einigingsdienst krijgt 3 nieuwe vrachtwagens ibever staat dossier rechtshulp iaagt Willy De Turck Jan Caudron: dringend Denderoevers afschermen 3tionale V.A.B.-autozoektocht art te Aalst NIEUW ADMINISTRATIEF KADER VAN STAD AALST WERD GOEDGEKEURD ROOS De Voorpost - 4.5.1979 - ledelijke reinigingsdienst -beter bekend als de goedkeuring van dit agen- e hoar- krijgt binnenkort drie nieuwe vrachtwagens dapunt vroeg Lambert Van •pa is óarvan twee uitgerust met een laadbak van 19m3 de Sijpe (CVP) of het stads- eigenlijn met een laadbak van 13m3. bestuur reeds de mogelijk- Vod heid onderzocht heeft om mi is Ie betreft het hier de nen werken, en om korte de huisophaling in een Ifde daging van drie oude draaien in éénmaal te kun- tweeploegen systeem te la- tot mreven Mercedes nen nemen. De uitgaven ten funktioneren, zodat van em gjwagens, die aange- voor_de aankoop van deze het materiaal optimaal ge werden in 1965. wagens wordt geschat op bruik gemaakt wordt. Vol- i mojeine vrachtwagen is 7.099.200 fr. B.T.W. inbe- gens hem was het reeds de tyd om ook in smalle grepen. vroeger gevraagd onder bes bh gemakkelijk te kun- Naar aanleiding van de zoek nog niet gebeurd en i tndei rraag ivond l veel| •men., C. was het probleem nog niet bleem is. Tussendoor had volgens de schepen reeds Van de gelegenheid maakte met de vakbonden bespro- de spreker ook gepleit voor ken geworden. Terloops het rationaliseren van het wees hij ook op de toegan- selektief ophalen van pa- kelijkheid van het stort te pier. Voorde. De CVP zou noch- Schepen voor Leefmilieu tans tegen het agendapunt Mevr. De Maght wees er in niet tegenstemmen, omdat haar antwoord op dat het de besproken binnen in de raadslid Bogaert (CVP) ge- diensten zelf, maar nog niet bruik om zijn vraag opnieuw met de vakbonden. Zij be- te formuleren welke hij in loofde dat dit binnenkort zou een vorige gemeenteraad, gebeuren. Het tweeploe- waarop Schepen De Maght genstelsel kan op dit ogen- afwezig was, reeds stelde blik echter moeilijk inge- aangaande de besprekin- het een vervanging betreft bedoeling is in de loop van voerd worden gezien het in- gen, die zouden gevoerd van oude vrachtwagens, de maand september een maar toch maakte hij voor- evaluatie te maken van het behoud omdat de huisvuil- huidig systeem van huisvuil- ophaling nog een reëel pro- ophaling. Ondertussen dienen volgens haar versle- tercommunaal stort te worden met de intercom voorde sluit om 17 uur. munale D.D.S. tot gebruik ten reinigingswagens ver nieuwd te worden. Het probleem van de opha- Hierdoor kan de tweede ploeg niet lang genoeg vuil nis ophalen. Zij vroeg de raadsleden dan ook nog enige reserve te formuleren tegenover het voorstel van ling in twee ploegen werd de heer Van de Sijpe. van de breekwerf in Den- dermonde. Schepen De Maght ant woordde hierop enigszins lakonisch dat zij alle moge lijkheden tot huisvuilverka- veling die in België bestaan, bestudeert. Tot slot van de diskussie stipte de heer Marcel Lorie (PVV) lid van de intercommunale Land van Aalst, nog aan dat de Bestendige Deputatie van Oost-Vlaanderen weldra de vergunning zal afleveren voor de exploitatie van het nieuw stort te Vlierzele. On dertussen voert de stad haar huisvuil naar Voorde maar later zal dit misschien naar Vlierzele afgevoerd worden. VEHE —s niet de eerste maal dat het probleem van ae ook voor de overige sociale tshulp in de Aalsterse gemeenteraad ter sprake dienstverlening, waarmee .Reeds in de vergadering van februari 1978 stelde de rechtshulp nauw moet sitielid Willy De Turck de oprichting van een ste- verbonden zijn. Vele pro- bureau voor rechtshulp voor verbonden met een blemen beperken zich niet Jm mogelijke dienstverlening of m.a.w. een «om- enkel tot juridische proble- dienst». men, maar ook inkomens- (sultaat van deze eerste interpellatie was de op- moeilijkheden, relatiepro- jng door het Schepenkollge van een kommissie blemen en dergelijke, lande uit een delegatie van de politieke partijen. Alhoewel het raadslid zich irtussen bleven echter konkrete resultaten uit, bewust was dat het een uit- jwel de Werkgroep Rechtshulp heel wat voorstel- gebreid en zelfs zwaar dos- een speciale kommissie opgericht, welke ondermeer besloot het dossier door te spelen naar het OCMW (Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn.. In de schoot van dit OCMW werd dan opnieuw een werkgroep opgericht, die dit verband formuleerde. jeze reden en om ter- van de rechtshulp, jrtijd een datum te Ter staving van zijn woor- |n waarop de verdere den had hij een cijfers in zijn |ring van de gemeen- bezit die enerzijds wijzen op j mag ver- de vrij hoge bedragen aan I worden, kwam Willy erelonen en procedurekos- jurck op de jongste ten en anderzijds op een bitting nogmaals terug laag aantal toegestane pro probleem. In zijn tus- deo's. Hiertegen werd trou- Imst merkte hij op dat wens reeds betoogd door veronderstelt leden van H.A.K. en van de stadssekretaris Willems sieï was, vroeg hij toch naar deel uitmaakteOm nog be de stand van zaken, dermeer omda er voorstel len waren om zelfs experi menteel, zo nodig met ge deelten te beginnen. In zijn antwoord wees de burge meester op de komplexiteit van het dossier. Zo herin nerde hij aan een aantal voorstellen van gemeente raadsleden in vroegere ge meenteraden. Er was ter- de wet te kennen, wetswinkel van Aalst in het zake het voorstel van Gra- Op de jongste gemeenteraad stelde kamerlid Jan Zeebergbrug, terwijl hij te- Caudron zich de vraag hoe het mogelijk was dat er vrij vens gewezen had op het vaak mensen in de Dender terecht kwamen. gebrek aan een degelijke zich specifiek met deze "w'e orue Dender wat van dichter bij gaat bekijken, verlichting langs een be- problematiek bezighield, en moet eigenlijk niet zo verwonderd zijn. De Dender ligt, langrijk deel van de Den waarvan ondermeer de °P een Paar uitzonderingen na, open en bloot van hen deroevers. die gewild of per ongeluk van het rechte pad afwijken. In zijn antwoord verklaarde Gladde wegen, overdreven snelheid, onoplettendheid Schepen De Neve dat het en depressies zijn er de oorzaak van dat gedurende de stadsbestuur het probleem laatste vijf jaar méér dan een dozijn mensen in het reeds zeer grondig bekeken denderwater het leven verloren. dat dit rechtsbegrip rechtsgebouw te Dender- oor iedereen geldt, en monde. niet steeds zijn recht De gemeenteraad van Aalst ipeisen. was dan ook akkoord dat de irechtszoekenden zijn rechtshulp vollediger moet ^is hem gefrustreerd gemaakt worden, en meer gstvallig bang op zoek armslag moet krijgen, jn weg te vinden in de Uit de besprekingen van de pf van wetten en pro- speciaal opgerichte kom- Jes. Niemand durft nog missie bleek dat dit voor- irleggen dat ze er een eerst geldt voor de speci- is aan organisatie fieke juridische hulp, maar cienne Van Nieuwenborgh (BSP) tot het oprichten van een opvangcentrum: dan kwam het voorstel van Willy De Turck zelf op de zitting van februari 1978 en mei 1978, en men had ook het vrouwenhuis waarover nogmaals Gr. Van Nieu wenborgh sprak. Als gevolg van deze, en nog andere voorstellen werd ter geinformeerd te zijn werden dan bezoeken ge bracht aan verschillende in stellingen o.a. te Brugge en te Gent. Volgens Burge- Een degelijke borstwering knjgen, aangezien er men- meester D'haeseleer houdt over 9ans de lengte van bei- senlevens mee gemoeid het OCMW zich volop bezig de oevers van de Dender waren, met het uitgebreid dossier zou het dodencijfer zeker Vooraleer de bevoegde Hij beloofde de interpellant kunnen drukken» zo zei de Schepen Jan De Neve ant- datdeze op zitting van 9 mei interpellant letterlijk. Hij her- woord kon geven kwam de uitslag zal krijgen van de innerde zich trouwens plan- raadslid Etienne Bogaert stand van zaken. nen gezien te hebben (CVP) nog tussen. Hij her- Op het probleem van de waarb'j vangrails zouden innerde eraan dat hij in no- rechtshulp zullen wij in één aan9ebracht worden. Dit vember 1977 reeds gein had. Reeds sinds 1977 was er overleg geweest met het Bestuur der Waterwegen en met het Ministerie van Openbare Werken zelf, maar toch was men tot geen konklusie gekomen. Vol gens hem heeft de stad dan maar haar eigen verant woordelijkheid genomen, zoals ze reeds deed bij het jw uitblijven van een openbare van de volgende edities nog zou 'n de Commissie van terpelleerd had over de ver- verlichting aan de Ael- uitgebreid terugkomen, dit Openbare Werken en Ruim- keersveiligheid aan de brechtlaan en Leopoldlaan, dankzij het feit dat de pprs- te''ïke Ordening besproken mensen van de heer De e!? 9°®d96k®urd geweest Turck een gans dossier z,'n" mochten ontvangen, waarin Jan Caudron vroeg dan ook waar de stad Aalst zelf tot de installatie overging, in afwachting dat de staat over de brug kwam. Hij beloofde dan ook dat het probleem in de eerstko mende weken of maanden een oplossing krijgt. De vangrails zullen immers aangebracht worden in ei gen stadsbeheer. Een moei lijkheid was er wel nog in het stadscentrum zelf, waar de Schepen van Openbare Werken zich verzet had te gen het plaatsen van de voorgestelde borstwerin gen, dit om estetische rede nen. Hiervoorwordt dan ook naar een andere oplossing uitgekeken. VEHE de voornaamste gegevens vermeld werden Een der gelijk informatie-initiatief is aan de Schepen van Open bare Werken hoever het stond met deze afscher- lovenswaardig en prijzens- min9swerken- Hij was van waardig VEHE oordeel dat deze een abso lute voorrang dienden te tioneel gaat de Nationale V.A.B.-autozoektocht der bekende gebouwen, kwam en verder naar Her- fc. feede zondag van mei van start. Dit jaar dus op kastelen en andere, worden zele waar een wandeling is y ag 13 mei. Met start in ons bloedeigen Aalst. overhandigd Er zal ge- I AB aanziet het als een typische, streekgebonden vraagd worden naar de behendigheidsspelen. Niet plaatsen waar deze merk- in het minst moet worden waardigheden te vinden gezorgd voor een waardige zijn Daarbij zullen alle prijzentafel waarvoor fir- deelnemers wel een toeris- ma's dienen te worden ge- tische brochure ontvangen kontakteerd. Om hulp te waarin alles te vinden is, al hebben bij vertrek, bij door- is het dan niet zo maar op tochten bij aankomst dienen het eerste gezicht, gemeentebesturen te wor- Antwoorden op gestelde den bezocht waarbij ook vragen zijn ofwel in de bro- bruine vloeit er Hij loopt goed binnen maar stijgt vlug naar het hoofd. :ht deze nationale cht ieder jaar inte- iter te maken en dus •langstelling te doen Doel van deze icht is vooral ener- len mooie streek bij de beter bekend te ma- anderzijds door ile deelname naar uit te tonen dat VAB (s belangrijker wordt, jen zware opgave, ot een volwaardig re lt te komen werden de lelijke vertegenwoor- ingeschakeld en sa- 'j^Jeroepen in «'tApostel- werkers: zijn alvast programma. 'J°n4an Talloen, Parklaan 600 Aalst - Bob Van n 6 ijpe, Bossestraat 2, m'n Erpe - Roger Quintijn, teKsystraat 19, 9310 Lede 1 ze i Coppens, Roose- 3nmn 24a, 9410 Mere - 1 'r,de Loose, Diepeweg n d( W50 Haaltert - Gerard ruchte Volkegemberg met «kinderkoppen» worden aan de kerk enkele vragen waarna gereden voorzien. Het gemeente huis uit 1770 kreeg een nieuw kleedje en werd voorzien van een beiaard. Ook een bezoek aan de vroegmiddeleeuwse burchtruïne is gepland. Dit wordt naar Oudenaarde geldt eveneens voor de met het enig-mooi stadhuis houten windmolen, ver- met «gotische schrijn», moedelijk uit 1424, met een Voorbij het kasteel en de wiekslag van 22 m. Geklas- beschermde kapel van seerd in 1962 werd hij vier O.L.V. ten Doorn gaat het oversteken van gevaarlijke chure te vinden ofwel ter jaar later volledig gerestau- nu naar Ooike met bezoek kruispunten of instellen van plaatse zonder te moeten reerd. Na Herzele komen aan het kasteel eigendom éénrichtingsverkeer kun- doen aan belleken-trek. we in Sint-Lievens - Hou- van de familie Casier- Wie zei er ook weer dat de stad Aalst op stiefmoeder lijke wijze behandeld wordt door de Brusselse adminis tratie. Het Staatsblad van vrijdag 27 april 1979 leert ons im mers dat bij Koninklijk Besluit d.d. 9 februari 1979 de beslissing goedgekeurd werd van 31 januari 1979 «waarbij de gemeenteraad van Aalst de formaties van het administratief technisch en werkliedenpersoneel, Te Volkegem met de be- va? personeel van de regies waterdienst en slacht- et v iauv as. Melkerijstraat 22 °®n ferzele - Renaat Pol- a< Kapellestraat 34 wor*Zottegem - Raf de St.-Lievens-Houtem - len Bodequin, Gentse- iebe Veg 193' 9700 Oude- nkomst heeft plaats te 5 D,J loutem bij de plaatse- iuis K nen komen kijken. Koördinatie van dit alles be rust bij de Bondsleiding, zowel dan het administratief kontroles op. Kontroles be- gedeelte alsmede de prijsuit- vinden zich enkel bij op voor- reiking met passend show- hand vastgestelde halte plaatsen. Wie echter de aangegeven weg volgt is verzekerd van een toeris tisch interessant parkoers. Is de te volgen weg wel uit- tem met de watermolen, gestippeld, hij is alleszins Het Martyrium, beter ge niet verplicht en er zijn geen kend als het «beenderhui- In het teken van Engeland! Voor het showprogramma waren reeds Lize Marke, Jef Eibers, Dream Express en zeken», is het oudste mo nument van de gemeente vermits het dateert uit de elfde eeuw. Andere merk waardigheden zijn er het St.-Lievenskruis. het praal graf van de H. Livinus, de galg, de schandpaal, en het schepenhuis. Naar Zotte- gem gaat het via het kasteel van Leeuwergem. Als een Het parkoers Gestart wordt te Aalst aan vorig jaar het orkest Molina da bloemenveiling «Flora», del Po uit Emilia Romagna Albrechtlaan. Het Land van te gast. Vorig jaar stond de Aalst heeft immers een de la Faille tussen de glooi- zoektocht voor het eerst in faam te verdedigen qua ingen die het begin vormen het teken van een toeris- bloemenkweek 50% van tisch land. Toen was het Ita- de in ons land verkochte w lië en meer bepaald een snijbloemen komen uit de ;n an, Koninghoflaan 6, streek aan de Adriatische driehoek Aalst - Asse - ePr,£ottegem-Willem van Zee. Dit jaar wordt uitgeke- Dendermonde. Werden remt, Molenkouter 11ken over het Kanaal en twintig, dertig jaren geleden staat de zoektocht in het te- de anjers nog overgevlogen ken van Engeland wat trou- uit Zuid-Frankrijk nu komen wens ook reeds aan de ver- deze bloemen in alle varië- siering van de zaal tijdens teiten. in alle kleuren en op de prijsuitreiking zal te mer- ieder tijdstip van het jaar uit ken zijn. Gedacht wordt ook de kassen van Moorsel, vertegenwoordiger aan de inrichting van een Wieze, Lebbeke en omge- oor* d'Huyvetter, Ware- Engelse pub zodat de ving. Kennismaken met de 14. deelnemers de gelegenheid aktiviteiten in de veilingshal Desclée de Maredsous en een prachtige omgeving. Een meute jachthonden zal er u met het nodige geblaf begroeten en verder is er een unieke verzameling oude koetsen. Eindpunt is dan Kruishou ten» met de nationale eier- veiling. In een grote feesttent wor den streekgebonden ge rechten geserveerd. Zo kan u voor 75 fr. een eierkoek huis, van de vetzorgings- en bijstandsdiensten en van de kabinetten vaststelt». Dit betekent dat het stads- woordiger (nu Minister) bestuur erin slaagde om Mark Galle die ervoor een dergelijk kompleks zorgde dat zijn partijgenoot dossier, als dat van het Minister Rik Boel vliegens- nieuw personeelskader, in vlug een dergelijk besluit amper 7 werkdagen goed- goedkeurde, gekeurd te krijgen. Volksu- Meteen werd echter voor nieschepen voor Personeel het huidig stadsbestuur de Antoon Blommaert heeft deur opengezet voor een blijkbaar een langere arm hele reeks nieuwe aanstel- danzijn kollegaDe Neve. Of lingen, benoemingen, be was het volksvertegen- vorderingen, enz. In ons nummer van 13.4.1979 ga ven wij reeds een uitge breide lijst van alle nieuw gekreërde funkties. In het administratief kader komt er zowat 200 personeel bij; bij het technisch personeel krijgt men zowat 20 nieuwe plaatsen, terwijl het werk liedenpersoneel stijgt van 66 personen tot 281 man. Per politieke fraktie mag er nu ook een kabinetssekre- taris zijn met de wedde van adjunkt - adviseur. In het geheel gaat dit nieuw Ko ninklijk Besluit de stadsfi nanciën zowat 70 miljoen per jaar armer maken. Maar op een miljoentje meer of minder komt het op het stadhuis nu ook weer niet aan. VEHE pareltje ligt dit kasteel van (3) met twee boterhammen krijgen of voor 100 fr. een van de Vlaamse Ardennen. In Zottegem wordt het do mein Breyvelde (Groten- berge) bezocht met zijn vij vers en hoogteverschillen. Van hier wordt de Zalm route gevolgd langs enig - mooie plaatsjes tot in Ro- borst met de kerk, de typi sche huisjes en de linde bomen. Bij mooi weder een onvergetelijke belevenis. Te Wijlegem vinden we de kerk, meer een kapel, tus sen twee hoeven. Echt lan- wtoep'ri- wordt geboden vertrouwd te zal voorvelen alvast een be- delijk. En via de Malder- 50 i ereiaing raken met typjsche Britse levenis zijn. De tocht leidt gemmolen bereiken we het one ilijke organisatie vergt dranken en. kaas. Hoog- dan naar de Aalsterse gehucht Kortsele met een oee ard een maanden- tepunt van de show wordt Hopmarkt van waaruit het protestantse kerk De pro- VIJ intensieve voorberei- wel het optreden van een Belfort wordt bezocht. Het testantse gemeenschap al- ,e®5 Engelse politiekoor, we- gotisch gebouw dateert uit daar is sinds de 16e eeuw ac volgen weg, liefst een reldvermaard, dat speciaal de 15® eeuw en heeft een een eenheid gebleven en 9eitoeristische, moet naar ons land wordt over- beiaard met 52 klokken vormt als het ware een ei- innim gezocht en be- gevlogen op zaterdag 19 Een stuk geschiedenis van land tussen de omringende saven. Rekening hou- mei. het «Land van Aalst» dat katolieke gemeenschap- /aaijrne! parkeergelegen- Ook de hoofdprijs is Brits: eenmaal 150 gemeenten pen In het centrum van Sint Maria - Horebeke wordt u aa i en mogelijkheid tot een personenwagen Austin omvatte, wordt in het stad- e Santwoorden van vra- Allegro Deze hoofdprijs huis, het vroegere «land- )f het bezoeken van wordt gewoon verloot tus- l/Etyaardigheden moeten sen de aanwezige deelne- laatsen worden inge- mers. Verder is er een Langsheen de weg troostprijs voor iedereen, alles wat beziens- eieren en een .aeds ge lig is toeristisch, histo- slachte en gepluimde kip. of eventueel folkloris- 'orden onder de loepe Opdrachten nen Aan de deelnemers zullen 'gd moet worden naar foto's van bekende en min- huis», verhaald Misschien komt ook wel het gebouw waarin nu het museum is ondergebracht ter sprake. verwacht in de zuivelfabriek «De Maagd» waar eigen gemaakte «Goudse kaas» kan worden geproefd, en, naar men ons zegde, aan Na Aalst rijden we door een schappelijke prijs ook aan- reeks landelijke gemeen- geschaft Te Mater in de ten zoals Haaltert, het dorp prachtige afspanning «de waar wijmen groeien, Mere, Witte Hoeve» kan u punten dat vooral met Lucien Van verzamelen met behendig- Impe in de belangstelling heidsspelen. Oudenaardse halve kip met eveneens twee boterhammen. Prijsuitreiking Deze heeft plaats op zater dag 19 mei. Elk deelnemer wordt er tenminste op een troostprijs bedacht en natuur lijk zijn er een hele gamma grote prijzen van milde schenkers. De hoofdprijs, de Austin Allegro, wordt on der de aanwezige deelne mers, ongeacht hun plaats in de rangschikking verloot. In 1978 was de winnaar niet aanwezig wat een slechte indruk naliet Het was alsof men op een geest een «meesterstuk» binnen brengt dat op het ogenblik dat men het aansnijdt, in eenzakt. Enkel de BTW dient te worden betaald. U kan inschrijven door stor ting van 400 fr. op de VAB- rekening 000-0324558-93 met vermelding «nationale autozoektocht 1979» met vermelding van uw naam en de nummerplaat van uw voertuig. Zoals vorig jaar kunnen alleen VAB-leden deelnemen en wordt het aantal deelnemers beperkt tot 1 per wagen LH Er was eens een vrouw die op een hele dag niets anders te doen had dan op te staan en weer naar bed te gaan. Ze had een pracht van een huis, een droom van een tuin, de man viel best mee, de kinde ren groeiden met flinke scheuten en de werkvrouw nam nooit iets weg. Behalve het stof natuurlijk. Op een morgen staat de vrouw dus op, en wat ziet ze? Midden in de tuin, midden in het gras staan drie rozen. Zomaar. Van de een op de andere dag. Nooit waren er rozen geplant, nooit had den er rozen gegroeid, nooit had ze er rozen gezien. Ze loopt heel verwonderd de tuindeuren door en kijkt verschrikke lijk ongelovig. Het waren drie wonderlijke bloemen: de eerste prachtig van vorm, de tweede machtig van kleur, de derde schattig van geur. Ze gaat er waarachtig bij zitten: op de knieén, iets wat ze al in jaren niet meer gedaan had. Ze denkt 'wat gebeurt hier toch, hoe komt dat nu, en zo ongelooflijk mooi.Elk apart zijn ze al knap om aan te zien, maar tezamen lijkt het wel een godsgeschenk!. «Ik bel mijn man», zegt ze dat moet hij onmiddellijk weten!» «Wat?», roept hij als ik het goed versta, bel je mij op mdat er een bloem in de tuin staat. Denk je dat ik niets anders te doen heb dan naar je onnozele verhaaltjes te luisteren, wees blij datje ze hebt, dan staat er eindelijk iets in dat mooi is en geen stukken van mensen kost.» 'Weetje wat' denkt ze, 'ze staan natuur lijk beeldig in de tuin, maar ik snij ze af en stop ze in een vaas. Ik kan er moeilijk voortdurend naar toe lopen om te gaan kijken, maar als ik ze hier bij mij zet, dan heb ik er altijd geniet van. Trouwens deze namiddag komen de dames van de koffiekrans, en ik steek er hun lekker de ogen mee uit. Tegen de zwarte meube len en de witte gordijnen wordt hei als een tienerdroom. Een uurtje later dus, voor de eerste me vrouw op de voordeurbel duwt, knipt ze de drie rozen kort, laat een klontje suiker in het water vallen en ziet 'hé, wat raar, als er maar één is, lijkt het nergens op, met twee is het nog altijd niets, maar met zijn drieën lijkt het wel een plaatje van de drievuldigheid. Wanneer ze het laatste cadeaubonbon- papiertje met veel bedankingen weg gooit kijkt ze even naar de vaas... en er liggen allemaal blaadjes onder. Een kopje is helemaal scheef gezakt en het heeft een melk-rode kleur gekregen De andere hebben heel droevig alfyjn rim pels samengetrokken. "Zeg, die rbzen uit de tuin hé, /e weet wel, die heb ik afgeknipt en ze waren direkt verwelkt», zei de vrouw 's avonds. "Daar dienen ze toch voor» zei de nan. en hij blies Havana de tucht in Moraal Een onverwacht geschenk is een vorm van volmaaktheid De beste manier om daar een eind aan te maken, is het nog volmaakter willen. Fr. Caudron

De Voorpost | 1979 | | pagina 7