AFREKENING OP TIL? h mumi PERKT HAR INTERESSANT V. ZELE: VERRASSEND MAKKELIJK INTEN N G0U0WAARDE GEEN OVERWINNINGEN HET BLEEF DUREN ONTGOOCHELDE KANGOEROES VK 0LYMPIA VIERT LUSTRUM MET TORNOOI VAN HECKE (AALST), PIETERS (BAASRODE) EN KURT HEYNINCK (SINT NIKLAAS) AAN DE LEIDING EENRICHTING SCHELLEBELLE IN SUSPENSESHOW GD EN REKREATIE AAN HET WOORD TROFEE DE VOORPOST donderdag start het tweede schuifje voor de Beker van Vlaanderen. Op vrijdag komen de eerste streekploegen in «na Bij de heren ontvangt Kalken de vierde nationaler ndelgem Een ploeg die normaal wel te sterk zal zijn voor batselijken doch misschien wel pijn zullen lijden door het terrein. te verdrijven. De komst van Zottegem is een erg probleem rijke ontmoeting. Ditmaal haalt de thuisploeg nochtans wat setwinst uit de brand. Kukl. Aalst tenslotte reist naar het wispelturige R. Ledeberg.. maar ook de Kuklosianen zijn niet van regelmaat gespeend zodat we durven voorspellen wie in een goede dag verkeert wel wint... al krijgen de eerste pro- vincialers wel de beste kansen. Bij de dames moet Juv. Zele zich niet vee illusies maken te gen Kruibeke dat momenteel op een grote forme teert. G. Dendermonde speelt ook aan huis tegen Erwetegem, ook al een «mission impossible». Om de damesbeker zijn we het einde van het Dendermonds hoofdstuk nabij. ;aiken een set haalt kan s een succes bestempeld in. Z. Zele reist naar Kr. e, normaal een doorde- smatchje ware het niet e Ninoviters er in slaag- sen komplete tweede na- er VC St. Niklaas er uit njoeren. Ninove doet het ens ook in de kompeti- slecht zodat we de Ze- rs wel een set maar geen voorspellen. Aangezien lubs zich kwalificeren via leste verliezers» kan elke ist ook de Zeienaars bij- ide voordelen opleveren. Aalst ontvangt Nazareth tweede provinciale de lantaarn draagt. Een dro- Wedden WST St. A- )erg - Lebbeke wordt de ikkelijkste affiche van de- ste finales. De blauw-wit- ikkelen nogal wat met ge- ten zodat onzekerheid o- !t optreden van Ronny V. 3roeck en Etienne Van ig bestaat. Indien Lebbe- sn i-grand-complet kan op- wordt dit een erg moei- maar geen onmogelijke cht. VK Aalst moet nor- op rozen nestelen bij Evergem dat na een ijk jaar in vierde provin- iog niet veel gepresteerd Voor Juv. Zele komt dé om de vieze smaak uit de ïn van haar aanhangers eerste provinciale heeft ndermonde geen gemak beurt gemaakt bij Won- n. indermondse meisjes wa- niet aan het feest en in met 3-0. De rangschik- eerste provinciale ziet ils volgt1. L. Gent, Ou de en Assenede 13 p. - Amandsberg en Kruibe- p. - 6. St. Gillis 11 p. - derhoutem en Ronse 10 Wondelgem 9 p. - 10. Stekene 8 p. - 12. Den- ide 6 p. Tegen het gestalterijke Brulin- dis Merelbeke heeft Juvenes Zele een knappe partij vertolkt. De bezoeksters kwamen er niet bij tepas en moesten met 15- 5, 15-2 en 15-5 inbinden. De derde beurt moest coach De Smet even ingrijpen toen Zele een 11-0 liet vervlakken tot 11- 5. Lovendegem II speelde te sterk voor Wichelen dat met 0-3 ver loor. V. Aalst deed het beter tegen L. Lede. Het haalde wel een set en ging de boot in met 1-3. (mvw) :ze DEKERKE - VK AALST 1-3 9 iden 9-15, 15-14, 5-15, 14-16. ïft 9 belangrijke wedstrijd was deze Liedekerke - VK Aalst. vdP'oegen kunnen in deze fase van de kompetitie de pun- eri igoed gebruiken, een winst betekende situatieverbetering z zichte van een rechtstreekse kandidaat voor de afdaling, e ongerustheid in de schoot van VK Aalst omtrent de knie- i i ur waarmee Ronny Lauwers sukkelde. miraren speler en knappe deler kan Lauwers mo- a'S il niet weggebracht wor- t de Aalsterse formatie, gon uiteindelijk wel aan tij werd veiligheidshalve Iaanvallende positie ver door een goed invallen- De Schrijver en kon tij, zij het zonder pijn, t een goed einde bren- 1 speelde erg beweeglijk :hte door snelle balwis- en de Brabantse verde- uit verband te spelen, (te ook omdat Mark Phi- Roland Claeys zich aan konden uitleven. Met Aalst in de lift naar een ining. Liedekerke ge niet aan bod. zouden de plaat- toch aan een gelijke orrftomen Na een praktisch jende tweede beurt Aalst met setbal in han- 14). Zes setballen brach- t de afwerking, gaf wel sploeg de kans om punt terug te komen en met ii 5-14 te eindigen. Dat gaf fflekers wel een morele mee de derde set erg léentreerd te betwisten, nfuitslag 5-15 Is daar het bewijj van. De vierde ^ht nog zijn portie span- iee. De thuisploeg liep 11-7 doch werd door knappe bloks van Jan irijver weer bijgebeend De bezoekers snelden oor naar matchbal (12- geraakten niet aan Blijk fli t P'l het laatste puntje. Liedekerke stelde gelijk (14-14) doch sneu velde eerst op Jan De Schrij ver (14-15) en keilde de laat ste bal meters buiten (14-16). Ontegensprekelijk verdiende zege van de Aalstenaars die nu stilaan naar hun basisop stelling toegroeien en in Ro land Claeys een aanvaller van formaat vonden. De receptie was stukken beter en werkte snel spel wel in de hand. Spe ciale vermelding mag zeker J. De Schrijver krijgen die telken male van de bank werd wegge trokken en zich als een belof te manifesteerde. Zijn gebrek aan routine is nog een storen de factor... maar ook Aalst werd niet op een dag gebouwd. Zondagvoormiddag staat nu 'n bekerwedstrijd bij derde pro- vincialer K. St. Niklaas op het programma. Geen gemakkelij ke opdracht want de Klaasjes wipten tijdens de eerste ronde tweede provincialer G. Ge- raardsbergen zonder pardon. Hun voorlaatste plaats in de rangschikking mag geen oog verblinding opleveren. Hun be kerreputatie is gekend. Onderschatting is zeker uit den boze. De rangschikking in vierde na tionale ziet er uit als volgt 1. VW Ternat 12 p. - 2. Len- nik en Lebbeke 12 p. - 4. Wer- vik en Chievres 10 p. - 6. Zwe- vegem en Bissegem 9 p. - 8. VK Aalst 8 p. - 9 Beveren en Kortenberg 7 p. - 11. Liede kerke en Kortrijk 6 p. (mvw) BAASRODE - BAZEL 0-3 Setstanden 11-15, 5-15, 11-15. Geen al te best kijkstuk dat bij wijlen zelfs slaapverwekkend aandeed. Was Baasrode on der de normale maat ook de leiders, lieten niet veel zin- nings aanschouwen. De eerste set sprong Bazel onmiddellijk naar 0-5 en kon deze voor sprong praktisch intakt tot het eindsignaal op het bord hou den. (11-15). De tweede beurt daalde de thuisploeg tot een absoluut dieptepunt. Nadien bleef Baas rode gelijke tred houden, kwam slechts eenmaal op voorsprong (11-10) doch kon niet afron den (11-15). Wedstrijd om zo snel moqelijk te vergeten. Reter nieuws is er van be- stuursvlak waar men meldde dat de trainingen voor de he ren op dinsdag en donderdag zullen plaatsvinden in de nieu we sportzaal van de Nijver heidsstraat te Baasrode. De mutatie naar Baasrode voor de kompetitiewedstrijden zal aan vang december plaatsvinden. SPR. ZELE - K. TEMSE 1-3 Setstanden 12-15, 15-12, 10- 15, 10-15. Men kan ons moeilijk verwij ten weinig te schrijven over 'n wedstrijd wanneer de informa tie slechts met een druppeltel ler wordt afgemeten. Behalve Gustaaf De Paepe was nie mand het vermelden waard. Punt. Voor ons niet gelaten na tuurlijk. wij trekken onze con clusies. A. ST. NIKLAAS - KUKL. AALST 3-0 Setstanden 15-9, 15-12, 15-7. Kuklos is naar de leidersploeg getrokken zonder Jos Blondeel (ziek) en de gekwetsten Lie ven De Rood, Uvijn en Calle- baneut. In die omstandigheden was het erg moeilijk op te tor nen tegen een sterke tegen strever. Frank De Sutter deed zijn debuut in de fanion en bracht het er goed van af. Be ter nieuws is er nochtans van de gekwetsten. Voor de beker wedstrijd tegen R. Ledeberg is Jos Blondeel zeker van de par tij. Pol Callebaut en Uvijn star ten deze week de trainingen terwijl Lieven De Roo half no vember het trainingsplunje aan trekt. Tegen het einde van de heenronde kunnen we de Kuk losianen op hun sterkst ver wachten. «De lange achtervol ging» kan dan beginnen. Berlare speelde bij Denderhou- tem en verloor met 3-1. Rangschikking in tweede pro vinciale A 1. A. St. Niklaas en Bazel 14 p. - 3. K. Temse 12 p. - 4. Eeklo en Baasrode 11 p. - 6. Denderhoutem, Nieuw- kerken W. en Sp. Zele 10 p. - 9. Kukl. Aalst, Kemzeke, Ste kene 9 p. - 12. Berlare 7 p. (mvw) KALENDER DAMES Zondag 10.30 u.J. Zele - Kruibeke. Zondag 17.00 u. G. Dender monde - Erwetegem. HEREN Vrijdag 15.00 u. Kalken - J. Wondelgem Zaterdag 15.00 u.Kr. Ninove - Z. Zele Zaterdag 15.30 u.Kang. Aalst - Nazareth Zaterdag 20.00 u. WST St. Amandsberg - Lebbeke Zondag 10.30 u.K. St. Ni klaas - VK Aalst WERVIK - LEBBEKE 2-3. Setstanden 15-3 (12'), 15-17 (24'), 15-10 (20'), 8-15 (18'), 4-15 (12'), 57-60 (1 h. 26). Tegen Wervik spelen is vroeg opstaan. Die mensen spelen daar nog 's zondagsvoormiddags zoals in de oertijd van het volley ball. De prestatie die ze leveren is echter niet zoals in de oer tijd. Eerder science-fiction want naast zes ellenlange jongens zit er in de zaal een meute supporters die de 400 wel dicht bena derd. Rustig beginnen kunnen die mannen ook niet. Dat had men bij de reserven al kunnen aanschouwen. Ook tijdens de hoofdwedstrijd wordt er onmiddellijk met het zwaar geschut ge- akteerd. Wervik liep trouwens onmiddellijk uit tot 9-0. Schuch tere reakties van Geert Aerts en Patrick De Letter ketsten lood zwaar op het gigantenblok terug, Johan Aerts verslikte zich op te laag gehouden korte kombinaties met Leo Rogiers. Negen-nul dus en we waren amper begonnen. De blijdschap van de Lebbeekse aanhang omtrent het uiteindelijk toch optreden van de gekwetsten Van Uytfang en Van den Broeck verzwond in het niet. De wervelstorm veegde alle illusies weg. Het werd 10-1, al een prestatie. Vervagingen (Nobels voor Van Uytfang en Meskens voor Rogiers) brachten nog 11-3 op het bord. Toen mochten we het vergeten. Na twaalf minuten was het 1-0 (15-3). De bezoekers begonnen de tweede set ietsje beter. De Letter en Geert Aerts geraakten enkele malen goed door het plaatse lijk blok en 0-5. Wervik reageerde uitgesproken heftig en geraakte aan 4-6. Zes maal roteerden man zonder puntenwinst. Wervik geraakte aan nummer vijf en stootte door naar 8-6. Johan Aerts bracht de gelijke stand op het bord (9-9). De beide teams gaven geen krimp (10-10). Weer boni voor Wervik (12-10), zelfs uitge breid naar setbal (14-10). Het werd stil in Lebbeekse kringen. De eerste nederlaag werd een feit. Maar Lebbeke kwam terug. De Letter en Van Uytfang geraakten met enkele «bloks-buiten» op 14-14 en zelfs 14-15 maar de westvlamingen zetten hun vijf tiende punt op het bord. Lebbeke hernam de service en blokte tweemaal goed... 15-17 en 1-1. De wedstrijd kon opnieuw starten en dat deed Wervik weer het best (5-0). Lebbeke bleef niet bij de pakken zitten en liet 6-3 noteren. Slechter ging het er uit zien op 9-3 doch het Lebbeeks blok begon stilaan te fungeren zoals in de beste dagen (10-8). Het werd zelfs 10-10, de gelegenheid voor de oostvlamingen om door te gaan naar voorsprong. Wervik hernam echter service en stapte luchtig door naar 14-10... en setwinst. (15-10 - 2-1). KANG. AALST - JUV. ZELE 0-3. Setstanden 11-5, 9-15, 11-15. De als «groot» aangekondigde derby is voor de neutrale toe schouwer een flop geworden. Oorzaak was de volledige onmon digheid waarmee de thuisploeg de Zeelse agressies tegemoet- trad. Opvallend was de overvloed aan werk waarmee de Aalster- se trainer Van Hecke wordt overspoeld, met wisselend succes overigens, maar te overdreven om voor de tegenpartij nog een verrassing worden. De eerste beurt blokte Eddy Van Peteghem een rijtje pun ten bij mekaar zodat de be zoekers snel op 1-8 stonden. De thuisploeg reageerde langs Van Hecke. Te weinig steun van de verdediging plaatste hem nochtans voor een onmo gelijke taak. Daarbij werd er vanop de bak geblunderd zo dat zelfs Denis Van Landuyt er in de derde set genoeg van had en de Aalstenaars zich meer met de mond dan met de rest van de ledematen roer den. De houding van Van Lan duyt wijst trouwens op een mentale zwakte die de Kangoe roes in de moeilijke omstan digheden waarin ze verkeren best kunnen missen. De eerste set kwamen de plaatselijken nog terug tot 11-14 doch had den hun beste pijlen al ver schoten. De tweede set was aanvankeliik meer aeliikoD- aaand Zele liet echter niet begaan en eindiade op 0-2. De derde beurt beaon Juve nes weer overdonderend, plaatste een 2-9 nog op het bord en kon zich veroorloven de thuisDloeq nog wat dichter te laten komen. Een afaete- kende 0-3 zegepraal stond echter vast. Voor de Zeienaars was deze confrontatie een aoede voor- Dat waren zowat de laatste Wervikse wapenfeiten. Nog e- ven aanklampen in de vierde beurt was er wel nog bij (1-2 en 2-4) doch daarmee was de kous toch ver af. Het werd 2-6, 3-8 en 4-12. Johan Aerts vier de triomfen en ging door al les heen (5-13). De thuisploeg trachte te reageren en geraak te aan 7-13. Time-Out voor de bezoekers. «Genoeg» zei trai ner Van Damme... en het was genoeg. Ronny Van d. Broeck belaste zich met het karwei. (8-15 en 2-2). De ultieme beurt is snel ver teld. Onmiddellijk 0-5 en 3-8 bij de kampwisseling... zelfs 3-13 tot de plaatselijken nog een puntje skoren. Doch dat kon er nog bij. Fysisch waren er toch geen problemen meer. De secure Wervikse defensie geraakte zelfs geen bal meer. 4-15 en 2-3. Lebbeke blijft on geslagen. Enkele rangbemerkingen toch.. Toen Johan Aerts zowat in de eerste set wat de lip liet han gen waren de plaatselijke aan hangers er onmiddellijk bij met wat populaire songs waarin de Lebbeekse nummer «Zeven» 'n lijdende rol speelde. Na de derde set ging het anders. Toen veranderde Aerts de «ij» in «ei» en verdeelde vanaf de vijfde set zijn aandacht over zowel publiek als wedstrijd. Het kon toen. Lebbeke moest maar snel aanvallen om punten te skoren. Minder positief vonden we nochtans het optreden van L. Rogiers die na de derde set werd vervangen. Had hij goe de vondsten, mentaal bleek hij o.i. niet opgewassen tegen de druk van de wedstrijd. De re den is ons niet vreemd Wat meer verantwoordelijkheidsge voel voor moeilijke wedstrijden was meer op zijn plaats ge weest. De ploeg Van den Broeck R., De Letter P., Meskens E., Van Uytfang E., Rogiers L., Aerts J., Nobels D., Aerts G., Luyten R., Van der Heyden E.. Ver- besselt C. (mvw) bereidina tot het bekertrpffen tegen Zottegem van vriidaa- voormiddan. De Kanaoeroes mogen ook nog bekeren tegen Nazareth en kan de slechte verrichting van zaterdag uitwis sen. Rangschikking in eerste pro vinciale1. Kruibeke en Zot tegem 13 p. - 3. H. Temse, Moerbeke, Ledeberg en J. Ze le 11 p. - 7. St. Mariakerke en Zomergem 10 p. - 9. K. Zei- zate en Appelterre 9 p. - 11. Kang. Aalst 8 p. - 12. Gavere 5 p. (mvw) Vrijdag a s. heeft in het Internationaal Press Centre de jaarlijkse Algemene Vergadering van het Belgisch Volleybalverbond plaats. Naast een resem voorstellen tot wijzigingen van de statuten, zaken waarvan we nochtans niet zullen wakker liggen omdat er geen ingrijpende wijzigingen te gebeuren liggen, heeft vooral Oostvlaanderen een hoop interpellaties klaar die niet zo zoetjes zullen aankomen bij verschillende bondsbestuurders. Het is nu eenmaal een feit dat ondanks de 75 t.h. nederlands- talige ploegen de hoogste bondsorganen werden geleid door mensen die vooral naar de franstalige kant neigden. De frekwente mouwvegerij van ondermeer Limburg en Bra bant waren daar niet vreemd an. Hoe men nu gaat reage ren op die elf wespennesten die door het oostvlaams P K. werden gegooid is een open vraag. We weten wel dat Sint Maartens feestdag geen aan leiding zal geven tot geschenk jes, en men vooral niet tevre den zal zijn met «kluitjes-in-het riet». Even in het kort de elf inter- pelaaties nr. 1 voor bondsbe- stuur omtrent het niet toewij zen van vaccante plaatsen voor toch wel belangrijke commis sies als Ontmoetingse, Tech- niche, Minivolley en Propagan da nr. 2 voor het hoofdbe stuur omtrent het ontslag van een bezoldigd bediende (Adj Administr. Direkteur) en aan stelling van persoon zonder o- penverklaring van de betrek king nr. 3 voor hoofdbestuur omtrent uitblijven Vademecum; nr 4 voor hoofdbestuur om trent franstalige briefwisseling aan oostvlaamse klubnr. 5 aan Commissie Statuten om trent vertraging van uitgifte sta tuten nr. 6 aan Nederlands talige ondervoorzitter wat be treft zijn taken nr. 7 Tech nische commissie betreffende foto's in het bondsblad nr. 8 Technische commissie niemand van de TC was aanwezig op de nationale jeugdkampioen schappen te Zulte (O-Vi.) nr. 9, 10 en 11 aan de Technische commissie betreffende de de legatieleiders bij internationale wedstrijden en verplaatsingen naar het buitenland. (mvw) SL ?P. ma,anu 9 14 november a.s. start In de sport- iflQ.nH T l18' tradl,loneel liefhebberskampioenschap d nïrtat Ifl poe,9fn Sdhrefen in, twee dienden geëli- oTtfllï r'n aCJ" m0es' bePerk< Maandag lot UakaH 0shdermonde veteranen. KWB Baasrode, llt. v, S, Panters. Simiba. NCRV en Pletsers I wn'a 2aa" nai" d"e ,e spelen se,s mel «bh punt per fc worden drie wedstrijden per avond gespeeld. KUKL. AALST Vanaf volgende week start Volleybalklub Kuklos Aalst met de trainingen voor miniemen (jongens geboren in 1964 en later) De trainingen zullen plaats hebben ofwel woens dagnamiddag of zaterdagvoormiddag. De trainingen worden gegeven door basisspeler en regent L.O. Toon Renders zodat de kinderen zeker in bevoegde handen zijn. Inlichtingen en inschrijvingen vooraf bij Jos Blondeel, voorzitter Kukl Aalst, Binnenstraat 337 te Aalst of telefoon 053-700450. Er zijn reeds een 15-tal inschrijvingen. KORT SPORT. VELDRIT TE WICHELEN. Vrijdag 11 november heb ben te Wichelen twee veld- ritten voor wielertoeristen plaats op de wijk Elsbrug. Voor deelnemers vanaf 32 jaar start te 14 uur. Voor deelnemers jonger dan 32 jaar start te 15 uur. Koers- formaliteiten in Zaal Capri (mm) V.K. Olympia Aalst is bijna aan de viering van haar vijfjarig bestaan toe. Men wil deze ge beurtenis niet onopgemerkt la ten voorbijgaan en organizeert een volleybaltornooi, onder de benaming «Beker van de Den derstreek». Dit tornooi begint half december, en alle bij de Belgische Volleybalbond niet- aangesioten kiuos kunnen er aan deelnemen. De inschrijvin gen voor dit tornooi worden in gewacht tegen 19 november bij Mare Tas, Langestraat' 11 te 9300 Aalst. De loting heeft plaats op 24 november in café «De Scheepvaart», Fr. De Wolf- kaai te Aalst. J.V.H. Johan Aerts, de volleyballer van VC Lebbeke, niel graag gezien bij de Wervikse fans, sleurde zijn ploeg naar de zege. (mvw) Weinig wijzigingen in het individueel klassement waar Ward Pieters van A. Baasrode zijn voornaamste tegenstrever Lan duyt van Juv. Zele een lengte heeft gegeven. In het Waas land blijft Kurt Heyninck aan de leiding terwijl in het Aalster- se Van Hecke niet alleen in de trofee De Voorpost maar ook in de trofee Het Nieuwsblad triomfeert. DENDERMONDE 1. E. Pieters (Baasrode) 17 p. 2. Landuyt (J. Zele) 16 p. 3. De Paepe G. (Spr. Zele 13 p. 4. De Rycke H. (Baasrode) 12 p. 5. Van Haezendonck (Baasrode) 11 p. 6. Goossens M. (J. Zele) 10 p. WAASLAND 1. Heyninck Kurt (A. St. Niklaas) 16 p., 2. Van de Velde L. (H. Temse) 13 p. 3. Goiris H. (K. Temse) 13 p. 4. Van Landeghem G. (K. Temse) 12 p. 5. Heirman Gerrit (Nieuwkerken W.) 11 p.6. Van Lent Hendrik (Bazel) 10 p. Chardome E. (Bazel) 10 p. De Lamper (H. Temse) 10 p. Tinck J. (H. Temse) 10 p. AALST 1. Van Hecke M. (Kang. Aalst) 21 p. 2. De Pesse- mier G. (Kukl. Aalst) 18 p. Het interklubklassement 1. KLJ Temse 47 p. 2. Baasrode 44 p.3. Bazel 42 p. 4. H. Temse (1 wedstr. minder) 39 p. 5. Juv. Zele 39 p. 6. A. St. Niklaas 39 p. 7. Kukl. Aalst 39 p. 8. Kang. Aalst 37 p. 9. Nieuwkerken W. 36 p 10. Spr. Zele 27 p.11. Berlare 23 p. SP. DENDERMONDE - KALKEN 0-3. Setstanden 5-15, 6-15, 10-15. In moeilijke omstandigheden heeft Kalken een gemakkelijke zege behaald tegen een zwak Sport Dendermonde dat slechts in de derde set een 6-0 voorsprong kon opbouwen doch even snei werd gecounterd en vanaf 6-13 er wel aan was voor de moeite. Kalken heeft ook klacht ingediend tegen de beslissing van de scheidsrechter op de wedstrijd tegen Evergem. De zaak zal in de komende weken voorkomen. Een positieve uitslag zal zeker in de kaart spelen van de Kalkenaars die door de nederlaqen van de andere vooraanstaande ploegen door mee in de run ning blijven voor de titel. De komende partijen zullen zeker van belang zijn. De komst van G. Dendermonde is voor het Schellebelse vol leyballeven een hoogdag ge worden. Qua publiek en ani mo dan want op het terrein was niemand op de kermis. Nadat iedere ploeg twee sets had ge pakt gaf de laatste beurt nog geen overwicht vrij. Het werd 14-14 maar ook 16-16. Jerry Burm van G. Dendermonde kreeg nog een gele kaart voor de neus geduwd vooraleer Schellebelle nog kon afron den met 18-16. Uitblinker bij Schellebelle was Verguist, bij Dendermonde Van Beveren. Setstanden 15-9. 6-15, 15-7, 10-15 en 18-16. Z. Zele heeft het bij Kallo niet onder de markt gehad. Vooral de tweede set ging het er hard aan toe. De Zeienaars won nen wel met 1-3 en blijven op hun toppositie gehandhaafd. Hofstade heeft in een honden weer niet veel moeite gehad om Borsbeke met 0-3 de das om te doen. De setstanden wij zen trouwens op overwicht van Hofstaadse kant: 2-15, 3-15 en 7-15. Van Renterghem, Cop- pens en De Jongh waren out standing. Borsbeke liet 'n knap pe verdediging bewonderen. De Hofstaadse invallers won nen hun partij met 0-2. Wichelen moest op bezoek bij het zwakke St. Pauwels en liet er geen krimp De roodhemden wonnen met 0-3 en blijven in het midden postvatten. (mvw)

De Voorpost | 1977 | | pagina 19