Tijl klopt Fabrieksken DOELPUNTENLAWINE OP DE OPENINGSDAG T0PNUMMER LOEBES - HAND IN HAND ONBESLIST Golfbiljartfederatie Jeugdhuizen Setokdamesvoetbal Coljhiljartploeg Cosmos B die boas hleej over Hand in Hand (EL :ha - Twentiers (Ottergem) T erlinden (Zandberg) /lelckenbeek, Herbcr en Freddy D'Herde. Ie eerste punten „vooi jjjj, oor Wil fried Cassaen We Valckenborgh. Maai ,wa| end oem tale Tljl zit momenteel niet toevallig op de mooiste ereplaats. Het heeft trouwens op de jongste voetbaldag ztyn mogelijkheden ruim uitgesteld. Fabrieksken werd inderdaad geklopt en b meteen naar de vijfde plaats van de ranglijst afgezakt. Een andere vastelling aan de jongste speeldag te binden was dat slechts twee ploegen erin slaagden op vreemde bodem te winnen. Terlinden klopte Tuf Tuf en Ypsilon won bij Nijdrop en dit gebeurde met identieke 0-3 cijfers. De bezoekers waren werkelijk de besten en dit wordt ook door de einduitslag weerge geven. Een monsterscore haalde St. Joris in de wedstrijd met Timarcha. Uit de 17-1 cijferver houding kon men al voldoende afleiden dat het een eenrich- tingswedstrijd werd. Timarcha redde bij de enige uitschieter de eer. Pallieter ondervond weinig of geen tegenstand van Tanu en won dan ook met afgetekende cijfers. Zenith zorgde bij leider Efsee wel voor een taaie afweer doch kon de nederlaag niet afwentelen. Liludamo - Eureka, duel tussen twee ploegen die mekaar in de klassering net voorafgaan, werd door de thuis ploeg met het kleinste verschil gewonnen. Spokuon moest op de tenen om op eigen veld van Twentiers met 1-0 te kunnen winnen. J.V.H. De openingsdag an de kompetitie werd v óoral gekenmerkt door het hoog aantal doelpunten. Voor de nieuweling Duivelinnen Stekene is het kompetitiedebuut een meevaller geworden. Het won inderdaad van Freddy Girls Gent dat zich in de vorige kompetitie toch een hek- reputatie had opgebouwd. De formatie van Stekene kwam echter verrassend goed voor de dag. En de cijferverhouding was niet eens ov erdrev en. Eigenlijk scoorden de bezoeksters alle doelpunten want het doelpunt van Freddy Girls was een own goal. Marianne Dc Bock inzonderheid speelde zich in de kijker. Zij kruidde haar goede verrichting met twee Iraaic doelpunten Chan- tal Vcrmeir en Nicole Ferket hiel pen hel zware vonnis voltrekken. Freddy Girls kan misschien wel als verzachting inroc|vcn dat het een paar titularissen miste. Bij dc thuisploeg waren Georgette 'l1iien|Ninl en Jeanine Mees de be ste speelsters. Naast De Hin k lieten bij Groene Duivelinnen ook I erkel en Kom haul icli langs hun beste /ijdc zien. oor dc piepjonge Oranje- blauw lormatic was de start echter geen meevaller. Het werd bij D.N. Haaltcrt zwaar geslagen. Ladies Holstade maakte insgelijks een minder goed debuut. Bij VK Hamme liep het op een fameuze counter. Dc zware nederlaag is in zonderheid tc wijten aan het ge brek aan maturiteit. Net als Oranje blauw zullen de ilolstaadsc meis jes leergeld betalen. Cannc Ottoy en Annick Provoost scoorden driemaal. De beste al werkster was Connv Iliivlebroeek met vier ro- 28 - 6-10-1978 - De Voorpost Sportvrienden zonder verhaal. Johnny Boys won royaal van Rupa (b). De zege van Johnny Boys kwam trouwens nooit in gevaar. Erwin Peerlinck, Louis Lowie en Peter Van Geit zorg den al direkt voor een geruststellende voorsprong. William Van der Steen repliceerde even maar Peter Van Geit en Nico De Wuffel speelden hun tegenstander verder weg. Loebes (d) liet zijn eerste puntje in de brand. En dan nog voor eigen publiek. Zand mannetjes (b) zorgde door dit onbeslist wel voor een verrassing. De bezoekers namen zelfs van meet af aan het initia tief langs Theofiel Wauters en Jozef Van Nadat Gim Van Lieferinge tot 1-2 had herleid keek Loebes tegen een I -3 ach terstand aan die door Frans Buslot werd verwezenlijkt. Marcel Coppens en Francois Vermeire konden de ne derlaag afwenden. Hand in Hand (b) moest het zoals logisch mocht worden verwacht afleggen tegen Loebes (b). William Huylebroeck, Patrick Van Aerde en Desiré Van Daele zetten dc thuisploeg op een 0-3 handikap. Rene Mergan en Edgard Coppens brachten er opnieuw een vleugje spanning in. Frank D'Hondt als laatste man liet ech ter niets meer aan het toeval over. Eiste Moorsel (b) in het nummer met Zand mannetjes (c) wel de eer van het ope- nmgspunt op. dan bleef het ook daar bij. Rudi De Kinder. Karei Dc Kinder. Freddy Buggenhout. Willy De Co- ninck en Jean De Cock lieten hun res- pektievelijke tegenstanders geen kans meer. Cosmos(b) won van Hand in Hand(c). Het werd een tamelijk spannende kon- frontatie waarin Mare De Vijlder dc score opende voor de thuisploeg. Pe trus Pots zette de score in evenwicht. Johnny Troch bracht opnieuw een punt aan voor Cosmos doch Louis De Petter zorgde voor prompt antwoord. Phile mon Van Coningsloo en Florimond Rogghé maakten de zaak rond voor Cosmos. In de B reeks houdt Loebes (c) stevig de touwtjes in handen. Cos- mos heeft zich wel terdege ingespan nen om de leider te doen struikelen doch is niet in dit opzet geslaagd. Georges Janscghers en Frank Van Lie feringe zorgden voor 0-2. Leo Van der Steen sloeg terug doch Jan Matthieu en Hubert D'Hokér zetten Cosmos tenspel. William Wauters kon de nederlaag meer maken. Zandmannetjes (d) met van De Clippeleir, Buslot. De en Putteman zetten Cosmos schaakmat. Geert Baeycns en Geor De Winne redden de eer. Geen blemen voor Johnny Boys (b) bij (d). Hel werd zelfs 0-5 Bouckenhove, Jozef Heek, Verschueren. Firmin Becker en Paul Ledegen. Rudolf Maes waarde Rupa van de zwaarste laag. Fosques (b) moest dc leggen voor Rupa (c) dat scoorde toedoen van Franyois Van den sche. Renaat Melckenbeek, Van de Wiele en Freddy Fosques nam de eerste punten zijn rekening door Willried en Jean PierTe daarbij bleef het. worden onderstreept dat de nicuwelin; Joepie Boys het blijft doen. Nu speelt het Kasseistampers (b) weg met zeggende 1-5 cijfers. JVHUnjd er io Op de vierde kompetitiedag werd aandacht uiteraard toegespitst op het duel aan de top Loebes - Hand in Hand. Deze topper is uitge draaid op een onbeslist, wat meteen aan Zandmannetjes toeliet op gelijke hoogte te klimmen. Het zag er op een bepaald ogenblik niet al te rooskleurig uit voor Loebes dat tegen een 0-3 achterstand aankeek langs Krans Heremans, Willy De Rouck en Marcel Pots. Men meende toen dat Hand in Hand regelrecht op een royale zege afging, maar Hendrik De Baere, Eric Van lmpe en Romain Meese zetten de netelige, en voor velen verloren gewaande, situatie recht. Koszen schoot in de ontmoeting met Cosmos twee punten tekort. José Lanno kon Koszen wel naar voor sprong tillen maar Orland Van der Steen en Jean Pierre Steenhout brach ten de gasten aan de leiding. Francois De Backer schonk Koszen nieuwe hoop. Roger Baeycns en Willy Hey- vaert maakten de zaak echter rond voor Cosmos. Kon Serlippens Scotsing naar de leiding stoten in zijn thuiswed strijd met Moorsel dan waren de rollen echter vlug omgekeerd. Het werd im mers 1-3 met punten van Eddy Van Haul, Roger Janssens en Mare De Kerpel. Etienne Van Stijvendael kwam daarna nog aan bod voor de thuisploeg maar William De Meyst nam alle twijfels weg. Rupa moest het in eigen huis afleggen tegen Corso. Rupa genoot wel de eer van het ope- ningspunt langs Guido Van den Ab- eele, maar moest daarna het initiatief aan Raoul Bosman, William Doran en Alfred De Cleene laten. Cyriel Bauwens milderde doch Jean Pierre Keymolen zette het sein op groen voor Corso. In dc reeks A nog drie ploegen met het maksimum van de punten. Voor hen bestonden er op de recente speeldag ook geen problemen. Fosques haalde het maksimum uit de uitwedstrijd bij Schoonaarde (b), en Koszen liet Goljbiljari/iloeg Loebes C dat Cosmos D er met 2-4 onderhield. (EL) Goljbdjartploeg Hand in Hand moest de loodjes leggen voor Cosmos (EL) GOLFBILJARTFEDERATIE AALST DE UITSLAGEN EREREEKS Koszen - Cosmos 2-4 Loebes - Hand in Hand Rupa (c) - Krijt op Tijd Johnny Boys (b) - Corso (b) Scotsing (b) - Kasseistampers (b) Locbes (c) - Fosques Cosmos (c) - Kravael (b) RANGSCHIKKINGEN NA 4 SPEELDAGEN Rupa - Corso Scotsing -""Moorsel Zandmannetjes - Dender Schelde Kravael - Kasseistampers Korte Stokken - Schoonaarde REEKS A Sportvrienden - Koszen (b) Johnny Boys - Rupa (b) Cosmos (b) - Hand in Hand (c) Moorsel (b) - Zandmannetjes (c) Hand in Hand (b) - Loebes (b) Loebes (d) - Zandmannetjes (b) Schoonaarde (b) - Fosques REEKS B EREREEKS I Hand in Hand A 2. Zandmannetjes A 3. Loebes A 4. Koszen A 5. Cosmos A 6 Korte Stokken A 7. Moorsel A 8. Kravael A 9. Corso A 10. Rupa 11Scotsching A 12. Dender en Schelde A 13. Schoonaarde A 14. Kassei stampers A Cosmos (d) - Loebes (c) Rupa (d) - Johnny Boys (b) Zandmannetjes (d) - Cosmos (c) Corso (b) - Scotsing (b) Fosques (b) - Rupa (c) Kasseistampers (b) - Joepie Boys Krijt op Tijd - Kravael (b) HET PROGRAMMA VOOR 7.10.78 EREREEKS Hand in Hand - Koszen Cosmos - Rupa Moorsel - Loebes Corso - Zandmannetjes Kasscistampers - Scotsing Dender Schelde - Schoonaarde Kravael - Korte Stokken REEKS A Koszen (b) - Johnny Boys Zandmannetjes (b) - Rupa (b) Schoonaarde (b) - Moorsel (b) Sportvrienden - Loebes (d) Hand in Hand (c) - Zandmannetjes (c) Loebes (b) - Cosmos (b) Fosques - Hand in Hand (b) REEKS B Zandmannetjes (dj - Cosmos (d) Rupa (d) - Joepie Boys (a) REEKS A 1Fosques A 2. Johnny Boys A 3. Koszen B 4 Loebes B 5. Loebes D 6. Zandmannetjes B 7. Hand in Hand B 8. Hand in Hand C 9. Rupa B 10. Zandmannetjes C 11Cosmos B 12. Schoonaarde B 13. Moorsel B 14. Sportvrienden A REEKS B 1Loebes C 2. Joepie Boys A 3. Johnny Boys B 4. Kravael B 5. Corso B 6. Zandmannetjes D 7. Scotsching B 8. Rupa C 9. Cosmos D 10. Krijt op Tijd A 11Fosques B 12. Cosmos C 13. Kasseistampers B 14. Rupa D Uitslagen van zondag 1 oktober II: Palieter-Tanu 5-1 Tijl - Fabrieksken 2-0 St. Joris - Timarcha 17-1 Tuf-Terlinden 0-3 Kreja - Jome uitgesteld Efsee - Zenith 3-1 Liludamo - Eureka 1-0 Nijdrop - Ypsilon 0-3 Spokuon - Twentiers 1-0 Algemeen klassement: 1Efsee 5 5 0 0 18 4 10 2. Tijl 5 4 0 1 14 3 9 3. St. Joris 5 3 0 2 27 7 8 4. Terlinden 5 3 1 1 18 4 7 5. Pallieter 5 2 1 2 25 7 6 6. Fabrieksken 5 2 1 2 6 4 6 7. Ypsilon 5 3 2 0 17 11 6 8. Spokuon 5 3 2 0 8 9 6 9. Zenith 5 3 2 0 12 9 6 10. Nijdrop 5 2 2 1 14 10 5 11Eureka 5 2 2 1 4 5 5 12. Liludamo 5 2 2 1 7 6 5 13. Jome 4 1 1 2 6 3 4 14. Twentiers 5 1 4 0 6 17 2 15. Tuf Tuf 5 0 3 2 3 13 2 16. Tanu 5 0 4 1 1 12 1 17. Kreja 4 0 4 0 4 14 0 18. Timarch 5 0 5 0 1 53 0 Wie speelt waar nu zondag 8 oktober (aanvang 14.u30): Eend Pallieter-Tuf (Lindeveld) Efsee-Jome(Gijzegem) *ord Tijl - Tanu (Osbroek B) Liludamo - Zenith (DendermonPM>r St. Joris-Fabrieksken (De keizer) Nijdrop- Eureka (Osbroek A) Timarcha - Twentiers (Ottergem) Spokuon - Ypsilon (Mercedes) kunt Kreja-Terlinden (Zandberg) opde /en En Muggy De Leenheer. Rita l'crsoons cn Muncl Van der Aa hielpen het dn/ijn rond maken FC Lcbcrg orig sci/ocn nochtans geroemd om zijn stevige verdedi ging moest liclst negen doelpun ten inkasseren. I C Hardy maakte er een ccnrichlingswedslrijd van. Hel onderstreepte /ijn haast be stendig overwicht met doelpunten van Julia D'Hollandcr. Linda Dc lausnuy. Irma I ierens. Anita D'Hacse en Rita D'Hacse. Voor de komende speeldag prijkt als be langrijkste wedstrijd op het pro gramma D.N. Haaltcrt-YK Vicky Hamme. De vraag rijst ook i "Kke Groene Duivelinnen /uilen bcv ({Nidos tigen tegen I C Lcbcrg. »lRCh DE l ITSLAGEN D.N. Haaltcrt Oranje BI. YK Hamme-Ladies Holst. I C Lcbcrg I C Hardy I rcddy Girls-Gr. Duivelin. Hei programma: Groene Duivelmnen-FC Lcbcrg FC I lardy Ladies Holstade D.N. Haaltcrt YK llamrnc Oranje blauw Freddy Girls

De Voorpost | 1978 | | pagina 28