T.K PROGRAMMA'S
1
Van zaterdag 22 oktober tot en met vrijdag 28 oktober
RED I
I1ED2
RTB
RTL
OT/LI
FPI
RED I
RE02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
RED I
RED 2
RTB
RTL
OT/LI
FRI
REDI
RED2
RTB
RTL
DT/ll
FRI
REDI
(1E02
RTB
RTL
OT/LI
FRI
IIEOI
flED2
RTB
RTL
OT/LI
FRI
flEOI
(1ED2
RTB
RTL
OT/LI
FRI
De Voorpost- 21-10-1977 - 27
ZATERDAG
h< 4.00 Doe mee: voor gezonder en
tter leven -14.30 (zw.w.) Rijk wprd
nooit (You will never get rich) Ame-
kaanse komische film van Sidney
anfield (1941) -16.00 Open school -
8.00 Pierrot: voor kleuters -18.05
obinson Crusoe: avonturenreeks -
.45 Nws - 20.15 Wies Andersen
*4how: Panel: Johan Anthierens, Delia
osiers, Werner Vogel en Jef Mer-
nans. Spelers: Rita Jaenen en Jan
Rompaey - 21.15 Radio- en TV-
n: moeders mooiste: wedstrijd
r TV.-presentatoren: finale -
Terloops: nws in de marge -
Nws
ihrey Bogart en Audrey Hep-
bum in «Sabrina»
0.30 - 11.30 Teleac-15.30 Nws -
5.32 De avonturen van Peppi en
lokki sketchen voQr kinderen -16.00
laja de bij: tekenreeks - 16.25 -
7.30 Klassewerk internationaal: Re-
lortage van de reis naar het Garda-
neer van de winnende ploeg uit vorig
eizoen - 18.15 Teleac - 18.45 Fa-
leltjrskrant -18.55 Nws -19.05 Bij
ins op Terschelling: regionaal infor-
natief en amusementsprogramma -
9.55 (zw.w.) Sabrina: film van Billy
Milder (1954) het Audrey Hepburn,
lumphrey Bogart e.a. - 21.35 Nws -
1 50 Anno 1677 show: muzikale
how - 22.20 Pater Ben Jansen bij de
apoea's: reportage - 22.50 Nws.
8 40 Voor Marokkanen -18.55 Nws
9.05 De Bereboot. voor kleuters -
9.10 Avro's Toppop: muzikale show
oor tieners - 20.00 Nws - 20.25
oots - wij Zwarten: Amerikaanse
imiliereeks - 2115 Wie van de drie?
pelprogramma - 21.45 Mash; avon-
irenreeks - 22.10 Televizier maga-
ne: aktualiteiten - 22.55 Avro's
portpanorama - 23.20 Nws.
5.05 Tuinieren -15 .35 Waals toneel:
Ijacques Bertrand, muzikaal stuk van
ieorges Fay -17.30 Le ballon jaune,
nterscholair spelprogramma -18.40
vor. de lokomotief, voor kleuters -
8 45 Spectacles, toneelaktualiteiten
19.15 Antenne-soir, Waals mag. -
19.30 Nws -19.50 Autant savoir: en-
luête over de familiale verzkering -
10.10 Fiddler on the roof. Amerik,
nuzikale film van Norman Jewison
laar de gelijknamige muzikale kome-
lie van Sholom Aleichemmet T opol
lorma Craine e.a. - 23.00 Nws.
2.25 Tekenfilmpjes - middagmaga-
oe 12.45-13.30 Jim Backus: feuil-
ton -16.45 Programma-overzicht -
uke Box -17.45 Daktari: avonturen-
teeks - 19 00 Système D - Passé et
pgne: spelprogramma's - 19 30
iws - 20.00 The Streets of San Fran-
jlsco: politiereeks - 21.00 Green
ansions: Amerikaanse film van Mei
^Brrer (1959) - 22.35 Horoskoop -
ogramma's voor morgen.
.55 Programma-overzicht -14.25
m - Sesam Straat - 15.00 Zum
auen Bock: muziek en humor -
,30 ARD-tips: school en beroep -
15 Gott in der Kneipe: christelijke
ngerengroepen in een kafee op de
irfürstendamm in Berlijn - 17.45
vs - sport - 18.30 Wer einmal in
rdacht gerat: misdaadfilm -19.15
flionaal nws - 19.50 Ontspanning
informatie - 20.00 Nws - 20.15
ruf: Reporter- Film van Michelan-
lo Antomoni (1974) - 22.20 Lotto-
kking - Nws Woord voor de zondag
40 Je spater der Abend: praats-
h - 23 .40 Ein Abend im Salon der
lire d'Agoult: muzikaal amuse-
mtsprogramma - 0 40 Nws
55 Voor postzegelverzamelaars -
25 Les Tifins: tekenfilmpie -12.30
ikentips - 12.45 Jeune pratique:
i voor |ongeren - 13.00 Nws -
35 Les musiciens du soir: muzi-
magazine - 14.05 Restez done
c nous: gevarieerd namiddagma-
ine -18.05Trente millions d'amis:
renmagazine - 18.35 Les Tifins:
infilmpje - 18.40 Magazine
tt-moto -19.10 Six minutes pour
isdéfendre. konsumentenrubriek-
20 Regionaal nws -19.40 Lemes-
e mystérieux uitzending i.v.m. de
ld tegen het alkoholisme - 19.45
bien raconte: humor en skletches -
00 Nws - 20.30 Vacances spécia-
1977 Muzikale show - 21.35 Rich
n, poor man: Amerikaanse familie
zieks - 22.20 Restez couvert: geva-
^ferd amusementsmagazine - 22.55
9.00 Doe mee: voor een fitter en ge
zonder leven - 8.30 Gitaarles -10.00
H. Mis - Konfrontatie: diskussie -
12.00 Nws voor gehoorgestoorden -
12.30-13.00: Dag aan dag: overzicht
kulturele aktiviteiten - 14.30 Open
school voor landbouwers -15.00 De
grbroeders Plem Plem: tekenreeks -
15.15 Sesam Straat: voor kinderen -
15.40 Retroskoop: spelprogramma:
filmskwis -16.30 Feest van de wijn
bouwers in Vevey (Zwitserland) -
17.50 Sportuitslagen - 17.53: Korf
bal: België - Nederland -18.30 Pier
rot: voor kleuters - 18.35 Openbaar
kunstbezit - 19 00 Ommekaar: over
zicht van de voorbije reeks familie
programma's - 19.45 Nws - sport
weekend - 20.30 Rubens, schilder en
diplomaat: gedramatiseerde histori
sche reeks van Hugo Claus - 21.25
Radio- en TV-salon: optreden van het
Joegoslavische dansensemble Abra-
sevic - 22.10 Jazz from Newport:
11.00 H. Mis - 12.00-12 30 Zieken
verzorging thuis - 14.30-15.30
Teleac - 17.00-17.32't Is maar een
vraag: religieus magazine - 18.15
Teleac - 18.50 Voor Turken - 18.55
Fabeltjeskrant - 19.00 Nws - 19.05
Die goeie ouwe tijd: Komische film
van William Beaudine (1934), met
.W C. Fields-20.152 voor 12. kwis-
21.00 Bach - Brandenburg - Drie: Bal
let op muziek van Bach - 21.20 Lord
Peter Wimsey detektievereeks -
222.10 Simon Carmiggelt leest uit ei-
gen werk - 22.15 Humanistisch
16.00 Nws -16.02 De strijd tëgenUe'
slavernij: gedramatiseerde reeks -
16.55 Sprekersqhoek: het scherm vrij
voor minderheidsgroepen - 17.10
Studio sport -17.55 Van gewest tot
gewest -18.10 Kijken naar kinderen,
reeks over de evolutie van baby's -
18.25 Sesam Straat -18.50 Cinevisie
Filmmagazine - 19 20 Studio sport -
20.30 Nws - 20.35 Aktualiteitenru-
briek - 20.40 All in the family: humo
ristische familiereeks - 21.10 De be
wakers dokumentaire over het werk
van bewakers-22.10 Diskussie
10.00 Tuinieren - 10.30 Voor zelf
standigen -11 00 Protestanste dienst
in Brussel -12.00 Faire le point, poli
tiek debat -13.00 Nws -13.05 Con-
certissimo: de 4* Simfonie van
Bruckner -14.30 Little house on the
prairie Amerik. familieserie - 15.20
De Niger, stroomopwaarts, dok -
15.55 La porteuse de pain, feuilleton
16.45 Ludwig II van Beieren en zijn
kastelen (Koninglisch Traüme), dok.
17.35 Sportuitslagen - 17 40 La RTB
en questions, debat over RTB-
programma's - 18.40 Les volants,
autorubriek -19.10 Ivor, de lokomo
tief, voor kleuters - 19.15 Antenne-
soir, Waals mag. -19.30 Nws -19.45
Suggestions, programma's voor de
eerstkomende dagen - 19.50 Sport
weekend - - 20.21 Clafoutis, amuse
ment met Pierre Rapsat. Stéphane
Steeman en Marion - 21.00 Sports et
vie - 22.00 Nws - 22.15 Septième
avenue (7th Avenue)
13.15 -14.15 Magazinein het
Luxemburgs dialekt -16.45 (zw.w.)
Chiens perdus sans collier: Frans-
Italiaanse film van Jean Delannoy
(1955) - 18 15 Prins Saphir: teken
filmpje - 18 45 Les sentiers de l'aven-
ture: eksploratiemagazine - 19.30
Nws - filmselektie - 20.00 Here come
the brides: familiereeks - 21.00
(zw.w.) Human desires: Amerikaanse
film van Fritz Lang (1954) - 22.25
Horoskoop programma's
9 .30 Programma-overzicht - 9.55 Ci
vilisation: Britse dokumentaire reeks
over de westerse beschaving -10.45
De vuurrode speelmobiel: voor kinde
ren -11.15 Info-show -12.00 Joern-
alistiek debat - 12.45 Nws - week-
spiegel -13 15 Tussenspel: klassiek
koncert - 13.45 Regionaal weekma-
gazine - 14 15 Black Beauty: Britse
avonturenreeks - 14.40 Trapeze:
Amerikaanse film van Carol Reed
(1956) - 16.25 Zaalwielrennen: W K.
in Brünn - 16.55 Task Force Police:
politiereeks - 17.45 Müssiggang 1st
aller Laster Anfang: over vrijetijdsge-
bruik bi| kunstenaars - 18.30 Nws -
sport - Wereldspiegel - Nws - 20.15
Gaslicht: TV-spel van Patrick Hamil
ton - 22.00 Weiterleben und gewin
nen: Portret van de autorenner Niki
Lauda - 22 45 Boekenjoernaal
9.15 Religieuze programma s -12 OO
Filmfragmenten op verzoek - 12.25
Les Tifins: tekenfilmpje -12.30 Mid
dagmagazine - 13.00 Nws - 13.20
C'est pas sérieux: humor in de aktua-
liteit - 14.10 Les rendez-vous du di-
manche: zondagmiddagmagazine -
15.30 Gorri le diable: avonturenreeks
16.00 Paardensport - 16.05 Vive le
cirque: Cirkusvoorstelling - 16.45
Sport -17.40 Way. way out: Ameri
kaanse film van Gordon Douglas
(1956) - 19 20 Les Tifins: teken
filmpje - 19.25 Les animaux du
monde: dierendokumentaire - 20.00
Nws - 20.30 Peau d'espion Franse
film van Edouard Molinaro
14.00 16.00 School TV - 17.00
School TV -18.00 Pierrot: voor kleu
ters - 18.05 Klein, klein kleutertje -
18.20 Cirkus Rondau: avonturen
reeks voor kinderen - 18.45 Open
school: de voeding -19.15 Sporttri-
bune - 19.45 Nws - 20.15 Rad der
Fortuin: spelprogramma - 21.00
Grote lui, kleine lieden: Britse familie
reeks - 21.50 Jazz from Newport: The
McCoy Tyner Quintet - 22.10 Nws.
10.00-12.00 School TV - 18.45 Fa-
beltieskrant -18.55 Nws -19.05 De
wolkenvegers: kindermagazine -
19.30 Hapüpy days: humoristische
reeks -19.55 Maggie MacNael in Bra
zilië: show - 20.20 Wondermachine
mens: wetenschappelijke uitzending -
21.05 Barry Manilov show - 21.35
Nws - 21.50 De weg en de bestem
ming: TV-spel over de carrière van
Winston Churchill - 23.10 Symbiose -
23.15 Nws.
18.45 Informatie voor Spanjaarden -
18.55 Nws -19.05 Wickie de Viking:
tekenfilmpje - 19.30 De stuntelaars
van Chicago, humoristische politie
reeks - 20.00 Nws - 20.25 De Wre
kers: Humoristische detektievereeks -
21.15 Voor een briefkaart op de eer
ste rang: filmmagazine - 22.05
Brandpunt aktualiteiten - 22.45 In ge
sprek met de bisschop: gesprek over
katechese - 23.05 Nws.
Richard Burton in «De weg met be
stemming»
(Ned. I, 21.50 u)
14.00 School TV (tot 15.30) -17.50
Ivor, de lokomotief, voor kleuters -
17.55 1, 2, 3... Cinéma, voor de
kleintjes -18.05 Seniorama, bejaar-
denmag. met een report, over be-
roemdeBelgische poppen -18.45 De
Franstalige gemeenschap in Brussel
en Wallonië - 19.15 Lundi-sports -
19.30 Nws -19.50 Mariag, eerste afl.
van een 4-delige reeks tv-spelen naar
het boek van Charles Plisnier - 20.50
Ce que parter veut dire:
wetenschappelijk- kultureel- filoso
fisch debat - 22.10 Nws - 22.25 Mo
derne kunst: Yaaco Agam, pionier
van de cinetische kunst - 2315 Nws
RTB. II:
18.45 Sans faute: Franse les -19.50
Thanasse et Casimir, Waals feuilleton
20.10 Waals Cabaret uit Doornik.
12.25 Tekenfilmpie - middagmaga
zine - 12.45-13.30 Sylvies des Trois
Ormes. familiefeuilleton - 17.45
Programma-overzicht - tekenfilmpjes
18.00 The ghost and Mrs. Muir: fami
liereeks -18.30 Ram-dames: dames
rubriek -18.45 Regionaal magazine -
19.00 Système D - Passé et gagne:
spelprogramma's - 19.30 Nws -
20.00 Mission impossible: spionage-
reeks - 21.00 L'homme en fuite:
Amerikaanse western van Donald
Siegel, met Henry Fonda - 22.20
Hrooskoop - programma's voor mor
gen.
8 05-12.15 School TV-16.15 Nws-
16.20 Schaukelstuhl: magazine voor
de derde leeftijd - 17.05 Pipi Lang
kous avonturenreeks voor kinderen -
17.30 Tekenfilmpies - 17 55 Nws -
Nws uit NRW - 18.05 Die Zwei von
der Tankstelle (Chico and the man):
Amerikaanse humoristische reeks -
18.40 Was Ihnen gefiel: verzoekpro-
gr^mma - 19 45 Jean-Claude Pascal
zingt - 20.00 Nws - 20.15 Report:
aktuliteiten - 21.00 Alles oder nichts:
spelprogramma - 21.45 Die Pille
problemen rond het gebruik van de
anti-konceptieve pil - 22.30 Nws -
kommentaar
10.30-11.00 School TV - 12.15
Vraag- en antwoord - 12.25 Les Ti
fins: tekenfilmpie-12.35 Middagma
gazine -13.00 Nws -13.35 Regionaal
magazine - 13.50 Restez done avec
nous: middagmagazine - 18.00 A la
bonne heure: informatief magazine -
18.35 Kinderprogramma's - 19.00
Les tifins: tekenfilmpje-19.05 Les 16
Kerbriant: avonturenreeks - 19.20
Regionaal nws -19.45 Damesrubriek
19.45 Eh bien raconte: humor en
sketches - 20.00 Nws - 20.30 (zw.w.)
King-Kong: Amerikaanse griezelfilm
(1933) - 22.55 Nws.
14.00 - 16.00 School TV - 17.00
School TV -18.00 Pierrot: voor kleu
ters -18.05 Sesam Straat: voor kin
deren - 18.30 Open school - 19.00
Tienerklanken: Muzieksien - 19.45
Nws - 20.15 De sneeuwstorm: Duits
TV-spel naar A. Puschkin - 21.00
Verover de aarde: wetenschappelijk
magazine - 21.50 Ofïal ik... Kevin
Coyne en Kris de Bruyne - 22.25 Nws.
BRT. II:
14.00 - 20.15 Zie BRT. I - 20.15
Jerusalem, stad van de vrede? Do
kumentaire - 21.10 - 22.35 Moord en
doodslag: Duitse film van Volker
Schöndorf (1967), met Anita Pallen-
berg, Hans Peter Hallwachs e.a.
10.00-12.00 School TV - 14.00-
14.30 School TV - 18.15 Teleac -
18.45 Fabeltjeskrant - 18.55 Nws -
19.04 Henkie's Droomboom: teken
filmpie voor kinderen -1910 De krant
van Bas: voor kinderen - 19.30 Het
kleine huis familiereeks - 20.20 Van
hart tot hart: gevarieerd magazine -
20.30 Adam of aap? Reeks over de
evolutieleer - 21.00 De kinderen van
Amin: gesprek met vluchtelingen uit
Oeganda - 21.35 Nws - 21.50 Den
Haag vandaag politiek nws - 22.05
Portret van de 17' eeuwse schilder en
etser Hercules Segers - 22.55 Jeugd
en agressief gedrag: gedramatiseerde
dokumentaire reeks - 23.20 Nws.
18.45 Informatie voor Italianen -
18.55 Nws -19.04 Macthpoint: spel
programma - 20.00 Nws - 20.25 De
verpleegsters: Britse familiereeks -
21.15 Aktua TV: aktualiteitenrubriek -
21.50 Portret van de TV-omroepster
Mary Schuurman - 22.10 Peggy Lee
show - 23.05 Nws
14.00 School TV -17.30 School TV -
18.00 Ivor, de lokomotief voor kleu
ters -18.05 Wickie de Viking, teken
filmreeks - 18.30 Zig-Zag, spelpro
gramma -18.45 TV F, damesmaga
zine - 19.15 Antenne-soir. Waals
mag. - 19.30 Nws - 19.51 Europe
immédiate: reportage over Napels -
22.05 Nws - 22.20 Carlo Gesualdo:
Duitse dok over de madrigaalkom-
oonist uit de 16* eeuw - 23.45 Nws.
RTB. II:
18.45 Sans faute, Fra nse taalkursus
19.50 Savoir-vivre: recepten - 20.20
Au plaisir de Dieu, 4* afl van het
10-delig feuilleton van Robert Ma-
zoyer - 21.25 Club F, magazine voor
en door vrouwen
12.25 Tekenfilmpjes - middagmaga
zine - 12.45-13.30 Sylvie des Trois
Ormes: familiefeuilleton - 17.45
Programma-overzicht - tekenfilmpjes
18.00 Nanny en de professor: Ameri
kaanse familiereeks - 18.30 Ram-
dames: damesrubriek -18.45 Regio
naal magazine - 19.00 Système D -
Passé et gagne: spelprogramma's -
19.30 Nws - 20.00 Homme de la mer:
dokumentaire over een diepzeevisser
21.00 Okinawa: Amerikaanse film van
Lewis Milestone (1951) - 22.45 Ho
roskoop - programma's voor mor
gen.
Peggy Lee
(Ned. IL 22.10 u)
8.05 -12.15 School TV 16.15 Nws -
16.20 Reklame tussen noodzaak en
kritiek: dokumentaire - 17.05
Kinder-Verkehrs club verkeersmaga-
zine voor kinderen -17.10 Filmbriefe:
kindermagazine - 17.55 Nws - Nws
uit NRW -18.05 Notartztwagen dok
tersreeks -18 40 Mr. Carlis und seine
abenteuerlichen Geschichten Duitse
avonturenreeks - 19.15 Regionaal
nws - 19 45 Detektievespelletjes -
20.00 Nws - 20.15 Plattenkü-
che:MUZIKALE SHOW - 21.00 Schul-
zeit: TV-film - 22.50 Nws - kommen
taar.
12.15 Vraag- en antwoord - 12.25
Les Tifins: tekenfilmpje -12.30 Mid
dagmagazine - 13 00 Nws - 13 45
Restez done avec nous: namiddaguit
zending - 18 00 A la bonne heure:
praktische tips - 18.35 Kinderpro
gramma's - 19.00 Les Tifins: teken-
filmpjes - 19.05 Le 16 Kerbriant:
avonturenreeks - 19.20 Regionaal
nws -19.40 Damesrubriek - 19 45 Eh
bien raconte humor en sketches -
20 00 Nws - 20.30 Pile ou face: muzi
kale show - 21.35 A la poursuite des
étoiles: De melkweg: wetenschappe
lijke uitzneding - 22 25 Het boek van
de maand - 23 40 Nws.
15.30 Open school -16.30 Tip-Top:
kindermagazine -18.15 Pierrot voor
kleuters -18.20 Jonger dan je denkt:
voor de derde leeftijd -18.50 Space:
Science-fictionreeks - 19.45 Nws -
20.15 Rhoda: humoristische familie
reeks - 20.40 Motten: B. rits TV-spel -
21.55 La Zoo folie: D okumentaire
over dieren in cirkussen en dieren
parken - 22.35 Nws.
VOETBAL:
Nederland - België
Wedstrijd in de voorronde van
het W.K. voetbal 1978 in Argen
tinië
BRT. II:
15.30-20.15 Zie BRT. I - 20.15 Se
cret Army: reeks over vluchtroetes
van het vasteland naar Eruopa tijdens
W.O. II - 21.05-21.55 De mens in
wording: dokumentaire reeks over de
ontwikkelingen in de geschiedenis
van de mensheid.
10.00-11.30 School TV - 15.30 Als
één schaap over de dam is: wedstrijd
hondendressuur -16.00 Speelplaats:
TV-spel op basis van een opstel -
16.30-17.05 Ren je rot: gevarieerd
amusementsprogramma voor kinde
ren -18.25 Sesam Straat -18.55 Nws
19.04 Van gewest tot gewest regio
naal magazine -19.05 (zw.w.) Poli
tieke uitzending: Politieke Partij: Ra-
dikalen - 20.00 Opgeborgen: Duits
TV-spel - 21.20 Place du Tertre: Im
pressie van Montmartre in Parijs -
21.35 Nws - 21.50 Den Haag van
daag: politiek nws - 22.05 Panora-
miek: aktualiteiten - 22.35 Studio
sport - 23.00 Nws.
VOETBAL:
Nederland - België (zie BRT)
18.15 Teleac -18.45 Toeristische tips
18.55 Nws -19.04 Heeft de regen een
vader? Over weglopen: reeks over
jongerenproblemen - - 19.29 Ken
merk: religieuze aktualiteiten - 20.00
Nws - 20.25 Socutera: filmpje van de
stichting Ontwikkelingssamenwer
king - 20.30 De doodskus. Ameri
kaanse komische detektievereeks van
Jack Smight (1967), met Rod Stei
ger, Lee Remick e.a. (No way to kill a
lady) - 22.15 De weg: dokumentaire
over Indiaanse koffieboeren in Co
lumbia - 23.00 Drie miljard voor ont
wikkelingshulp: diskussie
14.15 School TV - 16.45 Feu vert:
jeugdmagazine - 18.25 Ivor, de lo
comotief, voor kleuters - 18.30 Zig-
Zag, spelprogramma -18.45 Katoliek
magazine - 19 15 Antenne-soir,
Waals mag. - 19.30 Nws - 19.50
L'Echange (The Rhineman Ex
change), Amerik. feuilleton naar het
boek van Robert Ludlum - 20.40 Na
tionale Loterij - 20.45 Cirkuspro-
gramma - 21.45 Nws - 22.00 Arts-
hebdo, kunstaktualiteiten met Chris
tian Bussy - 22.30 Nws
RTB. II:
18.45 Interwallonie, voor Arabische
gastarbeiders in België - 19.51 The
Wh. Town's Talking, Amerik film
(1935) van John Ford, met Edward G.
Robinson, Jean Arthur en Wallace
Ford - 21.20 Le mystère de i'Homme,
12.25 Tekenfilmpjes - middagmaga
zine - 12.45-13.30 Sylvie des Trois
Ormes: familiefeuilleton - 16.45
L'école buissonnière: jeugdnamiddag
18.30 Ram-dames: damesrubriek -
18.45 Regionaal magazine - 19.00
Hitparade - 19.30 Nws - 20.00 As
signment Vienna: politiereeks - 21.00
Lily, aime moi: Franse film van Mau
rice Dugowson (1975) - 22.35 Ho
roskoop - programma's
8.05-12.15 School TV-16.15 Nws-
16.20 Musikladen extra: muzikale
show - 17.05 1000 und eine Meile:
reisverhaal voor kinderen - 17.55
Nws - Nws uit NRW - 18.05 Weite
Wilde Welt der Tiere: dierendokumen
taire - 18.40 Von der Eifel bis zum
Weserbergland regionaal magazine -
19 45 Was ist geblieben drüben: Er-
firt: reeks over steden in Oost-
Duitsland - 20.00 Nws - 20.15 48
Stunden: aktualiteitenrubriek - 21.00
Sterne die vorüberzogen Duitse film-
soeveniers - 21.45 Das Schwert in
meine Hand gelegt: Cromwell en de
Engelse Omwenteling - 22.45 Nws -
kommentaar - 23.05 ARD-sport -
11 30-12.00 School TV - 12.15
Vraag- en antwoord - 12 25 Les Ti
fins: tekenfilmpje -12.30 Middagma
gazine - 13.00 Nws -13.35 Woens
dagmiddagmagazine voor de jeugd -
18.00 A la bonne heure: praktische
tips - 18.35 Kinderprogramma's -
19 00 Les Tifins: tekenfilmpje-19.05
Le 16 Kerbriant: aovnturenreeks -
19.20 Regionaal nws -19.40 Dames
rubriek -19.45 Eh bien raconte: hu
mor en sketches - 20.00 Nws - 20.30
C'est Mozart qu'on assassine: TV-
film - 22.15 Titre courant: boeken
nieuws - 22.25 Médicale: medisch
magazine - 23.25 Nws.
14.00 - 16.00 School TV - 17.00
School TV -18.00 Pierrot: voor kelu-
ters -18.05 Rondomons: de Blauwe
Globe: jeugddokumentaire - 18.30
Van horen en zien: vrijetijdsmagazine
19.00 Première: filmmagazine -
19.30 Kijk uit: tips voor weggebrui
kers -18.45 Nws - 20.15 De Muppet
show: Poppenshow met Charles Az-
navour - 20.40 Panorama: aktualitei
ten - 21.30 Lachertjes - 21.35 Stand
punten: Kommunistische gedachte -
21.55 Première filmmagazine - 22 .25
Nws.
BRT. II:
14.00 - 20.15 Zie BRT. I - 20.15
Kataragama: Een God voor alle getij
den: Britse dokumentaire reeks over
verdwijnende beschavingen - 21.05
21.55 Herman van Veen show.
11.00-12.00 School TV - 14.30-
14.35 Jeugdjournaal -18.15 Teleac -
18.45 Fabeltjeskrant - 18.55 Nws -
19.05 Cirkus -19.55 Baaltijd: vrijet
ijdsmagazine - 20.35 Sanford en
zoon: humoristische familiereeks -
21.00 Wat heet beter? Medische ru
briek - 21.35 Nws - 21.50 Den Haag
vandaag: politiek nws - 22.05 Ba-
mer's Evangelie: inleiding tot de reeks
«De Kristenen» - 22.10 Hoe Yoekong
de bergen verzette: dokumentaire
reeks over China, van Joris Yvens en
Marceline Loridan - 23.05 Nwds.
18.45 Informatie voor Joegoslaven -
18.55 Nws -19.04 Beertje Padding-
ton: poppenreeks -19.10 Tom en de
samenzweerders: jeugdreeks -19.35
De Dik Voormekaar show: humor en
sketches - - 20.00 Nws - 20.25 Sho
wroom - show rond de showbusiness
21.30 De familie Bellamy: familie
reeks «Upstairs, downstairs» - 22.20
Hier en nu: aktuliteiten - 23.00 Stand
punt: reeks over standpunsbepaling
door kristenen - 23.10 Nws.
14.00 School TV -17.30 School TV -
18.00 Ivor, de lokomotief, voor kleu
ters - 18.05 1, 2, 3... Atelier, voor
kinderen - 18.30 Zig-Zag, spelpro
gramma -18.45 Savoir-vivre: recep
ten-19.15 Antenne-soir, Waals mag.
19.30 Nws - 19.50 Suggestions -
19.55 Contacts, tips voor weggebrui
kers - 20.00 La grande vadrouille,
Franse komische film van Gérard
OURY, MET Bourvil, Louis de Funès,
Terry-Thomas, Marie Dubois e.a. -
21.50 Nws - 22.05 Le carrousel aux
images, fragmenten uit nieuwe films -
22.50 Nws.
RTB. II:
18.45 Sans faute, Franse les -19.55
Don Carlos, drama van Schiller (Ba-
vary produktie) door Franz Peter
Wirth
12.25 Tekenfilmpjes - middagmaga
zine - 12.45-13.30 Sylvie des Trois
Ormes: familiefeuilleton - 17.45
Programma-overzicht - tekenfilmpjes
spelprogramma -18.00 Dragnet: po
litiereeks - 18.30 Ram-dames: da
mesrubriek -18.45 Regionaal maga
zine - 19.00 Système D - Passé et
gagne: spelprogramma's - 19.30
Nws - 20.00 Medical centre, dokters
reeks - 21.00 Hawkins: politiereeks -
22.20 Horoskoop - Programma's
voor morgen.
8 05-12.15 School TV-16.15 Nws-
16.20 Frauen sind auf natuTiche Art
schöpferisch: Portret van de Franse
regisseur Agnès Varga -17.05 Wun-
der der Erde: dokumentaire voor kin
deren over een oeroud bevloeiïngs-
systeem -17.30 Herr Rossi sucht das
Glück: Tekenfilmpie - 17.55 Nws -
Nws uit NRW - 18.05 Tennis Lieber
als Kanonen: Amerikaanse detektie
vereeks «I Spy» - 19.15 Regionaal
nws - 19 45 Was Ihnen gefiel: ver
zoekprogramma - 20.00 Nws - 20.15
Plusminus financieel-ekonomisch
magazine - 21.00 Kojak detektie-
vreeks met Telly Savalas - 21.45 TV-
diskussie over aktuele onderwerpen -
22.30 Nws - kommentaar - 22.50
Schaukasten: filmnws - 23.35 Nws.
12.15 Vraag- en antwoord - 12.25
Les Tifins: tekenfilmpie -12.35 Mid
dagmagazine - 13.00 Nws - 13.35
Regionaal magazine -13.50 Objectif
santé gezondheidsmagazine - 14.00
School TV - 18 00 A la bonne heure.
praktische tips - 18.35 Kinderpro
gramma's - 19 00 Les Tifins: teken-
filmpje - 19.05 Le 16 Kerbraint:
avonturenreeks - 19.20 Regionaal
nws -19.45 Politieke uitzending: RPR
20.00 Nws - 20.30 Richelieu feuille
ton - 21.25 L'évènement: kwaliteiten-
rubriek - - 22.30 Allons au cinéma:
filmruhrifik - ?3 riri Nwc
14.00-16 00 School TV - 17.00
School TV - 18.00 Beertje Colargol:
tekenfilmreeks -18.15 Open school -
18.45 Dag aan dag- overzicht kultu
rele aktiviteiten - 19.10 KTRC: kato
liek magazine - 19.40 Nws - 20 15
Dierenparadijs: dierendokumentaire -
20.40 Het brood van de bakker (Das
Brot des Backers). Duitse film van
Erwin Keusch (1976), met B. Tauber,
G. Lamprecht e.a. - gevolgd door de
bat: Supermarkt contra kleinhandel -
23.10 Nws.
BRT. II:
14.00 - 20.15 Zie BRT. I - 20.15
21.55 De Hollywood-professen: Do
kumentaire over de kommunisten
jachten bij de Hollywood-sterren in
1950-1955
Humphrey Bogart in «De Hollywood-
procéssen»
(BRT IL 20.15 u)
10.30-12.00 School TV - 18.15
Teleac: Frans -18.45 Fabeltjeskrant -
18.55 Nws -19.04 Charlie's angels:
detektievereeks - 19.55 Wordt u al
geholpen? Britse humoristische
reeks - 20.25 De Mounties-show: ge
varieerd amusementsprogramma -
21.35 Nws - 21.50 Shenandoah: Film
van A.ndrew V. McLaglen (1965),
met James Stewart - 23.30 Nws.
18.45 Informatie voor Spanjaarden -
18.55 Nws -19.04 Vrouwenplaneet
Medusa: science-fictionreeks -19.30
De natuur en de mens: Natuurdoku-
mentaire - 20.00 Nws - 20.25 Kla
verweide: Nederlandse reeks TV-
spelen met Leo Beyers - 21.15-0.30
Cirkus Morgenrood: gevarieerd amu
sementsprogramma, door de Vara
aangeboden aan de leden.
14.00 School TV -17.30 School TV -
18.00 Fred Bassett, voor kleuters -
18.05 1, 2, 3.. Reportage: Spanje,
jeugddok. - 18.30 Zig-zag,- spelpro
gramma -18.45 Sept sur sept -19 15
Antenne-soir, Waals mag. 19.30 Nws
19.50 Le jardin extraordinaire, het ei
land van de zeeleeuwen, dierenmaga-
zine - 20.20 A suivre, aktualiteiten-
mag. - 22.00 Nws - 22.15-0.20 Der
Amerikanische Freund, Duitse film
(1977) van Wim Wenders, met Bruno
Ganz, Dennis Hopper.
12.25 Tekenfilmpjes - middagmaga
zine - 12.45-13.30 Les chevaliers du
ciel: avonturenfeuilleton - 17.45
Programma-overzicht - tekenfilmpjes
17.55 Le coffre-fort: spelprogramma
18.00 Aventures de shommes: ek-
splortatiemagazine -18.30 Kooktips -
18.45 Regionaal magazine -18.58 Le
coffre-fort - Système D - Passé et
gagne: spelprogramma's - 19.30
Nws - 20.00 Aux frontières du possi
ble: science-fictionfilm - 21.00 En dé-
sarroi: science-fictionfilm van Ray
Austin, met Martin Landau - 22.00
Goocheltruuks - 22.25 Horoskoop -
programma's voor morgen
8.05-12.15 School TV -15.50 Nws-
15.55 Geheimtip: blues, swing en
■rock - 16.40 Programma met de
muis: magazine voor Kinderen -
17.10 Joker 77 jeugdrubriek -17.55
Nws - Nws uit NRW - 18.05
Programma-overzicht - Sonne, Wein
und harte Nüsse: misdaadreeks -
19.15 Regionaal nws - 19.45 Okko
Lonzo zingt - 20.00 Nws - 2015 Play
it again, Sam! Amerikaanse film van
Herbert Ross, met Woody Allen"
(1971) - 21.40 Der 7. Sinn: verkeer-
stips - 21.45 Bericht aus Bonn: poli
tiek nws - 22.10 Nws - sport - 22.50
lm Vorhof der Wahrheit: TV-film -
1.10 Nws.
12.15 Réponse tout: vraag en ant
woord - 12.25 Les TRifms: teken
filmpje - 12.35 Middagmagazine -
13,00 Nws - 13.35 -13.50 Regionaal
nws - 14.05 - 17.30 School TV -
18.00 A la bonne heure: .informatief
magazine - 18.35 Kinderpro
gramma's - 19.00 Les Tifins: teken-
filmpje-19.05 Le 16 Kerbriant: avon
turenreeks - 19.20 Regionaal nws
19.40 Damesrubriek -19.45 Eh bien
raconte humor en sketches - 20.00
Nws - 20.30 L'école des cocottes
toneelstuk van Paul Armont en Gerbi-
don - 22.35 Telefoot: voetbalmaga-
7ine - 91 35 Nwc