LIEFHEBBERSSPORT AALST lamesvoetbal B.V.B.(Kamillekes) M.T.S.A. voetbal Jultse V.V. - Kamillekes 2-2 Kickerverbond A.T.LB. -llONS PUB KLOPT LEIDERS! Setok voetbal F.C. JACA OP EEN PUNT VAN MOERSTRAAT OUDE MOLEN OUTSTANDING De Voorpost - 9-12-1977 - 23 5' i'jlfs het vroege St. Niklaasgeschenk dat de scheidsrechter vilder de vorm van een doelpunt aan Zultse ten geschenke if, de ifidr 54nne de bal had niet eens de fatale lijn overschreden, heeft illlekes Aalst de verdiende titel van herfstkampioen niet linnen ontnemen. iaat ltse totaliseert wel evenveel nten als de Aalsterse klub ch deze won een wedstrijd ier. Kamillekes heeft met opvallende regelmaat de ste kompetitieronde door- leeld. In de meeste wed- n legde 't een opval- superioriteit aan de dag plukte hiervan dan ook de iten. ik Zultse V.V. kon de Aals meisjes niet stoppén. ize hadden in normale om- ligheden ook de topper iten winnen doch de iidsrechter blies zeker niet hun voordeel. Integendeel, in de stand nog 0-0 luidde, m noteerde de 25e minuut, iam Trees Van Geert in een $er gunstige score positie ich werd tegen de vlakte ge- gd. Eenieder verwachtte er :h aan dat de scheidsrechter iar de elfmeterstip zou wij- J|n, doch tot grote consternatie pe Aalsterse en tot verbazing (de Zultse rangen werd het jiter een onrechtstreekse (schop. jmillekes klom in de 32e mi- ng jut naar voorsprong, nadat lt de Zultse doelmond gedu- et nde een kwartier had bele- 8l1 3-L gerd. Het zag echter door een nieuwe scheidsrechterlijke dwaling die voorsprong genoe- traliseerd. Bij een van de wein ige V.V. tegenstoten viel Nicole Bulque over de door Christine Van Hende geblokkeerde bal. De vrijschop werd door Magda Bambust gekeerd doch de bal sloeg tegen de paal en werd door Hilda Sergant ontzet. Een ieder viel bijna achterover toen de ref naar het midden van 't terrein wees en aan de thuis ploeg een doelpunt toekende. Het hoeft dan ook nauwelijks te worden aangestipt dat de Aals- terse/féisjes gedurende meer dere minuten aangeslagen wa ren. Het protest was wegge wuifd. Na de rust trokken de be zoeksters alle Registers open en kwamen opnieuw op winst. Een aarzelende De Meerlaen miste de interceptie en Nicole Boone kon de bal meepikken. Ze lanceerde uitstekend Trees Van Geert en deze schoot on houdbaar in. Toen had men nog vijftien minuten wedstrijd voor de boeg. Kamillekes bleef voluit de aanval spelen doch kon de cijferverhouding niet wijzigen. Uit een ver ontzetten sproot dan het tweede Zultse doelpunt. Een misverstand in de Aalsterse verdediging had een own doelpunt tot gevolg. Aalst zou in de slotminuten nog fel aandringen en de thuisDloea met de rug tegen de muur zet ten. Het had pech toen bij een kei van Trees Van Geert de bal tegen de doelpaal spatte. Al met al en gelet op de spelont- wikkeling verdiende Kamille kes de overwinning. Alles laat voorzien dat de Aals terse meisjes in de tweede kompetitiehelft zullen bevesti gen. Tenslotte blijft ons alleen nog de Herfstkampioen te komplimenteren met het be haalde resultaat. Speelden voor Kamillekes: Magda Bam bust; Hilde Sergant - Ingrid Peerlinck - Kristine Van Hende Muriel Mac Kenzie - Mia Ser gant - Monique De Schrijver - (Ingrid Van den Neucker) - Greta Van Hauwermeiren - Veerle De Winter - Trees Van Geert - Nicole Boone. Wissels: Maria Schollaert en Brigitte Limbourg. Nu zondag Tim 15 uur speelt Kamillekes een vriendschappe lijke wedstrijd tegen Ex Puurs op het terrein van het Beuken hof te Aalst. Rangschikking na 4.12.77 1. Kamillekes Aalst 10 7 1 2 31 6 16 2. Zultse V.V. 10 6 0 4 24 5 16 3. Gent 8 3 2 3 18 7 9 4. Bellem 9 4 4 1 23 13 9 5. ZomergemlO 2 7 1 15 29 6. Ronse 9 0 8 1 2 52 1 iet tcde ereklasse kon men de ji rste nederlaag van Tinne- anys optekenen. Vooral het c Ruysseveldt en Geyst rgden voor een onverwachte M3 thuiszege. Colibri kwam rrassend sterk naar voor de in zijn partij met Los Nidos. 3in steengoede Fikken Ver- moesen bracht een verdiende drawn op het bord. De over winningen van Gemeente vrienden en Tonneken waren te verwachten resultaten. In de promotiereeks viel vooral de overwinning van Derby te gen Vicky's op. De thuisploeg kon bogen op een sublieme Annelies Van Eyck die flink ge steund door Frank Verschue- ren de beslissende partijen op haar naam bracht. Schuurken won vrij gemakkelijk van een moedig Kantientje. De overwinningen van Jorda- ches en Queenkickers kwamen nooit in het gedrang. rploeg De Mediovnenden nipt winnaar van Platform (EL) -T In de zaterdagkompetitie Reeks II is de beslissina aevallen. F.C. Oude Molen heeft inderdaad nog maar 'eens aangetoond dat 't geen toevallig leider is. Het klopte zijn rivaal F.C. Zonneboys met 5-0. En die verhouding spreekt uiteraard voor zichzelf. Oude Mo len heeft zijn voorsprong tot zes punten opgevoerd en mag nu met gerust gemoed de komende evenementen afwachten. Het scena rio van de topper Oude Molen-Zonneboys kan vlug worden ge schreven. In deze snel gespeelde wed strijd vormde de thuisploeg het meest homogene geheel. Ze bouwde de beste aanvallen op en vergat ook de afwerking niet. Een nochtans goed spe lende bezoekende doelman kon niet verhinderen dat na amper elf minuten Huys reeds de lont aanstak. De thuis ploeg bleef komen en Haaltert liep nog meer averij op. Ever- aert voerde nog voor de rust de cijfers tot 3-0.óp. Na de kamp wisseling meende men aan vankelijk dat de gasten uit een ander vaatje zouden tappen doch de afwerking faalde. Doelman Van der Steen moest slechts een paar keer de han den uit de mouwen steken. Toen Oude Molen opnieuw aan 't kommando kwam werd Pots in de strafschopzone tegen de vlakte gewerkt en de straf schop werd tot een doelpunt omgebogen.Uit een persoonlijk nummertje met een preciese boog besloten haalde Pots de zware 5-0 eindcijfers. Tegen een van meet af aan numeriek in de minderheid spelend Ex celsior kreeg St. Gedula het slechts een keer benauwd. Voor de rest domineerde de thuisploeg volop, wat trouwens door het eindresultaat in de verf wordt gezet. F.C. Jaca - Pre- cam werd een eenrichtingsver- toning. De thuisploeg luidde van meet af aan de aanvalsklok en bracht dit overwicht ook konkreet op 't scorebord. In de zondagkompetitie maakt St Job momenteel goede sier. S.K. Kruis verdedigde zich wel manmoedig doch bleek niet opgewassen tegen een flink kombinerend St Job dat trou wens ook bij de laatste stoot weinig of niet faalde. Adelaars-Tomarcha werd een genietbare konfrontatie die op een billijk gelijk spel uitdraaide. Stampa dat van meet af aan numeriek in de minderheid stond kon het natuurlijk niet bolwerken tegen V.K. Star Boys. Het werd een eentonige match die voor de thuisploeg op de koop toe nog een wrange na smaak zal krijgen. Immers twee Stampia spelers keken, en ze ker niet ten onrechte, tegen rood aan. F.C. Nieuwe Wijk is er niet ingeslaagd V.K. Inno op eigen veld de das om te strik ken. Na tien minuten was het al 1-0. Toen was er een solo nummer van Renier die de Nieuwe Wijk verdediging oprol de, doelman Bosman inkluis, en de bal beheerst in het ledige doel trapte. Nieuw Wijk trachtte op deze opdoffer te reageren doch werd goed opgevangen door de Inno verdediging. In het O.C. Aalst heeft in de wedstrijd met leider F.C. Moerstraat met het gelijkspel een billijke beloning gekregen. Wat meer is, O.C. had zelfs een overwinning met een doelpunt verschil kunnen verantwoorden. Het lag tegen de leider trouwens nooit onder. O.C. Aalst is immers steeds de boeman geweest voor F.C. Moerstraat en ook nu werd geen afbreuk gedaan aan die traditie. De thuisploeg keek tweemaal tegen een doelpunt achter stand aan doch kon deze tel kens ophalen. Het werd een spannende partij waarop de heroptredende Luk Corten zijn stempel drukte. Voor O.C. Aalst scoorden Van Vaerenbergh en Caudron. In de wedstrijd Snas-St.Meldert gingen de meeste doelkansen naar de thuisploeg die dan ook de balans in haar voordeel zet te St. Meldert dat zich zeer sportief teweerstelde lukte het eerreddend punt langs Bau- wens. Het broederpaar Antoine en André Coppens brachten de doelpunten aan, terwijl de duo's De Wilde en De Schaepdrijver zich insgelijks in de kijker hesen. F.C. Jaca heeft het zwakke S.B. Stylor afge straft. Het won als het ware met de vingers in de neusgaten. Door het halve falen van de lei der heeft F.C. Jaca nu plots uit zicht op de titel. Bij Sp. Appels kreeg Blauw wit (a) het niet te breed. Het geraakte slechts met klein verschil over n Kra nig verdedigende thuisploeg. F.C. Sport heeft in de wedstrijd met Ocarine vrij afgetekende cijfers laten neerschrijven. Ocarine werd doorgaans onder een zware druk gezet met alle gevolgen vandien. Het verde digde daarbij te krampachtig om de nederlaag binnendeper- ken te kunnen houden. Het kon op de koop toe Walraevens niet stuiten. De laatste bracht een hat trick op zijn naam. Schelle- kens en De Brandt hielpen het zware vonnis voltrekken. In de tweede klasse heeft leider St Anna voor een ophefmakende verrichting gezorgd. Stellen we dat we R.B. Zottegem dat de week tevoren een markante zege had geboekt, tot heel wat beters in staat hadden geacht. Het moest nu echter een frap pante nederlaag toestaan, te gen een onlkèienae leiders- ploeg. St. Anna dat op de koop toe met vier invallers speelde, dreef_ H.B. meermaals in de verdrukking, wat trouwens door de 2-6 cijfers werd weergege ven. Roelandt stak met een puike kopbal de lont aan. De Neve verdubbelde de voor sprong. Doch toen sloeg R.B. terug. Bij de rust was het echter al 1-3. Na flink voorbereidend werd van Roelandt was het voor De Neve een koud kunstje om de R.B. doelman te klop pen. In de 55e minuut kreeg de thuisploeg dan opnieuw enige hoop toen de stand tot 2-3 werd herleid. Die illussie wérd dan vijf minuten later vergruizelde door Heack. De Vuyst maakte het half dozijn rond.. TripoliJiet bij Groen-wit in 't laatste kwar tier een langs De Vreese en Van Damme opgebouwde 0-2 voorsprong glippen. Langs Ghijsens, De Maeyer en d'Hoe kwam groen wit nog onver hoopt aan de overwinning. J.V.H. DE UITSLAGEN Ligaklasse: Heizijde - Leeuwerik 4-2 S.B. Stylor-F.C. Jaca 3-11 Snas - StMeldert 3-1 Sp.Appels-Blauw Wit (a) 2-3 O.C. Aalst-F.C.Moerstraat 2-2 F.C.Sport-Ocarina 5-1 Tweede klasse PZN Aalst- V.K.Moorselbaan 0-2 R.B.Zottegem-St.Anna 2-6 v.k.Arendzonen-S.K.Leeuwkens 0 S.V.Apostelkens-F.C.Parking 4-0 Groen wit-Tripoli 3-2 Blauw wit (b)-J. Welle 3-3 De stand: 1. F.C. Moerstraat 23 p., 2. F.C. Jaca 22 p., 3. Heizijde 15 p., 4. Snas 14 p., 5. Blauw wit (a)- 14 p., 6. Leeuwerik 12 p., 7. St.Mel- dert 12 p., 8. Ocarina 11p., 9. S.B. Stylor 10 p., 10. O.C. Aalst 9 p., 11. F.C. Sport 9 p., 12. Sp. Appels 3p. Tweede klasse: 1. St.Anna25 p., 2. Apostelken 24p., 3. Arendzonen 17p., 4. R.B. Zottegem 16 p., 5. J. Welle 14 p., 6. V.K. Moorselbaan 14 p., 7. Groen wit 12 p., 8. Blauw wit (b) 11 p., 9. Tripoli 7 p., 10. S.K. Leeuwkens 7 p., 11. PZN Aalst 7 p., 12. F.C. Parking 4 p. Het programma voor 10.12 halt uur kwamen de gasten dan toch langszij dooreen doelpunt van Coen, waartegen Uytter- sprot werkelijk niets vermocht. In de tweede periode kreeg men ongeveer hetzelfde spel- beeld. De beide ploegen trokken om de beurt in de aanval doch de wederzijdse verdedigingen bleken op de hoogte van hun taak. In de slotminuten moest doelman Uyttersprot nog «de» parade van de wedstrijd bren gen om zijn ploeg van de neder laag te behoeden. J.V.H. Uitslagen REEKS II F.C.Oude Molen- F.CZonneboys 5-0 F.C.Sint Gudula - F.C. Excelsior 5-1 F.C. Joker Boys-F.C. Jong- Timarcha 0-5 F.C. Jaca II - F.C. Precam8-1 RANGSCHIKKING 1. F.C. Oude Molen 13 25 2. F.C. Jaca II 13 19 3. F.C. Zonneboys 13 17 4. F.C. Sint Gudula 13 13 5. F.C. EXCELSIOR 13 13 6. F.C. Jong-Timarcha 13 13 7. F.C. Precam 13 5 8. F.C. Joker Boys 13 0 ZONDAGKOMPETITIE S.K. Kruis - S.K. SintJob 0-3 F.C. Morta - F.C. Amapolaaf- gel. F.C. Jaca I - F.C. Real Familial: Afgel. S.V. Pelikaan - V.K. Molenstraat 0-3 V.K. Adelaars - F.C. Timarcha 2-2 D.V. Stampia - V.K. Star Boys 0-9 V.K. Inno - F.C. Nieuwe Wijk 1-1 RANGSCHIKKING 1. S.K. Sint Job 14 24 2. F.C. Nieuwe Wijk 13 22 3. F.C. Real Familial 12 19 4. F.C. Jaca I 12 17 5. V.K. Molenstraat 13 16 6. F.C. Morta 12 15 7. V.K. INNO 12 14 8. V.K. Star Boys 13 13 9. F.C. Timarcha 12 10 10. V.K. Adelaars 13 9 11. D.V. Stampia 12 8 12. O.C. Aalst 13 7 13. S.V. Pelikaan 12 5 14. S.K. Kruis 13 5 15. F.C. Amapola 12 3 F.C. Jaca - Heizijde St.Melder - S.B. Stylor Blauw wit (a) - Snas F.C. Moerstraat - Sp. Appels Ocarina - O.C. Aalst Leeuwerik - F.C. Sport Tweede klasse St Anna - PNZ. Aalst S.K. Leeuwkens - R.B. Zotte gem F.C. Parking - V.K. Arendzo nen Tripoli - S.V. Apostelken J. Welle - Groen wit Wedstrijden zaterdag 10.12.1977 F.C. Excelsior - F.C.Oude Mo len (V.D. Velde M.) F.C. Jong-Timarcha - F.C. Jaca II (F. De Sutter) F.C. Zonne Boys - F.C. St Gu dula (A. Garcia) F.C. Precam - F.C. Joker Boys (R. Boterberg) Wedstrijden zondag 11.12.1977 10 uur O.C. Aalst - S.K. Kruis (R. Bo terberg) F.C. Morta - V.K. Adelaars (J. Florés-Nunez) D.V. Stampia - F.C. Jaca I (J. Roels) F.C. Nieuwe Wijk - S.V. Peli kaan (A. Garcia) S.K. Sint Job vrij F.C. Timarcha - F.C. Amapola (R. Van Belle F.C. Real Familial - V.K. Star V.K. Moorselbaan - «lauv. witInn0 (v. (D' Dherde) Uitslagen Ereklasse: Colibri-Los Nidos 8-8 Lions pub-Tinneboys 10-6 Strooikickers-Rikky's 0-16 Eendracht-Gemeentevriendenö- Zonneboys-Tonneken 7-9 Promotie: Derby-Vicky's 10-6 Schuurken-Kantientje 10-6 Queenkickers-Mascotten 16-0 Jordaches-Platform 11-5 Kalender voor vrijdag 9 de cember te 20 uur: Ereklasse Los Nidos-Licns Pub Eendracht-Strooikickers Tonneken-Colibri Gemeentevrienden-Zonnebo"4! Tinneboys-Rikky's Promotiereeks Vicky" s-Schuurken Kantientje-Queenkickers Mascotten-Jordaches Platform-Derby FC De Keizer die reeds met pech had af te rekenen doch de moed niet laat zinken (Ei A

De Voorpost | 1977 | | pagina 23