LEIDER GEKLOPT Uitslagen jeugdvoetbal PUNT WEG IN TWEEDE HELFT MOEIZAAM Kalender jeugdvoetbal voor zaterdag 28 en zondag 29 jan. OP SLECHTE PAD De jeugd doet het V-P TERJODEN-BAASRODE 0-0 20 Prov. Jun. Lede - SNS 2-1 E Aalst - Eeklo 6-0 KAVD - Beveren 2-3 AA Genit Ze1* 3-2 Prov. schol. Lede - SNS 3-2 E. Aalst - Eeklö 2-1 KAVD - Beveren 1-3 AA Gent - Zele 2-0 Jun. C RC Gent - Overmere 0-5 Jun. H FC De nder 1, - E re m bodegem 3-1 Ninove - Doggen 4-1 E Meldert - W Moorsel 0-2 Nieuwerk. - SK Aalst 3-4 Jun- I Herdersem - Schellebelle 5-0 RC Wetteren - Hofstade 0-0 Mere - E. Aalst 1-3 Vlierzele - Erpe 2-1 Jun. J Wieze - Berlare 6-2 Schoonaarde - KAVD 1-1 Sp Appels - Grembergen 2-4 Lebb. - Buggenhout 1-1 Robur - Heikant 7"0 Schol. D I Wichelen - T Melle 3-0 Serskamp - SC Lokeren 1-2 Schol E I Hofstade KAVD 2-5 Buggenh. - Sp. Appels 4-0 Edixvelde- - Gremb 1-2 - FC Denderl. 1-0 Lebbeke - Nieuwerk. 9-0 Schol. H Barvegem Mere 2-4 SL Houtem - Erembod. 8-0 Terjoden - Erpe 0-1 Schol. I Berlare - E St Gillis 0-3 Oordegerri - E. Meldert 0-2 Robur - Herdersem 2-3 Heikant - W. Moorsel 1-1 Lokerse - E. Aalst 2-6 TK Meldert - Wieze 0-1 Prov. Kapen SC Lokeren - KAVD 3-0 Zele - Eeklo 4-1 Lede - Beveren 0-1 E. Aalst RC Gent 0-0 Prov. min. SC Lokeren - KAVD 0-0 Zele - Eeklo 0-1 Lede - Beveren 2-0 E. Aalst - RC Gent 0-1 Knapen M Mere - SL Houtem 2-0 Erpe - Zottegem 3-1 Knapen N Erembod. - Doggen 6-0 Heldergem - Edixvelde 3-1 Aaigem - Nieuwerk. 8-0 Knapen O S Moorsel - TK Meldert 0-3 Herdersem - Gijzegem 0-2 Wieze - E. Aalst 0-0 SK Aalst - Hofstade 5-0 E Meldert Schoonaarde Knapen P West rem Heikant 0-10 SK Overm. B - Berlare 2-1 Wichelen - Serskamp 1-2 SchelCebelle SK Overm 0-1 Knapen Q Oudegem - Lebbeke A 1-6 Buggenh. - Opstal 11-0 Sp Appels-E, St.-Gillis 3-1 3-1 Baasrode - Robur 3-0 KAVD - Gremb. 0-1 Knapen R Hamme A - Moerbeke 17-0 Waasmunster - Zele 2-4 Min. K Borsbeke - Lede 9-0 Serskamp - RC Wetteren 0-3 Edixvelde - Schelleb. 0-8 Hofstade - Bavegem 4-0 Min. I Herdersem - TK Meldert 0-5 Wieze - E. Aeflst 2-0 SK Aalst - Oudegem 3-1 E Meldert - Lebb. 0-4 W Moorsel SC Lokeren 1-1 E StGilHs - Lede °"4 Min. M Sombeke - Hamme 5-0 Waasmunster - Zele 5-0 SNS - Lebbeke 8 0 KAVD Buggenhout 0-9 Grembergen - SC Lokeren 11-0 Schellebelle - Excelsior 2-2 Schellebelle speelde Excelsior in de eersle time weg en trok met een eerder geruststellende 2-0 voorsprong naar de kleedkamers. De Waas landers deden nadien veel meer dan zieb verdedigen „gejaagd door de wind" sloe gen ze keihard terug en trok ken met een punt naar huis. Voor Srhellehelle, denderend gestart in deze kompetitie, doch overmand door een massa te genslagen achteraf diep weg gezakt. i> het slechtste achter de rug. SOS klom zoetjesaan van 1 de bedreigden weg en mikt op j een plaats bij «Ie eerste vijf. 1 Om dat doel te hereiken moeten 1 ook buitenshuis puntjes geraapt. 1 Op Hoogeinde, een wijkploeg 1 van Sint Gillis W aas, kan een I nieuwe stap in de goede 1 richting worden gezet. Al mag j het „boerenvoetbal" van de Wase ploeg niet onderschat wor- I den. E. Sint-Gillis - Sinaai 1-0 De St -Gillisse scoremachine weigert momenteel dienst. In de wedstrijd tegen het be scheiden Sinaai mochten we amper een vijftal doelpogin gen noteren. Ruim 75 minu ten heeft de p5aatselijke aan hang moeten wachten op «het» doelpunt. Van Hecke omzeilde zijn bewaker en De Geyter rondde af met een kopbal. Meteen hadden we de beste faze gekregen uit een wedstrijd, diet aan een eerder laag tempo werd betwist De 1 Eendrachtdefensie nam nogal I risico's en toch kwam doel- J man Rosez nooit in gevaar. I Eendracht kent de jongste I weken nogal ups en downs I Aan huis liet het een 2-01 voorsprong verloren gaan te- I gen Schellebelle. Het g>ng I winnen bij het gereputeerde I Melsele <?n nu werd het op- I nieuw een moeizame over- I winning tegen Sinaai. V.C I Zondag Prov. Jun. (10 u- AA Gent KAVD 10u30) Zele - SC Lokeren Oudenaarde - E. Aalst Zottegem Lede Prov. schol (10 u.) AA Gent 'KAVD (9 u.) Zele - SC Lokeren Oudenaarde - E. Aalst Zottegem - Lede Jun- C (10 u.) SK Overmere - Destefbergen Jun. II (10 u.) Erembod - E. Meldert <9 u.) SK Aalst - Haaltert Doggen - W. Moorsel Denrierhoutem - "Nieu werkerken Jun. I (10 u.) Erpe - Schellebelle Mere St Wetteren SL Houtem - Hofstade E. Aalst - Vlierzele Jun- J. (10 u-. Heikant Waasmunster Hamme Lebbeke KAVD - Wieze Schoonaarde - Sp Appels Grembergen - Berlare (10u30) Schol. D (9 u.) St Amandsb A - Wichelen Schol. E (10 u.) Grembergen FC Den derleeuw (9 u.) Hofstade Edixvelde (9 u.) Sp Appels Hamme Haaltert - Lebbeke E Aalst - Buggenhout KAVD - Baasrode Zaterdag Schol. H (16 u.) Erondegem - Terjoden Mere - Erembodegem Erpe - Bambrugge Schol. I (15 u.) W Moorsel - Oord egem Wieze - Heikant SK Aalst - Herdersem E St Gillis Robur 15u.30) E. Meldert - TK Mekiert Prov. Knapen (15u30) Beveren - E. Aalst KAVD - Zele SNS Lede Prov. Min. (14 u.) Beveren E. Aalst KAVD - Zele SNS - Lede Knapen M (15 u.) Bambrugge - Mere Heraele Erpe Knapen N (15 u.) Nieuwerk Ter joden Edixvelde Aaigem Doggen - Haaltert Erembod. Welle Knapen O (15u30> Gijzegem Schoonaarde (15 u) Hofstade W Moorsel (15 u.) TK Meldert SK Aalst E Aalst E. Meldert Herdersem - Wieze Knapen P (15u-30) St Wetteren - Serskamp (15 u.) SK Overmere A - RC Wetteren Berlare - Schellebelle Heikant Wichelen Smetlede Westrem Massemen - Overmere (14u30> Knapen Q (15 U.) E. St -Gillis - Oudegem (14 u.) Grembergen Baasrode Opstal KAVD J Robur Buggenhout Lebbeke B - Sp Appels Knapen R (15u30) 4 Eksaarde - Hamme A Hamme B SNS J Zele Moerbeke A t Min. K (14 u.) J Massemen Nieuwerk 4 <13 u.) Lede St Wetteren 4 Schelleb. - Hofstade (15 u.) *4 Lede SK Aalst <15u30> Min. M (14 u Hamme - SNS 4, Opdorp - Sombeke J Ze"e - Grembergen t SC Lokeren KAVD (15u30) Buggenhout - Waasmunster (15 u.) J Vriendenmatchen Min. (28.1.18 te 14 u.) Heikant - Wichelen t Berlare - Kalken J SK Overm - Beervelde t TK Meldert Eist, .Fred Philips (Meldert) die een prachtige wedstrijd op het middenveld speelde aan de hal. (jm) Oudegem - Deftinge 0-1 De nederlaag van vorige week erliter zijn doel gesloten voor dal men ongehinderd een hoge op Gernardsbergen is nog niet vreemde infiltratie terwijl aan voorzet kon afvuren op 't omle idt de kleren van de Filosofen de overzijde de plaatselijke ver- gemse doel. Juntsens misreken- verdwenen. Tegen Deftinge do- dediging vijf minuten voor tijd de zirli op de gladde hul, liet initieerde men wel doorlopend zon betrapt worden op een hel leder pardoes in de voeten ■■11 gaf men de bezoekende «Vhoonheidsfnutje. Bij een al- van een bezoeker vallen die niet (bielman meer dan zijn werk. De gemene uunvul van de vijand moest nudenken 0111 0-1 te ma- brave man uit Deftinge hield deinsde men te snel terug zo- ken. Schoonaarde DERDE PROV Sparta Appels - Bazel 2-0 Ook zondag weck Appels niet af van zijn in vorige ontmoe tingen puik opgebrachte prestaties. Enkele pionwijzigingen ten spijt konden aan het geheel niet schaden. Moest doelman Dierickx wegens kwetsuur belet, geven hij werd in het doel op een uitstekende wijze vervangen door Rudy Vinck. Met een klasseman als Die rickx krijgt men niet zoveel gelegenheid zijn kunnen te demonstreren. Zondag kreeg Rudy de kans en greep ze met beide handen. Met een paar geslaagde saves gaf hij de supporters het volle ver trouwen Voor de doelpunten zorgde de jonge garde voor aan Dirk Francois kreeg het eerste applaus voor zijn doelpunt. Toen hij in de om geving van het doel werd ten val gebracht kon hij het nog voor mekaar brengen al lig gende een lob naar doel te geven De bal verdween on der de dwarsligger in het doel Voor de tweede roos kwam Van Spitaei achter het kanon. Met een fantastische voilé zette hij de netten van Bazel bol. De bezoekers zou den in een allesgevend slot- offensief voor een paar kan ten zorgen maar dan vonden zij doelman Vinck als laatste man op hun weg- Bij de jon geren zijn er nog een paar spelers die in de komende wedstrijden wel hun kans zullen krijgen in het eerste elftal. Er zijn nog meerdere die voor het dragen van rood witte shirt in aanmerking zouden komen, zoals bv Dirk Hofman indien hij de trainin gen wilde volgen. Maar in de eerste plaats zou trainer Lucien De Pauw deze jon geren op de training willen zien en dat is een regel die voor iedereen geldt en die te verantwoorden is Nu wordt met belangstelling uitgeke ken naar de volgende kon- frontati«5's Zondag wordt een bezoek aan Kruibeke ge bracht en de volgende wed strijd is het leider Vrasene die op bezoek komt. Twee wedstrijden die indien zij met goed gevolg worden afgeslo ten het blazoen van Sparta Appels nog kunnen opsmuk ken Wanneer de inzet zoals die zondag aanwezig was blijft, is er geen enkele reden om niet in de goede afloop te geloven André Ter joden - Baasrode, André Baetens (Ter joden) aan de bal T K. Meldert Eist, Eist-doelman Martens kan de bal niet stoppen en Van Hemelrijok scoort de gelijkmaker Meldert. 1-1 in de twintigste minuut. (JM) T.K Meldert - Eist, een gevaarlijke poging van Van Hemelrijck (Meldert) wordt door doel man Paul Martens vakkundig verijdeld (JM).J Herdersem 3-1 Voor de aanvang van de wed strijd bleek dat de bezoekers er niet gerust in waren. De overwinning van Schoonaar de op Racing Boonwijk zat daar wel voor iets tussen. Een flink gestimuleerd Sohoonaar. de liet zijn bedoelingen trou wens ook onmiddellijk blijken. Het toog zonder vrees ten aanval en vrij snel moest Her dersem de alarmklok Tuiden- Uit een handspol werd het eers e lokale doelpunt gebo ren. Van MoSsevelde zette be. heerst de strafschop om en zou nog binnen de vijf minu ten voor een tweede lokale treffer zorgen. De leiders wisten nog vóór rust tot 2-1 te milderen, maar gelegenheidsdoelman Anné zou zich achteraf niet meer laten evrrassen. Met snelle en beweeglijke akties bleven de lokalen het spelbeeld ook na rust beheersen om langs Tackaert aan ee>n derde vol treffer te komen, die meteen een einde stelde aan de ver wachtingen van de leiders. Schoonaarde is nu blijbaar flink op weg om de verwach tingen van zijn bestuur in te lossen. In de jongste twee wedstrijden wist het twee toonaangevende ploegen te k'oppen op overtuigende wij ze Schoonaarde kan nu best do ploeg van de terugronde worden. De tegenstanders voor de komende weken zijn ahast verwittigd. Men schiet opnieuw met scherp te Schoonaarde ma Terjoden Baasrode doelgevaar in het Baasroodse kamp, de vuist van de doelman is de enige redding. (SJ)

De Voorpost | 1978 | | pagina 20