LEBBEKE WINT DERBY Dameskompetitie IK. AALST CEMAKKELLUK S. ZELE: OFF-DAY VOLLEYBALVOORUITZICHTEN V.K. Aalst in mineur! Kalken wint prestigematch Alois Carmeliet „Ik wil mijn Europese kans wagen" GESLAAGDE MEETING TE ZELE In Parochiezaal te Schoonaarde Jean-Pierre Meganck blikvanger van drie uren boksmeeting 17 EERSTE PROVINCIALE I LEBBEKE - J. ZELE 3-2 a Setstanden: 15/10 11/15 15/4 9/15 15/13 I De kamp tussen Lebbeke en J. Zele is een verbeten strijd geworden van twee ploegen die zich niet gewonnen wilden I geven. Het is een pracht van een match geworden. Zele nam van bij het begin het initiatief in handen. Met rake aanvallen en een goede verdediging liepen zij vlug uit tot 3-7. Maar zo bedoelde Leb beke het nu ook weer niet. Met harde smashes van De Letter en Johan Aerts was de voorsprong van Juvenes vlug teniet. Lange tijd werd gestreden op 8-7. Toen moest Zele de rol lossen. Lebbeke won, met 15-10. In de tweede set was Zele de betere. Leb beke kon niet te veel reke nen op zijn aanvallers. Toch was de tegenstand nog heftig, niet voldoende echter om Ju venes te beletten de set te winnen met 11-15. De derde set was er een zon der geschiedenis Het vlotte helemaal niet bij Zele. Wat men ook probeerde het mocht niet baten. Bij Lebbeke daar entegen draaide alles op vol le toeren. Juvenes werd met de rug tegen de muur ge drukt. Hier deden o.i. de Ze ienaars het enige wat er dergelijke omstandigheden moest gebeuren. Zij legden zich bij het setverlies neer zonder verdere krachtverspil ling (15-4). 3 Deze krachtbesparing kwam ■hen in de volgende set goed van pas. Lebbeke had zich waarschijnlijk laten mislei- I den door de gemakkelijke I setoverwinning. Hoe dan ook leer er goed aan verdedigen Ikon gedacht worden was Zele TWEEDE provinciale buiten schot. Maar de aan- valskracht botte af. De Let ter werd bijna volledig buiten de wedstrijd gehouden door het Zelse blok. Ook Van Uyt- fang kon slechts sporadisch scoren, Aerts bleef nog altijd de gevaarlijkste. Het was dan ook Zele die er in slaagde de stand op 2-2 te brengen. De vijfde en beslissende set was werkelijk een propagan da voor de volleybal. Maar hij bleef ook niet verstoken aan sensatie vooral op het einde. Beide ploegen gaven elkaar niets toe. Toch was het Leb beke dat het eerst aan de 8 punten geraakte. (8-6). Maar Zele kwam terug. Het werd 9-9. Van dan af leek het een eindeloos vechten. Niet min der dan twaalf balwisselingen waren nodig om één punt te scoren. Lebbeke slaagde erin om verder uit te lopen tot 14-10. Iedereen dacht dat het gedaan was. Juvenes vocht verder met de moed der wan hoop. En waar niemand meer in geloofde werd waar. Leb beke zat door zijn beste doen heen. Verrast door de hard nekkigheid van de tegenstre ver moesten zij toezien dat die terugkwam. Een door de bezoekers aangevochten scheidsrechterlijke beslissing bij 14-13 liet de wedstrijd ein digen in de grootste verwar ring. S.R. Van Hove was ze ker niet in zijn beste doen. De geste van een bezoekende fan is slechts weinig sportief. Te vermelden was de uitzon derlijke eerlijkheid en spor tiviteit van Franky De Gey-, ter. Op 14-13 en Zele aan de opslag gaat de bal buiten via de vingertoppen van De Gey- ter. De scheidsrechter had niets gezien. Iemand van Leb beke wel. Op de navraag gaf Franky dadelijk toe. Wie doet het hem na (G./MVW) Een boeiende faze uit de volleybalwedstrijd Avanti Lebbeke - Juvenes Zele (3-2) (C) DERDE PROVINCIALE KANG. AALST - AAIGEM 3-1 (Jllf Setstanden 15/6 15/9 5/15 15/3. 1 Een gemakkelijke wedstrijd voor Kangoeroes. Maar toch komt steeds tot uiting dat eens het gemakkelijk gaat, de teugels worden gelost, met als gevolg dat de tegenstrever een set kan opsteken. Van in het begin trok Aalst alle registers open. In een minimum van tijd keek Aai- gem tegen een achterstand van 9/2. Toch zou een mis verstand voor verwarring zor gen en Aaigem toelaten wat van de achterstand af te knabbelen. Daarna zorgde Kangoeroes ervoor dat het niet meer gebeurde. Het duw de even op het gaspedaal. In de tweede set werd met scherp geschoten. Kang. Aalst liep uit tot 8/1. Onder im puls van Paul Philips liet Aalst de tegenstrever geen kans en won met 15/0. De derde set was een forma liteit. Maar zoals het ge woonlijk gaat, verdween de concentratie. Aaigem greep de kans, in geen tijd was de set gedaan. Ajax won met 5/15. Een flinke bolwassing van de trainer-coach volstond om Kang. aan te sporen alles te geven. Zonder de tegen stander ook een kans te ge ven iets te ondernemen ging het naar een vlotte 15/3 overwinning. NIEUWKERKEN-WAAS BAASRODE2—3 Setstanden 1315, 1315, 15—10, 15—9, 8—15 Spijtig genoeg hebben we nie mand kunnen bereiken van Baasrode om eens na te kaarten over de wedstrijd. Feit is dat Baasrode er in geslaagd is een vier-punten wedstrijd te winnen. Nieuw- kerken is nu precies geen katje om zonder handschoe nen aan te pakken. Het stond voor Baasrode gerangschikt. Deze ploeg aan huis gaan kloppen is geen senecure. Toch is het gelukt. Al zijn er vijf sets nodig geweest. Dit bewijst dan maar weer eens dat de ploeg op goede weg is. Door deze overwin ning rukt zij op naar de vier de plaats. Een plaats tussen de eerste drie zit er nog dik in. Voor de eerste plaats zal het al zeer moeilijk worden. Temeer daar H. Temse op het ogenblik de sterkste ploeg uit de reeks is en zeer moei lijk te kloppen. (G/MVW) S. ZELE K. ST.-NIKLAAS 0-3 Setstanden 7/15 9/15 7/15 Een onherkenbaar S. Zele speelde 2ondag zeker zijn slechtste wedstrijd van het seizoen. Zonder ook maar eens tot het uiterste te gaan won St.-Niklaas de wedstrijd. Het was van bij het begin duidelijk dat er wat haperde bij de Springbokken. Zonder moeite liep K. St.-Niklaas uit tot 2-12. De Zeienaren deden enkele schuchtere pogingen en konden terugkomen tot 6-13. Maar een paar nijdige aanvallen van de Kevers wa ren voldoende om hen winst te bezorgen 7-15. In de tweede set was er iets meer strijd. Maar toch niet om van de daken te roepen. Weer was het St.-Niklaas dat voorsprong nam om die nooit meer af te staan. Zij brachten verdiend de stand op 0-2. Wie dacht dat er wat ging gebeuren in de derde set had het lelijk mds. Deze set miste nog meer geestdrift dan de twee vorige. Het werd een wedstrijd zonder geschiedenis gemakkelijk gewonnen door K. St.-Niklaas. MELLE K. AALST 0-3 Setstanden 2/15 10/15 14/16 Melle zorgde op het einde nog voor de nodige sfeer door Kalender voor het weekeind van 11-12/12/76 HEREN Vierde nationale 11-12 te 19 uur Liedekerke - V.K. Aalst Eeerste provinciale 11-12 te 19u30 J. Zele - R. Ledeberg 11-12 te 20 uur Moerbeke - Lebbeke Tweede provinciale A 11-12 te 17u30 Baasrode - Gentse Reeks B 12-12 te I0u30 Dendcrhoutem-Kang. Aalst Derde provinciale 11-12 tet 16 uur .K Aalst - Wachtebeke 12-12 te 10u30 S. Zele - Melle 11-12 te 15 uur Lede - Ninove Vierde provinciale 12-12 te 10u30 Wichelen - V. Kruibeke 12-12 te 19 uur Z. Zele - Kalken DAMES Tweede provinciale 11-12 te 15 uur Baasrode - Appelterre 11-12 te 15 uur Waasmunster - J. Zele 11-12 te 15 uur Wetetren - Wichelen (MVW) In vierde Nationale gaat V.K. Aalst op bezoek. We zien er geen winst in. In eerste provinciale ontvangt J. Zele R. Ledeberg. We zien de punten te Zele blijven. Lebbeke gaat op verplaatsing naar Moerbeke. Normaal gezien moet het er aan de winst blijven. In tweede provinciale A. krijgt Baasrode hekkensluiter Gentse op bezoek. Voor Adec een gelegenheid om zijn positie te ver beteren. In de B. reeks zal het voor Kangj Aalst een koud kunstje zijn om Denderhoutem er onder te houden. In derde provinciale ontvangt K. Aalst het zwakkere broertje Wachtebeke. Terwijl S. Zele tegen hekkensluiter Melle met de overwinning kan aanknopen. Lede zal tegen Ninove zeker het onderste uit de kan moeten halen om de punten thuis te houden. In vierde provinciale mag Wichelen niet verliezen tegen rode lantaarn V. Kruibeke, terwijl Z. Zele eoleider Kalken ont vangt. Bij de dames moet J. Zele naar Waasmunster wat hen moge lijks winst kan opbrengen. Terwijl er al een wonder zal moe ten gescheiden voor Wichelen om_een set te halen ie Wette- Kuklos tot twee bijkomende punten te dwingen. Al had Aalst slechts even door te drukken om diie te winnen. Dc eerste set had niet veel om het lijf- Melle scheen niet opgewassen tegen het korte spel van Kuklos. Het werd dan ook vlug een 2-15 overwinning zonder dat de tegenstrever daar iets kon tegen inbrengen. In de tweede set kreeg men wat meer te zien. Melle slaagde erin enkele keren op het gepaste moment terug te slaan. Op die manier kon de schade beperkt worden. Maar het was duidelijk dat Aalst slechts even moest doorduwen om Melle niet de rug tegen de muur te plaat sen. Kuklos won met 10-15. In de derde set was er span ning. Kuklos liet de teugels losser waarvan Melle profi teerde om voorsprong te ne men. Bij Aalst dacht men aan loos alarm. Maar het was menens. Kuklos moest volle gas geven om te winnen met 14-16. STEENDORP LEDE 3-2 Setstanden 9/15 15/10 8/15 15/13 15/11 Spannende wedstrijd tussen twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren. Lede stak de lont aan het vuur (0-8). Maar verder liet Steendorp het niet komen. Wat Lede ook ondernam, het mocht niet baten De tegenstrever kwam onweerstaanbaar te rug. Toen was het de beurt aan Lede om toe te slaan en naar een 9-15 overwinning te gaan. In de tweede set was het Steendorp die het meest aan bod kwam. Met zeer beweeg lijke volleybal wist het Lede te verschalken. In de derde set was het sce nario andersom. Nu was het de beurt aan Lede. In de vierde set kon het gebeuren. Het zag er een tijdje naar uit dat Lede in derdaad het Plo't ging win nen. Maar Steendorp wilde ook zijn zegje hebben. Steen dorp won dank zij -:ijn grote beweeglijkheid de set met 15-13. Alles was te herdoen. Het was evenwel Steendorp dat de meeste geestdrift aan de dag legde. G. VIERDE NATIONALE LEPAGE - V.K. AALST 3-1 V.K. Aalst heeft er in de wed strijd tegen Lepage voor ge zorgd dat we onze woorden moeten herzien. Inderdaad, verleden week na de wedstrijd tegen Ternat kon men ervan overtuigd zijn dat de zwarte periode voor Aalst voorbij was. Zulke ploeg kon niet achteraan blijven. Maar te gen tweede laatste geklas seerde Lepage is weer geble ken dat de prestatie tegen Ternat slechts een heropflak kering was van hetgeen ooit geweest is. Wanneer men een blik in het verleden werpt ziet men een V.K. Aalst dat steeds zijn woordje heeft meegesproken, een ploeg die steeds vooraan in de rangschikking te vin den was, een ploeg die voor de titelkandidaten steeds een boeman was. Nu zien we een ploeg die van de ene neder laag naar de andere sukkelt. Nochtans is het talent aan wezig. Het kan alleen niet tot ontplooiing komen. Een dras tisch,' ingrijpen is hier de eni ge juiste oplossing om tot be tere resultaten te komen. (G.MVW) VIERDE PROVINCIALE KALKEN WICHELEN 3-2 Setstanden 15/17 15/5 15/12 6/15 15/9 Kalken is er in geslaagd de derby tegen Wichelen in zijn voordeel te beslechten. Er zijn voor deze overwinning vijf sets nodig geweest Wat ons meteen al een idee geeft van wat het geweest is. Het is nochtans geen mooie wed strijd geworden. De zenuwen speelden voor beide ploegen de hoofdrol. De wedstrijd duurde echter meer dan twee uur. Wat bewijst dat beide ploegen van geen wijken wilden weten. Bij Wichelen ontbrak nog maar eens trai ner Verguit, wat zeker de gemoedsgesteltenis van de spelers niet ten goede kwam. Ondanks dit alles was het toch Wichelen dat de eerste set op zak stak. Zij het. dan met nipte cijfers na een zeer hard betwist seteinde. In de tweede set kwam Wichelen er nauwelijks aan te pas. Kalken liet niets aan het toeval over en won gemak kelijk met 15-5. Maar Wichelen was zeker niet naar Kalken gekomen om zich te laten afslachten. Dat bewezen zij in de derde set. Resoluut trokken zij ten aanval. Dat bracht hen aan vankelijk voorsprong op. Maar dit was dan weer te gen de principes van Kalken. Het werd een echt lijf-aan- lijf gevecht. Het was echter duidelijk dat Kalken voor deel haalde uit de lengte van zijn spelers. Zij wonnen dan ook deze set met 15-12. In de vierde set kon het gebeuren voor Kalken. Maar ook Wichelen wilde zijn kan sen op de overwinning gaaf houden. Daarom pakten zij uit met bliksemaanvallen. Dat wierp vruchten af want vrij vlug hadden zij een voorsprong die nooit meer zou ingehaald worden Zij wonnen verdiend met 6-15. De vijfde en beslissende set bracht de zenuwen op hun hoogtepunt. Kalken voerde van in het begin de forcing. Zij wilden deze derby winnen Zij namen voorsprong en wat Wichelen ook nog pro beerde. het mocht niet ba ten. Kalken won met 15-9. MELSELE DE ZEVEN ZELE 3-1 Setstanden 15/7 10/15 15/9 15/9 Een wedstrijd zonder veel geschiedenis. Zele, dat terug over de diensten van Roland De Vriese kan beschikken, moest bet daarentegen stel len zonder Alfons Steeman, die zijn voet brak op de training. Het vlotte doodeen voudig niet. zodat Melsele een eerder gemakkelijke over winning boekte. G/mvw J. ZELE - VRASENE 2-3 Het treffen tussen twee oudgedienden als Juvenes en Vrasene heeft steeds zijn aantrekkelijkheid. Zulke wedstrijd heeft erg veel met prestige te maken. Het was aanvankelijk nog niet te zeggen wie het pleit Ring winnen. Er waren dan ook vijf sets nodig om de overwinnaar aan te duiden. Het is voor de Zeelse dames zeker een van hun mooiste wedstrijden gewor den. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Maar de inzet van Vrasene bleek uiteindelijk toch groter te zijn dan die van Zele. Verloor Vrasene dan was zij immers de tweede plaats kwijt. Bij Zele is de 'terug keer van M.J. Mastbooms vooral voelbaar. Ook Mar leen De Kegel is van onschat bare waarde. Het is dan ook niet verwonderlijk dat zij officieel werd opgemerkt, en voorgesteld om opgenomen te worden in de provinciale junioresselectie. Maar on danks dit talent moest Juve nes in de vijfde set in Vra sene zijn meerdere herken nen. MEERBEKE BAASRODE: 3-1 Tegen de voorlaatste geklas seerde heeft Baasrode het niet kunnen klaren. Dit is op zichzelf al onverklaarbaar. Al moet een wedstr'jd altijd ge snoeid worden. Dat hebben de Baasroodse meisjes aan den lijve ondervonden. GERAARD3BERGEN LEDE 3-0 Voor de meisjes uit Lede was de verplaatsing naar Ge- raardsbergen een hopeloze zaak. Het is voor hen zo stil aan een traditie geworden met 3-0 ie verliezen. Toch zijn zij er in geslaagd om deze keer de setscore rond de tien punten te houden. Gebrek aan zelfvertrouwen blijkt bij Lede wel de hoofd zonde te zijn. WICHELEN WAASMUNSTER 0-3 Ondanks het feit dat wij in deze wedstrijd een kleine winstkans zagen voor Wiche len hebben zij dat toch niet kunnen waarmaken. Het feit dat Waasmunster meer er varing had heeft Wichelen de das om gedaan. Alleen de derde set was inzake volley bal aantrekkelijk om zien, de rest om zo vlug mogelijk te vergeten. (G/MVW) Na zijn blitzzege van vorige zaterdag tegen de Brit Bobby Arthur is het moreel van Wies boven het zenith gestegen. De laatste maanden heeft Alois een metamorfose ten gunste ondergaan. De nerveuse Carmeliet, die als een schooljongen tussen de touwen klom is nu een zelfzekere, van zijn mogelijkheden over tuigde weiter geworden. De „Heirman" periode van februari 1975 behoort definitief tot het verleden. Zijn comeback ging in stijgen de lijn en na de K.O.-slag aan Bobby Arthur zijn de Carme- liet-akties fel gestegen. Zijn trainer en manager Jef Van Driessche wil hem zijn kans geven„Met e-en be roepsbokser moet men trach ten door te gaan", aldus ma nager Van Driessche, uitslagen zijn uiteraard de eerste ver eiste. In het geval van Car meliet denk ik dat A|ois zijn kans moet pakken en zijn laatste drie kampen wijzen in de goede richting. Ik zal pro beren om op 8 januari 1977 de Italiaanse kampioen Vitto- rio Conté, 2e op de Europese ranglijst, naar Zele te brengen en dit moet voor Alois een beslissende test op Europese kwalificatie zijn. Sedert Carmeliet op 1 maart 1970 op 20-jarige leeftijd in de beroepsklasse debuteerde, le verde hij 22 kampen. Het wer den vier nederlagen, 1 match nul en 17 overwkrningen waar van vier door k.o. in de eerste ronde. Alois zelf is in de goede gemoedsgesteldheid om dit treffen aan te gaan „In dien men die ontmoeting op de affiche krijgt zal ik mij nog meer dan anders voorbereiden. Ik wil er desnoods mijn verlof aan opofferen om te leven als een asceet. Alhoewel ik me wel voor overtraining zal hoe den. Mijn voornaamste optie za| zijn er voor te zorgen dat ik gedurende 8 ronden op volle kracht en zonder fysische verslapping kan doorgaan. Jk wil het initiatief nemen en Conté met mijn linkse coun teren". Die Carmeliet is helemaal an ders. Zijn wensdroom boksen tegen Bobby Arthur ging in vervulling en voor de Zeienaar kwam er nog de genoegdoe ning van een overwinning bij. En welke overwinning... Amper 2 minuten stonden de bok sers tussen de ring. De Zeelse we|ter nam onmiddellijk het initiatief en men kon vlug vaststellen dat hij met goede intenties bezield was. Met links-rechtse slagen had hij de brit reeds verwittigd. „Plots zag ik de opening en plaatste een keiharde rechter naar het lichaam van Bobby Arthur. Ik trof hem op de „solar pleLus" of het „zonne- vlekje", vertelt een blije Wies. en op die plaats is een slag noodlottig. Men wordt de adem en de benen afgesneden, dit was ook het geval voor mijn Engelse opponent". Na de tien tellen maakten Jef Van Driessche, Wies Carmeliet en verzorger Perdaen een vreugdedans op de ring. Voor Alois werd op dat mo ment een nieuw bokshoofdstuk geschreven. Aan hem is het nu om er ean goudenhoofdstuk van te maken. Os meeting van BC Zele met één beroepskamp bracht nog esn 500-tal boksliefhebbers naar het Ze|ehof Het werd echter een sensationele boksavond. De openingskamp was echter een ontgoocheling. Martin Poppe begon goed tegen Havelange. Maar vanaf de tweede ronde was hij de concentratie kwijt en werd uitgesloten wegens onregelmatig boksen. De volgende kamp tussen Zeienaar Patrick Trogh en Bruwier was een levendige wedstrijd tussen twee novicen, die bewezen uit het goede bokshout gesneden te zijn. Het werd een logische matchnul. Gilbert Bayens voerde tegen de Engelsman Ball een hoog tempo. Gilbert was wel to impulsief hetgeen ten kostte van de preciesheid van zijn slagen was. Het werd een logische punten- zege voor de Berlarenaar. Omer Copejans gaf r.og maar eens ean bewijs van zijn mogelijkheden. Hij ging met overleg te werk en zocht duidelijk de zwakke plek van zijn Engelse tegen stander Lock. Met zijn linkers|agen naar de rechterwenkbrauw van zijn tegenstander verzamelde hij voldoende punten om verdiend te winnen. De blitzoverwinning van Carmeliet tegen Bobby Arthur geven we in een ander stuk. De Turnhoutenaar Mon Langewouters wilde blijkbaar rap afrekenen van de zwarte White. Maar de brit zorgde voor een goede dekking, zodat veel slagen de goeder richting mistten. Langewouters won op pun ten. De Turnhoutse zwaargewicht Van Diest plaatste geen en kele slag tegen de speelse brit C|ark. Een match nul was dan ook een duidelijke home beslissing. De jongste BC Zele meeting moet zeker de goede publiciteit zijn voor de nieuwjaarsmeetrng van 8 januari. Wies Carmeliet. Jean Van Torre, Rudy Gauwe zorgen zeker voor een bomvol Zeiehof. Zaterdag 18 december wordt het in de parochiezaal te Schoonaarde drie uren kijken naar een boksmeeting die verscheidene landskampioenen en gewezen houders van trikolore schildjes bijeenbrengt. Blikvanger is profbokser Jean-Pierre Meganck die het tegen de te Parijs verblijvende Noord-Afrikaan Mohammed Knani zal pogen waar te maken in een kamp die teoretisch over zes rounds van drie minuten loopt. De Overmerenaar Werner B'.anequaert, destijd een ge reputeerd beroepsbokser, nu trainer van Tele-boxingclub Kalken, en boks'eraar-verzor- ger Willy Baeyens, uit Schoonaarde, hebben samen met klubvoorzitter René Van Peteghem en zijn medewer kers. deze meeting opgezet. Voor Blanequaert en Me ganck die enkele jaren gele den voor de Schoonaardse KWB-ers een demonstratie hielden, is bet ditmaal bit tere ernst de ene moet het met de vuisten doen, de an dere «coacht» Met die profkamp -zijn de or- ganizatoren allesbehalve aan het einde van hun latijn er staan nog tien liefhebbers kampen op het programma. Het is vooral uitkijken naar het heroptreden van ex-kam pioen van België. Jean-Pierre Dauwe die tegen Restivo uit Moeskroen, ook al een gewe zen kampioen, tussen de tou wen klimt. Roland, een ste vige beloftie die onlangs de internationale middenge- wichtkampioen de levieten las en 13 opeenvolgende overwin ningen boekte, krijgt de 0°s" tendenaar Van den Hauwele voor de vuisten. Twee haan- gewichten, René Ongenae en Blanco I, zijn spektakelman netjes die mekaar met roffe lende slagenreeksen besto ken. en Mareo, een pluimge wicht en challenger voor de nationale titel, wil met een Franse tegenstander afreke nen. Boxing Club Zele vaardigt naar Schoonaarde flinke ele menten afGilbert Baeyer (tegen Mohammed Choula Troch (tegen Omer) en Po' Pe tegen van Haverbeke Nationaal amateurskampioc* De Caesstecker moet het te gen Van Dorpe proberen L rooien. Colman bokst tegen Blanco II en met de zwan jongens Patrich en Van d< Capelle hangt vanzelfspre kend de knock-out in de lucht. De publieke weging van de boksers heeft te 18 u. plaats in de zaal Mikeno, Dorp. Fi nancieel was deze meeting niet mogelijk zonder enkele sponsors. Richard Jaspaert. Brouwershuis Schoonaarde en Rallye Wichelen lieten zich niet pramen om hun steentje bij te brengen. De toegangs prijzen liggen in het bereik van de meeste sportmannen erering 300 fr, ring 250 fr. en staanplaatsen 180 fr. (mm)

De Voorpost | 1976 | | pagina 17