DAMESHANDBAL ONKENNELIJK AVANTI LEBBEKE smsaai WERELDPRIMEUR VOOR SUIKERFABRIEK IN M0ERBEKE VLOT EENDRACHT NEEMT DE MAAT VAN VISE JEUGDHANDBAL EERSTE PUNTEN VOOR BRAB0 DENDERBELLE DERDE NATIONALE. Al HAACHT WINT 00K TE AALST E.V. Aalst - Stelmar13-5 E.V. Aalst, zonder C. Siman - op legeroefening - heeft tegen Stelmar 'n voortreffelijke wed strijd gespeeld. De Aalsterse meisjes bij wie Bascour als een veelbelovende kracht wordt betiteld, hebben slechts gedurende een tiental minuten Stelfnar aan hun zijde geduld. Via doelpunten van Devinne en Wauters leidde Eendracht na 3' met 2-1, en tien minuten la ter hadden Bascour en Wau ters er 4-2 van gemaakt. De vinne en nogmaals Bascour zorgden dat de rust aanbrak met een 6-3 score Onmiddel lijk na de rust dreef een vlot spelend Eendracht zijn voor- SDrong tot 9-4 op en meteen was er geen twijfel meer in verband met de zege. Scoorden Devinne, 4 - Bel- lon 1 - Wauters 4 - Vermoesen 1 - Bascour 2 - Van Wezemael 1. Tongeren - Avanti Femina II20-1 Tegen leidster Tongeren kon den de Avanti jongsten uiter aard niet wedijveren in kracht en gestalte. V. Lissens scoor de het enige Lebbeekse doel punt via een strafworp. Avanti Femina I Spado Woluwe 22-2 Het zwakke Spado Woluwe be tekende een gemakkelijk hap je voor het zichzelfs niet vol ledig gevend Avanti Femina I. De rust brak aan met 16-0 cij fers en de bezoeksters kon den slechts scoren wanneer de laatste 10' reeds waren begon nen. Scoorden Van Den Bor- re 6, Van Den Broeck 3. De Meersman 2, P. Van San. 3. H. Bleyaert 2, A. Bleyaert 4, K. Van Damme 2. Aalst Sportief - Anderlecht22-5 Aalst Sportief bij wie M. Wy- nant nu als veldspeelster op treed en H. Van Oost haar plaats in het doel overnam, overheerste Anderlecht op al le gebied. Bij de rust telden de Aalsterse meisjes reeds 'n 11-2 voorsprong en tijdens het tweede wedstrijdgedeelte ging de Aalsterse demonstratie on verminderd verder. Scoorden M. Wynant 9, L. Van Delsen 6, Lowie 3, Verleysen 1, N. Moens 2, G. Van Oost 1. EVA Dames Duffel - Avanti Femina I Evere - Aalst Sportief Spado Woluwe - E.V. Aalst R.B. Dendermonde - Uilenspie gel. EVA. Een onkennelijk Avanti Lebbeke verloor onverwacni maar vol ledig normaal van een uitstekend H.C. Duffel. Na de prachtpres- tatie op Allerheiligen tegen Seraing, kwam de ontgoocheling nog sterker over. De Lebbeekse ploeg was zaterdag gewoonweg nergens. Het treffend bewijs van de Avanti onmacht lijkt ons het feit dat zij gedurende 12' de numerieke meerdere waren van Duffel en tijdens deze 12' scoorden zij amper één doelpunt, terwijl het met één man minder spelende Duffel vier maal raak trofOnmogelijk zegt U, met het Avanti van zaterdag was al les mogelijk. E.V. Aalst - Ajax10-6 Na een vrij evenwichtige partij kon de thuisploeg tijdens het laatste wedstrijdgedeelte het laken naar zich toe trekken. De eerste helft werd afgeslo ten met een 4-5 score. Daar na konden de Ajax-miniemen het niet meer waarmaken tegen Van Herreweghe, De Boelpaep en Co. Scoorden E.V. Aalst Meert 1, Van Herreweghe 7, De Boelpaep 2. Avanti Lebbeke - Kapek11-19 Sterk benadeeld in gestalte za gen de Avanti miniemen na 6' reeds tegen een 0-5 score aan. Enkel Van Gucht kon in ge stalte wedijveren met de be zoekers. Rust 3-10. Tijdens 'n evenwichtiger tweede helft kon alleen Van Gucht en keeper Keppens (5 penalty's) repliek geven aan een atletischer Ka- pek. AvantiKeppens, Hol- brecht, Daeleman, Van Gucht 11, Van Den Abbeele, Hert- sens, Van Onsem, Van Hove Van den Broeck, Vlassenroot, Jacobs, Verbeeck. Ajax Lebbeke - Avanti Lebbeke 18-28 Snelbetwiste wedstrijd waar de Avanti kadetten veel last on dervonden met de 2-4 verdedi ging van Ajax. Na een gelijk- opgaand begin (4-4) kon Avan ti langs De Smet uitlopen. Rust 6-13. Tijdens de tweede helft werd de wedstrijd een eerder rommelig gedoe met teveel slechte passen. Van. D Broeck kon Ajax lang in de wedstrijd houden. Scoorden Ajax D. Huyck 4, M. Van D. Broeck 12, Van Ackoleyen 1, J. Vermeir 1, Avanti: Macharis 3, Lambrechts 1, Van Nuffel 3. De Proft 2, Waumans 3, Van Damme 2, De Smedt 12, Verheyden 2. EVA. Wedstrijden voor het weekein de Charleroi - Avanti Lebbeke Rosis Aalst - T.S.V. Eupen Kraainem - E.V. Aalst Denderbelle - Ganshoren Dendermonde - Zandvliet Ajax I - Ajax II Sparta I - Sparta II Lokeren - Haachtse Beker van België Turnhout - S.K. Grembergen I Dat dit Avanti gewoonweg niet opgewassen bleek tegen de goed sluitende Duffelse ver dediging werd treffend geïllus treerd door de 19 doelpunten die zij scoorden waarin 9 straf- worptreffers begrepen zijn. Ook in verdediging werd er enorm geblunderd. Keeper Mertens stond regelmatig voor onoplos bare problemen als de Duffelse spelers praktisch ongehinderd op doel konden besluiten. Voor al de ^hoeken werden ont stellend vrij gelaten. Als enige verontschuldiging kan Avanti het nog steeds onbeschikbaar zijn van K. Verhofstadt en E. Moonen inroepen. Ook het uit vallen wegens voetkwetsuur van E. De Batselier - na 25' - en het gekwetst geraken van keeper Mertens na 45' kan in geroepen worden, maar echt zelfs rekening houdend met deze faktoren bleef Avanti ver onder zijn mogelijkheden. Ont stellend jammer voor de onge veer 500 aanwezige toeschou wers. De wedstrijd. Avanti Lebbeke - Duffel': 19-25 Nadat beide keepers een open doelkans onschadelijk hadden gemaakt kon Duffel na 3' een 0-2 voorsprong opbouwen. En kele minuten later dwong De Vlieger een strafworp af, gena deloos door Ebel in doelpunt omgezet. Nog een minuut later stelde Ebel gelijk. Er waren 6' gespeeld als het duidelijk werd dat Duffel veel vlotter de bal rondspeelde dan Avanti en in de 19-jarige Albert Herman een uitstekende afwerker bezat (2- 3). Even daarna moesten de bezoekers het met een man minder doen, Avanti leed bal verlies in aanval en Duffel maakte er 2-4 van. Dit zou zich regelmatig herhalen. Enkele minuten later liet Maes - een zwakke wedstrijd - een kans onbenut en opnieuw scoorde Duffel ondanks zijn numerieke minderheid. Het was 3-6 gewor den na het eerste kwartier. Avanti begon duidelijk «panie kerig» te spelen en dit bete kende evenveel als zelfmoord plegen tegen het goed en snel kombinerende Duffel. Via 4-6 werd het 4-10 na 21' Ebel, zwak als schutter, gaf wel enkele goede assist maar ook de de buterende Weekers kon niet besluiten. Via 6-10 werd de rust bereikt met 8-13 score. Na de rust zag het er even naar uit dat Avanti de verloren gewaan de situatie zou kunnen recht zetten. De Smedt, weer heel bedrijvig, dwong wee straf- worpen af. Ebel liet deze niet onbenut en een minder opval- ende De Vlieger maakte er 11-13 van na 35'. Maes liet echter zijn hoekspeler vrij en meteen werd het Avanti offen sief onderbroken. Het werd 11- 15 na 37'. Ebel miste een straf worp en de vijf punten verschil stonden één minuut later weer op het scorebord (11-16). De Avanti verdediging bleef de flaters opstapelen en ondanks de gevaarlijke Dierickx door De Vlieger uit de wedstrijd werd gehouden bleef Duffel scoren. Het laatste kwartier werd aan gevat met éen 13-18 stand. Ver moesen lokte een strafworp uit. De Smedt onderschepte de bal, Mertens lanceerde De Smedt en drie minuten later was het opnieuw mogelijk, 16- 18. Een nieuwe flater van de Avanti-«zeef» en 16-19 en 9' voor het einde weer 5 doelpun ten verschil (16-21). Toen leek Vermoesen al zijn complexen van zich af te werpen, Hendrik scoorde twee maal en Mertens lanceerde nog maar eens De Smedt. Het was 19-21 5' voor het einde. Vermoesen dwong dan een strafworp af, Ebel miste, De Vlieger werd betrapt op een loopfout en in plaats van 20-21 werd het 19-22. Met een was het reeds zeer minus cule veertje voorgoed stuk bij Avanti. Duffel moest nog 2' met een man minder spelen maar een krasselend Lebbeke kreeg nog drie doelpunten te incas seren. Een bepaald zwak lei dend scheidsrechtersduo kon de wedstrijd affluiten met een 19-25 nederlaag voor het ont goochelende Avanti. Scoorden Ebel 11, De Smedt 4, Vermoesen 3, De Vlieger 1. Reserven Avanti Lebbeke - Duffel 12-10 Rust5-4. Avanti R. Keppens, Bontinckx, J. De Proft 2, Bos- teels. De Pauw 4, Batselier 2, Koenings, Van Rompay 2, J. Keppens, D. De Proft 1, M. Mo- yersoon, K. Verhofstadt 1. Tijdens de huidige bietenkampagne werd door de Suikerfabriek uit Moerbeke een installatie in gebruik genomen om de melasse te ontsuikeren. Een gloed nieuw procédé dat aangekocht werd in Finland en in de fabrieken te Moerbeke voor de allereerste keer op industrieel vlak werd gerealiseerd. Het procédé is gebaseerd op de ionenuitsluiting. Deze nieuwe afde ling zal gans het jaar door in gebruik blijven. Komt het procédé uit Finland dan worden alle toestellen wel vervaardigd in de werkplaats van de suikerfa briek. Bij dit alles werd de automatisatie enorm ver doorgedreven daar niet minder dan 7 kleine kompu- ters werden ingeschakeld om het proces onder kon- trole te houden. Positief aan deze nieuwe methode is alleszins de to tale afwezigheid van afvalwater. Het kan dus onge twijfeld een milieuvriendelijke installatie genoemd worden. Verder heeft de direktie van het suikerfabriek van Moerbeke ook een inspanning geleverd om de af valwaters uit de overige afdelingen te zuiveren en dit door het in dienst nemen van een nieuw zuiverings station. Het overtollig water van de bietentransport, de bietenwassing en de fabrikatie wordt nu verza meld in een groot bekken met een inhoud van drie honderd miljoen liter. Daarna wordt het water naar een beluchtingssloot gekanaliseerd waar het behan deld wordt tot het volledig zuiver is. Daarna kan het water dan geloosd worden. Daarnaast werd er tevens voor gezorgd dat er in de fabriek voor de produktie vrijwel geen leidingwater meer gebruikt wordt. GUNSTIGE KAMPAGNE leder nieuwe kampagne betekent heel wat voor de Moerbeekse gemeenschap dit jaar waren de vooruit zichten niet bepaald gunstig. Na een natte zomer werd geen hoge kwaliteit verwacht van de bieten. Maar de goede septembermaand heeft nog voor een verrassend positief resultaat gezorgd. Algemeen wordt aangenomen dat de huidige kampagne dan ook rond Kerstdag zal kunnen afgesloten worden. WVL ENERGIE, GEEN ALTERNATIEF VOOR STEENKOOL Wat aardolie betreft bestaat de jemeenschap uit negen autonome id-staten die bijna geheel onaf- ■ankelijk van elkaar handelen». Jit wordt vastgesteld in het 'nitiatief-verslag van de Bntse conservatief Normanton, overeen .ommunautair beleid voor de aan- wr en verwerking van aardolie, 'it verslag was één van de belang- jkste onderwerpen op de op 19- -9 oktober te Brussel gehouden vergadering van de Kommissie voor energie en onderzoek van het Europees Parlement. De EG zal ok in de toekomst in hoge mate afhankelijk zijn van de import van •uwe olie uit derde landen Een gemeenschappelijk importbeleid l igt daardoor voor de handVerder moet er een gemeenschappelijke markt komen voor aardolie cn aar- dolieprodukten. Niet in de laatste plaats moet er een einde gemaakt worden aan de overkapaciteit bij de aardolieraffinadcrijcn. Tijdens dezelfde vergadering gaf de heer Brunner, lid van de Kommissie een overzicht van de stand van za ken ten aanzien van het JET- vraagstuk. De Britse socialist Brown bracht verslag uit over de voorstellen van de Kommissie vooreen financiële ondersteuning van demonstratie- projekten met betrekking tot de besparing van energie en het be nutten van alternatieve energie bronnen. In het algemeen onder steunde hij deze projekten maar in enkele gevallen toonde hij zich duidelijk skeptisch over de voor uitzichten op succes met name ten aanzien van aardwarmte en het vloeibaar maken en vergassen van steenkool. Wat steenkool betreft werd hij krachtig tegengesproken door de voorzitter van de kommis sie voor energie en onderzoek, de Duitse kristendemokrate me vrouw Walz. Het verslag van de heer Osborn (Cons. GB) hield zich bezig met het tweede verslag van de Kom missie over de verwezenlijking van de doelstellingen voor het jaar I985 van het communautaire energiebeleid. De kommissie stelde vast dat. aangezien er nog steeds geen gemeenschappelijk akkoord is voor een gemeen schappelijk energiebeleid, er bij een nieuwe energiekrizis nog steeds voor de EG geen reëel al ternatief voor steenkool voorhan den is. De kommissie hechtte ver der haar goedkeuring aan het ver slag en de ontwerp-rezolutie van de Italiaan Veronesi over een meerjarenprogramma voor onder zoek en ontwikkeling inzake grondstoffen. Het gaat hierbij o.a. om de exploratie naar ertsen en de verrijking van arme ertsen. Tens lotte aanvaardde de kommissie een pozitief advies van Lord Be- ssborough (Cons. GB) inzake het aktieprogramma voor onderzoek op het gebied van de luchtvaart en beraadde zij zich voor het eerst over een verslag van de heer Fuchs (CD/D) over een programma voor de terugwinning van papier en kar ton. (JPDL) ik haat wssé/v TWEEDE NATIONALE. Eendracht Vrij Aalst, ondanks de gedwongen afwezigheid van het duo Wellekens-Bayens, heeft tegen Visé een zeer degelijke wedstrijd gespeeld. De pioeg van trainer Janssens overklaste zijn tegenstanders vooral op technisch gebied. Een uitstekend sluitende verdediging met een schitterende keeper Moens bleek te sterk voor de weliswaar hard werpende Walen maar tegen het handbalintelect van Eendracht waren de Walen in het geheel niet opgewassen. Voor Rosis Aalst laat de reis naar Hasselt een wrange nasmaak. Inderdaad een communicatiestoornis was er blijkbaar de oorzaak van dat Rosis twee uur later dan Hasselt had voorzien in de Limburgse sporthal toekwam. Aan de be voegden uit te zoeken waar de fout werkelijk lag. De wedstrijd E.V. Aalst - Am. Visé 17-13. E.V. Aalst, dat er voor de wed strijd niet helemaal gerust in was, 'begon uiterst geconcen treerd. Het resultaat liet niet op zich wachen en via 2 straf- worpen, omgezet in doelpunten door De Doncker, en een tref fer van Steemans werd het 3-1 na 10' spelen. Am. Visé werd er erg zenuwachtig onder en dit resulteerde in veel balver lies waarvan de snelle Aal sterse spitsen konden gebruik maken om tot 6-2 uit te lopen na 20'. Via een strafworp nader den de bezoekers tot 6-4 maar 5' voor de rust hadden Van Goethem en Rimbaut de score op 8-4 gebracht. Even voor de rust stopte een uitstekende Moens nog een strafworp en E. Van Goethem legde de rust stand vast, 9-4. Onmiddellijk na de hervatting pakte Visé uit met een «hardere» aanpak, maar Eendracht liet zich hier door niet van de wijs brengen en Steemans hield de Aalsterse voorsprong op 12-6 6' na de rust. Visé leek zich bij het ver dikt te zullen neerleggen als het laatste kwartier inging met een 15-7 score. Een bezoeken de speler kwam ongeluk! val en moest met een wonde naar het hospits gevoerd worden. Het sj natuurlijk tijdens een bej tijd stilgelegd en daarna Eendracht maar moeilijk in de wedstrijd. Visé kon[ van gebruik maken om het einde tot 15-12 te nad De Doncker zette echter| punt achter deze moeilijke dracht periode met een! treffer en meteen was dej strijd gespeeld. E. Van hem, deze maal opmerkel spelverdeler, zette nogl strafworp om tijdens def laatste minuut. Scoorden Steeman 6, RiJ 2, Van Boxtael 2, Van G< 4, De Doncker 3. Reserven E.V. Aalst - Am. Visé 12f Ruststand 7-10. Scoordê| Jaegher 4, De Cock 4, yens 1, De Coster 2, Vaj Bossche 1. In derde nationale is Brabo Denderbelle er eindelijk in geslaagd zijn eerste puntenwinst te boeken. Dat dit ten nadele gebeurde van Zandvliet, een van de out-siders van deze reeks, bewijst voldoende hoe sterk de meeste ploegen aan elkaar gewaagd zijn. Het werd een mini-score wat nog eens tekenend is voor de be perkte schietkracht van Brabo. De jongens van trainer De Smedt nu amper 39 treffers in vier wedstrijden I Met degelijk handbal spelen alleen kan men het niet klaren, spelers zoals R. De Lat houwer en zelfs M. Hendrickx kunnen hier beslist iets aan doen. H.B.C. Dendermonde blijft de onverslagen leider. Zondag onder vonden de jongens van W. Timmerman heel wat moeite om het vlot spelende en vooral goed afwerkende Heist op afstand te houden, maar het is een feit dat Dendermonde heel wat beter vermag dan hetgeen zij dit seizoen reeds lieten zien. Om een waardige Lige ploeg te worden, iets waartoe zij zeker in staat zijn, moet er vooral overgeschakeld worden op een veel door- dachter handbal. Ondertussen blijken zij toch maar sterker dan hun tegenstanders. De wedstrijden Brabo Denderbelle - Helst 5-4 Deze mini-uitslag laat duidelijk blijken dat er hier geen sprake is van een maxi-wedstrijd. In derdaad, het spektakel werd gekortwiekt door de overmacht van de goed sluitende verde diging op de onmondige aan vallers. Het zag er echt niet zo naar uit toen tijdens het wed- strijdbegin, de eerste minuut was nog niet rond, Michel Hendrickx een breack-out lukte en Brabo direkt op voorsprng bracht. Via een nenalty stelde Zandvliet gelijk en even later maakten de bezekers er 1-2 van. Hendrickx liet daarna een strafworp onbenut. Toen viel de wedstrijd volledig stil. Ge durende lange minuten onder ging de score geen wijzigingen en het was M. Hendrickx die deze dode periode onderbrak met een derde treffer. Zandvliet kon echter nog voor de rust gelijk stellen. Ruststand 3-3. Na de rust werd er zo mogelijk nog moeilijker gescoord. Het duurde ongeveer 10' vooraleer Brabo dank zij een strak schot van R. De Lathouwer er 4-3 van maakte. Kort daarop stopte keeper Heyvaert een strafworp maar ongeveer 10' voor tijd konden de bezoekers opnieuw op strafworp gelijk stellen. Toen 2' voor tijd Zand vliet nog maar eens een straf worp mocht nemen werd ook deze kans, gelukkig voor Bra bo. verkwanseld. Met nog min der dan 10 sec. te spelen kon M. Hendrickx het winnende Brabo doelpunt scoren. Een mini score was het resultaat van een mini-wedstrijd. Scoorden Hendrickx 3, De Lathouwer R. 1, De Lathouwer L 1. H.B.C. Dendermonde Helst 29-24 Dendermonde had duidelijk niet verwacht dat Heist zulk een lastige klant zou worden. Het atletische ploegje uit de Zui derkempen beschikt inderdaad over enkele afsandswerpers die enorm moeilijk te stuiten zijn. Na een gelijk opgaande eerste 5' nam Heist resoluut de lei ding zodat na 10' een 5-7 score op het bord prijkte. Van dan af bleef Dendermonde gedurende lange tijd op achtervolgen aan gewezen. De thuisploeg de nogal wanordelijk werd 10-10 tien minuterj de rust. Heist liet zich niet van de wijs bren^ er was een goede Beno nodig om de achterst! 14-16 te beperken als aanbrak. Onmiddellijk rust milderde Van Hout 16 maar opnieuw was hö dat uitliep tot 15-18. Tot he er wel even dramatij voor Dendermonde. Een Van Der Veken scoordt en als de twee snelle DP mondse spitsen Kerrema Van Hout enkele door| ^verloren ballen kondi machtigen wijzigde hetj strijdbeeld. Er waren speeld als een door man uitgelokte strafwor||D| Van Der Veken in doll" werd omgezet. Vlak daai Heist een strafworp onbe meteen was er weer verti in de Dendermondse plo IS bal werd nu toch iets r IJK® rondgespeeld en nu w Heist dat paniekerig gir geren. Dit was duideli doende voor het over m varing beschikkend monde en Timmerman; aangespeeld door B. kon nog een 29-24 einj op het scorebord brengt titein Van Hout zei hetl lijk «Wij spelen nietl maar toch blijven wij wj Scoorden Van de Timmerman 5, Van Hout kii| Wuest 4, Van Der Vefhooe Kerremans 3. - Reserven Dendermonde - Heist i-IJ de s no Ie Ic Ie kc lede 0 voric te k rdaa< De irend de c inute is ha eidin< BEVORDERING. In de bevorderingsreeks droeg één wedstrijd de volle belang stelling weg. Jochewoa Aalst ontving leider Haacht en de Aal- stenaars lagen erop gebrand de leiders te verslagen. Tot groot spijt van Ajax Lebbeke bleek Haacht toch de betere ploeg zodat er nog steeds 2 leiders aan de top van het klassement prijken. De wedstrijden S.K. Grembergen II - Lokeren 11-10 Een er flink op vooruitgaand Lokeren heeft Grembergen II het vuur aan de schenen ge legd. Na een kwartier spelen leidde Lokeren met 0-3 en toen de rust aanbrak waren het nog steeds de bezoekers die de leiding in handen hadden. Vier minuten na de rust stelde G. De Jonghe gelijk maar opnieuw kon Lokeren scoren (5-6). Toen sprak de grotere ervaring van enige G.~embergse spelers en via Van Heck, G. De Jonghe en tweemaal Hans Van Haute werd de definitieve kloof geslagen 8-5 na 47' spelen Lokeren kwam nog terug tot 11-10 drie minuten voor het einde maar de overwinning liet G.S.K. fl niet meer ontglippen. Scoorden G.S.K. II H. Van Haute 2, G. De Jonghe 4, Fr. Van Heek 2, Van Ransbeeck 1, St. De Swaef 2. - Lokeren Sonck 5, Arbijn 2, De Corte 1, Symoens 2. D.B. Zwijnaarde II - Sparta Aalst I 11-28 Sparta Aalst I leidde na 10' reeds met 1-7 tegen een moe dig maar zwak Zwijnaarde II. Even viel Sparta dan stil maar via 2-9 na 20' werd de rust bereikt met een 5-15 score. Na de rust exakt hetzelfde spel- beeld. Via 7-19 na 40' werd het 9-25 5' voor het einde. Zoals verwacht, geen problemen voor de ploeg van kapitein M. Loo- tens. Scoorden G. Corthals 4, M. Veriée 7, Mare Lootens 4, Dirk Corthals 4, S. Bomon 5. Verbestel 4, De Smedt 1. D.B. Zwijnaarde I H.B.C. Ajax II 21-15 Na een gelijkopgaande eerste helft werd de rust bereikt met een 10-10 score. Ajax II had zelfs via 0-2 een 3-5 voorsprong bewerkstelligd tijdens het wed- strijdbegin. Tijdens het begin van de tweede helft kon de thuisploeg een offensief inlui den waartegen Ajax niet be stand bleek. Het buiterlterrein te Zwijnaarde bezorgde Ajax II aanpassingsproblemen. Ajax II J. Jacobs, F. Hofman 4, Van Geel 4, A. Mertens 2, J. De Lathouwer 3, H. De Leeuw, E. Vermeir 1, J. Van Henden, H. Hanskens 1. 5.K. Grembergen I - Sparta Aalst II 30-2 Zoals de einduitslag het duide lijk laat blijken werd deze wed strijd een lachertje voor de thuisploeg. De piepjonge Aal sterse spelertjes weliswaar ge- ruggesteund door enkele vete ranen, konden uiteraard niets inbrengen tegen G.S.K. I Bij de rust wees het scorebord 14-0 aan en het duurde tot de 24e minuut vooraleer Sparta langs E. Van Temsche kon sco ren. Nog te vermelden dat de 43-jarige E. Bomon tijdens deze wedstrijd een vingerbreuk op liep. Scoorden G.S.K. I De Saeger 5, K. Vinck 3, P. De Swaef 4, F. Van Heek 2. H. Trienpont 3, Dauwe 4, Seghers 8, De Jonghe G. 1. Jochewoa Aalst - H.C. Haachtse 17-22 Voor de komst van de leider stonden de verwachtingen hoog gespannen te Aalst De ploeg van voorzitter W. Veriée speelde echter niet op zijn nor- maal peil. Vooral de verdedi ging bleef onder de maat en dit vergemakkelijkte natuur lijk de taak van de bez< Het begon goed voor j woa toen E. Verhaeren de score opende. Het s liep vrij gelijkopgaand m ndag 4-4 na het eerste kwartijasrot Haacht vooral gebruik i van zijn snelle spitsen uitlopen bij de rust. Na t hetzelfde spelbeeld. Jocnten speelde goed meer mondse flaters in verdediging o rtieze digden ook keeper Vaita fa\ genhove. In aanval bl aar Verhaeren scoren maar kon tein Eckeman ligt duidt n zijr -een knoop met zijn afwe inne gaven. Jochewoa was o< te spreken over de wc leiding waar vooral rechter De Kinder het schaap was. Scoorden E. Verhaerej Huylebroeck 5 - Eckem Aj Huybrechts 1 - Redant 1 pendaele 1. E klas tw< IA/ "Pfc USA toofi} t&vete Tu/A4,f muureij eet* \/£0UUs AAUhetfiu

De Voorpost | 1977 | | pagina 20