Minivoetbalkompetitie M.T.S.A. voetbal UDE MOLEN LIJFT OVEREIND jDamesvoetbal B.V.B.(Kamillekes) ÏERLE DE WINT: VEN ROZEN (MILLEKES-PLURS10-0 - Basketballiefhebbersverbond TUF TUF OVERSCHRIJDT DE KAAP HONDERD Korporatief voetbal AALSTERS DERBY VALT IN HET WATER BOM BIJ 't FONTEINTJE ERPE Jeugdhuizen PALLIETER KLOP LEIDER ST.JORIS Setokdamesvoetbal HARDY WINT TOPNUMMER De Voorpost - 16-12-1977 -27 n de zaterdagkompetitie is er niemand bekwaam om de leider Dude Molen te doen struikelen. Het hoeft nauwelijks te wor sen onderstreept dat de lijstaanvoerder die nu reeds zes punten boni telt op de eerste achtervolger F.C. Jaca de kam pioenstitel reeds lang op zak heeft. Vorige zaterdag kreeg Excelsior het deksel op de neus. En op eigen veld dan nog. Excelsior heeft zich naar het beste vermogen en met alle iartsgaven verdedigd doch ook nu was tegen Oude Molen ien kruid gewassen. De meest vooraanstaande kan bogen ip een opmerkenswaardig doelpuntengemiddelde (66-8). at betekent dat het per wedstrijd bijna vijfmaal scoorde en g geen doelpunt moest inkasseren. ing Timarcha moest met oneven jelpunt verschil de duimen leg- in voor F.C. Jaca. De bezoekers hard van stapel inzoverre dat ing Timarcha na ampereen kwar- ir met 0-3 in het krijt stond. De uisploeg miste in die periode ech- er de klare kansen om het even wicht te herstellen. In de tweede peelhelft viel Timarcha massaal lan. Er ontstond heel wat gevaar oor de doelmond van F.C. Jaca (ten de slotminuten al te traag eg. In de zondagkompetitie wer en er heel wat doelpunten ge- coord F.C. Timarcha stuurde F.C. mapoio met een zwaar passief aar huis. Die cijferverhouding ijst er op dat de thuisploeg haast Dotdurend in de aanval liep. En de enkende kansen zeker niet on- enut liet. Real Familial gaf V.K. tar Boys een veeg uit de pan. De ezoekende doelman moest de bal ifst zevenmaal uit zijn net rapen, ok hier stond slechts een ploeg in Bt veld. En dit was trouwens ook Bt geval bij D.V. Stampia F.C. Ja- i. De thuisploeg moest van meet aan in een versterkte verdedi ng kruipe doch kon een zware iderlaag niet afwentelen. V.K. olenstraat pakte V.K. Inni in. Dit ibeurde slechts na de rust. Want jordien hadden de bezoekers >er goed stand gehouden en de rerij tot een doelpunt kunnen be- srken. De wedstrijd O.C. Aalst- K. Kruis eindigde op een brilsco- Wat er op wijst dat de beide oegen onmondig waren, de zaterdagreeks is er op de ko- ende speeldag de konfrontatie in de top tussen F.C. Oude~Molen F.C. Jaca. We geloven niet dat onklopbaarheid van de huidige kier in het gedrang zal komen. J.V.H. F.C.Precam - F.C. Joker Boys9-0 RANGSCHIKKING 1. F.C. Oude Molen 14 27 2. F.C. Jaca II 14 21 3. F.C. Zonne boys 14 19 4. F.C. Excelsior 14 13 6. F.C. Jong-Timarcha 14 12 7. F.C. Precam 14 7 8. F.C. Joker Boys 14 0 Zondag 11.12.1977 O.C.Aalst - S.K. Kruis 0-0 F.C. Morta-V.K. Adelaars 5-0 D.V. Stampia - F.C. Jaca I 2-9 F.C. Nieuwe wijk - S.V. Pelikaan 1-0 F.C. Timarcha - F.C. Amapo!a9-0 F.C. Real Familial - V.K. Star Boys 7-1 V.K. Molenstraat - V.K. Inno 5-0 RANGSCHIKKING 1. F.C. Nieuwe wijk 14 24 2. S.K. Sint Job 14 24 3. F.C. Real Famiïal 13 21 4. F.C. Jaca I 13 19 5. V.K. Molenstraat 14 18 6. F.C. Morta 13 17 7. V.K. Inno 13 14 8. V.K. Star Boys 14 13 9. F.C. Timarcha 13 12 10. V.K. Adelaars 14 9 11. D.V. Stampia 13 8 12. O.C, Aalst 14 8 13. S.K. Kruis 14 6 14. S.V. Pelikaan 13 5 15. F.C. Amapola 13 3 iBterdag 10.12.1977 C. Excelsior - F.C. |C. Jong-Timarcha-F.C. cgeja oncfMi IC. Zonneboys iudula Oude 0-3 Jaca 2-3 F.C. 4-1 Wedstrijden zaterdag 17.12.1977 14u30 F.C. Oude Molen - F.C. Jaca II F.C. St Gudula - F.C. Jong- Timarcha F.C. Zonne Noy - F.C. Precam F.C. Exceslior - F.C. Joker Boys Wedstrijden zondag 18.12.1977,10 uur D.V. Stampia - O.C. Aalst F.C. Nieuwe Wijk - V.K Adelaars F.C. Jaca I - S.K. Kruis S.V. Pelikaan - F.C. Morta S.K. Sint Job - F.C. Real Familial F.C. Amapola - V.K. Molenstraat F.C. Timarcha -V.K. Inno wit an dc einduitslag kan men zo aflezen dat het een weinig L'cunntrekkelijkeen weinig spannende wedstrijd werd. Men kreeg door N 'S supprematie van de thuisploeg eenriehtingsvoetbal opgedist, larbij de produktiviteit zeker niet te wensen overliet. Eigenlijk werd it de wedstrijd van Veerle De Wint. De doelpuntenhonger van deze klsterse aanvalster was niet te stillen. Ze scoorde liefst zevenmaal. erlinck (2) en Daisy Van Roy tgden er voor dat Puurs in de ee cijfers kwam. In deze Istrijd werden trouwens de •te mogelijkheden van de llsterse klub geetaleerd- Ka- llekes beschikt inderdaad een stel voortreffellijke Ispeelsters met Brigitte •n8 hibourg. Marie-Anne Van der n, Anita De Freyne en Daisy Roy. Het zijn alle namen die wel zullen terugkomen. HM^elsior Puurs kon tegen het li meet af aan sterk aanvallen- I Kamillekes. gedurende vij- jtwintig minuten overeind ■ven. De Aalsterse kombina- Vi die goed uit de verf kwamen Élden tot gevolg dat de ■oekers bij de rust reeds met in het krijt stonden. Veerle j Wint brak de ban in de 25e huut. Toen bij een schot van •rid Peerlinck de bal net voor doellijn in de modder blijft 'en was de Aalsterse aan- n Ister net iets sneller dan de /fcelsior verdedigsters en jtste binnen. Amper twee iuten later verdubbelde de- fde speelster de voorsprong, ineer ze een voorzet van role Boone zegevierend over- In de 30e minuut kwam rlc De Wint in het centrum de aanval en Ingrid Peer- pk ging op de reehteraanvals- fik akteren. Amper een mi- lit later was het al 3-0. En Irntee was de rust bereikt, {middellijk na de kampwisse- g slalomde Veerle opnieuw pr de Puurse verdediging en I jnrner vier zat. Ofschoon L Jst zijn elftal had gewijzigd en kSjele wisselspeelsters spelgele- Jheid gaf, wijzigde dit geens- pde vertoning. In de 47e min voltrok Ingrid Peerlinck de forfaitcijfers na een fraaie voor zet van Daisy Van Roy. Veerle De Wint maakte het half dozijn vol na aangeven van Ingrid Peerlinck. Daarna was er een nummertje van Daisy Van Roy die de thuisploeg naar een 8-0 voorsprong tilde. Een puik samenspel Boone-De Wint- Peerlinck lag aan de basis van de negende roos. Twee minuten voor het eind zette Veerle De Wint haar knappe prestatie met een zevende doelpunt dik in de verf en dit betekende meteen ook dubbele cijfers voor Kamil lekes. De Aalsterse aanhang die tien! tien! scandeerde kreeg dus voldoening. Al met al heeft Excelsior Puurs deze afstraffing sportief ondergaan. Het was echter klaarblijkeklijk dat de Puurse meisjes kompetitie misten en het wedstrijdritme moeilijk aankonden. Kamille kes gaf eens te meer blijk niet alleen van een uitzonderlijk goede fysische konditie maar daarbij ook van een gaaf ploegspel. Het elftal: Magda Bambust; Ingrid Van den Neucker-Kristine Van Hende- Hilde Sergeant-Nicole Boone- Monique De Schrijver-(Marie- Anna Van der Steenf-Maria Schollaert (Anita De Freyne)- Brigitte Limbourg (Daissy Van Roy) - Ingrid Peerlinck-veerie De Wint-Greta Van Hauwer- meiren. Voor de Kamillekes komt nu een tamelijk lange periode van inaktiviteit. De kompetitie herbergint pas op zondag 29 januari. Dan komt Bellem-Aalter op bezoek aan het Beukenhof te Aalst. J.V.H. FC Heipias Lede dat het moeilijk heeft in het MTSA verbond maar toch het hoofd niet in de schoot legt (EL) Tjdens het weekeinde dreven een paar wedstrijden op een zekere spanning. Dit was het geval met de konfrontatie Terlinden-Bank B.L. die door de gasten met oneven doelpunt verschil werd gewonnen, en voor De Nachtwacht-Pompierken, waar de thuisploeg op de valreep slechts vier punten boni telde. Geen greintje spanning zat er echter in de wedstrijd The Fox-Tuf Tuf waarin de bezoekers de kaap van de honderd punten overschreden. The Fox schafte zich voor deze partij de diensten aan van Vander Borght en Van Neck en zou dan in de eerste minuten toch enigszins gelijke tred kun nen houden. Dank zij vooral Kieckensen De Meyer die vanop afstand de bal meermaals door de basket joegen. Bij de rust luidde de stand 31-46, maar toen was het al gebleken dat The Fox een afgetekende nederlaag tege moet liep. Teerlinck met 18 punten maakte de kloof nog breder, ofschoon Coen en Van der Borght hemel en aarde bewogen om de nederlaag in haar normale vormen te houden. Het was Kieckens die Tuf Tuf over de kaap van de honderd punten tilde. Doelpunten: The Fox: Coen 17, Van der Bórght 19, Van Neck 18, De Deyn 8. TufTuf: Kieckens 28, Teerlinck 23. De Meyer 21, Loos 23, De Smet 10. Vanwege Terlinden ondervond TufTuf heel wat meer tegen stand. Het werd een vrij span nende wedstrijd wat trouwens door de 62-57 eindcijfers ook wordt weerspiegeld. Terlinden kon bij het begin van de partij afstand nemen langs Van Aken en Luk Schellinck. Daarna stevenden de gasten naar de leiding (24-29) en zouden deze niet meer afstaan ofschoon Terlinden niet zuinig was met zijn inspanningen. Teerlinck en Van der Borght hielden Tuf Tuf buiten schot. Er was bij de winnaars ook een opmerkelijke Een numerieke minderheid betekende voor S.A.F. geen handikap. Het sleepte tegen het vooraanstaande Callebaut (a) een overwinning uit het vuur en werkte aldus de wrange nasmaak van de recente nederlaag weg. De zege van de financiebeambten, met bet kleinste verschil uitgedrukt, kon moeilijk weerlegd worden. S.A.F. gaf blijk van een enorme inzet en lag ondanks het feit dat het met slechts negen spelers in het veld kwam nooit onder. Deze partij was gekruid met heel wat spanning. Er waren aan weerszijden ook meerdere doelkansen doch deze werden opvallend verkwan seld. In de eerste speelhelft slaagde geen van beiden er in de partij naar haar hand te zetten. Vandaar dat de 0-0 stand de logika zelf was. De tweede speelhelft kende eenzelfde verloop. Beide ploegen zorgden ook toen voor een prestatie van degelijk gehalte. Beiden speelden trouwens offensief voetbal doch ook nu geven ze blijken van onmondigheid. Vandaar dat ee nieder meende dat de punten broeder lijk zouden gedeeld worden. Toen ech ter dook Van Nieuwenborgh plots als een duiveltje uit een doosje op en Cal lebaut stond in het krijt. Het kon in de nog luttele resterende minuten niet meer over deze achterstand heen. Honda dat in de heenronde tegen Franke reeds een verdienstelijke wed strijd speelde en dan niet onverdiend de halve inzet meepikte heeft de kam pioen nu de das omgestrikt. En dit met veelzeggende 4-2 cijfers. In de B reeks kwam de «surprise- van Coplac dat zijn eerste doch hartver sterkende zege haalde uit de wedstrijd met Resocub. Die overwinning die voor de rust al in een vaste vorm was gegoten zal haar moreel effekt zeker niet missen. Nochtans klom Resocub langs Schelfout naar de leiding. Dit bleek echter slechts strovuur. Spoedig eiste Coplac een veldmeerderheid opn en zou deze ook met den resem doel punten in de verf zetten. Volckaert bracht dc thuisploeg op voorsprong en Ottoy dikte tot 3-1 aan. Schouppe zorgde ook bij het vierde en het vijfde doelpunt die door respektievelijk Ver- heirstraeten en Bosteels werden ge scoord, voorde knappe voorbereiding. Callebaut (b) - Dessoden was nu pre cies geen wedstrijd om er naar huis over te schrijven. Hij was niet rijk aan wapenfeiten en zelfs de beide doelpun ten betekenden niet eens hoogtepun ten. Dc thuisploeg kwam aan de lei ding door een afstandschot van De Wolf, dat de bezoekende doelman volkomen verraste. Na de rust profi teerde Van Marcke van een misser in de Callebaut verdediging om Desso den op gelijke hoogte te zetten. Bank B.L is eigenlijk nooit in gevaar geweest in dc wedstrijd met Somati Het won dan ook met vlotte cijfers Voor de rust maakte Alfons Baeten twee doelpunten en nadien legde Dhacn dc eindcijfers vast. Gilbos bezorgde F.F.R. een verneder ing De bezoekende doelman moest lietst zevenmaal de bal uit zijn net ra pen. Dit toont voldoende aan de F.F.R. niets in de pap te brokken had. V.V.T.T.A. speelde een punt kwijt aan Intercom dat zeer dicht bij de overwinning is geweest. Immers de thuisploeg kwam slechts langszij in de slotseconden. Het waren trouwens de bezoekers die aan de leiding kwamen, alngs Maneman Nog voor de rust had T.T. niet alleen de achterstand weg gewerkt maar op zijn beurt voorsprong genomen, door doelpunten van Dc Rop en De Greve. Onmiddellijk na de kampwisseling en in een korte tijd spanne zetten Herssens en Marieman de thuisploeg opnieuw in het krijt. Kindermans redde dank zij een vrij schop dc telegrafisten van een home nederlaag. DE UITSLAGEN REEKS A Honda-Franke 4-2 Post Eremb. - Bouw 2-1 V.V.T.T.A. - Intercom 3-3 S.A.F. - Callebaut (a) 1-0 REEKS B Coplac - Resocub 5-3 Callebaut (b) - Dessoden 1-1 Gilbos - F.F.R. 7-0 Bank B.L. - Somati 3-0 DE STAND REEKS A: 1Franke 20 p.; 2. V.V. Bouw 13 p.; 3. V.V.T.T.A. 13 p.;4. S.A.F. 13 p.; 5. Honda 12p.;6.Callebaut (a) lip.); 7. Post Eremb. 11 p.; 8. Intercom 7 p. REEKS B 1 Bank B.L. 23 p.; 2. Gilbos 20p.; 3. Somati 12 p.; 4. F.F.R. 11 p.; 5. Des soden 11 p.; 6. Callebaut (b) 10 p.; 7. Resocub 5 p.; 8. Coplac 4 p. HET PROGRAMMA VOOR 17.12 REEKS A Intercom - Honda Callebaut (a) - Post Eremb. Franke - V.V.T.T.A. Bouw en S.A.F.: vrij REEKS B Somati - Coplac Dessoden - Gilbos F.F.R. - Callebaut (b) Resocub en Bank B.L.: vrij prestatie van Patrick De Smet als spelverdeler. Voor Tuf Tuf scoorden: Van der Borght 16, Teerlinck 18. Loos 10, De Smet 10. Voor Terlinden: Schellinck 20, Van Aken 14, De Cleer 8, Pompierken is eervol bezweken voor het sterkere De Nacht wacht. De aanloop van de bezoekers was echter niet fa meus zodat ze alras tegen een 14-4 achterstand aankeken. Het was Uyttersprot die toen het merendeel van de punten voor de thuisploeg aanbracht. De Nachtwacht zou daarna het score bord naar 28-18 doen evolueren, maar De Dekker en Camu wisten ook de basket hangen en het werd met 30-24 spannend. De Boitselier en Uyttersprot zouden nog voor de rust de stand op 43-30 brengen. Doch hiermee was de kous niet af. Onder impuls van Cammu die eens 4 op 4 achter zijn naam kreeg werd het 55-50. De laatste minuten waren dan ook vol «suspence». Uiteindelijk lukte de Dekker nog vier korven voor Pompierkèndoch De Luyck had De Nachtwacht dan toch reeds in veiligheid gespeeld. Uytter sprot 15. De Luyck 16, De Boitselier 17, en Goubert 10 waren de topscorers voor de thuisploeg. De Dekker 15, Cami 18, Van Geert 19 bij de gasten. Met slechts een puntje verschil bleef Bank B.L. baas over Terlinden. Terlinden bouwde zich aanvankelijk langs Wij- nants en De Cleer een kleine v oorsprong op 17-11 Bank reageerde fel langs Florkin die in de eerste periode liefst achttien punten achter zijn naam kreeg. Een dertienpunten- voorsprong bij de rust (41-28) betekende echter geen gewon nen spel voor de thuisploeg. De voorsprong smolt na de rust liep als sneeuw voor de zon en Florkin en Verhulst zetten de bezoekers aan de leiding (47-48). Van Aken en Schellinck Terlinden nieuwe hoop. (58-48). Maar met rake worpen herleid den Florkin en De Smet tot 64-61. Terlinden ging toen een paar keer balverlies leiden en dit werd afgestraft door Dierickx. De uitslagen: Terlinden-Bank B.L. 64-65 De Nachtwacht-Pomp. 63-59 The Fox-TufTuf 68-105 TufTuf-Terlinden 62-57 De stand: 1. Bel Isover Sack 16 p. 2. De Hoorn 14 p. 3. Olympia 12 p. 4. Hugh's Zwarte Kat 12 p. 5. Bank B.L.8p. 6. Tuf Tuf 8 p. 7 Terlinden 6 p. 8. De Nachtwacht 4p. 9. Pompierken 4p. 10 Koszen 2 p. 11 The Fox 0 p. J.V.H. Had men zich in de Dirk Martensstede opgemaakt voor het derby Mijlbeek Apostelken Aalst - Ford Aalst dan is er van deze partij die met spanning werd verbeid niets terecht gekomen De kijkers zijn onverrichterzake naar huis mogen terugkeren. MijlbeekAalst diende bij gebrek aan spelers nood gedwongen forfait te verklaren. Het had een waslijst met gekwetsten. Voordien had men kunnen kijken op een vij spannende konfrontatie tussen M.Martens Sport en Ronse. Deze partij werd door de bezoekers met oneven doelpunt verschil gewonnen. In de eerste periode zou Aalst tegen een 2-3 achterstand aankijken. Het zou daarna onder impuls voorai van Everaert en JP.Martens echter naar 4-4 gaan. De Aalstenaars lieten spijtig genoeg twee hoekschop-strafschoppen ongebruikt. M.Martens Sport legde wel een meerderheid aan de dag doch deze rezulteerde echter alleen in twaalf hoekschoppen. Ronse deed aan deze niet verwachte zege een beste zaak. Vermelden we tenslotte nog dat Ford Aalst zijn spelerspo- tentieel heeft versterkt. Het is inderdaad zo dat Walter Ellegeert (vroeger E .Aalsten R.W.) een aansluitingskaart voorde Aalsterse klub onderteken de. J.V.H. Dit jaar viert 't Fonteintje Erpe zijn tienjarig bestaan en de eerste jaren dat 't Fonteintje Erpe was aangesloten bij het koninklijk Liefhebbers- verbond afdeling Oost-Vlaanderen hadden alle ploegen schrik van Erpe, niet omdat ze zo brutaal waren maar wel omdat de spelers van aan de Krevelhoekstraat een vlot en effecient spel speelde. Er werd dan ook bijna altijd aan huis gewonnen en ook op verplaatsing werd mening punt ingepikt. De jaren veranderden echter en reeds enkele jaren heeft 't Fon teintje niet meer die hoge tonen welke de massa aanspreken. Niet tegenstaande ze in tweede afde ling goed hun man kunnen staan, was het toch niet «dat». En toch. vorige week moest Erpe naar VS Destelbergen, leider in de afdeling met een doelpuntengemiddelde van 54-4. Veel was er dus niet weggelegd voor de blau-witten en, hop, ineens speelden de Fontein tjes hun beste wedstrijd van jaren. Reeds na tien minuten spel opende Boterbergh de score. Even voorde rust kon Destelbergen terugkomen met een licht toegekend straf schop. Na de rust bleef 't Fonteintje Erpe de meerdere maar toch moest er gewacht worden tot de 68e min vooraleer Ignace De Lat nr. 2 scoorde Even later scoorde De Lat opnieuw en aan de 89e min legde Etienne Sleeuwagen de eindstand vast 1-4. Van een uitslag gesproken. De ploeg: Lucien De Weerd, Michel Elpers, Roland Mortier, Eddy Van der Eecken, Marcel De Meerleer, Marcel Arijs, Ignace De Lat, Etienne Sleeuwagen, Erwin Boter bergh, André De Lat. Als invaller stonden klaar Harry Dellaert en Claudio Casalin. Zondag op het terrein aan de Kre velhoekstraat te Erpe om 15 uur 'n wedstrijd tegen Aquarium Bet- ta Gent. Up maandag 26 december finale van het Fonteintjestornooi. Om 13 uur Erpe-Sparta Aalst voor de derde en vierde plaats om 14u30 Mietovrienden Velzeke-Zwaluwen Impe voor de eerste en tweede plaats. J.V.H. Een eerste vaststelling aan de recente voetbaldag te binden was dat Pallieter een belangrijke slag heeft gewonnen. Het klopte leider St Joris en komt wanneer het zijn achterstallige wedstrijd wint op de plek. Hethoeft nauwelijks te worden betoogd dat het topnummer een spannend verloop kende. De kijkers konden zich daarbij aan liefst wen doelpunten opwarmen. Anderdeels eindigden liefst vier van de zeven ontmoetingen op een gelijkspel. Ook het duel tussen de twee staarlploegen dat met liefst een half dozijn doelpunten werd overgoten. Kreja zal de weinig be geerde rode lantaarn nog moeilijk van de hand kunnen doen. Fa- brieksken heeft de meest opval lende uitslag van de jongste speel dag laten noteren. Het klopte Ypsi lon «zonder pardon». De 6-2 eind cijfers wijzen op een overwicht van de thuisploeg die zich heel wat doelkansen schepte. Twentiers en Zenith de elkaar net in de klasse ring opvolgen waren de enige ploegen de vorige zondag niet scoorden. In deze wedstrijd pri meerden de verdedigingen. Terlin den bleef baas over Eureka en dt kan men bezwaarlijk een verras sing noemen. De thuisploeg was inderdaad in alle lijnen iets sterker en dat vond men ook terug in het rezuitaat. Spokuon en Jome die aan geen hoge toppen reken deel den broederfijk de punten. Tussen dt rezuitaat was moeiijk een speld te krijgen. J.VJL Uitslagen van zondag 11 decem ber: Fabrieksken - Ypsilon Palïeter ^St-Joris LBudamo - Kreja Twentiers - Zenith Spokuon - Jome Nijdrop - Efsee Terlinden - Eureka rust: tuf tuf Alegmeen klassement: 1. Sr-Joris 2. Palieter 3. Fabrieksken 4. TufTuf 5. Nijdrop 6. Efsee 7. Terlinden 8. Zenith 9. Twentiers 10. Eureka 11. Ypsilon 12. Jome 14 9 13. Spokuon 14 8 14. Liludamo 14 5 15. Kreja 13 4 (-2) Inhaalwedstrijden zondag 18.12 (14u30) Luludamo - Palïeter (Osbroek C) Twentiers - Kreja (Osbroek A) Vrijdag 23 decern be r: Zenith - Jome tè i9u3Ö Zaterdag 24 december te 14u30: Efsee - Twentiers (Immerzeel) 6-2 4-3 3-3 0-0 2-2 2-2 4-2 14 23 13 23 14 22 14 17 14 16 13 15 14 15 13 14 12 12 13 10 Uiteraard ging de aandacht op de jongste speeldag naar de uitslag van het topnummer S.V.Hardy - V.K Ladies Hamme. In deze wedstrijd die beslissend voor het verdere verloop van de kompetitie kan zijn hebben de beide ploegen hun vooraanstaande plaats in de klassering zeker niet verloochend. De 300 toeschouwers hebben ondanks het feit dat slechts een doelpunt werd gescoord van een spektakelstuk genoten. In de eerste periode was S.V.Hardy niet alleen de beste maar ook de meest aanvallende ploeg. Toen werd de bezoekende defensie meermaals onder een zware druk gezet. Deze was echter uitste kend georganizeerd rond de eens te meer sterk spelende Greta Berckmoes. En Hardy vond dan ook geen gaatje in die nauw sluitende verdediging. Het slaagde er slechts een paar keer in de bezoekende doelwachtsterondervuurte nemen doch ook deze bleek in die eerste periode niet te vermurwen. Pas na de rust viel het doelpunt dat voor dien reeds een paar in de lucht hing. Het was Julia DHollander die de roos maakte en aldus de basis voor de Hardy zege legde. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg V.K.Hamme echter meer armslag. De betere fizieke konditie van de bezoeksters was kenmerkend vooral voor het slotkwartier. Toen moest Hardy de kleine voorsprong het hand en tand verdedigen. Mda- ria De Baere organizeerde nu doel treffend de Hardyverdediging en V.K.ladies kon dit bolwerk niet slo pen. Het bleef tenslotte bij deze 1-0 stand ofschoon de bezoeksters een gelijkspel hadden verdiend. Bij Hardy speelden naast Maria De Baere ook Emelia Roels;Lydia Vercammen, Lutgard Eeckhout en José Verheyen een goede wed strijd. Bjj Hamme waren Hilde en Karine Maes en Nadine De Mees ter de beste speelsters. D.N.Haal- tert haalde zijn slag thuis bij Real Superial. De thuisploeg klom noch tans naar winst dank zij Marie Cris- tine Kerremans. Nog voor de rust zorgde Maggy De Leenheer voor 1-1. In de tweede speelhelft be sloot Conny Adam een solonum mer zegevierend. Real Superial kon ondanks de beste bedoelingen het evenwicht niet meer herstellen. De uitslagen: S.V.Hardy - V.K.Hamme 1-0 Real Superial - DN Haattert 1-2 De stand: US.V.Hdardy 15 p. 2. V.K.Ladies Hamme 15 p. 3. Freddy Girls 12 p. 4. Leberg 10 p. 5.D.N.Haattert8p.6. Real Superial 2 p. Het programma voor 18.12 V.K.Hamme - Leberg S.V .Hardy - Real Superial Freddy Girls - DN Haaltert. J.V.H.

De Voorpost | 1977 | | pagina 27