Kickerverbond A.T.LB. Minivoetbalkompetitie PANNING BLIJFT M.T.S.A. voetbal Damesvoetbal B.V.B.(Kamillekes) LEIDER OUDE MOLEN LAAT PUNT GLIPPEN NUMERIEKE MINDERHEID GEEN HANDIKAP ZOMERGEM-KAMILLEKES 0-7 Petanque De Voorpost-3-3-1978 - 27 ikickerploeg pe kickerploeg Colibri uit Gijzegem (EL) Zonneboys (EL) Bij de rust met een 2-2 stand en gelet op de spclontwikkeling kon men nog langs alle kanten op. De Aalstenaars zouden hun «ajuin- duur verkopen want ze klampten tot 5-4 aan. In een adembenemend slot domineerde de grotere aan- valskracht van K.T. Mijlbeek Apostelken werd zwaar geslagen door Roeselare. Dit gebeurde dan nog in eigen zaal. Rodenbach toonde zich inzonderheid bij het besluiten sterker wat trouwens ook door de 3-9 verhouding werd weerspiegeld. IVH "d jongste voetbalweekeinde is beslist geen meevaller geworden 'oor de drie Aalstersc klubs. Deze werden allen, de ene al meer 'getekend dan de andere, geklopt. De Aalsterse vaandeldrager Ford werd in eigen zaal door Sporting Gent schaakmat gezet, waar •en echter stellig op een overwinning had gehoopt. ford kon voor deze nederlaag als •rzachting inroepen dat het zijn '•te bazisspelers Elegeerl en fchorreel miste. Het werd in de fcste spcclhclft reeds op een 2-0 pterstand gezet en kon deze bres Boit meer dichtmaken, ofschoon [kt naderhand de kans kreeg om Waan te vallen. Sporting kroop ■derdaad in verdediging doch hanteerde niet zonder sukses de tegenaanval. Het rondde nog drie counters suksesvol af. Aalst kon de nederlaag iets meer aanschou welijk maken langs Van der Weeën en De Man. M. Martens Sport haalde bij het vooraan staande K.T. Brugge al met al toch een eervol rezultaat en hield vrij lang de spanning in de wedstrijd. vier speeldagen van het einde van de kompetitie is het gelang geen uitgemaakte zaak wie in de ereklasse de titel Igrijpen. Er blijven immers nog drie geldige titelkandi- len waarvan Lions Pub er ontegensprekelijk best voor De kansen van Tinneboys en Zonneboys kan men ihter niet wegwuiven. Vooral Zonneboys bleek op de cente speeldagen in zijn beste doen. De jongens van «ch Frans De Haeck hadden op de jongste kompetitie- gvrij vlug de rekening van Colibri Gijzegem gemaakt, jde rust luidde de stand niet. Platform zorgde voor 6 en voor de thuisploeg naderhand geen irake meer van terugko- j en. Het was vooral onder ipuls van Luk De Nul en ienne De Schutter dat Co- iri snel wist hoe laat het as. De bijdrage van de an- ere Zonneboys spelers in I sukses van hun ploeg j men zeker niet nege- i. Ook de tweede geklas- lerde Tinneboys bleek in jn goede doen en Tonne- n werd met 12-4 cijfers (kloptOok hier werden de arden dus geeerbiedigd. >s Nidos voor wie het be llen van de eindzege nog echts een droombeeld is, t telt zes punten achter- nd op de leider, laat ech- niets aan het toeval over won nu afgetekend bij meentevrienden. Het erwicht van de bezoekers rd best geillustreerd door frappante cijferverhou- ng. Rikky's had aan Pa ck Buyl en Laurent D'Hae- twee wedstrijdwinnaars. deden Eendracht onder pardon» de das om. ndracht kon wel enigs- de spanning rekken ch begaf dan geleidelijk In de promotie A won- n de meest vooraanstaan- wel hun wedstrijd, doe liep het echter een doeltreffend verweer en haalde dan ook niet onver diend zes matchpunten. De spelers van coach Maria Buggenhout hadden dus de niet geringe verdienste de spanning geruime tijd te hebben onderhouden. Ook Jordaches, kreeg het niet te breed en moest op de tenen om een sterk spelend Vicky's nipt te kloppen. Het jonge Schuurkensachttal moest, zoals logisch mocht worden verwacht, de dui men leggen voor het meer ervaren Mascotten. In de promotie B schreef Breu ghel ei zo na de verrassing van de speeldag in. De ploeg van coach Ville werd pas op de valreep geklopt, door Sparta Aalst. J.V.H. Uitslagen Ereklasse: Gemeentevrien den - Los Nidos: 3-13; Tin neboys - Tonneken: 12-14; Nikky's - Eendracht: 10-6; Colibri - Zonneboys: 4-12. Promotie A: Mascotten - Schuurken: 11-5; Platform- queenkickers: 6-10, Kan tientje-Derby: niet mede gedeeld; Vicky's - Jor daches: 7-9. Promotie B: Brilvrienden - Nidosboys: 16-0; Mustangs - Wittekens: uit gesteld Sparta - Breughel 9-7 Klasseringen: Ereklasse: 1Lions Pub 14 25 2. Tinneboys 14 23 3.Zonneboys 14 21 4. Los Nidos 14 19 5.Tonneken 14 16 6. Rikky's 14 13 7. Gemeentevr. 14 11 8. Colibri 14 8 9. Eendracht 14 8 10. Strooikickers 14 0 Promotie A 1Queenkickers 10 18 2. Jordaches 10 18 3. Vicky's 10 14 4 Mascotten 10 10 5. Derby 9 10 6. Platform 10 4 7. Kantientje 9 2 8. Schuurken 10 2 Promotie B 1Sparta 6 10 2. Mustangs 6 9 3. Breughel 7 9 4. Brilvrienden 6 6 5. Wittekens 4 2 6. Nidosboys 6 0 Ka'lender voor vrijdag 3 maart te 20 uur: Ereklasse Los Nidos - Tonneken Eendracht-Tinneboys Colibri-Rikky's Zonneboys-Lions Pub Strooickickers-Gemeente- vrienden Promotie A Queenkickers - Vicky's Jordaches - Kantientje Derby - Mascotten Schuurken - Platform Promotie B Wittekens - Sparta Mustangs-Brilvrienden Breughel-Nidosboys De A ploeg van SK Erembodegem kon vorige zondag voor de eerste maal met haar verschijnen SJ truitjes op het veld U.D. Rayo Espagnol - F.C Melc kenbeek (W. De Wolf) F.C. Camu - F.C. Feb Europe In de zaterdagreeks waren een paar niet onbelangrijke ont moetingen geprogrammeerd, deze waar leider F.C. Feb Europe bij betrokken was. Zoals voorzien heeft F.C. Melckenbeek voor een stevige op positie gezorgd en sneuvelde dan ook eervol. De betere af werking van de leider was doorslaggevend. Leider U.D. Rayo Espagnol kreeg het niet breed bij F.C. Strooiers Hofstade en moest het met de miniemste winst stellen. Het veel minder gunstig geklasseerde F.C. Strooiers zorgde immers voor een zeer doeltreffende afweer en bezorgde de Rayo aanvallers heel wat kopbrekers. In de eerste speelhelft konden de bezoekers wel het initiatief nemen doch waren onmondig in de afwerking. Het was eerder door een toevalstreffer van An tonio Diaz dat de leider aan de winst kwam. Na de kampwisse ling vielen de beste score kan sen te beurt aan de thuisploeg die echter met pech had af te rekenen. Al met al kroop Rayo door het oog van de spreek woordelijke naald. Over de wedstrijdleiding was men niet te spreken. De thuisploeg die onder voorbehoud speelde legde na de wedstrijd klacht neer omdat de bezoekers geen nummers droegen en omdat de identiteit van de spelers niet werd nagezien. D.D.T. moest niet eens tot het uiterste gaan om V.K. Royal Sportief Gijzegem met ophef makende cijfers te kloppen. Bij de rust speelde de thuisploeg reeds reddeloos verloren. Ze keek toen tegen een 0-4 ach terstand op. Na de kampwisse ling bleef de druk van de gasten aanhouden en dit rezulteerde nog in drie treffers. Voor D.D.T. Hofstade scoorden: Luc De Grauwe (3), GuyCallebaut, Ro land Van Nuffel, Freddy Ever- aert en Eddy Caudron. In het middenveld maakten Roland Cleemput en Eddy Vertiaegen het spel. In de Reeks II moest leider Oude Molen zijn tweede punt in deze kompetitie prijsge ven. Het kwam tegen een flink spelend F.C. Jaca niet verder dan tot een onbeslist. In de zondagkompetitie bestonden er geen problemen voor leider St. Job. F.C. Amapola-D.V. Stampia was een spannend nummer waarin de beide ploegen zich zowat even sterk toonden. Marcel Parewijck en Theo Wel- lemans scoorden voor de thuis ploeg en Padro Rivera voor de J.V.H. (15u45) (Dalschaert) F.C Strooiers - F.C. D.D.T. Hof stade (U. Eeckhout) F.C. Heipias - F.C. Sporting Preflex (M. Dhauwer) REEKS II F.C. Oude molen - F.C. Precam (J. Flores) F.C. Zonne Boys - F.C. Jaca II (M. V.D. Velde) F.C. Excelsior - F.C. Jong- Timarcha (F. De Sutter) F.C. St. Gudula - F.C. JokerBoys (jj. 5-0) Zondag 5-3-1978 -10 uur S.V. Pelikaan-S.K. St. Job (R. Van - Belle) O.C Aalst - F.C. Amapola (F. De Sutter) V.K. Adelaars - F.C. Real Familial (G. De Leeuw) D.V. Stampia - V.K. Molenstraat (Verveken L.) F.C. Tïmarcha - S.K. Kruis (V.D. Velde Ant) F.C. Morta - V.K. Starboys (J. Flo- rès) F.C. Jaca I - F.C. INNO (J. Borms) FC Oude Molen, onbedreigd leider in de zaterdagreeks van het MTSA verbond (EL) ZATERDAGKOMPETITIE REEKS I F.C Sporting Preflex-V.K. Dhondt 2-1 V.K Royal Sportief-FC,D.D.T.: o.f. 0-2 F.C. Leeuwerik-F.C. Camu 0-4 F.C. Feb Europa-F.C. Melckenbeek 2-0 F.C. Strooiers-U.D. Rayo Espagnol 0-1 F.C. Heiplas-F.C. De keizer 7-1 RANGSCHIKKING De griep was er de oorzaak van dat Kamillekes drie titularis sen noodgedwongen langs de lijn moest laten en dan uiter aard gehandikapt op het terrein verscheen. De Aalsterse meisjes, wonnen zoals men uit de uitslag kan afleiden vrij gemakkelijk. Het moet Inderdaad gezegd dat de wisselspeel sters die voor Mia Sergeant, Kristine Van den Hende en Ingrid Van den Neucker inkwamen zich uitstekend in het geheel aanpasten. 1. F.C. Feb Europe 16 27 2. U.D. Rayo Espagnol 15 26 3. F.C. Sporting Preflex 16 24 4. F.C. Camu 15 21 5. F.C. Melckenbeek 16 21 6. V.K. Dhondt 15 16 7. F.C. Heipias 16 13 8. F.C. Strooiers 15 12 9 F.C. D.D.T. 16 12 10. V.K. Royal Sportief 16 10 11. F.C. Leeuwerik 16 5 12. F.C. De Keizer 16 2 REEKS II F.C. Jaca II - F.C. Oude Molen3-3 F.C. Jong Timarcha-F.C. St.Gudula 1-3 F.C. Precam-F.C. Zonne Boys 0-7 F.C. Zonne Boys-F.C. Excelsior 0-5 RANGSCHIKKING 1. F.C. Oude Molen 22 42 2. F.C. Jaca II 22 30 3. F.C. Zonne Boys 21 27 4. F.C. Jong-Timarcha 22 24 5. F.C. Excelsior 21 22 6. F.C. St. Gudula 20 17 7. F.C. Precam 21 9 8. F.C. Joker Boys' 22 0 ZONDAGKOMPETITIE V.K. Molenstraat-S.K. Kruis 4-2 F.C. Jaca I - F.C. Timarcha 0-1 V.K. Star Boys-S.V. Pelikaan 2-0 V.K. INNO-O.C. Aalst AA S.K. St. Job - V.K Adelaars 4-0 F.C. Amapola-D.V. Stampia 2-2 F.C. Real Familial - F.C. Nieuwe wijk (geschrost) F.C. Morta Aalst: vrij. RANGSCHIKKING 1 S.K. St. Job 20 35 2. F.C. Nieuwe wijk 20 34 3. F.C. Real Familial 20 30 4. F.C. Morta 21 29 5. F.C. Jaca I 21 28 6. V.K. Molenstraat 21 27 7. V.K. Star Boys 21 25 8. F.C. Timarcha 20 20 9. V.K. INNO 20 19 10. V.K Adelaars 22 16 11. S.V. Pelikaan 20 13 12. O.C. Aalst 21 13 13. D.V Stampia 21 10 14. S.K. Kruis 21 7 15. F.C. Amapola 21 4 Zaterdag 4-3-1978 REEKS I V.K Dhondt - F.C De Keizer (F, Roels) F.C. Leeuwerik W.K. Royal Spor tief (A. Garcia) De eerste speelhelft was zeket niet om er naar huis over te schrijven. En dit langs weers zijden. De kompetitieonderbre king en het afgelasten van wedstrijden zat hier wel voor iets tussen. Kamillekes kreeg het leeuwenaandeel van de kansen doch kon er slechts twee tot een doelpunt ombui gen. De rest werd hopeloos gemist. Men speelde op de koop toe te lateraal en spon te akties al te langdradig uit. Trees Van Geert liet de eerste roos optekenen, en in de 10e minuut was het al 0-2 na een der zeldzame goede kombina- ties waarbij De Wint, Van Hau- wermeiren en Van Geert be trokken waren. Er was nog een poging die op het doelhout te pletter sloeg. Maar daarmee kon het ook stellen wat de eer ste periode betrof. Na de kampwisseling zou de betere fiziek van de Aalsterse meisjes doorslaggevend zijn. Ze dron gen de thuisploeg al direkt op haar veldstrook terug. En na amper een kwartier keek Zo- mergem reeds tegen forfaitcij- fers aan. Na een lange ren van Ingrid Peerlinck gaf deze het Veerle De Wint slechts voor het intrappen. Bij een vrijschop le pelde Nicole Boone de bal fraai op het hoofd van Trees van Geert die inkinkte. In de 17de minuut verlengde Veerle De Wit via de paal een voorzet van Greta Van Hauwermeiren. In de slotminuten lukte Trees Van Geert nog twee treffers. Eerst na aangeven van Monique De Schrijver en nadien bij een minder geslaagde uittrap van de Zomergem doelwachtster Dobbelaere. De ploeg: M. Bambust, H. Ser geant, G. Ghesquiére, N. Boone, B. Limbourg, G. Van Hauwermeiren, M. Schollaert, M. De Schrijver, I. Peerlinck, T. Van Geert en V. De Wint. Zo mergem kan voor deze zware nederlaag misschien wel inpen dat het van meet af aan nume riek in de minderheid stond maar daar tegenover staat dan het feit dat Kamillekes diep uit zijn reservepotentieel moest putten. Tijdens het jongste weekeinde werden de konfrontaties met res- pektievelijk Coninxdonck, Co ninxdonck (b) en Patijntje een sukses voor de ploegen van P.C. Alosta. De ene won al gemakke lijker dan de andere. Zo werd de ontmoeting Alosta (a) - Coninx donck (a) een vrij spannend geval. Ze werd uiteindelijk door de thuis ploeg met oneven punt verschil gewonnen. De Aalstenaars troffen een tegenstander die op zijn best speelde en voor een meer dan de gelijke repliek zorgde. De span ning bereikte naar het einde toe het toppunt toen het bij een 4-4 stand 14-14 werd in de set-stand. Alosta kon uiteindelijk het puntje scoren, dat het broodnodig had. Alosta (b) had geen moeite om De uitslagen Zomergem-Kamillek.es 0-7 Bellem-Ronse 5-0 Zultse-Gent 2-2 - De stand 1. Zultse 13 8 0 5 37 7 21 2. Kamillekes 12 8 2 2 39 7 18 3. Bellem 14 8 4 2 39 15 18 4. Gent13 5 3 5 31 14 15 5. Zomergem 13 2 10 1 15 46 5 6. Ronsel3 0 12 1 4 74 Zondag reist Kamillekes naar Bellem-Aalter. Een belangrijke wedstrijd met de tweede plaats als inzet. J.V.H. Coninxdonck (b) er onder te hou den. Deze wedstrijd verliep min der spannend wat trouwens door de 7-2 eindcijfers werd weergege ven. De tegenstander kreeg geen schijn van kans. De feestnacht had bij de Alosta spelers dus geen te diepe sporen nagelaten. De zege kwam nooit in gevaar. In de tweede afdeling vloerde Alosta, Patijntje in zijn eigen om geving. Alosta gaf een kollektief goede verrichting weg en kende op de koop toe een denderende start waardoor het scorebord fluks van een 0-3 naar een 0-6 stand evo lueerde. Alosta liet de teugels toen losser en Patijntje kon de neder laag meer aanschouwelijk maken. J.V.H.

De Voorpost | 1978 | | pagina 27