DE ^n«in rluirloliik «Wlr^r Avanti Femina uitgeschakeld Dc |)E Eerste overwinning voor HBC Buggenhout JIMMY BAUWENS EN HE NIEUWE CROSS-SEIZOEN Gladde wegen als spelbrekers HANDBAL DAMESHANDBAL ^K^Gr,'mb' rR''n Van Hau,e HANDBALKALENDER VOOR HET WEEKEND MOTORCROSS TAFELTENNIS in Dender- Schelde- en Durmestreek Topwedstrijden op het programma Wi 9 I \JÊ \JÊ I \JÊ I I I IV I IVV I UILENSPIEGEL-A VANTI FEMINA 15 9 tweede helft deed DcndS^"- Avanti Femina nitaelnnt mn in de voorronde van de Roker van de 7.elfs veel meer dan j Sas jaAvanti Lbbeke 2218 Tegen een zeer vlot spelend Sasja heeft Avanti Lebbeke nooit de indruk kunnen geven de overwinning in het bereik te hebben. Het werd dra duidelijk dat de Wilrijkenaars sedert het seizoen- begin onder de leiding van de Poolse trainer Franitza enorme vooruitgang boekten. De Lebbekenaars die het zonder de op ski-stage trainer Eddy De Smedt moesten rooien bleken deze maal inderdaad niet in staat het sneller en over meer stoot kracht beschikkende Sasja echt te bedreigen. Vooral tijdens de eerste helft faalden de Lebbekenaars in de afwerking en het was enkel door de loeiers van Ebel dat zij toch in de wedstrijd ble ven. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte werd Ebel, toch wel vermoeid, met een per soonlijke bewaker bedacht maar dan kwamen, gelukkig voor Avanti, Vermoesen en vooral Koen Verhofstadt meer op 't voorplan. Misschien had deze aangenaam om volgen wed strijd meer aan spanning ge wonnen indien keeper Ladha- ri, ingekomen voor een zeer dgelijke Mertens, tijdens het begin van de tweede helft, op zijn normaal niveau had ge speeld. De naar verluid zieke Tunesiër raakte geen bal en via de 9-7 ruststand werd 't 14-9 iets meer dati 5' in de tweede helft. Ladhari werd toen opnieuw naar de bank geroepen maar de opgelopen schade kon nooit meer hersteld worden. In ieder geval Sasja- Avanti was een aangenaam kijk stuk, enkel ontsierd door de zwakte van het scheidsrechters- Vluo, zonder dat echter het eindresultaat hierdoor werd be- invloed. Nadat Ebel de score had geopend na 3' spelen, was het de thuisploeg die het wed strijdverloop in handen nam en via Jacobs een 3-1 voor sprong opbouwde. Na een tref fer van Ebel zorgde een nieuwe breack-out van Sasja voor 4-2 en de Lebbekenaars konden voor de afwerking alleen re kenen op Ebel die zorgde voor een 8-6 score 4' voor de rust. De Duitser had de zwakke af werking van zijn medespelers opgevangen door zes opeen volgende doelpunten. Niettemin mag vermeld worden dat Sasja keeper Janssens opvallend knap akteerde. Aan de rust leidde de thuisploeg met 9-7. De ver vanging van een betrouwbare Mertens door Ladhari tijdens de tweede helft viel falikant uit. Ladhari kwam nooit in de wedstrijd en bij zijn ver vanging na een zevental min. had Sasja een vijf-doelpunten- kloof geslagen (14-9). De wed strijd verliep nu opnieuw meer gelijkopgaand vooral daar Koen Verhofstadt en H. Vermoesen nu duidelijk het doel wisten staan. Via 21-16 naderde Leb beke nog tot 21-18 maar echt Sasja bedreigen zat er niet meer in. Scoorden Ebel 10, K. Verhofstadt 3, Vermoesen 2, De Batselier 1, A. Maes 1, De Vlieger 1. UILENSPIEGEL-A VANTI FEMINA 15 9 Avanti Femina uitgeloot om in de voorronde van de Beker Vlaanderen Belgisch kampioen Uilenspiegel te bekampen is zoals verwacht uitgeschakeld. De Lebbeekse meisjes kenden een nrclii- slechte start zodat het reeds 5-0 geworden was vooraleer via K Van Danune k»n tegengescoord worden. Deze erbarmelijke start heeft Avanti Femina duidelijk de das omgedaan want daarna slaagde de thuisploeg er nog moeilijk in zijn voorsprong verder uit te bouwen. DERDE NATIONALE Voor onze derde nationalers is het weekeinde bijzonder negatief verlopen. Lag de nederlaag van Brabo Denderbelle tegen Heist Zuiderkempen in de lijn der verwachtingen, het verlies van Rosis Aalst tegen hekkensluiter Hecerna was een totale verrassing. Maar wat gezegd van HBC Dendermonde dat ging verliezen tegen HK Antwerp Voor de Dendermondenaars moet deze nederlaag bijzonder zwaar aankomen en dit verlies kon wel eens fataal worden als de eindafrekening gemaakt wordt. DE WEDSTRIJDEN HK ANTWERP 25 HBC DENDERMONDE 22 Het totaal in een off-day ver kerende HBC Dendermonde liet twee gouden puntjes liggen te Antwerpen. Onze Dendermond- se informatiebron wou geen verontschuldigingen inroepen voor deze onverwachte neder laag maar wees toch op het feit dat de twee vrouwelijke Antwerpse scheidsrechters dui delijk niet opgewassen bleken voor hun taak. Ergens kunnen wij daar wel inkomen en zon der aan anti-feminisme te wil len doen waarom deze dame tjes, ondanks hun mogelijke pacaciteiten als scheidsrechter, «liet aanduiden voor minder belangrijke wedstrijden Auto riteit als scheidsrechter is toch al zo moeilijk te verkrijgen. In elk geval Dendermonde ver keerde in een archi-zwakke dag en vooral in verdediging werd er gefaald. Zonder de geschorste keeper Eddy Wuest en met een minder in vorm verkerend keepersduo H. Van Damme-J. Quisquater, werden 25 doelpunten geïncasseerd en dit is duidelijk teveel om een wedstrijd te kunnen winnen. Nadat R. De Bock, de enige Dendermondenaar die op zijn normaal peil speelde, de score had geopend leek Dendermonde toch op weg naar de verwachte overwinning. Via 3-4 werd het 8-11 zes minuten voor de rust en bij het rustsignaal leidde de ploeg van trainer De Nil toch nog met 11-13. Onmiddel lijk na de rust kreeg een zwak spelend HBC dan het deksel op de neus. Het in gestalte bevoordeelde Antwerp ging er nu krachtig tegenaan en on danks R. De Bock nog 3 op eenvolgende treffers lukte, ging het scorebord via 14-15 een 18-16 score aanwijzen na 9' in de tweede helft. Nu was het ritme er volledig uit bij Den dermonde dat 10' later een 24-18 achterstand telde. Enkele wijzi gingen bij het keepersduo kon ook de zaak niet meer recht zetten. Met nog een tiental min. voor de boeg ging Dendermon de dan opnieuw het wedstrijd beeld overheersen maar aan gezien drie strafworpen niet benut werden en twee open kansen de nek werden omge wrongen was er van een terug keer geen sprake. HBC nader de weliswaar nog tot 25-22 maar de puntjes waren toen reeds verkwanseld. Scoorden De Bock 7, Van Der Veken 5, Wuest 4, De Nil 2, Gyssels 1, Van De Velde 2, Kerremans 1. RESERVEN HK Antwerp 14 HBC Dendermonde 24 Scoorden De Meyer 5, Bou- teille 4, Gyssels 4, Verleyen 5. HECERNA 22 ROSIS AALST 19 Tegen hekkensluiter Hecerna leed Rosis Aalst een even ver rassende als onverdiende ne derlaag. Deze wedstrijd werd eerder een catchwedstrijd met het stijtige gevolg dat kapitein De Gendt een neusbeenbreuk opliep. Eens! te meer kwam het scheidsrechterskorps niet goed te voorschijn uit deze konfron- tatie. Het aangeduide duo had zich onbeschikbaar gemeld zo dat in laatste instantie een ver vanger werd opgeroepen. Deze scheidsrechter bleek duidelijk niet opgewassen voor zijn taak zodat hij zeker niet in staat was de wedstrijd in de hand te houden. Het werd zelfs zo erg dat 10' voor het einde de Rosis spelers het terrein wilden verlaten Het begon nochtans niet slecht voor de Aalstenaars die zonder de zieke keeper R. Van Snick het ter rein op moesten. Na een gelijk opgaand eerste kwartier werd 10' voor de rust via 3-4 een 7-7 score bereikt. Hecerna pakte toen uit met een resem brutali teiten die onbestraft bleven. De Rosis spelers, inderdaad ook geen engeltjes, revancheerden zich en het spel zat op de wa gen. De rust brak aan met een 14-13 score. Na de rust werd het nog erger. J. Meert en Petrez slaagden er zelfs niet meer 'in nog één doelpunt te scoren tijdens de tweede speel- helft en dit bewijst voldoende de abnormale toestand die op het terrein heerste. Rosis kwam niettemin nog aanpikken 10' voor het einde (17-17), maar A»en gebeurde de neusbeen breuk van Fr. De Gendt. De Rosis spelers konden toen met moeite op het terrein worden gehouden zodat de 22-19 eind stand beter te begrijpen valt. De zwakke scheidsrechter die na de wedstrijd zijn beperkt heid aan de Aalsterse coach bekende draagt hier veel schuld. RESERVEN Hecerna-Rosis Aalst 17-19 Rust 8-10. Scoorden D'Hondt 3, Van Snick 2, Van Nieuwen- borgh 2, Verpeten 12. BRABO DENDERBELLE 17 HEIST ZUIDERKEMPEN 24 Tegen leider Heist speelde Brabo geen onaardige wedstrijd. De Denderbellenaars werden eigenlijk nooit overspeeld en het was wel jammer dat zowel keeper De Boeck, Keirens en de gekwetste Van Den Abbeel op het appel ontbraken. De reeds te beperkte spelerskern van Brabo werd hierdoor nog erger uitgedund zodat men slechts één wisselspeler op de bank kon plaatsen. Deze han dicap kost Brabo regelmatig moeilijkheden en ook tegen Heist werd dit goed aangevoeld. Dirk Uyttersprot ging dus nog maar eens plaats nemen tussen lat en palen en nadat M. Hen- drickx de score geopend had toonde het scorebord .een 2-3 stand aan na 10'. Tien minuten later ging het er slecht uitzien voor de Denderbellenaars. De score was toen tot 3-10 opge lopen maar onder impuls van Hendrickx en Verkeyen werd de rust bereikt met een 9-14 stand. Bij een 11-17 stand viel Brabo echter opnieuw stil zo dat de bezoekers toen wel de finitief het pleit konden be slechten. Het duurde tot de 48e minuut vooraleer Brabo opnieuw scoorde zodat de ach terstand tot 12-21 was opgelopen 12' voor het einde. L. De Lat houwer, M. Hendrickx en Ver keyen konden daarna de scha de nog enigszins beperken. Scoorden M. Hendrickx 10, De Bisschop 1, L. De Lathou wer 3, Verkeyen 3. RESERVEN Brabo Denderbelle 15 Heist Zuiderkempen 11 Rust 7-4. Scoorden D. Van Goethem 1, D. Van Den Ab- beele 2, J. De Bisschop 2, Ver keyen 3. BEVORDERISG In de Oost-Vlaamse bevorderingsreeks enkel normale uitslagen. De leidersploeg Sparta Aalst I won afgetekend van Avanti III en ook Ajax Lebbeke I en SK Grembergen ondervonden geen moeite om hun respektievelijke tegenstander Sparta Aalst II en Lokeren te verslagen. In de onderste regionen toch wel een uit schieter. HBC Buggenhout won met het kleinste verschil tegen Ajax Lebbeke II en boekte hierdoor zijn eerste overwinning. DE WEDSTRIJDEN LOKEREN 21 SK GREMBERGEN 27 SK Grembergen zonder wissel speler maar opnieuw met F. Seghers, boekte zoals verwacht een gemakkelijke zege tegen Lokeren. Lokeren in feite zo wat een zusterploeg van de GSK-ers verdedigde zich noch tans met al hun mogelijkheden maar bleken inderdaad niet be stand tegen de trefkracht van het Grembergse trio Seghers- Van Haute-Trienpont. Nadat Van Haute en Segliem de score hadden geopend (0-2) werd het eerste kwartier afge sloten met een 3-10 stand. De jongens van trainer De Mol lieten toen de teugels wat los ser zodat Lokeren bij de rust tot 10-15 konden naderen. Na de rust kon Lokeren vooral langs Sonck gelijke tred hou den met een rustig spelend Grembergen. Het dichtst na derde de thuisploeg in de 41e min. (15-18). GSK drukte toen nog even door en bouwde 19-26 •oorsprong op 5-tal minuten voor het einde. Uit eindelijk werd het een 21-27 eindstand. Scoorden l.okeren Poppe 1, Rogiers 5, Sonck 6, Schalkens I, Saey 1. De Bruine 4, Rom- huut 2. 6, Irienpont 6, Dauwe 3, Se ghers 10, De Saeger 1, De Swaef AJAX LEBBEKE II 21 BUGGENHOUT 22 Een volledig aantredend Bug genhout heeft zijn eerste kom- petitieoverwinning kunnen vie ren ten nadele van Ajax Leb beke II. Buggenhout kende een flinke start en kon langs het trio Waterschoot, Brouillard, De Maesschalk tot 0-3 voor sprong nemen. Ajax II langs T. Bosman sloeg echter terug en na een gelijkopgaande eerste helft werd de rust bereikt met 9-6 cijfers. Onmiddellijk na de rust nam Ajax voorsprong 11-8. A. Poppe wijzigde dan de Bug- genhoutse taktiek en met nog een vijftal minuten te spelen hadden de bezoekers een 14-17 voorsprong bijeen geworpen. Ajax kon dan gebruik maken van het door de zenuwen ver raden balverlieslijdend Buggen hout om 17-17 op het score- bi rd te brengen. Elke ploeg nam toen om beurten voor sprong en via 21-21 kon J. Van Damme het voor Buggenhout verlossende doelpunt scoren. Nog op te merken de goede prestatie van «Ie Buggenhoutse debutant Waterschoot die zelfs tot scoren kwam. Buggenhout Vermaeren, H. Van Keer, P. Van Keer, Buslot, Waterschoot, 1, Brouillard 6, De Maesschalck 4, Van Damme 5, Bas 4, Poppe 2, Maison. SPARTA AALST II 9 AJAX LEBBEKE I 20 Ajax Lebbeke liet naar men ons vertelde te Aalst geen grootse indruk. Om deze me ning te staven verwees men te Aalst naar de 5-7 score na 21' spelen. Niettemin leidde Ajax met 5-10 cijfers hij de rust. Tijdens het tv>eede wedstrijd- gedeelte hetzelfde spelbeeld. Ajax bouwde rustig zijn voor- spron gop tegen een onvol ledig aantredend Sparta II. Scoorden Sparta G. Bonton 3, F. Bomon 2, E. Van Tem- sche 2, Redant 2. SPARTA AALST I 25 AVANTI III 8 Leider Sparta Aalst met een spectakulaire L. Van Delsen ondervond weinig tegenstand van een zwak Avanti III. Trai ner-coach M. Lootens bleek heel tevreden over de wederoptredende P. Kieckens en vooral over de laatste 10' van elke helft waarin zijn ploeg de taktische opdrachten naar de letter opvolgde. Hierdoor kon bv. H. Van Der Meersche drie maal afgezonderd worden voor de Lebbeekse keeper wat resulteerde in evenveel doel punten. Reeds na de eerste na de rust zou het duo Troch- helft leidde Sparta met 14-4 en Mens de voorsprong stelselma tig opdrijven. Elke Sparta spe ler bracht zijn doelpuntje aan. Scoorden Sparta Troch 7, Van Der Meersch 3, R. Loo tens 2, Mens 5, J. Bomon 1, Van Delsen 2, W. Bomon 1, K. Bomon 1. Dames Zaterdag 27-1 te 18u. 15 EV Aalst-Uilenspiegel te 14u.39 Tongeren-RB Dendermonde Zondag 28-1 te 15 u. Aalst Sportief-F. Anderlecht te 1811.30 Stelmar-Avanti Femina Heren Zaterdag 27-1 te 20u.l5 Avanti Lebbeke-Charleroi te 20«i.4S EV Aalst-Ans te 21 ii. HBC Drndermonde-Tongeren te 17u.45 DB Zwijnaarde-Ajax Lebbeke II te 15 ii Ruggen hout-Lokeren te 18u.45 SK Grembergen-Sparta Aalst II Zondag 28-1 te lSu.15 Zandvliet-Brabo Denderbelle te 15 u. Heist ZK-Rosis Aalst te 16u.l5 Jorhewoa Aalst-Sparta Aalst I te 15 u. Temse-Avanti III Jeugd - Kadelten Zaterdag 27-1 te 15 u. Avanti Lebbekr-Ajax Lebbeke te 16u.50 EV Aalst-Zwijnaarde Miniemen Zaterdag 27-1 te 14 ii. Avanti Lehbeke-Ajax Lebbeke te 16 ii. Scaldia I-Sraldia II EV Aalst-Zwijnaarde Niettemin moest de ploeg van trainer De Nil toestaan dat Uilenspiegel nog iets meer voorsprong nam voor de rust. Twee doelpunten van S. Muy- ruststand. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte bleken de ploegen meer aan elkaar ge waagd. Nadat Muylaert er 9-4 had van gemaakt was Uilen spiegel opnieuw baas en liep uit tot 13-4. Avanti Femina begon toen aan de achterstand te knagen maar verder dan zij het niet meer brengen. De tweede helft werd dus afgeslo ten met 7-6 cijfers maar het is toch duidelijk dat Uilen spiegel dit seizoen duidelijk sterker is dan het verjongde Avanti Femina. Avanti M. Van Langenhove, P. Van San, K. De Meersman, M.L. Cools, K. Van Damme 2, K. Moonen, S. Muylaert 5, A. Veireman 2, L. Hauwelaert. SP. EVERE 22 RB DENDERMONDE 13 Tegen kandidaat Belgisch kam pioen Evere heeft RB Den- digd. Dat zij uiteraard geen kans maakten om de ploeg van M. Van Den Borre te verslagen was geweten. De Den- dermondse meisjes lieten ech ter hiervoor het hoofd niet hangen en verdedigden zich met al hun bescheiden moge lijkheden. Via 5-2 na 8' en 14-4 na 26' moesten zij een 16-5 ruststand toestaan. Tijdens de (eval di lapunti tweede helft deed Dendi de zelfs veel meer dan verdedigen en won hei» wedstrijdgedeelte zelfs ini Via 18-10 naderden zij tot vooraleer Evere vastlegde. Scoorden Doorns 2, Hei 5, Van Der Jeught 1, Ilcii 3, M. Broothaerts 2. pe vrie AALST SPORTIEF jSheld HC DUFFEL v00r 19' Aalst Sportief, dat dit niet meer over de dienstt beschikken van L. Van speelde tegen Duffel e der bescheiden wedstriji dens de eerste helft d meisjes van MJ Hut bepaald zwak zodat 2-2 stand de rust bereikt Na de rust ging het al niiye* te beter bij Sportief. Via 6-4^jotje s den de laatste 10' bereiljggd er nu kwam Sportief eindelijk€en ak vlotte kombinaties waarte{gr zal bezoeksters niets kondtbpeeid brengen. Het werd uitein^enden toch nog 9-5 als eindstand. Hamme Scoorden M. Verleya jjvidue Lowie 2, Wijnant 3, Mo^enspel -Ó3e ke De Grembergse motorcrosser Jlmmy Bauwens kreeg van zljn supporters een gloednieuwe 380 Cen Li dag tent» met kon Jimmy Bauwens uit Grembergen verwacht veel van het nabije nieuwe cros-seizoen. Hij heeft alvast 2 supportersklubs die hem op de handen dragen, be wijze daarvan de prachtige gloednieuwe machine op de foto, hem door de klubs van café St Antonius en de Cup aangeboden. Hij gaat met de nieuwe Maico 380 cc voor het eerst van stat"t >n de openingswedstrijd voor re& 500 cc op zondag 4 f ri te Beervelde ingericht de BLB. Wij wensen hen sukses. Het gestii uit. der koop voor door nen. een Tijde heefi met besti de treft teer zone mee Voo: De toestand van de wegen speelde de Oost-Vlaamse tafeltenniskom- petitie parten. Links en rechts werden wel pogingen ondernomen om wedstrijden toch doorgang te laten vinden. Zulks liep niet altijd van een leien dakje en bepaalde ploegen kwamen dan ook fel gehandicapt aan de start van een wedstrijd omdat bepaalde opgeroepen spelers niet tijdig of in het geheel niet ter plaatse waren geraakt. In eerste en tweede provinciale werden de wedstrijden uitge steld. De topper Herleving A- Melsele A zou nu vrijdag 26 januari worden betwist. Wed strijden als Peuk A-Elckerlyc en Melsele B-Hcrleving B zul len op latere datum doorgang vinden. In derde provinciale werd de wedstrijd Herleving C-Tivoli Patro Hamme toch betwist. De Hamse kandidaat kampioenen '~»en zich niet onbetuigd te gen een Herleving waarin o.a. Jozef De Maeycr wegens ziekte ontbrak. De Keyzer en co stoomden dan ook naar een ge makkelijke zege. Enkel Jaak Van Extergem bleek in staat enige weerstand te bieden aan de Hammenaars. In vierde provinciale had Wi chelen A niet dc minste moeite om forfaitcijfers af te dwingen tegen de eigen B-ploeg. Dezelf de score kwam op het bord bij Lebbeke, dat evenmin last had om een te verzWakt Her leving D te vloeren. De jeug dige Lebheekse ploeg blijft sa men met Wichelen in het spoor van VlierkouteK en St. Niklase G die de leiding delen. Vlierkouter hleef trouwens ook gemakkelijk meester in de Ham- se derby met HKH Hamme B. Hoe de verhoudingen liggen zullen we eerst bij de recht streekse konfrontatie kunnen uitmaken. Een eerste krijgen we dit weekend alvast met Wi chelen A-Vlierkouter. Voor Fonteyne wordt het dan wel ridder of mis. Te Lebbeke wordt alvast met grote belangstelling naar dit treffen uitgekeken. Naast Vlierkouter blijft Wct- teren A eveneens titelkandidaat in vierde afdeling. In de E- reeks gaven. Van Doorselaer en co amper één wedstrijd prijs bij SVP Gent B. Challen ger Elckerlyc C nam de maat van de lokale E-ploeg en volgt verder op twee lengten. Atom dat het bezoek kreeg van Elckerlyc D wist evenmin raad tegen de mannen van Tom Van der Marck, terwijl Wetteren B het rijtje der zegevierenden sloot met een 11-5 zege op HNO Gent B. Wanneer de weersomstandighe den dit weekend verplaatsingen toelaten krijgen we de afwer king van heel wat belangrijke wedstrijden. In eerste provin ciale is er alvast Herleving A- Eikenlo Eeklo. Herleving A dat zondi r Pieters en Jean Bou- dou dient aan te treden, moet het nu met Guido Ring en Bob Boudou pogen te klaren. Voor de inhaalwedstrijd tegen Mel sele A worden Guido Ring en Karei Mestdagh mede in lijn gebrurht. In tweede provinciale krijgen we de streekderby Elc kerlyc A-HKH Hamme A. De Aalstenaars mogen niets aan het toeval overlaten om aan de leiding te blijven in hun reeks. HKH Hamme heeft drin gend puntjes nodig om het de gradatiegevaar, althans v» maa pig, te weren, llerlevi* a's moet naar St Niklase C.| tion hier wordt het ridder ofj aanl Kunnen Tecqmenne enl kor' maats de volle inzet we» en bij de Waaslanders dan I ^U1' de Dendermondse B-ploef Hui der :.n strijd voor de pro^-vert Het zal er evenwel vast' 8err geen leien dakje lopen. J In derde provinciale wel muziek in de ontm# Herleving C-Herleving B, ook hier krijgt de inzet waarde. Tivoli Patro Hl lust» daa mag in principe geen ben met Small Street wijl Elekerlyc B zijn naar Geruardsbergen B als een pleziertochtje besi In vierde af'jeling gaat de aandacht naar Wichelen A- kouter. Voor Fonteyne de wedstrijd van de wal Programma voor het tceel le Provinciale Herleving A-Eikenlo Eelfll Herleving A-Melsele A ij 2e Provinciale Elckerlyc A-HK Hammei St. Niklase C-Herleving B 3e Provinciale Herleving C-Temse B Patro Tivoli-Small Streel Geraardsb. B-Elckerlye B 4e Provinciale Madelon-Lebheke St Niklase G-Wichelen B Wichelen A-Vlierkouter HKH Hamme B-Herlcvinf Wetteren B-SVP Gent B Elckerlyc D-EIckerlyc C SVP Gent A-Wetteren A Elckerlyc E-HNO Gent A Fast geen algemeen uitstel Van de provinciale intefj leider de h. De Mey vert» we dat ook dit weekend algemeen uitstel wordt "l zien. Het wordt bijgevolg uitkijken voor de chili» op verplaatsing moeten. geval van onhcrijdbuiirhcM tie wegen de nodige hen! voor te leggen.

De Voorpost | 1979 | | pagina 26