dl joede positie itsers willen ploeg uwen rond den Van Impe NORMALE AVANTI ZEGE HARDNEKKIG punten voorsprong weg IEZOEKERS BEEFDEN HBC Ajax Lebbeke klept Sparta Aalst Winst en verlies voor Aalst Sportief Slechts gelijkspel voor Brabo bten niet bevestigd HANDBAL (SKETBAL Eerste klasse DAMESHANDBAL HANDBALKALENDER dien te wj mmei bij oorstj welkt t te b S ecl bew sploej om 69e eizoen moet nog beginnen en reeds zijn sommigen (in ge- n) al een jaartje ouder. Uit Duitsland sijpelden geruchten •en nieuw cxtrasportief team dat in... 1980 boven de doopvont gehouden. ichrauff, een fietsenfabri- uit Remagen, die zowat i tweewielers per jaar markt gooit, zou brood i een nieuwe ploeg. De wil er ongeveer 20 mil- itjg Belgische frank tegenaan uff zou met Rudi Altig D gaan en rond Lucien impe, Patrick Sercu, Didi Gregor Braun en Klaus I Thaler een equipe bou- J Graag had het duo Lff-Altig er ook nog Fran- 1 Moser bijgehaald, maar heeft al nee gezegd, blitse initiatiefnemers zou- rat graag écht Belgisch ta lent importeren. Werd de naam van Fons De Wolf niet ge noemd. Nog meer jonge profs van bij ons zouden een „Duit se kans" krijgen. Hoe dan ook vooralsnog zijn het allemaal nog niet bevestigde geruchten. Maar waar het rookt is er ook vuur, zegde Uilen spiegel. Wat waarheid en verzinsel is, zal pas later blijken. We kon den echter de juistheid van de ze informatie niet natrekken bij een van de „sleutelfiguren", Lucien Van Impe. Die is im mers vertrokken naar het trai ningskamp in het Zuiden. (mm) EERSTE NATIONALE TWEEDE NATIONALE BEYNE-AVANTI LEBBEKE 16-20 Tegen hekkensluiter Beyne heeft Avanti Lebbeke de verwachte zege behaald. De Lebbekenaars konden na een korte studieronde de tegenstanders voor onoplosbare problemen stellen zodat bij de rust het pleit eigenlijk beslecht was. Na de rust kon Avanti nog een kwartier het wedstrijdverloop dirigeren maar daarna, wellicht wegens enig concentratieverlies bij de Lebbekenaars, konden de thuisspelers toch nog wat spanning in de wedstrijd brengen. Avanti werd toen even uit zijn evenwicht gebracht maar het was voldoende dat zij de zaken even gemotiveerder aanpakten om Beyne het genadeschot te geven. replikeerde Avanti (8-14) maa» daarna bleek de motivatie bij Lebbeke toch wel zoek. Het vlotte toen duidelijk minder goed maar via De Vlieger werd het toch 10-15 een kwartier voor het einde. Een wellicht teveel zelfvertrouwen bezittend Avanti viel toen volledig stil zodat Beyne, zij het nogal Gestart met een voortreffelijke Ladhari tussen lat en palen, werd het 3-3 na 7' spelen. Koen Verhofstadt, van week tot week beter, Ebel en Vermoesen had den voor de Avanti treffers gezorgd. In een ruk ging het dan tot 4-8 na het eerste kwar tier en 8' voor de rust had Moonen er zelfs 4-10 van ge maakt. Beyne kon dan toch nog eens raak treffen maar langs E. De Batselier met 2 treffers bereikte Avanti de rust met een geruststellende 6-12 voor sprong. De wedstrijd bleek toen duidelijk gespeeld maar de thuisploeg zorgde onmiddellijk na de rust voor 8-12. Langs K. Verhofstadt en De Batselier met krachtpatserij, naderde tot 14-16 twaalf minuten voor het einde. Met nog 8* te spelen bleek Beyne opnieuw in de wedstrijd want met een 15-17 stand was alles toen nog mo gelijk. Avanti vond het toen duidelijk welletjes en met doel punten van Ebel en Vermoesen werd het eindresultaat vastge legd. Geen grootse wedstrijd van Avanti, eerder een kar wei die werd afgewerkt. Scoorden: Ebel 7, De Vlieger 3, Vermoesen 3, K. Verhof stadt 2, Maes 1, Moonen 1, De Batselier 3. RESERVEN Beyne-Avanti Lebbeke 9-9 Rust 7-6. Scoorden M. De Proft 3, Van Rompay 3, H. Maes 1, Batselier 2. HC HERSTAL EV AALST 20 20 Eendracht dat gedurende 3/4 van de wedstrijd de tegenstan der kon domineren dank zij het technisch en taktisch betere spel moest tijdens het wedstrijd einde een puntje aan de wapen makers laten. Beide klubs speel den een totaal verschillend hand bal en dit resulteerde in een hardnekkig betwiste partij waar in de Waalse scheidsrechters ook hun zegje hadden. Aalst nam een vlotte start en na een min of meer gelijkopgaand 1ste kwartier kon Eendracht tot een maximum voorsprong van 5 doel punten komen. Aan de rust wees het scorebord een 9-12 stand aan. Het eerste kwartier van de tweede helft bleef ht handhal- kundig beter Eendracht de wed strijd domineren en opnieuw tel de de ploeg van coach Janssens tot 5 doelpunten voorsprong. De thuisploeg schakelde dan over op een agressief handbal en via enkele strafworpen naderde Her stal angstwekkend dicht. Een dracht voelde het gevaar en verloor hierdoor de kontrole ovir de wedstrijd. De schrik om te verliezen speelde hen toen enigszins parten zodat de thuis ploeg gelijk kon komen. Een dracht hoog maar brak niet en nam toch nog voorsprong. Jam mer dat zij niet voldoende zelf vertrouwen bezaten om de wed strijd rustig uit te spelen want enkele seconden voor het einde slaagde Herstal erin de gelijk maker te scoren. De wedstrijd had voor een niettemin goed Eendracht een paar minuten te lang geduurd. DERDE NATIONALE Okapi 7164 (na verl.) s er bijna ingeslaagd Verviers op de helling te zetten t voor de stunt van de zestiende speeldag te zorgen. Het J1 inderdaad tot in de slotseconden naar uit dat de Aalstenaars ftge in hun bereik hadden. Immers op iets meer dan een t van het einde keek de thuisploeg nog tegen een achterstand i punten aan (5864). En eenieder meende de Okapi zege nschot. ;rote verrassing van de zouden de Walen bij indsignaal de stand op pport brengen, omdat een ner- f spelende Aalsterse ploeg slotseconden onbegrij- balverlies leed en de bal nogal slordig rondspeelde. Er was dan ook een verlengstuk nodig om de winnaar aan te duiden. Okapi was zodanig on der de indruk van deze niet meer verwachte wedstrijdont knoping dat het niet meer tot klasse (BC Aalst) slaagt In een doelpoging tegen Namen. (EL) pAalstNamen 7177 rende de eerste speelhelft vooral wekte B.C. Aalst de indruk lijn eerste kompetitiezege te zullen afgaan. Van bij het wed- Bbcgin deed het zijn niet zo zegezekere tegenstander bibbe- I Het liep inderdaad onder impuls van Van Gijseghem, die verdediging als aanvallend bij de pinken was, naar een P stand. .Namen aun niet meer ach- n*nd kwam moest toegeschre- rtj worden aan dc trefkracht jLeurquin, die een 3 op 3 jjnoteren. BC bleef door toe- i D'Herdt aan het koni- en de Walen konden 1 buiten verwachting moei- doorzetten. Toen de stand naar 29-24 evolueerde lieten de Aulstenaars het plots gedurende enkele minuten steken en Nu- men kwam na een kwartier voor de eerste maol aan de leiding omdat Jones toen een paar geslaagde nummertjes op voerde. Rust 36-43. Dc wed strijd was echter niet gedaan. Want onmiddellijk na de kamp wisseling voerde de thuisploeg een opvallende remonte door en ging Namen op zijn beurt enkele minuten aan het zwal pen. Door meerdere goede in vallen van Aerts, waarvan D'Herdt en Van de Velde pro fiteerde riep BC de spanning terug (41-43). In het kwartier zou dan de definitieve zespun- tenkloof worden geslagen (59- 65). En dit verschil werd trou wens ook door de eindcijfers weergegeven. De doelpunten Kesteloot 7, Van de Velde 11, D'Herdt 23, Van Gijseghem 10, Aerts 19, Lenoir 1 JlDERS BUGGENIIOUT 72 fMBODEGEM 66 luisploeg komt sterk opzet- de klassering en draait inteel mee in de run voor •Ier bijkomende promotie- ■wn. De jongens van se- Tony Drieghe moesten gehandicapt aan de gaan staan. De Bondt fborst) en Van den Berghe IJ waren de afwezigen, maar Hinders jeugdpolitiek werpt bten af en liet beste be kwam van kadet Johan Van "t, die mee in de hasisvijf Ook Van den Breem was een opvallende figuur met 10 punten in de eerste helft en Brussel mans kreeg ook de gelegenheid zijn mogelijkheden te bewijzen. Aftekening kwam er aanvankelijk niet op het bord, want ook het bezoekende Erenibodegem wou de wedstrijd- punten en hiermee een tweede plaats in de klassering. Van 6-6 werd bet wel 14-10 maar Van Liedekerke en vooral De Wolf zijn trefzekere aanvallers en na 15 minuten was alles te herdoen 28-28. Aan de korf nam de thuisploeg één korf voor sprong (35-33) dit was het werk van Aelhrecht en Van den Breen. In de tweede helft bleef de wedstrijd gesloten tot 50-50 aan de 10e minuut. Bij de bezoekers was Tas nu mede- afwerkcr met De Wolf, Ver- gauwen kende dan een produk- lieve bevlieging met een 3 op 3 en Vlinders plaatste een 3 op 3. Het werd 60-50 en meteen was de match gespeeld. Punten Vlinders De Smet 18, Vergauwen 24, Alhrcrht 15, Van Loo 4, Brusselmans 2, Van Ourht J., Van den Breen 10. Erenibodegem De Wolf 29, Cohhaut 2, Van Liedekerke 12, De Bisschop 6, Tas 17. BEN O scoren kwam. En dan ook een nieuwe nederlaag moest inschrij ven. Waardoor de toestand met de slag opnieuw weinig roos kleurig wordt. Okapi gaf liefst een eenentwintigpuntenvoor- sprong prijs. Want in de eer ste periode had Verviers inder daad weinig of geen verhaal tegen de knap kombinerende Aalstenaars, die op de koop toe zeer goed die akties afrond den. Vooral de Amerikanen, waarvan Terry na de rust op een onverklaarbare wijze zou wegdeemsteren, hadden toen 'n ruim aandeel in de 27-44 rust stand. Ze hadden in die eerste periode immers 28 punten aan gebracht. Na de rust liep Aalst verder uit. Tot eenentwintig eenheden. Men dacht toen waar schijnlijk dat het gebeurd was of kreeg men toen de klop van de hamer? Vooral Chuck Terry liet het afweten en slaagde er zelfs niet meer in de bal door de basket te mikken. De Aal sterse Amerikaan liet toen 'n beschamende 0 op 7 shotpres tatie inschrijven. Deze bar slech te afwerking lag dan mede aan de basis van de nederlaag. Wat laat doorschemeren dat Terry op een eerder gebrekkige kon- ditie loopt. Het is inderdaad ondenkbaar dat een Amerikaan die alle faciliteiten tot trainen krijgt na een half uur, prak tisch volledig uit de wedstrijd verdwijnt. Al met al kan men aanstippen dat Okapi, bij wie Schorreel en Elias enorm werk ten, in de komende thuiswed strijd met het insgelijks min der gunstig geklasseerde Anden- ne niet mag falen. De partij van zaterdagavond in de J. He- rcmanszaal mag als een vier puntenmatch gekatologeerd wor den. Wie van beiden verliest komt alleszins op het hellen de vlak. Scoorden te Verviers Chapman 14-14, Elias 4-0, Van de Keer 6-0, Schorreel 6-6, Terry 14-0. J.V.H. DENDERBELLE 17 HECHTEL 17 Beide ploegen, door degradatie bedreigd, brachten er zondagna middag niet veel van terecht. Voor Brabo kan dit gelijkspel fataal worden de jongens van trainer Van Der Stappen staan nu op de voorlaatste plaats ge rangschikt met 2 punten achter stand op datzelfde Hechtel. En dan te weten dat Brabo een 13-17 voorsprong liet ontglip pen tijdens de laatste 10'. Den derbelle nam nochtans een goede start en langs M. Hendrickx, gans de wedstrijd met een per soonlijke bewaker bedacht, werd het 3-0 na 9' spelen. Langs die zelfde Hendrickx, duidelijk on vervangbaar bij Brabo, leidde Denderbelle steeds met 5-2 na 17* spelen. Keeper D. Uytter- sprot, zeer degelijk, stopte toen een penalty maar kon toch niet vermijden dat de bezoekers tot 5-4 terug kwamen 9' voor de rust. Het werd zelfs 6-6 maar langs Verheyen kon Brabo toch gaan rusten met een 7-6 voor sprong. Tijdens de eerste 10' van de tweede helft kon Brabo het wedstrijdbeeld nog domine ren maar na 41' kwamen de bezoekers voor het eerst aan de leiding (10-11). Van Der Stappen en De Bisschop zorgden voor een gelijke stand als het laatste kwartier begon (12-12). Via 13-13 leek Brabo dan op weg naar de broodnodige zege. Langs Verheyen, Hendrickx en Verpoest werd het 17-13. Er bleven toen nog amper 9' te spelen^ Wat Brabo toen bezielde weten wij niet maar in plaats van „veilig" te spelen werd herhaalde malen balverlies ge leden zodat 5' voor het einde de 17-17 score bereikt was. Brabo bleef toen het meest in balbezit zonder echter de bezoekende verdegiging* nog te kunnen in moeilijkheden brengen. Het wa ren integendeel de bezoekers die het taktisch onbestaande Bra bo nog de daver op het lijf joegen. Indien Brabo het niet volledig over een andere boeg kan gooien vrezen wij inder daad het ergste. Scoorden L. Dc Lathouwer 1, Hendrickx 10, Verheyen 2, Van Der Stappen 2, De Bisschop 1, Verpoest 1. ROSIS AALST 14 ZANDVLIET 10 Tegen het verdedigend ingesteld Zandvliet speelde Rosis Aalst een opvallend vlotte wedstrijd. De Aalsterse verdediging met 'n weer zeer degelijke R. Van Snick in doel bleek deze maal op de hoogte van zijn taak ter wijl Aalst in aanval kon reke nen op het duo Petrez-De Jac- gher om de Antwerpse ves ting te slopen. Rosis speelde deze keer in blok een opvallen de goede wedstrijd zodat het verdere kompetitieverloop met een gerust gemoed kan worden tegemoet gezien. Na 10' leidde Zandvliet met 1-3 maar Rosis liet niet begaan en langs De Jaeghcr en De Man stonden na 18' de ploegen opnieuw ge lijk (3-3). Via 5-3 werd de rust bereikt met een 6-5 stand. Ge durende 20' in de tweede helft bleef de wedstrijd gesloten en geen van beide ploegen gaf ook maar iets toe zodat het spel steeds maar hardnekkiger werd. Met nog 10* te spelen (88) kon Rosis dan de defini tieve kloof slagen. Het wordt 12-8 en meteen is de winnaar gekend. Rosis Van Snick, Ver- straeten, De Gendt 1, Bomon 1, De Jaegher 3, G. Corthals 1, D. Corthals, Petrez 6, De Boeck 1, Meert, De Man 1, Verpeten. RESERVEN Rosis Aalst-Zandvliet 16-12 Rust 9-3 Rosis Verstraeten, Van Han- denhove 1, D'Hondt 5, L. Van Snick, De Troch, L. De Boeck 1. Ed. Van Snick 4, G. Cort hals, Van Nieuwenborgh 1, Verpeten 4. GANSHOREN 28 HBC DENDERMONDE 25 HBC Dendermonde is er eens te meer niet in geslaagd 'boe man' Ganshoren te ontlopen. Opnieuw leden zij de neder laag tegen de „logge" Brusse laars maar wat meer is, hier door tellen zij nu 4 punten achterstand op leider Maasme- chelen zodat hun titelkansen aanzienlijk slinken. De Den- dermondenaars namen nochtans een hoopgevende start. Langs De Nil en B. Wuest, de twee beste HBC-afwerkers, werd het 0-4 en het duurde tot de 19e minuut vooraleer Ganshoren kon tegenscoren (1-4). Dendermon de bleef de wedstrijd geduren de de ganse eerste helft kontro- leren en kon gaan rusten met (een voor de thuisploeg ge vleide 11-13 stand. Tot de 49e min. bleef Dendermonde, voor al onder impuls van B. Wuest aan de leiding maar dan be gon de Dendermondse verdedi ging enorm te blunderen en via 19-12 10' voor het einde en 21-23 met nog 7' te spelen werd het 26-24 4' voor tijd. HBC diende tijdens deze laats te 10* 9 doelpunten te incasse ren. Eens te meer is gebleken dat de Dendermondse verde diging de zwakke schakel is in het geheel. Ook tegen min der uit de kluiten gewassen spelers als deze van Gansho ren worden te veel doelpun ten geïncasseerd. Scoorden B. Wuest 10, De Bock 4, De Nil 9, Van Der Veken 1, Van De Velde 1. RESERVEN Ganshoren-HBC Dend. 15-25 Rust 8-8 Scoorden Gyssels 8, Van Der Veken 5, Merckx 4, Van Kerck- hoven 3, Bouteille 3, Verleyen BEVORDERING SPARTA AALST I-HBC AJAX LEBBEKE I 15-25 Lci3er Sparta Aiïlst werd door een fantastisch vlot spelend Ajax Lebbeke eerder onverwacht de eerste nederlaag toegediend. Door deze overwinning maakt Ajax een gedeelte van zijn achterstand goed en telt nu 2 verlicspunten meer dan de Spartanen die een enige kans lieten ontsnappen om een definitieve optie op de titel te nemen. Het sportieve Sparta Aalst was de eerste om te bevestigen dat tegen dit Ajax zaterdag geen kruid was gewassen. Met een M. Huyck als onver biddelijk afwerker en het 'brein* Van Geel als motor, draaide het Ajax geheel op wieltjes. De taktiek van coach M. Jans sens werd tot in de puntjes uitgevoerd door de Ajax spe lers die dus een prestatie brach ten waarmee zij in een hogere reeks beslist geen slecht figuur zouden slaan. Sparta kon te recht als verontschuldiging in roepen dat zij enigszins ge- handikapt waren door de kwetsuur van keeper W. Van Dclsen maar al L>ij °1 was Ajax zaterdag duidelijk de be tere ploeg. Dit werd dan ook onmiddellijk duidelijk. Nadat W. Bomon, de beste Spartaan, de score had geopend ging Ajax toeslaan. Langs M. Huyck, Van Geel en Vinck leidde het met 1-5 na amper 7* spelen. Een aangeslagen Sparta kon zich dui delijk niet meer overtreffen en ondanks het coach duo M. Loo- tens-Van Temschc opteerde voor een persoonlijke bewaking van M. Huyck werden de bakens nauwelijks verlegd. Aalst ge raakte niet door de voortref felijke Ajax verdediging waar in ook keeper Dierickx zich in gunstige zin liet opmerken. Via 5-9 na 17 min. werd het 6-12 na 21 min. en aan de rust leidde Ajax reeds met 7-15 Onmiddellijk na dc rust scoor de W. Bomon voor Sparta maar M. Huyck, opnieuw voortreffelijk uitgeblokt kende geen genade voor invallers doelman Kieckens. Sparta slaag de er maar niet in deze M. Huyck het scoren te beletten zodat een kwartier voor het einde de wedstrijd definitief beslecht was. De Lebbekenaars leidden toen met 11-20 en nooit slaagde een toch opval lend onder zijn mogelijkheden spelend Sparta erin wat span ning in de wedstrijd te bren gen. Het laatste kwartier scoor den W. Bomon en M. Huyck dan om beurten nog enkele treffers terwijl Van Geel met een 25e Ajax treffer het or gelpunt zette enige seconden voor bet einde. Zeer goede wedstrijd waarin beide ploegen bewezen ook een reeks hoger bun mannetje te kunnen staan. Scoorden Sparta Aalst W. Bomen 8, Troch 2, L. Van Delsen 1, Maes 2, S. Bomon 2. Ajax Lebbeke: M. Huyck 14, Van Geel 5, Vinck 3, D. Huyck 2, Vermeiren 1. SPARTA AALST II 27 H.B.C. BUGGENHOUT 19 Deze wedstrijd tussen de „min dere goden" is voor ons een meevaller geworden. Sparta II met een jong team fantastisch geruggesteund door veteraan R. Ganzeman en coming-man F. Bomon, moest tot het laatste gedeelte van de tweede helft wachten om het flinke Bug- genhout van zich af te schud den. Dit Buggenhout beschikt over een paar spelers die mits wat meer ervaring en opleiding tot echte „groten" kunnen uit groeien. Jammer dat de trai ning- en speelaccomodatie te Buggenhout zo erbarmelijk is zodat de vooruitgang van deze ploeg duidelijk sterk geremd wordt. Gedurende gans de eer ste helft verliep de wedstrijd volledig gelijkopgaand zodat via een 5-6 stand de rust be reikt werd met 9-8 cijfers. Ge durende het eerste gedeelte van de tweede helft bleef het ge lijkopgaand (12-11) maar daar na kon Sparta vooral langs Ganzeman en F. Bomon gebruik maken van de onervarenheid van Buggenhout om tot 17-11 voorsprong te nemen. Vooral langs Van Damme kon Bug genhout daarna nog gelijke tred houden. Ploegen Sparta II Kieckens, G. Bomon 1, Bastiaens 3, De Neef, Van Eeckhoudt 1, Meert, Ganzeman 9, E. Van Temsche 4, F. Troch, Lemmens, F. Bomon 9. Buggenhout Waterschoot, Ver- maesen 1, De Maesschalck 3, Buslot, Brouillard 3, Bas 3, De Ridder, Van Damme 9. EVA Er stonden dit weekeinde geen toppers op het programma. De handbalklubs uit het V'oorpostgebied behaalden dan ook de te verwachten uitslagen. Dat kampioen Uilenspiegel te sterk was voor R.B. Dendermonde is normaal terwijl Avanti Femina vrede nam met een kleine overwinning tegen het bescheiden H.C. Duffel. Aalst Sportief leed een onverwachte nederlaag te Woluwe en E.V. Aalst loste de verwachtingen in door Stelmar te verslagen. HEREN Zaterdag 10 februari te 20 45 u EV Aalst - Uilenspiegel te 17.30 u Lokeren - Jochewoa Zondag 11 februari te 17.30 u Rosis Aalst - Dendermonde 19.30 u Ajax I - Ajax II 18 u Temse - Grembergse 20 15 u Sparta I -Buggenhout DAMES Zondag 11 februari te 15.30 u Avanti Femina - Vopsa 15 u Aalst SP Initia Hasselt 19 20 u Brasschaat - EV Aalst 19 u Stelmar - Ros Beiaard (EVA) H.C. DUFFEL 7 AVANTI FEMINA 11 Nadat R. De Meersman de sco re had geopend werd het eer ste kwartier afgesloten met een 2-3 score. Aan de rust telde Lebbeke dan toch een 3-5 voor sprong dank zij doelpunten van P. Van San en M.L. Cool. Na de rust werd het langs Veire- man 3-6 en via 6-8 zorgde Van Damme, Muylaert en Van San voor een 7-11 eindstand. Avanti Femina Van Langen- hove, P. Van San 2, De Meers man 2, S. Van den Broeck, S. Muylaert 4, A. Veireman 1, Hauwelaert L., M.L. Cools 1, K. Van Damme 1. R.B. DENDERMONDE 5 UILENSPIEGEL 17 Dendermonde, zonder het duo Melis-Hermans, kon zich moei lijk doorzetten tegen een ster ker Uilenspiegel. Aan de rust leidden de bezoeksters met 3-8. Hetzelfde spelbeeld tijdens bet tweede wedstrijdgedeelte. Scoorden Doorns 3, Heirman I, M. Coen 1. AALST SPORTIEF 21 ANDERLECHT 2 Aalst Sportief speelde een op vallend goede wedstrijd tegen Anderlecht. Vooral de jeugdi ge Murina Vcrlcyscn viel op door haar acht treffers, vooral het gevolg van snelle tegen aanvallen. Bij de rust leidde Sportief reeds met 11-1. Scoorden Lowie 3, Mart. Ver- leysen 3, De Schrijver 4, Meert 1, Moens 1, Martina Verley- sen 8, Verhofstadt 1. SPADO WOLUWE 6 AALST SPORTIEF 5 Sportief zonder M. Wijnant die haar pantoffels aan de wilgen zou hangen geraakte aanvallend niet uit de verf te Woluwe. De Aalsterse meisjes werden vooral gehinderd door het woelig wedstrijdeinde van de thuisploeg. Nadat de rust be reikt weril met 2-4 werd het 4-5. Woluwe stelde toen ge lijk en in een woelig slot kon de thuisploeg het winnende doelpunt scoren. Nog te ver melden dat Sportief twee pe nalty's onbenut liet. Scoorden Mart. Verleysen 2, Moens 2, Lowie 1. EVA

De Voorpost | 1979 | | pagina 27