persoonlijke oproep gedaan ten einde de vereiste aanvraag in te dienen De families De Brandt-Van Nufefl Laebens-Hen- nion Spaenhoven-Stevens D'Hondt- De BolsterPhilips-RummensKie- ckens-RemoryDe Smet-GitsVan Geem-EeckhoutArdijn-Van Nuffel Boeykens-WillemsDe Groeve-Roe- landtWuytens-MortierVan Malde- ren-CallebautLepinoy-Burssens Van- opdenbosch L.Vrancken-Van Neck Samuel-Van Hauwermeiren; Mej. De Couck A. ThybaertE. Gits G. Van der Taelen E. en G. Eeman Van Hau- denhove, A. Butaye. HERNIEUWING 25-JARIGE GRAFKONCESSIES. De tijdelijke grafkoncessies, verleend in het jaar 1953 voor een termijn van 25 jaar, VERVALLEN in de loop van 1978. Op aanvraag kunnen deze grafkonces sies hernieuwd worden voor een ter mijn van 25 jaar, mits de betaling van het van kracht zijnde koncessietarief van 5.000,fr. de m2 grond. De aandacht van de belanghebbenden wordt erop gevestigd dat, ingevolge de bepalingen van het reglement van in wendige orde betreffende de graf- en kolumbariumkoncessies, ingeval van NIET-HERNIEUWING, de graftekens en monumenten moeten verwijderd zijn binnen de 3 maanden na het verstrij ken van de koncessietermijn, zoniet dat deze van ambtswege op kosten van de betrokken familie zullen worden weg gedaan. Tot onderstaande koncessionarissen of hun opvolgers, wiens koncessie toege staan is in het jaar 1953 wordt een per soonlijke oproep gedaan ten einde de vereiste aanvraag in te dienen. De families Lanckman-Goossens Matthieu-Lemaï- treDantschotter-LiebautMoreels- Van Mossevelde De Neve-Priem Van Hauwermeiren-Frisch Winne-Van Hec- ke Faux-De BruckerClaessens-Van Herreweghe Schepens - Guillaume Schouppe-Van de Velde Rumbaut-De KoninckDe Bruyn-RimbautHen- drickx-Dierickx. STEDEBOUW. Het GEWESTPLAN Aalst - Ninove - Ge- raardsbergen - Zottegem werd vastge steld bij koninklijk besluit van 30 mei 1978 (Belgisch Staatsblad van 10 juni 1978). Het gewestplan ligt ter inzage van de bevolking op het Stadhuis - dienst Ur banisatie, bureel 5 - Kapellestraat 8 - Aalst (alle werkdagen, tijdens de bu reeluren - met uitzondering in de pe riode van 10 tot 14 juli 1978). Dienstverzekering tijdens de 2e week van AALST-KERMIS. In tegenstelling met vorige jaren zullen de stadsdiensten tijdens de week van 10 tot 14 juli de hele dag voor het pu bliek toegankelijk zijn. Op dinsdag 11 juli, zal het stadhuis ge sloten zijn. Bedrijf voor WATERBEDELING. De burelen blijven open op alle werk dagen van de maand, behalve op 11 en 21 juli 1978. Wachtdienst(Alleen voor lekken). Periode van 15.7.1978 tot en met 31.7. 1978 Buiten de diensturen en tijdens de weekends Alfons Michiels Vale rius De Saedeleerstraat 35, 9300 Aalst -Tel. 21.48.86. BelangrijkDeze dienstregeling geldt uitsluitend voor de abonnees aange sloten bij het Bedrijf voor Waterbede ling van het vroegere Klein-Aalst. De abonnees van de andere deelge meenten moeten zich nog steeds wen den tot de TMVW te Asse - tel. 02- 452.78.82. SLACHTHUIS. Het Stedelijk Slachthuisbedrijf zal ge sloten zijn van 15 juli 1978 tot en met 30 juli 1978. Afsluiting WATERTOEVOER. Wegens speciale werken, zal op zon dag 16 juli 1978 van 8 tot 12 u. de wa tertoevoer afgesloten worden in de sector Pontstraat - Burgemeestersplein Van Langenhovestraat. Ten gevolge hiervan zal er drukvermindering optre den aan de overkant van de Dender (sektor Mijlbeek). MUSEUM. Het museum op de Oude Vismarkt 13 te Aalst, zal gesloten zijn van 8 juli tot en met 16 juli 1978. Het bestuur van de BSP-afdeling Groot-Aalst is bijeengekomen op1 27 juni. verklaart zich eenparig akkoord met het voorbehoud dat partijvoorzitter Ka- rel Van Miert heeft gemaakt ten aan zien van de materiele steun van het Mobuturegime wijst erop dat het socialisme de vrijheid van alle volken beoogt en dat de socialistische beweging er zal blij ven toe bijdragen dat overal ter we reld de democratische staatsvorm tot stand komt. Met vriendelijke groeten. Rijksinstituut voor de Sociale Verzeke ringen der Zelfstandigen. Een afgevaardigde van het Rijksinsti tuut voor de Sociale Verzekeringen der Zelfstandigen zal op 13 juli van 10 tot 12 uur in het Stadhuis een zitdag hou den, waarop men kosteloos alle in lichtingen in verband met het sociaal statuut kan bekomen. Verkiezing BLOEMENFEE. De bloemenfee 1978-1979 zal verkozen worden op zaterdag 26 augustus in het kader van de 31ste jaarbeurs. Deelne- mingsvoorwaarden zijn 18 jaar oud zijn op de dag van de verkiezing en niet ouder dan 35 jaar, de titel «bloe menfee van de stad Aalst» nog niet hebben verworven. Het deelnemingsreglement en het in schrijvingsformulier kunnen gratis ver kregen worden op het sekretariaat van het stedelijk feestkomitee, stadhuis, - Grote Markt 3 te Aalst. De kandidatu ren moeten per aangetekende brief vr 14 juli binnen zijn. Goedkoop reizen met MINIBUS. Met 10 mensen hebben we samen een nieuw en ruime minibus gekocht die we beurtelings gebruiken voor uitstappen en reizen. Voor een groepje van 6 a 9 personen (rijbewijs B) beslist het voordeligste vervoermiddel. Als hij niet door een van ons gebruikt wordt, kan de minibus tijdens de komende vakan tie (tot oktober 78 plus kerstvakantie) door anderen worden gehuurd. Inlich tingen Patrick De Smedt, Bolleweg 55 Aalst en Guido Moens, Oude Dender- mondse steenweg 363 Aalst. KERMISSEN IN GROOT-LEDE. De eventuele inrichters van feestelijk heden en sportmanifestaties ter gele genheid van de kermissen in de deel gemeenten Lede. Oordegem, Impe, Smetlede of Wanzele worden verzocht voor opname op de officiële affiche v. de respektievelijke kermissen de no dige inlichtingen te laten geworden aan de voorzitter v. het gemeentelijk feest komitee. de heer Julien De Cremer, Kasteeldreef, 1, 9310 Lede, tel. 053- 21.81.55 of 21.49.12. Er wordt verzocht rekening te houden met volgende ti ming kermis Oordegem voor zater dag 5 augustus kermis Smetlede voor zaterdag 12 augustuskermis Wanzele voor zaterdag 19 augustus kermis Lede voor zaterdag 19 au gustus kermis Impe voor zaterdag 2 september. De tekstopname op de af fiches is volledig kosteloos. WANDELKLUB. De wandelklub van de Kristelijke Bond der Gepensioneerden van Lede organi seert een wandeltocht op woensdag 12 juli met vertrek op het Dorpsplein van Lede. Zij gaan de groene plekjes van Lede opzoeken. Vertrek om 18.30 uur. BLOEDINZAMELING. Op vrijdag 7 juli is er om 19.30 uur bloedinzameling in de gemeenteschool te Oordegem. Alle bloedgevers en kan didaat-bloedgevers worderr die dag in de lokalen van de gemeenteschool ver wacht. FIETSRALLY Op zondag 9 juli organiseert Jeugdhuis Leeuwerik een jaarlijkse fietsrally o- ver een afstand van 25 km. Er wordt vertrokken op de terreinen van het jeugdhuis, waar men tevens kan in schrijven tussen 12.00 en 13.30 uur. 's Avonds is er een fietsrallydeejeedans- feestprijsuitreiking voorzien. EN WEER STAPT DE BOND Nu het nagenoeg zeker is dat er zelfs dit jaar zomer komt, wil de BGFG aan sluiten bij zijn initiatief van vorig jaar en wekelijks wandelingen organiseren, telkens op donderdagavond om 20 uur. Het worden uitstappen langs rustige wegen en over afstanden die iedereen aankan. Wij rekenen op een even groot sukses als vorige zomer en ge- Ven alle echte kandidaat-sportieven vr het eerste rendez-vous volgende don derdag 6 juli te 20 uur op het Dorp te Lede centrum. NATIONALE BEVLAGGINGSAKTIE Vlag-aktiviteiten. Het 23e werkjaar van de bevlaggings- aktie is begonnen. Het blijft belangrijk dat hoe langer hoe meer Vlamingen met de Leeuw getui gen. De Vlaamse vlag is nog altijd het symbool van de Beweging die als eind doel eheftde likwidatie van het uni tarisme. Alleen in een Vlaamse staat zullen wij niet meer bedrogen, achter gesteld en bestolen worden omdat wij Vlamingen zijn. Ingevolge het dekreet van de Kuituur- raad wordt nu ook aan een opvallend aantal openbare gebouwen met het «embleem van de Nederlandstalige kui tuurgemeenschap» gevlagd. Zij het al leen maar op de dagen waarop het door het Belgisch etablishment wel ge duld moet worden. Het typeert voldoen de de mentaliteit van de heren van Brussel. Nog duizenden Vlamingen moeten wor den bewerkt. In Vlaanderen zou in ie dere straat ten minste één Leeuw moe ten hangen als er wordt gevlagd. Dit te bereiken is onze taak. Doet U mee? Laten we op 11 juli ons vaderland een Vlaamser uitzicht geven. Iedere Leeuw weze een teken aan de wand. In alle V.T.B.-kantoren liggen de vlag gen van de Nationale Bevlaggingsaktie ter beschikking. U kunt reeds een be drukte Leeuwevlag bekomen (klassiek model) vanaf 480 F. - een geborduurde vanaf 2.375 F (BTW inbegrepen). U kunt uw vlag eveneens bestellen bij R. Quintijn, V.T.B.-vertegenwoordiger, voorzitter van de Sociaal-Culturele Raad Lede, Nieuwstraat 19, Lede. Stedebouw en Ruimtelijke Ordening. Gewestplan. Het gewestplan Aalst - Ninove - Ge- raardsbergen - Zottegem werd vastge steld bij K.B. van 30 mei 1978. Het plan kan door alle belangstellen den ingezien worden in het gemeente huis, technische dienst (bureel 7), elke werkdag vanaf 8.30 uur tot 12 uur. OPHALEN HUISVUIL Grof huisvuil het grof huisvuil zal in de deelgemeen te Lede opgehaald worden, SAMEN MET HET GEWOON HUISVUIL op vrijdag 7 juli 1978 in de straten waar het gewoon huisvuil op vrijdag wordt opgehaald. Het grof huisvuil wordt in de deelge meenten Impe, Smetlede en Wanzele, opgehaald, de 3e woensdag van iede re maand, samen met het gewoon huis vuil. Voor wat de wijk Papegem betreft, wordt het grof huisvuil opgehaald door de firma Van Roy, de 2e of 4e woens dag van de maand, naargelang deze firma de gewone ophaling al dan niet doet. Wat de deelgemeente Oordegem be treft, zal de regeling van de ophaling van het grof huisvuil later worden me degedeeld. Onder grof huisvuil wordt verstaan niet verpakbare of zeer moeilijk te ver pakken gebruiksvoorwerpen, zoals fiet sen, kinderkoetsen, peluwen, matras sen, metalen emmers enz. GEWOON HUISVUIL Deelgemeente Lede. De ophaalbeurt van vrijdag 21 juli a.s. (Nationale Feestdag), zal plaats heb ben op donderdag 20 juli 1978. Deelgemeente Oordegem. In de deelgemeente Oordegem zal het huisvuil niet opgehaald worden vanaf 21.7 tot en met 28.7.1978. K.S.C. DENDERSTREEK. Op zaterdag 8 juli staan de wielertoe- Hct echlpuar De Bic-De Bruyn vierilc hun gouden bruiloft. Het echtpaar De Petter-Arijs vierde hun gouden bruiloft. Het echtpaar Van Brempt-Baert vierde hun gouden bruiloft. Het echtpaar Van den Bossche-Ruhhrecht vierde hun gouden bruiloft. Het echtpaar Coppens-Annacrt vierde hun gouden bruiloft. risten van K.S.C. Denderstreek terug paraat om deel te nemen aan de ker- mistweedaagse die ingericht wordt door de Sint Niklase W.T.C. De inschrij vingen hebben plaats vanaf 12.30 u. in het kafé Avanti, Kleine Hulststraat 122 te St.-Niklaas. De start is voorzien om 13.30 u. De afstand bedraagt 60 km en er wordt samengekomen aan het lo kaal om 12 u. Op zondag 9 juli wordt het tweede deel van deze tweedaagse gereden. De in schrijvingen hebben echter nu plaats vanaf 8 u. en de start is voorzien rond 9 u. De afstand bedraagt ditmaal ook 70 km. Samenkomst aan het lokaal om 6.30 u. KAATSEN. Op zondag 9 juli om 15 u. spelen de kaatsers van de Welleweg de thuislut- ten tegen Balvr. Merchtem. Afspraak op^ het kaatsplein nabij het station van E- rembodegem. Faubourg-Jaarmarkt. In een radioprogramma op woensdag 19 juli op BRT 1 kan U in «De Postil jon» meer nieuws vernemen over de komende Faubourg-Jaarmarkt.

De Voorpost | 1978 | | pagina 21