Miniementornooi JEUGDTORNOOI FC KLEIN LAAR VRASENE Eendracht Opstal organiseert KSV TEMSE SCHOLIEREN KAMPIOEN MINIEMEN Knapen he Boys Sint-Niklaas ld tornooi. (Iv) haaltle met zijn kat/enen een verdienstelijke tweede plaats ,n het niniemen van FC Gerda Sint-Niklaas werden tweede. (Iv) aar amir Fr< ■ver ede Troll t it S3» it i Trofee beste speler miniemen 1. Van Clapdorp Luc (Gerda Si.-Niklaas) 8 p. 2. De Dacle Jurgen (Olympia Rupelmonde) 4 p. 3. Heirbaut Gino (Herleving Vrascne) 4 p. 4. Schelfaut Michel (White Boys) 3 p. Van Bogacrt Kurt (Gerda St.-Niklaas) 3 p. Van Acker Jan (Olympia Rupelmonde) 3 p. Hoskens Danny (Klein Laar Vrasene) 3 p. Uitslagen schiftingen Olympia Rupelmonde-White Boys St.-Niklaas 1-1 (pen. 4-5) Klein Laar Vrascne-St.-Niklase Sportkring 0-4 Red Star Haasdonk-Sporting St.-Gillis 0-3 Herleving Vrascnc-SK Beveren 1-3 Olympia Rupclmonde-Klein Laar Vrasene 2-1 Red Star Haasdonk-Herleving Vrasene 0-3 White Boys-St.-Niklase Sportkring 2-1 Sporting St.-Gillis-SK Beveren Uitslagen finales: T en 8° plaats Klein Laar Vrasene-Red Star Haasdonk 2-3 1' helft 1-0 Mare De Rijck 1-l Steven De fijn 2C helft 2-1 Franky De Vleeshouwer 2-2 Marc Van Leuvenhege 23-3 Filip Van Walle 5' en 6'' plaats Olympia Rupelmonde-Herleving Vrasene 3-1 I1' helft 0-1 Ronny Van der Linden (penalty) 1 -1 Gerry De Gendt (penalty) 2' helft 2-1 Dirk Vermeulen 3-1 Dirk Scheltens 3C en 4l" plaats St.-Niklase Sportkring-Sporting St.-Gillis 0-4 1° helft 0-1 Patrick Claessens 0-2 Danny Maes 2' helft 0-3 Raf Vlyminck 0-4 Danny Macs 1° en 2' plaats White Boys St.-Niklaas-SK Beveren 0-1 lc helft 0-1 Guy Staes Trofee beste speler Knapen 1. Elinck Danny (White Boys St.-Niklaas) 7 p. 2. Colleman Alain (Red Star Haasdonk) 6 p. 3. Camfijn Bert (Olympia Rupelmonde) 4 p. De Jonghe Patrick (Herleving Vrasene) 4 p. Claessens Patrick (Sporting St.-Gillis) 4 p. 6. Van Overloop Geert (SK Beveren) 3 p. (et) De miniemen van VW Ham me zijn kampioen. Ze kregen daarvoor zelfs bloemen en maken een ererondje alsof ze Europacup I hebben gewonnen, (md) 12 en 13 mei Tijdens de kermisweek gaat er te Opstal-Buggenhout een tor nooi door waaraan diverse mi- niemenploegen uit de streek deelnemen. Eendracht Opstal hoopt veie sportliefhebbers naar de Dreef te lokken op za terdag 12 en zondag 13 mei. In Reeks A zullerf we terug vinden: K.H.O. Merchtem, een kopploeg uit de reeks van de derde nationale afdeling. Eendracht Opstal zelf, de or ganiserende ploeg die haar ei gen toekomstige miniemen wil uittesten. Het is de eerste maal dat een miniemenploeg voor Opstal zal spelen. In septem ber zal ook voor de eerste maal een Opstalse miniemenploeg aan de kompetitie deelnemen. Laatste in Reeks A wordt Red Star Opdorp. Reeks B: Sparta Buggenhout en Sint-Paulus Opwijk, laatste in de opsomming maar niet de eerste de beste. Schiftingen Op zaterdag 12 mei worden de schiftingswedstrijden ge speeld. Vanaf 14.30 uur zullen de verschillende ploegen wed strijden spelen van 2x15 mi nuten. Elke deelnemende ploeg speelt twee schiftings wedstrijden 11 effektieven en drie wisselspelers, die alledrie mogen vervangen worden, kunnen opgesteld worden. De schiftingen lopen verder op zondag 13 mei in de voormid dag vanaf 9.30 u. Eindronde Het tornooi krijgt zijn eindfaze op zondagnamiddag. Dan worden immers de troostings en finalematchen gespeeld. Vanaf 14.30 u. komen de ploegen tussen de lijnen. Te 16.00 u. is er een receptie voorzien voor de bestuursle den en rond half vijf verwacht men de finale. Schepen van de Sport, Stallaert, werd uitgeno digd om te 17.30 u. de trofee te komen overhandigen. Naast de beker voor het win nende elftal zullen er ook tro- fees worden uitgereikt aan de ploeg met de beste fair-play, aan de beste doel verdediger en aan de beste speler op het veld. Elke deelnemende ploeg ont vangt een trofee. De Voorpost - 11.5.1979 - 25 Uitslagen schiftingen Gerda St.-Niklaas-Klein Laar Vrasene 0-0 (pen. 4-1) White Boys St.-Niklaas-Herleving Vrasene 0-0 (pen. 4-3) Olympia Rupelmonde-Sporting St.-Gillis 1-1 (pen. 5-3) SK Beveren-St.-Niklase Sportkring 1-1 (pen. 4-3) Klein Laar Vrasene-Herleving Vrasene 0-2 Sporting St-Gillis-St,-Niklase Sportkring 5-0 Gerda St.-Niklaas-White Boys St.-Niklaas 0-0 (pen. 4-2) Olympia Rupelmonde-SK Beveren 3-2 de kadettenploeg van SK Beveren die met een eerste plaats i. goed navolgt.' (Iv) het jeugdtornooi de grote Uitslagen finales: T en 8C plaats: Klein Laar Vrasene-St.-Niklase Sportkring lc helft 0-1 Osmane Amari 2" helft 1-1 Danny Hoskens 1-2 Wint Vijlders (op penalty) 5e en 6l' plaats Herleving Vrasene-Sporting St.-Gillis lc helft 0-5 Osman Kaplan (3) Bart De Muynck (2) 2l helft 0-6 William De Baer 0-7 Francois Hooft 0-8 Piet Lippens 0-9 Filip Nijs 1-9 Chris Van der Weken 3l' en 4*' plaats White Boys St.-Niklaas-SK Beveren 1° helft 0-1 Chris De Pauw 0-2 Bert Jegers 2l helft 0-3 Glen Covens 0-4 Chris De Pauw 0-5 Johan Van Dossclaer Pen 2' plaats Gerda St.-Niklaas-Oiympia Rupelmonde I' helft 0-1 Georges Vermeulen 0-2 Jurgen De Daele 0-3 Mohamed Ottman 2' helft 0-4 Mario Van Haevermaet 0-5 Jurgen De Daele 1-5 Dirk Van Steenlandt 1-6 Jurgen De Daele 1-7 Mario Van Haevermaet De Beverse miniemenploeg die derde werd. (Iv) ÜE8 FC Klein Laar K ,S. V. Tentse mag glunderend de toekomst inzien als men mag geloven dat jong geleerd oud gedaan is. Immers het scholieren team van de blauwwitten kaapte in haar reeks de titel weg op overtuigende manier. In de daarop volgende bekerkompetitie onderstreepte het jeugdig talent dat de zege niet toevallig ver overd werd. De ploeg werd ook vaandeldrager van de Oost- vlaamse finale door een 6-1 winst en komt nu oog in oog te staan met de Westvlaanise finalewinnaar. De jonge voetbaïgooche- laars, die getraind worden door William Janssens, die in S.K Sint-Niklaas furore maakte maar door een kwetsuur werd ge remd als aktief speler, weten hun supporters te bekoren. Met knap samenspel en een flinke inzet wisten zij menig strever met een monsterscore huiswaarts te sturen. Zondag 13 mei om 13.30 u. heeft een verdiende huldiging plaats. Voor de supporters, die nog niet in de gelegenheid waren om het scholierenteam in actie te zien, zal de ploeg de wedstrijd van het eerste elftal tegen Heirnis inluiden. TEGEN S.K. SINT-NIKLAAS De wedstrijd tussen de scholierenploegen van S.V. Temse - S.K Sint-Niklaas begint om 13.30 uur (zondag 13 mei). Het loont beslist de moeite om K.S.V.'s toekomst aan het werk te zien, dus even vlugger naar de Schoolstraat wandelen dan ge woonlijk. Verlichting Het bestuur van Eendracht Op stal hoopt stellig veel volk op dit tornooi te krijgen. Een kermisweek is geen slechte week om volk naar het plein te lokken. De aanwezigen zullen kunnen zien dat achter de loka len en kantine, een oefenplein in opmaak is. Het bestuur van de ploeg dat eerst de lokalen en installaties zelf heeft gezet, is nu van plan volgend seizoen dit B-plein in gebruik te ne men. Meer nog. er werd een tombola georganiseerd om geld bij mekaar te krijgen voor de lichtinstallatie op het A-plein. (L.V.D.) niemenploeg van White Boys Sint-Niklaas legde beslag op de vierde plaats in hel jeugdtor "'"i FC Klein Laar Vrasene. (Iv) De kadetten van Sint-Gillis-Waas werden derde. (Iv) De Kadetien van Sportkring Sint-Niklaas werden vierde in het jeugdtornooi van FC Klein Laar Vrasene. (Iv)

De Voorpost | 1979 | | pagina 25