EINDELIJK DE EERSTE AANTREKKELIJK GOALTJES GENOEG FLI K Maes voorkomt erger V oet ba I kalender voor zondag 16 oktober 1977 v.i.v. TWEE STRAFSCHOPPEN IN TWEE MINUTEN St.-fPauwels- Buggenhout Uitslagen jeugdvoetbal Robur - Mere 4-0 i1 3de Provinciale E. Meldert - Oudenhove 5-3 Excelsior - E. iSt Gillis 1-1 Wc Sp. Geraardsbergen - Thor Meldert 3-4 18 :ttïWiflW8W5fWti; Doelman Maes (Buggenhout) grijpt de bal die Van de Velde (St.-Pauwels) in zijn ricl kopte. <8 Nieuwerkerken-Moerbeke (Van den Berghe) Mere - Temse (Balthazar) St.-Pauwels - Robuir (Ofctevaere) Terjoden - St.-Gillis W. (Evenepoel) Buggenhout - Borsbeke (Matthijssens) Oudegem - E. Meldert (De Meulenaer) Vlierzele - W. Moorsel (Adam) Eist - Erpe (Lippens A.) Hofstade - Bonanaza (Van Leuven) TK Meldert - Bambrugge (Van den Abbeele) Schellebelle - Bazel (Van Melkebeke) Sinaa i- Serskamp (Segers) Grembergen - Kalllo Mettepenndngen) Sp Appels - Melsele (De Proft) E. St.-GiMiS-Vrasene (Hedremans) Outer - Doggen (Van Haver) Edixvelde - Erembodegem (Van Droogenbroeck) Wichelen - Massemen (Van Lantschoot) Gijzegem - Opstal (■Van Welsenaers) Baiardegem - Z. Appels (Van Hoey) Opdiorp - Smetlede (Wijokhuys) Oordegem - Schoonaarde (Lambr echts) Erondegem - Herdersem (Speleers) S. Moorsel - Boonwljk (De Clippeleer H.) Westrem - Wieze (De Bruyn) Moerbeke - Val. Overmere (Van Gijsel) SK Overmere - Heikant (Anné) Eksaarde - Berlare (De Bruyne E.) Sparta Buggenhoutdrawnspeciaiist Prov. jun. SNS - Lede 1-2 Eeklo - E. Aalst 1-4 Beveren - KAVD 6-1 Zele - AA Gent 2-0 Prov. schol. SNS - Lede 3 -1 Eeklo - KAVD 4-0 Zele - AA Gent 0-1 Jun. H. Erembodegem - FC Denderleeuw 3-0 Doggen - Ninove 1-1 W. Moorsel-E. Meldert 5-1 SK Aalst-Nieuwerkerk. 2 2 Jun. I Schellebelle Herders. 1-2 Erondegem-Masgemenl 1-1 Hofstade-RC Wetteren 1-1 Jun. J KAVD - Schoonaarde 7 2 Berlare - Wieze 2-8 Buggenhout - Lebbeke 4-2 Heikant - Robur 0-7 Grembergen-Sp. Appels 3-1 Schol. D T. Melle - Wichelen 2-0 Lokeren - Serskamp 3-3 Schol. E Grembergen-Edixvelde 3-0 Hamrne - Heldergem 4-1 KAVD - Hofstade 0-5 FC Denderleeuw - Baasrode 1-2 Ni euwerkerken - Lebbeke 3-5 Sp Appels - Buggenh. 1-2 Schol. H "'erjoden Smetlede 4-0 ,5L Houtem Mere 5-2 2remb. - Erondegem 0-0 Welle - Erpe 0-7 Schol. I Oordegem - Berlare 2-3 Herdersem-W Moorsel 0-1 Heikant - Lokerse 3-0 Robur - SK Aalst 3-4 Wreze - E. Meldert 10 TK Meldert - E. St.-Gillis 2-5 Prov. knapen E. Aalst Zottegem 10 Zele - AA Gent 1-3 Lede - KAVD Knapen M Mere - Erwetegem 1-1 Erpe - Burst 2-3 Knapen N Terjoden Welle 0-2 Haaltert - Nieuwerk. 8-0 Aai gem - Erembodeg. 5-0 Kerksken - Doggen 6-0 Knapen O. S. Moorsel - Herdersem 0-1 SK Aalst - Wieze 0-6 E. Meldert - Gijzegem 1-1 Schoona/arde TK Meldert 2-0 W. Moorsel E. Aalst 3-1 Knapen P Serskamp - Overmere 1-2 Overmere B - Heikant 0-5 Schellebelle Smetlede 0-1 Wichelen'St.-Wefcteren 0-4 Berlare - Massemen 0-6 Knapen Q Lebbeke A.-Gremb. 5-2 Opstal - Robur 2-4 Buggenhout - E. St.-Gillis 2-0 Baasrode - Sp. Appels 9-0 KAVD - Lebbeke 2-0 Knapen R Hamme A Lokerse 15-0 Moerbeke A-Hamme B 1-0 Eksaarde Zele 0-1 Min. K Borsbeke - Serskamp 7-0 St Wetteren-Edixveldo 5-1 Hofstade-RC Wetteren 2-0 Bavegem - Lede A 2-1 Nieuwerkerken - Schellebelle 1-5 MIN. I SK Aalst - Wieze 5-0 E. Meldert-TK Meldert 1-9 Lebbeke - Lede 5-4 SC Lokeren Oudegem 3-2 W Moorsel - E. Aalst 3-0 E. St.-Gillis KAVD 2-0 Min. M KAVD - Opdorp 0-2 Grembergen - Hamme l'O Lebbeke - Buggenhout 0-8 SC Lokeren - Zele 1-2 SC Lokeren - Beveren (Rion) Olsa - Lebbeke (Delombaerde) SL Houtem - Baasrode (Steels) De Decker (Robur) scoort het tweede doelpunt voor zijn ploeg (Robur - Mere 4-0) Vreugde bij de Roburspelers na de treffer van De Decker. Vreugde te Moerzeke om de eerste overwinning van het seizoen. Een zege van formaat die nog hogere cijfers had kunnen aan nemen. Meteen hoopt men in de Moerzcekse voetbalkringen dat de minder goede periode thans achter de rug is en men de weg is ingeslagen die nog naar veel overwinningen moet leiden. Dat bleek verleden week al toen Robur een beste pres tatie weggaf in Nieuwerkerken, maar zich met een gelijkspel moest tevreden stelllen. (HVC) (HVC) Tegen Mere werden de sup porters in de meest volle zin van het woord verwend. Vier voltreffers of een weelde van formaat. Vijf minuten voor rust had Theo De Decker voor een eerste voltreffer gezorgd. De tweede helft was amper tien minuten oud, of diezelfde Theo De Decker, had zijn op portuniteit een tweede maal la ten gelden. Meteen wist men dat de eerste zege binnen het breik lag. Toen Vlaminck er 3-0 van maakte was meteen het sein op groen gezet om de eerste zege te vieren. Peeters zou uiteindelijk met een vierde doelpunt het succes rond ma ken. Clubleider Freddy De Maere, liet na afloop een zucht van verlichting „Eindelijk hebben we dat bereikt waar we al we ken naar streven" aldus deze clubleider. „Het kon niet blij ven duren, zoals de vorige we ken. Tegenslag en minderwaar dige prestaties lagen aan de basis dat het vertrouwen niet alleen, bij de spelers begon te wankelen, maar ook binnen het bestuur en onder de sup porters. Die sombere periode lijkt nu wel definitief achter de rug, de nieuwelingen zijn blijkbaar geïntegreerd in de ploeg en dat laat het beste verhopen voor de toekomst" al dus de h. De Maere. In de wedstrijd van komende zondag te St-Pauwels kan Ro bur zich opnieuw laten gelden, waarvoor het waard is. Na dien krijgt het driemaal aan huis de gelegenheid om zijn rangschikking een flink stuk te verbeteren. Het staat thans im mers onder zijn waarde ge klasseerd. EDM We hebben onwillekeurig moe ten terugdenken aan de woor den van de Buggenhoutse se- kretaris De Bisschop die heel wat doepuntenarme wedstrij den voorspelde. Zijn voorzie ningen zijn tot op heden reeds juist gebleken want ook tegen St-Pauwels bleef het Bug genhoutse kanon sprakeloos. De partij zelf was van een roeren de evenwichtigheid met de thuisploeg misschien iets zwaar der in het offensief en doel man Maes die de Buggenhoutse netten tegen ontluistering be schermde. De plaatselijke aan hang zag hem even voor tijd nochtans geklopt door een schicht van de mee opgerukte Van de Velde. De Buggenhout se goalie wierp zich echter ge- past naar het harde schot en kon het leder over het doel leiden. Op 11 november e.k. heeft in het Internationaal l Perscentrum te Brussel i I de Algemene Vergadering plaats van het Belgisch Volleybalverbond. In febru- j ari. in het kasteel van j Ham te Steenokkerzeel, J i vergadert dan de Vlaamse I Interprovinciale Volleybal- I I federatie. (mvw) I In een zeer aantrekkelijke wedstrijd heeft Eendracht Meldert, Oudenhove er ondergehouden met spektakulaire cijfers. Ouden hove dat aldus zijn eerste» nederhuig van het seizoen opliep en in de klassering op (le helling komt werd praktisch de ganse wedstrijd door op achtervolgen aangewezen. Het was Timmerman dde na ■aimper zeven minuten wed strijd het vuur aan de lont stak en dit was de aanleiding tot ^n vuurwerk van doel punten. In het kwartier stel de Van de eVlde gelijk. Dit doelpunt betekende echter geen wapenstilstand, wamt Meldert dat inzonderheid in het middenveld goed voor de dag kwam sloeg opnieuw toe langs Wi'Lfried V)an Royen die zich ais de meest opgemerkte akteur van de wedstrijd zou opwerpen Amper een paar minuten later was alles op nieuw te herdoen door een doelpunt van Reyns. Nog voor de rust naam de cijferverhou ding opnieuw gunstiger nor men aan voor de thuisploeg. Willems scoorde nummer drie Ook na de kam pwksseling speelde Meldert geestdriftig en haar overwicht rezuliteer- de in een treffer van Pollet. Van Liefde zou de gasten nog wel enige hoop schenken door tot 4-3 te herleiden. Amper vijft minuten later ontnam aVn Royen zijn gasten alile ol- lusies, toen hij een penalty feilloos trapte. Ai met al een wedstrijd die boven de mid delmaten uitreikte en met de thuisploeg een verdiend win naar kreeg. J.V.H. Zonder De Geyter en De Wolf stond Eendracht voor een zware opgave. De thuisploeg pakte uit niet snelle en ge bonden «kties, dfe Eendracht aanvankelijk tot verdedigen noopte. Pierre De Man en oo hielden het hoofd evenwel koel en naarmate (te minuten vorderden kwam Eendracht meer in de wedstrijd. De gastheren kwamen juist voor rust op voorsprong, maar de 16-jarige Putteman zorgde onmiddellijk na de pauze voor betaald antwoord. Een ach terspeler speelde op zijn doel man terug en Leo was er als de kippen bij om de bal te onderscheppen. Vanaf dit ogenblik domineerde Een dracht. Bij de afwerking liet de afwezigheid van De ter en De Wolf evenwel voelen. Putteman heeft 16-jarige immers nog ve< leren en ook Peelman, wegens militaire dienst regelmatig kan oefenen, "JK1 ■ertin ofst iet trdie •aim imei itent san trof zich niet volledig door zetten. Anderzijds is De Backer van heel wat nut in het middenveld. Georges De Looze sprak evenwel hoopvol uit "De hervat deze week de tra gen en misschien komt De Geyter eerstdaags "k De rocle lantaarn zijn reeds kwijt. Tegen Haas 'Per rekenen we op een ni« '"E goede prestatie. ac in C «lm! Thor Meldert. dat uit vijf matchen slechts vier goaitjes puurde, schoot nu evenveel malen raak in negentig mi nuten, al dient gezegd dat de defensie van Sparta Geraards- bergen een zeef is met zeer grote gaten. Geraardsbergen klom vrij vroeg op voorsnrong langs speler-trainer D'Hulst, maar dat eerste gewin bleek kattegespin. Met voltreffers van D'Haese en de kwieke Wijnant liep de score tot 1-4 op. Voor Thor betekende dat een geruststelling en tijdens de tweede time üeetn de be zoekers zich een beetje mee slepen in de euforie. Geraards bergen verstond het anders en sloeg gedecideerd terug D'Hulst en De Roose dichtten (bijna) de kloof. Met die krap. pe 3-4 zege klimt Thor met een toch van de bedreigden weg. MELSELE—S.K. GREMBERGEN 4—1 In de Grembergse voethalmiddcns was men na afloop niel te spreken over dc leiding van de scheidsrechter die in twee minu ten tijd evenveel strafschoppen floot voor de lokalen. het Op Clubleider Georges Buydts weet nog steeds niet waarom ile scheidsrechter die eerste strafschop floot. „Onbegrijpe- ijk" aldus deze clubleider. ..ook in lokale middens stond men enigszins verbouwereerd door dit gul geschenk, dat vanzelf sprekend Ie haat werd geno men. Twee minuten later werd opnieuw voor penalty gefloten maar dat was gerechtvaardigd. Stefaan Martens had i /.ettelijk een flagrante duwfout begaan in de strafschopzone". De Grembergenaars kunnen evenwel niet terugblikken op 'n flinke prestatie. Er werd rond uit slecht gevoetbald en voor de nederlaag worden geen ver ontschuldigingen gezocht. Die eerste strafschop heeft echter als het ware de wedstrijd ge oriënteerd. Grembergen stond met 2-0 in het krijt, en had lanas Jan Van Damme, net voor betwiste *trafsrh<>pj| - een tegendoelpunt gel dat ogenblik kreeg i immers opnieuw moed in, lueerde dank zij enkele I halwisselingen het spel ii voordeel van de Greint naars De beslissing nadien de scheidsrechter sneed adem af. Het vierde doefnian dat daarop volgde deed dig dc deur dicht. Inmiddels is S.K. enkele pen verder afgedaald «der algei lispl klassement. Z<f hez freij Berchem - E. Aalst (Verhaeghe) E. Zele - Marchienne (Dupomt) Jong Lede - Oudenaarde (Van Volcem) Lauwe-KAV Dendermonde (Laenens) SK Aalst - FC Dender 1. (De S&edeleer) Hamme - Boelare (Lavent)

De Voorpost | 1977 | | pagina 18