J I SPORTJAAR 1978 jmmmma GAR A Gent; Ook dat is sportwielertoerisme. (JM Ook DAT is sporthardlopen met rokjes aan, zoals in Mespelare bievoorbeeld. (C) Als de duiven niet gelost worden, trekken de „sjappers" naar het lokaal en drinken er een pintje JP- (C) Begin 1978 was een derby OkapiBlack Boys een evenement. Zo had het kunnen zijn voor Lucien Van Impe na afloop van de Nu niet meer. Toen wonnen de „zwarten" met 109110. Hoe zou Tour de France 1978. Het liep anders af. Die zware val weet je-prar er vandaag de eindscore uitzien (EL) Maar volgend jaar komt ook nog. (A) een Met FC Ronse kwam op SK Aalst ex-lntemationaal Pierre Carteus (uiterst rechts) voetballen. Aalst doet het dit seizoen niet zo schitterend en moet zich herpakken, anders dreigt de degradatie. (EL) ..OHi'üAlM» a ij* Een bezwerend gebaar Helemaal niet. Gewoon Dom Hildebert De Meyer als BWB-afgevaardigde tijdens een wielerkoers. (C) Door een stormwind werd de staantribune van Eendracht Aalst weggeblazen. Maar dat is verle den tijd er staat nu een spiksplinternieuwe. (EL) Gilbert Baeyens (Zele). beloftevol debuut als beroepsbokser. (C) Eendracht Zele vertolkt dit seizoen een hoofdrol In Derde Nationale. Dirk Deferrere knalt hier naar het doel van Roeselare. De Westvlamlngen verloren met 10. (Karei) Basketbal klub Okapi Aalst trok Paul Poppe aan al9 nieuwe coach.(EL) Beno Michiels eens een rijzende ster, nu een vrijetijdsrenner die het tijdens de week-ends goed doet en zijn prijzen bijeenrijdt. (C) Juniore B. Buysse uit Zeleop de hoogste trede van het schavotje. (AN) Even een slokje zegt René De Bruecker, Luc Roels kijkt dro merig voor zich uit. (C)

De Voorpost | 1978 | | pagina 26