mm tb GESCHENKENFOOR IN DE MIKISKLUB WANDELEN MET WSV DE C0EN OP DRIEDAAGSE VAN «LEVENSVREUGDE» ATB-AKTIVITEITEN KENNEN GROTE BIJVAL b VADERLANDSE PLECHTIGHEDEN TE AALST INKOMENSHERVERDELING: HET KAN IN ONZE GEMEENTE! 2 - 1-9-1978 - De Voorpost De redaktie heeft het recht deze teksten in de korten schoolverlaters zullen komen voegen; ten tweede, moet men wel vaststellen dat de verschil lende maatregelen door de regering genomen steeds weer ongedaan worden gemaakt, door dat weer andere werkers worden afgedankt. Even toelichten. In het bij zonder tijdelijk kader werden 9.499 werklozen opgenomen. Door de overheidsdiensten wer den er 28.213 aan het wer gezet. De stages zorgden voor 25.351 tewerkstellingen. Het wettelijk brugpensioen bracht 19.347 ver vangingen op. en door het bijzonder brugpensioen kwa men 11.388 arbeidsplaatsen vrij. Het is de minister van Arbeid zelf, zo onderstreept «Het Volk», die verklaarde dat zonder deze maatregelen het cijfer der volle dig werklozen einde juni jl. 376.891 zou bedragen hebben, in plaats van 264.679 zoals dit nu het geval was! Positief? Voor degenen die tewerkgesteld werden ja, maar angstwekkend wanneer men dat cijfer van 376.891 bekijkt. Want er is de studie van het ACV die zonder diepgaande wijzigingen en met het behoud van de 40 -urenweek voor 1985 niet min der dan 565.000 werklozen voorziet. De Brusselse ekono- mist J.P. Van Rossem voorspelt er tegen die tijd zelfs 608.000! Nog méér geld geven aan degenen die «durven onderne men»? Wat vangen zij met dat geld aan? Rationaliseren, me neer, om beter te kunnen konkurreren. Tijdens een uit zending over de Franse TV hoorden we een patroon zelfs brutaalweg verklaren, dat hij verkoos zijn produktie te beper ken, liever dan risico's te lopen. De huidige politiek in het voordeel van het grootkapitaal doet het dus niet. Er zijn aan de geschenken en voordelen geen voorwaarden van grotere te werkstelling verbonden. Het aantal tewerkgestelden in de nijverheid en de bouw neemt af. Het aantal werklozen blijft stijgen. En toch blijft de regering de verkorting van de werkduur van de hand wijzen. En van een nieuw industrieel beleid ziet men niets komen. De waarheid is wat wij steeds hebben voorgehouden. Het grootkapitaal wil de kosten van de krisis door de werkende bevolking doen dragen en eigent zich daarenboven met de hulp van de regeringen in a'.le kapitalistische landen een toe nemend deel van de financiële mogelijkheden toe. Zonder verkorting van de werk duur, zonder eisen en waarborg- gen van tewerkstelling bij subsi diëring of andere voordelen, zonder kontrole op de banken, zonder openbaar beleid van de energiesektor. is het al ijdele hoop. Maar de regering, ook met BSP-deelname, doet het niet. Stelt zich dan niet de vraag hoe lang de vakbonden een dergelij ke situatie en soortgelijke perspektieven kunnen aanvaar den? Moeten zij na de leugen van een betere toestand in 1980 nog eens enkele jaren laten verloren gaan? Ray De Smet JAARBEURS LAW AAI- BEURS? Toen staatssecretaris Vik An- ciaux onze 31e Aalsterse jaar beurs plechtig inknipte werd hij gedurende zijn openingstoe spraak gestoord door het lawaai van mensen die maar niet kunnen luisteren en in de plaats daarvan denken te moeten babbelen. Het storend lawaai is dan vooral 's avonds, gedurende de attrakties, een milieuhinde- rende konstante gebleven tot de laatste minuut. Iedereen heeft de mond vol van milieubescherming. Luchtver vuiling, waterverontreiniging en lawaaihinder vormen de keer zijde van onze zo begeerde industriële ontwikkeling. Een stadsbestuur dat ons leefmi lieu wil beschermen moet in staat zijn het overdreven lawaai op onze jaarbeurs en elders afdoend te bestrijden. Ik ben er zelf getuige van geweest dat op verschillende avonden de «mu ziekanten» zó oorverdovend te keer gingen dat tientallen men sen met de handen tegen de oren verbolgen de zaal verlieten. Kunnen de inrichters nu echt niets doen tegen deze aggressie- ve vorm van volksverloedering? Er bestaat toch de wettelijke verplichting dat de tachtig decibel niet mag overschreden worden! Het is nu de vaste gewoonte geworden dat de mensen in Talrijke recente gebeurte nissen drukten de jongste dagen en weken het wereld geweten met de neus op de prangende problemen van menselijke waardigheid, democratie en ontwikke ling. In Praag herdacht men dat 10 jaar geleden de hoop op een democratisch socia lisme door Russische Tanks werd gesmoord, in zuidelijk Afrika blijft de zwarte bevolking verder van gelijkberechtiging versto ken, in Iran en Centraal- en Zuid Amerika wordt de drin gende vraag naar democra tie en sociale rechtvaardig heid met brutale repressie beantwoordt, in Rusland worden intellectuelen in psychiatrische instellingen opgesloten en ondertussen ettert de ondervoeding en onderontwikkeling, evenals de bewapening in grote de len van de wereld verder. De economische crisis die sedert zowat 4 jaar de we reldeconomie teistert, scherpt de maatschappelij ke problemen nog aan: zo wat overal in de wereld wordt vooral de werkende bevolking door de crisis ge troffen: zowel in Polen, Z. Amerika als in W.Europa werd tegen de prijsstijgin gen gemanifesteerd. Som migen, zoals een Prof. Derine, menen een oplos sing voor de crisis te moe ten gaan zoeken in een sterk regime; anderen be pleiten een strikt nationalis tisch protectionisme. Als socialisten menen wij dat enkel meer democratie, solidariteit en sociale recht vaardigheid en een absoluut respect voor de menselijke rechten en waardigheid een afdoend antwoord kunnen geven op de maatschappe lijke en economische pro blemen van onze tijd. Daar bij komt aan de democra tische arbeidersbewegin gen een steeds belangrijker rol toe. Meer en meer gaan ook in de Europese gemeenschap, (Zone II) stemmen op om van de ontwikkelingshulp (Marshall-plan voor de ont wikkelingslanden) de motor te maken van een nieuwe economische en Maat schappelijke relance. Onze EEG-Ministers van Buiten landse zaken stelden aan hun Lomé-collega's voor het respect voor de men senrechten te koppelen aan de hulp. In de W.Europese landen zal de strijd voor de demo cratisering van de economie in de komende jaren een be langrijke plaats gaan inne men. Kortom, de strijd voor de mocratie, menselijke waar digheid en ontwikkeling gaan hand in hand. De verkiezing van een nieu we Paus, zoon van een so cialistisch gastarbeider, evenals de aanstaande Eu ropese verkiezingen wekken nieuwe hoop op een geïn tensiveerde strijd op deze drie fronten. Over één en ander zal ook Joop Den Uyl handelen op 15 september a.s. te 20 uur in de Aalsterse Keizershal- len, waar hij zal spreken over Socialisme en Kristen dom in het Europa van mor gen. Alle belangstellenden zijn op deze avond van harte welkom. Martin Hutsebaut Pol Secretaris B.S.P STEEDS MEER EN NIEUWE WERKLOZEN Op 15 augustus jl. bedroeg het aantal volledig werklozen met recht op vergoeding 273.518, of 775méérdan einde juni. Over de gedeeltelijk of tijdelijk werklo zen heeft men het officieel liefst zo weinig mogelijk. Maar er zijn nog twee andere aspekten van het probleem waarover men het liefst niet heeft. Ten eerste is er het feit, dat bij het nu reeds in volle zomer toenerhend aantal werk lozen zich einde oktober de dancings, op bals en andere feestelijkheden geen gebenedijd woord meer tegen elkaar kun nen zeggen omdat de dames en heren van het orkest denken doorlopend de boel te mogen teisteren. Op onze wegen, vooral in de stad, worden wij geregeld opge schrikt door het schreeuwerig gejank van brommers waarvan de jeugdige eigenaars de uitlaat hebben doorboord. Onze Aal sterse politie is nochtans gewa pend met een geluidsmeter om dergelijke treiterijen te verbali- zeren! Hoe komt het dat die dure sonometer van de politie niet gebruikt wordt? Op de gemeen teraadszitting van verleden woensdag hebben wij de aan koop van een nieuwe geluidsme ter goedgekeurd (229.000 Fr.) op voorwaarde dat er zal mee gewerkt worden en het lawaai met sukses bestreden. Niettegenstaande de krisis in onze 31e jaarbeurs dan toch een sukses gebleken. Het zonnige weer heeft er voor gezorgd dat ook dit jaar de veertigduizendste bezoeker niet is komen opdagen maar de verkoop van de 120 exposanten zou door de band toch bevredigend geweest zijn. Ik wil het stadsbestuur en vooral schepen Bourlon van midden stand, het feestkomitee, de deelnemers, het Vlaams en het Rood Kruis en al diegenen die tot het welslagen van de handels foor hebben bijgedragen van harte gelukwensen. Wanneer wij er volgend jaar in slagen het overdreven lawaai te verbannen dan zal het sukses volledig zijn. Jan Caudron MISSTAPPEN HERSTEL LEN? Middenin de vieringen van het «jaar van het dorp» kondigen zich reeds de voorbereidingen aan van het «jaar van het kind». Het lukt de organisatoren tel- kenjare vrij goed om door aller lei initiatieven de aandacht te vestigen op het jongste jaar thema. Op zichzelf is het lance ren van jaarthema's als nieuw procédé uiterst geschikt om te herinneren aan een iet of wat verdrongen «waarde». Men zou het ook minder on schuldig kunnen bekijken. Eer der bij wijze van boutade (en dus zo te verstaan), valt de vol gende vergelijking op. Wij lieten onze monumenten ja renlang verkommeren, of bra ken ze af, tot wij het jaar van het stedebouwkundig erfgoed hielden. Wij hebben van onze vrouwen mannen gemaakt en hielden daarop het jaar van de vrouw. Wij fusioneerden onze ge meenten en het jaar van het dorp werd uitgeroepen. Wij laten de wetgeving over abortus aan de orde komen en richten het jaar van het kind in. Zijn de jaarthema's soms cor rectieven voor maatschappe lijke «misstappen»? Ghis Willems Trouwe bezoekers en eventuele nieuwe vrienden zijn van vandaag tot en met de zondag welkom in de Mlkisklub. Het bestuur van de klub heeft een groots opgezette geschenkenfoor georganiseerd, waar iedereen zijn gading zal kunnen vinden. Indien U nog nooit in de Mikisklub geweest bent, mag dit geen hinderpaal zijn. Duizenden mensen zijn er reeds voor «de eerste maal» over de vloer gekomen. Zij zijn de regelmatige bezoekers geworden, want iedereen vindt de sfeer er fijn! Alle vooraanstaanden van de stad kennen de Mikis en vertoeven er graag. Wij garan deren steeds een vriendelijk onthaal. De geschenkenfoor, zoals ze door de Mikisklub georgani seerd werd. is iets zeer speciaals. Men zal er verschillende artike len aantreffen en kunnen kopen aan zeer billijke prijzen, die men elders niet kan vinden. Op vrijdag, zaterdag en zondag kan U vanaf 19u30 terecht. Deze avond is echter wel een buitenkans: er mag van de lekkere wijnen geproefd wor den! Waarschijnlijk zal het voor de eerste maal zijn dat de vele bezoekers Hongaarse wijn proe ven. Dit mag U evenmin missen! Naast champagne, likeuren, de bekende Barack zal men er de wereldbekende Hongaarse To- kaywijn in zes verschillende soorten aantreffen. Er wordt een speciale feest- of geschenkver pakking voorzien. Tegelijkertijd zal men een komplete tentoonstelling kun nen bezoeken: schotels, bonbon- nières. kaarsenhouders, vazen en knappe figuren hebben er een plaatsje naast allerhande met de hand geschilderde werken. Wij verwachten dat de (eveneens met de hand geschilderde) keramiek een grote belangstelling zal kennen en de goedkeuring van de bezoekers zal wegdragen, temeer daar zij verkocht wordt tegen zeer lage prijzen. Tenslot te is er een enige keus aan moka-, koffie- en eetserviezen. Men stelt U gans nieuwe modellen in zeer verschillende kleuren en desingkeus voor. Men moet niet denken dat deze prachtige realisaties hoge prij zen moeten dragen: zij zijn werkelijk voor iedereen bereik baar! Tenslotte nog dit: Uit een"1 geschenkenfoor van de Mikis 0 klub gaat men niet alleen nooi!w ontgoocheld weg, men gaat eiei ook nooit weg zonder gekocht te hebben. Vlak voor de grote feestelijkhe vi den die het einde van het jaar z< ger aantrekkelijk maken, wordt eiopt U een even grote kans gegund ker op vrijdag 8 en zaterdag december richt de klub eei die reuze geschenkenfoor produkten uit tien verschillend landen. Dat zal een enig |6rr buitenkans worden: nog eei66r reden om nu reeds kennis met di n Mikisklub te maken. RD bot Ker den ben and gn, len Bij de aanvang van het 10' schooljaar gaan gedurende het eerste weekeinde van september (dus nu) opnieuw de Levensvreugde - feesten door, uiteraard op het domein van deze VZW. Van Hieruit start ook de -Levensvreugdetocht- - die voor de vijfde keer - wordt ingericht door de wandelsportvereniging -De Coen-. WSV De Coen, lid van de WO- WOB, richt deze internationale wandeltocht in op zondag 3 sep tember. Vorig jaar namen 850 wandelaars deel aan deze «Levensvreugde- tocht». De organisatoren menen dit jaar tot 1000 deelnemers te ge raken voor de 40, 20, 12 of 6 km tochten. Vertrek op Levensvreugde, Bo- termelkstraat 201 te Aalst, van 9 tot 15 uur. Aankomst tot 19 uur. Als herinnering kunnen volgende medailles worden behaald: luxe- medaille (140 F) - gewone me daille (40 F) en brevet (25 F). Op elke afstand wordt verzorging voorzien. De groepsprijzen wor den uitgereikt vanaf 15 leden, en er is IVV-afstempeling. De tocht komt verder ook in aanmerking voor de wisselbeker WOWB. In lichtingen: Chris Ghijsens, Espla nadeplein 10, bus 68 te 9300 Aalst Tel. 053-77.83.37 De driedaagse gaat door ten voordele van de gezinsvervan gende tehuizen, nu nog in op bouw. De wandeltocht werd in de feestelijkheden ingeschakeld om voor de gehandicapten ook op het vlak van de sport de kansen te ver hogen om geïntegreerd te geraken in de samenleving. De club is trouwens mettertijd als volwaar dige club aanvaard, en bovendien door BLOSO erkend. Terecht vraagt men zich in de vereniging af waarom de mindervalieden in de wandelsport zouden achterblij- Het resulaat is totnogtoe verhei gend meegevallen. ker) anc En toch mogen slechts 15% van leden volledig valide zijn. dit o incj het karakter van de club niet «schaden». Zij treden dan fc voorbeeld op als begeleiders. I afstand die door de mindervalid< wordt afgelegd, ligt uiteraard ni zo hoog (6 km). Maar de vreug is er niet minder om We vermelden tenslotte nog dat 'ar1, gekende Aalsterse wandel' ging - De Kadees» aan de wande tocht zal deelnemen. 'ilv |eb Ie I- rij, w Gu.staaf De Vilder, voorzitter van de Aalsterse afdeling van A.T.B. (arbeiders-toeristen-bond) blijft niet b(j de pakken zitten. Door z(jn entoesiasme wordt menig idee in de praktijk omgezet. Tfjdens het voorbije week-end waren twee aktiviteiten gepland: een wandeling doorheen het stadspark en een filmvertoning te Nleuwerkerken, twee suksessen voor de inrichtende vereniging. Zaterdag gingen de natuur vrienden naar het stadspark. Onder de leiding van de heer Kieckens. werd het niet alleen een prettige wandeling, maar tevens een leerrijke namiddag. De deelnemers waren niet wei nig verwonderd toen de gids zijn uiteenzetting begon: een afge vallen blad bleek voldoende om een hele bespreking te houden. De wandelaars genoten even eens van de uitleg over «Den Osbroeck»: zij kregen een keuri ge uiteenzetting van het ont staan en de geschiedenis van dit stuk ongerepte natuur. Enkelen hadden er nog nooit over gehoord. Het bestuur van A.T.B. wenst langs deze weg nogmaals de uitzonderlijke gids te bedanken voor zijn medewerking. Daar het zonnetje van de partij was werd het een geslaagde wandeling, die volgend jaar zeker zal overge daan worden. Zondag werd een meer toeri stische attraktie aangeboden: in de zaal Rio te Nieuwerkerken, werden drie films vertoond. Een vijftigtal personen waanden zich enkele uren in Duitsland aan de Rijn. Na een interessante film over de wijnkuituur draaide de heer Francois Beulens een prent over Oostenrijk. Hoewel de vakantie net achter de rug is. werden door de voorstelling menige plannen voor volgend jaar gesmeed: de aanwezigen vroegen om inlich tingen over de voorgestelde reizen. gen over de voorgestelde reizen. Tijdens een toespraak door de voorzitter werd de geschiedenis van de arbeiders toeristenbond naar voor gebracht. Nadat de doeleinden van de vereniging uiteengezet waren, mochten de bestuursleden enkele nieuwe leden noteren, wat de avond dubbel prettig maakte. Dank zij de belangeloze inzet van Edgard De Neef en zijn erk iali en ap: fóó echtgenote werd de filmavor 'e een sukses. Te Nieuwerkerke a' bewees het publiek interesse hebben voor de natuur. Dit ka an men niet van andere deelg al meenten zeggen: verschillent pre affiches verdwenen op onve orp klaarbare wijze te Erembod nel gem. Natuurlijk krijgen kinderen dan de schuld... To< )t e laat het A.T.B.-bestuur schouders niet zakken: op september wordt een volgent [fU( filmvoorstelling verzorgd, di aaj maal in zaal Capri te Meidei j| Alle natuurvrienden kunnen t orc 9 september terecht voor e< fietstocht doorheen de fusieg meenten... Hopelijk kennen deze aktiviti orc ten evenveel sukses... Du^ RI :he )it k f In september worden zowel de bevrijding als de onafhanki lijkheidsstrijders van 1830 herdacht. Hierbij dan het volledig programma: HERDENKING VAN DE BE VRIJDING OP ZONDAG 3 SEPTEMBER 1978 9.30 UUR: Samenkomst op de De Aalsterse KWB, de Kristelijke Werknemers-Beweging, heeft zich eens serieus gebogen overeen mogelijke herverde ling van de inkomens. Een drie bladzijden tellend overzicht, zal de basis zijn voor de op zondag, 3 september geplande verbondelijke programmastudiedag. Alle leden van de plaat selijke dagelijkse besturen en alle geïnteresseerden worden om 9.30 uur verwacht in de lokalen van het Groen Kruis, Sint-Jorisstraat 26. Op de vierde verdieping worden zij opge wacht door de inrichters, die een massa volk verwachten. Zij zijn er immers van overtuigd dat de inkomensherverdeling in onze gemeente kan doorgevoerd worden. De eigenlijke start van de bij eenkomst, draait om een drietal vragen. Vooreerst vragen de organisatoren zich af wat de KWB te maken heeft met de O.C.M.W (openbaar centrum voor maatschappelijk welzijn), en met de gemeentelijke kuituur-, sport- en rekreatie- infrastruktuur. Verder wordt de vraag: «kunnen de laagste in komensgroepen gebruik ma ken van wat door de gemeente wordt ingericht» of nog «geeft de gemeente voldoende aan dacht aan de vragen en de be hoeften van de laagse inko mensgroepen?» onder de loepe genomen. Ten titel van inlichting, wenst de KWB enkele feiten in over weging te geven. Zij geven eerst een toelichting omtrent de gemeenschapsvoorzieningen dit betekent onderdak, uitrus ting, goederen en diensten die door de overheid (dit is de ge meente) ter beschikking ge steld worden aan de bevolking. Enkele voorbeelden hiervan zijn ontmoetingscentrum, kul- tureel centrum, biblioteek en discoteek, toneelzaal. sporthal- Ie, zwembad, allerhande sport terreinen, jeugdspeelpleinen. visvijvers, wandelbossen, re- kreatieparken, beschutte werkplaats, warme maaltijden aan huis, bejaardentehuis, kin derdagverblijf, peutertuin en, Deze diensten en voorzienin gen worden vooral gefinan cierd door de opbrengsten van de belastingen. Hiermee wor den bedoeld de direkte belas tingen, de douane- en aksijn- senrechten, de registratie en de BTW Verder noteert men nog de gemeentelijke belasting, beter gekend als de «nijverheidsbe lasting». die geheven wordt op basis van de aanwezige be- drijfsmachines en het aantal werknemers. Tenslotte worden de aanvullende heffingen op de nationale belastingen ver noemd: dit zijn de opcentiemen op onroerende voorheffing, op de personenbelasting en op de motorrijtuigenbelasting. De KWB betoogt dat via de herverdelende werking van de belastingen rechtstreeks aan inkomensherverdeling op ge meentelijk vlak gedaan wordt Met andere woorden: als bur ger betaalt iedereen belastin gen. Met die belastingen wordt bijvoorbeeld een gemeentelijk zwembad bekostigd. Nu is de vraag: «Wie maakt gebruik van dit zwembad, dat door iedereen bekostigd werd?» Volgens professor Herman De- leeck. zouden de gemeen schapsvoorzieningen vooral ten goede komen aan hen die het reeds beter hebben. Dit komt er op neer dat de lagere inkomensgroepen, langs de be lastingen, aan de hogere inko mensgroepen betalen. Er wordt aldus de vraag gesteld of meer begoede bevolkings groepen in verhouding niet méér genieten van bepaalde kollektieve voorzieningen dan de minderbegoede groepen. Hieromtrent legt de KWB twee aksenten: de rol en de werking van het gemeentelijk O.C.M.W. en het gebruik van de gemeen telijke mfrastruktuur. Sedert 1 april 1977 is de ver nieuwde C O.O. in alle ge meenten geïnstalleerd. Door de nieuwe wetgeving zijn aan de O.C.M.W ruimere be voegdheden toegekend. Deze aanpassing brengt met zich mee dat de O.C M.W., in het kader van de inkomensherver deling op het plaatselijk vlak, bepaalde maatregelen kan tref fen, De aktie van de afdeling zou er kunnen in bestaan: dat de KWB zich zou informeren over de werking van het ge meentelijk O.C.M W. en voor stellen zou uitwerken én indie nen ten einde de herverde ling de werking van het O.C.M.W. te bevorderen. In verband met het gebruik van de gemeentelijke infrastruktuur wordt het volgende medege deeld: De meeste gemeenten be schikken over een uitgebreid net van infrastruktuur (vrije tijd, sport, kuituur) dat voor de ar beiders niet steeds even vlot toegankelijk is Dit is één van de oorzaken waardoor de ge meentelijke kollektieve voor zieningen té weinig herverde lend werken. De aktie van de KWB-afdeling bestaat er in te onderzoeken wat de oorzaken zijn van het geringe gebruik van de gemeentelijke voorzienin gen. Men denkt in de richting van openingsuren, ligging, eks- ploitatie De afdeling wenst akties te voeren ten einde deze oorzaken uit de weg te ruimen. Wie belangstelling heeft of wil meewerken wordt dus over morgen verwacht in de lokalen van het Groen Kruis, Sint- Jorisstraat. RDV binnenkoer van het stadhuis.. 10.00 uur Grote Markt: hijsef* van de vlag 10.05 uur: Optocht: Grot Markt, Lange Zoutstraat. Kort an Zoutstraat. Keizerlijk Pleir °°c Vredeplein, Nieuwstraat, Grot ta's Markt. Er zullen bloemen woi >r-J den neergelegd op het moni ord ment van Koningin Astrid (Ki zerlijk Plein), op het monumet van de Gesneuvelden (Vrede plein) en aan de herdenking; i plaat van Hugo Lefèbvre (ir gang stadhuis). 10.45 uur. Toespraak door burgemeester op de binnef koer van het stadhuis 11.30 uur: Grote Markt: Col eert door de fanfare van df*1* Stedelijke Brandweerdienst. HERDENKING VAN DE ONAFHANKELIJK HEIDSSTRIJDERS VAN 1830 OP ZONDAG 24 SEPTEMBER 1978 10.45 uur: Samenkomst opt1 binnenkoer van het stadhuis 11.00 uur: Hijsen van de vla 'nw toesprak door de burgemee rd> ter. Neerleggen van bloemt1"'' op het monument van de g sneuvelden van 1830 (binne 80 N koer van het stadhuis). v' 1 l Pk:. Bici WERKTEN MEE AAN DIT NUMMER: REPORTERS: Dolf Boel, Peter Dauwe, Mon De Gendt, André De Groevi René De Witte, Roger D'Hondt, Lieve Haverals, Erich Vi der Eist, Willy Hostens, Wilfried Lissens, Rik Devijvt Jean-Paul Van Steerteghem, Willy Raes, Marc Van Imp Marleen Bornauw. FOTO'S EN TEKENINGEN: Carien Bornaüw, Eddy Lamin, Jan Muylaert, Jan Strickx, Raes. SPORT: Mare Marcel. Gilbert De Pauw, André De Wit, Eric Vl Aerschot, Jef Van Hove, Beno Van Winckel. REDAKTIE: Roel Van de Plas. nng tl kt »em Pi *er tl (gen geli ugc

De Voorpost | 1978 | | pagina 2