T.K. Meldert naar de titel WIE SCOORT? 'f Billijke uitslag MTSA-voetbalkompetitie Lewie Van de Maele scoort viermaal I Eric Arijs Zandstuivers- Boonwijk 1-1 Opstal - (Heikant 2-0 Setokvoetbal Aalst Doelpunten aan de lopende band f J.K.-voetbalkompetitie Rode lantaarn wint thor Koi ZONDAGREEKS Blikvanger van deze speeldag was zeker Lewie Van De Maele die voor FC Jaca liefst viermaal het bezoekende doel- vlak wist te doorboren. Na vier minuten had Van De Maele reeds tweemaal de Kruisdoelman met een vrij- schopballetje verschalkt. De bezoekers kwamen tot 1-2 te rug doch Van De Maele scoorde nog vlug twee goal- tjes. Na de rust dikte Piron aan zodat een zware 6-1 eind stand op het bord kwam. Adelaars kwam tegen VK Mo lenstraat kort voor rust op voorsprong dankzij een af schampen Na rust begon de thuisploeg te drukken en luk te zelfs een goaltje na flater van de Adelaarsdoelman. In volle th ui soffensief scoorde Wouters zodat de bezoekers gevleid aan volle winst kwa men. Michel Mattihijs was de ster van de wedstrijd Morta - VK Inno na vijf minuten had hij reeds tweemaal ge scoord en kort na de rust stelde hij de thuiszege met een imlopertje (op pass van Herman Alois) veilig. VK Inno eidigde de wedstrijd met slechts negen veldspelers! UITSLAGEN Timarcha - De Kever 3-1 Bonanza - Pelikaan 1-2 FC Morta - VK Inno 3-0 Sint Job - DV Stam pi a 4-0 Nieuwe Wijk - Amapola 4-0 FC Jaca - SK Kruis 6-1 OC Aalst - Real Familial 1-5 VK Molenstraat - VK Adelaars 1-2 KLASSERING 1) Nieuwe Wijk Hofstade 2) FC Morta Aalst3) Timar cha Aalst. Kalender voor zondag 27 maart om 10 uur SV Pelikaan - OC Aaflst (T. Pee) VK Inno - VK Molenstraat (J. Guns) DV Stampia - FC Timarcha FC Amapola - VK Bonanza (D. Dwyer) SK Kruis - FC Morta (Van Malderen) Real Famtlda - SK Sint Job (J. Borms) VK Ade(liaars-FC Nieuwe Wijk (A. Van De Velde) FC Kevers - FC Jaoa (V. Dherde) ZATERDAGREEKS De supens blijft in deze reeks aanhouden op twee speelda gen van het einde leidt Red Star Opdorp nog steeds met één schamel puntje op Rayo Espanol en FEB Europe die nochtans één overwinning meer hebben. Deze drie ploe gen wonnen vrij probleem loos Red startmet 2-1 cijfers van Heip'as Lede, Rayo Es panol afgetekend van DDT (6-0) en FEB eerder met ge vleide 3-6 cijfers op het veld van FC Strooier. Johan De Clercq bracht zijn ploeg op 1-4 doch Strooiers kwam terug langs Paul De Croook en Eódy Callebaut. Toen ondervond FEB dat men bij Strooiers niet moet verja ren om geschenken te krij gen stopper André Bruy- landt, die arohi-nonchalant speelde passeerde heel verras send naar Werner De Brauw die slechts in te lopen had. Kort voor affluiten scoorde Eddy Callebaut in eigen doel zodat overdreven 3-6 cijfers op het scorebord kwamen. Groot Aalst diende bij gebrek aan spelers forfait te geven en VK D'Hondt (behaalde een geflijkspel op het terrein van Melokenbeeck Lede. UITSLAGEN VK Sportief - VK Groot Aalst 5-0 Rayo Espanol - DDT 6-0 Leeuwerik - EL Quijote 5-0 FC Strooiers-FEB Europe 3-6 Red Star - Heiplais 2-1 Melokenbeeck - D'Hondt 2-2 KLASSERING 1) Red Star Opdorp 2) Rayo Espanol Aalst3) FEB rope Aalst. Kalender voor zaterdag 26 maart om 15 uur VK D'Hondt - Rayo Esp! (W. Dedlgat) VK Groot Aalst-FC Stroef (om 14 u. T. Pee) S. Prefelx - S. Gijzegetm (V. Dherde) Melckenbeeck - Leeuwer (M. Van De Velde) Red Star Opdorp - DDT (L. Gyselinck) Vrij Heipias Lede Negende op tien dat j 'het resultaat van Arijs in de eindspurt I de «Sterrit» te Li ede» ke. Op ee,n paar kiloma van de streep, te Roos* waar nog echte straat! en 'liggen, had de AaiJ naar gedemareerd. Eric, nadat hij «gepJ werd niet meer mees» de in de sprint, is sle« normaal. Maar hij r ietg gewaagd'. 'En dat l we jonge beloften ffi... doen. P01 Roe landt (Thor Meldert) poogt de defensie van Schroevers Moorsel te omspelen. (JM) De derby Zandstuivers - Boonwijk is uiteindelijk op een voor beide partijen aanvaardbare 1-1 uitslag geëindigd. Appels kwam in de eerste helft op voorsprong langs Van Puyvelde wiens schot door doelman Vrijdags niet voldoende kon gestopt worden zodat het leder in het doel verdween. Na de koffie zou Boonwijk de stand in evenwicht brengen langs Van Ransbeeck. Deze jonge speler vertolkte weer een beste wedstrijd voor zwartwit. Maar voorzitter D'Hondt bekloeg er zich over dat hij bij iedere wedstrijd geviseerd wordt zodat het moeilijk spelen wordt voor deze knaap. grote verrassing niet gevali deerd. Wat meer was Doggen klom naar de leiding, toen er een kwartier wedstrijd opzat en op een van de schaarse tegenstoten. Paul Ringoet nam de gelijkmaker vor zijn rekening doch men geraakte naderhand niet meer voorbij een knap spe lende J.P. Verhulst die bij Doggen zijn wederverschij ning maakte. Doggen haalde aldus zeker onverhoopt een punt weg. Wichelen heeft voor eigen volk eindelijk nog eens gezegevierd. Het liet Herdersem gewoon geen kans. In de vierde provinciale reeks H blijft het een zij aan zij Kallo-Rupelmonde met dien verstande echter dat eerstge noemde nog ee nwedstrijd te ner De Parmentier heeft ver diend gewonnne van Heikant. Bij de rust stonden de eind cijfers reeds op de lei. Van Mulders scoorde tweemaal in een verdienstelijke eerste helft. J.V.H. Toch wist hij met enkele mooie staaltjes zich uit de omknelling los te werken. Zandstuivers hebben zich in gezet om tegen buur Boon wijk de beide puntjes thuis te houden. Hiervoor werd er hard gewroet en spelers als Coppieters en Mannaert heb ben zich totaal ingezet. Eerst genoemde ging bijwijlen nog al eens hard er tegenaan, zo dat de ref diende1 in te grij pen. Paul Mannaert probeer de het al voetballend waar te maken, maar bij de voorspe lers ontbrak wel eens de laat ste toets ofwel werd er te hard en onbesuisd op doel gekanjerd wat dan ook de Tijdens de vijf laatst betwis te ontmoetingen (Verrebroek, WB St.-Nikktas, Boonwijk, Eksaarde en verleden speel dag te Opstal) sooorden de Heikant-aanvallers geen en kel doelpunt. Het zag er na een half uur beroerd uit voor Heikant want Van Mulders en Van den Broeck lieten doelman Van Doorselaer zonder ver haal en ilater miste Van Troys een unieke kans om de Zelenaairs verder in de hoek te drummen. Gelukkig kwam het hierna tot een kentering, doch voor aan was niemand bij de zaak om scorekansen te scheppen gezien De Maes- schalok nog routine moet bijwinnen, terwijl De Kegel een speciale lijfwacht kreeg. B. goede richting mdste. Doel man Timmerman van FC Zandstuivers moest een paar malen gepast tussenkomen en op een schot van Luc Van Nuffel graaide hij het leder van neven de doelpaal. Boon wijk was in de eerste helft wel iets meer in de aanval maar de verdediging van de thuisploeg, ook het sterkste onderdeel van de ploeg, hield stand. De grote steunpilaar achteraan is nog altijd trainer van Bogaerd de Hamse spe ler die reeds een paar jaar FC Zandstuivers onder zijn hoede heeft. Etienne Verhelst toonde zach ook nog bij de zaak evenals van Puyvelde een speler die naar het einde toe van de eerste helft de gele kaart kreeg voor tegen pruttelen. Een enig mooie aanval van de gastheren werd door off-side geremd en hier menen we was de scheidsrech ter fout. Een voorzet naar de rechtervleugel waar Tony D'Hiaese liep werd afgevlaigd omdat de midvoor buitenspel stond. Daar de pas van op het midden gegeven werd was het duidelijk dat men de bui tenspeler probeerde te berei ken. Wanneer de Zandstuivers hiervoor repldkeerden bij de scheidsrechter toonde deze geel. Bij de gaston waren naast Van Ransbeeck ook Willy Dhanijs, De Feyter en kapi tein Puilard bij de uitblin kers, Luc Van Nuffel en Jan Hnel werden eveneens opge merkt. Bij FC Zandstuivers maakten we reeds melding van de Zeienaar Coppieters een speler die zowat overal te vinden is op het terrein. Op de midvoorplaats deed Van Gijseghem loffelijke po gingen om aan zijn doelpuntje te komen maar zondag kreeg hij van de Boonwijk verdedi ging geen ruimte. In het doel van Appels speelde Timmer man eigenlijk een veldspeler een beste wedstrijd. De jongste voetbaldag werd vooral gekenmerkt door i doelpunten lawine. Er werd liefst 27 maal gescoi in vijf wedstrijden. Wat laat doorschemeren dat de pij schutters alleszins op de afspraak waren. Vooral deze Blauw wit (a) mikten te Welle zeer precies zodat Eendrui een afgetekende nederlaag niet kon ontlopen. Te Heid haalde F.C. Sport verrassend uit en kwam aan een dozijn rozen. Deze wedstrijd stond zoals men trouwens uit de cijfer verhouding kan afleiden in het teken van een haast dor- lopend overwicht van de be zoekers. Langs Dany Emanuel (2), Hendrickx (2), Georges en Jos Schellekens werd de zware nederlaag voltrokken. De Feyter redde de eer van Heizijde. F.C. Moerstraat on dervond weinig of geen te genstand vanwege Leeuwerik, dat dan ook werd ingemaakt. In de tweede klasse stopte R.B. Zottegem de zegereeks van kampioen Stinneboys Meldert. Het was een vrij le vendige partij waarbij „sus- pence" schering en inslag was. Beide ploegen zetten zich met volle overgave in de strijd en tot op de val reep werd er fel om de zege „geknokt". Bij Zottegem dienden Van de Veilde, Van Durme, Van Ruiskensvelde - die tweemaal scoorde - en Savatte met een uitstekend gekrediteerd. Bij Meldert lie pen Van Damme, Roggeman, Nuelandt en Aelbrecht - die scoorde - meest in de kijker. V.K. Post hanteerde uitste kend het grof geschut en zette zijn goede verrichting in de wedstrijd met P.Z.N. Aalst dan ook dik in de verf. F.C. Parking - S.K. Leeuw- kens werd een evenwichtige wedstrijd waarin de thuis ploeg met De Winter over de beste afwerker beschikte. Hij was het dan ook die de wed strijd oriënteerde. Hij had trouwens te maken met de drie doelpunten van de wed strijd. Hij scoorde het ope- nlngspunt. Daarna lag een misser van hem aan de ba sis van het tegendoél dat door Danny De Schutter werd gelukt. In laatste in stantie zou De Winter dan een voorzet van Van Goethem in doel verlengen. VK Moor- selbaan liet Blauw wit (b) kansloos. J. Welle - Appels was een dendere^ wedstrijd die liefst met ven doelpunten werd goten. De gasten tooi® zich iets sterker besluiten. DE UITSLAGEN Ligaklasse FC Jaca - Snas FC Moerstr. - Leeuwerik Heizijde - FC Sport OC Aalst - SB Stylor E. Welle - Blauw wit (a) Tweede klasse RB Zottegem-St. Meldert VK Post - PZN Aalst FC Parking - SK Leuewkens VK Moorselbaan - Blauw wit (b) J. Welle - Sp. Appels De Stand Ligaklasse 1. FC Moerstraat 38 Blauw wit (a) 36 p. 3. Jaca 32 p. 4. Leeuwerik 2§er 5. SB Stylor 25 p. G Hofstade 23 p. 7. Snas 22 Ocarina 17 p. 9. OC 15 p. 10. FC Sport 15 p. SV Apostelken 13 p. 1?. Welle 10 p. 13. Heizijde §n Tweede klasse 1. St. Meldert 46 Appels 38 p. 3. RB Zottelel 36 p. 4. VK Post 34 jfnc VK Moorselbaan 29 n. Z Leeuwkens 28 p. 7. J. V >rs] 25 p. 8. FC Parking 23 St. Anna 22 p. 10. Blam (b) 22 p. 11. PZN Aalst 12. Groen wit 13 p. j Het programma voor 2ü-« LIGAKLASSE f Ocarina - Heizijde SV Apostelken - FC Jacal FC Moerstr. - Blauw witb Snas - OC Aalst Kl E. Welle - FC Sport r Leeuwerik - C. Hofstade I TWEEDE KLASSE II St Anna - PZN Aalst r VK Post - Bluaw wit (b'L Groen wit - SK Leeuwkcf e FC Parking - J. Weile Sp Appels - St. Meldert j. ae KJ De verrassing van deze speel dag was zeker de uitoverwin- ning van rode lantarn Eur?ka Erembodegem op het veld van Kreja Aalst na een gelijkopgaande eerste helft werd Eureka na de koftie de fysiek beste ploeg en het daaruit voortspruitende veld- overwicht werd gekonkreti- seerd door twee doelpunten van Walgraeve. Timarcha stel de zich heel onsportief aan in de wedstrijd met Tuf Tuf scheidsrechter Luk Sandra diende zelfs enkele minuten het spel te schorsen zodat de thuisgemoederen konden tot rust komen de bezoekende overwinning kwam nooit in het gedrang Pallieter liep tot 0-2 uit dank zij doelpunten van Paul Smet Polle De Croock. Na de koffie kwam Terlinden langs zij doch in de voorlaatste minuut werd een afgeweerd schot van Paul Janssens door Paul Smet In een ledig doel gedevieerd. Uitslagen Nijdrop - Sint-Joris Timarcha - Tuf Tuf Kreja - Eureka Liludamo - Jome Ypsilon - Tanu Terlinden - Pallieter Fabrieksken 1 Efsee Fabrieksken - Efsee Klassering 1. Fabrieksken Aalst 2. Tuf Tuf Aalst 3. Sint Joris Aalst Kalender voor zondag 27 maart te 14.30 u. Efsee - Sint Joris (Zandberg) Pallieter - Tuf Tuf (den Ezel) Tanu - Twnetiërs (De Keyser) Jome - Timarcha (den Aap) Eureka - Nijdrop (Opwijk) Kreja - Fabrieksken (Osbroek A) Liludamo - Terlinden (Osbroek B) VIERDE PROVINCIALE Uiteraard ging in de vierde provinciale G de meeste aan dacht naar het topduel T.K. Meldert - S. Moorsel. De winnaar ervan maakte trouwens de beste kans om met de lauwerkrans getooid te worden. Het is zoals mocht worden verwacht een spannende kamp geworden, waarin slechts twee doelpunten vielen. Het was in de periode dat Thor Kokerij de beste aanvallen bracht dat het winnende doelpunt reeds werd gescoord. Pas in de ultieme seconden kon de thuisploeg haar tweede roos inschrijven. Meldert heeft dus de gele genheid niet laten voorbij gaan om zich virtueel aan de leiding te hijsen. Beide piloegen tellen nu wel even veel punten, maar Meldert heeft nog een achterstallige wedstrijd tegen Welle, die het moeilijk kan verliezen. Het had er in de eerste speelhelft de schijn van dat Thor Kokerij naar een vlotte overwinning zou stevenen. Het speelde toen immers meer efficiënt dan zijn te genstander en bracht dit ook konkreet op het bord door een doelpunt van Roelandt. Meldert zou nog wel een paar keer de neus aan het venster steken doch Moorsel ging 'beslist niet door de knieën. Het zou zelfs na de rust het aktieterrein van de match verleggen. Want het gebeuren verliep in deze tijd spanne meer op de veldstrook van Thor Kokerij. .Schroe vers" bedienden hun rivaal toen van een vinnig ant woord doch de Meldert ver dediging liet zich niet schaak mat zetten. Moorsel nam meer en meer risiko's en dit rezulteerde uiteindelijk in een tweede tegendoel. Van der Straeten verdubbelde de winst, net op de valreep. Op de jongste speeldag vie len ook een paar verrassin gen uit de bus. En niet in het minst de homenederlaag van Erondegem in de wed strijd met Schoonaarde. Olympia speelde - zoals men uit de cijferverhouding wel kas afleiden zijn slechtste wedstrijd van het seizoen. Het kon wel 1 doelpunt achter stand dat het in de eerste speelhelft opliep, neutralize- ren onmiddellijk na de kamp- wisseling langs Everaert, maar dit wijzigde verder he lemaal niets aan het spelpa- troon. Schoonaarde nam op nieuw de bovenhand en druk te die meerderheid nog met twee doelpunten uit. Te Erondegem dacht men er niet eens aan de zege van de gasten te betwisten. Dat Doggen, Gijzegem op eigen veld een punt zou afsnoepen kon ook wel niemand ver moeden. Wilskracht luidde wel meest de aanvalsklok doch kon de wedstrijd niet naar zijn hand zetten. In de eerste periode werd een doelpunt van de thuisploeg door Roelandt gescoord tot Coppieters (Zajids tui vers) wordt door scheidsrechter Van Imschoot de levieten gelezen. (VS) Doelman Timmerman (Zandstuivers) komt gepast tussen. Racing Boonwijk drawn te Appels.

De Voorpost | 1977 | | pagina 20