Uitslagen jeugdvoetbal Kalender jeugdvoetbal Op een stap van droomland OPMARS Alleen goals tellen MATIG I-HEt* --•••■• - OP DE VALREEP STRAFSCHOP iOut Sp Wieze- Wt 4? t£Ü ''{en Buggenhoutse aanval wordt met een kopstoot afgerond, doch de bal vliegt naast 3uggenhout- Baasrode 1-0 ien volle bak geld kan een klubschatbewaarder een gelukkig man naken. En dat was dan zeker van toepassing op de Buggenhoutse tassier die met 700 betalende toeschouwers de zon zag schijnen ip zijn instellingen. Negentig minuten later mocht hij nog eens I uichen want met een 1-0 overwinning hield Buggenhout zich n eigen vesting ongeslagen. Die één-nul was trouwens maar "i| en magere weergave van het aantal kansen dat dat de. thuisploeg dcH over het ganse verloop van) die tweedei helft kon scheppen, en tweede speelhelft die praktisch doorlopend door de plaat elijken werd beheerst en Baasrodd geluk had dat Verberckmoes Is een echte breker de steeds maar stuwende kracht van Tilley »n afremmen- Jeen doelpunten dus ln die weede helft maar wel kan en op een rijtje- Dat begon 1 na 57' toen Eddy De Imedt op rechts een open 'suis krijgt na ^n cross •an Aerts doch de bal voor ijn zwakke linker kreeg en machteloos naasttrapte Dven later mocht Boons een rijschop trappen. Hij omzeil- il le goed de muur doch zag II (jn schot nipt naast lopen. )e beste kans kreeg dan teymans. Bij een inzenden lep Janseghers, naar het Inde van de tweede helft trg onzeker, onder de bal fde-toor zodat Heymans moeder- ikrrfiel alleen, slechts in te trap- crifen had. Dat botsende balle- vanjje bleef echter niet braaf bij Heymans die nadien overhaastig naast schoot- Het was nog niet gedaan. Het festival Sanders liet weer heel wat Buggenhoutse sup portersharen sneuvelen. Op de 79' startte hij snel op links en haalde uit zijn in spanning een hoekschop, deed het zeven minuten later nog eens dunnetjes over en ge raakte nu zelfs tot voor Janseghers. Afwerken was er echter niet bij. Zijn té harde trap ging appartementenhoog in de Buggenhoutse lucht... en tenslotte kwam ook Baas. rode nog aan eQn gouden gelegenheid via een hardwer kende De Kegel die, onzes in ziens uit buitenspelpositie, nar ae kon optrekken en keihard in de bovenkant van het.zijnet vlamde. Daarmee zat die 1-0 over wining er dus op al zag het er hij de aanvang van die eerste vijfenveertig wel an ders uit Baasrode begon erg aktief en nestelde zich ijverig voor het plaatselijk doel. En kele schoten, gingen nipt naast, terwijl rond het half uur een drietal hoekschop pen gevaar maar geen doel punten opleverden. Nadat Sanders een individueel staal, tje voorlangs schoot en Van den Bergh geel kreeg vior een vokale maar volledig onnodige bemoeienis, kwam Bugenhout meer op de prop pen. Onder impuls van Tilley kwamen de voorspelers meer op het voorplan. Een aktie Van den Bergh - De Smedt - Heymans werd door deze laatste onder Janseghers ver lengd doch de paal stond, voor Baasrode althans, op de goede plaats. Net op afflui ten van de eerste helft er- kreeg Buggenhout hoekschap langs Aerts die De Smedt bereikte- Na een wat onover zichtelijk getrap slaagde De Smedt erin met een geplaatst balletje zijn ploeg de over winning te schenken. (mvw) Prov. Jun. Zele - Deinze 6-0 KAVD - SNS 5-2 Oudenaarde - E. Aalst 3-3 Lede - AA Gent 3-1 Prov. schol. Zele Deinze KAVD - SNS Oudenaarde - E. Aalst Lede AA Gent 9-0 0-3 Jun. C SK Overmere - Zaffelare 0 Jun. H SK Aalst - Pollare 5 Nieuwerk. - Kerksken 3 Meerbeke - Mere 5 Erpe - St. Dendert. 0 E. Aalst - Denderh 5 Terjoden - Ninove 2-2 3-1 Jun. I Erembodegem - Doggen 3-2 St Wetteren - Wichelen 6-0 Massemen - Berlare 4-1 Bambrugge - W. Moorsel 1-1 TK Meldert - RC Wetteren 3-2 Vlierzele - E. Meldert 10-0 Smetlede Heikant 3-2 Jun. J E St Gillis - Lokerse 4-0 Baasrode - KAVD 3-0 Hamme - Temse 5-2 Herdersem Grambergen 5-6 Robur - Waasmunster 1-0 Buggenh. - Wieze 1-3 Schoonaarde - SK Lebbeke 0-7 Schol. K Terjoden - Nieuwerkerken 8-0 Doggen - E. Meldert 3-0 Erembodegem - Haaltcrt 2-1 Ede - SK Aalst 0-12 TK Meldert - Kerksken 5-0 Schol. L Borsheke - Oordegem 6-0 Edixvelde - Mere 3-1 Vlierzele - Erondegem 0-4 Hillegem - Erpe 0-1 Schol. M SK Overmere - St Wetteren 1-2 HO Kalken - Berlare 5-1 Serskamp - Laarne 2-0 Schellebelle - Beervelde 1-3 St Wetteren B - Wichelen 1-3 Schol. N Wieze - E. Aalst 0-0 S Moorsel - Buggenhout 0-5 Oudegem - SK Lebbeke 5-1 Opstal - Hofstade 1-2 W. Moorsel - Herdersem 3-0 Gijzegem - E St Gillis 2-2 Schol. O Waasmunster - Grembergen 2-1 Robur - E. Zela 2-1 Hamme B - Baasrode 2-3 Sp Appels - KAVD 1-2 Heikant - Lokerse 3-2 Sombeke Hamme A 1-4 Prov. Knapen RC Gent - Zele 3-1 KAVD - Lede 3-0 E. Aalst - Zottegem 4-2 Prov. Miniemen RC Gent - Zele KAVD - Lede E. Aalst - Zottegem Knapen N Hofstade - E. Aalst 3-1 Mere - W. Moorsel 0-3 Erpe - E. Meldert 5-0 SK Aalst - Terjoden 1-1 baardegem - Erembod. 1-1 Nieuwerk. - TK Meldert 1-0 Knapen O Opdorp - Gijzegem SK Lebbeke - R- Lebbeke 17-0 ESt Gillis - SK Lebb B 3-1 Herdersem - Wieze 0-9 Buggenhout - Sp Appels 1-0 Schoonaarde - Oudegem 0-3 Knapen P Laarne - Schellebelle 0-2 Wichelen - HO Kïlken 0-1 Lede - Smetlede 1-6 Westrem - Serskamp 1-4 2-1 1-1 Knapen Q Moerbeke A - Heikant 0-4 Berlare SK Kalken 3-0 Val. Overmere - Moerbeke B 0-2 SK Beervelde - SK Overm. 0-5 E. Zele D. Beervelde 3-2 Knapen R Baasrode - Sinaai Hamme - KAVD Eksaarde - Robur Grembergen - WB St Nikl. 3-1 Miniemen K Haaltert - E. Aalst 3-0 SK Aalst - Borsbeke 4-2 SL Houtem - Erembod. 0-3 Nieuwerk. - Edixvelde 2-7 Miniemen L Hofstade - TK Melden A 1-5 E. Meldert - Heikant 2-8 W. Moorsel - S. Moorsel 5-0 Baardegem - Wieze 5-0 Lede - Herdersem 5-0 TK Meldert B - Doggen 3-2 Miniemen M RC Wetteren - Oudegem 1-0 SK Lebbeke - Schellebelle 1-7 E St Gillis - SK Lebb B 11-0 Opdorp - Berlare 4-1 Buggenhout - Massemen 8-2 St. Wetteren - Serskamp 1-2 Miniemen N Zele - SC Lokeren 0-2 Grembergen - Hamme H Grembergen - Meerbeke 1-0 SK. Grembergen heeft, weliswaar in de laatste minuut voor eigen volk dan toch de volle inzet weten te veroveren. Dat een wedstrijd negentig minuten duurt, werd dus weerom bewezen. De laatste minuut heeft trouwens evenveel waarde, dan de eerste. Toen men in beide kampen reeds vrede had genomen met een puntendeling, maakte Philippe Hoogewijs in de slotminuut het enige en beslissende doelpunt van een overigens vlakke partij voetbal. Metéén staat S.K. met het maximum der punten aan de leiding. Wie had zulks durven voorspellen. «Niemand, en ik zelf ook niet» geeft voorzitter Her man Burghgraeve grif toe- De bal rolit voor ons, en dit is dan in schrille tegenstel ling met de vorige jaren. De recente wedstrijd heeft ech ter weinige toeschouwers kunnen bevredigen. Misschien had een puntendeling een logischer resultaat geweest, alhoewel ik moet stellen, dat, nu er toch een winnaar is. wij het alleszins hebben ver diend. Voor de beide doel wachters is het een erg rustige namiddag geworden. Veel kansen zijn er zeker niet geweest. In de eerste helft sloeg een, bezoekend schot tegen het doelhout. In de tweede helft werd een poging van Dré Magerman net voor de doellijn verijdeld. Kort daarop is dan het doel punt gevaillen. Meteen zijn ook alle wapenfeiten' ver teld.» S.K. Grembergen prijkt thans met het maximum der punten aan de leiding. Een weelde die meen in deze Dendermondse fusiegemeente zelden gewoon is geweest. Men wil echter met beide voeten op de grond blijven en zeker nog geen luchtkas telen bouwen. De kompetitie is immers maar in het begin stadium. Nu zondag wordt het al een zware uitwedstrijd naar Hofstade. ploeg die Een dracht St.-Gillis in eigen ves- tuing versloeg. Niet te zegezeker zijn bij voorbaat moet het leidmotief zijn, van een verrassend S.K. Grembergen. E.DM Sp. Appels-Erpe 0-1 Sparta Appels, dat nochtans niet slecht speelde, moest zondag als verliezer uit het veld. Op grond van heli vertoonde spel was fl een gelijkspel een meer logische uitslag geweest. Maar voetbal is eert spel waarvan de uitslag alleen maar op het einde gekend is. Zondag werd die uitslag toch wel enigszins in de hand gewerkt door het toekennen van een strafschop aan de bezoekers. We zien iedere zondag fouten, soms wordt er fout gefloten, andere refs laten ze gewoon doorgaan. De faktor geluk speelt' wel een beetje mee. De tussenkomst van Van Den Berghe werd door de supporters niet gezien als een fout en daarom fel aangevochten. Feit is dat de bezoekers deze kans niet lieten liggen om op voorsprong te komenj We speelden op dit ogenblik 50 min. Nadien zou blijken dat deze sanktie over winst en verlies besliste. Sparta, dat in deze wedstrijd wel kansen kreeg, miste bij de afwerking. Ook Dirk Frangois kreeg nog een kans aan de schoen maar kon evenmin hier winst uit puren. Appels verdiende volgens de meeste kijkers minstens de helft van de inzet- Toch moeten wö bekennen dati Erpe een van de topploegen is uit deze reeks. Alhoewel we nog maar pas gestart zijn in deze kompetitie! kunnen we deze konklusie al trekken dat met Oranje zal moeten rekening gehouden worden in deze kompetitie. Vooi4 Appels komt de nederlaag ongelegen na hun uitstekende wedstrijd tegen Vlierzele waarin ze een prima indruk lieten. De verdediging van Meerbeke moest in Grembergen meer dan eens alle hens aan dek roepen (KVC) E. Sint-Gillis-Hofstade 1 3 Eendracht Sint-Gillis heeft andermaal aan de lljvd ondervonden dat met domineren geen wedstrijd wordt gewonnen. Tegen Hofstade had het aan de nist °P rozen kunnen zitten, maar de stand luidde toen 0-1. De Sint-Gillissenaars drukten bestendig op de bezoekende defensie waarin John Lissens de grote) figuur was. Langs De Geyter en Peelman kreeg Eendracht enkele fraaie kansen. Poelman kende tegenslag met zijn kopballen, terwijl De Geyter ietwat aan over tuiging mistte bij het beslui ten. Eén enkele tegenaanval volstond om Hofstade langs Van de Winekel op voor sprong te zien komen. Ook na de koffie bleef Eendracht op hetzelfde patroon verder breien. Een tweede uitbraak langs Lissens schonk aan Hofstade een nieuwe scoor- kans e.n ditmaal was er Van Van den Brempt om het waar te maken. Eendracht sinpg dan. wel terug langs Mare De Backer en kende echt tegenslag toen een kan jer van De Feyter tegen de staak aanvloog. Wanneer het even later 1-3 werd langs Vergeylem, was de zaak beke ken. Eendracht St.-Gillis zonder Van Beveren en Aerts slaag de er nooit 'n z'jn normaal ritme te halen. Het drukte wel maar mistte overtuiging, daarbij werd he^ telkens hij de tegenstoten verrast, in et de gevolgen die we kennen Voorde - Oudegem 0-0 Verdeelde partij die nooit de middelmaat overschreed. Oudegem was de beste voetballende ploeg doch bleek nooit bij machte haar kansen tot doelpunten te verlengen. De ambities van Oudegem komen dooi* dit gelijkspel niet in het gedrang, het is wel een vingerwijzing naar wat de «Filosofen» dij seizoen nog veel zullen ontmoeten. Voor tal van teams is Oudegem de te kloppen ploeg. Aan Oudegem om zijn klasse daadwerkelijk te onderstrepen- (mvw) t De Buggenhoutse Invallers- i doelman Van Ingelghem, J reeds enkele weken in goede J doen, moest voor de partij tegen Robur forfait geven. i Een gebroken hand verhin- 2 derde zijn opgang. 4 "lerzeelse aanval wordt eerder moeilijk afgeweerd door de verdediging van Wilskracht um <EDV> Schellebelle 1-2 Tegen het gereputeerde Schelle belle hebben de brouwers meer gedaan dan zich verdedigd tot enkele sekonden voor affluiten"'^ 1-1 score op het bord. Een scrim mage in het strafschopgebied van Wieze mondde uit in een be strafte hand fout. Jean-Pierre Bie. baut, de geroutineerde bezoeken de keeper, knapte het karwei suksesvol op. Daarmee blijft Wieze-op de laatste plaats vast- geankerd. Wieze was nochtans beloftevol begonnen bet kwam lungs Rudi Maes tijdens het eerste kwartier aan een 1-0 voorsprong. Lang duurde de pret niet, want amper twee minuten later stelde De Grauwe gelijk. Dat goaltje werd door de thuisploeg fel aange vochten omdat er handspel zou zijn aan voorafgegaan. Toen puntje bij paaltje kwam, liep het mis af voor de Wiezenaars. Doch dat vertelden we al. Zondag Prov. jun. (10 u.) RC Gent - KAVD Deinze - Lede E. Aalst - Eeklo Lokeren - Zele Prov. schol. (10 u.) RC Gent KAVD Deinze - Lede E. Aalst - Eeklo Lokeren - Zele Jun. C (10 u.) SK Overmere C. Melle Jun. H (10 u.) Denderhoutem - Erpe Pollare - E. Aalst St Denderl. - Nieuwerk. Terjoden - SK Aalst Ninove - Mere Jun. I (10 u.) Heikant - Massemen Wichelen - Smetlede Doggen - TK Meldert W Moorsel - St Wetteren Vlierzele - Erembodegem E. Meldert - Berlare Jun. J (10 u.) Waasmunster - Herdersem SK Lebbeke - Hamme KAVD - Schoonaarde Lokerse - Robur Grembergen - Baasrode Buggenhout - E St Gillis Wieze - Temse Zaterdag Schol. K (15 u.) Haaltert - TK Meldert E. Meldert - Denderhoutem (15.30 uur) Kerksken - Erembodegem SK Aalst - Terjoden Nieuwerkerken - Doggen Schol. L (15 u.) Mere - Burst Erpe - Aaigem Erondegem - Borsbeke SL Houtem - Vlierzele Oordegem - Edixvelde Schol. M (15 u.) Wichelen - Massemen SK Beervelde - SK Overm. Berlare - Schellebelle (15.30 u.) St Wetteren - Serskamp (15.30 u.) Schol. N (15 u.) Hofstade - Gijzegem SK Lebbeke - S Moorsel (14 u.) ESt Gillis - Opstal Herdersem - Wieze (15u30) Buggenhout - W. Moorsel E. Aalst -.-Oudegem Schol. O (15.30 u.) KAVD - Sombeke Baasrode - Robur (15 u) Hamme - Appels E. Zele - Heikant Grembergen - Hamme B (15 u.) Prov. knapen (15.30 ul) AA Gent - E Aalst Oudenaarde - KAVD Lede - Lokeren E Zele - Eeklo Knapen L (15 u.) Borsbeke - Bambrugge (15.30 uur) Burst - Herze!« Bavegem - Erondegem Vlierzele - SL Houtem Knapen N (15.30 u.) Terjoden - Nieuwerkerken (14 u.) E. Meldert - Mere (14 u TK Meldert - SK Aalst Erembodegem - Hofstade W. Moorsel - Baardegem E. Aalst - Erpe (10.30 u.) Knapen O (15.30 u.) Wieze - Schoonaarde SK Lebb B - SK Lebb A Oudegem - Herdersem Appels - Opdorp (15 u.) R Lebbeke - Buggenhout (15 u.) Gijzegem - E St Gillis (14u) Knapen P (15.30 u.) Serskamp - Massemen Smetlede RC Wetteren (15 u.) Schellebelle - Lede Sfl Wetteren - Wichelen (14 u.) Knapen Q (15 u.) SK Overmere - Zele Lokerse - Berlare (14 u.) Heikant - SC Lokeren (15.30 u.) SK Kalken - Val. Overmere Knapen R (15 u.) Robur - Grembergen KAVD - Baasrode (14 u.) Sombeke - Hamme (15u30) Miniemen K (14 u.) Borsbeke - Nieuwerkerken Edixvelde - SK Aalst (15 u) Erembodegem - Haaltert E. Aalst - Baardegem (9 u.) Miniemen L (14 u.) Wieze - TK Meldert B S. Moorsel - E. Meldert Doggen - Baardegem Herdersem Hofstade Heikant - Lede. TK Meldert - W. Moorsel Miniemen M Berlare - St Wetteren SK Lebbeke B - SK Lebb A Serskamp - Opdorp Massemen - R. Wetteren Schellebelle - Buggenhout Oudegem - E St Gillis Miniemen N Waasmunster - Grembergen Hamme - Excelsior

De Voorpost | 1978 | | pagina 23