Leedse Stampen en Dagen in Dolle Dinsdag VERNIEUWD LAGER ONDERWIJS ALS TEMA Jaar van het Kind te Hofstade WEER LENTERALLY TE MELDERT an- -Iq" ITREEKNIEUWS Groot-Lede KiL HOFSTADE Hofstade MET WANDELKLUB «AFFLIGEM» OP STAP STREEKNIEUWS Meldert De Voorpost - 9.3.1979 - 21 irzieif vanP zo\j^. ïlen an n: Ti JRGERLUKE s AND sn gi eer lan 1 pli TiptiefeBOORTEN en r Van Hemelrijck, z.v. Josse iarkl'an ^an Pame' Lutgarde. Jtsv< 1 Malfroy, z.v. Alain en van het kens Marleen (rens Lammens, z.v. Hans en Croes Maria Stammeleer, z.v. Roger en Heyse Marleen ijkc De Bock, d.v. Hermanen Grepdon Anick. Iers ;chain in nt x»r s JWELUKEN CERLUDENS veifcaEeckhout, Lede, Oordegem jania Mijs, Lede - Wanzele. G*0|a Van Den Abeele, Lede. Mula Roobaert, Lede. nonsus Vergeylen, Lede. an Hauwermeiren, Lede. lovica Vlassenroodt, Lede. iSTZEGELKRING LEDA «vrijdag 9 maart om 20 uur is er maandelijkse algemene verga ing van Postzegelkring «Leda- et lokaal van de rijkswachtka- Brilstraat 2 te Lede. B-VAB LEDE vrijdag 9 maart is er om 20 uur wekelijks bowling-partijtje te ndegem Op maandag 12 art is er om 20 uur de tweede les de kursus praktisch Engels in lokaal van de VAB- Kxijschooi. Op dinsdag 13 nit is er om 19.30 uur turnen in Kaal Stella Matutinc PKURSUS euw, ijzel, hagel, gladde wc- We kunnen er van meespre- na deze winter. En ons geluk- i achten wanneer, we hem itsloos» zijn doorgekomen! Tvvijl wc er dus nog aan denken: Ir de V.A.B. Lede wordt op Itlag I april (géén aprilvis) een riale kursus slippen georgani- •d in één der 3 gespecialiseerde ilen die momenteel in ons land aan namelijk deze te Kortrijk. chema: 9 tot II u.Theorie film I tot 12 u.Praktijk met wa- van de school. 12 tot 13.30 u.: Middagmaal. 13.30 tot 17 u.: Praktijk met :cn van de school, lnameprijs: 2.500 F. mei Irck met eigen wagen te Lede 8 uur. vont Is een 10-tal personen schrc- >sa t dcili,r verdere inlichtingen en in- ijving (bij voorkeur zo spoe- mogelijk): G. Van den Ab- Grote Kapellestraat 70, •vaa e - 'el- 053-77.40.94 of bij R. salet n»j" aaco ;szir e, nt h OUt ;apc B LEDE vrijdag 9 maart om 20 uur is er Itennis in het lokaal van de .j zij BtLedc. Ial« MKENTKI.UK rsl< ÏRTKOMITKE Sportfilm van het gemeentelijk •ndt n^om'tce ^'c ecn enorm suk- nne< 1CIX'C 'n ^et^c woltl' dit week- opd Jeili rg>n e tij Kol Smetlede en Wanzele aard. Op vrijdag 9 maart om 10 uur in dc zaal St. Jozef te I tlcde in aanwezigheid vaneen pleïade sportvedetten, indcr Maurice Martens zaterdag 10 maart wordt de nogmaals vertoond te Wan- in de zaal van het Klooster om Ouur. Om 15 uur zaterdag 10 1 speelt een selektie van het centelijk Fcestkomitee tegen Eterancn van FC Smetlede voetbalmatch op het terrein ngi FC Sm tlede. i mc -nig F.C. RONKENBURG Op zaterdag 10 maart geeft FC. Ronkenburg haar eerste knal- T-dansant in de zaal Lelie, aan vang om 20 uur. JEUGDHUIS LEEUWERIK Op zondag 11 maart wordt om 20 uur de film «One flew over the cuckoo's nest» gedraaid. CENTRAL CYCLO De eerste uitstap van Central Cy- clo Wielertoeristen gaat door op zondag 11 maart 1979 aan kafee Central. De leden kunnen nu reeds hun nieuwe uitrusting afhalen. In schrijving van nieuwe leden ten laatste op 11 maart, voor het ver trek in het lokaal Central. KAV LEDE Op maandag 12 maart is er om 9.30 uur een bezoek aan SBR te Brussel. Terug rond 18 uur en deelnameprijs 125 F. Op dinsdag 13 maart om 20.30 uur is er in de zaal Stella Matutina volley-bal voor de jonge vrouwen. Op woensdag 14 maart is er om 19 uur yoga in Stella Matutina. DAVIDSFONDS OORDEGEM Op maandag 12 maart om 20 uur is er een causerie in de parochiale zaal door mevrouw Lydia Synaeve over het tenia «Verschijnselen bui ten onze dampkring. Wat zijn zonnevlekken, enz.». KGB - LEDE Op maandag 12 maart: Geweste lijke filmnamiddag «Schaduwen in de sneeuw» kleurfilm. Aanvang om 14 30 u. in de Volkskring - onder auspiciën van het Ministerie van Nederlandse Kuituur. Deelname in de onkosten: 20 F - 50% vermindering voor de leden met een Plus 3-pas. Ter gelegenheid van het feest van Sint-Jozef wandelen wij op maandag 19 maart naar de Voge lenzang, met oponthoud te Ron kenburg. Vertrek op'het Dorp te 14 u. Meer inlichtingen daarover zullen vol gen. Men aanvaardt reeds in schrijvingen. Het Bestuur WIJKKERMISSEN IN GROOT-LEDE Voorzitter van folklorevercnigin- gen, heren café-uitbaters, particu lieren, welke belang stellen in het heroprichten of verder uitbreidden der wijkkermissen in Groot-Lede, worden vriendelijk verzocht naam en adres bekend te maken aan de voorzitter van het gemeentelijk fcestkomitee, vóór 12 maart 1979. Frans Mabilde. Deze wordt in- worden op een kontaktvergade- ring in de raadszaal van het kultu- reel centrum te Lede. Adres voorzitter: Dc Cremer Julicn, Kastceldreef, 1. 9310 Lede. KAV LEDE Op dinsdag 13 maart brengt de Lecdsc KAV-afdeling ecn bezoek aan de Lentebcurs te Gent. Er wordt vertrokken om 13.15 u. op het Dorpsplein te Lede. Bij het binnenkomen van het Floraliapa- leis worden de deelneemsters verwelkomd door hostessen van de Jaarbeurs. Van 14 tot 16.30 uur is er bezoek aan de Lente- beurs. Tegen 16.30 uur start dan een speciaal KAV- programma aldaar ZANGAVOND Het St. Gregoriuskooro.l.v. Jozef De Brauwcr verzorgt een zanga vond in zaal «Levct scone» op zondag 25 maart vanaf 18.30 u. Inkom 60 fr. n dc Komt de Leedse karnavalstoet niet op televizie, vorige dinsdag waren er dan toch Ledenaars op ons Vlaams televiziescherm. Het «tas onze folk-groep Stampen en Dagen met hun nieuwste sukses- lummer. ©it dus in het programma Dolle Dinsdag. Zanger Mon ftoelandt prezenteerde er voor de gelegenheid ook nog enkele andere groepen Hij heeft evenwel zijn belofte tegenover De Orde «an de Leedse Hovaardige Boer niet gehouden. Hij had zijn karna- talmedaille van de «Orde», waarvan hij trouwens lid is, niet om de hals hangen. Integendeel waren de leden in een ongewoon jacket net wit hemd en «strikjesdas» uitgedost. Stampen en Dagen heeft eveneens een nieuw lid in zijn rangen, maar deze was nog niet aanwezig op het televizieoptreden. Het is de Ledenaar Jantje Hey- fnan, die dus de Erpse Sonorband verlaat. Een versterking voor de enen, zal uiteraard een verzwakking van betekenis voor de anderen worden. In ieder geval onze Leedse Stampen en Dagen heeft wind in de zeilen. MON D.G. Onder ruime belangstelling en in aanwezigheid van de heren E. Monsieur, M. De Bisschop en H. Roels ging op maandag 5 maart in de zaal «Welkom» te Hofstade een gespreksavond door met als tema het «Vernieuwd Lager Onderwijs». Als sprekers waren uitgenodigd dhr. H. Roels, schepen van on derwijs, kuituur en toerisme, Professor De Block, Hoogleraar RUG en mevrouw Blanckaert De eer de inleiding van deze avond te geven werd aan de heer Roels verleend. Deze vermeldde dat momenteel een waaier van kleuter- en lagere scholen onder het beheer van het stadsbestuur valt. De onmiddellijke zorg ging echter en gaat nog steeds uit naar de onderscheidene facetten eigen aan het gemeentelijk onderwijs en aan de socio-kulturele ontplooiing. Al het mogelijke werd gedaan om een degelijke oplossing te vinden binnen de budgetaire en wettelijke nor men. Roels belichtte vervolgens kort de beleidsopties die genomen werden. De gemeentescholen werden behouden, hetzij als autonome school, hetzij als wijkafdeling. Hierbij wordt de sociaal- menselijke problematiek niet vergeten. Het leerlingenver voer en een zwembaddienst werden in de negen gemeen ten operationeel gemaakt. Het onderricht in de godsdienst, zedenleer, lichamelijke oplei ding en musikale ekspressie werden toevertrouwd aan bij zondere leermeesters. Het di- daktisch materiaal werd ver nieuwd, aangepast en aange vuld. Hiertoe weiden speciale kredieten voorzien op de bui tengewone dienst van de stadsbegroting. Aan de behoef ten inzake ochtend-, middag en avondbewaking werd in de mate van het mogelijke vol daan. Het aantal opvangmi- lieus werd uitgebreid en warme maaltijden worden verstrekt. Hierna werd het woord ver leend aan professor De Block die meer bepaald sprak over de pedagogische aspekten in ver band met de vernieuwing van het basisonderwijs. De grondgedachte bij deze vernieuwing is dat de school wel als opdracht heeft een ze kere weerbaarheid te ontwikke len. tegen bepaalde facetten van onze snel evoluerende maatschappij, maar dat ander zijds de school zich ook moet aanpassen. Hierbij moet gewezen worden op de steeds grotere demokra- tisering; de noodzaak tot be perking daar de massamedia ons dagelijks met zoveel mate riaal overstromen dat men kan stellen dat de school er nu niet meer is tegen het «niet weten», maar tegen de «veelweterij», «het half weten»; de gericht heid op aktieve participatie van alle betrokkenen bij een pro- jekt; de verwetenschappe lijking van de maatschappij enz.. Men heeft soms het gevoel dat veranderingen die men reeds vroeger noodzakelijk moest in gevoerd hebben, maar waartoe men niet gekomen is, nu in een geforseerd tempo doorvoeren. De school mag echter geen proefkonijn zijn. Bij elke ver nieuwing moet men zich steeds goed bezinnen over wat het ei genlijke doel is van de school. Indien men echter wil vernieu wen moet dit een verantwoorde innovatie zijn die gebaseerd is op aktieonderzoek. Verder moet men zorgen voor een sys tematische aanpak en moet men komen tot een evaluatie. Om dit te bekomen werd een strategie uitgewerkt waarbij bepaald werd welke fazen de innovatie zou moeten doorlo pen. De belangrijkste daarin waren ten aanzien van de leer krachten Sensibilisering tot vernieu wingsbeleid. Inzicht in doelstellingen en middelen. Op 1 september 1973 werd van start gegaan met het VLO- projekt. Om de strategie opera tioneel te maken werden drie elementen voorzien: innovatie- kernen, een begeleidingsteam en een verantwoordingsgroep. Deze laatste groep moest die nen als klankbord voorde inno vatiewerking in die zin dat het begeleidingsteam geen initia tieven zou nemen die de ver antwoordingsgroep zouden onbekend zijn. Vooraf werden geen doelstel lingen gesteld, alles moest groeien en zich ontwikkelen in de realiteit van het dagelijks klasgebeuren. Een belangrijk kenmerk is de sterke gericht heid op het individuele kind, een tweede is ongetwijfeld de gerichtheid op een harmoni sche, evenwichtige vorming. Men tracht eveneens de breuk die nu bestaat tussen kleuter school en lagere school op te heffen om aldus te komen tot een zekere kontinuïteit. Belangrijk is eveneens het par ticiperend karakter. Zowel de ouders als de schoolequipe als de begeleidende instanties be horen tot de schoolgemeen schap die allen participeren in het scheppen van optimale ontwikkelingskansen van elk kind. Na dit kort overzicht van het VLO was het de beurt aan me vrouw Blanckaert over het VLO in de praktijk. Hoe is dit alles nu in de praktijk in ontwikkeling? Wat betreft de integratie kleuterschool - la gere school is positief dat men nu meer aandacht besteedt aan de integrale ontwikkeling. Het onthaal van het kind is zeer belangrijk niet enkel voor het kind, maar ook voor de ouders. Dus niet enkel de overgang van huis naar school wordt soepel gemaakt, maar ook overgang van klas naar klas is belangrijk. Daartoe wordt o.a. een bege leidingsdossier aangelegd per kind, zijn er meer ontmoe tingsmomenten tussen kleuter leidsters en leerkrachten eer ste leerjaar. Ook worden tech nieken en materialen uit de verschillende klassen uitge wisseld. Nu heeft men tevens meer aandacht voor het individuele kind. Elkeen heeft andere aan dacht nodig, zodoende gaat men nu meer een individuele benadering van het kind toe passen. Tevens gaat men meer werken met groepen op gelijk niveau, waarin kinderen samenwerken die op eenzelfde ontwikkelingsniveau staan, deze differentiatie vraagt na tuurlijk een grote inspanning van de leerkrachten alsook van de ouders. Tenslotte wordt tevens ge streefd naar een samenwer king op alle niveau's, ook met mensen buiten de school zoals de ouders, PMS en inspektie. Dit laatste gebeurt voortdurend in VLO-scholen. G.D.B. S.V.V.-JAARPROGRAMMA Op de algemene ledenvergadering werd volgend jaarprogramma op gesteld: April: Bezoek aan de Minard- schouwburg van Romain De Co- ninck (Gent). Mei (6): Moederkcnsfeest: ge sprek over de Europese Verkie zingen: Dierickx Eddy. Augustus: reis naar het Zwin - na- tuurontdekking. September: gespreksavond «Kruiden in dc keuken». Oktober: Toneelvoorstelling te Aalst of Gent. November: ontspanningsavond met bezoek aan IJsrevue te Ant werpen. December: Kerstfeest voor de kinderen in het raam «Jaar van het Kind». Vanaf de maand september zullen we over de zaal van het nieuw Volkshuis kunnen beschikken wat ons zal toelaten om regelmatig socio-kulturclc aktiviteiten in te richten. KURSUS De donderdag 8 en 22 maart en donderdag 5 en 19 april telkens om 20 uur organiseert V.E.L.T. - Aalst in de Jongensschool, Zijp straat Hofstade een «Grote Kruidenkursus» Het programma omvat: inleiding tot de kruidenleer - geneeskrach tige planten - kruidenterapic - ge bruik en bereiding van tee - siro pen- tinktuur- wijnenen heilzame kruiden in de keuken. Inlichtingen op tel. nr. 053- 70.28.64. V.U. FEEST Op zaterdag 17 maart houdt de Volksunie afdeling Hofstade - Op paasmaandag organiseren de Meldertse Kulturele Kring en rallyklub «Bezemwagens» de twaalfde editie van hun nu reeds klassiek geworden «Lenterally», wijd en zijd bekend. Het wordt een zeer eenvoudi ge, vlotte en ontspannende au tozoektocht waarbij ook niet ervaren deelnemers zeker hun kansen behoorlijk kunnen ver dedigen. Daarenboven is er een zeer waardevolle prijzentafel en krijgt elk deelnemer supple mentair nog een gratis «lot van de reuze-tombola» die door gaat einde seizoen met als hoofdprijs een diepvries van 350 liter. De start heeft terug plaats aan het Parochiecentrum en dit tussen 13 en 14.30 uur naar believen. Het is een toeristische oriënta- tierit met enkele vallen en vra gen, zonder om het even welk naslagwerk oplosbaar voor wie goede kijkers heeft en gezonde hersenen. De inrichting is in handen van Jos Muylaert en Mare Nuelant en Piet De Coninck kontroleert of alles wel volgens de regels geschiedt. Deelnamerecht be draagt 250 fr. per deelnemer. Leden van VAB, CKM of BZW genieten 25 fr. vermindering. Men kan met verschillende personen per wagen inschrij ven en winnen maar men kan ook met enkel één oersoon Der wagen meekampen terwijl de anderen van het geboden spektakel en de spanning ge nieten. Men kan op voorhand inschrij ven door overschrijving of stor ting van het deelnamerecht op postrekening 000-0525226 - 68 van J. Muylaert, Dorp 63 te 9392 Meldert-Aalst. De dag zelf kan uiteraard ook nog aan de inschrijvingstafel gezorgd worden dat U meekan Voor wie het eventueel nog niet zou weten. Meldert ligt nog steeds 2 km links van de steenweg Aalst-Brussel. Af slaan aan «Zandtapijt» of «Beer». Houd Paasmaandag vrij voor de Autorally van Meldert. U be klaagt het zich alvast niet. I H De sociale woonwijk van Veilig Wonen, Kleine Kouter te Lede, wordt opnieuw uitgebreid. Er zijn 70 huurwoningen in opbouw. In de loop van deze maand vatten de werken aan 18 woningen aan die eind vorig jaar in aanbesteding gingen. Bovendien besliste Veilig Wonen nog eens bijkomend 18 koopwoningen en 6 huurwoningen op te richten gezien de grote vraag. In het totaal zal de wijk Kleine Kouter dan 284 woningen tellen. Bovendien zijn de plannen voor de bouw van een polyvalent gemeenschapslokaal ver gevorderd. Dit centrum zou opgericht worden in de omgeving van de vij vers. De bewoners zullen er de gelegenheid krijgen hun eigen initiatieven te organiseren. Er werden opnieuw gouden bruiloften gevierd te Lede. Het echtpaar Louis Praet en Thérèse Deroy, die respek- tievelijk geboren werden te Lede op 15 februari 1904 en te Serskamp op 18 november 1906 wonen aan de Hei- plasweg 18 en hebben vier kinderen en tien kleinkinde ren. Het echtpaar Georges De Kerpel, geboren te Wan zele op 6 oktober 1901 en Rosalie Van Geyt, geboren te Laken op 19 juli 1905, woont aan de Biestraat 2 te Lede en hebben drie kinderen en tien kleinkinderen. De beide echtparen - jubilarissen ontvingen gelukwensen en het geschenk vanwege leden van het schepenkollege. Te Oordegem drongen onbekenden de handelszaak van Paul De Vulder, gevestigd Hoging 13 binnen. Ze namen er het kasregister met een inhoud van 3.000 fr mee. De Leedse karnavalstoet van vorige week vindt beslist reeds weerklank buiten Lede. De wenende ajuin, een spirituele grap van de Orde van de Leedse Hovaardige Boer, zal volgende zondag in de karnavalstoet te Den derleeuw te zien zijn. Daar zullen beslist ook de Leedse groepen D'Omuëgvallers, De Keelblussers en de Leedse Kalveren van de partij zijn. Naar verluidt zouden D'Omuëgvallers misschien zelfs naar de karnavalstoet van Halle trekken. Beslist een goeie promotie voor het Leedse karnaval. De Vlaamse Wandelaarsbond «V.W.B.- Klub Affligem», een onderafdeling van VTB-VAB, trekt nu zondag 11 maart naar een mooi gebied. Het wordt een familiale boeiende tocht van circa 7 km met start te 13.30 uur aan de hoofdkerk van St. Katarina- Lombeek, op een paar honderd meter van de steenweg Asse Edingen gelegen. Bij de kerk is ruime parkeergelegenheid. Voorzien van laarzen of water- Gust óp zijn «ekstrement» en dicht schoeisel wordt onder lei- kunnen de wandelaars volks- Aalst haar derde feest voor leden en sympatisanten in Zaal Wel kom, Hoogstraat 70 te Hofstade. Op het programma staan: toespraak door de heer Wil liam Vandecautcr, voorzitter eetmaal: gevarieerde koude schotel optreden Aalsters Ketje gezellig samenzijn: animator Fons Vinck gratis tombola Toegangsprijs: 225 F. BELOTTERSKLUB: «DE LANDHUISVRIENDEN» De eerste tien van de februarikaar- ting zijn: 1Henri De Geyter 335 2. Charles D'Haese 325 3. Louis Van Limbergen 322 4. Frangois De Pauw 305 5. Mare Grysolle 298 6 Raymond De Pauw 290 7. Benny Maesschalck 290 8. Raphael D'Haese 280 9. Julien De Pauw 275 10. André Roels 262 Na 5 kaartingen ziet de stand er uit als volgt, wat de eerste tien betreft: 1Frangois Dc Pauw 1484 2. André Roels 1472 3. Henri De Geyter 1462 4. Charles D'Haese 1390 5. Mare Grysolle 1383 6. Simonne Spaens 1374 7. Julien Dc Pauw 1371 8. Raphael D'Haese 2358 9. Raymond De Pauw 1351 10. Louis Van Limbergen 1341 De volgende klubkaarting gaat door op zaterdag 17 maart te 20 uur in kafé «'t Landhuis» Korte Hoekstraal te Hofstade. ding van Norbert Linthout ver trokken te 14 uur stipt. Het trajekt is geschikt voor jong en oud. Gewandeld wordt langs de Mo lenbeek, de Oude Watermolen met visvijvers, de brongebie- den mei typische fauna en flora tot aan de grens van Roosdaal. Nadat de gehuchten Lodders- hoek, Overdorp en Schepen- eisel zijn doorkruist zien we Lombeek op zijn mooist in Huize Markhove waar we «bij de heerd» van Zoë en Gust ons lunchpakket aanspreken. Terwijl Zoë de maat slaat speelt dansen aanleren. Daarmede is iedereen dan reeds een stukje voorbereid voor de volgende wandeling op zondagnamid dag 22 april bij de Hekelgemse Kluiskapel waar de meiboom- alsdan wordt geplant. Vanaf Huize Markhove tot het vertrekpunt is het nog nauwelijk een km. Wandelkaartje inbe grepen is deelnamerecht'vast gesteld op 20 fr. Leden VWB betalen de helft. Kinderen wandelen kosteloos mee, nu vooral in «het jaar van het kind». LH PAROCHIECENTRUM Ontvangen u dit week-end: Godelieve en Jan DeGeyse- laer. POPPENKAST Op zondag 11 maart komt het stadspoppenteater Kwik naar Meldert waar het een vertoning geeft in de turnzaal van de ge meentelijke jongensschool te 10 uur. Inkom 30 fr. VOETPAD Men is na de barre winterpe riode gestart met het tweede deel van het pad langsheen de Molenstraat. Een lening van 974.000 fr werd ervoor aange gaan. TENTOONSTELLING De expo van werken van dorpsgenoot Luk De Block blijft open in het Kultureel Centrum Affligem tot en met zondag 11 maart Elke zaterdag en zondag van 14.30 u tot 20 U. en op zondag bovendien van 11 tot 13 u. Toegang vrij. PLANTEN Over ontstaan en filognese van planten richt het KCA op vrijdag 9 maart een voordracht in door J. Tavernier. Organisatie «Ho-Na, mens en Natuur.» KVLV Gespreksnamiddag in het Pa rochiecentrum op zondag 18 maart en op dinsdag 27 maart kookles. «Verse kaas om van te snoepen». TOMBOLA Hierbij de lijst der winnende nummers van de tombola ge houden op het sportbal van wie- lerklub «De Bergklimmers» op 24 februari. Prijzen af te halen in café «Ons Huis» bij wed. Van Mol tot 31 maart 1979. 0189 0130 0437 0229 0263 0194 0356 0407 0249 0466 0325 0037 0305 0519 0558 0202 0418 0118 0084 0040 0057 0448 0085 0175 0417 0138 0005 0330 0360 0235 0568 0602 0700 0690 0650 VTB Op zondag 11 maart wandeling van de nlaatseliike VTB door Lombeek. Samenkomst aan de St.-Katarinakerk te Lombeek te 13.30 uur. Start te 14 uur. Or ganisatie Wandelklub VWB- Affligem. TOERISTISCHE COCKTAIL Op vrijdag 30 maart toeristi sche cocktail in het Kultureel Centrum Affligem. Ook verto ning van diareeksen over Joe goslavië en de Romantische Strasze. Toegang kosteloos. KVLV In tegenstelling met wat werd vermeld gaat op zondag 18 maart te 15 uur in het Parochie centrum een gespreksnamid dag door vanaf 15 uur. Tema «Zin en onzin van het meer- generatiegezin.» WEER AUTORALLY OP PAASMAANDAG Op paasmaandag 16 april gaat te Meldert dc 12e uitgave door van de bekende Lenterally. Het is een inrichting van de Kulturele Kring in samenwerking met rallyklub «Bezemwagens», met VAB en met ons aller Voorpost. Zeer eenvoudige, vlotte en ont spannende autozoektocht geldend voor het STOC-kampioenschap met zeer waardevolle prijzentafel. Deelnemingsrecht 250 fr. VAB-. CKM- en BZW-leden 25 ff. kor ting. Voorinschrijvingen op prk 000- 0525226-68 van J Muylaert. Dorp 63 te 9392 Meldert-Aalst. Inrichting: J. Muylaert en Marei Nuelant. Kontrole: Piet De Co ninck. Toeristische oriëntatierit zonder uitgekiende moeilijkheden. Iedere deelnemer heeft prijs. Bovendien ontvangt elke deelne mer een gratis tombolalot voor de j reuzetombola met als hoofdprijs een diepvries van 350 liter. Houd Paasmaandag vrij voor de Rally. MUZIEKKONSERT De Koninklijke Fanfare Katoliekc Gilde van Hekelgem verzorgt een Lustrum-Konsert met medewer king van de Scottish Red Hackle Pipe Band op zaterdag 7 april in zaal Gildenhuis, Kerkstraat 42. Aanvano 20 ii Inkom SO fr

De Voorpost | 1979 | | pagina 21