een vrij vlotte aanval waarmee de punten zich opstapelden. Maar zo begreep Steendorp het nu ook weer niet. Zij gingen in de tegenaanval, en kwamen terug. was echter genoeg om aan Steendorp de kans te laten om terug te komen tot 12-9. Een paar vervangingen bij Zele maakte dat zij terug in de wedstrijd kwanten en won nen met 15-9. K. AALST NINOVE 3-0 Setstanden 15-4, 15-7, 15-6. Tegen Ninove heeft K. Aalst het niet lastig gehad. De setstanden spreken voor zich zelf. Het bewijst dat de Aals- tenaars terug op het goede pad geraakt zijn, en vast be sloten er op te blijven. Ni nove, anders toch geen ge makkelijke klant ontgoo chelde vriend en tegenstrever door hun zwak vertoon. BELSELE LEDE 3-2. Weer heeft Lede het onder moeite echter. Het werd knokken langs beide zijden. V.K. Aalst slaagde er uitein delijk in om langszij te ko men en zelfs uit te lopen tot 13-9. Iedereen dacht dat het afgelopen was. Maar het lot zorgde er voor dat het gans anders verliep. Vijf op eenvolgende aanvallen wer den gemist. Op een wijze die aan gemis aart concentratie doet denken. Op die wijze vrijschop werd door Walter Van Geite binnengelepeld. Nieuwe Wijk won vrij ge makkelijk op het veld van Stampia dank zij doelpunten van Dirk Wellekens (2) en Erik Wauters (op penalty). Voor Stampia werd de eer gered door Jesus Navaro. Bonanza drawnde op het veld van De Kever dat op voor sprong kwam langs Erwin Herssens doch Willy Bomon bezorgde even later zijn ploeg een oververdiend tegendoel punt Amapola bleek niet opgewassen 'tegen een ver sterkte Jacaploeg. Het zwak presteren van Sint Jobdoel man Willy Guns liet VK Inno toe om vijf doelpunten te scoren en dit langs Guido Reynier. Voor Sint-Job scoor de Frangois Goossens. Uitslagen De Kever - Bonanza 1-1 Pelikaan - Morta 0-4 Inno - Sint-Job 5-1 Stampia - Nieuw© Wijk 1-3 Amapola - Jaca 1-5 Kruis - OC Aalst 1-1 Real Familial - Molenstr. 1-1 Adelaars - Timarcha 0-4 Kalender voor zondag 14 november OC Aalst - VK Inno Molenstraat - Stampia Timarcha - Amapola Bonanza - Kruis Morta - Real Familial Sint-Job - Adelaars Nieuwe Wijk - De Kever Jaca - Pelikaan D.D. A. BAASRODE O. BAZEL 1-3. Setstanden 7-15, 0-15, 15-13, 11-15. Tegen zijn naaste rivaal in de klassering heeft Baasrode het deze keer niet kunnen waar maken. Als verontschuldiging kunnen zij nog altijd de ziekte van Eddy Meersman inroepen, terwijl Ruddy Haesendonck nog maar half hersteld slechts als invaller fungeerde. Van bij de eerste set was Ba zel voortdurend in de aan val. Steeds met drie aan vallers vooraan waren zij natuurlijk sterk bevoordeeld tegenover Baasrode dat het [met één aanvaller moest stellen. Toch ging een beetje onkans hen vooraf. Zij moes- ten dan ook lijdzaam toe zien hoe Bazel regelrecht naar een vlotte 7-15 over winning ging. De tweede set hoeft geen kommentaar. Totaal aange slagen door de tegenslag van de vorige set was Adec niet in staat om te reageren op de stormloop van de te genstrever. De verdediging liet steken vallen, de recep tie was slecht en de aanval len mislukten. Lang duurde het dan ook niet eer Bazel de set gedaan maakte met voor Baasrode beschamende 0-15 cijfers. In de derde set kregen we een gans ander Baasrode te zien. De Rijcke verzette in de aanval hemel en aarde om de thuisploeg naar de overwinning te voeren. Aan gespoord door dit vertoon kwam de moed terug in de rangen. Het werd een hard betwiste set Met heel span nende momenten. Baasrode geloofde terug in zijn kan sen, en ging tot het uiterste. Zij wonnen dan ook verdiend met 15-13. De vierde set zou uiteindelijk beslissen over wie de over winnaar werd. Want het was duidelijk. Als Baasrode deze set won dan zag het er maar belabberd uit voor Bazel. Niemand gaf iets toe, de ^tanden gingen gelijk de hoogte in. De spanning was te snijden. Het was tenslotte Bazel dat dank zij de beste aanval het laken naar zijn kant trok en won met 11-15. Op 21 november moet Baas rode naar A. St.-Niklaas weer een zware dobber, misschien zit er nog een setje in wan neer de zieken hersteld zijn. VOSSELARE KANG. AALST 1-8. Setstanden 10-15, 9-15, 15-8, 13-15. Het treffen tussen de twee eersten van de klassering in tweede provinciale B is voor Kangoeroes op een vlotte overwinning uitgelopen. Er zal tegenslag moeten bij te pas komen om hen nog van de titel af te houden. Maar het kan allemaal, het sei zoen is nog lang. In het be gin van de eerste set ging het minder vlot bij de bezoe kers zodat zij vrij vlug tegen een 9-5 achterstand moesten opzien. Eens de goede draai gevonden begonnen zij aan hun opstanding. Het ging evenwel niet zonder tegen stand. Toch wonnen zij" -met 10-15 cijfers. De tweede set ging Kangoe roes direct in de aanval wat hen vrij vlug een 5-12 voor sprong opbracht. Toen rea geerde Vosselare met vinnige aanvallen. (9-12). De kous was af. Aalst nam het initia tief terug in handen en Vo- voc was er aan voor zijn moeite. 9-15. De derde set begon met een offensief van Vosselare. Met pijlsnelle aanvallen liepen zij vrij vlug uit tot 9-3. Aalst reageerde, maar toch niet heftig genoeg. Toen zij even verpoosden benutte Vosse lare de geboden kans om zich terug een veilige voorsprong te verschaffen. Kangoeroes kon hier niets meer aan ver anderen en verloor met" 15-8. De vierde set bracht twee ploegen die absoluut wilden winnen. Zij beloerden elkan der en namen om beurten een punt voor hun rekening. Toch was het Kang. Aalst dat dankzij krachtige aanvallen de set won met 13-15. Op 21 november ontvangt Kang. Aalst het sterke en zeer gevaarlijke Geeraards- bergen. Wanneer men dacht dat Dil beek zijn lesje geleerd had, was men mis. Zonder schroom trokken zij ten aan val. En wat Aalst ook pro beerde het kon niet beletten dat Dilbeek uitliep tot 4-9. Enkele hartige woordjes brachten de Aalstenaars aan het verstand dat het zo niet verder kon. Zij begonnen dan ook aan een indrukwekken de terugkeer. Niet zonder zaterdagkompetitie ver- Rayo Espanol de lei- dankzij een 1-4 over- op het veld van De Hofstade. Het wipt over Red Star Op dat een vrije kalender had en ook over Preflex dat zijn wedstrijd te- El Quijote zag uitge- worden. V.K. D'Hondt zijn overwinningsmars d vOrt het versloeg DDT na ora# faire en sportieve wed- Aan de rust was de 2-0 en na afloop stond 4-2 uitslag op het bord doelpunten van Ron- Hanssens (2), Johan Van en Dirk Meuleman. J»T kon tweemaal tegen- ren langs zijn goalgetter bert Everaert. Strooiers rc«oHo won met nipte 2-3 op het veld van Leeu- Lede. Aan de rust leid de bezoekers met 0-2 doelpunten van Luk en Eddy Calle- Leeuwerik kwam te- iankzij een loeier van Presiaux waartegen Swat De Moor geen van kans had. Aan vartier kwam het tot •oordenwisseling tussen De Gendt en enkele André Veldeman de ruziënde partijen wil- scheiden werd op onbe wijze door de an- io puik leidende scheids- tyiter Angel Garcia met rood bedacht zodat Strooiers het met tien man moest rooien; Leeuwerik kwam vlug op gelijk hoogte dankzij een keihard schot van Paul De Gendt, doch vlak voor afflui ten werd een hoekschop van Luk De Schrijver met het hoofd door Eddy Callebaut in doel gedeponeerd. UITSLAGEN Feb - Melckenbeeck 1-0 De Keizer - Rayo Espanol 1-4 VK D'Hondt - DDT 4-2 Heipias - Sportief 1-0 El Quijote - Preflex uitgest. Leeuwerik - Strooiers 2-3 KALENDER VOOR ZATERDAG 13 NOVEMBER TE 15 UUR Rayo El Quijote Red Star V.K. D'Hondt Sportief Feb Preflex De Keizer Melckenbeeck DDT Strooiers Heipias Vrij Leeuwerik ZONDAGREEKS De topwedstrijd tussen VK Molenstraat en Real Familial eindigde onbeslist de lei- dersploeg kwam vlug in de wedstrijd op voorsprong de inworp van Francis Van De Voorde werd in één tijd door Frans Melckenbeeck in doel besloten. Real Familial begon dan op zijn beurt aan te vallen doch moest tot twee minuten vóór tijd wachten om de stand gelijk te bren gen scheidsrechter Jef Borms bestrafte de Molenstraatdoel man voor vier passende Ten slotte won Zele de set met 15-9. In de tweede set was het de beurt aan Steen dorp om het hoge woord te voeren. Zele kon slechts spo radisch reageren op de aan vallen van de tegenstrever. Steendorp won vlot met 6-15. In de derde set kregen we een gelijk opgaand spel tot 6-6. Dan Was het de beurt aan de Springbokken om de lakens uit te delen. Zij slaag den erin om de set te win nen met 15-9. De vierde set begon met een reeks aanvallen van de thuis- spelers. Vlot gingen zij naar een confortabele 12-1 voor sprong. Wie dacht dat het gedaan was had het mis. De concentratie bij de Zeienaars verzwakte een weinig. Dit .S~A.-tornooi Aalst, F.C. Preflex. (EX.) Jaca uit het MTS Aalst-verbond. 23 Nepbumxs Aallst verloor in heit kader van de Win- ■tericompetiitae met 17-10 van AZC, en dit ondanks heit feilt dat men met 10 doelpunten voorgift kan starten. De tussenstanden waren 3-0, 4-0, 5-0 en 5-0. D.D. Deze Aalsterse wielrenster wordt vanaf volgend sei zoen nieuwelinge. Dit seizoen veroverde Birgit bij d« kadebten vier over winningen en ze werd liefst zevenmaal tweede. Alvast een grote belofte D.D. Deze kersverse dames voetbalploeg die voor heit eerst aan de Setok-dames- kompebitie deelneemt heeft zich degelijk versterkt. VK Dendermeisjes Aalst wierf Linda Van Delsen en Lea Lowie aan, die reeds bij verschillende da- mesklubs hun voetbalkwa- libeiiten hebben gedemon streerd D.D. In het kader van de bil- jartschaal De Vos-De Budk treedt BC Aalst aan tegen Elan Brussel. Deze ontmoeting tussen de ploeg van sterspeler Van Der Spiegel en de Brus selse outsiders vindt plaats op zondag 14 november in het biljartlokaal 'Palace'. Men begint om 19.30 u. D.D. Deze jonge damesvolley- bailklub, die in tweede pro vinciale C debuteert ver loor nu afgetekend met 0-3 tegen Juvenes Zele. Jonge meisjes die in kom pets Gever-band volley wil len spelen kunnen altijd aansluiten bij Volta Aalst dat haar thuismatchen in het Osbroekstadskm be twist, elke zaterdagnamid dag 'te 15 uur. Inlichtin gen aldaar verkrijgbaar In het Kampioenschap van België kader 47/2 won de Aalsterse sterspeler Van Der Spiegel verras send van Schrauwen. Uit eindelijk werd hij prach tig zesde met een gemid delde van 30,81. Kampioen werd Ludo DielisD.D. Osiris Aalst is nog onge slagen in de Nationale Krachitbiallkomipetltie. De jongens van Alfred Do ckers wonnen nu tegen MaJderen met 13-9. Ook de reservenploeg bleef aan de winnende hand onze jeugdige Aalstenaars overwonnen datzelfde Mal- deren me* 15-8 D.D. In de nationale dames- veldloop van Flémalle- HaU'te veroverde Anne- Marie Van Nuffel haar eerste overwinning van het veldloopseizoen. Onze Eendracht-atlete zege vierde bij de seniores met 18 seconden voorsprong op Plevoets en 55 sekon- dien op Michaux. Alvast een reuzes tart D.D. In de achtste finales van de Oostviaamse Schaak cup diende Pion Aalst uit 'te komen tegen Aalst B. Het werd een 28-24 over winning voor de Pion- schakers die hiermee hun ticket voor de kwartfina les veroverden D.D. Het jaarlijks nachtbal van Wilskracht Hofstade wordt op zaterdag 13 november in zaal 'Ons Huis' geor- ganizeerd. Gastvedette is Freddy Martin met zijn dansorkest "The Swin ging Band". Eerste dans vanaf 21 uur en de toe gangsprijs is vastgesteld op 60 frank. D.D.

De Voorpost | 1976 | | pagina 23