liefhebben y (porten zo NEW MAN 2 J SPORT HAT TRICK VAN TROGH (V.V.T.T.) EN DE VOS (S.A.F.) II 1 TUL LAUREAAT MET STRAFSCHOPPEN FLINKE START VAN PALLIETER, DIDO EN NIJDR0P m m KOMPETITIE BEGINT EIND APRIL KORPORATIEFVOETBAL JEUGDHUIZEN WW** KATTF.< KATTESTRAAT 76 AALST 18 - 20.4.1979 - De Voorpost SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK Somati is er niet in geslaagd een stok in het wiel van de leider te steken. V.V.T.T.A. won de wedstrijd die voor de eindzege beslissend was als het ware met de vin gers in de neusgaten. De Telegrafisten moesten niet eens de pannen van het dak spelen om een ruime en oververdiende overwinning te verwerven. Somati kan als verzachting voor de pil inroepen dat het van meet af aan numeriek in de minderheid stond. Wat natuurlijk een niet ge ringe handikap betekende V.V.T.T.A. beheerste het wedstrijdgebeuren haast volkomen. En kon de zege tot in de cijferverhouding verantwoorden. Bij de rust kon men bij de leider reeds in een positief resultaat ge loven. Men had niet alleen een billijke 0-2 voorsprong voor mekaar getrapt, maar had ook door een doeltref fende bezetting van het middenveld haast doorlo pend het heft in handen. Dit overwicht werd met twee treffers van Trogh in de verf gezet. Deze doelpunten maker zou na de kampwis seling dan zijn hattrick rond maken. De Greve legde de eindcijfers vast. Al met al kan de «Schaal Michel Haeck» aan V.V.T.T.A. niet meer ontglippen. Zelfs al heeft men nog een drietal wedstrijden voor de boeg. In de eerste speelhelft kon Resocub nog gelijke tred met Tupperware onder voorbehoud. Het was im mers zo dat de bezoekers hun aansluitingskaarten niet konden voorleggen. De afgevaardigde bleek deze rats vergeten te hebben. Vandaar dat Bouw voorbe houd maakte. De eerste partij dan bepaald in het speelhelft verliep verdeeld, voordeel van de bezoekers q© wederzijdse verdedigin- wentelen. Toen kwam in- gen waren opgewassen derdaad de zwakke fysieke voor hun toch niet zo moei- konditie van Resocub schril |jjj<e taak. Met het gevolg dat aan het licht. Post nam dan da stand bij de rust 0-0 luid- ook de tweede periode vol- de En niemand kon daar ledig voor zich. Wat ook door het 0-4 eindresultaat wordt weerspiegeld. Van den Brempt (2), Cardon en Van Eyghem stonden aan het schietkraam. De cijfer verhouding was in genen- dele overdreven. S.A.F. In- bepaald graten in vinden. Bouw werd dan nog tot tien herleid door het uitvallen wegens kwetsuur van doel puntenmaker Adam. De thuisploeg klom naar de lei ding door een*treffer van Verstraeten. Voor niet lang echter want Segers bracht mers herinneren dat Calle- baut (b) voor een paar we ken V.V.T.T.A het vuur aan de schenen legde. Het wordt dus wel oppassen geblazen voor de A ploeg De uitslagen: Bouw-Tupperware 1-1 S.A.F. - Intercom 7-0 Tupperware langszij. Voor Rèsocub-Post Eremb. 0-4 zaterdag staat de derby Cal- Somati-V.V.T T.A. 0-4 lebaut (a)-Callebaut(b) op de «affiche». We zijn be nieuwd te zien hoe de B ploeg zich zal uit de slag trekken. Men zal zich im- Het programma voor 21.4 Tupperware-Resocub Bouw-S.A.F. Intercom-Post Eremb. Callebaut(a)-Callebautfb) 1 De voetbalkompetitie van de jeugdhuizen werd vorige zondag afgesloten met de troosting en de finalewed- tercom was een wedstrijd strijden. De finale diende dan de algemeen kampioen van ten tegen tien De thuis- aan te duiden. En uiteindelijk moesten de strafschop- ploeg toonde zich in alle pen beslissen. In dit spelonderdeel toonde Tijl zich lijnen heel wat sterker. En meer bedreven dan Efsee. dit was reeds voor de rust opvallend tot uiting geko- De spelers van Tijl prikten men. S.A.F leidde toen met debalvanopdeelfmeterstip 3-0 dooreen hattrick van De viermaal tegen het net, ter- Vos. Ook na de kampwisse- wjj| Efsee slechts driemaal ling kon Intercom geen vuist de roos trof. in deze beslis- maken. De wedstrijd verliep sende wedstrijd tussen de immers voor het grootste kampioenen van de twee gedeelte op de veldstrook reeksen was «suspence» van de bezoekers. De thuis- schering en inslag. De P'oeg overgoot haar me- spanning cirkelde inder- houden met zijn gast Post terschap toen nog met nersi daacj tot bij het eindsinjaal Erembodegem. De bubbele vier treffers langs Minoodt, rond het speelveld en hield nul bleef dan ook normaal Geeroms (2) en Redant. da vrjj talrijke kijkers doorlo op de lei. Naderhand zou de Bouw begon zijn wedstrijd pend in de ^n. Efsee klom Tijl bleef wel even onder de indruk van deze vroege op doffers die tot stand kwa men door een bliksemstart van Efsee Tijl. dat de inge wijden als favoriet voorop- vroeg in de match naar de stelden, wierp zich na de leiding door een treffer van rust hals over kop in het of- Mare Colson. Toen de- fensief. Het belegerde zelfde speler slechts luttele haast voortdurend de ves- minuten de stand tot 2-0 ting van zijn tegenstander opvoerde dacht men dat hei En een doelpunt hing meteen ook bekeken was. meermaals in de lucht. Toen een Tijlaanvaller in de na de reglementaire speel- strafschopzone werd ge- tijd. Zodat men nog een haakt trof de scheidsrechter toemaatje kreeg. In de eer de zwaarste sanktie, Bart ste verlenging zou Mare Eelbode knapte deze kar- Colson dan zijn derde doel- wei met sukses op En am- punt laten noteren. Doch Tijl per een paar minuten later trok opnieuw op zoek naar speelde Tijl dan de achter- de gelijkmaker en deze viel stand volledig weg. Een in de tweede verlenging, fikse kopbal van Wim De Het bleef tenslotte bij die Wilde plofte tegen het vijan delijke net. Dit betekende 3-3 eindstand na een vrij le vendige wedstrijd. De troos- meteen ook de eindstand ting werd door St. Joris ge wonnen. Het klopte kuon met nipte 2-1 cijfer! met al een denderend! van een zeer c voetbalseizoen. Zondal vond werd dan overgegf tot de uitreiking van del feeën, aan Tijl, Efsee erf Joris. Daarbij werd EfL voor de tweede maal] sportiefste ploeg uitgerl- pen. J. Het bekertornooi voor voetbalklubs van Jeugdhuizen begon op Paasmaandag. Het wordt georganizeerd in het kader van de Aalsterse Sportweek. Maandag wer den negen schiftingswedstrijden gespeeld. Spokuon eindigde als vierde. (VW) Waarvan er een paar op een markante uitslag uit draaiden De schutters van Pallieter (Hofstade), Nijdrop (Opwijk) en Dido (Erpe) wa ren reeds op post. Ze lieten zich niet om een doelpunt pramen. De uitslagen Eureka (Erembodegem) - Pallieter (Hofstade): 0-5 Tuf Tuf (Aalst) - Libudamo (Aalst): 0-1 Mill Mountain (Beveren) - Stam 10 (Denderleeuw): 3-3. Mill geplaatst. Terlinden (Aalst) - Tanu (Aalst): 2-1 Nijdrop (Opwijk) - Den Hert (Lokeren): 7-2 Joko (Berlare) - Spokuon (Aalst): 0-1 't Piloontje (Dendermonde) Dido (Erpe) 0-5 St. Joris (Aalst) - 't Knipper licht (Zulte): 2-1 Zenith (Dendermonde) - ,.,"1 Timarcha (Aalst: 3-1 De winnaars, evenals Mill Mountain, dat met de straf- schoppen won, zullen aan de achtste finales deelne men. Voor zondag 22.4 staan nog gem) volgende schiftingswed- Bokaal (Oudenaarde) strijden op het programma: Blommeken (Wetteren). Kreja (Aalst) - Ypsilon Zodat zondag 13 ploegen (Aalst) zullen gekend zijn die ver- Juvenes (Zele) - Tijl (Aalst) der mogen bekeren. Om het bers zijn totnogtoe: Stam Efsee (Aalst) - Jome (Gijze- aantal ploegen tot zestien 10, Tanu, Joko en 't Knip- Als eerste kwam JK Tijl uit de bus. (VW) 't op te voeren zullen de drie beste verliezers van de schiftingsronde ook mogen deelnemen aan de achtste finales. Mogelijke kansheb- perlicht. Die achtste fin£N worden gespeeld op h speelvelden van het ÖE broekstadion te Aalst, f J.VL KAATSLIEFHEBBERSVERBOND AALST De kompetitie van het kaatsliefhebbersverbond in het Gewest Aalst begint op 29 april. Aan deze nemen tien ploegen deel. Het seizoen wordt tijdens de maand juli voor een drietal weken onderbroken omdat de Iiefhebbersploe- gen deelnemen aan de Beker van de Stad Aalst». Anderdeels wordt nu niet deelgenomen aan het nationaal kampioenschap. De kalender: St-Joris kreeg een derde plaats. (VW) 'mXi u EFSEE op de tweede plaats. (VW) 29.4 Heuvel-R.T.T. Groendalers - Michiels Flinstones - Odessa Belskes - H.O.K.E. Erembodegem Sp. - Eversem 6.5 Michiels-R.T.T. Odessa - Heuvels H.O.K.E. - Groendalers Eremb. Sp. - Flinstones Eversem - Belskes 13.5 13.5 Odessa - Michiels R.T.T.-H.O.K.E. Heuvel - Eremb. Sp. Groendalers - Belskes Flinstones - Eversem Odessa - Michiels R.T.T.-H.O.K.E. Heuvel - Eremb. Sp. Groendalers - Belskes Flinstones - Eversem 20.5 H.O.K.E.-Odessa Eremb. Sp. - Michiels Belskes - R.T.T. Flinstones - Heuvel Eversem - Groendalers 24.5 H.O.K.E. - Eremb. Sp. Odessa - Belskes Michiels - Flinstones R.T.T. - Groendalers Heuvels - Eversem 27.5 Belskes - Eremb. Sp. Flinstones - H.O.K.E. Groendalers - Odessa Heuvel - Michiels Eversem - R.T.T. 3.6 Belskes - Flinstones F.remb. Sp. - Groendalers H.O.K.E.-Heuvel Odessa-R.T.T. Michiels - Eversem 10.6 Groendalers - Flinstones Heuvel - Belskes R.T.T. - Eremb. Sp. Michiels-H.O.K.E. Eversem - Odessa 17.6 H.O.K.E. - Eversem Groendalers - Heuvel Flinstones - R.T.T. Belskes - Michiels Eremb. Sp. - Odessa 24.6 R.T.T. - Heuvel Michiels - Groendalers Odessa - Flinstones H.O.K.E.-Belskes Eversem - Erembodegem Sp. I.7 R.T.T. - Michiels Heuvel - Odessa Groendalers - H.Ö.K.E. Flinstones - Eremb. Sp. Belskes - Eversem 29.7 Odessa-H.O.K.E. Michiels - Eremb. Sp. R.T.T. - Belskes Heuvel - Flinstones Groendalers - Eversem 5.8 Eremb. Sp. -H.O.K.E. Belskes - Odessa Flinstones - Michiels Groendallers - R.T.T, Eversem - Heuvel 12.8 Eremb. Sp. - Belskes H.O.K. E. - Flinstones Odessa - Groendalers Michiels - Heuvel R.T.T. - Eversem 15.8 Flinstones - Belskes Groendalers - Eremb. Sp. Heuvel-H.O.K.E. R.T.T. - Odessa Eversem - Michiels 19.8 Flinstones - Groendalers Belskes - Heuvel Eremb. Sp. - R.T.T. H.O.K.E.-Michiels Odessa - Eversem 26.8 Heuvel - Groendalers R.T.T. - Flinstones Michiels - Belskes Odessa - Eremb. Sp. Eversem - H.O.K.E. (VEI *EE D Ri K D\ C Ja CH( C Cl ihaal CLe C Mi 2.9 Michiels - Odessa H.O.K.E.-R.T.T. Eremb. Sp. - Heuvel Belskes - Groendalers Eversem - Flinstones

De Voorpost | 1979 | | pagina 18