VERLIEST KANGOEROES AALST DE LAATSTE KANS? Tennisklassementen seizoen 1979 Kalender jeugdvoetbal DENDERRUITERS AALST ORGANIZEREN INDOORJUMPING VOLLEYBAL VOLLEYBALL- KALENDER VOOR HET WEEKEND T-Dansant van de KLJ Hantme Bas ket ba I ka lender Jeugd bas ket bal-: kalender Uitslagen j e u g d b a s k e t b a I WIELRENNEN Op zondag 11 februari organizeert de landelijke rijvereniging Denderruiters Aalst voor de vijfde maal een indoorjumping. Er wordt gestart om 10 uur 's morgens. Men verwacht een 200-tal deelnemers. Maandagmorgen waren al 120 inschrijvingen geno teerd voor volgende proeven: Reeksen: beginnelingen hoogte 1 meter licht hoogte 1,20 meter middel hoogte 1,40 meter Naast een 10-tal ruiters van de eigen vereniging is er de deelne ming van Johan De Clippel, nationaal kampioen, Wilfried Rooms, provinciaal'kampioen en Luc Van Mieghem, deelnemer aan Europese samengestelde wedstrijden. Het wordt zondag in Manége 'De Wijngaard* aan het Aalsterse industrieterrein Wijngaardveld een sportieve manifestatie met ruiters uit Vrasene, Haasdonk, Beveren, Eeklo, Evergem, Bas- sevelde, Lotenhulle, Brakel, Belsele, Moerzeke, Ninove, Den- derhoutem, Lede, Burst en niet in het minst uit het gewest Aalst zelf met een aantal omringende gemeenten. (bc) VOOR ZATERDAG 10 EN ZONDAG 11 FEBRUARI '79 ZONDAG UEFA-junioren (10 u.) SC Lokeren St.-Niklaas E. Aalst RC Mechelen Prov. jun. (10 u-) Lede Zele KAVD Beveren Deinze E. Aalst Prov. Schol. (10 u-) Lede Zele KAVD Beveren Deinze E- Aalst Jun- C (10 u-) FC Destelbergen SK Overmere Jun. H (10 u.) E- Aalst SK Aalst Nieuwerkerken Erpe Mere Terjoden Jun. I (10 u.) TK Meldert Erembodegem E. Meldert Heikant Massemen Wichelen Doggen W. Moorsel Berlare Vlierzele RC Wetteren Smetlede Jun. J (10 u) Robur E. St.-Gillis Wieze SK Lebbeke Hamme KAVD Baasrode Herdersem Lokerse Grembergen Temse Buggenhout Waasmunster - Schoon aarde DAMES (15 uur) Tijl Gent - Kamillekes, Aalst ZATERDAG Schol. K (15 u Ede Terjoden SK Aalst Denderhoutem Haalt ert Doggen Nieuwerkerken-Erembodeg. E. Meldert TK Meldert (15u.30) SchoL L (15 u.) Vlierzele Borsbeke Erondegem Burst Grotenberge Edixvelde Oordegem Aaigem Erpe SL Houtem Mere Hillegem Schol. M (15 u.) RC Wetteren Serskamp (14 uur) Schellebelle-SK Overemre Wichelen Berlare Schol N (15 u.) E. Aalst Opstal (10 u.) SK Lebbeke Gijzegem (14 uur) Hofstade Oudegem E. St.-Gillis Buggenhout W. Moorsel Wieze (15u.30) Herdersem S. Moorsel (15u-30) Schol. O (15u.30) Grembergen Appels (15 uur) Baasrode Sombeke (15 u,) Heikant Waasmunster Lokerse Robur KAVD Hamme B Hamme A Zele Prov. knapen (15u-30) Beveren KAVD Zele SNS Zottegem Lede Oudenaarde E- Aalst Prov. Miniemen (14 u.) Beveren KAVD Zele SNS Zottegem Lede Oudenaarde E. Aalst Knapen L (15 Uj Hillegem Erondegem Bavegem Vlierzele Burst Bambrugge Knapen N (15u-30) E. Aalst—SK Aalst (10u.30) Terjoden Erpe (14 u.) E. Meldert - Nieuwerkerken (14 u.) Baardegem Hofstade (15 u) Erembodegem Mere TK Meldert W. Moorsel KNAPEN O (15U.30) Gijzegem Herdersem (14 uur) Appels SK Lebbeke (15 uur) Buggenhout Opdorp Wieze E St.-Gillis Oudegem R. Lebbeke SK Lebbeke B - Schoonaarde Knapen P (15u-30) RC Wetteren Wichelen (14 uur) Smetlede Laarne (15 u Lede RC Wetteren B Serskamp Schellebélle Knapen Q (15 u.) SC LokerenBerlare (14 u.) Moerbeke B Zele (14 u.) SK Overmere-Val- Overmere D. Beervelde Heikant Knapen R (15u.30) KAVD Grembergen (14 uur) Robur Hamme (15 u.) SNS Baasrode Mirlemen K (14 u-) E. Aalst SK Aalst (9 u.) Erembodegem Aaigem Heldergem - Nieuwerkerken Edixvelde Ede (15 u.) Miniemen L (14 u-) Lede Hofstade Herdersem E. Meldert Wieze W Moorsel TK Meldert Baardegem Doggen Heikant S Moorsel TK Meldert B Minieemn M (14 U.) Buggenhout RC Wetteren Massemen SK Lebbeke A Berlare E. St -Gillis Oudegem Opdorp Serskamp Schellebelle SK Lebbeke B—St Wetteren De onbetwistbare topper in tweede provinciale was zeker de partij die leider KLJ Temse op bezoek bracht bij tweede geklasseerde Kangoroes Aalst. Ter herinnering nog even dit tijdens de heen wedstrijd was er bij een 13-12 stand in de vijfde beurt wat heibel omtrent een al of niet gefloten netfout tegen Kangoeroes Aalst en ging K. Temse, want het verloor tenslotte met 2-3, naar de klachtencommissie. Die PKC wijdde twee zittingen aan dit geval en heeft afgelopen week uitspraak gedaan. Afwach ten wat het wordt. In elk ge val moesten de Aalstenaars win nen wilde ze hun kansen op de titel gaaf houden. Ze start ten wel gehandikapt aan deze partij want Paul Philips, ge kwetst, volgde de wedstrijd van- op de bank. De plaatselijken wonnen wel de eerste set doch werden dan op achterstand ge plaatst. In de derde beurt ver loren ze dan nog Prosper Van Calenberg zodat zelfs de ergste Aalsterse supporters niet meer aan een zege konden geloven. Maar... de vierde beurt trok Kangoeroes zich weer recht en maakte de stand gelijk. In de ultieme beurt was er dan nog van alles wat. Eerst liep K. Temse uit tot 3-13. Dan kwam er een opstellingsfout die hen twee punten kostte (3-11). De thuisploeg vindt dan het ogen blik gekomen om nog wat te doen. Het wordt zelfs 13-13 en 14-13. Dan volgt er wat kabaal met de eerste scheidsrechter en de scheepsbouwers eindigen met 14-16. De plaatselijke coach Van Ren- terghem werd bedacht met een gele en nadien rode kaart zodat hij vier strafpunten oploopt en erg dicht bij de gevaarlijke zone is beland. Dan tenslotte nog wat over die arbitrage een erg zware brok om verteren in het Aalsterse kamp. De wedstrijd werd gelei'* door een scheidsrechter die dit seizoen nog niet aan zijn trek ken kwam. Een dispuut met de voorzitter van de PSK had hem een schorsing opgeleverd en wat hij nadien als wedstrijd kreeg was niet om over naar huis te schrijven. Zonder de intrinsieke kwaliteiten van de man in kwestie te willen betwij felen komt het wel bevreem dend voor dat imand zonder wat „zware" wedstrijden in de jpenen plotseling aangeduid wordt voor een sleutelwedstrijd in tweede provinciale. Er is inderdaad niets gemakkelijker een ref te breken hem op een gelegen moment een dergelijke wedstrijd te geven. Hoe lang gaan de klubs nog tolereren dat persoonlijke vetes tussen indivi duen langs hen om worden 'ge regeld' In eerste provinciale dan is Vosselare wel even op de neus gaan kijken. De thuis ploeg was gastheer voor Juve- nes Zele dat een memorabele partij ten beste gaf. Het leidde zelfs met 0-2 en setstanden 8-15, 13-15. De Zeienaars bleven ook in de derde beurt lange tijd aan de leiding (2-7) doch be gaven toen om met 15-7 en 15-6 te worden bijgehaald. De 5de beurt was erg spannend. Vos selare liep aanvankelijk uit tot 5-0, Zele kwam weer bij 5-5 en er werd van kamp ge wisseld bij 8-6. Op 10-10 was nog alles mogelijk maar net dan maakte Vosselare de goede stap (14-10). Juvenes Zele was er aan voor de moeite maar wel onverdiend. Zonder M. Philips en Piet Eeck- houdt (gekwetst) wachtte VK Aalst een zware opdracht te gen Destelbergen. De bezoekers kwamn nochtans goed weg in de twee openingssets 01-15 met tussenstand 6-11 en 7-15 met tussenstand 0-8). De plaatselij ken kwamen dan terug met 15-5 (8-2) en 15-9) (9-8). In de beslissende set zouden Lieven en Jan De Schrijver dan een outstanding prestatie leveren en via een vlugge 2-8 voorsprong de eindzege bewerkstelligen (6- 15). De „stadmusjes" van VK Aalst, zoals sekretaris Erik Van Mos- sevelde zijn kadetten vertederd noemt, hadden op het buiten terrein van Steenhuize weinig te oogsten. Met 3-0 en set standen 15-4, 15-0 en 15-8 werd er verloren al hebben de trai ners Roland Claeys en Erik Van Mossevelde er goede hoop in. Volgend seizoen treden ze trouwens ook met een scholie- renploeg op. Om de kadetten- reeks te kunnen aanvullen doet het VK Aalstbestuur een op roep aan alle jongeren, geboren na 1966, om aan te sluiten bij deze oudste Aalsterse volleybal- klub. In tweede provinciale won Spr. Zele van Eeklo met 3-1 en set standen 11-5, 16-14, 15-5 en 15-11 Kuklos Aalst had geen proble men met degradatiekandidaat HEREN 4e nationale zondag 10u.30 Wervik Lebbeke le provinciale zaterdag 19u 30 J- Zele P. Kruibeke 2e provinciale zaterdag 17 uur Kukl. Aalst-Nieuwkerken W. zaterdag 16 uur: El verse le Karig. Aalst zaterdag 16 uur Baasrode Sp. Zele 3e provinciale zaterdag 18 uur NS St -Amandsberg-Kalken zondag 10u.30 Z. Zele Kemzeke zat. 19 uur De Klinge Berlare zaterdag 16 uur Hofstade Stenhuize zaterdag 15 uur: Lede Herzele 4e provinciale zondag 10u.30 Meerbeke Oudegem zondag 10u.30 Hemelveerdegem n Schellebelle zondag 17 uur G. Dendermonde Moerbeke II DAMES le provinciale zaterdag 16u30r A- St -Niklaa& Berlare 2e provinciale zaterdag 19 uur Baasrode J. Zele zondag 10u.30 Lovendegem G Denderm 3e provinciale zaterdag 15 uur Eine Aalst zondag 10u.30: Lede Denderhoutem II zaterdag 15 uur Kruibeke Lebbeke (mvw) Zoals afgesproken geven we het vervolg van de officiële ten nisklassementen op onze vo rige sporteditie Voor het op stellen van de lijst der C 30,2 en C 30.4 spelers moesten we grasduinen tussen de 1.091 namen die in het gewest Vlaanderen werden weerhou den. Wij verontschuldigen ons daarom bij voorbaat als wij al eens een naam vergeten. Dat was ook bij vorige uitgave het geval. Volledigheidshalve ver melden we daarom dat R. Bral (individuele aansluiting) dit jaar C 15.2 is, W Stilten van Vlaskia C 15.4 en B. Van Oppem C 30 Hierna een tweede, lange en hopelijk zo volledig mogelijke lijst spelers (BC) C 30,2 Acar U(Wase) Baeyens C ('t Hof Texel) Boel P. (Hamme) Bosman E (Beukenhof) Bossut C (Aalsterse) Bruwiere M. (Wase) Buggenhout C (Galenus) Buyle E (Kangaroos) Cantens V. (St -Niklaas) Chnstiaens J -P (O. Zele) Clays R (Reinaert) Cloostermans D (Hamme) Cruyt L. (Reinaert) De Bauw J. (Scheldedreef) Debiere T. (Temse) De Block P. (Corona) De Brabander P. (Hamme) De Bruyn J. (St.-Niklaas) De Feyter A (Kangaroos) De Jagher E (Vlaskia) De Kok G. (Wase) De Leenheer D. (Vlaskia) Deman F (Dendermondej De Mets T. (Zeelse) De Meulenaere R. (St.-Niklaas) De Neve F. (Beukenhof) De Ruysscher W. (Scheldedreef) De Schrijver R (Reinaert) De Smet J (St.-Niklaas) De Troch H. (Dendermonde) De Witte R (Vlaskia) De Wolf T (Hamme) D'Hondt M (Hamme) Docx G (Temse) Duerinck A. (Zeelse) Duennck M (Dendermonde) Francken Y (Aalsterse) Geens R. (Zeelse) Ghijsens A. (Corona) Gijssens B. (St -Niklaas) Goeman A. (Beukenhof) Goossens T (Hamme) Guns L. (Kangaroos) Hemelaer E. (Temse) Heuvinck A. (Scheldedreef) Janssens M. (Dendermonde) Leeman W. (Temse) Lentacker D. (Wase) Marckx M (Reinaert) Matthys L. (Reinaert) Melckenbeeck W (Veerle) Merckx J (Temse) Merckx T (Temse) Oris L (Scheldedreef) Peeters W (Hamme) Piette E (Beukenhof) Rogiers P. (Reinaert) Roobroeck W (Beukenhof) Rubbrecht G (Kangaroos) Schaillee G ('t Hof Texel) Segers B. (Vlaskia) Sierens M. (St.-Niklaas) Speelman P. (Beukenhof) Stuyck J. (Dendermonde) Trouwe R (Kangaroos) Van Avermaet B (Reinaert) Van Beveren K. (Veerle) Van Brussel A (Vlaskia) Van Cauteren G. (Hamme) Van den Abeele A (Galenus) Van Der Jeught F (Vlaskia) Van Der Kelen W. (Beukenhof) Van Der Schueren P (Temse) Van De Sompel F. (St -Niklaas) Van Gijsel L (Wase) Van Haevermaet R. (St -Niklaas) Van Herrewege A (St.-Niklaas) Van Houte J. (Galenus) Van Mele D. (St -Niklaas) Van Onsem G. (Dendermonde) Van Overstraeten B. (Hamme) Van Raemdonck G.-P (St.- Niklaas) Van Sinay G. (Beukenhof) Veeckman P. (Corona) Vanbraekel L. (Beukenhof) Vercammen G. (Galenus) Vercauteren R. (St.-Niklaas) Verhaeghen T (Wase) Verstegen J (Beukenhof) Vijdt M (St.-Niklaas) Vlaeminck F. (Vlaskia) Volckaert R (Kangaroos) Walraevens L. (St -Niklaas) Wijns R ('t Hof Texel) Windey A. (Galenus) C 30,4 Acar V. (Wase TC) Agneessens J (Beukenhof) Baeckelmans N (Temse) Baeckelmans P (Temse) Baert R ('t Hof Texel) Beeckman A. (Scheldedreef) Bellon W (Beukenhof) Boel L (Hamme) Boeykens W. (Kangaroos) Zelzate en won mei vlotte 0-3 cijfers. Derde provinciale dan met ver lies van Kalken in de topper tegen Lovendegem met 2-3 en setstanden 15-3, 14-16, 15-9, 12- 15 en 13-15. Z. Zele won over tuigend bij Assenede met 0-3. Hofstade blijft minder preste ren en moest er nu aan ge loven tegen Asper (3-1). Ide- gem wrook.de 3-0 nederlaag uit de heenronde» en klopte nu Le de met 3-2. In vierde provinciale had Wi chelen geen medelijden met St. Maria Oudenhove. Het werd 0-3 en indrukwekkende 3-15, 6- 15 en 11-15 cijfers. Schellebelle deed het erg goed tegen TT Ninove met dezelfde winstcij- frs 3-0 en 15-5, 15-11 en 15-3. Bij de dames dan heeft Berlare met de overwinning heraange- knoopt. Oudenaarde verloor met 3-2 en setstanden 15-10, 16-18 Kll-11, 13-13), 15-13 (6-6, 11-9, 13-13), 11-15 (0-6, 10-6), 15-8 (7-7, 10-8). Linda Tackaert speelde een erg goede partij en had een groot aandeel in de zege van haar ploeg. In tweede provinciale verloor A. St. Niklaas te Baasrode met 3-1. In derde tenslotte was Eine te sterk voor Oudegem (3-0), Ge- raardsbergen voor Wichelen (3- C) en Lede voor Aalst (3-2). Zaterdag 10 februari wordt door de KLJ Hamme een T.Dainsant georganiseerd in de zaal Zouaaf te Hamme. Deze bloeiende jeugdvereni ging die reeds heel wat ak- tivïteiten op haar naam wist te schrijven doet ok eens per jaar beroep op de be volking om hun initiatief te steunen. Zonder steun van de bevolking is een vereni. ging niet leefbaar en daarom rekenen de bestuursleden op uw aanwezigheid op hun T dansant op zaterdag 10 fe bruari. Begin om 20 uur. le afdeling heren 20U-15 (10.2) Okapi Aalst Andenne 2e afdeling heren 17u-30 BC Aalst Rimelago 3e afdeling heren 20u.30 (10 2) Osiris Dekor Merksem 4e afdeling A: 18 uur Cabrita Zele - Sgolba Aalter 20u,30 (10.2) Bredene Panters Baasrode le afdeling dames 15u.30 DBC Aalst Gembloux Dames le provinciaal 11 uur Sgolba Aalter - Aurora Zele Dames 2 provinciale lOu.30 Juventus Lede lOu.30 Robac Hansbeke le provinciaal heren 16 uur: Laarne Hemaco 20 uur- i The Tower Aalst Gents 2e provinciaal B 15u-30 Erpe Mere Gembas 11 uur P. Velzeke Kangoeroes 11 uur: R. Eine Grembergen 3e provinciaal A lOu.30 Haaltert Moerzeke lOu-30 Lede Witte Sterren 3e provinciaal B 15U-30 Buggenhout - Rimbo Zele£ 19u-30 (10-2) Erembodegem Melsele Dames scholieren lOu.30: Batavo DBC Aalst Heren Scholieren B 13u.30 Juventus Okapi Aalst 13u.30 Osiris Hemaco Scholieren C 15 ur Moerzeke Eenhoorn Bazel Scholieren D 14 uur: The Tower Viane Kadetten B 15 uur Juventus Okapi 15 uur Osiris Hemaco Kadetten C 15 uur: Grembergen Erpe Mere 15u.30 Were Di Buggenhout j 15u.30 Beveren Panters Baasrd Kadetten D: 15u 30 Scheldejeugd Cabrita Zi 14 uur Beveren Baasrode Miniemen B: 15 uur Okapi Hoger Op 16u-30: Osiris Hemaco Pupilten B 13u.30 Okapi Hoger Op 10u-30 Osiris De Pinte Dames scholieren: Gentson DBC Aalst 20-0 Dames kadetten Amical DBC Aalst 50-23 Dames minieme,, Amical DBC Aalst 71-9 Heren Scholieren B Osiris Juventus 70-62 White Star Hemaco 55-59 Okapi De Pinte 112-46 Kadetten B: WasocubBuggenhout uitg. F.rpe MereBaasrode 39-81 Eksaarde-Grembergen 67-50 Kadetten D The Tower Okapi 65-66 Miniemen B BC Gent Okapi Osiris Juventus, Hoger Op Hemaco 55 Miniemen C Scheldejeugd Baasrode 55- Eksaarde Cabrita 17- Puplllen A Tissac Hemaco 41 Pupilten B BC Okapi Benjamins Hemaco Sgolba en 0' 28-jpeelc De supporters van Ronny Westelinck uit Zele schenke,, nieuwe fiets aan hun idool Bogaert J. (Temse) Bogaert W (O Zele) Bosteels A (Aalsterse) Bruyneel J. (Kangaroos) Buggenhout P.' (Galenus) Callebaut A. (Zeelse) Christiaens D. (O. Zele) Claes O. (TC St -Niklaas) Coen W. ('t Hof Texel) Colson R (Beukenhof) Cornelis E. (Kangaroos) De Baere J. (TC St -Niklaas) De Bisschop E. (Corona) De Bolster J (Corona) De Corte R. (Scheldedreef) De Maere G (Galenus) De Maere R. (Galenus) De Meyer P. (Pavinom) De Ridder H. (Beukenhof) De Ruysscher R. (Scheldedreef) De Schrijver J. (Reinaert) De Smet E. (Galenus) De Veylder D (Kangaroos) Devisscher H. (Dendermonde) De Vos E (Beukenhof) De Vriendt D (Reinaert) D'Hooge G. (Reinaert) Dubois G. (TC St.-Niklaas) Ducajou J (Hamme) Elleboog J. (O. Zele) Fierens F. (TC St.-Niklaas) Flies R. (Temse) Flies T (Temse) Francotte P. (TC St.-Niklaas) Fransaert R. (Dendermonde) Geers H. (Reinaert) Gies C (Corona) Haeleydt J. (Beukenhof) Hereman G. ('t Hof Texel) Heuvinck P. (Vlaskia) Heyvaert L (Veerle) Huyghe E. (Wase) Janssens P. (Reinaert) Leboeuf M (Reinaert) Leus P. (Beukenhof) Lievois C. (Vlaskia) Maes L. (Wase) Martens P. (Corona) Matthys P (Reinaert) Meert B. (Aalsterse) Mechant D (St.-Niklaas) Mettepenningen D (Galenus) Mondy B. (Dendermonde) Mondy D. (Dendermonde) Moreels N. (Kangaroos) Nelis F (Reinaert) Paelinck L ('t Hof Texel) Panne W. (Kangaroos) Pauwels J. (Reinaert) Peersman H (Hamme) Piron E (Beukenhof) Roels M. (O. Zele) Schiettekat L. (TC St.-Niklaas) Schoepen L. (Hamme) Serrien W. (Temse) Spaenhoven P. (TC St.-Niklaas) Spii-els S (Aalsterse) Tack P (Aalsterse) iatc eidir )e F inck Taymans R. (TC St.-Niklaas) !°sz Tiete E. (Beukenhof) ökJi Van Avermaet F. (Reinaert) echt Van Biesen E (Dendermonde tede Van Buggenhout W (Beukenl oe[. Van Daele L (Temse) |j( Van Damme E. (Pavinom) Van Damme L. (Pavinom) Van Damme P. ('t Hof Texel) Van Den Dungen K. (Schenan dreef) 'e Van Der Meersch S. (Hamme (enr Vandeweyer L. (Corona) Iers Van de Wiele G. (fC St.-Nikla Van Hautte H. (Hamme) ^g Van Mechelen F. (TC St -Nikt Van Melkebeke E ('t Hof Texi Van Moeseke R. (Galenus) ani' Van Mol P. (TC St -Niklaas) *n Van Onsem J (Dendermonde hos Van Overloop P (TC St -Nikla ilop Van Overloop P (TC St.-Nikla ried Van Overstraeten J. (Hamme) Va|c Van Schoor R. (Wase) f,jee Van Slijcken S. (Reinaert) le( Veeckman A. (Wase) Veldeman E. (Scheldedreef) Verbeke P (Temse) Vermylen P. (TC St.-Niklaas) 'et Verschelden T. (Reinaert) Kinl Verspecht A. (Hamme) Stee loht and rez iam

De Voorpost | 1979 | | pagina 28