KORT SPORT BERNADETTE BUYSSE (A.C. ZELE) KAMPIOEN De kasseistampers in vedette! Nog steeds drie titelkandidaten! S.K. HAMME: AANDACHT VOOR DE JEUGD Nationaal veldloopkampioenschap dames Waterpolo- seizoen begint Golfbiljartfederatie Forfahcijfers André Philips: legercross A.C. Lebbeke organiseert atletiek 2-daagse M.T.S.A.-kompetitie Kaatsen 21 Bic elei oj et nationaal kampioenschap veldlopen dames dat •oo St. Katelijne Waver werd georganizeerd, kende zoals de Aa )rige edities een grote belangstelling. Het domein "Borger- Jein" bleek een schitterend decor voor deze titelren, alleen ee startplaats bleek te smal wat aanleiding gaf tot verschil- g0T nde valpartijen. Alles bij elkaar mogen we echter van een Dfooie atletieknamiddag gewagen, waaruit de atleten uit het 'oorpostgebied" vrij goed te voorschijn kwamen. Bij de ;alt>niores ging de zege naar Marleen Mols, de 21-jarige fa- 3üe ieksarbeidster uit Vorselaar, die ondanks heel wat minder ;pa ciliteiten dan haar tegenstreefster» bewees dat het ook zo at. aar een wil is, is een weg. r arleen was haar ontroering va uwelijks meester bij de ve- rïen felicitaties. Bij de juniores »est de winnares ook een uts tan wegpinken, het was j ta Thijs die hier glansrijk /ie TA THIJS jOEMEN voor ivo n Rita Thijs weten wc dat nu een heel moeilijke pe lde doormaakt, het verlies n verloofde Ivo Van Dam- heeft diepe sporen nage- n. Daarom wellicht ook Rita na de aankomst be- iktijd vroeg voor eventuele (lneming aan de landen- Idloop die dit jaar te Düs- dorf gelopen wordt. „Ik gebrek aan training we len nog zien" zei de kam- >ene. IDELEEVE BAUWENS I BAASRODE ZILVER de eerste reeks scholieren «boren 1960) veroverde de isroodse atlete Godelieve uwens een schitterende 2e ats het was vooral in deze egorie van atletes dat ook grootste triomf werd ge want in de volgende jks voorbehouden aan atle- van 1961 werd BNADETTE BUYSSE PIOEN j was echter niet alleen Int in deze categorie ston- bijna twee Zeelse meisjes I het podium. Bernadette i vrij vlot voor een ont helde De Feyter van Ly- maar Marleen Christiaens een knappe atlete van Él-groen eindigde op een pienstelijke 4e plaats en i ondanks een valpartij. i onze streekatleten het er [der afbrachten in hun ver- kiende reeksen gaan we leven van naderbij bekij- veldloop. Bij de laatste door tocht voorbij de tribune wa ren de plaatsen wel verdeeld en in achtste positie liep Bri gitte naar de laatste bocht toe, waar zij ten val kwam. Zij was vrij vlug terug recht maar onderwijl was zus Ger- da reeds bij gebeend en het werd een vrij vinnige eind spurt tussen de beide Uit- bergse meisjes. De oudste van De Palmenaers Brigitte zou uiteindelijk 8ste worden en Gerda 9e. Wij zijn benieuwd naar de uitslag van de keuze kommissie die het laatste woord heeft. De volgende at lete uit de streek die we mochten optekenen was Van der Zwalmen van AC Leb- beke die een beste wedstrijd achter de rug heeft wat haar een 44e plaats opleverde. Haar klubgenote Monique Van Wemmei heeft hemel en aarde bewogen om terug te komen maar kennelijk ver rast bij de start werd Moni que 57e. Maria De Schoen- macker van AC Overmere be vestigde haar goed seizoen en mag zeker tevreden zijn met haar 53e plaats. Annie Buyst AC Zele die we reeds meer maals zagen vechten klom zondag in het kampioenschap naar een 67e plaats wat op 120 atleten aan de startlijn als een prima uitslag mag aanzien worden. Diane Van De Sompel was ook tevreden van haar 74e plaats en maak te ons attent op de vorderin gen die zij bij elke wedstrijd maakt. Hildegarde Eemans van AC Aalst verdedigde een 78ste plaats en Sonia Hert- sens AC Lebbeke werd 87ste en Greta Berghman AC Leb beke was nog 95ste. MARLEEN BEIRNAERT AC HAMME NAAR LANDENCROSS Bij de start van de juniores ging onze hoop naar Mar- Regl teru nu t' Watt Valst en Ai prijs :lassen Uvf :ele. oetenMI terug itleet AC rpers Box zichltte (8e - rechts) en Gerda Palmenaer mbod n prachtprestatie rii st 'A EN BRIGITTE 'ALMENAER IN DE 1TE TIEN de seniores waren de streekklubs van de Het was er vooral toen hoe de gezusters mogenB>almenaer het er zouden an Patpngen. Gingen zij bij de ®lk aan een kant van "tlijn postvatten, van eerste doortocht liepen 'n eikaars spoor, een grote afscheiding er nimmer sprake zodat spannend vertoon tot het einde. Voor de van Uitbergen «-nc itkijken naar de p' ien zou behalen - u ijk is voor de lanc euwei t die «tten ondi iwat west met leert /erd viel jteren Aalst, liep J® bij de1 ils 5e nationaal crosskampioenschap (VS) leen Beirnaert, Lutgarde Coppens en Ingrid Bauwens, drie atleten die in de loop van het seizoen reeds meer maals in de kijker liepen. De zevende plaats die Marleen Beirnaert AC Hamme uitein delijk zou behalen was een beste resultaat. Achteraf kwam immers de verklaring van Rita Thijs dat zij niet naar Dusseldorf ging. Blijft de kampioene van de juniores bij haar besluit dan komt Marleen Beirnaert bij de zes voor de landencross een selektie die zij alvast niet gestolen heeft. Bij de junio res en de seniores zit er voor ons gewest dus nog van alles in, wij kijken belangstellend Roger De Vogel (Baasrode) 3e in provinciaal kampioen schap. (VS) uit. Bij een dergelijke selek tie denken we toch nog even terug aan de weigering die Miet Vermeir AC Lebbeke destijds heeft opgelopen. Zij was 5e en mocht niet mee. Hopelijk worden en nu geen omwegen gemaakt, we hou den onze lezers op de hoogte. Als tweede atlete mochten we Lutgarde Coppens AC Aalst begroeten, of Lutgarde te vreden is met dit resultaat, we menen van wel. Op een dergelijk aantal vertrekkers als 14e eindigen is te onder strepen. Ingrid Bauwens AC Baasrode (17e) mogen we eveneens bij de kopgroep no teren, zij heeft een regelma tig seizoen achter de rug. Voor AC Zele nam Van Den Bossche en Marleen Buysse het óp. Van Den Bossche kwam met haar 21ste plaats goed naar voor, iets wat we ook mogen zeggen van Mar leen Buysse een atlete die zowat in de schaduw van on ze bernadette staat maar om haar inzet mag geprezen wor den. Zij liep zich 39ste. Daar na kwam AC Lebbeke aan de beurt metCnapelinckx 42ste, Danny De Saedelaer 61ste en Willems 68ste. Voor Danny was de laatste ronde wel de zwaarste want hier moest zij heelwat terrein prijsgeven. Anne-Marie Cor nells AC Grembergen bracht het met veel overgave tot de 73ste plaats. SCHOLIEREN BRACHTEN BESTE RESULTAAT In de A reeks was het Gode lieve Bauwens AC Baasrode die op het nippertje het hoog ste trapje van het podium miste. Zij had kennelijk meer verwacht alhoewel deze uit slag haar toch moet bevredi gen Berden van R.F.C.L. was nu eenmaal in haar beste doen. De zilveren medaille is een schone beloning. Lieve Van Cauteren AC Zele was nog net tiende en was met deze plaats de eerste atlete die zich in de kijker liep, want het feest zou in de vol gende reeks voor goed van start gaan voor de klub van voorzitter Permentier. Na heel wat tegenslagen in de voorbije weken en maanden mogen we wel zeggen, komt de 11e plaats van Carine Van De Moortel nog niet zo slecht voor. De Grembergse trainer Julien Delvart had waar schijnlijk meer verwacht van zijn atlete. In de gegeven om standigheden juichen we haar prestatie fel toe. Karin Van Der Meerssche van AC Aalst is na een slechte start er flink door gekomen. Na de eerste ronde hadden we haar zeker niet meer verwacht op de 41e plaats. Vera Saerens AC Lebbeke klasseerde zich behoorlijk 48e. Êlsie Bonnae- rens AC Berlare en Van Der Sijpe VS hebben hun taak goed volbracht Elsie werd 60ste en Van Der Sijpe 49ste. Dorothe Meulewaeter AC Overmere liep in dit onge woon nummer als 61ste. Bl YSSE-CHRISTIAENS BEVESTIGEN Na een gans seizoen in el- kaars spoor gelopen te heb ben, weken de twee Zeelse scholieren Buysse en Chris tiaens ook nu niet af. Hun prima seizoen werd zondag op het nationaal kampioen schap nog eens extra in de verf gezet. Had voor de start en tijdens het begin van de wedstrijd iedereen de mond vol van Noëlla De Feyter van Lyra nadien kreeg men de gelegenheid met AC Zele ken- nis te maken. Bernadette had de opdracht nu niet van meet af aan de leiding te gaan lo pen. Het begin van de wed strijd werd dan ook ge kon- troleerd door enkele andere atleten, zoals Carine Mette- penningen van AC Hamme die nadien wegens ongesteld heid diende op te geven. Op driehonderd meter van de aankomst sloeg Bernadette dan toe. Zij haalde de Fey ter in en liet haar onmidde- lijk ter plaatse. Alles verliep zoals haar trainers het haar hadden voorgehouden. Tegen deze laatste stormloop van Buysse was de favoriete van Lyra niet opgewassen. Be grijpelijk dat er na de zege van Bernadette zich heel wat emotionele toneeltjes afspeel den. Van dolgelukkige be stuursmensen en een van ge luk wenende moeder Rita. Bij al die vreugde stond Marleen Christiaens er wat beteuterd bij. Op dat ogen blik voelden we mee met de ze prima Zeelse atlete die werkelijk pech had, maar bij een kampioenschap kijkt men alleen naar de eerste, begrijpelijk. Marleen werd 4e ondanks een val waarna zij energiek verder ging vech ten. Zonder die tegenslag stond zij alvast naast Ber nadette op het podium, mis schien wel op het hoogste trapje wie zal het zeggen. Op een lot van 103 aankom sten is de prestatie van Mo nique Van De Voorde AC Baasrode 36e en die van Re- gine Pieters AC Uitbergen 37ste een vermelding waard Meuleman AC Aalst werd 49e en Nicolle Van de Walle AC Uitbergen mogen we ook met een goed optekenen. Mireille Beeckman AC Grembergen maakte ook felle vorderin gen van daar haar 58e pl. Frieda Jacobs AC Lebbeke werd 65ste en Ingrid Van de Velde AC Uitbergen kreeg de 69ste prijs. Nog twee atleten van AC Aalst mochten we op tekenen De Boeck 90ste en Sanders 103e. GRIET GEEROMS, CARINE BAUWENS, MJ. VAN DEN EEDE EN I. EEMANS BESTE KADETTEN. In de oudste categorie van de kadetten werd Griet Gee- roms AC Lebbeke de eer ste streekatlete op de 14e plaats. Van dezelfde vereni ging was er ook Rita Van Wemmei 37ste die samen met ANN DE MEYER 43ste AC Zele op een goede wed strijd mógen terugblikken. Carine De Vriendt AC Grem bergen eindigde ook midden de groep 52ste terwijl Mar leen Smet AC Hamme niet mag vergeten worden die 36ste werd. L. Van Eynde AC Hamme 53ste, Weylans AC Lebbeke 60ste, Ann Ver- straeten AC Uitbergen 70ste, L. Permentier AC Zele kwa men er nog goed uit op een totaal van 131 aangekomen jongeren. Gaan we het rijtje af dan krijgen we nog Van Den Broeck 85ste AC Lebbe ke, I. Claessens AC Aalst 86e, Peytier AC Lebbeke 90ste, De Schrijder AC Zele 92ste, Van Der Zwalmen AC Lebbeke 95ste Ria Bonnaerens AC Berlare 117e, Bernaer AC Lebbeke 122ste. Bij de 1ste jaarse kwam Ca rine Bauwens AC Overmere als 13e naar voor samen met Van Den Eede AC Hamme 15e en Inge Eemans AC Aalst 19e behoorden zij tot de toon- aangevers van deze reeks. Cours AC Overmere liep ook een beste wedstrijd zij was 43ste en Boeykens AC Leb beke 54e, Steeman AC Zele 60e, Van Hecke AC Zele 71ste was het andere jong geweld. ANDRE DE WIT Nu zondag begint het water- poloseizoen. De Aialsterse wa ter poloploeg van Z.N. is on dergebracht in die 3e afde ling B. Men hoopt er alles zins een opvallend figuur te slaan en zich zeker niet de rol van figurant te laten opdringen. Neptunus speelt de eerste wedstrijd in eigen bad en zal de kompetitie uiter aard zegevierend willen inzet ten. 'Hierna volgt de kalen der Zond. 6.03 31 DLnsd. 15.03 59 Vrijd. 18.03 69 Zond. 27.03 101 Zat. 2.04 119 Zat. 16.04 143 Vrijd. 22.04 166 Zond. 24.04 174 Zond. 1.05 197 Zat. 7.05 228 15.00 ZNA SCG 20.45 SCS ZNA 20.45 GZV ZNA 15.00 ZNA GGM 19.45 MZV ZNA 20.15 SGG ZNA 21.00 ZNA MZV 15.00 ZNA SGS 15.00 ZNA GZV 19.00 GGM ZNA De stunt van deze speeldag werd ongetwijfeld gelukt door de Gijzegemse Kassei- stampers die een puntje van Loebes Mere konden afsnoe pen, wat dn de eindrang schikking voor deze laatsten wel zware gevolgen 'kan heb ben Na vier partijen was de stand 2-2 overwinningen werden er geboekt door Ray mond Van LAefferinge (L), Emiel Van De Sijpe (K), Hu- bert Van Biesen (K) en Jean-Pierre De Thaeye. Toen Freddy De Thaeye de thuis ploeg op voorsprong zette, dacht men bij de Gijzegem- naars de zege binnen schot, doch dit wias zonder de waard gerekend, in casu Erik Van Irnpe, die er voor zorgde dat de bezoekers toch met één puntje Mere-waarts konden trekken. Cosmos A had het niet zo moeilijk met Scotsing dat slechts langs Peerldnck zijn eer kon redden. Voor de Aalst en aars waren Jean- Pierre Steenhout, Willy Hey- vaert, Francois De Backer, Roger Baeyens en Constant De Keyser outstandig Koszen A won vrij gemak kelijk van Cosmos A waarbij enkel Frits Wambacq een puntje kon inpikkenvoor de Koszen jongens waren dit Bruno Van Den Hauwe, Paul Peerlinok, Mark De Kegel, Luk Kennis en Hilai- re De Leenheer. In die B-reeks zet Zandman- net jies Lebbeke zijn soloren ongestoord verder het won met kurkdroge 6-0 cijfers met overwinningen van P. Meskens, Frans Van Oaiuwen- berghe, R. De Sutter, Eddy Swaans, H. De Sutter en A. Declene. Loebes B won met 4-2 cij fers van Dender en Schelde Oudegem dat tweemaal scoorde langs Georges Ver- vaeke en Antenne Van Me- degael. Voor de Meren aars waren Herman Minner, HeH Huyflebroeck, William Huy- lebroeck en Oskar Coppens op het appel In de C-reeks was Corso Lebbeke veel te zwak om Loebes D te bedreigen en kel Frans Van De Velde kon die zegereeks van Johny De Nayer, Marcel Coppens, Ru dy LAevens, Gina Van Lief- feringe en Frank D'Hondt eventjes onderbreken. Reeks A Uitslagen Schoon aarde A - Kravael A 2-4 Hand in H. B - Hland dn H. A 0-6 Johny Boys A - Rupa B 3-3 Rupa A - Moorsel A 3-3 Kassei st. A - Loebes A 3-3 Koszen A - Cosmos B 5-1 Cosmos A - Scotsing A 5-1 Kalender voor zaterdag 5 maart t© 20 uur Löebes A - Rupa A Rupa B - Koszen A Scotsding A - H. in Hand B Cosmos B - 'Kravael A Kasseist. A - Schoonaarde A Hand in H. A - Moorsel A Johny Boys A - Cosmos A Reeks B Uitslagen K. Stokken A - K. op Tijd A (onbekend) H. in Hand C - Zamdst. A 6-0 Loebes B - D. en Sch. A 4-2 Sportvr. A - Johny Boys B 3-3 Moorsel B - Klakskens A 5-1 Zandman. A - Loebes C 6-0 Kravael B - Koszen B 5-1 Volgend weekend geen wed strijden'. Reeks O Uitslagen Zandman. C - Kasseist. B 6-0 Rupa C - Jokers B 4-2 D. en Schelde B - Hand' in Hand1 D 3-3 Loebes D - Corso B 5-1 Jokers A - K. Stokken B (onbekend) Corso A - Zandman. B 4-2 Kalender voor zaterdag 5 maart te 20 uur Schoonaarde B - Zandman. C Zandman. B - Loebes D Jokers A - Rupa C Corso B - Corso A K. Stokken B - Klakskens B Kasseistamp. B - Hand in Hand D D.D. Leider van de zaterdag reeks Red Star Opdorp verloor rijn wedstrijd dde het tegen Rayo Espanol gewonnen had toch met forfaitcijfers. De straf- kommissSe van het MTSA- veibond saniktionneerde de Opdorpenaren daar men het scheidsrechtersblad meer dan een week na de ontmoeting nog steeds niet had ontvangen De reglementen worden in dit Aalsters verbond dus wel naar de letter toegepast wat een regelmatig kom- petötieverloop slechts ten goede kan komen D.D. André Philips (AC Lebbe ke) heeft de voorbije week te Meerdael aan een veldloop met internationa le bezetting deelgenomen. André werd in dit groot gezelschap 6e. Op zaterdag 12 en zondag 13 maart organiseert AC Lebbeke een atlettektwee- daagse. Op zaterdag ko men de dames aan de beurt en op zondag zijn het de heren dóe de spi kes aanbinden in de om geving van het jeugdcen trum "De Mot". Voor deze wedstrijd wer den reeds kontakten, ge legd met enkele atleten. Zo zuilen aan de start zijn de gebroeders Lismont, Schoofs, Grilleert, Hae- gelsteen, Gijselinck. Maar ook de streek vedetten werden niet vergeten. En van AC Baasrode krijgen we De Vogel en de Roe meen Damian. Tot daar de ons medegedeelde na men. Volgende week ko men we uitgebreider op deze veldopen terug. ZATERDAGREEKS In deze zaterdagreeks is de kampioen op vijf speeldagen voor het einde nog steeds niet gekend. Red Star. dat voor de groene tafel twee punten verloor (scheidsrech tersblad te laat binnen) maakt de beste kansen doch ook Feb en Rayo die mo menteel twee punten achter stand tellen hebben nog een kansje. Wij tippen eerder op Feb als gevaarlijkste konkur- rent, daar Rayo wellicht ook nog twee puntjes zal verlie zen voor de strafkommissie. Feb had het eerder moeilijk om Groot Aalst van zich af te schudden het kwam slechts twee minuten voor tijd aan een geluksdoelpun- tje. toen na een scrimmage de bal in het doel van Groot Aalst verdween. DDT deed meer dan zich verdedigen op het veld van Preflex het kwam op voorsprong langs Eddy Caudron, Benoit Van Mulders kon rap tegenscoren doch toen liepen de Hofsta denaars uit langs Rudy Cop pens die tweemaal tereke scoorde. DDT-doelman Etien- ne Van Nuffel stopte toen een strafschop slecht getrapt door Marcel Van Nuffel. Doch toen schoot Preflex wakker Roland Roelandt scoorde eventjes viermaal en ook Marcel Van Nuffel deed zijn duit in het zakje zodat een ruime thuiszege op het bord kwam. VK D'Hondt won met ver diende Arsenalscore van een Strooiersploeg dat lang in een tegendoelpunt je geloofde doch de Gijzegemse keeper Bernard Quartier niet kon verschalken. Luk Timmerman had vroeg in de wedstrijd zijn ploeg op voorsprong ge schoten en hij bleef de ge vaarlijke spits van de thuis ploeg die ook tweemaal dreig de langs Rudy Livingbird en Dirk Meuleman. Na de koffie probeerde Strooiers terug te komen doch de thuisverdedi- gers bleven outstanding, en kel op kopbal van André Janssens bleek iedereen ver slagen doch keeper Quartier ranselde de bal uit zijn doel- vlak. UITSLAGEN Feb Gr. Aalst 1-0 D'Hondt Strooiers 1-0 Heipias Rayo 2-5 Leeuwerik Sportief 1-2 Preflex DDT 6-3 Red Star El Quijote 5-0 KLASSERING 1. Red Star Opdorp 20 34 Rayo Espanol Aalst 19 32 Feb Europe Aalst 19 32 Preflex Ternat 20 29 Melckenbeeck Lede 19 26 VK D'Hondt Gljz. 19 20 Heipias Lede 20 19 Strooiers Hofst. 19 18 DDT Hofstade 20 14 VK Sportief Gijz. 19 11 Leeuwerik Lede 20 9 Groot Aalst 19 8 El Quijote Aalst 19 2 ZONDAGREEKS Blikvanger van deze speel dag is zeker de onverwacht hoge uitoverwinning van FC Jaca op het veld van een krasselend VK Inno. Deze laatsten waren nochtans op voorsprong gekomen langs Jef De Leeuw doch de sne dige bezoekende aanvallen mondden vlug uit in tegen doelpunten van Erwin Van Goethem, Lewie Van de Mae- le en Ronny Piron. Na de citroentjes verhoogden de cij fers dankzij treffers van Van Der Meersch en opnieuw van topscorer Erwin Van Goe them. Adelaars kwam vlug op voorsprong langs Mark Roelandt doch een sterk aan vallende Morta-ploeg zorgde vlug voor betaald antwoord. Kort na elkaar scoorden Mit- thijs en Eddy Verleyen. Na de rust scoorde laatstgenoem de een glibberdoelpuntje. Op strafschop, gefloten door een keurig leidende referee De Wolf kon Van Delsen de eindcijfers op 1-4 vastleggen. UITSLAGEN Stampia - OC Aalst 0-5 Amapola - Molenstr. 0-2 Kruis - Timarcha 0-2 Real Familial - Bonanza 5-2 Adelaars - Morta 1-4 De Kever - Sint-Job 1-9 Pelikaan - Nieuwe Wijk 1-1 Inno - Jaca 1-5 Klassering 1. Nieuwe Wijk 21 37 p. 2. F.C. Morta 21 31 p. 3. FC Timarcha 22 31 p. 4. FC Real Familial 22 30 p. 5. SK Sint Job 21 29 p. 6. VK Inno 22 28 p. 7. VK Molenstraat 20 27 d. 8. VK Adelaars 21 23 p. 9. VK Adelaars 21 23 p. 10. FC Jaca 19 20 p. 11. DV Stampia 22 17 p. 12. OC Aalst 22 15 p. 13. Kruis Moorsel 22 12 p. 14. VK Bonanza 22 8 p. 15. FC Keverc 22 8p. 16. Amapol a 23 7 p. Kalender voor zaterdag 5 maart te 15 uur Melckenbeeck - Feb Europe Rayo Espanol - Groot Aalst DDT - D'Hondt Sportief - Heipias Strooiers - Leeuwerik (op plein De Keyser of Van Den Hoof) Preflex - El Quijote Vrij Red Star Opdorp Kalender voor zondag 6 maart te 10 uur Bonanza - De Kever Morta - Pelikaan Sin-Job - Inno Nieuwe Wijk - Stampia (op plein Van Den Hoof) Jaca - Amapola OC Aalst - SK Kruis Molenstraau - Real Familial Timarcha - Adelaars D.D. Het Tweebruggenplein te Hamme is steeds het middelpunt geweest van al'le kaatsbedri j vigheid in HammeCentrum. SK Hamme speelt hierin een vooraanstaande rol. Met een kern van acht spelers waaronder de nieuwe aanwinst Roger Everaert (Moorsel St.)' wil Hamme zeker een ereplaats ver overen... met aandacht voor de jeugd want de sterke invioresploeg gluurt zelfs onvervaard naar de titel. Het oefenprogramma van de fanionploeg ziet er uit als volgt: 13.3 14.30 SK Hamme - Moorsel 19.3 14.30 Moorsel - SK Hamme 27.3 14.30 SK Hamme - Denderbelle 3.4 14.30 Denderbelle - SK Hamme Het dynamische bestuur met ere-voorzitter Frederik D'Hanis, voorzitter Mijs Pieter, sekretaris Edward De Rechter, pen ningmeester Cesar Goossens en leden Arthur De Schoesitter, Antoine Van Olmen ety Gerard Coppieters willen de Hamse sportliefhebbers weer interesse doen krijgen voor een erg oude sport. (mvw)

De Voorpost | 1977 | | pagina 21