t jWie was de Vertimmerde ploeg DOGGEN WINT |Erpe-Vlierzele 2-0 iET EEN RUSTIG MEESTERSCHAP 'WSï JEUGD VOETBAL 4de Provinciale Kalender jeugdvoetbal *Vi m ■J-- 57' am sa Sparta Appels verdiende een drawn bij leider Vrasene. jVrasene - Sparta Appels 3-2 het Waasland heeft de loodwitte ploeg van voorzit- |ter Willy Walraevens een bes wedstrijd voor het voet jicht gebracht. Er was zelfs i weinig geluk nodig om de thuisploeg aan de derde tref- per te helpen Het hardschot Iwerd puik gestopt door Die- Jickx die de bal even moest ?n. Een Vrasenaar strafte feit slippertje af. De jongeren fcirk Francois, Erik De Roo ier en Marissen speelden pri- Ina en hebben zich aan het harde spel van de thuisploeg niet laten vangen. De sup porters van Vrasene waren erover verwonderd dat Spar- Da Appels niet beter geklas seerd staat. Ze konden hun ogen niet geloven. De vraag werd dan ook gesteld Wie is de leider Wanneer Patrick Goossens inviel, viel ook deze vervan ging goed mee, hij zorgde zelfs voor het tweede Appelse doelpunt. Met deze verjon ging is gebleken dat Sparta een van zijn beste wedstrij den speelde zodat dit initia tief waarachter dn de eerste plaats de trainer staat mag toegejuicht worden. Voor de bestuursmensen maakt het weinig verschil uit wie in de ploeg staat voor hen komt het or in de eerste plaats op aan dat er gewonnen wordt en daarvoor wordt het stil aan tijd Zondag, met het be zoek van Melsele kan er een mooie wedstrijd te zien- zijn. De vorige matchen van Spar ta tegen deze Wase ploeg, staken vol buskruit. André. Erpse aanval langs Chris Gabriels, maar de ba| ging in deze faze niet net. tegen het (SJ) \Aeerbeke - Hofstade 1-1 iofstude heeft bij het meer vooraan staande Meerbeke een iet verwachte maar dan toch een even verdiende als irdienstelijke uitslag verworven. De drawn als eindresultaat rijgt nog meer betekenis als men weet dat het met een fel Brtimmerde ploeg voor mekaar werd gebracht. •ainer John Lissens moest ïmers diep in het reserve- •tentieel putten en zat wat samenstelling van de ploeg trof letterlijk en figuurlijk et de handen in het haar. begon trouwens goed Wilskracht dat na aas nPor minuten aan de j( Iding kwam. Tegen het rachtige vluchtschot van Geert had de Meerbeke Jelman niet het minste rphaal. Het hoeft nauwe- ks te worden betoogd dat dit openingspunt Meer- ke alle zeilen bijzette en In gasten op hun speelhelft ugdrong Wilskracht dank zij een stugge en goed slui tende verdediging overleefde in de eerste speelhelft dit offensief. Wat meer is. Het gelijkstellende doelpunt van Van der Smissen was eigen lijk nog een gelukstreffer, ant alvorens de bal over de fatale lijn huppelde was hij door liefst drie Hofstade spe lers gedevieerd Zeker geen slecht rezultaat voor Hofsta de dat zijn spelerskern fel uitgedund ziet. Trainer-speler John Lissens hoopt dat hij voor de thuiswedstrijd van nu zondag met Bonanza och wel een paar titularissen zal kunnen rekupereren. J.V.H boorsel - Oudegem 0-2 pder de gekwetsten Hees- iel nu an s, Picquer en Baert heeft ■degem een rustig meestcr- Vp aan de dag gelegd tegen niet onaardig akterende tisploeg die nochtans nooit Z<f bezoekende verdediging kon Ireigen. Reeds na vier mi- len opende Colman de stand nfijl De Donder even na kwartier de stand opdreef en verder nog kansen kreeg langs Steeman en Van Cae- rkenberghe. Na de pauze hetzelfde spel- beeld waarna Oudegem zowat de laatste twintig minuten het resultaat zou spelen ten aan- srhouwe van een grote Oude- gemse afvaardiging. (MVW) Scholieren E Nieuwerkerken-Lebbeke 3-5 De medeleiders uit Lebbeke hebben het niet onder de markt gehad tegen Eendracht dat bij zonder i'n de aanval met de bedrijvige Arno Ceulemans zeer gevaarlijk was. Sportkring met ile talentrijke Macharis als gro te uitblinker was zeer overtui gend en beeft verdiend het pleit gewonnen. De eerste aanvallen gingen uil van de bezoekers die nadat bij de lokalen Alfons Van Rossem er was ingekomen voor Van Impe, op de 17e min. langs Van Damme een eerste maal konden scoren. Aangemoedigd door dit succes bleef men de aanvallende partij zodat op de 22e min. Macharis er 0 2 kon van maken. De reactie liet niet op zich wachten en langs Beuckens kwam men op de 32e min. tot bet kleinste ver schil terug. Vijf minuten na de herneming kon Ceulemans zelfs de stand in evenwicht brengen. Dan kenden de be zoekers echter weer een be vlieging en wisten langs De Schrijver en Macharis tot 2-4 uit te lopen. Langs Verlcyscn kwam Eendracht nog eens tot 3-4 terug, doch Lebbeke had langs Macharis acht minuten voor tijd het laatste woord. Nieuwerkerken Guido Hoebe- ke, Patrick Marcoen, Yvan Van Impe, Werner Herremans, Pa trick De Meester, Arno Ceule- r>ans. Marc Verleysen, Luc Beuckens, Guy De Smet, Wer ner Van Den Broeck. Marnix Uytersprot, Alfons Van Ros sem, Tom De Coninck. Lebbeke Jan Van De Meer- sche, Erik Van Damme, Jean- Pierre Hals, Gary Moerenhout, Bert De Schrijver, Rudy Van Biesen, Dany Vermeir, Erwin Gims, Mare Macharis, Guy Van In de vierde provinciale reeks F heeft Voorde de leiders plaats afgestaan aan Herzele. Het kwam tegen Outer niet verder dan tot een gelijkspel. Herzele haalde echter de volle inzet bij het toch minder gunstig geklasseerde Ede. Pollare noch Edixvelde konden profiteren van de zeker niet verwachte halve nederlaag die Voorde op eigen veld inkasseerde. Pollare en Edixvelde kruis ten immers elkaar de benen en deze goed gespeelde partij draaide op een billijk gelijk spel uit. Edixvelde heeft dus de niet gemakkelijke wed strijd zonder kleerscheuren doorgespeeld Al met al kreeg Edixvelde nog de beste ge legenheden om de wedstrijd te winnen. Schollaert kopte na een hoekschop van Van de Maele krachtig op doel. Men juichte reeds doch een Pollare achterspeler kon de bal net van de doellijn weg- borstelen Tenslotte kon het eindresulaat toch (logisch ge noemd worden en betekent een zeker sukses voor Edix velde. De 3-0 winst van Erembodegem is zeker niet toevallig tot stand gekomen. Vooral in de eerse speelhelft bracht S.K. een territoriaal overwicht op en dit rezul- teerde in twee doelpunten. Na goede kombinaties scoor den Guy De Nijs en Luc De Neef. In de tweede speelhelft kreeg Welle dan toch een voet in de partij doch de roodwitte verdediging bleef pal Het werd nog 3-0 langs Willy De Smet. Laatstge noemde behoorde met Patrick De Boelster en Hedwig De Greve tot de uitblinkers. Doggen deed Burst de das om waardoor Olympic op het hellend vlak komt. ter wijl Heldergem voor de "sur prise" zorgde door Hillegem op eigen bodem te kloppen zij het met het kleinste ver schil In de vierde provinciale reeks G heeft leider Moorsel een punt van zijn voorsprong in voor zaterdag 15 en zondag 16 oktober 1977 ZONDAG Prov- jun. (10 u.) KAVD - AA Gent SC Lokeren - Zede E. Aalst - Oudenaarde Lede - Zottegem Uefa's (10 u.) E .Aalst - Klub Brugge Prov. Schol. (lOu.30) KAVD - AA Gent SC Lokeren - Zele E. Aalst - Oudenaarde Lede - Zottegem Jun- H (10 u.) Haaltert - SK Aalst W. Moorsel - Doggen Nieuwerkerken - Denderhoutem E. Meldert - Erembodegem Jun. I (10 u.) Sch oliebelle - Erpe St. Wetetren - Mere Hofstade - SL Houtem Vlierzele - E. Aalst Jun. J (10 u.) Wieze KAVD (9 u.) Waasmunster - Heikant Lebbeke - Hamme Berdare - Grembergen Sp. Appels - Schoonaarde Schol. D (10 u.) Wichelen - St.nAmandsb. B Schol- E (10 u.) Buggenhout - E. Aalst (9 uur) Hamme - Sp. Appels Lebbeke - Haaltert Heldergem-Nieu wer kerken FC Denderl. Grembergen Baasrode - KAVD Edixvelde - Hofstade ZATERDAG Schol H (15 u.) Mere - Terjoden Vlierzele - Erembodegem Erpe - St.-Denderleeuw Schol I (15 u.) SK Aalst - Oordegem E. Meldert - Heikant Beriare - Robur W. Moorsel - TK Meldert E. St,-Gallis - Herdersem (15u.30) Lokerse - Wieze (15u.30) Prov- knapen (15u.30) KAVD - Eeklo SNS - E. Aalst Lokeren - Zele RC Gent - Lede Prov. miniemen (14 u.) KAVD - Eeklo SNS - E. Aalst Lokeren - Zele RC Gen t - Lede Knapen M (15 u.) Burst - Mere Erwetegem - Erpe Knapen N (15 u.) Doggen - Terjoden Erembodegem-Edixvelde Nieuwerkerken-Heldergem Knapen O (15u-30) Gijzegem - SK Aalst (15 u) Hofstade-S. Moorsel (15 u) E. Aladst Schoonaarde Wieze - E. Meldert TK Meldert - W. Moorsel Knapen P (15u.30) Westrem-Wichelen (15 u.) Heikant - Serskamp Massemen - Sehellebelle Overmere A - Overmere B Smetlede - Beriare (14 u Knapen Q (15 u.) E. St.-Gillis - Lebbeke A (14 u.) Robur - KAVD Grembereen -Buggenhout Lebbeke B - Opstal (14 u.) Sp. Anoels-Oudegem (15u 30) Knapen R (15u.30) Hamme B - Sinaaa Zele - Hamme A Min. K. (14 u.) Lede - Nieuwerkerken Seholiebelle - Bavegem (15 u.) Edixvelde-Hofstade (15 u.) Min- L (14 u.) TK Meldert - SK Aalst E. Aalst - Lebbeke Herdersem - SC Lokeren Wieze - E. Meldert Oudeeem E. St.-Gillis (15 u.) Ledqi-W. Moorsel (15u30) Min- M (14 u.) Hamme - Lebbeke Zele KAVD Ondorn - SC Lokeren Bugeenhout-Grembergen (15 tt.) DAMES (15 u.) VK Ti.tl Kamlllekes Aalst (od 16.10) Vrionilemnatchen Scholieren Sp. Anoeis - Herdersem (19.10 om 19u.30) Miniemen (15-10) Ber'are-iWehelen (13u.30) SK Ovremere -Heikant (14 uur) geboet. Het kwam te Masse men slechts aan een gelijk spel doch alles bij mekaar was "Schrovers" er gelukkig mee Zelfs in acht genomen dat een naar veler mening geldig doelpunt van Van de Velde niet werd gevalideerd. Het is de derde opeenvolgen, de maal dat een doelpunt van dezelfde speler niet wordt toegekend. En dit kost Moorsel telkens punten Bij Moorsel speelde doelman De Ridder knap. Erondegem was vorige zondag aan haar tgee- de opeenvolgende overwin ning toe en deze wijst alles zins op een gunstige kente ring. Naar trainer De Berlan- ger ons vertelde beginnen de aanwinisten zich stilaan te integrereren en draait de ploeg nu veel beter dan bij het begin van de kompetitie. De 1-2 zege te Boonwijk be haald. liegt er trouwens niet om. Olympia kwam aan de leiding langs John Annaert. Uit een nogal licht toegeken de strafschop kwam Boon- wijk langszij maar Patrick iCottiers bezorgde groenwit een verdiende zege, Wichelen liet te Opstal een zeer goede indruk na ondanks het feit dat het in de eerste periode op zijn speelhelft werd ge drukt Het was dank zij de sublieme partij van zijn doel man dat Opstal toen de wed strijd niet in zijn beslissing kon jagen.. In de tweede speelhelft was het overwicht van de thuisploeg minder groot doch de Wichelse doel man moest nog meermaals op de proppen. Opstal dat nog steeds de handikap van de afwezigheid van Aga en Luc Van Mulders torst kon de nul niet van het score bord vagen Rasschaert scoor de voor Wichelen maar de ref annuleerde de goal voor een duwfout. Herdersem deed het goed vooral dan voor de rust. Toen liep het ook op 2-0 voorsprong. Als Oordegem dat tot 2-1 herleidde beleefde de thuisploeg nog prangende momenten, doch de SK af weer begaf niet. Na het derde doelpunt drong Oorde gem niet meer aan Voor Herdersem scoorden De Wolf. Marcoen en De Croock. Door deze zege kwam Herdersem een stap dichter bij leider Moorsel. Bij Juventus Schoonaarde was vreugde na afloop van de wedstrijd tegen Wieze. De plaatseldjken hadden wel een punt moeten prijsgeven aan de bezoekers maar de flinke prestatie die werd gebracht opende nieuwe per spectieven voor de ploeg. Anné, die zijn stoppersplaats opnieuw had ingenomen ver tolkte een sterke beurt, ter wijl ook de proef met junior Marc Van Hauwermeiren op de linkerbuitenplaats, en Lud- wig Galle als midvoor een meevaller zijn geworden Met een weinig meeval was de volle inzet wel te Schoonaarde gebleven. Haentjens liet al- leen voor de bezoekende doelman de beste kans liggen, terwijl Galle met een om haal de staak trof toen vor- noemde doelman verslagen was. Klubleider Timmerman over de wedstrijd "Er zit opnieuw muziek in de ploeg - Anné wil zich blijkbaar opnieuw tenvolle inzetten de juniors doen het - Alleen ontbreekt ons nog het tikkeltje meeval bij de afwerking - Alles wijst evenwel in de goede richting - zodat we terecht opnieuw op goede resultaten mogen hopen. Tegen het sterke Wieze bracht onze ploeg de becste prestatie sinds de sei- zoenaanhef en dit moet ons allen stimuleren". ;"-is v - - -'v 1SL U «tók®! -'-i Erembodegem vond tegen Welle f^yBsSfaKiiw de goede kadans en won met 3-1 -«OM* Eddy De Backer (rechts) in duel met de Burst-defensie. c- - -SM? Johny Poep (rechts) scoorde voor Doggen dit seizoen al verscheidene goaitjes.

De Voorpost | 1977 | | pagina 19