LIEFHEBBERSSPORT AALST Setokdamesvoetbal F.C.HARDY WINT TOPPER Damesvoetbal B.V.B. (Kamillekes) P. RONSE - KAMILLEKES 0-7 PUIKE UITZEGE Setokdamesvoetbal VAN DURME TILT R.B. NAAR DE ZEGE Minivoetbalkompetitie Jeugdhuizen TUF TUF SNOEPT PALLIETER PUNT AF Mijlbeek Apostelken wint Aalsterse Derby Bnbalploeg ^reddy Girls heeft op de negende speeldag geen al te beste leurt gemaakt. Het moest bij F.C.Hardy een zwaar passief anvaarden. Het gevolg van die nogal frappante nederlaag is at Freddy Girls zo goed als afgeschreven is voor het titelde- at, dat nu nog een aangelegenheid V.K.Hamme-F.C. Hardy Het was Emilia Roels die de „Jont aanstak voor de thuis- iloeg. Deze speelster was foor de gelegenheid naar de lanval overgeheveld en oonde al onmiddellijk haar loelpunteninstinkt. Het werd -0 door een fraai doelpunt van iimonne De Waele die de be- oekende doelwachtster fusi lleerde. Veronique Bauwens zifou herleiden tot 3-1. In het ersté kwartie; na de rust wam het verwachte offensief nc an Freddy Girls doch tot doel- tinten kwam het niet. Wat •b, neer islëij een counter van De- krausnay werd het 4-1. Meteen oelde ook het bezoekend of- id«ensief. Marianne De Baere jkte nummer vijf terwijl Annick Coles kon milderen tot 5-2. Bij F.C.Hardy waren Emilia Roels, Marianne De Baere en Lut- garde Eeckhout de beste speelsters. Bij Freddy Girls was er een opgemerkte verrichting van Leona Van Damme, Maria Glorieux en Hugette De Paepe. De wedstrijd V.K.Hamme-Real Superial hoeft niet te veel kommentaar. De 11-0 cijfers onderstrepen voldoende het overwicht van de thuisploeg die vooral in Hilda Vercauteren een prima afwerkster had. Ze scoorde een half dozijn doel punten. Pascale Cornelis(2), Marleen De Meyer en Greta Berckmans deden de rest. R.S. eindigde de wedstrijd met acht speelsters. D.N.Haaltert kreeg op eigen veld het deksel op de neus van F.C.Leberg. Conny Adam zette de thuisploeg wel op voorsprong;doch deze was bij de rust reeds gecorrigeerd. Viviane Suys lukte de gelijkma ker. In de tweede periode beij verden de beide ploegen zich om het winnende doelpunt te scoren. Uiteindelijk kon Louisa Osselman de bezoekers op winst zetten. Al met al toch een verdiende zege. Beide ploegen lieten nog een paar zeer bruik bare kansen liggen. De uitstagen: DN.Haaltert-F.C.Leberg 1-2 F.C.Hardy-Freddy Girls 5-2 V.K.Hamme-Real Superial 11-0 De stand: 1.F.C.Hardy en V.K.Hamme 13 p. 3. Leberg 10 p. 4.Freddy Girls 10 p 5.DNHaaltert 6 p. 6.Real Supe rial 2 p. Het programma: Freddy Girls-Real Superial V.K.Hamme-DN.Haaltert. J.V.H. iamillekes heeft eerder gemakkelijk een royale uitzege be haald bij het zwakke Sparta Ronse. De blote cijfers duiden op i «en haast bestendig ovenwicht van de bezoeksters dat pas in Kille tweede speelhelL voldoende werd gekonkretizeerd. Want Ki n de eerste tijdspanne kon Ronse de averij tot twee doelpun- en beperken. iet duurde slechts een paar ninuten vooraleer de Aalsterse neisjes op voorsprong liepen, let openingspunt werd door Hicole Boone gescoord. Aan Ie basis ervan lag een opruk- n,en van Greta Van Hauwermei en. De strakke voorzet werd loor Boone tot een treffer om- lebogen. Als de thuisploeg dan de volgende minuten van en nieuwe opdoffer gespaard ai leef dan was dit vooral te dan- an en aan haar doelwachtster Jo 'an Schorisse, die met de noeilijkste ballen raad wist. Het °$verwicht van Aalst resulteerde een indrukwekkende reeks oekschoppen die echter zon- er gevolg bleven. In de 34® linuut viel dan het lang voor- ien verwachte tweede doel- bi; unt. Een afstandschot van Mia ergant werd onvoldoende eggewerkt en Veerle De Wint rofiteerde van dit foutje om er •2 van te maken en de partij Idus in een definitieve plooi te iggen. Onmiddellijk na de rust c-h ïp Aalst op nieuw storm op het Del van de thuisploeg. De ver- o ediging begaf praktisch on- uddellijk onder de felle druk. rees Van Geert zette 0-3 op de lei.Ooknummerviernamde Kamillekes spits voor haar re kening. Het was een felle knal waarbij de bal zo door de han den van Van Schorisse ritste. Toen nam Ronse zijn toevlucht tot een versterkte verdediging. Het graafde zich voor zijn zijn doelmond in. Men moest Trees Van Geert net bij het strafschopgebied tegen de vlakte werken om een nieuwe infiltratie te voorkomen. De vrij schop belandde in de muur. In de 43® minuut kwam Kamille kes aan forfaitcijfers. Een voor zet van Trees Van Geert werd door Nicole Boone met sukses overgenomen. De bal streelde nog net de onderkant van cje deklat. De Aalsterse doelwachtster die een zeer rustige doch koude namiddag sleet moest in de 60® minuut op de proppen om Baecke die was uitgebroken te stoppen. Trees Van Geert maakte het half dozijn rond. Kamillekes ge raakten daarna niet meer weg wijs in de tot zelfs negen speel sters opgevoerde Ronse- verdediging. Ze pakten dan toch uiteindelijk uit met af standschoten langs Greta Van Hauwermeiren en Mia Sergant. Monique De Schrijver legde met een 18 karaat treffer de zware eindcijfersvast. Hetterri- toriaal overwicht die de Aals terse meisjes over de ganse wedstrijdduur opbracht werd ook op afdoende wijze geillus- treerd door de hoekschoppen. Kamillekes mocht er liefst ne gentien trappen. Zondag 4 de cember wordt het echter een belangrijke speeldag die niet al leen de herfstkampioen zal aanduiden, maar die tevens ook beslissend zou kunnen zijn voor de verdere verloop van de kompetitie. Zultse en Kamille kes kruisen met elkaar de be nen. De Aalsterse meisjes houden momenteel de koord dank zij een gewonnen wed strijd meer. Zoals Kamillekes momenteel draait mag men al leszins een zege voorspellen tegen Rivaal Zultse. J.V.H. Uitslagen: Bellem - Gent 0-0 Ronse-Kamillekes 0-7 De Stand: 1. Kamillekes Aalst 9 7 29- 4 15 2. Zultse V.V. 9 6 22- 3 15 3. Gent8 3 18- 7 9 4. Bellem 9 4 23 13 9 5. Zomergem 10 2 15-29 5 6. Ronse 9 0 2-52 1 Op de dertiende kompetitiedag heeft in de ligaklasse het veldvoor- deel een dominerende rol gespeeld. Het was inderdaad zo dat de thuisploegen twaalf op twaalf op hun aktief kregen. Een paar onder hen deden het zelfs met frappante cijfers. Zo won FC Moerstraat vrij vlot van Ocarina. an de Korporatipve kompetitie (EL) De Moerstraatschutters waren eens te meer op de afspraak en besloten zesmaal zegevierend de voldragen aanvalsakties. Uit die 6-0 cijferverhouding kan men al voldoende afleiden dat de thuisploeg haar tegenstrever prak tisch volledig domineerde en dan ook meermaals in het nauw dreef. Scholliers, Van Audenhove en Puttemans waren goed voor elk twee doelpunten. De 7-1 neder laag van SB Stylor, die aan een remonte bezig was, heeft velen de wenkbrauwen doen fronsen. Het is evenwel zo dat S B. met slechts acht spelers in het veld kwam en zelfs op een bepaald ogenblik tot zeven werd herleid. Het hoeft nauwelijks te worden aangestipt dat de gasten in deze ongelijke strijd dan ook roemloos ten onder gingen. Bij de rust was het vonnis over Stylor reeds geveldHet keek toen tegen een 4-0 achterstand aan. Hugo Corte (2): Van den Bossche (2), De Cuyper (2) en Sneyders lukten de doelpunten voor Leeuwerik. Uit een straf schop haalde Saeys het eerreddend doelpunt. Dat Snas het bij FC Jaca moeilijk zou hebben lag voor de hand. Dat het echter een dergelijke zware nederlaag zou oplopen lag echter minder in de lijn van de verwachtingen. In de tweede klasse werd de spanning aan de top op de jongste speeldag nog meer toegesplitst. St.-Anna liet zich op zijn eigen terrein verrassen door een degelijk en ook efficiënt spe lend Arendzonen. De leider liet een punt glippen en meteen voelt het nu de adem van Apostelken in de nek. De draw die Arendzonen bij de leider voor mekaar trapte kan men bezwaarlijk onverdiend noemen. De gasten stonden daar bij nog vrij snel numeriek in de minderheid toen de scheidsrechter aan Vinck rood toonde. St.-Anna dat al onmiddellijk de aanvalstrom roerde kwam langs De Vuyst na amper vijf minuten op voor sprong. En het werd ei zo na 2-0 toen dezelfde speler alleen voor doel opdoemde doch de bezoe kende doelman redding bracht In plaats van 2-0 was het in het kwar tier 1-1. Bij een felle tegenaktie lukte Meganck het gelijkstellende doelpunt. Dan kwam de uitsluiting van Vinck doch dit had als gevolg dat de bezoekers zich nu met ver dubbelde ijver in de strijd zetten. En met een zeker sukses. Het werd 1-2 langs Van der Borght. St.- Anna kwam terug langs De Vuyst. doch op slag van rust werd het opnieuw op achterstand getrapt door Van der Borght. In de tweede periode ging de thuisploeg dan op zoek naar de gelijkmaker. Ze bouwde zich wel een veldmcer- derheid op doch haar verdediging moest toch een paar stekelige be zoekende aanvallen keren Toen had St.-Anna zelfs geluk dat het een uitstekende doelman Jaspers, die de geschorste Anne verving, tussen de palen had. Deze verhin derde een paar doelpunten. In de. 80*' minuut werd het 3-3. De Ncve vlamde de bal tegen de dwarslig ger. De Corte verwerkte in eigen muit. Al met al een verdienstelijk rezultaat voor Arendzonen. VK Moorselbaan - RB Zottegem was ondanks het feit dat het speelveld verre van in een ideale staat lag een genietbare wedstrijd die de stempel Van Durme droeg. Deze zette met vier doelpunten het ver schil op het scorebord. Nummer vijf was een own goal van De Wuffel. R.B. moest nochtans tweemaal in de achtervolging. Van de Plas zette de thuisploeg aan de leiding, doch net voor de rust zorgde Van Durme voor jdens het weekeinde werd de aandacht gaande gehouden door e Aalsterse Derby. Het was geen sinecure bij voorbaat te tippen een winnaar. Ingewijden hielden het echter bij M. Marlens Sport ich Mijlbeek Apostelken stuurde die verwachtingen in de war i overwinning van Mijlbeek was reeds vroeg een voldongen feit. Martens Sport werd blijkbaar verrast door de snelle start van n tegenstander die fluks naar een 2-0 voorsprong klom. Deze Jorsprong kwam vooral tot stand langs een opportune Van Lier- Martens Sport ging dan manmoedig in de achtervolging en gaf en de indruk het uiteindelijk op een onbeslist te zullen gooien. Op itcruciale moment miste men echter een hoekschop-strafschop, elet op de spelontwikkeling had de thuisploeg wel aanspraak op halve inzet kunnen maken. Het werd een spannende wedstrijd evenwicht. Dirk Verhofstadt trapte de thuisploeg opnieuw op voorsprong maar toen begon pas voorgoed het recital Van Durme dat slechts eindigde toen de gasten op veiligheid liepen. Aelbrecht zorgde voor 3-5 eindcijfers. Bij Zottegem waren de beste spelers Van den Berghe, Van den Dries- sche. De Smet, De Clercq en uit eraard Van Durme. Bij Moorsel baan: doelman Becker, die nog een paar doelpunten kon verhinde ren. Leemans en Van de Plas. FC Parking moest op eigen veld een punt aan Groenwit afstaan. De gasten kwamen zelfs een paar keer dicht bij de zege, doch als het niet zover kwam dan was dit te danken aan de knappe verrichting van de Parking-doelman Frans Vercauteren. Herwig Petré scoorde voor FC. Parking. Paul Van Hoefs voor Groenwit. De wedstrijd Tripoli werd afgelast wegens de onbespeelbaarheid van het terrein, terwijl PZN Aalst- Blauwwit (b) niet werd gespeeld omdat het Stadsbestuur wegens de slechte weersomstandigheden de toegang tot het speelveld had ver boden. De Setokvoorzitter die om trent deze beslissing niet werd verwittigd, zodat beide ploegen zich aanboden en onverrichter- zake op hun stappen moesten te rugkeren, zal hiertegen heftig pro testeren. JVH SETOKVOETBALVERBOND GEWEST AALST De uitslagen Ligaklasse Leeuwerik-SB Stylor 7-1 FC Jaca-Snas 5-1 St. Meldert-Sp. Appels 4-2 Blauwwit (a)-OC Aalst 2-0 FC Moerstraat-Ocarina 6-0 Heizijde-FC Sport 3-1 Tweede klasse VK Moorselb.-RB Zottegem 3-5 St.-Anna-Arendzonen 3-3 SK Leeuwk.-SV Apost. 0-10 PC Parking-Groenwit 1 -1 Tripol ï-J. Welle afg. PZN Aalst-Blauwwit (b) afg. De stand: 1FC Moerstraat 22 p.; 2. FCJaca20p.;3, Heizijde 13 p.; 4. Leeuwerik 12 p.; 5, Snas 12 p.; 6. Blauwwit (a) 12 p.7. St. Mel- dert 12 p.; 8. Ocarina 11 p.; 9. SB Stylor 10 p.; 10. OC Aalst 8 p.; 11FC Sport 7 p.; 12. Sp. Appels 3 P- Tweede klasse: ISt.-Anna 23 p.; 2. SV Apostelken 22 p.; 3. Arend- zonen 17 p.; 4. RB Zottegem 16 p.; 5. J. Welle 13 p.; 6. VK Moor selbaan 12 p,; 7. Blauwwit (b) 10 p.; 8. Groenwit 10 p.: 9. Tripoli 7 p.; 10. PZN Aalst 7 p.; 11. SK Leeuwkens 5 p.; 12. FC Parking 4 P Het programma voor 3.12 Ligaklasse Heizijde - Leeuwerik 5.B Stylor - F.C. Jaca Snas - St. Meldert Sp. Appels - Blauwwit (a) O.C. Aalst - F.C. Moerstraat F.C. Sport - Ocarina Tweede klasse PZN Aalst - V.K. Moorselbaan R.B. Zottegem - St.-Anna V.K. Arendzonen - S.K. Leeuw kens S.V. Apostelken - F.C. Parking Groenwit - Tripoli Blauwwit (b) - J. Welle FC Snas Aalst kon het op de jongste speeldag niet waarmaken (EL) FC Jaca Aalst dat nog steeds in koers i. r de titel (EL) Op het tijdens het voorbije weekeinde af te werken pro gramma kulmineerde de wedstrijd Pallieter-Tuf Tuf vooral belangrijk voor de thuisploeg, die in geval van nederlaag voeling verloor met de kopploeg St.Joris. Het werd een tame lijk nerveus geval, vandaar dat de beide ploegen moeilijk tot een voldragen aanval kwamen. die door heel wat kijkers werd gevolgd. Voor M.M.A. scoorde Eddy Everaert. De opdracht die Ford Aalst voor de voeten kreeg was geen klusje. De Aalstenaars moesten Heule in eigen vesting be kampen en de thuisploeg aasde op een overwinning. Vooral dan na het falen van vorige week. Aalst moest optornen tegen een fel gemotiveerd Lecot, en heeft de vlag aan de zegemast gehesen. Ford profiteerde van een mis- sertje in de Heule verdediging om de zege vast te leggen. J.V.H. De uitslagen: M. Martens Sport - Mijlbeek A.A. 3-4 L. Heule - Ford Aalst 5-6 De spelers vonden mekaar slecht en vaak kwam de voor zet ook in verkeerde voeten. De thuisploeg zou dan toch naar voorsprong klimmen dank zij de vrijgevigheid van de Tuf Tuf verdediging. Jacobs strafte de misser genadeloos af. De gas ten waren door deze treffer niet aangeslagen en zorgden voor promt antwoord. Nu gebruikte De Wilde een flater in de Pallie ter verdediging cm het score bord in evenwicht te zetten. Ja cobs de boeman voor de be zoekende defensie zou nog voor de rust Pallieter opnieuw aan winst helpen. De tweede speelhelft was alleszins meer genietbaar. De beide ploegen bouwden nu beter de aanval sakties op. Bij een uitschieter van Jacobs moest stopper Janssens naar de noodrem grij pen en het werd strafschop. Deze werd door De Deckerfeil- loos getrapt. In de resterende minuten beijverden de beide ploegen zich om 't winnende doelpunt te scoren doch het bleef bij de 2-2 stand. Jacobs werd in de strafschop zone nog wel foutief gestopt doch de scheidsrechter liet ge woon doorspelen. Het was wel zo dat de ontgoocheling groot was in de Pallieter rangen. Men had trouwens stellig op de volle inzet gehoopt. In de lagere re gionen was Spekuon-Liludame van belang. De thuisploeg haalde een kleine zege en nam meteen afstand van de laatst- geklasseerden. Fabrieksken had het niet moeilijk om tegen hekkensluiter Kreja royaal te winnen. De thuisploeg zorgde vooreen doelpuntenlawine. De schutters waren ook op post bij St. Joris datZenith er met afge tekende cijfers onderhield. Ter linden en Nijdrop deelden broederlijk de punten na een vrij evenwichtige wedstrijd. Eu reka kon in zijn thuiswedstrijd met Jome om vier treffers jui chen. Uitslagen Fabrieksken-Kreja St-Joris-Zenith J.V.H. 9-2 6-2 Spokuon-Liludamo 2-1 Efsee-Twentiers (afgelast) Eureka-Jome 4-0 Terlinden-Nijdrop 1-1 Pallieter-Tuf Tuf 2-2 rust: Ypsilon Algemeen klassement 1. St-Joris 13 23 2. Pallieter 11 19 3. Fabrieksken 12 18 4. Tuf Tuf 13 17 5. Nijdrop 12 14 6. Efsee 11 13 7. Terlinden 12 11 8. Zenith 11 11 9. Eureka 12 10 10. Twentiers 10 9 11. Ypsilon 12 9 12. Jome 11 6 13. Spokucn 12 6 14. Liludamo 11 4 15. Kreja 11 3 (-2) Wie speelt waar zondag 4 december (aanvang 14u30) Fabrieksken-Liludamo (Im- merzeel) Tuf Tuf-Twentiers (de keizer) Ypsilon-Jome (mercedes) Nijdrop-Pallieter (Opwijk) Kreja-Terlinden (Osbroek B) Eureka-Zenith (Dendermon- de) eerst naar JH Efsee-Spokuon (Osbroek A) rust" St -. Inrie De Voorpost - 2-12-1977 - 27

De Voorpost | 1977 | | pagina 27