HAND IN HAND LAAT PUNT GLIPPEN REUZENCIJFERS VOOR F.C.SP0RT, SNAS EN O.C.AALST COMAR SPORT - ST.-DENIJS SPANNING TROEF EERSTE NEDERLAAG VAN GROENE DUIVELINNEN Golfbiljartfederatie Setok voetbal Minivoetbalkompetitie Setokdamesvoetbal 28 - 27-10-1978 - De Voorpost tXIK '•""'SSfï.n: □HPHH In de erereeks werd de aandacht uiteraard gaande gehouden door het duel aan de top Hand in Hand - Zandmannetjes. De thuisploeg liet in deze spannende konfrontatie een puntje glippen. Van dit gelijkspel tussen zijn twee belagers profi teerde Loebes dan om alleen leider te worden. Voor Loebes bestonden er omzeggens geen problemen bij Kravael. De wedstrijd waarin men «het meest zag» Hand in Hand - Zandmannetjes heeft toch wel enigszins aan de verwachtin gen beantwoord, alhoewel ingewijden toch wel op een over winning van de thuisploeg hadden getipt. Het begon nochtans best voor de bezoekers die langs Her man De Schutter de score openden. Hand in Hand neutra liseerde echter niet alleen dit openingspunt door toedoen van Willy De Boeck doch kwam op zijn beurt op winst langs Marcel Pots. Felix De Ridder spitste opnieuw de spanning toe naar 2-2. Eddy De Boeck zette Hand in Hand opnieuw aan de leiding maar Rony Van der Meerssche hield Zand mannetjes van een eerste ne derlaag. Loebes won eerder gemakkelijk van Kravael. De thuisploeg kwam aan haar puntje door toedoen van Van der Meersch, echter toen de overwinning van de leider geen twijfel meer liet. Loebes was langs Patrick Van Aerde, Jean Pierre Cours, H. De Baere en Eddy Neirinck fluks naar een 0-4 winst geklommen. Na het tegenpunt van Kravael legde Eric Van Impe de 1-5 eindcij fers vast. Op de recente speel dag verging het Rupa niet al te best. Alleen Rupa (c) kon de zegevlag hijsen doch de an dere ploegen werden met zware cijfers ingemaakt. Zo werd het bij Moorsel een op donder van jewelste. Eddy Van Haut, Mare De Kerpel, Albert Barrez, Geert De Meyst, Roger GOLFBILJARTFEDERATIE AALST DE UITSLAGEN EREREEKS Moorsel - Rupa 6-0 Hand in Hand - Zandmannetjes 3-3 Kasseistampers - Koszen 2-4 Cosmos - Schoonaarde 5-1 Kravael - Loebes 1-5 Corso - Dender Schelde 6-0 (ff) Scotsing - Korte Stokken 1-5 REEKS A Hand in Hand (c) - Moorsel (b) 3-3 Johnny Boys - Loebes (d) 4-2 Koszen (b) - Fosques 3-3 Loebes (b) - Rupa (b) 4-2 Zandmannetjes (c) - Cosmos (b) 2-4 Sportvrienden - Zandmannetjes (b) 1-5 REEKS B Fosques (b) - Johnny Boys (b) 3-3 Joepie Boys - Cosmos (d) 2-4 Rupa (c) - Kasseistampers (b) 6-0 Zandmannetjes (d) - Krijt op Tijd 4-2 Rupa (d) - Kravael (b) 0-6 Cosmos (c) - Scotsing (b) 1-5 Loebes (c) - Corso (b) 3-3 HET PROGRAMMA VOOR 28.10.1978 EREREEKS Zandmannetjes - Moorsel Rupa - Kasseistampers Schoonaarde - Hand in Hand Koszen - Kravael Dender Schelde - Cosmos Loebes - Scotsing Corso - Korte Stokken Reeks A Moorsel (b) - Cosmos (b) Rupa (b) - Zandmannetjes (c) Sportvrienden - Schoonaarde (b) Loebes (d) - Koszen (b) Fosques - Loebes (b) Hand in Hand (b) - Hand in Hand (c) Zandmannetjes (b) - Johnny Boys Reeks B Krijt op Tijd - Rupa (d) Kasseistampers (b) - Loebes (c) Johnny Boys (b) - Zandmanne tjes (d) Kravael (b) - Rupa (c) Cosmos (c) - Fosques (b) Scotsing (b) - Joepie Boys Cosmos (d) - Corso (b) ERE REEKS 1. Loebes A 7 6 0 1 32 10 13 2. Zandmannetjes A 7 5 0 2 31 11 12 3. Hand in Hand A 7 4 0 3 31 11 11 4. Cosmos A 7 5 2 0 23 19 10 5. Korte stokken A 7 4 1 2 29 13 10 6. Moorsel A 7 4 2 1 26 16 9 7. Koszen A 7 4 2 1 25 17 9 8. Corso A 7 3 3 1 21 21 7 9. Kravael A 7 2 3 2 17 25 6 10. Scotsing A 7 1 4 2 17 25 4 11 Schoonaarde A 7 1 5 1 15 27 3 12. Rupa A 7 0 4 3 13 29 3 13. Dender en Schelde A 7 0 6 1 7 35 1 14. Kasseistampers A 7 0 7 0 7 35 0 REEKS A 1. Loebes B 7 6 0 1 33 9 13 2. Johny Boys A 7 6 1 0 28 14 12 3. Fosques A 7 5 0 2 35 7 12 4. Zandmannetjes B 7 5 1 1 28 14 11 5. Koszen B 7 5 1 1 26 16 11 6 Loebes D 7 4 1 2 26 16 10 7. Hand in Hand B 7 3 2 2 23 19 8 8. Cosmos B 7 2 5 0 12 30 4 9. Hand in Hand C 6 1 4 1 13 23 3 10 Moorsel B 7 1 5 1 15 27 3 11Schoonaarde B 7 0 4 3 13 29 3 12. Zandmannetjes C 6 1 5 0 13 23 2 13. Rupa B 7 1 6 0 14 28 2 14. Sportvrienden A 7 1 6 0 10 32 2 REEKS B 1 Loebes C 7 6 0 1 32 10 13 2. Kravael B 7 5 1 1 31 11 11 3. Corso B 7 4 1 2 25 17 10 4 Zandmannetjes D 7 4 2 1 21 21 9 5. Rupa C 7 3 1 3 27 15 9 6. Scotsing B 7 3 1 3 24 18 9 7. Cosmos D 7 3 2 2 22 20 8 8. Joepie Boys A 7 2 2 3 22 20 7 9 Johnny Boys B 7 2 2 3 21 21 7 10. Krijt op Tijd A 7 2 4 1 18 24 5 11. -Fosques B 7 T 3 3 17 25 5 12. Rupa D 7 1 6 0 13 29 2 13. Cosmos C 7 1 6 0 13 29 2 14. Kasseistampers B r o 6 1 8 34 1 Janssens en Willem De Meyst lieten hun tegenstanders weinig aan bod komen. Cos- mos liet zijn tegenstander Schoonaarde nooit de illusie op een zege. Willy Heyvaert, Wil- fried Van Rossem en Jean Paul Steenhaut pakten de zaken in derdaad kordaat aan. Erwin Goetvinck kon wel tegen sco ren doch Orland Van der Steen en Roger Baeyens maakten de zaak spoedig rond. In de A reeks sprong het resultaat van de wedstrijd Johnny Boys (a) - Loebes (d) er uit. De thuisploeg hield door de overwinning langs Freddy Heck, Peter en Willy Van Geit en Erwin Peer- linck vastgelegd, haar kansen op de eindzege gaaf. Loebes dat aan zijn twee punten kwam door toedoen van Johnny De Naeyer en Frangois Vermeiren is door deze nederlaag uit de kopgroep weggegleden. Dat Rupa (b) tegen leider (Loebes (b) een geringe winst kans be zat kon men wel gissen. Noch tans is Rupa vrij lang in de ed- strijd gebleven, al liet de aanhef van deze ontmoeting dit niet vermoeden. Want Rupa werd al direkt met twee punten in het krijt gezet door William Huyle- broeck en Constant Schreel. Toen repliceerden de gasten doeltreffend langs Herman Rasschaert en William Van der Steen Herman Minner en D'Hondt namen echter spoedig de laat ste twijfels weg. Schoonaarde (b) heeft in de wedstrijd met Hand in Hand (b) nog een vrij netelige situatie kunnen recht zetten. Frans Van der Straeten, Louis Van Nieuwenborgh en Luc Sanders zorgden immers voor een 0-3 stand. Freddy Bracke, Roger Verhofstadt en Hugo Van Audenhove konden echter de nederlaag afwenden. Hand in Hand (c) - Moorsel (b) werd met wisselende kansen betwist. Freddy De Boeck opende de score voor de gas ten. Freddy De Winter en Ri chard Mertens zorgden voor een 2-1 stand. Frangois De Wolf zette de score dan in evenwicht en Pierre Sanders maakte er 3-2 van. Van Bug- genhout redde Moorsel van de nederlaag. Cosmos (b) werd door F Buggenhout wel op achterstand gespeeld bij Zandmannetjes (c) maar Hu- bert De Winter, Mare De Vijlder en Walter Carijn scoorden opeenvolgend voor Cosmos. Germonprez herleidde tot 2-3. Maar laatste man Philemon Van Coningsloo liet zich niet verrassen. In de B reeks toonde Corso (b) zich de even knie van leider Loebes (c). Corso ging Loebes in eigen Golfbiljariklub Johny Boys A dal bij Kosten laureaat werd. (EL) omgeving de halve inzet af snoepen, iets dat zeker niet veel ploegen zal gegeven zijn. Het had er bij het begin de schijn van dat Loebes naar een afgetekende zege stevende. Want Dullaerts, Frank Van Lie- feringhe en Jos Janseghers zetten 3-0 cijfers op het bord. De repliek van Corso was ech ter al even doeltreffend langs J.P. Keymolen, Raoul Bonna- rens en Alfons Roelandts. Rupa (d) had niet veel in de pap te brokken in de ontmoeting met Kravael. Vagenende, Nue- landt, Dubois, Peerlinck en Georges Peerlinck en Pieters maakten fluks de rekening van hun tegenstanders. Rupa (c) redde de eer van hun klub door Kasseistampers .lansloos te kloppen. Freddy D'Herde, Ge orges De Sutter, Frangois Van den Bossche, Julien Leghiest, Hendrik Van de Wiele en Achiel Galle voltrokken het zware vonnis. Hugo Waegeman en Patrick De Strooper waren de enige spelers die met sukse: konden optomen tegen Cos mos (d). De gasten wonner door toedoen van William Wau ters, Johnny D'Haens, Pasca De Sterck en Pierre Paul Vai de Keer. Cosmos (c) liep oj een counter bij Scotsing. Alleei Lermigneau kon winnen. D< afgetekende overwinning vai Scotsing werd door Paul Vai der Stock Freddy Marien, Ro main en J.P. Van Damme er] Bouckenhovevastgelegd. J.V.H F.C. Sport is er in de wedstrijd met F.C. Jaca inzake doelpun ten nogal met de grove borstel doorgegaan. Inzoverre dat de bezoekende doelman zevenmaal de bal uit zijn netten moest vissen. F.C. Sport heeft zich immers tegenover een niet zo sekure verdediging heel wat scorekansen kunnen scheppen en zeven ervan tot een doelpunt omgebogen. Die verhouding duidt op een haast bestendig overwicht van de thuisploeg, dat ook" met een resem doelpunten konkreet werd uitgedrukt. Een merkwaardige uitslag kreeg de wedstrijd Snas- Ocarina. In de eerste speelhelft stevende Snas rezoiuut naar een 5-0 voorsprong. De nogal klein van gestalte zijnde doel man Trogh werd dan vooral «uit de lucht» gefusillieerd. In de tweede speelhelft brachten de bezoekers D'Haese tussen de staken Toen liep het beter doch bij de zesde treffer nam ook deze doelman een slip pertje. Ocarina zou nochtans tot 6-4 terugkomen, doch toen stokte de aanval. Snas kon dan nogmaals toeslaan. F.C. Moer straat dat al betere wedstrijden speelde kreeg het niet te breed bij St. Anna dat trouwens zijn huid duur verkocht. Dethuis- ploegg nam zelfs de leiding langs Janseghers. Toen miste St. Anna een klare kans om de voorsprong te verdubbelen. Bij een goede aanvalsaktie ge loofde men in buitenspel en men liet de bal zomaar buiten huppelen. Na de kampwisse ling zou de thuisploeg nog ge durende twintig minuten voor een doeltreffende afweer zor gen. Het werd 1-1 langs De Boeck. En eenieder had zich reeds met deze draw verzoend toen F.C. Moerstraat aan een niet meer verhoopte zege kwam Het kreeg bij deze treffer echter de medewerking van een St. Anna verdediger, die zich een fantasietje permiteer- de. Doch dit zo stuntelig uit voerde dat de bal net in de voe ten van Puttemans sprong. Deze nam de geprezenteerde kans gretig te baat. O.C. Aalst kwam bij Sp. Appels aan een half dozijn rozen. Dit vooral omdat de Sportvrienden ver dediging nogal vrijgevig was. Blauw wit kreeg het niet op een schoteltje bij Heizijde De gas ten maakten het verschil echter dank zij een betere afwerking. In de tweede klasse eindigden drie van de vier wedstrijden op een gelijkspel. En alleen V.K. Arendzonen kon tegen J. Welle de volle inzet thuishouden. Echter niet zonder moeite wanl Juventus zorgde voor een taai verweer. Groen wit klom in de konfrontatie met S.V. Apostel ken tweemaal naar voor sprong. Telkens langs een opportune Deshommes. Nog voor de rust zou De Grom het evenwicht op het scorebord echter herstellen en in de tweede periode was het Ver- leysen die de bezoekers langs zij bracht. V.K. Moorselbaan - V.K. Post dat door een gele- genheidsscheidsrechter in goede banen werd gehouden, wentelde in het voordeel van de gasten. Het openingspunt werd echter prompt beantwoord. Moorselbaan had toen onkans toen het tweemaal door de staak van een doelpunt werd gehouden. Het werd echter 1-3. Maar de thuisploeg be schikte nog over voldoende veerkracht om terug te komen. DE UITSLAGEN LIGAKLASSE Heizijde - Blauw wit 0-2 St. Anna - F.C. Moerstraat 1-2 Snas - Ocarina 7-4 Sp. Appels - O.C. Aalst 3-6 F.C. Sport - F.C. Jaca 7-0 TWEEDE KLASSE P B. Zottegem - Tripoli 4-4 V.K. Arendzonen - J. Welle 2-1 Goren wit - S.V. Apostelken 2-2 V.K. Moorselbaan - V.K. Post 3-3 HET PROGRAMMA VOOR 28-10. Blauw wit - Leeuwerik F.C. Moerstraat - Heizijde Ocarina - St. Anna O.C. Aalst - Snas Sp Appels - F.C. Sport F.C. Jaca vrij TWEEDE KLASSE Tripoli - PZ.N. Aalst J Welle - P B Zottegem Groen wit - V.K. Arendzonen V.K. Post - F.C. Plaza In de slotminuut scoorde Moor- voorafgaandelijk buitensp* selbaan zelfs een vierde doel- niet gevalideerd, punt. Doch dit werd wegens J.V.H Afgaande op wat de heenwedstrijd tussen Comar Sport en St. Denijs had gebracht tipte men op een overwinning met een ruime cijferverhouding voor de Aalsterse ploeg. Deze had immers de week voordien zesmaal gescoord en dan nog op vreemde bodem. Tegen de verwachtingen in ge raakte Comar Sport nu slechts nipt met de hakken over eigen sloot. St. Denijs de afstraffing indachtig had inder daad voorzorgsmaatregelen getroffen om van een nieuwe pil gespaard te blijven. Het taktische opzet van de bezoe kers klopte. Comar kwam wel aan de leiding maar daarna wentelde de match in het voordeel van St. Denijs (1-2). Bij de rust had Aalst niet alleen de achterstand weggewerkt maar had zijn tegenstander met één doelpunt in het krijt gezet. Toen het vlak na de rust 4-2 werd meende men de match gespeeld. Niets was echter minder waar. De tegen stander repliceerde immers tot 4-3. Comar sloeg dan op nieuw toe maar St. Denijs dat zich op geen enkel ogenblik bij de stand van zaken neerlegde bracht er telkens opnieuw de spanning in. Uiteindelijk kon Comar met oneven doel punt verschil het 'laken naar zijn kant halen Voor de thui sploeg scoorden Diaz (2) en Van Lierde (3). Eindstand 5-4 J.V.H. De topper van de jongste voetbaldag was ongetwijfeld V.K. Hamme - Groene Duivelinnen Stekene. De nieuwkomer in deze kompetitie heeft aangetoond zeker een aanwinst te zijn voor het Setokdamesvoetbal. Want deze heeft het insgelijks ongeklopte V.K. van een meer dan degelijke repliek bediend. En is uiteindelijk eervol gesneuveld. Laten we er onmiddellijk aan toevoegen dat een gelijkspel een meer juiste weerspiege ling van de wedstrijdontwikkeling zou betekend hebben. De bezoeksters lagen trou- dat Freddy Girls aan de twee wens nooit onder in het ma neuver. Stekene is er in ge slaagd de gevaarlijkste aanval- ster en doelpuntenmaakster Chris Vleminck tot twee een heden te beperken. Ze werd als haar schaduw gevolgd door Rothier. In de slotminuten is Stekene nog dicht bij de gelijk maker. Toen doemde Ma rianne De Bock alleen voor de V.K. Hamme doelmond op maar miste toen dat tikkeltje beheersing om doeltreffend af te ronden Ze vlamde de bal in de wolken. Zoniet had Stekene toch loon naar verdiensten gekregen. Oranje Blauw en F.C. Leberg hebben hun eerste puntje ver worven. De konfrontatie tussen de beide ploegen eindigde im mers op een gelijkspel. Waar mee de beide partijen trouwens ook dik tevreden waren. Voor F.C. Leberg scoorden Viviane Suys en Clem Van Malderen de doelpunten. Ladies Hofstade moest opnieuw een zware ne derlaag toestaan. De afweer van Ladies was niet te best zo- cijfers kwam. Die 0-11 eind- score wijst op een verplette rend overwicht van de Gentse meisjes. Annick Coles (5) was eens te meer in haar dagje. Georgette Thienpont, Veroni- que Bauwens en Carine Jans sens hielpen het zware vonnis voltrekken. Rita D'Haese heeft met drie treffers haar stempel gedrukt op de wedstrijd Sp. Hardy - D.N. Haaltert. De gas ten konden vrij lang de verlie scijfers laag houden doch gin gen naar het einde toe dan toch door de knieën. De pluim van de match gaat ondanks het feit dat vijfmaal te gen haar werd gescoord naar de D.N. doelwachtster Brenda Van den Eeckhout! Het was Rita D'Haese die de match in een beslissende plooi legde Irma Fierens en Lieve Thibaut hadden hun aandeel in de doelpunten Conny Adam lukte de twee treffers voor Haaltert. De uitslagen: V.K. Hamrne - Gr. Duivelin. 3-2 Sp. Hardy - D.N. Haaltert 5-2 Oranje BI. - F.C. Leberg 2-2 Lades Hofstade - Fr. Girls De stand: 1. F.C. Hardy 8 p 2. V.K. Hamme 8 p 3 Groene Duivelinnen 6p< 4 Freddy Girls 4p., 5. D N Haaltert 2p., 6. Oranje Blauv lp.. 7. F.C. Leberg 1p., 8. La dies Hofstade 0 p. Het programma voor 29.10 Freddy Girls - D.N. Haaltert F.C. Leberg - V.K. Hamme Ladies Hofstade - Oranjt Blauw J.V.H,

De Voorpost | 1978 | | pagina 28