HOFSTADE KRIJGT ANTWOORD OP ZIJN VRAGEN VAN 1977 «BOMEN» OVER BOMEN EN ZAKKEN SCHOOL MET DYNAMISCH OUDERKOMITEE WANNEER BETERE SPORTAKKOMODATIE Nog heel wat werk in Hofstade En nog maar eens verhaalbelastingen! Iduna, nieuwe vereniging in Aalsters kultuurieven MET SIRENE NAAR SCHUILKELDER OP MARKT BGJG HOFSTADE: «TIENDE KWIS- EN SPELAVOND» 10 - 2-2-1979 - De Voorpost In Hofstade in zaal «'t Duifje» was ruime belangstelling, «|re schatten ze op een honderdtal personen waaronder ex-schepen raadslid Marcel Lorie en een afvaardiging van het RIBTO van het internaat 't Kasteeltje voor de tweede hoorzitting. Bij het panel ontbraken evenwel schepen van financiën Gaston Van den Eede wegens ziekte van zijn echtgenote en schepen Edgard Hooghuys weerhouden door niet minder dan vier jubilea. Na het gebruikelijk welkomstwoord door de burgemeester, waarbij ook nog nieuwjaarswensen en een per soonlijke traktatie voor alle aanwe zigen, kwam stadssekretaris Chris- tiaan Willems eerst aan bod met antwoorden op de weerhouden vragen uit de eerste hoorzitting. Gebruik van sporthal Ten Ro zen: Op de vraag van een mini- voetbalklub tot gebruik van deze sporthal wordt geantwoord dat de 4 op het gebied van Groot-Aalst bestaande mini-voetbalklubs de hal mogen gebruiken voor hun weke lijkse kompetitiewedstrijden. Gemeenteschool: Voor de Hofstaadse gemeenteschool werd vanaf 1 september 1977 gezorgd voor een schoolautobusdienst, wordt de mogelijkheid van het ver strekken van warme maaltijden aan de leerlingen door direktie en ou dervereniging onderzocht, zal de gymzaal degelijk worden uitgerust, werden klassen hersteld en opge frist en werden promotiefolders door de stad gedrukt op initiatief van de vriendenkring. Sinds 1 september 1977 werd An- toine Paridaens als direkteur be noemd. Akademie te Hofstade? Ge vraagd werd of de Aalsterse Aka demie voor muziek, baliet en toneel ook te Hofstade een filiale zou kun nen organiseren doch dit werd door de voogdijoverheid niet toe gestaan Middagmalen OCMW? Op de vraag of het OCMW ook in de deel gemeente Hofstade kon zorgen voor maaltijden werden die eerst ingericht met diepvriesmaaltijden doch vanaf 1.12.78 werd met warme maaltijden gestart, juist zoals ten andere in Klein-Aalst zelf zodat nu overal dezelfde mogelijk heden bestaan. Kinderartsen: Er zijn er vier te Aalst en gevraagd werd dat er ook in dienst van het OCMW zouden fungeren Dit wordt in de praktijk geregeld door de OCMW-raad in overleg met het artsenkomitee dat oordeelt over de noodzakelijkheid van het aantal specialisten in elke dienst. Gemeentekermis: Deze wordt via het stadsbestuur bekend ge maakt enerzijds door het drukken van kermisaffiches in eigen beheer en anderzijds door opname in de Stadsberichten in De Aankondiger Fietspad in spoorwegzate? Het feit dat de spoorweg militaire route is brengt wel supplementaire moeilijkheden mede. De overheid wil de zate wel verhuren. Er wordt momenteel over onderhandeld. Na de inhuurname zal een fietspad worden aangelegd. Gevaar bedrijf «Modernite»: Op verzoek van de stad werd het gevaar van asbest bij het bedrijf «Modernite» door de arbeidsin- spektie grondig onderzocht. Uit het verslag bleek dat er geen gevaar voor de omgeving bestaat. Sociale Woningbouw. Op de vraag naar de plannen van het stadsbestuur terzake wordt gespe- cifieerd dat de zone geen eigendom is van de stad. De woningen wor den er opgetrokken door erkende bouwmaatschappijen. De stad zelf zal woningen bouwen op de Bioley. De aanstelling van een ontwerper kwam waarschijnlijk reeds op de agenda van de gemeenteraad als U deze regels onder ogen krijgt. Ook in Hofstade een kaart- huisje? Het 5-jarenplan voorziet oprichting van kaarthuisjes in elke deelge meente juist zoals in Klein-Aalst. Dat van Hofstade komt nog dit jaar aan bod. OCMW-Wachtdienst: In ver band met een vraag over het ge brekkig funktioneren van de wachtdienst tijdens het week-end wordt medegedeeld dat de wacht dienst wordt geregeld door de heelkundige dienst. Er is ook een permanentie tijdens het week-end WA Part en dit vanaf zaterdag 12 ut bert maandag 8 u. Deze dienst wl vrv verzekerd door dokters-sta^ met mogelijkheid binnen de vijf. De i nuten een effektieve arts te kun» gest bereiken. Bij het OCMW bestaa van; de bedoeling een vaste, norr det wachtdienst te organiseren tij& ,e 2 de week-ends. DU Ook de reinigheidsdienst, inzonderheid dan de ophaling van huisvuil in zakken, beroert Hofstade. Een welbespraakt iemand die humor aan sarkasme paart, had het over «zakken met een prestigieus stadsembleem». Waar men om één boompje dat er gens geveld wordt op het stadhuis een heel dossier aanlegt vraagt deze interpellant zich af of men de kwestie van de papieren huisvuil- zakkeu wel voldoende heeft door dacht. Spitsvondig maakt hij vol gend rekensommetje voor het zak- kengebruik in Aalst en wat hij noemt de «geannekseerde gebie den»: Voor bijna 80.000 inwoners geeft dat circa 25.000 gezinnen en wat een jaarlijks gewicht aan zak ken voorstelt van 250.000 kg of voor zes jaar 1.500.000 kg papier. Een boom van 3 m3 geeft zowat 2000 kg papier. Deze «spuiter» had berekend dat de ruimte nodig voor produktie van zoveel bomen neer komt op ruw geschat 5 hektare, zij het nu hier, in Finland of in Afrika. Loont dat wel de moeite? Verder doordenkend bedraagt de prijs aan 10 fr per zak voor bruikt nu papieren zakken. In 77-78 konkludeerde de minister reeds dat papieren zakken te verkiezen waren boven plastiek zakken. Er is im mers slechts één soort plastiek die afbreekbaar is. In de praktijk wor den we dus gekonfronteerd ener zijds met hout en anderzijds met de woekerende plastiek waaraan we een krachtig halt wilden toeroepen Verder wilde men de huisvuilopha- ling niet alleen uniform maken en zulks via zakken maar ook de mens, waarover men zo vaak de mond vol heeft, centraal stellen. In casu nu eens de man van de vuil- kar, de voorbijganger, de voetgan ger die liever geen been breekt over wat uit de vuilbak is gevallen. Daarom werd geopteerd voor pa pieren zakken. Om dan de houtschade te beperken werd overgegaan tot het selektief ophalen van papier dat via recy- klage weer herbruikt kan worden als basisprodukt. In België staat de verwerking van gerecykleerd pa pier echter nog in de kinderschoe nen. Verder zegt de schepen dat wat be treft het kopen van allerlei zaken in Voc Mai febi ceni plastiekverpakking een grant rela mentaliteitsverandering zich een dringt. slot Beide sprekers, even briljant in|"Zee argumentatie en even bezield, Nie den door de van dit steekspel; van nietende luisteraars luid toe-we juicht. mo< t Voo rtis. Na de gebruikelijke dia-montage over realisaties op het grondgebied van de stad en de voorstelling van de schepenen volgde een niet voorzien intermezzo door het Ouderkomitee bij monde van zijn voorzit ter dokter G. Gravez. een slordige 100 miljoen Is dat wel nodig? «Al behoor ik niet tot deze die de toekomst zien in 't verleden, toch stel ik me de vraag of terug keer naar 't verleden, naar de ge wone vuilbak, niet beter zou zijn?» Schepen De Maght, die ook geno ten heeft van deze tussenkomst, zegt dat spreker in één richting re deneert. We hebben inderdaad groen nodig voor zuurstof en weg- name van C02 en daarvoor hebben we bomen nodig. Om vellen van bomen tegen te gaan zijn er regle menten nodig want niet iedereen beseft dit en handelt ernaar zonder reglementering. Een dossier ver spillen aan het vellen van één boom is dan wel spijtig maar onvermijde lijk. Aalst, maar niet alleen Aalst, ge- Het komitee dat op ruime pluralisti sche basis is samengesteld en waarin de onderscheiden filosofi sche en ideologische strekkingen vertegenwoordigd zijn wilde van de gelegenheid gebruik maken, zon der énige politieke bijbedoeling zegde men, om het stadsbestuur te danken voor volgende gereali- jaar zeerde punten gericht, waaraan eveneens een goed gevolg gegeven werd. Betreffende de specifieke noden van onze gemeentelijke lagere school menen we deze in twee ca tegorieën te kunnen indelen: 1) Gebouwen. De onderhouds- en verfraaiings- werken zijn in uitvoering en alles 'iaat vermoeden dat wij het school jaar 1979-80 met een behoorlijke infrastructuur zullen kunnen star ten. 2) Personeel. Van de 10 leerkrachten die het on derwijzend personeel van onze school uitmaken, werden er reeds acht door het huidige bestuur aan gesteld. Samen met de twee inge- burgerden vormen ze een ideaal team waarop wij ook voor de vol gende jaren rekenen. Wij danken het stadsbestuur voor deze uitzon derlijke keuze Nadat ook schooldirekteur Pari daens zijn duit in het zakje had ge daan werd het hele Kollege door leden van het Ouderkomitee in de MB j Op in d trun bloemen gezet. j 191 Graag vermelden we hierbq fees vraag van een zeer aktief lid van komitee dat, in tegenstellingj J>i;. een verschenen bericht, men re van begin september voldoé °P leerlingen had voor de vijfde t Kul waarvoor er 105 nodig waren. verl kwam achteraf dan nog tol 8en ruime marge. «Van het memorandum dat op 14 februari 1977 aan het stadsbes tuur werd overhandigd, en dat 9 punten in verband met het gemeen telijk onderwijs naar voor bracht, werden er reeds 7, waaronder leer lingenvervoer en het aanstellen van bijzondere leermeesters verwezen lijkt. De overige twee, waarvan de meest noodzakelijke, de opvang dienst, zijn in onderhandeling. We hopen ten stelligste Uwe posi tieve ingesteldheid ten opzichte van het stedelijk onderwijs kennende, dat ook dit-belangrijk punt zal ver wezenlijkt worden. Op 14 maart 1978 werd naar aan leiding van een vergadering in de feestzaal van het stadhuis, een schrijven aan het Schepencollege kuil eroj Gec De voorzitter van Groen Hofstade stelt de vraag of voor de 152 kinderen uit de Nieuwe Wijk, kinderen onder de 12 jaar, iets kan worden gedaan als speelterrein of woonerf. De grond ervoor zal worden gezocht en schepen Monsieur stelt dat een studie wordt gemaakt in Groot-Aalst over alle mogelijkheden op dit stuk. De resultaten ervan zullen dan worden getest aan de lokale be hoeften. Zoals de meeste randge meenten is ook Hofstade stiefmoe- delijk bedeeld qua sportinfrastruk- tuur, zegt Monsieur. Op lange ter mijn kan er voor rekreatie gezorgd worden aan Kortenhoek en op mid dellange termijn kan ook in de Nieuwe Wijk iets worden gereali seerd. Een speel- en ravotterrein is er zeker verantwoord. Bouwmaat schappijen bouwen maar, voegt Zoals telkens het geval is had schepen Jan De Neve ook te Hofstade meest vragen te beantwoorden. Wat betreft het te Hofstade ge plande waterzuiveringsstation waarvoor de minister, bij hoge uit zondering, de stadsdienst aanwees voor realisatie ervan, werd ge vreesd dat een deel van het Dender- land, een toch reeds kleine strook Hierbij een hele reeks problemen en probleempjes, van alle slag. Oudstrijders: In Hofstade beklaagt men er zich over dat de beloofde trompetter of klaroen, ja zelfs de beloofde fanfare, op 11 november niet is komen opdagen. Zelts op 't kerkhof was er geen nationale vlag. Schepen van Feestelijkheden De Bisschop zegt dat men dergelijke zaken liefst ter plaats regelt, met het lokaal muziek. Zo zulks niet mogelijk is liefst tijdig kontakt met hem opnemen volgend jaar. Autobushalte: Een autobushalte erbij leggen of de lijn even ombuigen hoort bij de gebruikelijke vragen. Ook zo voor de inwoners van Kortenhoek die minstens 20 minuten moeten gaan om aan een halte te komen. De burgemeester zal onderhandelen met de NMVB alhoewel uitbreiding of verandering moet rendabel zijn. Toch werden reeds resultaten op dit stuk geboekt te Moorsel en Baardegem Bibliotheek: Samen met Moorsel, Gijzegem én Herdersem heeft Hof stade nog geen filiale van de openbare stadsbiblioteek. Raadslid Lorie vraagt dan ook of in afwachting van het vinden van betere behuizing het schoolhuis, als het vrij komt hiertoe niet zou kunnen gebruikt worden Schepen Roels zegt echter dat wat in de andere deelgemeenten gebeurde zich situeerde voor het verschijnen van het dekreet op de openbare lektuurvoorziening. Vanaf 1.1.79 is het dekreet wel van Kracht maar het wachten is nu op de konkrete uitvoeringsbesluiten met de normen waar aan voor betoelaging moet worden voldaan. In afwachting is het schoolhuis echter te klein en om nodeloze kosten te vermijden wacht men best naar de uitvoeringsbesluiten. Misschien kan men dan verbouwen of aanbouwen Nog de vuilniszakken! Of kroostrijke gezinnen recht hebben op meer zakken werd reeds in de adviesraad leefmilieu behandeld. Daartoe dient echter een raadsbeslissing te worden genomen. Misschien zou men hen er dan 25 supplementair kunnen toebedelen. Via de sirene naar de schuilkelder! Waarom uitgerekend de sirene elke eerste donderdag der maand te 12.30u wordt getest schijnt niemand te weten. Burgemeester D'haeseleer oppert dat het misschien gebeurt om de leden van het schepenkollege wakker te houden maar de interpellant houdt er een andere mening op na. Een sirene waarschuwt tegen gevaar, misschien voor krijgsgeweld Als we een leger onderhouden moeten we ook schuilkelders hebben om erin te vluchten als de sirene huilt Met de miljoenen die men had kunnen uitsparen «door geen zakken te gebruiken» had men een schuilkelder kunnen inrichten onder de Grote Markt Ze lag nu toch open en de interpellant behoort niet bij de mensen die er zouden aan houden zo rap mogelijk dood te zijn! LH van nauwelijks een paar honderd meter lang, verder geschonden zou worden Een stukje natuur zal er inderdaad wel moeten aan geloven, zegt Jan De Neve. Voor realisatie van een zuiveringsstation is zulks inderdaad onvermijdelijk. Het sta tion komt echter vlakbij het indus trieterrein, aansluitend bij dë Ko- ningshofbaan. Of de Denderlandstraat en de Ste nen brug uit 1548 kunnen bewaard blijven zal worden besproken in de adviesraad van leefmilieu. Het is inderdaad waardevol gebied. Gewezen wordt ook op de erbar melijke staat van de ingang van de Kasteelstraat naar de St-Annastraat en de zaal betuigt hierbij ruime in stemming. Schepen De Neve is te vreden dat hij dit hier verneemt en belooft dat eraan zal worden ver holpen. «Hoop doet leven», zegt de burgemeester. Wat betreft het BPA Hoogstraat- Kerkstraat wijst de schepen erop dat men het erover eens is dat deelgemeenten hun kleinschalig heid moeten kunnen behouden. Hij ziet liever geen betonplein aan de kerk. Deze zaak dient echter te worden bekeken in een globaal struktuurplan. Wel werd erop gewezen dat in af wachting dat er iets gebeurt huizen staan te verkrotten omdat men de bestemming niet juist kent en dus liever geen herstellingen of opfris singen meer doet. «Een schande voor het dorp»zegt de spreker. De schepen zegt dat het allemaal nog moet worden bekeken en dat ern stige studie tijd vereist. Misschien ligt een elegante oplossing in totale afbraak met kleinschalig herbou wen? Aan de Zijpstraat werd door het vorig bestuur grond aange kocht met de bedoeling er een par keergelegenheid van te maken. Deze komt er inderdaad nog ditjaar of in 1980. Voor de gemeenteschool had men liever een gans nieuwe gymzaal gebouwd doch als men weet hoe langzaam de administratieve molen maalt opteert men zo mogelijk voor iets anders. Besloten werd dan ook de bestaande aan te passen en te restaureren zodat ze tegen sep tember 79 klaarkomt. Kleine spor- taktiviteiten van verenigingen kun nen er dan wel plaatshebben. Het fietspad op de spoorwegzate zal om de 3 400 m gekruist wor den door een straat met veel ver keer Werd hierbij aan de veiligheid van de kinderen gedacht? Zodra een ontwerp wordt opgemaakt, zegt de schepen, zal men ook aan deze zaak aandacht besteden Over de riolering in het Torenveld maakte men zich eveneens be zorgd. Het afvalwater zal niet in de beek komen wegens het estetisch uitzicht ervan in deze in feite kleine vallei. Op vraag van raadslid Lorie welke plannen de stad heeft voor de aan sluiting viadukt steenweg naar Dendermonde antwoordt De Neve dat de nodige stappen bij het depar tement werden gedaan en men het inzicht heeft zo vlug mogelijk tot verbinding te komen, uiteraard in verschillende fasen. Ter hoogte van Kerrebroek komt een onder grondse doorgang zodat een ge vaarlijk punt wordt vermeden. De Molenbeek wordt omgeleid ter hoogte van het kruispunt en naar de Dender afgeleid, evenwel opge nomen in het kollektorenstelsel. Beide werken zijn aanbesteed voor 42 miljoen fr en in maart wordt ermee begonnen. De erbij aanslui tende wegenwerken worden dit jaar aanbesteed en volgend jaar uitge voerd met een tussenkomst ten laste van de stad van 10 miljoen. LH Schepen De Neve eraan toe, zonder enige rekreatiemogelijkheid te voorzien. In komende onderhande lingen zal de stad op dat gebied eisen stellen. In de wijk Torens- veld, tussen Kortenhoek en Lin- denhoek, zijn ten andere speel- en ravotterrein voorzien. Een woonerf ertussen krijgen ware kunstmatig en ondoeltreffend, zegt De Neve. Het zou alleen de 152 kinderen allen erheen trekken wat toch ook de bedoeling niet kan zijn. Een woonerf moet op voorhand planmatig in het geheel worden geïntegreerd. Gevraagd wordt ook of er in Hof stade niet een sporthal kan komen Door de geringe sportakkomodatie van de deelgemeenten komt Groot-Aalst dat het alleen wel zou kunnen gerooid hebben, nog aan geen 25% van de voorziene nor men om een sportkonsulent te krij gen. In Erembodegem wordt korte lings wel de sportschuur geopend en momenteel peilt men de behoef ten in heel Groot-Aalst en dit zowel kwa verenigingen als kwa ter reinen. De schepen ziet heil in multifunk- tioneel gebruik waarbij velen aan hun trekken kunnen komen. Een uitgebreide sporthal komt wel in de Cesar Haeltermanstraat en daarna zullen prioriteiten worden vastge legd voor verdere realisaties. Als verantwoordelijke in Groot- Aalst voor de aktie «Jaar van het sug; den Kind» ekskuseert schepen M sie- sieur zich bij de aanwezige ki^ deu ren en de direkteur van het iif pp naat 't Kasteeltje, het RIBTO, Rj instituut voor Bijzonder Technj Tp Onderwijs die niet zouden zijni1 genodigd bij de eerste aktiviteil !a"! -holpe Mu KR J De J ben j stel i gen Hieraan werd dadelijk verholp? De Bond van Grote en Jonge Gezinnen van Hofstade heefti voor dit jaar een rijk gevarieerd programma. De inzet begint op 3 februari met de «Tiende Kwis- en Spelavond», die zal HJ doorgaan in de verwarmde zaal van de Meisjesschool om 20 K uur. Voor de gezinnen is er een speciale gezinskaart voorzien/ Het programma ziet er als volgt uit: 1. de Wies Andersen-kwis, met medewerking van de jeugdbewegingen: C scouts en chiro. 2. muziekkampioen, speciale wedstrijd tussen *4 de gezinnen. 3. Micro-macro: gezinsspel. 4. Scrabble. 5. Koop een letter: een verrassing!!! 6. Het komische gedeelte van de g avond onder de titel: «Beschuldigde sta op». 7. En de avond loopt verder met een gezellig samenzijn. Nota: De kaarten zullen aan huis worden aangeboden door de j Dc leden van het bestuur. ge A.D.B. j w Het prangend probleem van de verhaalbelasting blijft de mensen be roeren. De Koningshofbaan zou door het vroegere bestuur aangelegd worden, uiteraard zonder verhaalbelasting. Door vraag van de aannemer naar indeksatie, vraag die werd afgewe zen, kwam er vertraging en ge beurde de realisatie van de baan pas na dè fusie. Marcel Lorie die wel weet dat de wet moet worden toegepast, vraagt of er gezien de speciale omstandigheden geen an dere mogelijkheden zijn. Schepen De Maght die Gaston Van den Eede stante pede vervangt, zegt dat belangrijk hierbij is het proces-verbaal van voorlopige aanvaarding. Van alle straten in deelgemeenten met oorsprong in het vroegere bestuur moet een lijst worden klaargemaakt vóór 31 maart 79, datum waarop ten an dere de inkohiering dient te gebeu ren. Er is geen kwestie van op de lange baan te schuiven maar het moet dan worden besproken, glo baal. De wet blijft de wet, zegt de schepen, maar men kan misschien soepel zijn. In de verenigde kom missies werd deze verhaalbelasting de Ph ni< als onrechtvaardig gebrandmej rei wat ook de burgemeester beaat er Geval per geval zal worden ontf de zocht om tot een rechtvaardigef de lossing te komen. P€ Over de belasting op percelen! m goedgekeurde verkavelingen wi-- te burgemeester zich niet uitsprei» d« «25 jaar lang hebben we als v<* wi vertegenwoordiger allerlei wet! w, gestemd zonder goed te weten» ve ze inhielden, maar hier ben ik r g< bevoegd», zegt hij. Het antwot re moet dan komen van schepen re den Eede. zc di Begin 1978 voor het eerst naar buitefl gekomen als een inita- tief van enkele jonge mensen uit Hofstade is deze vereniging nu reeds toe aan de uitwerking van een eerste grote opzet: een Interscholen-Opstelwedstrijd voor de achttien scholen van Groot-Aalst Was in het begin de bedoeling voornamelijk gericht naar het brengen van een eigengerichte kleinkunst in een groep «Klein kunst Iduna», de uiteindelijk in geslagen richting beoogt een ruimer publiek te bereiken. Noodgedwongen eigenlijk, aangezien de muzikale kracht zich terugtrok nog vooraleer de muziek voor de teksten was geschreven. Nieuwe krachten waaronder Marc Gielens en Hugo De Geyter sloten zich bij de aktieven aan en met behulp van de schaarse financiële middelen, bijeen gebracht door de eerste organisatie van «Kleinkunst Iduna», een avond in de zaal «'t Duifken» met de Aalsterse New-wave formatie «White Light», kon in september 1978 een Eerste Grote Idunatocht georganiseerd worden. Een vijftien kilometer lange wandeltocht die de deelnemers leidde langs de pittoreske plaatsjes van Hofstade, Lede, Schoonaarde en Gijzegem. le dereen die er aan deelnam keerde tevreden huiswaarts, sommigen met een van de vele prijzen onder de arm Goede kritieken van verscheidene wandelklubs bereikten de Idu- naleiding. De tocht was echt een pareltje geweest voor de natuurliefhebbers en hobby wandelaars. Vanaf dat ogen blik werd de oorspronkelijke kleine «Kleinkunst Iduna-groep» een echte Vereniging ter Be vordering van Plaatselijke Kunst. Ten einde een put in schatkist te dempen werden te Hofstade, Gijzegem en Aalst solidariteits- kaarten, reddingsboei van vele plaatselijke initatieven, aan de deur aangeboden. Ondanks de onbekendheid van de vereni ging bracht dit het beoogde re sultaat. Met een laatste plaat selijke organisatie, eind 1978, werd de ingeslagen weg beves tigd: een tentoonstelling van amateurswerken in het jeugd huis Pallieter. Tekeningen van Irena Van Nuffel, waaronder een prachtig ontwerp van het Jaar van het Dorp, teksten van Gielens Marc en Hugo De Geyter een prachtige verzame ling foto's van fotoklub «Ko daksken» (o.l.v. Dirk Pierrem Met ingang van 1979 werd! Vereniging ter Bevordering v< Plaatselijke Kunst Iduna akt» in Groot-Aalst, het is daarme een van de eerste vereniging* die zijn aktieterrein uitbre over het grondgebied vs Groot-Aalst. Een groot opgezet plan nade zijn voltooiing: een interseft len - Opstelwedstrijd voor fl leerjingen van het sekunda onderwijs van de achttie Groot-Aalsterse scholen Te gepaste tijde komen wij hierö terug. In elk geval een verenigii* waar het aan wilskracht nie ontbreekt doch waar helpend handen en belangstellenden a tijd terecht kunnen bij has voorzitter Dhr. Gielens Mart Tulpstraat 6, 9308 Hofstade Aalst. A.D.B

De Voorpost | 1979 | | pagina 10