Collectief zwak Leider Duffel te sterk voor Eendracht ïkRosis Aalst kreeg het BLAUW WIT (a) KLOPT S.B. STYLOR F.F.R. houdt stand met tien - j 1ste Nationale ;n Zondag 13 maart om 17.15 u. i Rosis Aalst -Evere Dameshandbal Aalst Sportief verliest te Evere Jeugdhandbal Korporatief voetbalverband Aalst Paul De Brauwer Acke blijft bij Okapi Albert Van Damme Osiris - Schelde Gent Setokvoetbal Aalst (AVANTI LEBBEKE J.S. HERSTAL 16-19 «Wij kunnen de Avanti supporters heel goed begrijpen als zij de wedstrijd tegen J.S. Herstal ontgoocheld en verbolgen Lebbeekse sporthal verlieten. Ook het Avanti bestuur »leek volledig in de put te zitten na deze zeer onverwachte lederlaag en het gelaat van trainer Janssens drukte een igrijpelijke bezorgdheid uit ondanks hij geen enkel afkeu rend woord repte over zijn spelers. de spelers zelf kunt U igen. Wel ondanks het lasker van onverschilligheid (eken de meesten het niet te :unnen begrijpen. Het is ook liet te begrijpen. Het Avanti voorbije maanden irtreffelijke wedstrijden ipeelde ging zaterdag op een onbeschrijfelijke wijze aan iet klungelen. In ons notitie- - joekje hadden wij na 2' op- jetekend dat Avanti er nogal ïonchalant bijliep. Deze non- p balance manifesteerde zich jedurende de resterende 58 ninuten nog beter. Nu weten ivij maar al te goed dat ;een enkele speler het terrein ipkomt met het idee „wij ;aan het vandaag eens rus- aan doen" en nochtans de- :e indruk kregen de suppor- Het is een van die tnzekerheden in de sport, de •ne dag gaat het en de an- lere dag brengt men er niets terecht. En zaterdag- .vond waren er weinig Avan ti spelers die er iets van te recht brachten. Als men dan collectief in zulk een dag verkeert krijgt men toestan den als tijdens de wedstrijd tegen J.S. Herstal. Coach Janssens trachtte door een oneindige reeks vervangingen vaart in zijn ploeg te krijgen maar zo belandde men in een straatje zonder einde. Men kon zaterdag alles proberen, maar het collectief in een off-day verkerende Avanti kon gewoon niet beter. Voor al als men in deze omstan digheden een tegenstander ontmoet die sterk gemoti veerd aan de wedstrijd be gint en verstandig genoeg is om onmiddellijk de toestand aan te voelen. J.S. Herstal was deze ploeg. De Walen namen een uitstekende start. Langs de in België geboren Pool Sobczik namen zij een 0-3 voorsprong na 4' en de schoten van Vermoesen, Dirk en Koen Verhofstadt stranden steeds op de armen van de in gestalte bevoordeelde Her stal verded'ging. De Avanti verdediging bleef flateren zodat na 11' Herstal leidde met 2-5. Avanti had enkel op strafworp kunnen tegen- scoren. De vervanging van keeper Mertens door De Bruyn was de pleister op het houten been. Het spel- patroon van Avanti verliep zeer stroef, er werd veel bal verlies geleden en Lebbeke slaagde er nooit in de ach terstand op één doelpunt te brengen. Moonen werd en kele keren voortreffelijk be diend door De Smedt maar deze enkele uitschieters wa ren niet voldoende om de be zoekers uit hun concentratie te brengen. Via een 6-9 stand aan de 20e minuut werd de rust bereikt met een 9-11 stand. Voor avanti hadden enkel Moonen en Dirk Ver hofstadt gescoord. Tijdens de beginminuten van de eerste helft zag het er even naar uit dat Avanti het tij zou doen keren. Dirk be sloot op de paal maar Kep- pens onderschepte de bal en ging er op zijn eentje van door om er 10-11 van te ma ken. Keeper Mertens, op nieuw in het doel, redde een paar moeilijke schoten, maar Sobczik zette Herstal op nieuw op de goede weg door voor 10-12 te zorgen na 35'. Daarna kregen wij hetzelfde spelbeeld van de eerste helft. Dhooge hield Herstal steeds twee doelpunten voor en on danks keeper Mertens nog twee strafworpen stopte en tijdens de laatste 5' zich vol ledig rehabiliteerde door een drietal open doelkansen te neutraliseren kon dit inspira tieloos en zwak spelend Avan ti nooit aanspraak maken op de overwinning. Scoorden Dirk Verhofstadt 6-2, Moonen 3-0, Keppens 0-1, De Vlieger 0-2, Vermoe sen 0-1, Koen Verhofstadt 0-1. RESERVEN AVANTI - J.S. HERSTAL 15-7 Tegen een traag spelend en zwak besluitend J.S. Herstal hebben de jongens van kapi tein Moyersoon nooit in moei lijkheden verkeerd. Bij de rust leidde Avanti met 7-4. Scoorden De Proft 7, Ver- heyden 1, Batselier 3, De Vilder 1, Moeyersoon 1, Cal lebaut 2. EVA. lYEEDE NATIONALE Ë.V. AALST - DUFFEL: 15-20 feen sterk Duffel heeft tegen E.V. Aalst bewezen de leiders- |>lauts waardig te zijn. De Eendrachters die toch over een te teperkte spelerskern beschikken, hielden gedurende drie kwar- van de wedstrijd goed stand maar werden tijdens het iatste wedstrijdgedeelte nog ver teruggeslagen. Duffel, met feen uitstekende doelman Luyckx, belette Eendracht zijn terkste wapen, snelheid, te benutten en het waren integen deel de bezoekers die verschillende malen scoorden op breack- fcut. ■er scheidsrechter Goderis, ijn collega liet verstek gaan, ;een slecht woord maar wan- leer gaat men eens ingrijpen >r Voegen scheidsrechters die hun lat sturen vroeg onze Aal- iterse gesprekspartner zich f. De wedstrijd verliep vrij ivenwichtig tijdens de eerste lelft. Via 1-1 na 5' werd het ■rste kwartier afgesloten met een 5-4 score. Bafens had een strafworp onbenut gelaten en Duffel had een 2-4 voorsprong bijeengewor- pen. na 10'. Langs de gevaar lijke Dierickx wist Duffel met 6-8 te leiden na 20' maar De Doncker, die even eens een strafworp gemist had, bracht Eendracht toch op gelijke hoogte bij de rust. Ruststand 9-9. Ondanks lei der Duffel in gestalte en kracht sterk bevoordeeld was, nam Aalst opnieuw voor sprong 11-10 na 37' langs Bayens. Duffel begon daarna echter een offensief waarte gen de Eendrachters niet meer bestand waren. Een dracht scoorde zijn twaalfde treffer in de 43e minuut maar bleef daarna geduren de meer dan 12' zoeken naar het dertiende doelpunt. Duffel maakte van deze gelegenheid gebruik om definitief de zege veilig te stellen. Met nog 5' te spelen leidde Duffel met 12-19 en de late doelpunten van Baeyens en De Doncker konden geen gevaar meer op leveren voor de leiders. Met Duffel won de beste ploeg uit tweede nationale afdeling. SCOORDEN Bayens 4, Stee mans 2, Rimbaut 2, Van Box- tael 1, De Doncker 5, Van Der Borght 1. RESERVEN E.V. AALST - DUFFEL 7-17 De Eendracht doublures kon den slechts gedurende een helft aanklampen. Duffel leid de met 3-7 aan de rust. Tij dens het tweede wedstrijd gedeelte stond er op de over macht van het superieur Duf fel geen maat. SCOORDEN Van Eeckhout 1, Gillade 1, De Cock 1, De Jaegher 3, Van de Maele 1. EVA. PERDE NATIONALE >tdaf Leider Rosis Aalst heeft met nog 3 wedstrijden voor de boeg. pndervonden hoe sterk een would-be kampioen wel moet zijn .eg an torn het seizoen af te werken. De Aalstenaars speelden een InJ» legelijko wedstrijd tegen Woluwe maar waren het grootste leel van de wedstrijd op achtervolgen aangewezen. Dat niet^iteindelijk nog gewonnen werd is een bewijs dat Rosis men aal sterk genoeg is om de druk van het leiderschap te aeerstaan. Braho Denderbelle ontgoochelde sterk door op iportt'gen terrein met 10-15 te verliezen. Voor de ploeg van trai- ber C'loof wordt het de hoogste tijd dat deze kompetitie is. Dat de jeugd van Sparta Aalst het niet kon in en truid vuarmaken te Houdeng lijkt ons normaal. De cijfers zijn ichter nogal hoog opgelopen. gen Rosis aalst - AT. WOLUWE 19-17 mdei Woluwe zelf gedurende len 1 zoc itie. gew n het het maco Fran iaakt Ie eer i eind vorig r de de word ?ston< darc De ivijts, Qau inge tijd titelkandidaat, heeft tosis Aalst doen beven. De Irusselaars met een sterke ieurling in hun rangen (11 loelpunten) telden gedurende iet grootste deel van de wed- trijd een of twee doelpunten 'oorsprong. Het duurde zelfs de allerlaatste minuut 'ooraleer Rosis langs De imedt het verlossende doel- 'edst$unt scoorde- De wedstrijd wam moeilijk op gang. Wo- Uwe had het eerst gescoord ««nfn in de derde minuut kon [eert gelijk stellen. Beide iloegen speelden zeer kramp- (jj^fcehtig en mede dank zij de oede prestatie van beide oelwachters bleef deze voet- alscore op het bord staan de 14e minuut. De Jae- |her en Meert zorgden voor en 4-2 stand na 20' spelen raar het was Woluwe dat aarna de wet dikteerde en ke J issae ulertr r-edst11 tgew :w kri Uw' aan Jf klopi ,-wit (mi tot 5-7 uitliep drie minuten voor de rust. Langs een goed afwerkende Petrez werd de rust bereikt met een 7-7 score. Onmiddellijk na de rust trakteerden de bezoekers Rosis op een 7-7 score. De thuisploeg uiteraard zenuw achtig, slaagde er maar moei lijk in deze achterstand op te halen en 8' voor het einde leek Rosis een verslagen ploeg. Via 12-13 na het derde kwartier, leidde Woluwe toen met 14-16. Het eindoffensief van Rosis trof echter volko men raak. W. De Boeck zorg de drie minuten voor het ein de dat Rosis voor het eerst op voorsprong kwam tijdens de tweede helft (17-16) maar Woluwe stelde gelijk tijdens dezelfde minuut. Twee minu ten voor het einde was Pe trez daar om Rosis opnieuw voorsprong te schenken en tijdens de allerlaatste minuut stelde De Smedt de Aalsterse puntenwinst veilig. De ganse Rosis ploeg was tot het uiteT- Zondag in de late namiddag betwist leider Rosis Aalst de uitgestelde wedstrijd tegen Evere. Voor de ploeg van voorzitter Buys zal deze wedstrijd wellicht beslis send zijn. Inderdaad, in geval van overwinning is het praktisch zeker dat Rosis het seizoen aan de leiding afsluit. De twee resterende wedstrijden, naar Ransart en thuis tegen Mechelse. lijken geen problemen te kunnen scheppen. De komst van Evere is echter een zware opdracht. De Brusselaars, met 472 doelpunten uit 19 wedstrijden, beschikken veruit over de doeltref fendste aanval van de reeks. Rosis rekent er echter op de zwakte van de Everse verdediging te kunnen uit buiten om de twee punten thuis te houden. Aangezien Rosis - Evere de enige handbalwedstrijd is tijdens liet weekeinde in de nabije omgeving zou de sporthal wel eens te klein kunnen zijn. EVA. ste dienen te gaan en keeper Van Snick had inderdaad een ruim aandeel in deze kost bare zege. SCOORDEN De Jaegher 4, Steenhaut 1, De Smedt 1, Pe trez 5, Meert 4, De Boeck 3, De Man 1. RESERVEN ROSIS AALST - WOLUWE 14-12 De Rosis doublures zijn na deze overwinning ook zo goed als zeker van de titel. De wedstrijd verliep zeer gelijk- opgaand zodat bij de rust een 8-7 score op het bord prijkte. Tijdens de tweede helft zou Rosis dank zij treffers van Van Nieuwenborgh de zege vastleggen. SCOORDEN Verpeten 4, Van Nieuwenborgh 4, De Boeck 1, De Smedt 1, Buys 2, Van Snick 2. BRABO DENDERBELLE - HEIST 10-15 Ondanks Brabo Denderbelle kon beroep doen op de vol ledige basisploeg heeft het op eigen terrein een verrassende en teleurstellende nederlaag geleden. Bij Brabo draait het geheel niet meer rond sinds hun reeks zonder nederlaag werd onderbroken tegen Ka- pek. Men snakt duidelijk naar het einde van het seizoen en een ongemotiveerde ploeg is inderdaad nog tot weinig goeds in staat. Vooral tij dens de eerste helft speelde Brabo zeer zwak. Keeper Heyvaert deelde in de alge mene malaise en aangezien de bezoekende goalie formi dabel speelde luidde na een kwartier spelen de stand 0-7! Na 18' kon Heyndrickx, op strafworp, het eerste Brabo doelpunt scoren maar het duurde tot de 25e minuut vooraleer De Sitter de twee de Brabo treffer lukte. Heist was ondertussen uitgelopen tot 1-10 Bij de rust prijkte er dan een voor Brabo be schamende 2-11 score op het bord. Met Cloof in het doel begon de tweede speelhelft goed voor Brabo. De bezoe kers slaagden er niet in te scoren gedurende 11 minuten en De Sitter en Heyndrickx (die beiden een strafworp hadden gemist) zorgden voor 6-11 na 41'. Deze vijf doel- puntenkloof kon Brabo ech ter niet meer verkleinen. Met Heyvaert opnieuw tussen lat en palen verliep de wedstrijd dan verder gelijkopgaand al dient gezegd dat H. De Sit ter, gekwetst tijdens het laat ste kwartier, uitviel. Bepaald zwakke wedstrijd van Brabo dat geen verontschuldigingen wil inroepen voor dit falen. SCOORDEN Heyndrickx 4, De Sitter 3, Callaert 3. HOUDENG - SPARTA AALST 29-8 Na hun recente overwinning tegen Brabo Denderbelle, had Sparta wel beter verwacht dan de zware 29-8 nederlaag te Houdeng. Weliswaar dien de men de diensten te ont beren van Wouter en Koen Bomon, Redant moest wer ken en P. Bomon blijft nog altijd geschorst, maar de eindseore liep katastrofaal hoog op. De Spartanen speel den slecht en ook „ouder domsdeken" Ganzeman kon geen samenhang in de ploeg krijgen. Bij de rust stond Aalst reeds met 14-4 in het krijt en na de rust kregen de toeschouwers hetzelfde spel beeld. Houdeng dreef de voorsprong steeds hoger op en een flaterend Sparta moest toezien hoe de cijfers steeds maar hoger opliepen. SCOORDEN G. Corthals 2, J. Bomon 1, R. Lootens 1, Verbestel 2, Ganzeman 2. EVA. AVANTI LEBBEKE - KRAAINEM 18-16 De Avanti jongsten hebben na een spannende en flink betwistte partij tijdens de laatste minuten de overwin ning behaald. Tijdens de eer ste helft kwamen de bezoe kers het meest aan bod maar via een 8-10 score werd de rust bereikt met een gelijke stand (10-10). Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte bleef de partij evenwichtig verlopen. Enkele minuten voor het einde wees het sco rebord nog 16-16 aan maar Van Gucht en De Smedt leg den de overwinning vast. SCOORDEN Van Gucht 4, De Smedt 9, Van Damme 2, Verheyden 1, De Pauw 2. EVA. Nadat Aalst Sportief een week geleden Avanti Femina de nederlaag toediende moes ten zij nu op hun buurt de wet van de sterksten herken nen. Tegen leider Evere werd verloren en meteen zijn de Aalsterse kansen op de titel opnieuw tot nul herleid. E.V. Aalst won gezwind tegen Duf fel en Dendermonde kon te gen titelkandidaat Uilenspie gel slechts twee maal scoren. Sparta Aalst scoorde ook 2- maal tegen Stelmar maar dit was onvoldoende om een eer ste zege te kunnen boeken. DE WEDSTRIJDEN E.V. AALST - H.C. DUFFEL 11-1 E.V. Aalst liet zaterdagnamid dag volop speelgelegenheid aan de jonge speelsters. Deze „verjongingskuur" droeg reeds vruchten aangezien de jeugdige Martens topscoor- ster werd met zes treffers. Eendracht leidde met 3-0 vooraleer Duffel het enige te gendoelpunt kon scoren in de 17e minuut. Aan de rust leid de Eendracht met 5-1. Tij dens het tweede wedstrijdge deelte dreef Eendracht rustig de voorsprong op. SCOORDEN Martens 6, Si- mal 4, Van Wezemael 1. R.B. DENDERMONDE - UILENSPIEGEL 2-11 Ros Beiaard heeft tegen Ui- lensn'efel deereliik p-esneeld in verdediging maar flaterde volledig in aanval. Toen de rust aanbrak had Dendc- monde no" niet cresroord. en keepster Mareo had de score knr»n°n honorVpn tpt 0-4 Na de rust lien Uilensniegel uit tot 0-7 vooraleer J Heireman het eerste Dendermondse doelpunt scoorde. J. Heireman scoorde ook het tweede Dendermondse doel punt. EVERE - AALST SPORTIEF 9-5 Aalst Snortief bekende grif dat Evere de betere ploeg was op het terrein. De Aal sterse meisjes konden moei lijk optornen tegen de snelle speelwijze van de thuisploeg. Evere kreeg zes strafworpen en een schitterende M. Wij- nant stopte er drie. Bij de rust leidde Evere met 5-3 en tijdens het tweede wedstrijd gedeelte kon Sportief het tij niet doen keren. SCOORDEN C. Mathijs 2. M. J. Hutsebaut 2, Lowie Bij het vernemen van de (0-0) uitslag van de wedstrijd F.F.R.- Bank B.L. zullen sommigen wel even hebben opge keken. Want gelet op de waardeverhouding alsmede het veld- voordeel had men inderdaad doorgaans op een zege van de thuisploeg getipt en ook logisch verwacht. Het is nochtans zo dat F.F.R. van meet af aan numeriek in de minderheid stond. Huvet van wie de naam op het scheidsrechtersblad was ingeschreven verscheen echter niet op het appèl. Vermits de naam van Huvet op het officiële blad fungeer de mocht men zelfs geen wisselspeler in het veld bren gen Bank B.L. heeft echter van de niet geringe handikap van de thuisploeg niet kun nen profiteren. Het is wel zo dat de gasten meest in de aanval liepen en het een paar keer warm werd voor de F.F.R. verdediging, doch de kansen werden opvallend ge mist. Daarbij was er ook nog de stugge verdediging die kranig van zich afbeet. Bouw heeft aan Resocub wel een lastige klant gehad, maar dan toch de wedstrijd naar zijn hand kunnen zetten. In de 20e minuut opende Matthieu de score, doch al onmiddel lijk zorgde Resocub echter voor een vinnige repliek die echter op niets uitdraaide. In de 50e min. zorgde Matthieu dan voor het geruststellende tweede doelpunt toen hij zijn solonummer zegevierend af rondde. Intercom was vorige zaterdag aan zijn eerste zege toe. Het won het duel van de hekkensluiters met de klein ste verhouding. In de 10e min. lukte Van Herck een afstandschot dat de Calle- baut doelman volkomen ver- rasste. Was Intercom voor de rust meer agressief dan nam de thuisploeg daarna het initiatief over. Men liet ech ter de kansen ongebruikt. Zo werd liefst driemaal een uit stekende gelegenheid ver kwanseld. Callebaut (a) heeft een ruime zege verworven bij Dessoden. Men kan de over winning van de Wiezenaars moeilijk weerleggen. De cij fers spreken trouwens voor zichzelf. V.V.T.T.A. heeft de verrassing van de voetbaldag verwezenlijkt door S.A.F. de das om te strikken. Het suk- ses van de thuisploeg kan moeilijk aangevochten wor den. Op de koop toe stopte de T.T. doelman De Boitse- leir een strafschop. Dusong en Rombaut lukten de doel punten. J.V.H. Nadat hij de laatste cy clocross te Luxemburg had gewonnen, fietste en liep Paul De Brauwer tijdens het voorbije weekeinde binnen de eigen landsgren zen. Te Stene was hij 2e achter Dedeckere, een oude rat, en in Tielrode finishte Paul als nummer vijf. (mm) Het is nu reeds een uit gemaakte zaak dat Okapi ook volgend seizoen zal ïid worden door Gus Acke- Men is Inderdaad zeer tevreden over het door de coach geleverde werk zodat men met ge aarzeld heeft zijn kontrakt te v erlengen. Voor Rick Katherman is de zaak mo menteel nog niet in kannen en kruiken, alhoewel de kans groot is dat deze Amerikaan voor Okapi blijft spelen. J.V.H. Met een vierde prijs te Tielrode rondde Albert Van Damme, de bijna le gendarische en nu 36-jari- ge veldrijder, bdjn zoveel ste seizoen met een vierde plaats af. (mm) De belangrijke wedstrijd Osiris - Schelde Gent die aanvankelijk gepland was voor zaterdag ,zal zon dagavond gespeeld worden. De Okapizaal was zater dag immers niet vrij zodat noodgedwongen naar een andere speeldag diende uitgekeken. De reserven spelen om 18 uur en de «topper» begint om 19u30. J.V.H. De uitslagen V.V.T.T.A. - S.A.F. „2-0 Post Eremb - Somati 1-0 Bouw - Rosocub 2-0 Dessoden - Callebaut (a) 0-4 F.F.R. - Bank B.L. 0-0 Calldebaut (b) - Intercom 0-1 De stand 1. Honda 12 p. 2. F.F.R. 11 p. 3. S.A.F. 11 p. 4. Post Eremb. 11 p. 5. Bouw 11 p. 6. Calle baut (a) 11 p. 7. Resocub 10 p. 8. Bank B.L. 9 p. 9. V.V.T.T.A 6 p. 10. Dessoden 5 p. 11. Somati 4 p. 12. Inter com 3 p. 13. Callebaut (b) 1 p. De wedstrijd op het vorige zaterdag af te werken programma, «aar men „het meest in zag" namelijk Blauw wit - S.B. Stylor is op een overwinning van de thuisploeg uitgedraaid. Het waren Vun Ilolbeeck en Van Giiseghem die uit een hele resem kansen er twee benutten. Al met al een verdiende zege van de thuisploeg met zeker geen overdreven verhouding. F.C. Jaea had in eigen omgeving aan O.C. Aalst in de eerste speelhelft een harde dobber. De thuisploeg had dan ook een elfmetertrap van DHoe nodig om zich aan de leiding te hijsen. In de tweede pe riode was F.C. Jaca onte- genspreklijk de beste forma tie en dit werd door Van den Bogaert en Van Goet- hem (2) konkreet uitgedrukt. Dank zij een doelpunt van De Groot kon Apostelken ze gevieren met Heizijde. Als de bezoekers niet over deze han dikap heen kwamen dan was dit inzonderheid aan de af werking te wijten - F.C. Sport was zeker niet om er naar huis over te schrijven. En het onbeslist als eind- rezultaat mag men dan ook zeer logisch noemen. Beide ploegen kwamen zelden tot een goede kombinatie en uiteraard werd er weinig doelgevaar verwekt. Het was niet tegen de logika in dat Verwilghen het openingspunt scoorde voor de gasten. Deze waren in de eerste periode meest aan bod. Daarna ver anderde Snas het geweer van schouder en kwam op gelijke hoogte dank zij een knap doel punt van zijn beste speler Van Mol. Schellekens en Ver wilghen zouden echter een paar kansen missen voor de bezoekers bij wie Hendriekx, Van Schoor en 3art toch niet uit de toon vielen. Naast Van Mol waren Rowies en Antoine Coppens de meest opvallende figuren bij Jaca. In de twee de klasse priemt de cijferver houding waarmee de leider St. Meldert V.K. Post inblikte door. Meldert kwam zelfs aan de twee cijfers langs Ael- - brecht (4), Nuelandt (4). Peerlinck en Filips. F.C. Par king dat bij Blauwwit door Hendriekx in het krijt werd gezet, zou zich daarna de beste ploeg tonen en dit met doelpunten van Van Goet- hem en Van Gucht ook kracht bijzetten. St. Anna heeft bij het vooraanstaande Sp. Appels meer gedaan dan zich verdedigd en is tenslotte eervol gesneuveld. Het kon nadat het langs Van de Walle tot 2-1 was teruggekomen zijn tegenstander een paar keer het vuur aan de schenen leggen. Bij St. Anna gaf doelman Van Coningsloo er de brui aan. Hij werd tussen de palen- vervangen door Marc Roelandt die een fel opgemerkt debuut maakte in deze voor hem toch ongewone funktie. J.V.H. DE UITSLAGEN LIGAKLASSE Blauw wit (a) - S.B. Stylor 2-0 S.V. Apostel ken - Heizijde 1-0 Ocarina - E. Welle 1-1 F.C. Jaca - O.C. Aalst 4-0 C. Hofstade - F.C. Moerstraat 1-6 Snas - F.C. Sport 1-1 TWEEDE KLASSE St. Meldert - V.K. Post 10-0 Groen wit - P.Z.N. Aalst 4-4 Blauw wit (b) - F.C. Parking 1-2 J. Welle - R.B. Zottegem 3-3 Sp. Appels - St.-Anna 2-1 HET PROGRAMMA VOOR 12 MAART LIGAKLASSE F.C. Sport - Ocarina F.C. Moerstraat - E. Welle O.C. Aalst - C. Hofstade Blauw wit (a) - S.V. Apostelken S B. Stylor - F.C. Jaca TWEEDE KLASSE St. Meldert - St.-Anna Blauw wit (b) - V.K. Post S.K. Leeuwkens - J. Welle PZN Aalst - VK Moorselbaar R.B. Zottegem - Sp. Appels

De Voorpost | 1977 | | pagina 21