T.V. PROGRAMMA
deoi
reoi
Van zat. 29 jan. tot en met vrijdag 4 febr.
flEDI
(1E02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
flEOI
flE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
HE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
flEOI
HE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
flEOI
(1E02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
flEOI
RE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
HE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
De Voorpost - 28-1-77 - 27
.82
ZATERDAG
4.00 Doe mee: tips voor een fitter en
ezonder leven -14.30 Een lied werd
RE eboren. Amerikaanse film van Ho
ard Hawks (1948). Met Danny
aye, Virginia Mayo e.a. - 16.30
pen school - 18.00 De Wombles:
,_c »r kleuters - 18.05 Disneyland:
'6 jkumentair -avonturenfilm -18.55
;in- ok dit is leven, portret van drie be
er- jntjes - 19.45 Nws - 20.15 Wies
-.p.idersen show - 21.15 Eurosong:
ream Express (selektie) -22.00 Ter-
de ops Nieuws in de marge - 22.45
cie Hvs - 23.05 Radio en TV-bal in Ant-
ide erpen (tot 23.35 u.).
AN
Jm
uis Armstrong en Danny Kaye in
>8895an üed werd geboren (BRT, 14.30
1.30 -11.00 Teleac: ontwikkelings-
obiematiek -15.20 Nws. - 15.32
jiigdprogramma's: De Holle Bolle
nom: avonturenreeks; Weet je veel:
l,n9)kumentaire; Stuif es in: amuse-
Ben^ntsprogramma-18.30-18.00 Gi-
edeirkursus - 18.15 Teleac: Politiek;
irenverzorging -18.45 Bereboot -
ilaatOO Nws -19.05 Wie van de drie:
f Qi^l: beroepen raden - 19.35 De
jgpnturen van Don Juan, Ameri-
I nanse film van Vincent Sherman
948). Met: Errol Flynn - 21.20 De
örufogroep Harpo -11.35 Nws - 21.50
ortpanorama - 22.30 John Denver
II how - 23.20 Nws.
ewe
0,145 TV-informatie voor Marokka-
18.55 Nws - 19.05 Bolke de
voor kleuters - 19.15 Ted's
.t.t. show: amusementpro-
ima met gasten, spelletjes -
lartf.oo Nws - 20.25 Ted's s.s.t.t.
inteiow (verv.) - 21.30 Sam, Britse fa-
nieiliereeks (3* afl.) - 22.20 Hier en
t bil aktualiteiten - sport - 23.25 Hij en
3rsj avondoverdenking - 23.35 Nws.
de -
00 Regionaal magazine - 14.00
trée libre: minderheidsgroepen
an h het woord -14.45 TV F: dames-
i (Igazine - 15.15 15.15 Vrijetijds-
fabfSteding -15.45 Tuinieren - 16.00
iere|erwallonie: voor gastarbeiders -
.30 A vos marques: spelpro-
j imma voor leerlingen -18.40 In-
voor kleuters -18.45 Spectacles
„rjeelaktuahteiten -19.15 Antenne-
llin9r Waals magazine - 19.30 Nws -
3 en.50 Le jardin extraordinaire: die-
ar famagazme - 20.20 Les caprices de
fringe. Franse film van Philippe de
Oca (1970) - 22.00 Nws - 22.15
t. Kunstschaatsen in Helsinki -
15 Nws
25 Tekenfilmpjes - 12.30 La
ine Franquette, middagmagazine
00 Les Casse-Cou, feuilleton -
{45 Pinocchio, kinderfeuilleton -
jndp5 The Osmonds show -18.15 Le
jdelde sous la masque: dok reeks
ir de onderzeewereld -18.45 Au-
fcopie: auto-motomagazine -
i "30 Nws - 20 00 The immortal,
Inturenreeks - 21.00 Interrupted
ihuÜody, Amerikaanse film van Curtis
rnardt (1955) - 22.40 Horoskoop -
tot faramma-overzicht.
jnte
p5 Programma-overzicht -14.25
s -14.30 Das feuerrote Spielmo-
- l0! kinderreeks -15.00 Kennen Sie
lp: Filmkwis - 15.45 Phonzeit:
5ntej>muziek-kwis - 16.30 ARD-info:
looi en beroep -17 .15 Liefde voor
hele gezin. Een kind of niet? dis-
fie - 17.45 Nws-sport - 18.30
irru, familiefeuilleton - 19 15
ionaal nws -19.50 Kurz vor 8 -
Nws - 20.15 Assault on a
zijifen, avonturenfilm van Jack Do-
e (1965) - 22.00 Lotto-trekking
- weerbericht - woord voor de
ag - 22.20 Wider den tierischen
humor, sketches, kabaret -
Nws.
School TV-12.00 W.K. Skiën
'égève -13.00 Nws - 13.35 Les
üciens du soir - 14.05 Restez
npijr avec nous: gevarieerd mid-
9 "pniagzine met: spelletjes, feuille-
Istekenfilmpjes, informatie, gas-
rkoej -18.05 Trente millions d'amis:
^magazine - 18.40 Magazine
moto - 19.10 Verbruikersru-
E-;-19 20 Regionaal nws -19.40
55 ol.oien raconte: humor en sketchen -
jOO Nws - 20.30 Numéro 1 Show
F1 Sophie Desmaret - 21 30 De
Wrekers. Britse avonturen-
22.25 Kunstschaatsen: E K
nki - 23.25 Nws.
9.00 Doe mee: tips voor een fitter en
gezonder leven - 9.30 Open school -
10.00 H. Mis -11.00 leder zijn waar
heid: politiek debat -12.00 Voor ge
hoorgestoorden - 12.30 Dag aan
dag: overzicht kulturele aktiviteiten -
12.55 W.K. Veldrijden in Hannover -
De schat van Malta: kinderfeuilleton -
16.00 Open school - 16.30 De ze
vende hemel: magazine voor vrijet
ijdsbesteding -17.20 Sportuitslagen
17.22 Suske en Wiske: poppenreeks
17.45 -18.15 W.K Kunstschaatsen
18.30 De Wombles, voor kinderen -
18.35 Kluchtfilm - 19.00 Het huis
waarvan wij dromen: verbouwen van
bestaande woningen -19.45 Nws -
Sportweekeqd - 20.30 De val van de
adelaars, Britse historische reeks -
21.20 Mezza Musica, populair- en
licht-klassieke muziek - 22.25 Nws.
11.00-12.00 H. Mis-14.00 Teleac -
16.00 Nws -16.02 Programma met
de muis: voor kleuters -16.27 W.K.
Veldrijden in Hannover -16.55 Voet
baluitslagen - 17.00 Kleine avond
dienst - Wilde Ganzen -17.32 W.K.
Veldrijden - Paardensport: Prix
d'Amérique in Vincennes - 18.15
Teleac Engels - 18.55 Bereboot -
19.00 Nws -19.05 McCloud, Ameri
kaanse politiereeks - 20.40 Vara's in
ternationale: spelprogramma - 21.50
Voorwaarts en niet vergeten!
(1870-1987): Reeks over de ontwik
keling van de arbeidersbeweging in
Nederland - 22.30 2 voor 12: spel
programma - 23.10 Nws.
18.30 Voor T urken -18.35 Westway,
avonturenreeks voor de jeugd -
19.00 Van gewest tot gewest: nws uit
de regio -19.15 Sportnieuws - 20.30
58 miljoen Nederlanders en hun
voedsel, dokumentaire over de eet
gewoonten van de Nederlanders door
de eeuwen heen - 21.10 Cinevisie:
filmrubnek - 21.35 Nws - 21.40 Pa-
noramiek speciaal: Nederlandse An
tillen, dokum. - 22.30 Muziek van
George Antheil - 23.15 Nws.
9.45 Tuinieren - 10.00 School TV -
10.30 Voor gehoorgestoorden -
12.00 Faire le point - Face la presse:
debat -13.00 Nws -13.05 Koncert -
1350 Artsphebdo: kunstaktualiteiten
14.25 Calimero: tekenfilmpje -14.30
Fachoda, Nieuwe Franse reeks -
15.20 Visa pour le monde: kwis -
17.10 Sportuitslagen - 17.15 W K.
Veldrijden -17.35 E.K. Kunstschaat
sen -18.40 Le chien, le chat et quel-
ques autres, reeks over huisdieren -
19.10 Gedeon, voor kleuters -19.15
Antenne soir: Brussels magazine -
19.30 Nws - programma-overzicht -
sport - 20.20 Chansons la carte:
muzikale show - 21.35 Absurde
n'est-il pas? Britse humor - 22.05
Nws - 22.20 Du sel sur la sueue:
gevarieerd magazine - 23.20 Nws.
13.15 Magazine in het Luxemburgs
dialekt -16.45 (zw. w.) Amour, déli-
ces et.golf, Amerikaanse komische
film van Norman Taurog -18.15 Fa
mily Affair, kinderreeks - 18,45 Les
entiers de l'aventure: eksploratiefilm
19.30 Nws - filmselektie - weerbe
richt - 20.00 Space 1999, science
fiction reeks - 21.00 (zw. w.) Galia.
Franse film van Georges Lautner -
22.30 Horoskoop - Programma's
voor morgen.
9.30 Programma-overzicht - 10 00
Dierendokumentaire - 10.45 Die
Sendung mit der Maus: kindermaga
zine -11.15 Elfeinsfünf, over gastar
beiders -12.00 Internationaal joern-
alistiek debat - Nws - Weekspiegel -
13.15 Licht klassiek koncert -13.45
Regionaal weekmagazine - 14.40
Aus 1001 Tag, kinderreeks - 15.10
Veldrijden: WK in Hannover -15.55
Twee Duitse eenakters -16,55 Skla-
ven, gedramatiseerde reeks over sla
vernij - 17.45 Europese Nationale
Parken: Nederland. Dokumentaire -
18.30 Nws - sport - Wereldspiegel -
20.00 Nws - 20.15 Tatort. misdaad
reeks - 21.45 Sonntags geöffnet:
amusement - 22.30 Kritik am Sonn-
tag - 23.15 Nws.
9.15 Religieuze programma's -
12.00 W K. skiën - 13.00 Nws -
13.20 C'est pas sérieux: humoristi
sche aktualiteitenrubriek -14.15 Les
rendez-vous du dimanche: zondag
middagmagazine. met variété, film-
fragm. - Interviews -15.45 Direct la
Une- sportmagazine - 17.00 Qu'est
ce qui fait courir papa? (Paper-
moon), Amerikaanse avonturenreeks
17.30 Aventures aux Philippines,
TV-film - 19.15 Les animaux du
monde en dierendokumentaire -
19 45 Nws - 20 30 Et Dieu créa la
femme, Franse film van Roger Vadim
(1956) - 21.50 Titres courante: boe
kennieuws - 22.00 Questionnaire:
Wassily Leontiev: Over wereldeko-
nomie - 22.50 Nws.
14.00 - 16.00 School-TV - 17.00
School TV - 18.00 The Wombles,
voor kleuters - 18.05 Klein, klein
kleutertje, voor kleuters -18.20 Ro
gier Van ter Doest, avonturenreeks
van Jef Ceulemans - 18.45 Open
school -19.15 Sporttribune -19.45
Nws - 20.15 Rad der Fortuin: spel
programma - 21.00 Van oude men
sen, de dinger die voorbijgaan, Ne
derlandse reeks naar Louis Couperus
21.50 Nws - 22.10-0.05 McCabe en
Mrs. Miller, Amerikaanse western
van Robert Altman (1971) met War
ren Beatty.
11.35 -12.00 Schooltelevisie: China
18.15 Teleac: het weer -18.45 Bere
boot -18.55 Nws -19.05 Avro's 3 x
20: Informatief magazine over auto
en verkeer, wonen en ons huis en
reizen en vakantie - 20.05 Super
stars: sportspel tussen sportkam-
pioenen (België: Maurice Martens) -
21.05 Beatrixband, muzikale show -
21.35 Nws - 21.50 Werken om te
blijven werken, dokumentaire over
Nederlandse projekten in ontwikke
lingslanden - 22.40 Symbiose -
22.44 Nws.
18.45 Voor Surinaamse Nederlan
ders -18.55 Nws -19.05 Tommy en
Charlie, Britse jeugdreeks - 19.30
Dat ik dit nog mag meemaken, senio
renshow - 20.00 Nws - 20.25 Onedin
Line, Britse reeks over de zeevaart in
het Engeland van koningin Victoria -
21.15 Vara-Ombudsman - 21.40 le
der zijn deel, comedy-reeks van
Chiem van Houweninge en Alexander
Pola - 22.55 Nws.
14.00 -15.30 Schooltelevisie -17.45
Gedeon: voor kleuters -17.50 12,
3... magazine voor kinderen -18.05
Semorama: bejaardenmagazine -
18 45 De Franse gemeenschap in
Brussel en Wallonië, dokum. -19.13
Lundi-sports: de voetbalwedstrijd
RWDM - Club Brugge -19.30 Nws -
19.50 De Duitse les, 2* deel van een
TV-reeks van Peter Beauvais - 22.00
Nws - 22.15 E.K. Kunstschaatsen -
23.15 Nws.
12.25 Tekenfilmpjes - 12.30 La
bonne Franquette: middagmagazine -
13.00 - 13.30 Les Saintes Chéries,
Franse avonturenreeks -17.35 Pro-
grammJbverzicht en tekenfilmpjes -
17.45 My three sons. Amerikaanse
familiereeks - 18.15 Ram-Dames-
damesrubnek-18.30 Regionaal ma
gazine -18.40 Omer Pacha. Franse
avonturenreeks - 19.20 Chansons
d'aujourd'hui - 19.30 Nws - 20.00
Hawaï Five O, Amerikaanse politie
reeks - 21.00 Death of a gunfighter,
Amerikaanse western van Allen Smi-
the - 22,30 Horoskoop - pro
gramma's voor morgen.
Mike Verdrengh in «Rad der For
tuin» (BRT, 20.15 u)
8.05-12.15SchoolTV-16.15 Nws-
16.20 De Lappen, dokumentaire -
17.05 Die Violinstunde, Bulgaars
kinderfilmpje - 17.40 Bulii-bulli, de
krokodil, tekenfilmpje -17.55 Nws -
Regionaal nws -18.05 Eddies Vader,
Amerikaanse komische reeks -18.40
Les gens de Mogador, Franse avon
turenreeks -19.15 Regionaal nws -
19.454 tel vor8 -20 00 Nws-20.15
Monitor: aktualiteiten - 21.00 Ma-
zowsze. Poolse zang- en dans -
21.45 Hauptfach: Lebenserfahrung:
dok. over scholen in Denemarken -
22.30 Nws, kommentaar.
11.45 Réponse tout: vraag- en ant
woordspelletje -12.00 W.K. Skiën -
13.00 Nws - 13.35 Regionaal mag-
zine -13.50 Restez done avec nous:
middagmagzine met o.a.: School TV
informatie, feuilletons, tips, gasten -
18.00 A la bonne heure: informatief
magazine: generatiekonflikten -
18.35 Gedeon: voor kleuters -18.40
L'ïle aux enfants voor kinderen -
19.00 La lune Papa, jeugdfeuilleton -
19.20 Regionaal nws - 19.40 Une
minute pour les femmes: damesma-
gazine: kinderboeken -19.45 Eh bien
raconte: humor en sketches - 20.00
Nws - 20.30 Modern times: Ameri
kaanse satirische film van en met
Charlie Chaplin (1936) - 21 50 Spé
cial événement: reportage - Nws
14.00 - 16.00 School TV - 17.00
School TV -18.00 De Wombles, voor
kleuters -18.05 Wickie, de Viking,
tekenreeks voor kinderen - 18.30
Open school -19.00 Tienerklanken:
Muzieksien (muzikale show met o.a.
Delia Bosiers, Peter Schaap, Golden
Earring, Leo Sayer, e.a.) - 19.45
Nws - 20.15 Hello met Henk, muzi:
kaal amusementsprogramma met
o.a. Freddy Breek, Marva, Kees Brug
e.a. - 21.05 Verover de aarde: Diab
etes: wetenschappelijk informatief
magazine - 21.55 Scènes uit een hu
welijk, 4' afl. v.d. TV-reeks van In-
gmar Bergman over het huwelijksle
ven - 22.40 Nws - Wetstraat.
10.45 - 11.10 School TV - 18.15
Teleac: Ontwikkelingsproblematiek -
18.45 Bereboot -18.55 Nws -19,05
Circus -19.55 Calamity Jane, muzi
kale Amerikaanse film van David But
ler (1953). Met Doris Day - 21.35
Nws - 21.50 De blanke en de zwarte
toekomst van Zuid-Afrika, dokumen
taire - 22.50 Nws.
18.45 Kortweg: overzicht artiestieke
aktiviteiten - 18.55 Nws - 19.05
Avro's Toppop - 20.00 Nws - 20.25
Wie kent kwis: spelprogramma voor
aanstaande echtparen - 21.45 Ed
ward VII, Britse historische reeks -
22.37 Televizier magazine: aktualitei
ten - 23.22 (zw. w.) Den Haag van
daag: politiek nws - 23.37 Nws.
Liv Uiman en Erland Josephson in
«Scènes uit een huwelijk» (BRT,
21.55 u.)
14.00 - 15.45 School TV - 17.30
School TV - 18.00 Gedeon, voor
kleuters - 18.05 1, 2, 3... Cinéma:
kindermagazine - 18.30 TV F, da
mesmagazine - 19.00 The Long
Chase, Britse avonturenfeuilleton -
19.15 Antenne-soir Waals magazine
19.30 Nws -19.50 Itinéraires, repor
tage - 20.45 Musique-mosaTque:
show en muziek - 21.30 Les Fla-
mands, interviews met bekende
Vlamingen - 22.00 Nws - 22.15 Scè
nes uit een huwelijk Reeks van In-
gmar Bergman - 23.10 Nws.
12.25 Tekenfilmpjes - I2.au La
bonne Franquette: middagmagzine -
13 00 - 13.30 Les saintes chéries,
Franse avonturenreeks -17.35 Pro
grammaoverzicht en tekenfilmpjes -
17.45 La vie en mouvement: de mie
ren - 18.15 Ram-dames: damesru
briek - 18.30 Regionaal magazine -
18.40 Pleins feux sur l'aventure, do
kumentaire - 19 20 Chansons d'au
jourd'hui - 19.30 Nws - 20.00
Gunsmoke, Amerikaanse avonturen
reeks - 21.00 Viva Maria, Franse
avonturenfilm van Louis Malle
(1965) met Brigitte Bardot, Jeanne
Moreau e.a. - 22.50 Horoskoop -
Programma's voor morgen
8.05-12.15 School TV-16.15Nws-
16.20 Ekspedities m het dierenrijk:
bavianen -17.05 Der Junge mit den
Goldhosen, kinderreeks - 17.35 De
muis op Mars, tekenfilmpjc - 17.55
Nws - Nws uit NRW - 18.05
Programma-informatie - 18.10 In-
spektion Lauenstadt, Duitse politie
reeks - 19 15 Hier en nu: regionaal
nws -19.45 4 tel voor 8 - 20.15 Was
bin ich? Spelprogramma: beroepen
raden - 21.00 Das Hochzeitsfest,
TV-film naar Dostojevski - 22.40 Nws
kommentaar.
12.15 Réponse tout: vraag- en ant
woordspelletje - 12.30 Midi-
première Middagmagazine - 13.00
Nws -13.45 Restez-donc avec nous:
middagmagazine. Met o.a. School
TV -feuilletons, gasten, knutselen,
informatie -18.00 A la bonne heure:
informatief magazine: generatiekon
flikten - -18.35 Gedeon, voor kleu
ters -18.40 L'ïle aux enfants -19.00
La lune Papa, jeugdreeks -19.20 Re
gionaal nws -19 40 Une minute pour
les femmes: damesmagazine -19.45
Eh bien raconte- humor en sketches -
20.00 Nws - 20.30 Faits divers,
Franse avonturenreeks - 21.25 La
Franse défigurée, magazine over mi
lieuzorg en natuurbehoud in Frankrijk
22.10 Koncert - 22.40 Nws.
15.30 Open school -16.30 Tip-Top,
gevarieerd magazine voor de jeugd:
nieuwtjes, spelletjes, feuilleton -
18.15 De Wombles: voor kleuters -
18.20 Jonger dan je denkt, magazine
voor de derde leeftijd -18.50 Space
1999, Britse science-fictionreeks -
19.45 Nws - 20.15 Roda, Ameri
kaanse humoristische avonturen
reeks - 20.40 Mur Italien, TV-spel
van René Verheezen - 21.50 De vijfde
windstreek: literair magazine: Jan
Vercammen - 22.40 Nws.
9.30 - 11.10 School TV - 15.00
Teleac: Dierenverzorging -15.30 Wat
heet oud: gesprek met een weduwe -
15.55 Circusprogramma - 16.45
Dames en heren: voor kleuters -
17.05 - 17.30 The Flinstones, teken
reeks - 18.15 Teleac: elektronika
18.45 Bereboot -18.55 Nws -19.05
Van gewest tot gewest: nieuws uit de
regio - 19.50 (zw.w.) Politieke uit
zending: GPV - 20.00 Nederlandse
finale Songfestival - 21.35 Nws - -
21.50 (zw. w.) Den Haag vandaag:
politiek nws - 22.05 Panoramiek: ak-
tualiteitenrubnek - 22.35 Studio
sport - 23.00 Sprekershoek - 23.15
Nws.
18.45 Kortweg: artistieke evenemen
ten - 18.55 Nws - 19.05 Wie oren
heeft: Reeks voor kinderen over bij
belse begrippen - 19.29 Kenmerk:
religieuze aktualiteiten - 20.00 Nws -
20.30 De Waltons, Amerikaanse fa
miliereeks - 21.10 Muziek uit Studio
4. de Israëlische zanger Dudu Elharer
21.40 Wie is mijn naaste? Diskussie
over ontwikkelingshulp - 22.40 Ten
slotte: dagsluiting - 22.50 Nws.
14.00 - 14.30 School TV - 15.30 -
16.30 School TV - 16.45 Feu vert:
jongerenmagazine - 18.25 Tempo,
leugddokumentiare -18.55 Gedeon.
voor kleuters -19.00 The long chase,
Britse avonturenreeks - 19.15
Antenne-soir: Waals magazine -
19.30 Nws -19.50 Oorlog en vrede,
Britse historische reeks naar Leo Tol-
stoT - 21.15 Chopin, biografische
reeks - 22.10 Nws - 22.15 Katoliek
magazine - 22.55 Nws.
12.25 Tekenfilmpjes - 12.30 La
bonne Franquette: middagmagazine -
13.00 - 13.30 Les saintes Chéries,
franse avonturenreeks - 16.45
L'école buissonnière: juegdnamid-
dag - 18.15 Ram-Dames: damesru
briek -18.30 Regionaal nws -18.40
Hitparade - 19.20 Tekenfilmpjes -
19.30 Nws - 20.00 Kojak, Ameri
kaanse detektievereeks - 21.00
Diane, Amerikaanse film van David
Miller (1956) - 22.40 Horoskoop -
programma's voor morgen.
8.05 - 11.45 School TV -16.20 Kon
cert door het Berlijns Politieorkest -
17.05 Q en Q, Nederlandse detektie
vereeks voor kinderen -17.55 Nws -
Regionaal nws -18.05 Programma
informatie - 18.10 Schaurige Ge-
schichten, Duitse avonturenreeks -
18 40 Les gens de Mogador, Franse
avonturenreeks - 19.15 Hier en nu:
regionaal nws - 19.45 4 tel vor 8 -
20 00 Nws - 20.15 lm Brennpunkt:
aktualiteiten - 21.00 Sylvia Vre-
thammer show - 21.45 Miterlebt: Po
litiek magazine - 22.30 Nws - kom
mentaar
12.15 Réponse tout: vraag-en ant
woordspelletje - 12.30 Midi-
première middagmagazine - 13.00
Nws - 13.35 Les visiteurs du mer-
credi: middagmagazine voor kinde
ren Met o.a. tekenfilmpjes, gasten,
films,- feuilletons, informatie, doku-
mentaires, sport, spelletjes -18.00 A
la bonne heure: informatie magazine:
Generatiekonflikten - 18.35 Voor
kinderen -19.00 La lune papa, jeugd
reeks -19.20 Regionaal nws -19.40
Une minute pour les femmes: da
mesmagazine - 19.45 Eh bien ra
conte: humor en sketches - 20.00
Nws - 20.30 La foire, 3' deel van de
TV-film van Pierre Viallet - 22.00 De
Camarque, dokumentaire - 23.00
Nws.
Circus Rondau in «Tip Top» (BRT.
16.30 u.)
14.00 - 16.00 School-tv - 17.00
School TV-18.00 De Wombles: voor
kleuters - 18.05 Rondomons: de
heropleving van de Commedia
dell'arte -18.30 Kort filmpje -18.35
De zevende hemel: magazine voor
vrijetijdsbesteding -19.05 Première:
Nieuwe films -19.35 Kijk uit'Fouten
tegen de voorrangsregels - 19.45
Nws - 20.15 Coronation Street: 226*
aflevering van de Britse familiereeks -
20.40 Panorama: aktualiteitenru-
briek - 21.30 Lachertjes: korte komi
sche film - 21.35 Standpunten: PW -
21.55 Première: nieuwe films - 22.20
Nws.
Irene Suthcliffe in «Coronation
Street» (BRT, 20.15 u)
10.45 - 11.35 School TV - 15.00 -
15.25 Van hart tot hart: E.O.
namiddagmagazine - 18.15 Teleac:
wereldgodsdiensten - 18.45 Bere
boot-18.55 Nws -19.05 Dick Cavett
show: Liza Minelli, Lucille Ball -
19.50 Simplisties Verbond: sket
ches, liedjes, kaberet met Kees van
Kooten en Wim de Bie - 20.05 Een
verre stem uit Pella, dokumentaire
over Nederlandse emigranten in lowa
21.05 Mary Hartman, Mary Hart
man, Amerikaanse comedy-reeks -
21.35 Nws - 21.50 Mary Hartman,
Mary Hartman - 22.15 Rosedale, do
kumentaire over de blanke wijk in
New York - 23.00 Nws.
18.45 Toeristische tips -18.55 Nws -
19.05 Wickie de Viking: tekenreeks -
19.30 Cijfers en letters: spelpro
gramma - 20.00 Nws - 20.25 Konin
gen en paupers. Amerikaanse reeks
over een Ierse immigrant in Amerika -
21.15 Liesbeth List en Charles Azna-
vour show - 22.05 Brandpunt: aktua-
liteitenrubriek - 22.45 Levensloop:
gesprek - 23.10 (zw. w.) Den Haag
vandaag: politiek nws - 23.25 Nws.
14.00 - 15.30 School-TV - 17.30
School TV - 18.00 Gedeon, voor
kleuters -18.05 1, 2, 3, atelier, kin
dermagazine -18.30 Savoirvivre: de
inflatie-19.00 The long chase, Britse
avonturenreeks - 19.15 Antenne-
soir: Waals magazine -19.30 Nws -
19.50 Si vous saviez: koffie, konsu-
mentenrubriek - 20.10 Le mouton
enragé, Franse film van Michel De-
ville (1973). Met J.L. Trintignant,
Romy Schneider - 21.55 Contacts:
voor weggebruikers - 22.00 Nws -
22.15 Le carrousel aux images: film-
nieuws - 23.00 Nws.
12.25 Tekenfilmpjes - 12.30 La
bonne Franquette, middagmagazine
13.00 - 13.30 Les saintes chéries,
Franse avonturenreeks - 17.35
Programma-overzicht en tekenfilmp
jes -17.45 Black Beauty, Britse avon
turenreeks - 18.15 Ram (Dames:
damesrubriek -18.30 Regionaal ma
gazine -18.40 Dragnet, Amerikaanse
politiereeks - 19.20 Chansons d'au
jourd'hui -19.30 Nws - 20.00 Mar
cus Welby, Amerikaanse dokters
reeks - 21.00 Columbo, Amerikaanse
detektievereeks - 22.45
Programma-overzicht - horoskoop.
8.05-12.15 School TV -16.15 Nws-
16 20 Es, Sie, Es, damesmagazine -
17.05 Der Spatz vom Wallrafplatz,
voor kinderen - 17.30 Alltag, dok.
over de krantenwereld-17.55 Nws -
Regionaal nws - 18.05 Program
maoverzicht -18.10 Partner gesucht:
reeks over huwelijksbemiddeling -
19.15 Hier en nu: regionaal nws -
19.45 4 tel vor8-20.00 Nws-20.15
Plusminus: financieel - ekonomisch
magazine - 21.15 Cannon: Ameri
kaanse detektievereeks - 22.00 Kon
traste: debat - 22.45 Nws - kommen
taar.
12.15 Réponse tout: vraag- en ant
woordspelletje - 12.30 Midi-
première; middagmagazine - 13.00
Nws - 13.35 Regionaal magzine -
13.50 Gezondheidsmagazine -14.00
School TV -18.00 A la bonne heure:
informatief magazine: generatiekon
flikten -18.35 Voor kinderen -19.00
La lune Papa, avonturenreeks -
19.20 Regionaal nws - 19.40 Une
minute pour les femmes: damesru
briek -19.45 Eh bien raconte: humor
en sketches - 20.00 Nws - 20.30 La
familie cigale, famihefeuilleton -
21.20 60 minutes pour vous con-
vaincre: informatief magazine: in
komsten en belastingen - 22.20 Jazz:
Dizzy Gillespie - 22.55 Nws.
14.00 - 16.00 School TV - 17.00
School TV -18.00 Beertje Colargol:
tekenfilmpje - 18.15 Open school:
gemeentebeleid - -18.45 D,ag aan
dag: overzicht kulturele manifestaties
19.10 Traject, verkeersmagazine -
19.40 Nws - 20.15 Geheimen van het
direnleven: Indische apen - 20.40
Penelope, Amerikaanse film van Ar
thur Hiller (1966). Met Natalie Wood,
Peter Falk, e.a. - 22.15 Katoliek mag
zine - 22.45 Nws.
10.45 - 11.35 School TV - 18.15
Teleac: Engels - 18.45 Bereboot -
18.55 Nws - 19.05 't Spant erom:
kinderspelshow - 19.54 Maigret:
Maigret en de onbekende wreker
(Pieterle Letton), Franse politiereeks
naar Simenon -21.10 Illusie? Teken
filmpje over industrialisatie - 21.35
Nws - 21.50 Haagsche Kringen, poli
tiek magazine - 22.40 Volgende pa
tiënt, Britse humoristische reeks -
23.05 Ambon door de eeuwen, do
kumentaire reeks - 23.30 Nws.
18.45 Informatie voor Spanjaarden -
18.55 Nws -19.05 Koning Bolo, kin
derreeks -19.34 Wij en onze huisdie
ren: honden, opleiding en rassen -
19.48 The will to win: filmpje over
aktie- en gevaarssporter - 20.25
Pepper, Amerikaanse politiereeks -
21.15 De Jordaches, Amerikaanse
reeks - 22.05 Aktua TV: aktualiteiten-
rubriek - 22.55 Tros sport: wereld-
turntop 1977 - 23.40 Nws.
14.00 - 15.30 School TV - 18.00
Gedeon: voor kleuters -18,05 1, 2,
3... aktualiteiten, voor kinderen -
18.30 Sept sur sept: kunstrubriek -
19.00 The long chase, Britse avontu
renreeks - 19.15 Antenne-soir:
Waals magazine -19.28 Nws -19.50
Un juge, un flic, Franse politiereeks -
20.45 A suivre, aktualiteitenmaga-
zine - 22.00 Nws - 22.25 Duel, Ame
rikaanse film van Steven Spielberg
(1972) - 23.45 Nws.
12.25 Tekenfilmpjes - 12.30 La
bonne Franquette, middagmagzine -
13.00 - 13.30 Les saintes chéries,
Franse avonturenreeks - 17.35 Te
kenfilmpjes - 17.45 Komische
stomme films - 18.15 Kooktips -
18.40 Regionaal magzine - 18.40
Aventure des hommes, dokumen
taire -19.20 Chansons d'aujourd'hui
20.00 Mannix, Amerikaanse avontu
renreeks - 21.00 (zw. w.) La main du
diable, Franse film van Maurice
Toumeur - 22.25 Horoskoop - pro
gramma's voor morgen.
Nathalie Wood in «Penelope» (BRT,
2a40 u)
8.05 -12.15 School TV -15.50 Nws -
15.55 New York, dokumentaire -
16.40 Sesam straat: voor kinderen -
17.10 Joker 77, magazine voor jon
geren, rond een probleemsituatie -
17.55 Nws - Regionaal nws -18.05
Programma-overzicht - 18.10 De
liefde voor de sport: reizen - 18.40
Les gens de Mogador, Franse avon
turenreeks -19.15 Hier en nu: regio
naal nws - 19 45 4 tel vor 8 - 20.00
Nws - 20.15 Rubens letzte Runde,
volks toneelstuk - 21.45 Die Krimi-
nafpolizei rat, veiligheidstips van de
politie - 21.50 Politiek nieuws - 22.15
Nws - 22.30 Sport - 23.20 Tatort:
misdaadreeks - 0.50 Nws.
12.15 Réponse tout; vraag en ant
woordspelletje - 12.30 Midi-
première middagmagazine - 13.00
Nws - 13.35 -13,50 Regionaal mag
zine -14.05 School TV -17.25 Kook
tips -18 .00 A la bonne heure: maga
zine -18.35 Gedeon: voor kinderen -
19.00 La lune Papa, avonturenfeuil
leton - 19.20 Regionaal magazine -
19.40 Une minute pour les femmes
damesrubriek - 19.45 Eh bien ra
conte. humor, sketches - 20 00 Nws
20.30 La Mamma, toneelstuk van
André Roussin - 22.25 Titre courant:
boekenrubriek - 22.35 Allons au ci
néma: filmrubriek - 23.05 Nws.