UW BINNENHUISARCHITECT IS GRATIS DE KUNST VAN HET AANGENAAM VERTOEVEN HET WILGENHOF TE MOERZEKE 24 - 17-12-76 - De Voorpost .decor. Binnenhuisinrichting - Decoratie en behangpspie MüQRSELBAAN 105 9300 AALST TELEFOON 053 - 21.14. 11 Misschien was het maar een drogreden. Het was er immers zo gezellig. Even voorbij het bekende «To rentje» waar burgemeester Lemmens woont, openden vo rige week de h. en mevr. Peel- man uit Baasrode een ju weeltje van een restaurant. De h. Peelman was in het «pa lingdorp» een bekend been houwer. Toch kon ik niet goed aarden in die zaak, vertelde ons zijn echtgenote, reeds lang zocht ik naar een zaak zoals deze en toen wij hoorden dat deze oude afspanning op de Moerzeekse Bootdijk werd ge restaureerd waren wij onmid dellijk kandidaat om hier een restaurant te beginnen. De streek is ons absoluut niet on bekend, wij zijn immers afkom stig van Kastel- Het resultaat van de verbou wingswerken mag alleszins gezien worden, zowel aan de buiten- als de binnenzijde. De architekt heeft getracht om zo veel mogelijk de oude bouw wijze aan de buitenzijde te be waren, gedeelten van het oude gebouw werden immers ge woon gebruikt; terwijl de bin neninrichting echt gezellig is. Zowel in het aparte eetzaaltje als in het grote restaurant brandt een knusse open haard. Ondertussen vertelt mevrouw Peelman honderduit over de voorbereidingen tot de ope ning. Tuur De Rijbel zit er ook bij. Hij heeft de laatste hand ge legd aan de binnenafwerking, een waarborg voor een verfijnd interieur. Wat het spijshuis zelf betreft is er een uitgelezen keuze van spijzen en dranken. Misschien kunnen wij nu wel even de aandacht vestigen op de wildmenu's, het is er tens lotte de periode voor. Uiteraard wordt er ook met kerstdag en nieuwjaar duchtig gereveillo- neerd, maar om daaraan deel te nemen, kan u misschien best nu reeds een plaatsje be spreken. De telefoon is 052- 47.05.95 en langs dezelfde weg kan u voor feesten van families of verenigingen een aparte zaal bespreken. De h. en mevr. Peelman doen het heus niet alleen. Drie flinke zoons steken een groot harid toe en zorgen voor een snelle en degelijke service. Wij zijn ervan overtuigd dat het «Wilgenhof» een schitterende toekomst tegemoet gaat. Het is bijzonder goed gelegen op het trefpunt van het Waasland en het Dendermondse, in een rus tige straat waar het makkelijk parkeren is. Toch zijn wij ervan overtuigd dat vele mensen lie ver naar het restaurant zullen wandelen, het als eindpunt zul len gebruiken van een ge zonde tocht doorbeen het mooie land van Moerzeke. Gasthof «Wilgenhof» wordt niet alleen een goed adres voor zaken- en familiediners, voor feesten allerlei, voor een stemmige avond in een mooi dekor, maar ook een culinair en toeristische attraktiepunt voor het mooie scheldeland dat vanaf de Hamse Bunt tot aan de Bootdijk honderden ver schillende, maar al even mooie landschappen biedt Gasthof WILGENHOF, Boot dijk 50, Moerzeke, tel. 052- 47.05.95. (medegedeeld) Het interieur werd mede door de finishing tounch van Tuur De Rijbel een waar juweeltje, (v) De heer en tnevr. Arthur Cayet kunnen nu de totale binnenhuisinrich ting van uw woning verzekeren, (v) snufjes kan gaan bekijken. Het is maar goed ook zou den we zeggen want hoe waar de Vlaamse spreuk «eigen haard is goud waard» wel is kan je best ondervinden als je in je ei gen leuk interieur, een ge zellige avond kan doorbren gen met de familie of de vrienden. Gezelligheid is geen overbodige luxe meer. Men kan het scheppen. Veel geld is geen absolute nood zakelijkheid, een goede smaak en een kreatieve geest is dat echter wel. Voor heel wat mensen be ginnen de problemen echter wanneer de nieuwbouw klaar is of wanneer men zijn interieur eens helemaal wil veranderen. «Wat zullen we ervan maken? Gaan we de moderne tour op? of opte ren we voor het rustieke?» Allebei de genres kunnen formidabele resultaten ge ven als je het maar met de nodige stielkennis aanpakt. Wie daar problemen mee heeft moet onze goede raad even volgen en eens bin nenwippen in een vernieuw de zaak die Bambi-decor heet en enkele dagen gele den aan de Moorselbaan, 105 te Aalst werd heropend. Voor de Aalstenaar is Bam- bi een vertrouwd begrip. De zaak werd in 1945 door Jean De Neve opgericht en heeft zich in ruim dertig jaar een onwankelbare reputatie op gebouwd in behang en vloerbekleding. Wie bij Bambi in de zaak kwam wist dat hij in vertrouwen kon kopen. Sinds korte tijd is de zaak in handen van dochter Murielle, die gehuwd is met De Lebbekenaar Arthur Cayet. De heer Cayet, zoon van het gerennomeerd Leb- beeks meubelbedrijf vorm de meteen de ideale band van het behang en de vloer bekleding naar het hout. Hout, behang en vloerbe kleding, meteen heb je drie belangrijke ingrediënten voor de inrichting van een woonst. De heer Cayet nam dan Tuur De Rijbel onder de arm en meteen was de zaak volledig rond. De Rijbel, voldoende bekend als één van de beste hedendaagse Vlaamse landschapsschil ders is bovendien een kraan in het uittekenen van interieurs. Vooral rustieke interieurs met echte duur zame materialen, vormen de grote specialiteit van De Rijbel. Maar oo.k voor moderne in richting heeft Bambi-decor een enorme waaier aan ideeén. Wat behang betreft vertelde de heer Cayet ons dat we de laatste tijd een echte rage van textielbehang mee maken. «Wij hebben ons dan ook gespecialiseerd in dat soort muurbekleding en de klant kan bij ons werke lijk alles aantreffen. Zowel alle mogelijke materialen als alle prijsklassen kan je bij Bambi-decor vinden. Mooie, dingen zijn niet Moerzeke, het polderland: streek van wijmen en biezen, van uitgestrekte meersen en prachtige scheldezichten. In een dichte mist rijden wij op een mooie asfaltbaan naar het dorp dat aan drie zijden wordt ingesloten door de Schelde. Voor ons doemt plots een ruiter op. De dampende adem van het zware Brabantse paard lost op in de winternevel. Ook vrij dag waren we reeds te Moer zeke maar er was zoveel volk bij de opening van het kers verse restaurant «Wilgenhof» op de Bootdijk dat wij besloten om nog eens terug te gaan. De drie flinke zoons hebben elk hun taak: een kok, een ober en ee, barkeeper, (v) Er wordt vandaag steeds meer en meer aandacht be steed aan het interieur. De h. en mevr. Peelman, fier met hun nieuwe zaak. (v) Een tekening op de muur van het restaurant stelt het nabijgelegem Spaans Hof of 't Toreken voor. (v) Jaarlijks worden in de grootsteden salons inge richt waar men allerhande Er waren redenen genoeg om het glas te heffen. V.l.n.r.: mevr. Cayet, de h. A. Cayet, de ouders van mevr. Cayet en de h. Tuur De Rijbel. die de binnenhuisdekoratie verzorgt, (v) noodzakelijk duur. Ook daarvan ben je na een be zoek aan Bambi-decor echt overtuigd. Bij ons bezoek aan de zaak woonden we een demon stratie bij met polytyleen- papier, een heel nieuw be hangpapier, dat werkelijk geknipt is voor de doe-het- zelver. We kunnen van ons zelf niet getuigen dat we een handige knutselaar zijn, maar behangen met polyty- leen papier is zelfs voor ons kinderspel. Het resultaat is werkelijk verbluffend. Bij Bambi-decor vind je boven dien heel wat exclusieve dingen in dat soort behang. Tot besluit*kunnen we kort zijn. ledereen die proble men heeft met de inrichting van zijn interieur, moet ge woon eens binnenwippen bij Bambi-decor. Hij kan er niet alleen alle noodzakelij ke materialen kiezen om van zijn interieur iets uniek te j maken maar bovendien kan j hij zonder enige verplich-| ting een bekwaam interieur specialist als Tuur De Rijbel bij hem aan huis krijgen om hem gratis enkele exclusie ve ideeën aan de hand te doen. We hebben dus zeker niet overdreven wanneer we I in de titel zegden dat bij J Bambi-decor de binnen-1 huisarchitect volledig gratis j is. (medegedeeld)

De Voorpost | 1976 | | pagina 24