ERPE-MERE GIJZEGEM HOFSTADE EREMBODEGEM Wegens plaatsgebrek wordt het jaaroverzicht Erpe-Mere uitgesteld tot volgende week Voor de tiende maal richtte het Davidsfonds Hof stade in au gustus een boeken-platen en bloemenbeurs inEL) In het sporten parochiecenirunt te Gijzegem werd in oktober een tentoonstelling gehouden met werk uit de vrije tijd (EL) Klompen maken vólgens oude wijze werd gedemonstreerd te Burst Haasje over, een ietwat vreemde sporttak. Te Erembodegem in aktie deze kandidaat rekordhouders. (SJ) Nieuwerkerken is de stilste gemeente uitGroot-Aalst. Het verenigingsle ven komt er slechts traag op dreef. Als winnaars van de Sint Hubertus- ballonwedstrijd mocht Corinne Pinteion uit handen van de asielhouder een omslag ontvangen met daarin een reis naar Palma. (SJ) Voor de twaalfde keer ging de ommegang St. Bavo stoetsgewijs door de straten van Mere in augustus II. (JM) Ook aan de Kluis kapel werd deze zomer duchtig gevierd. De kapel kreeg een stevige schoonmaakbeurt. (JM) Hij was Mare Galle verwelkomde minister Wijninckx op een gezellig samenzijn in de zaal Rio in Nieuwerkerken in juni (EL) ■Den Baard.. Marcel Lieven arriveerde op een zalerdag in september ierug thuis. Hij legde mei zijn motorjiets OB.(XX) km. af en was maanden onderweg door een heel stuk van de wereld. (SJ) Mare Galle hield een toespraak toen in mei de teraardbestelling van Cesar Redant plaats gewezen schepen van Hof stade, provincieraadslid en federaal sekretaris van de BRT. (EL) Zo was Erpe. In de tentoonstellingszaal trof men voorwerpen aan van 1890 tol 1940. Alben D'Hoker geeft deskundige uitleg. (JM)

De Voorpost | 1978 | | pagina 13