FC. DE DAMMEN REEDS TWEEDE Voetbal momenten K.K.S.F. voetbal 21 Schroevers Moorsel. Juventus Schoonaarde. Juventus Schoonaarde- Moorsel 2-2 invloed meer had op de uitslag. Nadat Schoonaarde in de eerste helft op voorsprong kwam door De Schrijver moesA Moorsel weclilen tot na de koffie om op gelijke hoogte te komen. Ver- meiren zorgde voor die roos wanneer de plaatselijke doel man iets te ver uitkwam ver sloeg hij hem met een lobbal. (1-1). Juventus zou er in slagen om via Herman Adam een 2-1 voor sprong te forceren wanneer de. ze op algemene aanval de goede richting vond, Ondanks heel wat doelkansen kon Schoonaarde deze niet tot een doelpunt ombuigen. Moorsel, dat met een paar in vallers aantrad, bewees over een goed elftal te beschikken en bezat genoeg stootkracht om de thuisploeg het leven zuur te maken. De uitvallen van Moorsel waren zeer gevaarlijk en doelman De Ridder zorgde voor een paar gepaste tussen komsten Eens kompleet kan deze ploeg nog voor grote re sultaten zorgen. De doelpunten De Schrijver 1-0 26e min.Frans Vermelren 1-1 op de 60e minHerman Adam 2-1 op de 70e min.Mare Cor- nelis 2-2 op de 80e min. De ploegen SCHOONAARDEHuyck. De Schrijver, Adam, Van Haver, Van Nuffel, Van Haver, Galle, Veldeman, Van Hauwermelren, Tackaert, Adam H. Res.: Van Goethem, Moens. MOORSEL De Ridder, Mecon, Comelis, Monsieur, Guns, Cor nells, Janssens, Vermelren, Ver helen, Asselman, Costers. Res De Gieter. De Schrijver (Schoonaarde) s Eenieder zal begrijpen dat dit vooral het middelpunt van de diskussies uitmaakte na de wed. strijd. We begrijpen de supporters niet goed. In de wedstrijd kregen de Schoonaardse voorspelers een massa doelkansen die niets op leverden. Daarover hoorden we niets na de match. Over een verdediger die een steek laat vallen wordt in alle toonaarden «gezongen». De wedstrijd kon immers reeds lang beslecht zijn geweest, zodat deze faze geen Schoonaarde heeft tegen Moorsel zijn eerste punje in de wacht gesleept- Het is werkelijk onbegrijpelijk dat dit team met nul punten in de rangschikking stond. Het spel van groen-geel verdiende meer. Zondag ging in de laatste minuten een gelijkspel verloren, tegen Moorsel liep het bijna dezelfde rich, ting uit. zodat diezelfde De Schrijver vrij onverwacht deze afschamper in de voeten kreeg. In een flits zag hij zich gedekt langs beide kanten en trapte dan maar de bal in hoekschop. Uit deze hoekschop werd de gelijkmaker voor Moorsel geboren. De Schrijver, een knaap met een leeuwenhart bracht Schoon, aarde na 26 minuten op voor sprong met een fantastische loeier. De gelijkmaker kwam er als volgt. Bij een aanval van de bezoekers was er een misser van een plaatselijke verdediger, I Appel!., nu samen met Zevenekrn uun de leiding, heeft te Astone I lijn titelamhities in de verf gezet. De ploeg van trainer De Kimpe I daagde er inderdaad in een 2-0 achterstand oni te huigen in een 2-3 overwinning. S.K. Dendermonde sprokkelde zijn eerste puntje ten nadele van Lurhteren maar de Dendermondenanr» vun hakker Vrrliofstadt ontbeerden dat tikkeltje meeval om de eerste zege kinnen Ie palmen. Anna won met de kleinste e op het terrein van Beke. eerste klasse B verloor liet onregelmatige Bausrode met 0-4 cijfers van West veld. Regelmatig kunnen de prestaties van de Broekkunt jongens zeker niet genoemd worden. Schellrbrllc klopte Slekene maar de blik vanger in deze reeks is ontegen sprekelijk De Dammen. A. Sep tember en Co klommen dank zij een 3-0 overwinning tegen het zwakke SV Oostakker op naar de tweede plaats. In de 29* scoorde Eddy Vermeir en in .Ie 52* deed Willv Vermeir hem dit na. Kerre legde in de 'n Aalst legden verscheidene kandidaat voetbalscheldrechters hun teoretlsch eksamen af. 74e minuut de eiudcijfei rs vast. Het was nog een gevleide s core voor de zwakke bezoeke rs. Overgangsklasse li Astene-Appels 2-3 Zevergem-Ronsele 3-0 Daknam-Nazareth 3-2 Ekkrrgem-Lembeke 4-1 SK Denderm.-Lurhteren 3-3 Lourdea-Tielrode 1-0 Brkc-St. Anna 0-1 Hangscliikking Zrvcrgcm 4 7 Appels 4 7 Lcmhcke 4 6 Lurhteren 4 6 Ekkergem 4 5 Daknam 4 5 Astene 4 4 Roifsele 4 3 St, Anna 4 3 Nazareth 3 2 Beke 4 2 Lourde- 4 2 SK Dendermonde 3 1 Tielrode 4 1 F. er sic Klasse B Srhellehclle-Stekene 2-1 RC ÏJoorslaar-Idehoy» 5-0 Zcvencken-SV Oostakker 5-1 Baasrode-W estveld 0-4 SK Oostakker-D Denderm. 0-3 Hangscliikking Zeveneken 4 8 D Dendermonde 4 6 Destelhergen 3 5 Srhellcbelle 4 5 SC Doorslaar 3 4 Baasrode 4 4 RC Doorslaar 4 4 West veld 3 3 SK Oostakker 4 3 Slekene 4 2 SN' Oostakker Idehovs i 0 1) Vorgeylen (Doggen) is diep in de Meldertverdedlginging doorgedrongen, doch de Eendrachtdoelman Paul Vervaet was bij de zaak. (JM) E. Nieuwerkerkeu Kemzeke (2-2) een hardnekkig? duel zoals er in deze wedstrijd wel meer te zien waren- (EL) Dendermonde Lauwe 0-1. Keeper Dujardin van Lauwe kan het leder nog net wegboksen. (karei) Thor Meldert Appels, Francois De Bouw (Thor) fel belaagd door heel wat Appelse verdedigers. (JM) Erembodegem Baardegem, hoewel er geen kaartenvertoon was, was de wedstrijd geen zacht spelletje (EDV)

De Voorpost | 1978 | | pagina 21