omatie doet het goed es op zes voor C Camu en FC Melckenbeeck SKD EN FC DE DAMMEN UITSTEKEND Met drie invalsters V0ETBALREFS WETTHRA 15 JAAR BIJEEN Atletiek-info Corporatief verbond gewast Aalst f T.S.A. verbond Aalst etok-voetbalverbond gewest Aalst ST.-ANNA KOMT BEST AAN ZIJN TREKKEN KKSF voetbal Damesvoetbal FC Appels wil dit jaar doorbreken Motorcross trui Vierde nationale voor Geert De Ruysscher tt betrekking tot een bepaalde voetbaldag trachten te onder- nnen welke de meest opmerkelijke Verrichting was is i vaak opwindend robbertje. Op de recente speeldag moesten we ter niet lang zoeken naar de meest markante» elftalver- hting. Deze werd in de A.reek| door leider Franke voor kaar gevoetbald en in de B-reeks was er de frappante •an Somati in de wedstrijd met het dan toe onge- liaipte Dessodert; die door velen als'«de» titelkandidaat num- 'le >r één werd beschouwd. i0€ ugkomend op de ontmoe- g Callebaut (b) - Franke ta nt al onmiddellijk te wor- 1 n aangestipt dat beide ploe- 1 uit het goede hout zijn neden Niet alleen voerden tot op de valreep een Ulhrtieve strijd, maar boven. n reikte de vertoning aan na je toppen. Callebaut was urende de ganse wedstrijd evenknie van de leider, echter aanvallend net sterker uitviel Het begon deze «topper» nochtans er d voor de thuisploeg wan. De Smet het openings- Eit in het Franke-doel de- teerde. Nog in de eerste elhelft zorgde Van Tricht ir evenwicht. De Smet, die zijn dagje bleek, trapte gasten opnieuw op achter- nd, doch hierop kwam mpt antwoord van De tbeleer Deze laatste zou de zege van Franke vast- gen. SAF had aan Post •mbodegem geen gemakke. klant De gasten kwa- zelfs aan voorsprong Willy Casier. In de 30e iii nil minuut was door een doel punt van Willy De Vos alles te herdoen De grotere matu riteit van SAF was tenslotte te doorslaggevend na de rust. Van der Poorten zorgde voor het winnende doelpunt De nederlaag die Honda in de thuiswedstrijd met WTTA opliep is vooral verrassend door haar cijferverhouding. VVTTA bleek inzonderheid beter gewapend in de aan val Vandaar het tamelijk ruime verschil. In de reeks B stak er heel wat spanning in de wedstrijd Somati - Des soden, die uitliep op een eer ste nederlaag van de bezoe kers. Men mag dus stellen dat Somati heel wat beter voor de dag komt dan vorig seizoen, en nu vier op vier haalde Deze wedstrijd werd gekenmerkt door een hattrick van Clement terwijl Henkens dé zege vastlegde. Van Boven was de beste aanvaller bij Dessoden. Gelet op het aan tal wenkende kansen die Bank BL. in de wedstrijd met Callebaut (b) te beurt vielen had het met een ruime winstmarge kunnen winnen. Nu bleef het bij één doelpunt van De Vriendt. Deze kleine zege werd pas na de rust werkelijkheid. JVH Uitslagen REEKS A Callebaut (a) - Franke 2-3 Intercom - Bouw 1-3 SAF - Post Eremb 2-1 Honda - WTTA 0-3 REEKS B Resocub - FFR 0-1 Somati - Dessoden 4-3 Bank BL - Callebaut (b) 1-0 Coplac - Gilbos 2-7 De stand REEKS A 1. Franke 6 p. 2 SAF 5 p. 3. Callebaut (a) 3 p. 4. WTTA 3 p. 5. Bouw 3 p. 6. Post Erembodegem 2 p. 7. Honda 2 p. 8. Intercom 0 p. REEKS B 1. Bank BL 6 p 2. Somati 4 p. 3. Gilbos 4 p. 4. Dessoden 4 p. 5 FFR 2 p. 6. Callebaut (b) 2 p 7. Resocub 0 p. 8. Coplac 0 p. Het programma voor 24-9 Reeks A Franke - SAF Bouw - Honda Post Eremb - Intercom VVTTA - Callebaut (a) Reeks B Gilbos - Resocub FFR - Somati Dessoden - Bank B.L. Callebaut (b) en Coplac vrij. de jongste voetbaldag werd de leidersgroep uitgedund, flex Ternat en Rayo Espagnol losten de rol- Eerstgenoem- kon het niet bolwerken tegen FC Melckenbeeck ofschoon veldvoordeel genoot en Espagnol liet insgelijks op eigen iem een punt glippen in de wedstrijd met het nochttms ft zo gunstig geklasseerde De Keyzer. 'J >r F.C. Camu dat op een ijdenswaardig doelpunten ïidelde boogt (17-1) waren geen problemen Miswedstrijd met Royal rtief dat''liefst zes noten de korf kreeg. Na drie f eldagen totalizeren nog Ie* ei FC Camu en FC Mel- "rtnbeek het maksimum der i. Er viel spijtig ge- ook al een «forfait» noteren. FC Leeuwerik >rak op het appel in de noeting met DDT In de een nieuw sukses leiders Zonneboys Jtert en FC Oude Molen. Gudula werd nooit ern- bedreigd door Joker s. Wat meer is, na een Irtier kon men de wed- li^jd reeds als gespeeld be- jouwen. De thuisploeg leid- Mitoen met 3-0 langs Delclef Taf (2). In de tweede ïlhelft nam de thuisploeg meer afstand door doel isten van Van der Cammen ii Troch. In de zondagreeks FC Jaca reeds een punt Uitsprong Het klopte het te onderschatten FC twe Wijk op eigen bodem up I Familial en VK Molen hui at en Stampia lieten een in. steek vallen en werden enigs zins teruggeslagen. Onderaan de ranglijst bertgelen OC Aalst en FC Kevers punten- loos terwijl FC Amapola de nul kon wegvagen Wedstrijden zaterdag 17-9-77 REEKS I VK Dhondt - FC Heipias 2-1 FC Zonneboys - FC Jaca 6-0 FC Excelsior - FC Jong Timarcha 4-0 Rangschikking 1. FC Zonneboys 3 6 p. 2. FC Oude Molen 3 6 3. FC Excelsior 3 4 4. FC Sint Gudula 3 4 5. FC Jong Timarcha 3 2 6. FC Jaca II 3 2 7. FC Joker Boys 3 0 8. FC Precam 3 0 Wedstrijden zondag 18-9-77 FC Morta - OC Aalst 6-1 SV Pelikaan - DV Stampia 2-1 VK Adelaars - SK Kruis 1-1 FC Nieuwe Wijk - FC Leeuwerik - DDT 0-5 ff FC Jaca 0-2 UD Rayo Espagnol - SK Sint-Job - FC De Keizer 0-0 VK Molenstraat 2-2 FC Camu FC Royal Sp. 6-0 FC Timarcha - FC Sporting Preflex - FC Real Familial 1-1 FC Melckenbeek 1-2 FC Kevers - VK Inno 0-5 FC Strooiers - VK Star Boys - FC Feb Europe 1-3 FC Amapola 1-1 Rangschikking Rangschikking 1. FC Camu 3 6 P- 1. FC Jaca 3 6 P- 2. FC Melckenbeek 3 6 2. VK Ino 3 5 3. UD Rayo Espagn. 3 5 3. FC Real Familial 3 5 4. FC Sport. Preflex 3 4 4. VK Molenstraat 3 5 5. FC Feb Europe 3 4 5. DV Stampia 3 4 6. VK Dhondt 3 3 FC Nieuwe Wijk 3 4 7. VK Royal Sport. 3 3 7. FC Morta 3 3 8. FC Strooiers 3 2 8. VK Star Boys 3 3 9. FC DDT 3 2 9. VK Adelaars 3 3 10. FC De Keizer 3 1 10. SK Sint Job 3 3 11. FC Heipias 3 0 11. SV Pelikaan 3 3 12. FC Leeuwerik 3 0 12. FC Timarcha 3 2 REEKS II 13 SK Kruis 3 1 FC Oude Molen - 14 FC Amapola 3 1 FC Precam 2-0 15, OC Aalst 3 0 FC Sint Gudula - 10. FC Kevers 3 0 FC Joker Boys 5-1 J.V.H is een koud kunstje te onderstrepen dat F.C. Moerstraat, der favorieten, laat staan titelkandidaat nummer één, het maximum aantal punten al voorop lig. Het is noch- ook zo dat de leider het op de recente voetbaldag niet kreeg als de uitgesproken 6-3 cijfers laten vermoeden- fi teerde van een foutje van de Heizijde doelman om 2-2 te maken In de tweede klas se geeft St.-Anna momenteel de toon aan. Het verrestte totnogtoe in de aangename zin en legde een opvallende regelmaat in zijn verrichtin gen. Vorige zaterdag moest R.B. Zottegem er op zijn beurt aange loven. Het werd met vrij afgetekende cijfers ingemaakt. Red Boys was in de eerste speelhelft nochtans de meest aanvallende partij, doch kon de goed sluitende St.-Anna verdediging nooit ontgrendelen. Bij een paar forse counters scoorde telkens De Vuyst, terwijl Roelandt en Van de Walle nog voor de rust tot 4-0 aandikten. Men kon dus de wedstrijd als ge speeld beschouwen. De Vuyst zorgde voor forfaitcijfers en toen redde Slagmylder de eer voor de gasten. Haeek maak te het half dozijn rond. Slag mulder legde de eindcijfers vast. Bij de bezoekers werd Savatte die het met de scheidsrechter aan de stok kreeg uitgesloten. Hij werk te immers ref. Lievens tegen de vlakte. In zijn thuiswedstrijd met PZN liep Moorselbaan tot 3-0 uit langs Van Caebeghem, D'Haese en Petré PZN scoor de via Van Geert die een strafschop omzette. Bij Moor selbaan speelden Francois D'Haes en Aelbrecht zeer knap. S V. Apostelken won bij F.C. Parking dankzij een hattrick van Cleemput Petré zorgde voor het doelpunt van de thuisploeg. J.V.H. UITSLAGEN LIGAKLASSE Leeuwerik Heizijde 2-2 F.C. Jaca - S.B. Stylor 6-2 St Meldert - Snas 4-1 Blauw wit (a) - Sportvr. 5-0 F.C. Moerstr. O.C. Aalst 6-3 Ocarina - F.C. Sport 0-0 TWEEDE KLASSE V.K Moorselb PZN 3-1 St.-Anna - R.B. Zottegem 6-2 S.K. Lceuwkens Arendzn. 2-3 F.C. Parking - S.V. Apostelken 1-3 Tripoli Groen Wit 2-2 J. Welle Blauw wit <b) 9-2 DE STAND LIGAKLASSE 1. F.C. Moerstraat 6 p. 2. Leeuwerik 4 p. 3. Heizijde 4 p. 4. F.C. Jaca 4 p- 5. St. Meldert 4 p, 6. Blauw wit (a) 4 p. 7. Snas 3 p- 8. Ocarina 3 p. 9. Stylor 1 p. 10. F.C. Sport 1 p- 11. Sp. Appels O p. 12. O.C Aalst O p. TWEEDE KLASSE 1. St.-Arina 6 p.; 2- Groen wit 4 p. 3. Arendzonen 4 p. 4. Apostelken 4 p. 5 J. Welle 4 p. 6. R.B. Zottegem 3 p. Blauw wit (b) 3 p. 8 Tri poli 3 p. 9. V.K. Moorsel baan 3 p. 10 F.C. Parking 2 p 11. S.K. Leeuwkens 1 p. 12 PZN Aalst 1 p. V De tweede kompetitiedag is voor de Dendermonde-centrum ploe gen een goede /.aak geworden. Voor overgangsklasser SK Dendermonde is het na de mislukte kompetitiestart tegen het „oer-sterke" Daknam een zege geworden die volledig op tijd kwam. Een geprikkeld SKD wou bewijzen dat zij niet het zwakke broertje zijn in overgangsklasse B. Na een gelijkopgaand wedstrijdbegin zonder veel doelgevaar zou Dendermonde de stand openen op vrijschop. De wederoptredende L. Lens- sens knalde de vrijschop on houdbaar in de rechter boven hoek van het Ekkergemse doel. SKD viel nu doorlopend aan en Fl. Hoogewijs lukte een fraai doelpunt in volgende minuten (2-0). Tijdens de laatste min. van de eerste helft moest SKD nog onverwacht een doelpunt inkasseren zodat een 2-1 rust stand op het scorebord prijkte. Toen 10* na de rust SK doel man De Mol gekwetst het veld diende te verlaten sloop er wel even paniek in de Dendermondse rangen. R. Van Mercke, ingevallen vooj de ge kwetste De Mol, kon niet ver hinderen dat na een misver stand in de Dendermondse ver dediging Ekkergem er 2-2 van maakte. Een zeer wilskrachtig Dendermonde sloeg echter te rug en de ingevallen A. Wal- gravens zou met twee nieuwe treffers de eindcijfers vastleg gen. SKD gaat volgende week het puntenloze Beke bekampen wellicht nieuwe puntenwinst In eerste klasse C diende Ap pels zijn wedstrijd tegen DB Welle uit te stellen maar alle ogen waren deze maal toch ge richt op het derby FC Dam men-Baasrode. Wij wisten dat de kansen van de Denciermon- denaars goed stonden maar de ze kataslrofe voor Baasrode kwam toch nog onverwacht, 'n Schitterend spelende De Dam men won inderdaad met 5-0 en indien de kansen tijdens het eerste wedstrijdgedeelte heter waren benut. Baasrode had nog meer gebloosd. Bij Baasrode draait het bijlange niet rond zoals het vorige seizoen, de ploeg laat duidelijk het hoofd hangen en er zal vlug iets moeten gebeuren wil de titel kandidaat van verleden seizoen niet tot een zeer bescheiden figurantenrolletje terugvallen. Er waren amper drie minuten ge speeld in liet derby of W. Ver- meir slaagde er reeds in de Baasroodse keeper het nakijken te geven. De thuisploeg bleef het spelverloop beheersen doch verder dan een 1-0 ruststand geraakten zij niet. Tijdens de tweede speelhelft werden de kansen echter beter benut zo dat na 53* A. Nys er 2-0 van maakte. Baasrode ging nu vol ledig ten onder zodat nog maals A. Nys (65'), Cd. Ver mei r (74') en Hoebeke (84') de forfaitcijfers vastlegden. FC De Dammen heeft heslist de kom petitiestart niet gemist, overdrij ven wij als wij hen hij de out siders voor de titel rangschik ken Volgende week na het bezoek aan de ongeslagen leider Ron- kenhurg zien wij wel. Uitslagen Overgangsklasse B SK Dendermonde-Ekkergem 4-2 Zevergem--St Anna I lamina 1-0 Eerste klasse C Da m men-Baa> rode 5-0 Ilerdersein 11-Ronkenburg 2-1 Ottergem-Sp. Mere F 0-5 Schellebelle-E. Welle 1-3 St. Papegem-Juv. Welle 2-3 Rangschikking Ronkenhurg 2 4 E. Welle 2 4 Sp. Mere 2 3 Dendermonde Dammen 2 3 Juv. Welle 2 3 Appels 1 2 Baasrode 2 2 Schel lebelle 2 1 St. Papegem 2 0 Herdersem II 2 0 DB Welle 1 0 Ottergem 2 0 1Wedstrijden voor het u eekend Overgangsklasse B Beke-SK Dendermonde Eerste klasse C Baasrode-Juv. Welle Ronkenburg-FC De Dammen Appels-Herdersem II Schellebel le-Papegem BELLEM AALTER KAMILLEKES 3 2 De Aalsterse damesploeg Kamillekes heeft haar goede kompetitiestart niet kunnen bevestigen. Ze verloor bij Bellem Aalter met klein verschil. Voor die nederlaag kunnen de Aalsterse meisjes echteif ruime verzachtende omstandigheden laten gelden. Er moest immers diep in het reservepotentieel geput want liefst drie titularissen dienden te worden vervangen. Men mag dus stellen dat de handikap ten spijt Kamillekes nog aan een eervolle uitslag kwam. Het zaf> er na minder dan een half uur wedstrijd niet zo rooskleurig uit want toen keek men tegen een 3-0 achterstand aan. De wedstrijd had wellicht een andere rich ting kunnen uitgaan indien de bal in de eerste wedstrijdmi nuten niet tweemaal door het hout was gestopt. Aalst had dus ook op de koop toe pech bij het besluiten. De klap op de vuurpijl was dat Mia Ser- gant de bal in eigen netten deponeerde. We noteerden de zevende minuut van de wed strijd. In het kwartier op nieuw een opdoffer voor de Aalsterse meisjes onder de vorm van een tweeed doel punt na handspel Ln de fatale zone van Karine van der Vurst. De spelleidster kon im mers niet anders dan de zwaarte sanktie toepassen. Hilda Lootens faalde niet bij de elfmetertrap. In de 25e min. was een misser in de verdediging er de oorzaak van dat Hilda Lootens tot 3-0 aan dikte. In de reeds fel vertim merde Kamillekensformatie werden nu enkele pionnen verschoven en meteen draaide het beter. Nog voor de rust zou Nicole Boone verdiend milderen en dit gaf de Aal sterse meisjes verse moed- Met het wind voordeel kwam er ook meer vaart en inspi ratie in de Aalsterse gelede ren en de thuisploeg moest in de verdediging terugplooi en. Fortuna liet de gasten ook nu in de steek want Trees Van Geert trof twee maal de doelsfcaak toen de Bellem doelwachtster vrijwel machteloos stond. Kamillekes werd verder door de tegen slag achtervolg toen het we gens kwetsuur Magda Bam- bust in het doel moest ver vangen. Niettemin bleef men voortdurend in de aanval en Ingrid Peerlinck van verre de beste speelster zou er 3-2 van maken. Bellem-Aalter overleefde het eindoffensief en won met on even doelpunt verschil waar een draw een meer juiste weergave van de wedstrijd zou geweest zijn. Nu zondag spelen Kamillekes op het ter rein van het Beukenhof tegen Zomegem. Begin 15 uur. J.V.H- De voetbalvereniging uit de Bookmolen te Appels bestaat nu 12 jaar een periode waar. in deze vereniging het heel moeilijk heeft gehad om het hoofd boven water te houden. Inkomsten waren er omzeg gens niet en met het weinig dat hier en daar werd ont vangen moest worden verder gewerkt. Dat ze deze moeilij. ke opdracht tot een goed einde brachten ligt hem aan de werklust en inzet van het FC bestuur Voorzitter Etienne Lissens is het brein van zwartgeel en samen met Francois De Smedt heeft hij heel wat werk verzet zonder de overige bestuursmensen te vergeten A Leys, P Leys; Maes: Van Eetvelde en Lydia Kerremans. de vrouw van de voorzitter die de taak van secretaresse op zich heeft genomen Vrijdag waren deze mensen in feeststemming bij de opening van hun kleed kamers en kantien. Voor de. ze opening konden zij op de aanwezigheid rekenen van burgemeester Albert Cool schepen Hubert Maes; die wel in St.-Gillis woonachtig is maar te Appels «een man van bij ons» wordt genoemd, schepen Desire Van Hoorde op wiens steun FC Appels steeds heeft kunnen rekenen en ook raadslid Remi Cam- merman deelde in de feest- HET PROGRAMMA voor 24 september 1977 LIGAKLASSE Heizijde - F.C. Jaca S.B. Stylor - St. Meldert Snas - Blauw wit (a) Sportvr. F C. Moerstr. O.C. Aalst Ocarina F.C. Sport - Leeuwerik TWEEDE KLASSE PZN Aalst - St.-Anna roes. Voorzitter Lissens was dan ook uiterst tevreden. «Nu beginnen we eigenlijk» ver klaarde hij «met de op brengst van de kantien zul len we de klub hogerop hel pen. Er zijn redenen genoeg om met vertrouwen de toe komst tegemoet te zien. Voor de trainingen kan de klub rekenen op Robert De Kimpe, de uitstekende doelman die de beste doelman van ons verbond wordt genoemd. Robert wil de ploeg met ken nis van zaken de voetbalsport bijbrengen. De tijd van het lukraak wegtrappen moet voorbij zij, meen de FC trainer Uit die overtuiging die van hem uitgaat, kunnen we opmaken dat hij er zich volledig wil voor inzetten Met een dergelijke inzet van trainer en spelers moet er iets te verwezenlijken zijn. André. Zaterdag 24 september troepen in het parochiaal centrum te AVetteren-Overbeke de voetbalrefs van «Wetteren en omme land» bijeen. Bovenop waaien uit alle hoeken van do provin cie verscheidene kollega's van de «mannen in het zwart», evenals een aantal bondsleiders naar de bloemengemeente over. De reden In 1962 werd de stichtingsvergadering van scheidsrechtersvriendenkring «Wetthra» gehouden, en 15 jaar lang bleef de vereniging niet alleen overeind er is de jong ste maanden een duidelijke «hausse» waar te nemen. Enkele mensen van het eerste uur zijn er nog altijd bij Marcel Van I-Iauwermeiren, intussen ondervoorzitter van de provinciale scheidsrechters. kommissie, Theofiel De Rop en Julien Colman, die intus sen ook al een poosje als opleider de PSC diensten be. wijzen Georges Van der Steen en Victor De Bosscher, even eens «anciens» zijn nog ak- tief, en José Baeyens en Adolf Blancuaert, die na een verdienstelijke carrière het fluitje opborgen, zijn steeds begaan met het wel en wee van de vriendenkring die ze hebben helpen stichten en waarvan ze bestuurslid waren De start van Wetthra was b'czonder bescheiden een tiental pioniers betekende geen «grote kern». Vandaag is het ledenaantal ongeveer verviervoudigd. Onlangs volgde William Van den Abbeele, een jonge kracht, de verdienstelijke ex- voorzitter Victor De Bosscher op. Samen met ondervoorzit ter Willy Temmerman, sekre- taris Firmin Schuddinck, pen ningmeester Roland Naudts, Albert Kellens, Bruno Sacré en Gaston De Cock, trekt hij aan de kar Tn de vriendenkring wordt de techniek van de voetbalarbi trage besproken en er is ook een kwis die over één sei zoen loopt. Verbroederen met andere scheidsrechtersvriendenkrin- gen gebeurt ook, en als het past worrt zelfs een «match- ke» gespeeld Maar dan tegen andere arbiters. Belangrijk is. dat de scheidsrechter met naam en de beginnende ref, de debutant zonder ervaring, op dezelfde voet staan Wet thra is een «kring van vrien den, er is geen plaats voor kliekjesgeest. Dat 15-jarig bestaan wordt alles behalve een saaie boel Voorzitter Van den Abbeele schetst de voorbije werking en praat over de toekomst En de «overlevenden», de mannen van het eerste uur» staan vr. één keer in het zonnetje. Van zelfsprekend moet daar ook een etentje bij Gezelligheid is ook wat waard. ZATERDAG 24 SEPTEMBER 1977 VLIERZELE SPORTIEF OPEN MEETING 15 uur Heren Schol- 109, 800, polsstok, hoog, ver, hinkstnp, speer. Kad. Vijfkamp 1 atleet per bezoekende oostvlaamse klub -f 800 m. open. ZONDAG 25 SEPTEMBER 1977 AC AALST SLITTING SMEETING 15 uur Heren sen.-jun. 5 kamp. alleen Oostvlaanderen en max. 2 atleten per l>ezoekende klub. Schol- 400. 300h., kogel. Kad. 300h. Min. 80. Pup. driekamp alleen Oostvlaamse klubs en max 2 atleten per be zoekende klub. Dames sen.-jun. 200. 1500, 800, speer. Schol. 300h. Kad. 300h, kogel. Min. 80 Pup. 3-kamp alleen Oostvlaamse klubs en max. 2 atleten per bezoeekmle klub. Met maar liefst een voor sprong van 68 punten is Geert De Ruysscher zondag te Dein- ze Nationaal Kampioen ge worden bij de Seniores B.L.B Het zat er wel reeds enkele weekjes in dat Geert de Na tionale titel zou behalen, doch de manier waarop hij dat ver wezenlijkte was werkelijk groots. Amper twee puntjes had hijnodig doch Geert maakte er een erezaak van door maar liefst de 2 reek sen te winnen zonder dan ook dc minste tegenstand te dul den. Over Geert. I^e Ruys scher brengen we in een vol gende uitgave nog een uitge breid verslag waarin we zijn doen cn laten tijdens het voorbije seizoen meer zullen belichten. Naast Geert De Ruysscher mogen we ook niet nalaten om ook de prestaties van De Witte te vermelden. De Witte die het stilaan ook beter gaat doen en die vorige zondag een prachtige derde plaats in dp eindstand op zijn naam schreef. Bij de inters ging de over winning naar Johan De Cuy- per die tweemaal een fel duel diende uit te vechten, in de eerste reeks met Joris Ver- burgh en in de tw-eede reeks met Pierre Van Achter. De derde reeks moest Johan zich opnieuw meten met Joris Ver burgh Johan die echter ook wel wat kan rekenen zag vrij wel onmiddellijk in dat hij geen nodeloze risico's moest nemen en bleef dan ook maar rustig hangen in tweede stel ling. Zijn eindzege kon niet meer in gevaar komen. Bij de juffrouwen is er nu ook een einde gekomen aan de alleen heerschappij van Danielle Pi- card. Vlaeminck komt stilaan op gelijke hoogte met Picard en ook zien we dat Rita Moo- nen zich vrij goed gaat ver dedigen tussen het vrouwelijk schoon op de motor. Eindstand kampioenschap van België seniores 1. De Ruysscher 275 p. 2. Mallefroid 207 3. Lkzy 169 4 Standaert 168 5. Meire- sonne 164 6 Vermoose 132 7. Geldmayer 130 8. Cools 119 9. Schelleman 82 10. Van Houtvinck 74 p. VS

De Voorpost | 1977 | | pagina 23