a UW WOORD Vrije Tribune ANTI-EGM0NT BETOGING OP ZONDAG 23 OKTOBER TE DILBEEK 01 Alle Alle V BIJ TOE 2 - 21-10-1977 - De Voorpost de redaktie heeft het recht deze teksten in te korten. HALLO, MET GROOT AALST Het is bekend dat de telefoon nummers voor Groot-Aalst één van de fusieproblemen zijn. Want inderdaad, Groot-Aalst is ingedeeld in drie telefoonzo nes. Er is vooreerst de zone Aalst zelf (053), maar daaren boven vallen de deelgemeen ten Baardegem en een ge deelte van Meldert onder de zone Dendermonde (052) en wordt nog een ander gedeelte van Meldert bediend door de zone Brussel (02). In dit verband heb ik aan de Minister van Posterijen, Tele grafie en Telefonie de volgende pariemantaire vraag gesteld: «Kan aan dit ongemak, dat te vens voor de Aalstenaars fi nanciële nadelen met zich meebrengt, niet verholpen worden door één enkel^ zone in te stellen binnen de gebieds- omschrijving van de Groot- Aalst De Minister antwoordde mij, dat de grenzen van de tele foonnetten werden vastge steld, rekening houdend met technische en economische imperatieven en dat elke wijzi ging van deze grenzen een grondige aanpassing zou ver eisen van de inf rastruktuur van de lokale kabelnetten. Zulks zou, aldus de Minister, zéér aanzienlijke kosten meebren gen die niet gerechtvaardigd kunnen worden op grond van de exploitatievereisten. Hieruit kunnen wij de beden king maken dat nog vele ge meenten noodzakelijkerwijze gesplitst liggen over verschil lende netten of zelfs zones en dat de gevallen waarin ge meenten onder verschillende telefoonnetten of zones ressor teren nog in belangrijke mate toegenomen zijn tengevolge van de fusies van gemeenten. Het fijkt ons anderzijds onver mijdelijk dat abonnee's die niet ver van elkaar wonen, slechts door middel van een interzo naal gesprek in verbinding kunnen komen onverschillig waar de grenslijn van de tele foonzones vastgesteld wordt. Ten einde echter de nadelen die hieruit voor de betrokken abonnee's voortvloeien enigs zins te verhelpen, heeft de re gie in de tariefstructuren een bijzonder tarief vastgelegd voor de telefoongesprekken ge voerd tussen abonnee's van aaneengrenzende zones. Aldus is het voor de abonnee's van die telefoonzone mogelijk, mits een bepaalde gespreks- duur niet overschreden wordt, onderling telefoongesprekken te voeren tegen de prijs van 5 fr., die overeenstemt met die voor een telefoongesprek ge voerd tussen abonnee's van eenzelfde zone. Concluderend mag men stellen dat, gezien het antwoord op mijn pariemantaire vraag, de telefoongesprekken tussen «sommige» Aalstenaars in de toekomst nog steeds een bron van ongemak, «het onthouden en draaien van het kengetal» en wanneer het telefoonge sprek de door de Regie vast gestelde gespreksduur over schrijdt een financieel na deel met zich zullen blijven meebrengen. Diane D'haeseleer STILLE DOOD? Er zijn nog 30 hopboeren in Groot Aalst. Als die het slecht stellen wordt er maar weinig gerucht over ge maakt. De hopplanters zit ten nochtans met de han den in het haar want de hopteelt, deze zo typische aalsterse cultuur, verkeert in een rampzalige toe stand. Het is zover geko men dat weldra de hoploch- tingen uit het aalsterse landschap zouden kunnen verdwijnen. Een tiental jaren geleden hebben nog vele naarstige en iniatiefrijke landbouwers uit onze streek grote in vesteringen gedaan bij de aanschaf van een nieuw machinepark en werden nog in stijgende mate velden af gehuurd voor de hopteelt. Dit jaar wordt het echter voor velen duidelijk dat de moed die 10 jaar geleden werd betoond, geen voor spoed meer zal brengen. Dat de Europese Land bouwraad nu een rooi pre mie uitlooft, wil niets an derszeggen dan: aalsterse- boeren, wil je alstublieft ophouden met je bedrijf, je krijgt er nog een troostje bij! Het stemt wel bitter dat juist het ontbreken van een europese steun tegen de ongekontroleerde uitbrei ding van het westduitse en oosteuropese hoparea, onze cultuur hier onleefbaar maakt. Onze hopboeren krijgen niet de gouden handdruk, zij vormen ook geen «verge ten groep» die de oorzaak van eigen teloorgang ook in eigen boezem moet zoeken. Neen, zij zijn de durvers en risiconemers, de onbe grensde werkers, de ver dienstelijken dus, die door veronachtzamig ergens op het hoge europese vlak, thans gestraft worden waar zij moeten beloond worden. De C.V.P. de partij waartoe ik met fierheid behoor, hul digt het principe van de fundamentele gelijkwaar digheid van elke persoon, erkent de waarde van de ar beid, ook van de zelfstan dige arbeid en stimuleert de zin voor initiatief, risico, verantwoordelijkheid, ken nis en vaardigheid. In gelij ke bewoordingen worden deze basis princiepen her nomen in het vernieuwd economisch programma van de C.V.P. «Voorspoed door moed». Het is dan zeker niet te veel gevraagd dat volle aandacht wordt gegeven aarven ja, le vensrecht wordt geëist voor de hopboeren, deze heel bijzondere vergeten groep. In de kortste keren zou ze kerheid moeten bekomen worden omtrent de wil van de overheid om door steun- premies en/of interventie premies de hopteelt in Bel gië te redden. Het grootste heil moet echter verwacht worden van succesrijke in terventies op de europese markt tegen de buitenland se overproduktie. Dat de Belgische Boerenbond in alle hevigheid aandrong op deze maatregelen strekt haar tot eer. Op het politie ke vlak moet deze aktie nu voortgezet worden. Lambert Van de Sijpe raadslid TWEE C.V.P.-LOKALEN? De Aalsterse CVP heeft een tweede lokaal, zo klinkt het in de volksmond, maar dit strookt in feite niet met de werkelijkheid, vermits het «Groen Kruis» in de St.Jo- risstraat, het gebouw is waar de kristelijk-sociale organisaties gegroepeerd in het ACW hun burelen heb ben. Dat ook de CVP daar haar hoofdkwartier had, was voor wie de arbeiders beweging kent in feite een vorm van misleiding. Twee verschillende waren, in één zelfde verpakking. Wie heeft het nieuw lokaal op de grote Markt van Aalst gewild? De formulering is misschien niet de geluk kigste, maar men zou de «beter begoeden» kunnen noemen, degenen die zich in de schoot van de CVP door bepaalde kristelijke geïnspireerde organisaties van de arbeidersklasse be dreigd voelen, op elektoraal vlak, maar ook doorheen de sociaal, de sociaal-ekono- mische en ja, de politieke stellingnamen van bijv. het ACV. Zonneklaar is dat alles na tuurlijk nog niet, vooral in Vlaanderen dan, waar men kan vaststellen, dat mannen als Eyskens en Tindemans door het ACW gecatapul- teerd werden tot en met op de hoogste posten van C.V. P. en 's lands beleid en vandaag nog als tot het ACW behorend voorgesteld worden. Maar er is in bepaalde om standigheden en met be paalde mensen veel tijd no dig om klaar te zien en wel licht werken de prominen ten van Groot-Aalst, die na de «woordekens» tijdens het opstellen van de CVP- kandidatenlijsten gevallen, zo snel gereageerd hebben om hun eigen nest op te bouwen, die noodzakelijke opklaring in de hand. Het is voor wat Aalst dan betreft ook wel goed er op te wijzen, dat door dit initia tief van de «beter begoe den» in de C.V.P. terug aangeknoopt wordt bij een verleden dat relatief beke ken niet zo ver achter de rug ligt. Dat was de tijd toen, in omstandigheden gesproten uit de strijd van Daens en zijn kristelijke volkspartij, er te Aalst ook twee katolie- ke lokalen bestonden. Voor de kleine man was dit in de Christelijke Werkmans kring» in de Zoutstraat, en de «beter begoeden» von den toen elkaar in de «Cercle Catholique» wan neer we ons niet vergissen flink wat jaren in de huidige «Borse van Amsterdam» ge vestigd. Zonder ons overdreven illu sies te maken, mag men toch deze «historische» ge beurtenis niet onderschat ten. Denken de Groot- Aalsterse «beter begoeden» van de C.V.P. richting van hun franstalige broeders in de PSC? CEPIC (Centre Po litique des Indépendants et Cadres Chrétiens), zo noemt zich hun organisatie, die met Vanden Boeynants en Humblet, maar wellicht ook met Michel, drie van de vier PSC-ministers in de huidige regering telt, waar Califice van de MOC (Mou vement Ouvrier Chrétien) als vierde een politiek voert die nu ook niet precies het nauwst bij de stellingen van zijn eigen organisaties aan sluit. Men ziet dat de «beter be goeden» aan Waalse en Brusselse kant flink van zich afbijten, en de zure op risping in de persmedede ling van de initiatiefnemers voor het nieuwe «Centrum», omtrent de zo pas achter de rug liggende verkiezingen voor het arrondissementeel CVP-bestuur, wijzen er op dat zij zinnens zijn op hun beurt de lange tanden flink wat aan te scherpen. We hebben ons eigenlijk in die innerlijke kwesties niet te bemoeien, en we beper ken ons dus bij de «bloot liggende» feiten, maar aan die van het «Groen Kruis» zouden we toch de raad wil len geven eens enkele mi nuten te besteden aan de lezing van de redevoering van Mare Eyskens te Aar- schot enkele dagen gele den. Hij berekende daar onder meer haarfijn, dat een werkloze de belastingen van vier aktieven opslorpt, het tekort van de ziekteverzeke ring de belastingen van 620.000 families, en het de- ficiet van het openbaar ver voer de belastingen van 520.000 families. Dat hij daarbij de 150 mil jard belastingsontduiking vergat, en ook de 750.000 families die hun belastin gen aan steeds toenemende i militaire uitgaven zien ver spillen zonder van de mil jarden die men aan het pa tronaat schenkt te gewa gen, wie inspireert hem dat, het ACW of de «beter be goeden» in de CVP? Ray De Smet SCHRIFTELIJKE VRAAG TOT DE MINISTER VAN BINNENLANDSE ZAKEN OVER DE VERTEGEN WOORDIGING VAN DE GE MEENTEN BIJ DE ALGE MENE VERGADERING VAN HET GEMEENTEKREDIET VAN BELGIE In de omzendbrief van 22.111874 van de heren ministers van binne- landse zaken en van financiën staat dat de afgevaardigden van een gemeente bij de algemene vergadering van het Gemeente krediet van België het ambt moet bekleden van burgemeester, sche pen of gemeenteraadslid. Het protest tegen het Egmontpakt heeft sinds einde mei en tot op heden bestendig aan omvang en diepgang gewonnen. Na een periode van noodzakelijke informatie is begin september het Egmontkomitee opgericht, waartoe reeds 48 Vlaamse kuituur- en strijdersverenigingen zijn toegetreden. Tientallen belangrijke persoonlijkheden uit de sociale, kulturele, weten schappelijke en politieke wereld hebben eveneens hun steun toegezegd. De Vlaamse Volksbeweging was één der intiatiefnemers en zijn voorzitter Paul Daels is verkozen tot voorzitter van het uitvoerend komitee. De V.V.B. en met haar de andere Vlaamse strijd- en kuituurver enigingen zijn door.het regeer akkoord niet gebonden. Zij hebben het volste recht en de plicht de verwezenlijking Rekening houdend met de nieuwe toestand ten gevolge van de sa menvoeging van gemeenten, waarbij het ambt van burgemees ter, schepen en gemeenteraadslid dermate verzwaard is dat de meeste mandatarissen zelf om de legatie verzoeken meen ik dat de méér dan honderd jaar oude om zendbrief kan vervangen worden door een nieuwe. Hierin zou staan dat de algemene vergadering van het Gemeente krediet geldig en met stemrecht kan bijgewoond worden door per sonen die door de gemeenteraad worden aangeduid, ook wanneer zij geen deel uitmaken van het col lege van burgemeester en schepe nen of van de gemeenteraad. Graag zou ik van de geachte minis ter vernemen of hij met ons stand punt akkoord gaat en zo ja, welke maatregelen hij zinnens is hierom trent te nemen? JAN CAUDRON KAMERLID EUROPESE VERKIEZINGEN In de Voorpost van 7 oktober jl. schrijft koilega Jan Caudron dat mijn voorstel om in België voor de Europese verkiezingen tot één kiesomschrijving te komen (met een dubbele kandidaten lijst: aan de ene kant van de kiesbrief de Vlaamse en aan de andere kant de franstalige), geen goede resultaten zou hebben voor ons, wegens «de Vlaamse schaapachtigheid» (ik citeer J. Caudron). Hiermee wil hij zeggen dat in Vlaanderen de franstaligen voor franstalige kandidaten zouden stemmen (ik dacht nochtans dat Willy de Clerck er ook een hele boel aantrok...), maar dat de Vla mingen in Wallonië (Komen, Moeskroen, Waterloo, taal grensgemeenten enz.) niet voor Vlamingen zouden stem men. Mijn voorstel tot invoering van twee afzonderlijke kandidaten lijsten is door de regering aanvaard. Maar in plaats van één kiesomschrijving zoals door mij was voorgesteld we gens mijn open flamingan tisme dat niet aan de taalgrens ophoudtkrijgen we er drie. En wat zullen hiervan de gevol gen zijn? Dat de franstalige in woners van Hekelgem, Asse, Temat, Vilvoorde, Halle en nog een honderdtal andere Vlaamse gemeenten van die derde kiesomschrijving (die samenvalt met het kiesarron dissement Brussel-Halle- Vilvoorde), voor Franse kandi daten kunnen stemmen, maar dat de Vlaamse inwoners van Waterloo, de streek van Nijvel (waar de VU toch 'n afzonder lijke lijst heeft ingediend bij de laatste verkiezingen..) de kans zelfs niet krijgen om voor Vla mingen te stemmen. Boven dien geeft men aan de inwo ners van Brussel-Halle- Vilvoorde een discriminiatoir recht: zij mogen een keuze doen tussen Vlaamse en fran stalige kandidaten terwijl de le den van de in Komen- Moeskroen bijvoorbeeld bloei ende Vlaamse verenigingen, niet voor eigen mensen zullen kunnen stemmen, door de schuld van wat J.Caudron hun «Vlaamse schaapachtigheid» noemt... En hoe kunnen we dan die «Vlaamse schaapachtigheid» in overeenstemming brengen met de laatste alinea van Caud- rons artikel, waar hij schrijft: «Het mag op het actief van het «Egmontpact» geschreven worden dat de Vlamingen de Europese trein niet zullen mis sen en als volwassen natie de Europese toekomst mede zul len bepalen»? Volwassen schapen? Mare Galle Volksvertegenwoordiger van de positieve bepalingen van het akkoord te eisen, zon der hierdoor gedwongen te zijn de negatieve voorstellen ervan als onvermijdelijk bij te nemen. Niet tegen personen of partijen Daarom is er een eerste be langrijke aktie gepland die be staat in een betoging op zon dag 23 oktober te Dilbeek. Deze betoging is niet gericht tegen personen of tegen par tijen. Het Egmontkomitee heeft de wil de politiekers te begelei den in het akkoord dat, in geval van uitvoering, van verre gaande betekenis is voor de Vlaamse Gemeenschap. Het erkent ombuigen tot betere re sultaten. Als de pro-Egmonters beweren dat het pakt in zijn ge heel te nemen of te laten is, dan zeggen wij: voor ons hoeft dat niet en hebben wij de plicht dit akkoord af te wijzen Vlaanderen en niet het minst Vlaams-Brussel en Brabant hebben dringend zelfbestuur nodig, echt zelfbestuur, geen «dotatie zelfbestuur». Zelfbe stuur wordt niet gebouwd op zelfverloochening. Het gaat om de waardigheid en de toekomst van onze gemeenschap in de eerste plaats in het frontgebied Brussel en Brabant. Daarom alle hens aan dek, af spraak te Dilbeek op 23 okto ber. De praktische schikkingen Hierbij doet het gewestelijk Egmontkomitee, bestaande uit Jozef Van Overstraeten (Al gemeen voorzitter VTB-VAB), Antoon Mertens (arrondisse menteel voorzitter WB), Jozef Coene (Algemeen voorzitter IJzerbedevaart.komitee), Gil bert Claus (voorzitter Davids- fonds Aalst) en Luc Delaforterie (voorzitter Priester Daens- fonds), een oproep om mas saal deel te nemen aan deze betoging die van groot politiek belang zal zijn Deze grote anti-Egmontmanifestatie van zondag 23 oktober a.s. bqer ch uit auto- en fietskaravar* Ima1 een betoging met slotmde mi te Dilbeek om 16.00 uur ai tove kultureel Centrum «Westr Op de kontakvergaderinilten 13 oktober van het gewenam' Egmontkomitee werd *Pen eengekomen om vanuit '"ei en Lede autobussen in t<eduv gen naar Dilbeek. Uur en ien van vertrek: Aalst te 12ri(e Vl de Grote Markt en Lede 1 va' uur op het Dorpslein. De,tde heidsprijs bedraagt 80 fr.,ond' eren De bussen volgen de ai arza* ravaan niet, maar rijden iBven streeks naar Dilbeek. De mer viduele personenwagen te i deelnemen aan de auto ensh vaan verzamelen te Ti ir die Marktplein, alwaar vertrendoc 12u30. Gelieve zo spnede mogelijk in te schrijven vo|e te autobus op een van depens< gende adressen: Aalst, I (ge Steenhaut, Vooruitzicht! itlaai 86, tel. 053-21.31.23; vocjlig di de: Antoon Mertens, Brijr de de Saedeleerstraat 65 053-77.64.01 en André smedt, Poortendriesstraa tel. 53-21.98.24. MJ Brieven waarvan de afzender niet aan de redaktie bekend is. komen niet voor plaatsing in aanmerking. De redaktie behoudt zich het recht voor de tekst te bekorten. Publikatie betekent niet dat de redaktie achterde inhoud staat Op de bestuursvergadering van 7.10.1977 van K.W.B. Afdeling Aalst-Mijlbeek werd lezing gegeven van een pas gepubliceerd persartikel, uitgaande van het nationaal sekretariaat van de K.W.B.waarvan hierna de tekst volgt: «K.W.B. VEROORDEELT ANTI-FISKALE REAKTIES» «Het nationaal sekretariaat van de Katolieke Werkliedenbon den is verontwaardigd over de protesten van o.m. het kader personeel en de zelfstandigen tegen de hogere belastingen op de inkomens boven de 300.000 fr. Het is nu duidelijk, aldus de K.W.B., dat de hoge inkomensgroepen geenzins bereid zijn zich solidair op te stellen met de minderbedeel den. In de voorbije jaren heb ben alleen de arbeiders gema tigd, bij de andere sociale groepen is die bereidheid geen- .zins aanwezig. De K.W.B. stelt integendeel dat, in het raam van een rechtvaardiger verdeling, de inkomens vanaf 500.000 fr. nog zwaarder moe ten worden belast, terwijl de in komens van minder dan 160.000 fr van belastingen moeten worden vrijgesteld Na bespreking hiervan, kwam de vergadering unaniem ak koord wat betreft de vrijstelling van belasting voor de inko mens tot 160.000 fr. Het plaatselijk K.W.B.-bestuur kan zich echter niet akkoord verklaren met de ongenuan ceerde stellingname betref fende de verhoging van de be lastingsdruk op de inkomens vanaf 500.000 fr. en wel om volgende redenen: 1) Deze verhoging kan nooit een rechtvaardiger verdeling van de inkomsten tot gevolg hebben. De spanning tussen de inkomens wordt niet be paald door de categorie van de 500.000 fr., maar wel door de topinkomens die onbekend zijn, en dan nog uiterst bevoor recht zijn op gebied van fraude en vaststelling van de forfai taire aanslagvoet. Bij een ver hoging van een belastingsdruk, zijn het juist die hoogste inko mens, die het gemakkelijkst aan de gevolgen ontsnap- pen.Volgens een werkdoku- ment van het 26° A.C.V.- kongres van dec.-1975, geeft Prof. Frank voor de inkomens van 1966, de volgende percen tages van fraude en onder schatting: geneesheren, tand artsen, vrije beroepen, advo caten, handelaars en am bachtslieden, van 34,1 tot 28,5 2) Indien er meer belastingsin komsten nodig zijn voor het rijk, dan moet in de eerste plaats het beginsel van de solidariteit opgedrongen worden door een doelmatig uitroeien van de fraude. 3)Een netto-belastbaar inko men van 500.000 fr is volgens het plaatselijk bestuur tegen woordig niet meerzo uitzonder lijk of buitensporig. Voorbeeld: man-technieker, vrouw- dactylo. Baserende op bare- mas van een maatschappij voor intercommunaal vervoer, ontvangen zij, elk met 5 jaren dienst, respectievelijk 36.000 en 30.000 fr per maand. Samen met betaald verlof en dertiende maand, wordt dit 924.000 fr bruto per jaar. Wij kunnen niet aannemen dat zo een gezin aan de top zou staan op gebied van financiële mogelijkheden, om dus nog maals extra belast te worden. De inspanningen van deze mensen staan zeker nog steeds in verhouding tot hun verdiensten. Het plaatselijk K.W.B.-bestuur suggereert: 1) Het tekort aan staatsinkom sten in de eerste plaats te com penseren door uitschakeling van de fraude. 2) Het belastingsvrijmaken van de inkomens die een redelijk levensminimum dekken. 3) Het streven naar een recht vaardiger verdeling van de in komens en het verminderen van de spanning, door een we zenlijk afwegen van prestaties en verdiensten. Wij eisen van het nationaal se cretariaat een rechtzetting van bewust artikel, onder de vorm van een stellingname geba seerd op een raadpleging aan de basis. Kamiel Wellekens Gerard Blondee! Geachte Hoofdredacteur, Ter aanvulling van het voortref felijk verslag over Karei Van Miert in de B.S.P. te Aalst, dd. 14 oktober 1977 van de hand van uw reporter R.D.W. (De Voor post van vorige week) acht ik het voor het goed en volledig begrip van uw lezers onont beerlijk, dat zij kennis nemen van de kern van mijn betoog en niet van de hiervolgende voor afgaande opmerking. Na op de open geest van deze vergade ring gewezen te hebben, ont wikkelde ik volgende gedach te ngang. 1° Het begrip «socialisme» is in 1977 aan een duidelijke her schouwing toe. Onder de eco nomisch zwakkeren moeten niet alleen de arbeiders, be dienden en het uitgestrekte gamma van de werknemers verstaan worden, maaji sommige categoriën vat bouwers, middenstand< zelfstandigen. Dit vormtlijk o met kaderpersoneel, infentee tuelen en vrije beroepe uitst radicale progressieve toe n die niet steunt op de klasj dan standen, maar op ee indel meenschappelijk prögra Ion d 2° Naast een vervlaa t zal van de B.S.P. in het kad het federalistisch Vlaan 'erhaa wenst ze een open, betro al sta re, democratische en plu aamd sche partij te zijn. S stelde dan «dat de gek met open armen moete vangen worden.» Hiero Van Miert in. Van h stelde de vraag nog princ en uitgebreider. Aldus men tot een positief ant en een heropname van f bat rond de progressieve vorming. Met hoogac Hendrik STRY Mijne Heren, In aansluiting met de arl verschenen in uw wet nummer 33 van 26 oogst de Familie De Vis. P 'k Ben zo vrij u rechtzet vragen, van onwaarhedefj gefungeerde mogelijke derstelfingen waarmee van dit artikel de voorc H van de Familie De Vis tfl dert, wil in discrediet brJ Bijgaande afschriften va( torische dokumenten, gevens, bewijzen duidei de aanrijdingen op nielP steund zijn. Het huis vanj cus De Vis is ouder schuur waarvan u een fol bliceert 1882. In het huisLr^r geheime kamer waar Patq schalis Kint Kapucijn, rende het verbieden Godsdienst, en vervolgd de Priesters, overnachttJ Over de verdeling van d lens onder de kinderen v< Baptist De Vis neemt de ook 'n loopje met de ges denis. Benedictus-Emm kwam in het bezit van de i te Hekelgem. Charles- had eerst een molen te O en nadien de andere mol Bouchout te Heke Istdorus-Hubertus had vo deel de windmolen en h de watermolen. De dochter Catharina-Paul zoon Petrus-Paulus hack land de tegenwaarde vai molen, 'k Weet nog juist v tegenwaarde in land vai. molen was. Doch dat kan f in een studie over de slBB mogelijk laten zelf public f|||£ Met de meeste hoogac - WERKTEN MEE AAN DIT NUMMER: Dolf Boel Peter Dauwe Mon De Ghendt André De Groeve René De Witte Roger D'Hondt Lieve Haverals Ghisleen Henderickx Eindredaktie: Roel Van de Plas Willy Hostens Eddy Lamin Wilfried Lissens Mare Marcel Jan Muylaert Jan Strickx Erich Van der Eist Jef Van Hove ION laam. Idres. l/oonp

De Voorpost | 1977 | | pagina 2