Toch in de eindronde Na drie maand Jules Callaert uit Lebbeke: halve fon en vitessekampioen Van den Broeck en Van den Broeck TWEE "GOUDEN" PUNTEN Normaal verschil Verrassende thuisnederlaag IN EXTREMIS Knap uitresultaat Zware counter Geen bevestiging Te groot Er zat meer in DUIVENSHOW VAN DE LUCHTKLIEVERS WIEZE BASKETBAL Te weinig verweer Hemaco basket; NS.V.O. SUCCESSEN DAMESBASKETBAL DUIVENSPORT 26 Kortrijk-Okapi 93-89 Ondank» de vierpuntennederlaag bij Usboerke Kortrijk opgelopen heeft Okapi toch een plaats in de eindronde van de eerste zes verworven. Het heeft ten overstaan van Athlon leper immers een positief saldo vermits het te Aalst met 119-80 won en te leper met 103-80 verloor. Okapi dat nu ontspannen aan die eindheurt die over tien wedstrijden is uitgesmeerd kan beginnen, is wel in staat voor een paar verrassingen te zorgen. Wat de laatste wedstrijd bij Us boerke Kortrijk betreft mag men van een spannend en zoals ver wacht ook spektakulair kijk stuk gewagen, waarin men vrij lang in de onzekerheid leefde. Het zag er aanvankelijk toch niet al te rooskleurig uit voor de Aalstenaars. Kortrijk liep inderdaad zeer vlot van stapel en vooral door de trefkracht van Stevens werd het 10-2. Kather- man, die de week voordien te gen Avanti voor een karrevracht doelpunten zorgde werd nu goed aan banden gelegd. Kendrick beperkte de Aalsterse Amerikaan tot slechts acht punten 4 op 17 shotprestatie in de eerste helft. Nadat het 27-17 was ge worden zou Okapi echter op nieuw voor spanning zorgen. Het kwam hij de rust immers tot vier punten terug 47-43. Omdat Schorreel profiteerde van het balverlies, terwijl Jones en Elias scoorden omdat het toen broodnodig was. Onmiddellijk na de kampwisseling tilde de thuisploeg het scorebord naar 55-43. Toen echter kwam Kather- man meer in de match en voor Kortrijk werd het toen wel op passen geblazen. Die plotse Aalsterse opflakkering werd ge lukkig voor IJshoerke geremd door een paar baskctbalstaaltjcs van Kendrick die de Aalste naars ook op meer achterstand zette. Van 65-61 liep het inder daad naar 78-65. Dit betekende echter geenszins het einde van de match want plots kreeg Jo nes een bevlieging en ging sco ren als in zijn beste dagen. Hij kreeg een 7 op 7 achter zijn naam zodat het 89-83 werd. Het waren tenslotte Nyitrai en Ste vens die de weg naar de over winning effenden voor Kortrijk. Aalst tenslotte profiteerde van hel balverlies van de thuisploeg om in de slotminuut de ver liescijfers te beperken. Doelpun ten Van den Broeck 4-0, Van de Keer 2-6, Elias 11-0, Schor reel 6-4, Katherman 8-20, Jones 12-16. Panters Baasrode-Laarne 72-65 De homogeniteit is de laatste weken verdwenen uit het Panters vijftal. Vorige week hij Centson moest Willy Van den Broeck zich overtreffen om met het kleinst mogelijke verschil te winnen het Willy en in de tweede helft Miel Van den Broeck, die met enkele flitsen, opniei moesten rechtzetten. Het verminderen van het ren dement van het duo Putteman- Colpin is hier zeker niet vreemd aan. Maar Panters had nog met een bijkomende handicap af te rekenen. Ze moesten hun ge vaarlijke thuiswedstrijd in de zaal van Hemaco gaan spelen, daar hun terrein op de Grote Plaats te Baasrode of de Dorps- Vierde klasse Beveren-LeieOsiris 90-92 Dat het aan de Leieboorden voor Osiris zeker geen klusje zou worden had men logisch verwacht. De Westvlamingen insgelijks met titelambities aan deze kompetitie begonnen, wilden deze uiteraard ook kracht bijzetten. Ze deden reeds Boom struikelen en vorige zaterdag heeft ook de overwinning van Osiris aan de ge kende zijden draad gebengeld (83-83). Er waren inderdaad verlen gingen nodig om de uiteindelijke In die bijkomende minuten was net als voordien trouwens Dirk Van der Spiegel de grote fi guur. Hij lukte de beslissende punten uit een field goal en uit een bijkomende vrijworp. Aldus liep de score van 90-89 naar 90- 92 net op de valreep. Het hoeft nauwelijks te worden betoogd dat deze alleszins duur bevoch ten zege twee gouden punten aan Osiris bracht. De bezoekers kenden trouwens een flinke start en onder impuls van Van der Spiegel en Escandon, vier persoonlijke fouten na negen tien minuten, werd het 0-10. aan te duiden. De wedstrijd wentelde toen in het voordeel van de thuisploeg toen Osiris gedurende meerdere minuten bleef haperen. Van 24- 14 evolueerde het scorebord echter naar een 42-44 ruststand. En als de bezoekers toen een merkwaardige remonte maakten dan was dit te danken aan Escandon spijts de foutenlast en Herman Van Keer. Coach Troch had in de eerste periode Ceuppens, die moeilijk aan zijn trekken kwam, moeten vervan gen door Bieseman, en na de kampwisseling kwam Ceuppens in voor Escandon. Het liep op nieuw niet te best en Beveren profiteerde ervan om naar 81-67 te klimmen inzonderheid door toedoen van Nicholson. Biese man moest wegens vijf fouten naar de invallersbank en toen de coach van de thuisploeg een minuut rust vroeg profiteerde Jef Troch van de gelegenheid om tot pressen over te gaan. En met sukses. Ceuppens vond zijn zelfvertrouwen terug en het werd 82-83. Hierop moest ech ter ook Schorreel de weg naar de invallersbank inslaan. Hij werd door De Brauwer vervan gen. Onder impuls van Ceuppens bleef Osiris in koers naar 90-89 en Van der Spiegel legde de eindcijfers vast. Doelpunten Escandon 21, Van Keer 14, Bieseman 13, Schor reel 12, De Brauwer, Van der Spiegel 15, Ceuppens 17. Cabrita Zele-B.B.C. Wilrijk 108-71 De Zeelse bevordcringsploeg is er ingeslaagd om na drie maanden (laatste zege op 11 november) opnieuw met de overwinning aan te knopen. Het werd hoogdringend dat er opnieuw kompetitiepunten konden geraapt worden, want de kloof van het onmiddellijke degra datiegevaar was niet meer zo groot. De Cabrita Globe Jeans boys waren sterk gemotiveerd maar werden vlug afgeremd door een zware foutenlast. De Westvlaam- se fluiteniers hanteerden te pas en te onpas het fluitje, hetgeen de aantrekkelijkheid van de wedstrijd zeker schaadde. De thuisploeg was er echter het eerste slachtoffer van met 19 fouten aan de rust en Dhooghe en Mommerency hadden er toen reeds vier en Filip Van Ilassel en Hollants drie fouten. Na een gelijkopgaande start, was het de thuisploeg dat het eerst aan bod kwam met 20-12 na 7 minuten Mommerency en Hollants mikten regelmatig raak en kregen steun van Famay, met 3 op 3 en Filip Van Hassel op vrijworpen. Ook Goossens, had zich als vervanger van een zie ke Coene, als spelmaker goed teweergesteld zodat de score ver der in Cabrita's voordeel uit liep via 43-29 en een 55-36 rust stand. In de tweede helft kon de thuisploeg de foutenlast goed verdoezelen. Erik Van de Velde nam zijn kans waar en mikte een 4 op 5 binnen en daar Paul Van Dainme en Peter Moens hun verdiensten in de defensie hadden konden Hollants en Fa may er voor zorgen dat de score naar 71-47 evolueerde en het aan de 12e minuut zelfs 85- 51 werd. De bezoekers toonden toen hun nervositeit en hun coach oud-internationaal Eygel werd uitgesloten. Cabrita, op nieuw met Mommerency, Filip Van Hassel en Dhooghe, liet de. voordelige 96-53 stand niet meer uit de hand lopen. Punten Moens 2, Leon Van Damme 2, Famay 15, Hollants 26, Van Hassel 14, Dhooghe 2, Paul Van Damme 2, Van de Velde 12, Goossens 7, Mom merency 26. DOLE BEVEREN 113 GERMBERGEN ONDER ONS 83 Dat Gremhergen niet aan het feest ging zijn hij Beveren lag de lijn der verwachtingen. In de heenronde had de ploeg van Jef Piron Beveren punten- Ioos teruggestuurd en dit was voor deze titelkandidaat een harde noot om kraken. In hun eigen zaal kan de thuisploeg al tijd iets meer en zowel de re- hounders Hermans-Zonnekijn als de fastbreak specialisten Staut- Sniet zijn er moeilijk aan han den te leggen. Dit ondervond Onder Ons dan ook vrij vlug en de score evolueerde van 19-10 naar 37-25 aan de 10e minuut maar bij de rust konden De Clercq, Cuypers en Mys het verschil beperken tot 51-41. In de tweede helft bleef de thuis ploeg doordrukken en bij 85- 62 was hel verschil definitief gemaakt en konden Luc Van Cauwenberghe, Segers en Van Keer voor een eervol verweer zorgen. Punten Van Cauwenberghe 13, Segers 9, Piron 4, Van Keer 16, De Clercq 21, Cuypers 9, Mys BAVO MOERZEKE 42 HAALTERT 49 Bavo Moerzeke werd thuis ook verrassend uitgeteld door Haal- lert. Deze wedstrijd moest nor maliter gemakkelijk tot de mo gelijkheden van de thuisspelers horen, maar de realiteit toonde het anders. Ondanks dat de be zoekers dan nog met een gele- genlieidsteain naar Moerzeke wa ren afgezakt, kon de thuis ploeg zich nooit doorzetten. Aan de 11e minuut werd het 6-11, die eerste kloof kon door de thuisploeg gedicht worden aan de 14c minuut met 22-22, maar hij de rust 28-33 kregen de Moerzekenaren een wittiging. 28-33. Na de rust pro beerden de thuisspelers het ge tij te doen keren, maar vrrdr dan een 32-35 geraakten ze niet. Integendeel het was Haaltert dat het falen van zijn tegenstan der.- uitbuitte om tot 38-47 uit te lopen. Hiermee was het de finitief verschil gemaakt. Punten Bavo Moerzeke Col man 18, Kaemdonck 4, De Vrir- se, P. De Ruysacher 4, E. De Ruysscher 6, Van Loo 2, Osl 2, Van Broeck 2, Claessens 4, P. Colman 2. Haaltert Deprez 14, De Graeve 4, Nottehoom 16, Maquelin 10, Burssens 2. Deinze-Hemaco Dendermondc 79-88 De Collegejongens hebben het zeer lastig gehad om de punten uit Deinzc te kunnen meenemen. Gelukkig konden ze rekenen op een Geert Van Nuffel die gedurende de ganse wedstrijd aan een hoog gemiddelde afwerkte en dierven Verhas en Pelicaen in «le slotfase hun verantwoordelijkheid nemen. In de eerste helft werd het kommando aangegevetTdoor de thuisploeg, alhoewel bij Hemaco Van Miegroet en Van Nuffel probeerden te reageren. De vroege foutenlast van Wijncndacle was wel een streep door Hemaco's rekening. Aan de rust was het 44-38. In de tweede helft konden de thuisspelers hun voorsprong vergroten tot een 10 punten ver schil, maar wanneer in de laatste minuten Verhas niet meer te stuiten was onder doel en Pelicaen vanop afstand raak mikte stond Hemaco opnieuw langszij en in de slotfase was het sterk genoeg om de zege veilig te stellen. Punten Verhas 13, Keppens 6, Van Nuffel 27, Pelicaen 11, Van Miegroet 14, Wijnendaele 17. Beno Vlierzele-Rimbo Zele 79-75 Dat Rimho hetere wedstrijden speelt buitenshuis hebben wc in deze kolommen reeds ineer dan eens aangehaald en de koffie- jongens bevestigden dit nu ook hij leider Vlierzele. De thuis ploeg nam wel het eerst het initiatief en liep uit van 14-4 tot 30-18 aan hel kwartier, maar langs Peter De Saedelare kon Rimho dit verschil lot de rust op het hord houden. In de tweede set het zelfde scenario. Vlierzele liep uit tot 64-48 en 71-56 op 5 min. van het einde, maar de. bezoekers begonnen langs Werner Van Miegroet en Vchent aan een remonte met een 77-74 op 1 minuut van liet einde. De thuisploeg mocht zich toen gelukkig achten dat de scheidsrechters hen een welkom handje toestaken, toen ze na het fluiten van een technische fout nog een korf lieten scoren en die dan nog toekenden ook. Voor Rimbo was meteen de winst kans verkeken. Punten Van Lysehetten 2-2, Werner Van Miegroet 4-17, Van Miegliem 6-4, Vehcnt 4-10, De Prouw 0-4, Philips 4 0, E. De Saedelare 0-0, I». De Saedelare 12-6. RUBAC RUPELMONDE 78 KANC. HAMME 54 Kangoeroes heeft dit seizoen grote onrcgelmaat. Ook nu kon reeds blijk gegeven van een het bij Ruhac Rupelmondc niet bevestigen. Dit heeft als gevolg dat de promotiekansen steeds maar kleiner worden. De Wui- tens die meestal zelfs van een snelle start houden, kregen nu zelf het deksel op de neus, want de thuisploeg startte met een 10-0 en van deze knock down kon Kangoeroes zich in de eerste helft niet meer herzetten. 42-24 In rle tweede helft liep Ruhac verder uit tot 64-31 en Kangoeroes hegon dan aan een pressing die hen op 5 minuten van het einde tot op 13 punten terugbracht. Ze konden de in spanning niet volhouden en op 3 minuten van liet einde was het opnieuw 68-48 en was alle hoop vervlogen. Punten Waterschoot 11, Cools 13, Persiau 3, Van den Berglie 4, Straetman 15, P. Van Pottel- berglie, K. Van Pottelherghe 4. VLINDERS BUGGENHOUT 42 MELSELE 57 Vlinders heeft de goede pres tatie van de laatste weken niet kunnen bevestigen. In de eerste helft kon liet nochtans met het in lengte bevoordeelde Melsele gelijke tred en na 20 min. hij een 23-22 tussenscore was er nog geen beslissing gevallen en zelfs na 12 minuten in de tweede spelperiodc met 32-36 was nog alles mogelijk. Vlinders verloor toen De Bondt voor fouten en naast hun mindere afwerking en het slecht omzetten van de vrij worpen, kon de verdediging liet gevaar Laurcys niet meer indij ken en zijn 24 punten bepaalden hel verschil in de eindscorc. Punten De Bondt 2-0, Van Guclit 9-2, Vermeulen 2-10, Al- breclit 4-0, Aerts 3-6, Van de Straeten 3-0, Van den Berglie 0-1. i Basketbal- i kalender Blames 2e afdeling; 11 uur BC Aalst Pitzemburg J Heren 4e afdeling J 1.15 uur Luchtbal - Cabrita Zele Dames le prov. 15.30 uur Aurora Zele - De Pinte i 10.30 uur i Vovka - Kang Hamme f Dames 2e prov. J 't 10.30 uur i, Lede - Robac Gremb. J Heren 1© prov. 11 uur 4 E. Bazel - P. Baasrode 'f 20.30 uur (11-2) t 4 Hemaco - Erpe Mere Heren 2e rov. 4 1550 .uur Denderm - Sch Temse 4 1550 uur 'f Gremb. - Were Di 5 2050 uur (11-2) f T Tower Aalst - Brey- J J dielboys 't Heren 3e 5 1850 uur - f Rimbo Zele - Bavo Moerz t 11 uur R Rupe'jn. - Buggenh. t 19.30 uur (11.2) f Haaltert - Erembod. i schijnbaar hopelos plaats van Dendermonde niet beschikbaar was, wegens het Karnavalfeest, alhoewel inen in de namiddag de eretribune nog had kunnen optimmeren. In de eerste helft kon Panters Laarne dat aan de 18e minuut geen kloof slaan en het was een kleine winst telde niet 26- 28, maar toen plaatste Willy Van den Broeck een 9-0, die voor zijn club resulteerde in een voordelige ruststand 35-28. Maar onder impuls van de gebr. Raman sloeg Laarne terug en bij de 5e minuut 43-42 was alles te herdoen. De afwisselen de stand bleef er tot de 9e minuut en toen plaatsten de bezoekers een 0-10 en het werd 49-59 en die 10 punten voor sprong verdedigde Laarne tot 53-63. Veel hoop was er niet voor de Panters ploeg, maar Miel Van den Broeck kwam toen op de proppen en zijn inter cepties lagen aan de basis van een 17-0 die Panters plaatste en het ging in één ruk naar 70-63. In de slotminuten bevroor Baas rode de hal, zodat ze hun voor sprong konden behouden. Punten Colpin 4-8, Putteman 4-5, Willy Van den Broeck 13-10, Miel Van den Broeck 8-10, La- bay 4-4 en Moens 2-0. BATAVO ST AMANDS 80 BBC DENDERMONDE 59 Dat Dendermonde het behoud thuis zal moeten verzekeren^ wordt stilaan duidelijk. Bij Ba- tavo namen ze nochtans de beste start en werd de afwe zigheid van Goossens goed op gevangen door De Cock en Van Leemputte. Halfweg de eerste helft leidden de bezoekers nog niet 15-23, maar bij de rust wa ren ze er aan voor de moeite met een 33-27 score. In de 2de helft stond er dan ook geen voldoende verweer om de goed afwerkende thuisspelers te be dwingen. Het verschil werd dan ook alsmaar groter, zodat er voor de bezoekers nog weinig positiefs inzat. Punten Piron 8, Van Leem putte 10, Staclens 12, Van Caus- hrocck 8, De Cock 20. De College basketbalspelers heli- hen in de voorbije welcen weer voor knappe prestaties gezorgd in NSVO verhond. Ze wonnen twee van de drie finales voor de Oostvlaamse bekers. Zodat ze weer te duchten zullen zijn in de wedstrijden om de kardinaals- beker. Alleen de miniemen wer den geen provinciaal kampioen. Ze moesten nipt onderdoen te gen een kollcktief sterker Sint Amandu» met 48-53. Zowel de kadetten tegen Sl. Amandus met 76-61 als «le scholieren tegen St. Vincentius Eeklo met 72-62 waren duidelijk de beteren en bezorgden hun leermeesters G. Iluys en Geert Versmessen aan- genume namiddagen. Als bijko mend positief element bestaat de kans dat Peter Pelicaen ge- slekteerd wordt voor de Fisec Spelen. ROBAC GREMBERGEN 20 SGOLBA AALTER 41 De grembergse meisjes hebben al een goed seizoen achter de rug, alhoewel er in de reeks toch een paar ploegen zijn, die iets te sterk uitvallen voor de meisjes van voorzitter Claes. Ook tegen Sgolha hebben ze onvoldoende verweer, gezien hun tegenstreefslers in lengte bevoordeeld zijn. In de eerste helft kon Karin Nelis nog enigszins voor wat tegenstand zorgen, maar hij de rust was de kloof al gemuakt met 10-24. In de tweede time probeerde Ro bac het met een meer gesloten verdediging en aanvankelijk bracht dit wel baat hij, maar zonder Lippens en Claes, was er van een terugkeer geen spra ke, zodat in de slotfase ook de bankzitters spelgelegenlieid kre gen en Robac hiermee zeker aan de toekomst denkt. Punten Verhelst 2, Van de Putte, V. Verhelst, Nelis 8, Ver schelden 6, Ost 2, Heirwegh 2, De Bock 0. VLIERZELE AURORA ZELE De Zeelse meisjes hebbe Vlierzele eigenlijk nooit onder gelegen, maar ze r de overtuiging om voor de winning te kampen. Aan de met 24-19 was nog alles r lijk. Het vlierzeelse g kwam \an het tweetal Var schoot-Brueckmun en hier konden «le bezoeksters te tegenzetten, waar de afwerk i_. van De Graeve en De Lintdet fc. te beperkt werd en alleen Waele voor de korven i Ook «Ie andere speelster! aanvullend niet in hun dl zodat Vlierzele haar verdedi] kon concentreren rond De le-De Graeve-De Lintdecker, de andere hoeken kwain aanvalsgvaar. Punten Van Acker 1, Waele 16, De Lintdecker 8, Graeve 13. p dc eplac rmo< ilaan la tercc jderg jfsnvi ;ndti tg o cht k mi 'ergo ndaj elm; en ndu soci >eg De naam van de Lebbeke- naar Jules Callaert is een begrip in re wereld van de duivensporters in en buiten ors gewest. Reeds meer dan veertig jaar slaagt hij er elk seizoen opnieuw in, zijn dui ven een schitterend palmares te ilcLsn samenvliegen. Het voorbije seizoen viel geenszins uit de toon. Op Quiévrain en Noyon samen wist h j in het totaal veertien eerste plaatven in de wacht te slepen. De ereplaatsen waren niet minder in aantal. Op Noyon rijfde hij met de 97 getekende jaarlingen 62 prijzen binnen. Een prestatie die weinig anderen hem kun- nadoen. Het sukses van zijn hok duiven «soigneren» lacht I les, en ze vooral bijtijd.' I drinken geven. Vanzelfs® kend moet ook de kwal9 aanwezig zijn, maar met 1 sen op z jn til als Van In Poppol, Frangois Desire f Vollezele Mariman uit Lr De Jaegher uit Melden, f Smet-Matthijs uit Noka. Bertouilie uit Doornik en i| zovele anderen, zit jules I rozen. Zondag 5 "februari te 15 tL in Recht voor allen» 1 Medis Grote Plaats tc LJ beke, verkoopt Jules 42 jj ge duiven. De duiven zulL tentoongesteld worden val t Duivenmelker Jules Callaert Zondagvoormiddag heerste een ongewone drukte In de omgeving van het gemeenthuis. Circa 75 liefhebbers uit Wieze en omstreken hadden een paar duifjes meegebracht naar de goed verwarmde gemeentelijke turnzaal. Tussen de vele kampicenenvlicgers vonden we er zelfs twee die tiet trajet Barcelona-Lehheke (Wieze) in de vleugels hadden. Het bestuur, met ere-voorzitter Mertens, voorzitter Maurice Cooreman, ondervoorzitter Frans De Me val, schljver Paul De Koninck, oenningmeester Marcel Van Damme en enkele ander leden hadden vla een degelijke voorbereiding voor een vlotte organisatie gezorgd. En spijts een soortgelijke expo te Denderbelle en de voetbalderby Wieze-Herder- sem. was er toch ruime pu blieke belangstelling. DE SHOW Oud-burgemeester Mertens verwelkomde de aanwezigen en oordeelde dat zo 'n win- ter-expo een beste gelegen heid was voor een gezellig onder-onsje onder de melkers Hij onderstreepte de solida riteit der spelers, die tot uiting kwam in de spontane deelname aa.i de show en door de vrijgevigheid bij het schenken van bons voor jonge duiven. Spreker beklemtoonde won- eens dat de integrale op brengst van de dag naar de prijskampen gaat en dus ten goede komt aan exposanten en spelers. Hij dankte nog de milde schenkers van de tombolaprijze.n en loofde zijn dynamisch Luchtklieversbe- stuur voor de zorg waarmee ze de show hadden ingericht. Tevens stelde hij reeds een daverende duivenshow 1979 tn uitzicht, en proklameerde de uitslag van het speeljaar 1977 Algemeen kampioen De Schrijver Hendrik Meeste prijzen oude Do Smedt (Herders.) jaarse De Croock And ré jonge De Wolf Frangois Prijzen +2 oude Van Hove Gustaaf jaarse Cooreman Maurice jonge De Wolf-De Beu'le Asduivep oude Galle jaarse Galle jonge De Wolf-De Beule 's Namiddags was er verkop van bons voor jonge duivj Dit w-as een meevaller v bij de Luchtklieverskes zullen varen. Om technósc redenen viel de aangekf digdo film in het water, was des te meer belas 9 stelling voor de reuze-tof 9 bo'a die volgende uitslag gal I 036 716 315 470 677 674 Si 193 421 372 667 880 446 4V 116 248 169 457 738 035 Of 296 818 360 866 869 719 2J 669 741 142 746 033 723 0# I 207 336 875 271 035 243 28 j 814 013 358 223 117 244 6« 113 698 327 700 137 802 4fl[ 344 100 253 278 322 127 0§ 850 683 024 226 308 381 4§: 839 122 197 493 692 106 11 729 364 284 063 664 060 11 235 609 476 675 059 876 60 015 407 844 846 808 854 0| 026 865 712 701 261 190 0| 294 878 603 612 305 737 01 572 509 517 57l 574 543 5§ 545 518 872 230 282 025 19 Prijzen «f te halen in M lokaal de Luchtklicvertj, Nieuws tr. 19 voor 1 maart V*

De Voorpost | 1978 | | pagina 26