SETWINST ZAT ER IN lack Boys eindigt iet vier >erde nederlaag >C: <og geen zekerheid BAASRODE INDIVIDUELE EN LEBBEKE KNAPPE COLLECTIEVE PRESTATIE Zwaar gehandikapt Al-Al! iu sl« V.T.I. EN ST.-MAARTENS- INSTITUUT WINNEN NATIONAAL VELDLOOPKAMPIOENSCHAP WAREGEM Volleybal VOLLEYBAL- KALENDER IVOOR HET WEEKEND Interscholenzwemmefl te Aalst GOLFBILJART 25 liel h< AALST - PITZENBURG 1 tonde ilinlii D0 men van Black Boys zijde gehoopt op een zege die de. Het waarschijnlijk op de weg naar de redding zou hebben toe ilui dan is de partij eerder falikanlt uitgedraaid voor de isjes tenaars. Een agressief Pitzemburg heeft deze belangrijke gewonnen op een ontgoochelend Black Boys. Black Boys moet gezegd verloor de wedsCrijd in verdediging wat haar lwens 00k door de cijfet verhouding werd weergegeven, rbij werd het door foutenlast geteisterd en geklopt, want telings moesten Van Campenhout, Campbell, D'Herdt, de Maele en Van de Veilde er uüt zodat hqt met slechts spelers eindigde. Kon de thuisploeg aanvankelijk de ij naar haar hand zetten vooral langs Campbell, D'Herdt Van Campenhout 16-15), dan keek men na een kwartieT Inal m een vijf1'60?1"11®0 achterstand aan. (35-50). En deze lUdl ft men nooit meer kunnen overbruggen. Bij de rurt Pitzemburg nog dertien punten over (41-54). Ver in de !e periode zou Aalst er dan toch opnieuw de spanning engen. Het kwam tot drie punten flerug vooral onder uls van Campbell Dillard en D'Herdt (89-92) doch blekt rna moesten meerdere basisspelers noodgedwongen de uemse naar de bank inslaan. En met alle gevolgen van dien. Lettcïlpunten D'Herdt 12-10, Campbell 10-25, Dillard 4-13, eek nniCampenhout 10-6, Van de Velde 5-6, Nevens 0-2. J.V.H. iveghe 3 LRIJK - OSIRIS 89-85 ris heeft bij het in puntcnnood verkerende Wilrijk zijn ■de nederlag van het seizoen opgelopen. Zeggen we al niddellijk dat het zijn minst goede partij van het seizoen tolkte en men dan ook geen verontschuldigingen zocht deze nederlaag. Verstrekkende gevolgen heeft deze niet. •eilijk r de note rd et vo d. Hij eeds door P0| n vr zich net ston dus is telt immers nog vier rten boni op zijn naaste len Zottegem en Boom. >t nog slechts vier wedstrij- voor de boeg lijkt het weinig waarschijnlijk dat deze voorsprong nog zal Jsgeve-n. Wat de wedstrijd Irijk - Osiris betreft kon ;n aanvankelijk het beste hopen. Langs Van der iegei evolueerde het score immers naar 7-12 en ppens en Escardon zorgden voor dat Wilrijk bij de st nog met een punt in het ijt stond. (41-42). De thuis- na tien minuten in tweede speel helft de eer- noemenswaardige kloof iken. (69-53), en hield dit rschil tot Sn de 16e minuut scorebord. 79-63 gas Bt nog vier minuten wer kelijke speeltijd voor de boeg stond Osiris dan toch aan die achterstand te knagen Vooral langs een knappe Herman Van Keer. Het kon echter de klof niet goedmaken. Het bleef op 85-83 steken. De in gekomen De Brauwer beging toen een paar jeugdzonden en hiervan profiterde Wilrijk om de minieme zege veilig te stellen. Doelpunten Biese- man 0-6, Van der Spiegel 8-4, Va Keer 6-16, Ceuppens 12-0, Schorreel 4-2, Escandon 12- 13. De Brauwer 0-2. Nu zaterdag speelt Osiris in eigen zaal tegen Koekelare. De bezoekers kunnen de pun tjes nog best gebruiken en de leider mag zich dus ook nu aan een hevige tegen stand verwachten. De wed- rtrijd begint om 20.30 u. J.V.H. fan rden de sp in 1 kon|ABRITA ZELE - HOI'TLAND TORHOUT 94-99 or 1 istan r Zeienaars waren lange tijd in de run voor de overwinning, lan hen uls eerstejaars in het nationaal basketbal moest ent puden. I)e plaatselijke klubledders wijzen in de richting van -naai spelleiders, die in de beslissende momenten niet gunstig raa:<fcstemd waren. Men vond dat de 'bezoekende uitblinker hort 'rdeyen de hand boven het hoofd werd gehouden, toen hij H krflip Van Hassel foutief belette de verdedigende rebound plukken en zelf scoorde. De Cabritaspeler kreeg zelf de «ut aangesmeerd. ;elov I ervalgens zagen de arbiters de volgende spelfaze een opfout van Dhooghe en zijn werd geannuleerd en aneer Cabrita opnieuw ten inval trok werd die onder- lisse rok®n omdat een bezoekende >eler krampen had, daar raar ze Houtland aanval He- doorgaan waarop ge- word werd. Ondertussen had Zeelse bank al een techni- n che fout gekregen, zodat vol- ens de Cabrita Globe Jeans llubdirigenten de kansen van un spelers op winnen wer en beïnvloed door de arbl- /anj man VH ers. >e thuisspelers waren noch- Kjans het best aan de match ïgonnen en langs Momme. hefency en Hollants kwam er t zi an do 5e minuut een kloof M ran 15-8. die tot halfweg de Drtifkrste helft kon behouden rorden mot 27-2». Kapitein e ttëoene kreg de bewakingsop- he Iracht voor ex-internationaal h lack Verdehen. Deze vroe- ;ere us Lier speler gebruktei )oer tijn speldoorzicht en v-lucht- heflte met de Zeelse bewaker >nder de korf en kon daar lijn lengtevoordeel n korven omzetten, m^ 8 op 11 shots en 10 op 12 vrijworpen Aan de 14e minuut moest Coene met 3 fouten vervan gen woren en Fillp Van Has sel ving dan de Houtland- prijsschuflter op. Ondertussen was de score opnieuw In evenwicht 35-35 aan e 14e minuut. In de laatste minu ten van de eerste helft kon den Fillp Van Hassel met een 3 op 4 en Famay met een 6 op 13 de schade beperken tqt 54-58. De thuisploeg voelde dat het in begin van de tweede helft het psychologisch ogenblik zou liggen en Dhoogde zorgde na 3 minuten voor 62-62. In de volgende minuten voerde Fllip Van Hassel in de aanval de forcing en met een 4 op 4 hield h'j zij ploeg tot de 10e minuut in koers voor de zege 80-78. Op dat moment mistte Cabrita vanop de vleu gels en het werd 84-91. Hol lants met een 3 op 3 kon de ploegen nochtans na 15 minuten opnieuw gelijk zet ten met 90-91. maar de slot fase viel in het thuisnadeel uit. zoals hierboven vermeld. Het rhotgemiddelde spreekt ook in bezoekend voordeel met 42 op 85 shoïs en 15 op 20 vrijworpen tegenover Ca brita met 41 op 104 shots en 12 op 15 vrijworpen. Puntten Coene 2-4, Famay 12-8, Hollants 14-12, Dhoogte 8-8, Filip Van Hassel 6-8, Mommerency 12-0. BENO nterscholenhandbaltornooi te «Aalst Het interscholentornooi hand tal dat door het Stedelijk Sportkomitee werd georgani- *erd werd in de kategorie lot 16 jaar gewonnen door tat St.-Maartensinstituut. In de kategorie boven de 16 jaar *erd het Vrij Technisch In. •Utuut laureaat. De wissel- tchaal van B.L.O.S.O werd definitief eigendom van het V.T.I. De (trofee werd gewon en door het St.-Maartens- tortituut Deze zullen worden «itgereikt tijdens de sport bond «Verqelzlng van de Sportlaurcaat 1978>-, UITSLAGEN Categorie tot 16 jaar RMS 1 KA 1-7 RMS 1 - St.M. 1-4 KA St.M 5-6 Categorie boven 16 juur fchiftiingswedstrijden KA 1 - St M 6-7 KL - St.J 1 2-12 KA 2 - VTI 4-14 halve finales St.J 2 - St.M 1-11 St. J 1 - VTI 11-14 wedstrijd 5e en 6e plaats KA 1 - KA 2 11-3 wedstrijd 3e en 4e plaats St J. 2 SU finale St.M - VTI 1 KLASSERINGEN categorie tot 16 juur 1. St.M. 2. K.A. 3. R.M.S 1 categorie boven 16 jaar 1. VTI 5. K.A. 1 2. St.M 6. K.A. 2 3. St.J. 7. K.L 4. St.J. 0-0 Het Waregemgebeuren ligt achter de rug. De wedstrijden zijn gelopen zoals steeds. Met wisselend sulises. Atleten die vol goede moed aan deze trip begonnen en nadien ontgooche lingen opliepen omdat het nu precies die dag niet ging. Maar een kampioenschap is in de eerste plaats een deelname overwaard. En we zouden graag allen die er de start namen willen feliciteren welke shirt ze ook dragen. In deze grote massa is het begrijpelijk dat de ereplaatsen beperkt zijn tot een selekt deelnemersveld. Anderen ver tolken de rol van meeloper (als we het zo mogen noe men) en lopen ergens in die grote massa verloren voor de vele toeschouwers die ook zondag de Waregemse ren baan vulden. Supporters zoeken uit deze wemeling van truien hun pou- lains, doch hun aanmoedigin gen gaan meestal verloren in het geschreeuw en aanmoedi- gingskreten die nauwelijks tot de atleten doordringen. Voor de prijzen moet men er de start niet nemen. Daarom dan ook dat we deze atleten die we zondag aan het werk zagen wel speciaal wil len vermelden. Het was er al leen om de sport te doen voor de overgrote meerderheid. CHIEVRES-LEBBEKE 3-1 setstanden 13-15, 15-10, 15-12 en 15-10 Lebbeke moest de verplaatsing naar het verre Chievres wel met een gehalveerde ploeg ondernemen. Patrick De Letter, Geert Aerts (gekwetst) en Dirk Nobels (legerdienst) ontbraken op het appel terwijl bij overmaat van ramp ook nog Herman Fonck kort na de start wegens kwetsuur uitviel. De diverse ploegwijzigingen bevorderden de cohesie niet al moet bet wel gezegd dat de prestaties van Eric Meskens en Rik Luyten met een „uitstekend" werden gekwoteerd. Het snel spelend Chiè- vres kreeg vooral in de aanval te veel kansen om het hakkelend Lehbeeks blok te grazen te nemen. Alleen Johan Aerts kon nog bij momenten zijn kwaliteiten tonen. Erg zwaar tilt oefenmeester Maurits Van Damme niet aan deze nederlaag. „We waren té verzwakt om werkelijk op veel te moeten rekenen, aldu6 de Lebbeekse trainer, al moet het gezegd dat de inzet ons een setje opleverde." BEVEREN-VK AALST 3-0 setstanden 15-7, 15-12 en 15-12 Omdat Rasschaert verhinderd was tegen Beveren aan te treden moest men in Aalst nog een noodoplossing uitdokteren om met een redelijke kans op succes de gevaarlijke verplaatsing naar Beveren te maken. Met De Geyndt als aanvaller en Lauwers als enig spel verdeler kwam Aalst in de eerste set al onmiddellijk voor pro blemen te staan. Een agressief Beveren liep uit tot 7-1 en liet niet meer af. Het werd 15-7. Mede door het feit dat men vanaf de tweede beurt meer assistentie zou verlenen aan Philips kwamen de bezoe kers ook meer in de wedstrijd. Beveren liep nochtans uit tot 2-0. Met een weer gewijzigde opstel ling vatte men de derde set aan. Hei lukte, aanvankelijk want via 0-5, 1-7, 5-7 en 7-11 bleef Aalst aan de winst. Een niet zo effici ent blok kon de plaatselijke druk niet bijtijds opvangen... het werd in een ruk 15-12. setstanden 15-3, 15-12 en 15-13 Na een teleurstellendeeerste set waarin Hades Temsc de wet dik- teerde en Juvenes slechts heel weinig kon terug doen kwamen de bezoekers vanaf de tweede beurt meer in de wedstrijd. Het werd zelfs 3-11. Toen ontstond er wat discussie omtrent een al of niet aangeraakte bal. Het negatief antwoord van de Zeienaar schudde de thuisspelers voldoende wakker om een hardnekkige achter volging in het leven te roepen. De reaktie van de scheepshol leverde een 2-0 op. In de derde set bleven beide ploegen aan mekaar gewaagd. Zelc geraakte wel even weg doch tegen het Hades Temse van zaterdag jl.was w einig kruid gewassen. KANG. AALST 1 KRUIBEKE 3 Twee gehandikapte ploegen brachten een zoutloos spektakel De thuisploeg moest de gebr. Landuyt missen en speelden on der de maal. Ook Kruiheke kon nooit haar statut van tweede geklasseerde verantwoorden en deelde mee in de malaise. SPR. ZELE 3 BERLARE 0 setstanden 15-6, 15-4 en 15-4 Eenrichtingsverkeer met de thuisploeg als de sterkste tegen een Berlarc dat al met een voet in derde zit en er best aan doet reds duchtig uit te kijken om volgend seizoen in derde een goed figuur Ie slaan. We hebben in onze contreien al identieke voorbeelden gehud hoe snel een klub op d helling kan wegglij den naar lagere regionen. JUV. ZELE (dames) 3 MELLE 1 setstanden 15-2, 13-15, 15-11 en 15-11 Knappe eerste set van de thuis ploeg die met een hard en ge- diceerd aanvalsspel gepaard gaan de met attent hlikwerk ren af getekende openingsset behaalde. Nadien ging men wat overmoe dig aktcrcn zodat de bezoeksters meer in de wedstrijd kwamen. Na een spannende tweede set werd het 1-1 en moest Zele in de derde beurt een 4-7 voor sprong tenietdoen om uiteinde lijk moeilijker te winnen dan nodig. STEENDORP 3 KALKEN 2 setstanden 11-15, 11-15, 15-0, 15-7 en 15-3 Een druk bijgewoonde topper werd Steendorp-Kalken waarin de bezoekers tijdens twee sets vooral nan het net met meer talent uitpakten doch vanaf de derde beurt niet meer konden optornen tegen de gewijzigde ploegopstelling van de plaatse- lijken. Ook fysisch ging het bij de Kalkenaren met reuzcschre- den achteruit zodat Steendorp uiteindelijk vrij vlot met het klus klaars was. Bij Kalken mag men de. titel- ambitics nu wel vergeten want we zien niet goed in hoe teams als Steendorp en M. Belsele de rol nog zullen lossen. De tijd om met rijp overleg te denken aan de komende compagne is inderdaad daar. Wanneer men dêtn de moed kan opbrengen om toch naar Waregem af te zakken en daar de spikes aan te binden zijn dat de atleten denaam van sportman waardig. Hun namen zult u hieronder vinden voor wat de deelne mers betreft uit ons "Voor- postgebied". ROGER DE VOGEL EERSTE STREEKATLEET Roger De Vogel, de atleet van AC Baasrode, heeft het zon dag niet kunnen waarmaken zich kampioen lie kategorie te lopen. Die kans zat er dik in tot in de laatste ronde Schoofs hem van deze uitstekende 10e plaats die hij op dat ogen blik bekleedde, kwam verdrin gen. De man aan de mikro was ook wel verrast over deze blauwe trui van De Vogel die zich vlak achter het kop- groepje nestelde. Tijdens de wedstrijd beperkte die man zich tot de eerste 10 en op een ogenblik dat De Vogel wel in deze top 10 was gekomen was er sprake van een atleet van AC Baasrode. Enkel aan de aankomst werd zijn naam vernoemd maar toen had ook iedereen gezien welke fantastische wedstrijd de man van AC Baasrode gelopen had. Een ganse wedstrijd zich om en. bij de 10e plaats laten op tekenen in een wedstrijd met 206 aankomsten spreekt voor zichzelf. Een verzwakking aan km 8 (ong.) kostte hem de titel van 2e kategorie die hij lange tijd uitstekend verde digde. Zijn 12e plaats in de uitslag moet hem wel bevre digen In zijn spoor volgde Door deze nederlaag wordt de situatie voor VK Aalst wel be denkelijk. Met nog partijen te gen onmiddellijke concurrenten als Kortrijk en Kortenberg voor de boeg en daarbij nog een tweetal wedstrijden waar men logischerwijze op weinig dient te rekenen zal het ook nog voor een groot deel ufliangen van de resultaten die door andere teams uit de degradatiezone wor den behaald. Voor VK Aalst staan er nog zware weken op het programma. Afwachten wat het wordt. HEREN 4e nationale zaterdag 16 uur VK Aalst - Kortrijk zaterdag 19u.30 S. Zwevegem - Lebbeke le provinciale zaterdag 15 uur Appelterre - Kang. Aalst zaterdag 19u-30 J. Zele - Kruibeke 2e povinciale zondag 17 uur Baasrode - A. St.-Niklaas zaterdag 17u.30 K. Aalst - Nleuwk. W. zaterdag 19 uur Eeklo - Spr. Zele zondag 10u.30 K. Temse - Berlare 3e provinciale zaterdag 15 uur Kalken - Elversele 4e provinciale zondag 10u.30 Z. Zele - V. Kruibeke zondag 11 uur: Wichelen - Appelterre 1. zaterdag 18 uur: V. Kemzeke - Schellebelle zondag 10u.30 Belsele - G. Dendermonde zaterdag 16 uur: Hofstade - Outer zondag 10u.30 Oudegem - Meerbeke zaterdag 15 uur Kukl Aalst II - K. Ronse DAMES le provinciale zaterdag 15u.30: L. Gent - G. Dendermonde 2e provinciale C zondag 16 uur: A. Baasrode - T. Berlare zondag 10u.30 Melle - Wichelen zondag 15 uur: Br. Merelbeke - V. Aalst zondag 10u.30 Lede - Lovendegem II (mvw) de Vlierzele-atleet Eric Gijse- linck. Knap ook de 17e plaats van Herman Parmentier (AC Aalst) die vrij soepel de ren baan afdraafde en vrij gemak kelijk deze ereplaats kon ver dedigen. We kregen nog twee atleten van Aalst vrij kort in het spoor van hun klubmakker. Jozef Pollet en Pierre Calle- baut, die zich uit het kluwen van atleten wisten op te wer ken tot de 30e en 32e plaats. Voor Pollet was dat een beste prestatie nadat hij te Brugge de titel van kampioen bij de politie wist weg te kapen. Van Callebaut weten we dat hij een regelmatige atleet is die zondag zich ook op een in het oog vallende plaats liep. Eerste Lebbekenaar was Ju- lien Joos die na heel wat te genslagen dit seizoen toch weer hogerop klimt en op een 34e plaats eindigde. André Philips, de Lebbeekse militair, plaatste zich als 40e in de uitslag. Hans De Coster van dezelfde klub werd 61e. Luc Taminau (AC Denderl.) die zaterdag door zijn klub nog gehuldigd werd, bevestigde eens te meer. Hij werd eerste Denderlander. Jan Van Thie- nen (AC Lebbeke), Eric De Saedeleer (AC Aalst) die hard aan het werken is aan zijn terugkeer, Jean-Marie Lclon (AC Lebbeke). Jozef De Mae- zeneer (AC Lebbeke), Jean- Paul Fransaert (AC Aalst), Willy Buyst (AC Lebbeke), Roland Baeyens (AC Aalst), Francois Van Buggenhout (AC Aalst), Peter Rupus (AC Hamme), Erik Rottiers (AC Aalst) en Alex Buyle van dezelfde klub verdienen alle lof. Ook hebben we onder de deelnemers Omer Vercammen (AC Denderland) opgemerkt die echter in de laatste ronde moest afhaken in een wed strijd waarin hij zich sterk verdedigde. MARC VAN DE VOORDE BIJ DE JUNIORES Wat De Vogel bij de seniores realiseerde (eerste streekatleet te eindigen), wist Mark Van De Voorde over te doen in de junioresreeks waar hij als 7e over de streep kwam Mare liep een beste wedstrijd en steeds van in het begin in de eerste tien. Hij wist naar de aankomst toe nog een paar plaatsen winst te halen. Gedurende het crossseizoen heeft de Baasroodse atleet zich laten opmerken. Zondag te Waregem, met de grootste eer als inzet, ging hij tot het uiterste. Een uitstekende wed strijd ook van Kris Van Thie- nen (AC Lebbeke), Hugo Wel- lekens (AC Aalst) en Herman Boodts (AC Lebbeke). Drie atleten die van bij de start zich lieten opmerken en een ganse wedstrijd in de kop groep bewogen. Patrick Fransaert (AC Aalst). Benny Claus (AC Hamme), E. Thijs (AC Aalst) en P. Van Geet (AC Lebbeke) kunnen ook met voldoening naar het kampioenschap terugblikken. GEERT VAN GOOLEN (LEBBEKE) BESTE PRESTATIE BIJ DE SCHOLIEREN De scholieren liepen in twee reeksen. In de B-reeks waren er 174 aankomsten te noteren, terwijl in de oudste kategorie 128 atleten de wedstrijd uit liepen. Wanneer we dan in de eerste wedstrijd op de 8e plaats Lebbekenaar Geert Van Gooien mogen vermelden is dat een hele goede zaak die de blauwwit-jongere daar liet zien. Misschien niet zd direkt bij de grote favorieten gerekend heeft hij te Waregem bewezen uit het goede hout te zijn gebei teld. De B-reeks, die over het algemeen de beste uitslag voor ons Voorpostgebied bracht liet ons ook Geert Pas (AC Aalst) op een behoorlijke plaats no teren. Patrick Bogemans (AC Lebbeke) was samen met en kele klubmakkers vrij goed naar voor gekomen zoals Jan Jacobs, Stefaan Callebaut en Dirk Boeykens. Voor AC Aalst waren er nog Freddy De Boeck en Luc Van Den Bossche. Voor Vlier- zele kregen we de atleet van Overmere Patrick Van De Sijpe als 45e in de uitslag wat eveneens een goed resul taat werd. Daar we in iedere wedstrijd naar de le streekatleet uit zien moeten we in de schol. A reeks naar de 43e plaats te ruggaan om Lebbekenaar Paul Van De Voorde met de beste streekprestatie te citeren. Klubmakker Dirk Verhasselt werd als 63e. Kris Wijns als 81e en Hammenaar Jan Yse- wijn op de 80e plaats geno teerd. VAN ANDRE BAUWENS TOT GUY BUYLE BIJ DE KADETTEN In de A-kategorie was er wel een verrassing iit die zin dat André Bauwens toch de grote kanshebber op een podium plaats, gewoon naar de 10e plaats werd gelopen. Een kampioenschap is toch wat anders en brengt steeds van die uitslagen die alle pronos- tieken overhoop halen. André was wel zenuwachtig aan dit kampioenschap begonnen en heeft daar dan ook wel last van gehad. Neem daarbij een mindere dag want na de griepperiode die hem een paar dagen in bed hield, waren de sporen nog niet volledig uit gewist. Het was een ontgoo chelde A. Bauwens die zondag uit de Waregemse renbaan stapte Begrijpelijk met een resem overwinningen kende hij nu op het kampioenschap de nederlaag. Zaterdag kan hij te Lebbeke bewijzen dat het en kei een slechte dag en kan hij eventuele podiumatleten op hun plaats zetten. Andere opgemerkte jongerer waren nog Paul Adriaens (AC Aalst). Peter De Feyter (AC Lebbeke), Patrick Cornelis (AC Zele). In de B-kategorie werd dt regelmatige atleet van Over mere Guy Buyle als 20e afge vlagd op 182 aangekomen at leten is dat wel een bijzondert verrichting. Patrick Van Der Linden (AC Lebbeke), Johan Van Cauterei (AC Lebbeke), Benny Ver cammen en Franky Schelken; (AC Denderland) waren dt volgende streekjongeren in dit veldloopkampioenschap. ANDRE DE Wil Het Stedelijk Sportkomitee te Aalst organizeert interscho lenzwemwedstrijden. De heren komen aan de beurt or woensdag 15 maart vanaf 13.30 u. Dit is meteen de 19e organizatie. Volgende kategoriën zullen deelnemen Benja rrins (1968-1967 en 1966): min;emen (1965 en 1964): kadetten (1963 en 1962) en pupillen (1961 en vroeger. De zevende jaarlijkse wedsf-rijden voor dames worden betwist op woensdag 22 maart vanaf 13.30 uK insglljks in het stede lijk zwembad. Volgende kategoriën deelneemsters worder voorzen: benjamins (1968-1967 en 1966): miniemen (196!" en 1964): kadetten (1963 en 1962): pupillen (1961 en vroe ger). J.V.H. Het hoofdbestuur van de golfbiljartfederatie Erpe. Aalst hield vrijdagavond bijeenkomst te (EL) Nationale aflossingstrofee jongens miniemen Vlierzele Sportief De aflossingstrofee der jon geren geeft ons voor wat di toekomst betreft een beek van de sterkte van een klub want de jeugd is toch d< toekomst. Vlierzele Sportief eindigde oi de 2e plaats van de 54 deel nemende verenigingen en dai volgen AC Hamme 17e, E Aalst 23e, AC Lebbeke 25. en AC Zele 29e. Wanneer we al deze voor noemde klubs in de le helf van de uitslag zien is da hoopgevend voor de atletiek sport in ons gewest. Zij ver dienen een applus voor hur inzet en hun jeugdbeleid.

De Voorpost | 1978 | | pagina 25