4 11 GEENSKUNDIGE ZONDAGSDIENST Zaterdagnamiddag 16 april, zondag 17 april, woensdagnamiddag 20 april en na 20 uur tot en met zaterdag 23 april 1977 om 8 u. 's morgens is dokter W. De Cock, Geraards- bergsestraat 45 te Aalst van dienst. Tel. 053-70.55.30. WACHTBEURT APOTEKERS Vanaf zaterdag 16 april om 13 uur is apote- ker Mestdagh van dienst. Dirk Martensstraat 99, Aalst. Tel. 053-21.22.31. In de omliggende gemeente: apoteker Roels, Geraardsbergsesteenweg 63 te Erembodegem, tel. 053-21.69.31. Apoteker De Mynck is voor het andere gedeelte van de streek open. PC ALOSTA Zaterdag 16 april om 20 u. evenwaardig- heidstomooi. Zondag 17 april om 14 uur klubkampioen- schap op de buitenpisten. Dinsdag 19 april om 19 uur oefeningen in het lokaal. NEW REFORM Vanaf 17 april tot 5 mei stelt Ken Friedman tekeningen, kollages en projekten tentoon in het kunst- en multi-media centrum New Re form, P. Benoitstraat 1 te Aalst. Deze galerij is open van dinsdag tot zaterdag telkens van 14 tot 18 uur. PC APOLLO Zaterdag 16 april om 20 uur tomooi met vaste schutters. Zondag 17 april om 15 uur ledentomooi Dinsdag 19 april om 20 uur oefeningen in het lokaal. PLUIMBELOTTERS Bij de Aalsterse belottersmaatschappij «de Pluim» werd de maandelijkse prijskaarting gewonnen door Richard Van Der Meersche. Deze toonde zich nipt sterker dan Margot Van Der Steen en Jozef De Neef senior. Vierde werd Diseré Wauters, Alfons Bloin- deel, Cesarine De Ridder, Erwin Peerlinck, Frangois De Backer, Johanna Tombeur en Jeun De Smedt. VERZUSTERING De vriendenkring «de Pelikaan» richt op zondag 15 mei een verzustering met de bloedgeversgroep uit Hasselt. Op het pro gramma staat een H. Mis, bezoek aan de postzegeltentoonstelling, feestmaal, stads- bezichtiging, toeristische rondrit en koffieta fel. Men dient voor 1 mei in te schrijven bij de bestuursleden of in het Bloedtransfusiecen trum aan de Keizerlijke Plaats. Leden: 100 frank, niet-leden: 250 frank. BILJARTFINALE De finale van het groot caramboletornooi «schaal Temmerman» gaat door op zater dag 16 april te 20 uur stipt. Aan deze inrich ting van BC Paviljoen nemen 16 topbiijarters deel. De toegang in café Paviljoen, Grote Markt is volledig kosteloos. PRUSKAARTING In café «de Krefters», Geldhofstraat te Aalst wordt op zaterdag 16 april een grote prijs kaarting ingericht waarop ieder hartelijk is uitgenodigd. Inleg is vastgesteld op 20 frank en men begint te 19 u. KATC-NIEUWS De damesploeg van Koninklijke Aalsterse tennisklub speelt op zaterdag 16 april een interklubontmoeting tegen La Gantoise uit Gent. De meisjes- jeugdploeg ontmoet TK Galenus Hamme. Supporters allen op post. REUZETOMBOLA De reuzetombola van VK Bonanza wordt fo- ficieel getrokken op zaterdag 16 april te 20 uur stipt. Als hoofdprijzen worden een TV, klokradio en een koffiezetmachine voorop gezet. De openbare trekking heeft plaats in café Nqordstar, Bredestraat 88. HUWELIJKEN Maurice Wauyters, timmerman-bekister, Aalst, Redenjkersplein 2 met Nicole Lin thout, opvouwster, Aalst, Boomgaardstraat 4 Jozef Wauters, banketbakker, Asse, Steen weg op Gent 172, met Anne-Marie DeSam- blanx, z.b. Aalst-Meldert, Hoogstraat 4. Wilfried Liefferinckx, machinist N.M.B.S. Aalst-Erembodegem, Kerkhoflaan 42 met Veerle Lievens, z.b., Aalst, Dendermond- sesteenweg 244. Walter Steenhaut, persbediende, Aalst, Dokter De Moorstraat 114 met Christiane Backaert, concessionaris, Aalst, De Co nine kstraat 12. Paul Ghysbrecht, verzekeringsbediende, Aalst, Posthoornstraat 94 met Raymonda Van Neck, medisch sekretaresse, Aalst. Vrijheidstraat 36. Edmond Van Delsen, treinbestuurder, Aalst Hofstade, Zijpstraat 26 met Martine Eeck- hout, bediende, Aalst - Hofstade, Zijpstraat 26. Jozef Bessems, bankbediende, Aalst Hofstade, Overbroekstraat 15 met Linda De Smet, lerares lich. opv. Aalst-Hofstade, Ro zenstraat 30. Roland Clémeur, huisschilder, Aalst, Regel- bruggestraat 82 met Lena Smet, honden verzorgster, Aalst, Regelbruggestraat 82. Mark Van der Poorten, maatchap. assistente Denderleeuw-Welle, Welleplein, 12 metMy- riam Van Damme, etalagiste, Aalst, Hoven ierstraat 48. Jan Mertens, metselaardiender, Aalst, Naarstigheidstraat 111 met Viviane Priem, inpakster. Aalst, Poppenrodedries 54. Paul Baten, ergotherapeut, Erpe-Mere, Kerkstraat 49 met Daniëlla De Sadeleer, re gentes, Aalst-Nieuwerkerken, Sint Anna- straat 14. Albert Laurent, aluminiumbewerker, Roosdaal-Borchtlombeek, Hertstraat 2 met Linda De Grom, naaister, Aalst- Erembode gem, Kromme Elleboogstraat 3. Roland Sierens, kinisist-therapeut, Charle roi, Montignies-sur-Sambre, Rue de laCha- pelle 13 met Gisèle Laureys, onderwijzeres, Aalst- Erembodegem, Vrijheidstraat 30. Willy Vinck, postman, Aalst, Wellekensstraat 72 met Ingrid Lindemann, handelsbediende, Aalst, Nijverheidstraat 6. Marcel Torfs, licentiaat, Westerlo, Meule- manslaan 2 met Greta De Roeck, lerares, Aalst - Hofstade, Steenvyeg op Dender- monde 89. Pierre Van den Brande, geneesheer, Aalst, Brakelstraat 69, met Anne Van Mulders, le rares, Ternat- Sint-Katherina-Lombeek, Losstraat 30. AFKONDIGINGEN Luc Van Pottelbergh, handelaar-Helper, Aalst- Erembodegem, Dom-Modestvan As- schelaan 1 met Brigitte Cammu, z.b., Aalst-Erembodegeem, Marktweg 6. Dirk Verberen, bouwkundig tekenaar, Aalst- Nieuwerkerken, Kerkmeersstraat 3 met Sonja Van Lierde, staatsbediende, Aalst- Nieuwerkerken, Kleinderbeek 17. Etienne Rossel, bestuurder dieseltraktie, Aalst, Vooruitzichtstraat 65 met Rita Roe- landt, bediende, Aalst, Spoelstraat 3. Frans Geerkens, handelaar, Brussel II, Ha renbergstraat 115 met Anne-Marie Schud- dinck. handelsbediende, Aalst- Herdersem, Alfons De Cockstraat 2. Danny Bocqué, loodgieter, Aalst, Dokter A. Goffaertsstraat 50 met Marie-Rose Ver speet, z.b. Aalst- Gijzegem, Molenhoekweg 34. Patrick Van de Wiele, boekhouder, Aalst - Geldhof straat 59 met Georgette Huybrechts, Nijverheidsbediende, Aalst, Dendermond- sesteenweg 1, bus 13. Patrick De Smedt, paswerker, Aalst, Ge- raardsbergsestraat 159 met Lydia Bosman, handelsbediende, Aalst, Botermelkstraat 43. Johan Schellekens, lader NMBS, Aalst- Erembodegem, Hageveld 9 met Anny Val kiers, textielbewerkster, Aalst- Erembode gem, Groeneweg 1. Eddy Deweghe. bediende NMBS, Ninove, Steenweg op Aalst, 57 met Anna Maria Cop- pens, binnenhuisarchitecte, Aalst, Binnen straat 120. Maurice Raes, meubelmaker, Erpe-Mere- Erpe, Kraai neststraat 38, met Anne Ottoy, keukenhelpster, Aalst, Asserendries 12. Roger Ruyssinck, metserdiender, Aalst, Ge- raardsbergsestraat 244 met Viviane Van de Velde, stikster, Aalst, Dr. A. Goffaertstraat 36. Herman De Vuyst. staatsbediende, Erpe- Mere - Bambrugge, Dries 6 met Magda Van Holsbeeck, laborante, Aalst - Erembode gem, Meerlaanstraat 21 Paul De Brucker, bediende NMBS, Aalst - Nieuwerkerken, Huytstraat 11 met Ingrid Goossens, staatsbediende, Aalst - Nieu werkerken, Schoolstraat 32. Valère De Wint, syndikaal bediende, Erpe- Mere-Erpe, Kleine Steenweg 67 met Gonda De Schutter, onderwijzeres, Aalst - Nieu werkerken, Edixveldestraat 116. Franpois Goeman, technicus mechanica, Aalst, Begijnhof 36 met Beatrice Persoons. lerares, Aalst, Weggevoerdenstraat 22. Hieronymus Schaut, bediende, Dender- monde, Veerstraat 15 met Nicole Tas, be diende, Aalst, Posthoornstraat 44. GEBOORTEN Marian Van Klaveren, Erpe-Mere-Erpe, Se- vecootstraat 12. Pieter Van Eeckhoudt, Hekelgem- Teralfene, Potaardestraat 140. Ives De Mil, Erpe-Mere-Erondegem, Kuil- straat 62. Sofie De Petter, Aalst - Erembodegem, Vennestraat 1A. Philippe Coppens, Aalst, Alfred Nichelstraat 1. Tineke D'Haeseleer, Aalst, Bolleweg 84 Sofie Van den Brulle, Zottegem, Welzijn- straat 48. Sabine Van den Eeckhout, Erpe-Mere- Mere, Merelputstraat 59. Mirko Verhegghe, Ninove-Pollare, Dorp straat 43. Anne Slagmulder, Erpe-Mere-Bambrugge, Dorp 31. Bona Leimbergen, Aalst - Nieuwerkerken, Kwalestraat 36. David De Baer, Haaltert, Kloetenstraat 2a. Tamara Corten, Aalst, Dokter De Moorstraat 18. Bart De Schutter, Haaltert. Molenmeersen 6. Wouter Van de Keer, Erpe-Mere-Burst, Ge ntsestraat 9. Pascal De Vuyst, Aalst, Valerius de Saede- leerstraat 79. Raf Janssens, Hekelgem, Kerkstraat 63. Peter Coppens, Erpe-Mere-Mere, Melkerij- straat 15. Els De Poorter, Lede, Steenstraat 44. Nele Coppens, Erpe-Mere - Erondegem, Le liestraat 1. Elke Lambrecht, Denderleeuw, Guido Ge- Er werd door jong en oud veel pret gemaakt op het LSW feest. (EL) Feestvergadering van de damesvoetbalploeg Real Superia (EL) Meer dan 700 mensen waren aanwezig op het LSW feest voor de gepensioneerden. (EL) Groot kikkertornooi in jeugdklub Ypsilon (EL) Jaarl ijkse vergadering van de weerstancers 40-45. Voorzitter Burssens aan het woord. (JM) zeiiestraat 88- Sarah Rottiers, Denderleeuw, Geallieerden straat 94-21. Jimmy D'Haese. Aalst. Boudewijnlaan, 42 Mike De Schrijver, Aalst. Jozef Meganck- straat 13 Aram De Ryck, Haaltert-Denderhoutem, Stichelen 4. Johan Van Goethem, Lede-Smetlede. Dom 13. Katrien Houbracken, Aalst. Fonteinstraat 26. Debby Van de Wiele, Wetteren, 18' Augus- tuslaan, 96. OVERLIJDENS Leopold Boriau, z.b. 69 j. wedr. v. Maria De Braekeleer, wedr. van Maria Van den Borre, Liedekerken, Lindestraat 9. Josephina Van Kerckhoven, z.b. 61 j. echie. v. Adolf Guldemont. Denderleeuw, Moreel- straat 106. Theophile Gits, 83 j. wedr. v. Antonia Be- eckman, Aalst, Gentsesteenweg 230, Petrus Meganck, 76 j. wedr. v. Susanna Coppens. echt. v. Mariette Hooghe. Aalst, Esplanadeplein 9. Albert Janssens, z.b. 58 j. echtg. v. Alicia Verpaelst, Ninove- Okegem, Neebreek- straat 3a. Prosper Ottoey 69 j. echtg. v. Josephina Me ganck, Aalst, Felix de Hertstraat 98. Rufinus Van der Eelst, 69 j., ongeh. Ternat- Sint-Katharina-Lombeek, Meerstraat 183. Joseph De Smet, beroepsmilitair. 51 j. echtg. v. Maria Muylaert, Liedekerken, Appel- boomweg 18. Leonie Tieleman, 90 j. wede. v. Leo Van Cleemput, Aalst, Varenlaan, 19. Josephus De Coninck, 84 j. wedr. v. Augusta Wailly, Aalst, Geldhofstraat 10. Emilie Librecht, 86 j. wede. v. Augustus De Munter en van Petrus Dullaers, Lede- Oordegem, Ouden-Heirweg 37. Clemnt Aelbrecht, z.b. 62 j. echtg. v. Maria Janssens, Puurs - Breendonk, Dorpstraat 86. Dominique De Rijck, z.b. 64 j., echtg, v. Ju- lien Paulette, Aalst - Nieuwerkerken. Edix- velde 123. Maria Matthys, 77 j. wede. v. Constant De Waen, Aalst, Guldenboomplein 29. Frans De Neve, woninginrichter, 66 j. echtg. van Leonia Priem, Aalst, Parklaan 205. Seraphien Neetens, 69 j. wedr. v. Leonia Van Den Bremt, Aalst, Nieuwbeekstraat 60. Achiel De Moor, 66 j. echt. v. Sidonia Van De Wiele, Lede- Oordegem, Kluize 5. Gustavus Asselman, houtbewerker, 51 j. echtg. v. Godelieve Meert, Haaltert - Den- derhoutem, Eigenstraat 72. Omer De Pauw, 72 j. ongeh. Erpe-Mere - Ottergem, Perrestraat 62. Maria De Meyst, 76 j. wede. v. Alfons Vera, Aalst, Cumontstraat 6. Josephus Van de Polder, 86 j. wedr. v. Maria Van Geert, Aalst, Nestor de Tierestraat 33. Theodoor De Braekelaer, 69 j. echt. v. Maria Bosman, Aalst - Moorsel, Kattestraat 41 Maria Van Keer, 73 j. wede. v. Alfons De Pauw, Haaltert. Statiestraat 34. Suzanna Rogghé, z.b. 50 j.. echtgesch. v. Willy Matthys. Aalst, Pontstraat 68 Philemon De Roeck, 75 j. wedr. v. Martha Ysebaert, Aalst, Noordstraat 32. Alfons Seminck, spoorwegarbeider, 62 j. echtg. v. Maria Van den Winkel, Hekelgem - Teralfene, Daalstraat 108. Joseph Canipel, arbeider, 57 j. echt. Rosa Quintens, Erpe-Mere-Mere, Broeckveld- straat 76. Augustinus De Geijselaer, z.b. 71 j. wedr. v. Maria De Coninck, Aalst - Meldert, Eeck- houstraat 21. Pierre Sileghem, betonwerker, 55 j., echtg. v. Margareta Verhavert, Merchtem, Lom- bardenveld, 53. Agnes Coppens, zb. 41 j.. echte. v. Gustaaf Steeman, Erpe-Mere-Mere, Kapelleveld- straat 58. Josephus Van Medegael. 84 j. wedr. v. Maria Vanhandenhove, Aalst - Gijzegem, Kerk straat 70 a. StephaniaSchockaert, 76 j. wede. v. Augus tinus Duwez, Denderleeuw-Welle, Katte straat 29. KWB ONTMOETINGSNAMIDDAG Op zondag 17 april 1977 om 14 uur in het O.L. Vrouw van Lourdesinstituut te Groten- berge - Zottegem ontmoetingsnamiddag van K.W.B. verbond Aalst. INTERMENSELIJK Intermenselijk organiseert een werkgroep voor mensen die aan hun opvoedingshou ding iets willen doen. Deze groep komt sa men elke woensdag van 20 tot 23 uur. In schrijving op het sekretariaat: Leopoldlaan 6 te Aalst, tel. 053-21.91.89. Deze groep start op woensdag 20 april 1977. HET RARE KOSTHUIS De studenten van het V.T.I.A. brengen vrij dag 22 en zaterdag 23 april telkens om 20 uur «Het rare kosthuis» in de feestzaal van het Vrij Technisch Instituut Aalst, Vak schoolstraat 41 te Aalst. De toegang is vrij. WIJKBIBLIOTEEK «MIJLBEEK» GESLOTEN WEGENS VERBOUWINGSWERKEN De lezers van de wijkbibliotheek «Mijlbeek», Moorselbaan 124 te Aalst worden ervan verwittigd dat hun bibliotheek vanaf donder dag 14 april gesloten is. De heropening van deze bibliotheek zal tijdig worden medege deeld. Gedurende de sluitingsperiode wor den de maningsgelden opgeschort. DIE STUTTGARTER HYMNUSCHORKNABEN TE AALST Op zaterdag 16 april 1977 om 17.30 u. bren gen die Stuttgarter Hymnus-chorknaben tij dens de avondmis in de Sint-Martinuskerk een koncert. Zij brengen werken van Bach. Buxtehude, Pachelbel, Martin, Schütz. Mendelssohn-Bartholdy, Hammerschmidt, Pepping, Bruckner, Brahms. Dit koncert wordt georganiseerd doorv.z.w. Azymuth in samenwerking van de stad Aaist en de Ste delijke Kulturele Raad. HOGER OP NIEUWS Als laatste produktie van het seizoen 1976- 1977, programmeert H.oger Op «Klacht te gen Onbekende» van Eddy De Vries, in regie van Louis Pauwels. Met dit bekroonde werk van een vlaams au teur, neemt Hoger Op deel aan de Nationale Toneelwedstrijd van het Noordstarfonds, kulturele stichting van de Vlaamse verzeke ringsmaatschappij De Noordstar en Boer- have - Gent, die hiervoor 14 toneelvereni gingen heeft aangeduid. «Klacht tegen Onbekende» is geëngageerd toneel dat doet nadenken. Het wil de pu blieke opinie bewust maken van de enorme macht die door ondemocratische organisa ties op wereldvlak wordt uitgeoefend. Voorstellingen op 16, 17, 23, 24 en 25 april e.k., telkens om 20 u. in de feestzaal Moor selbaan 124. PAROCHIE ST. JOZEF JEUGDDAGEN 15 - 16 - 17 APRIL 1977 Georganiseerd door de jeugdraad St. Jozef. Het wordt een echte traditie dat men tijdens het weekend na Pasen de schijnwerper plaatsen op de jeugd. Voor de zesde maal organiseert men de jeugddagen. Het is een samenwerking van chirojongens Maeva. K.S.A. St. Maarten, chiromeisjes Sjaloom, jeugdclub Ypsilon, Jeugdkoor en jeugdlitur-

De Voorpost | 1977 | | pagina 11