mmm 13 Zaal Fanfare St.-Cecilia (C. van den Broeck) zal vanaf 1.1.77 ter beschikking staan van alle verenigingen en partikulieren. Moderne ver warming en verlichting. Voor inlichtingen zich wenden M. Maesschalck, Klemdries 8 of bij afwezigheid E. Van de Velde of A. Maesschalck. OUDEJAARSAVONDFUIF De Meldertse Feestkonijnen en Konijntjes nodigen U hierbij vriendelijk uit tot de Oude- jaarsavondfuif in het Parochiecentrum op vrijdagavond 31 december vanaf 20 u Gratis inkom, ledereen is welkom. Stuif 76 uit en 77 in. GESCHENKEN VREEMDE LANDEN Deze eindejaarstentoonstelling, in het voor uitzicht van Kerstmis en Nieuwjaar, is open met de week-end in het Kultureel Centrum Affligem. 1 Een vergadering voor de verschillende Mi- lac-comités van de stad gaat door op woens dag 8 december te 20 u. in de jeugdklub Ypsilon. Graag zou men alle parochies ver- tegenwoordigd zien Woensdag 8 decemberFeest van O.-L.- Vrouw Onbevlekt Ontvangen, patroonfeest van de kloostergemeenschap en van haar kerk. Te 7 u. Eucharistieviering met H. Commu nie onder de twee gedaanten te 15.15 u. getijdengebed van de zusters te 16 u. lof. De Saedeleerstraat 29, Lede Jaan Toelen. Exterken 19. Moorsel Jochen De Wit, Roe- veldstraat 2, Erembodegem Jeroen Troch, Molenstraat 40A, Haaltert Peter Buyl, Beek straat 88, Kerksken Heidi Killemaes, Edix- velde 12, Nieuwerkerken. SCHUTTERSMAATSCHAPPIJ VLAANDEREN heeft de eer U aan te kondigen dat de schietingen blijven doorgaan in ons lokaal De Vlaamse Schouwburg en dat blijft het lokaal van Vlaanderen. Op het jaarlijks ledenfeest van de B.G.J.G. in de parochiezaal te Erembodegem. (J.M.) Juffrouw Reynaert verwelkomt de aanwezigen op het jaarlijks souper van dé PVV- Vrouwenbeweging. Toneelkring De Merel aar voert De Bokskampioen op. (E.L.) BURGERLIJKE STAND Voltrokken huwelijken binnen de stad van 8.11 tot en met 20.11.76 Joost Van Herzele, boekhouder, Aalst, Bou- dewijnlaan 157, met Rose-Marie Saeys, me dische secretaresse, Aalst, Appelstraat 31 Dirk Henckens, burg. ingenieur, Aalst, Ge- raardsbergsestraat 41, met Victoire Necke- brouck, regentes, Aalst, Leo de Bethunelaan 22 Marc Van Impe, burg. ingenieur, Den- derhoutem, Steenweg op Iddergem, met Ani ta Van der Veken, bankbediende, Achterweg 62 i Erwin Deluyck, beroepsmilitair, Aalst, Jan Jeliestraat 61, met Martine De Neef, fabrieksarbeidster, Aalst, Dendermondse- steenweg 33 Mare De Schryver, handelaar, Aalst, IJzerenwegstraat 25, met Rita Verpe ten, stukwerkster, Aalst, Prinsenveld 14 Walter Van den Meersche, houtbewerker, Erembodegem, Heuvel 75, met Anne-Marie Verpeten, afteerster, Aalst, Prinsenveld 14 Mare Dahlin, z.b., Erembodegem, Autosta- delaan 15, met Patricia Keymeulen, z.b., Aalst, Vakschoolstraat 21 Eugenius De Tro- yer, echtgesch. van Sonja De Neve, tufter, Aalst, Gentsesteenweg 164, met Suzanne Van der Meirsch, echtgesch. van Alain Rin- gor, bobijnster, Aalst, Gentsesteenweg 164 Simon Phlips, kinesitherapeut, Aalst, Dokter André Goffaertstraat 1, met Andrea De Bruyn, kinesitherapeute, Aalst, Rozenweg 48; Patrick Dooms, metserdiender, Aalst, Boom gaardstraat 39, met Marina Daubechies, ver koopster, Aalst, Brusselsesteenweg 45. Geboorten binnen de stad van 15.11 tot en met 20.11.1976 Miranda De Coninck, Kerrebroekstraat 93, Aalst Kris Van de Velde, Sint-Janstraat 63, AalstJoke De Rop, Kapittelstraat 28, Moor sel Jan De Pauw, Lekkestraat 26, Steen- huffel Nancy Putteman, Giudo Gezellestraat 85, AalstBart Baeyens, Asserendries 66, AalstSofie De Bisschop, Petterstraat 9, Teralfene Karei Moereels, Alfred Nichels- straat 32, AalstMichael Van de Walle, Doolhofstraat 25, Aalst Nele De Cort, Hoog straat 5F, Meldert Dieter De Neef, Grote Baan 182, Herdersem Saskia Van Aken, Beekstraat 33. AalstMario Quintyn, Kleine Steenstraat 23, Mere Sabine De Grauwe, Edestraat 105A, Haaltert Gwendy De Neve, Felix de Hertstraat 72, Aalst Diedrik Van den Driessche, Godeveerdegemstraat 37, Zottegem Katleen De Greve, Leuvenstraat 135, Erembodegem Hilde Töpke, Broeder Overlijdens binnen de stad van 15.11 tot en met 20.11.1976 Maria Leonia De Petter, zb., 97 j., wede. van Odilon Rimbaut, Moorselbaan 486, Aalst Maria Magdalena Ringoet, zb., 79 j., wede Desiderius De Ridder, Hoek 14, Oudegem Augustinus De Coninck, zb„ 84 jecht. van Maria Bornauw, Fosselstraat 38, Hekelgem Maria Valeria Janssens, zb., 82 j., wede. van Jan Franck en wede. van Renatus Burgel- man, Katoenstraat 1, Aalst; Roger Meer- schaert, operatief agent burgerlijke bescher ming, 47 j., echt. van Alina Trog, Korten- hoekstraat 21, Hofstade Pharaïlde Gustaaf Maria Pelinck, zb., 62 j., echte, van Jan Thy- baert, Sint-Vincentiusstraat 25, Aalst Cecile Muriëlle Joseph De Wolf, textielsnijdster, echte, van Frans Dierickx, Binnenstraat 205, Aalst Carolina Maria De Veyider, zb., 67 j., echte, van Maurits Van Steenberghe, Lede- baan 63, AalstHelena Margarita Van Mas- senhove, kloosterlinge, 78 j.. Lede, Ronken- burgstraat 9 Paulina Franciska Adolphina De Neve, zb., 78 j., wede. van Edouard Meys- man, Bleukenweg 35, Merchtem Jean Frans Van den Berghe, voeger, 45 j., echtgesch. van Mariette Van Strijdonck, Vyverstraat 32, Lede Gustavus Josephus Van de Putten, zb., 75 j., ongehuwd, Wichelsestraat 22, Le de Prosper Bombeeck, zb., 68 j„ echt. van Malvina Geeroms, Moorselbaan 96, Aalst Clementia Verghylen, zb., 68 j., echte, van Petrus Snel, Kruisstraat 42, Denderleeuw Frans Nicolas De Smet, zb., 68 j., ongehuwd, Dokter De Moorstraat, Rustoord Sint-Lieven, AalstNathalia Gits, zb., 81 j., wede. van Josephus De Wolf, Ouden Dendermondse- steenweg 105, AalstJulia Maria Van den Steen, zb., 66 j., echte, van Honoré Meert, Sint-Rochusstraat 35, Nieuwerkerken Em ma Van den Brande, zb., 82 j., wede. van Emilius De Winne, Kleine Steenweg 31, Er- pe Gustave Rottiers, zb., 77 j., wedr. van Maria De Meersman, Nieuwstraat 20b, Impe Celina Ceuppens, zb., 80 j„ wede. van Jan Triest, en wed. van Alphonse Triest, Felix de Hertstraat 120, Aalst Maria Ida Van Vae- renbergh, zb., 71 j., echte, van Carolus Bel lemans, Valleistraat 15, Meerbeke Isidoor De Dobbeleer, zb., 75 j., wedr. van Jean- nette Desmet, Plaats 39, Denderwindeke Rochus Redant, zb., 82 j„ wedr. van Alina Verleysen, Restert 28. Nieuwerkerken Ma ria Rosalia Van Der Gucht, zb., 70 j., echte, van Auguste De Mol, Achterstraat 12, Haal tert Alberic Dobbels, zb., 88 j., wedr. van Leontine Vansteenkiste, Steenbergstraat 9, Hofstade Odilon De Brouwer, handlanger, 69 j., echt. van Elvira Wauters, Sint-Gudula- straat 37, AalsJ Leopoldina Moyersoon, zb., 83 j„ wede. van Edouardus Hendrickx, Ker rebroekstraat 76. Aalst Maria Philomena Dereuse. zb., 72 j„ wede van Hendrik Bae- vens. Kerkstraat 65, Teralfene Marie Juliette Hendrickx, zb., 73 j., wede. van Bernardus Mertens, Ledebaan 118, Aalst Malvina Gee roms. zb., 68 i.. wede. van Prosper Bom beeck. Katoenstraat 5, Aalst Maria Thérèsia Rchollaert zb.. 88 j., wede. van Carolus Bursens, Kreupelveldstraat 12, Aalst. HAMME FOTOKRING IMAGO Maandag 6 december komen de leden van fotokrinq Imaao samen in hun lokaal (Wui- tenshofl om 20 uur. In het kader van de k'ubwedstrijd kunnen de leden 1 foto met vrij onderwerp binnenbrengen. Vervolgens bpr.orekinq en kritiek van dia's door de 'eden meegebracht. En om alles af te ron den een mosselsouper met gezellig sa menzijn. TOURING KLUB Donderdag 9 december organiseert de Ko ninklijke Touringklub van België een dia avond. Deze gaat door in de feestzaal van het gemeentenuis om 20 uur. R. Van Des- sel geeft een voordrdbht met kleurenfilm over het Bretoens Panorama JEUGDKLUB RANA Zaterdag 4 december houdt jeugdklub Ra- na haar T-Dansant. Deze discoparty heeft plaats in zaal De Vrijheid vanaf 20 uur. Al Groeiend Bloeiend onder leiding van Leon Van den Bossche tijdens hun concert in de Feestzaal van het Stadhuis. (J.M.) I Joost Van Dorp kondigt Anita Luyckx aan op het Trejens Festival (J.M.) EENDRACHT MELDERT Op zaterdag 4 december in de kantine van Eendracht Meldert T-Dansant met D.J. Fran co ten voordele van de jeugd. Deze festivi teit wordt ingericht door de plaatselijke voetbalclub. Aanvang te 19 30 u. Is de bokser nu nog kampioen (E.L.) Het bestuur van de dekenij Koolstraatgezellig samen I (E.L.) Wachtdienst Dr. R. van der Heyden, tel. (052) 35.59,05. Apotheek Mahier, Hogeweg 2, Erembodegem. Parochiecentrum 4 H. Rabaut-Van Belle 5: P. Marcoen-Beeckman 11-12: De Brandt. Denis Rubbrecht en Clementina Cornells vierden hun gouden huwelijksjubileum. GEBUURTEGESPREKKEN ADVENTSWERKING De advent nodigt uit meer kristelijk en meer evangelisch te leven. Alleen kan men dat niet, men heeft de hulp nodig van andere mensen. Daarom deze gebuurtegesprekken. Men verwacht U Indien U niet kunt komen naar het gebuurtegesprek van uw wijk, kom dan naar een andere plaats, ook daar zijt U van harte welkom Maandag 6 december te 20 u. bij de familie Schockaert, Ledebaan 47, voor de mensen van de Ledebaan en de Kerrebroek straat tot aan de Zijpbeekstraat. Dinsdag 7 december te 20 u. bij de fa- mile De Brauwer, Wellekensstraat 54, voor de mensen van de Wellekensstraat en de Kluyskensstraatbij de fam. Van Gossum, Cumontstraat 4, voor de inwoners van de Cumontstraat, Maj. Claserstraat, Bauwens- plen, Veldstraat, Fabriekstraat en Vooruit gangstraat bij de fam. Moons, Esplanade 8, voor de mensen van het Esplanadeplein. Woensdag 8 december te 20 u. bij de familie De Maesschalck, Weggevoerden straat 31, voor de inwoners van de Weg gevoerdenstraat bij de fam. Hoebeeck, Dirk Martensstraat 52, voor de mensen van de Dirk Martensstraat (tussen de Zeshoek en de St.-Jozefstraat). Donderdag 9 december te 20 u. bij de familie D'Haens, Koolstraat 17, voor de in woners van de Koolstraat en de Verasten- straat. Vrijdag 10 december bij de familie Van Houtte, A. Lienartstraat 12, voor de inwoners van de A. Lienartstraat, Nijverheidstraat, Sta tionsplein en de Stationsstraat. Het basisgezin zal echt blij zijn je te zien op het gebuurtegesprek UITSLAG VAN DE BELOTTING van 20 november 1976 't Kapelleken, Meule- schettestraat. I. Van Der Spiegel 4440 2. Meert A. 4363 3. De Labelle D. 4318 4. Van Lierde G. 4317 5. Van Neck E. 4240 6. De Vos B. 4141 7. Mv. Meert 4099 8. De Bondt R. I 4039 9. Cammu J. 3975 10. Maes E. 3964 IIVernaeve 3964. De volgende kaarting gaat door op zaterdag 18 december 1976. Er zijn verschillende na- turaprijzen te winnen KERK VAN DE ZUSTERS ARME KLAREN, ST.-ANNALAAN

De Voorpost | 1976 | | pagina 13