André Van Damme: eerste prijzen op de snelheidsvluchten De hoofdrolspelers op de Quiévrainvluchten i Het duivenhok van de week Frans Buslot, Karei Van den Abbeele, Adolf Heirweg, Baziel Burm en Van de Vreken - De Donder: De Voorpost - 25.5.1979 - 33 ers en zn., Debbaut en znL. Van Hoorebeeck i en Petrus Tilley kregen een plaats in de eerste tien. Naast Francois Kin dermans stond er ook achter de naam van Meyers en zn. en Frans Bourgeois een bonserie. In het samenspel Bug- genhout-OpwiJk won Au gust De Blander de vlucht voor Pierre Al- brecht, opnieuw in de top met de 2 en 5 prijs. Frans Segers, A. Van Buggenhout, Petrus Brusselmans, Jozef De Schouwer en Paul Van Gucht stond goed ver meld op de uitslag. Met de 7 en 9 prijs kwam Louis Vereecken er goed uit, maar het verbeterde nog met de eerste bon serie. De tweede bon was voor Jozef De Schouwer. Bij de jaarlin gen won Jan Bessems voor Jozef De Schouwer, ook in die reeks kwam Louis Vereecken goed aan zijn trekken met de 3 en 4 prijs en het eerste geld. Kamiel Van Herre- weghe, Louis Vermeiren, Maurits Van Inghelghem Pierre Van der Schriek, Jozef Platteau waren ook bij de liefhebbers met de beste resultaten. Een hok dat zijn jaarduiven het best naar huis kreeg was dit van Andre Pan- nekoek, die aan de 10e prijs begon en dan zeer vlug zijn volgende duiven thuiskreeg met een 6 op 6 als resultaat. Te Zele-Heikant ging de overwinning naar Cesar Hoogewijs voor Blan- cquaert en zn., Albert De Wandel, Benoit Maes, Gustaaf De Wilde, Van den Driessche-Van de Wiele, Baziel Schiette- cat. Bij de jaarlingen klokte Vercauteren-Moe- renhout de eerste duif en Cesar Hoogewijs met de 2 en 5 won de eerste serie tot 50. Vroege' duiven voor G. en A. De Maesschalck, Pierre Ver- geylen, Willy Chris- tiaens, Leonard Mari- man, Maurits De Maes schalck. In het Verbond Dender- monde-Grembergen- Hamme-Appels-Oude- gem was het nog maar eens Andre Van Damme die voor een goed resul taat zorgde met de 1, 9, 22, 30 en 75. Gabriel Van Limbergen en Vinck en zn. wonnen de andere ereplaatsen. Maar het overwicht bij de oude kwam van Mevr. Alois Becqué die 16 prijzen won van 20 ingekorfde duiven met de 4, 28, 33, 36, 48, 49, 55, 61, 66, 67, 68, 69, 70, 75, 81, 96 en uiteraard een hele reeks vroege series. Vroege prijzen voor Karei Ost, David Arbijn, Lutz-Fie- rens met 7 en 13, Andre Van Uytfanghe met de 8 en 23 en Andre Van Acker. Marcel Van Dries- sche komt er stilaan door met 5 prijzen van 7 duiven. Bij de jaarlingen de hoofdprijs voor Cor- neel Van Houtte en dan is het hok van Roger en Geert Philips aan het komen met de 2, 8, 18, 29, 64, 74, 76. Vroege duiven voor Lutz-Fierens Raymond Verhelst, Cy- riel De Maere, Alfons Spanoghe, Charel Gee- rinck, Robert Van Cau- teren en Andre Van Uyt fanghe met de 10, 14 en 17 prijs. Mevr. Alois Becqué kwam ook in die kategorie goed aan haar trekken met de 9 prijzen van 11 duiven en Edward De Wolf won 5 van de 6. Te Berlare-Wanzele won Edmond De Pauw de vlucht bij de oude duiven voor Frans Buyst, Mo dest Van Hauwe, Frans en zn. Veldeman, De Winter-Gonzales en Re ne Van den Hof won aan de 6e prijs de zetnum- mer. Aan de 10e prijs was Petrus Sey mort Ier goed voor de eerste se rie. Bij de jaarlingen ging de hoofdprijs naar Roger Merckx voor Georges Bogaert, M. Cattori, Theo Van Hauwermei ren en de beste serie was voor Maurits Daele. In het Verbond Zele-Lo- keren-Kalken won Mau rits Lebon de eerste prijs en hij zette zijn naam ook nog achter de 42 en 88e prijs. Rene Hanse- laere klokte de 2, 28, 30. Van Doorslaer-Chris- tiaens kwamen er met de 3 en 11 prijs goed uit, dit mag ook Omer Tollenae- re met de 4 en 7, Karei Verstraeten met de 5 en 16 zeggen. Pierre Ver- geylen won de 6 prijs, Isidoor De Decker de 7 en Remi Clerick de 9e. Een goede uitslag voor Emiel Oosterlinck met de 32, 33, 50, 65, 73, 77, 82, 99 en Theo Van Elsweghe kreeg ze vlug thuis met de 35, 47, 51 en 53 als resultaat. Bij de jaarlingen de zege voor Rene Van den Hoof met er bovenop de 10e prijs. Van Doorslaer-Chris- tiaens, waren tweede, maar Armand verspeelde de zege door niet tijdig op zijn hok te zijn. Phil. Staes kwam er goed uit met de 3, 24 en 77e. Dit was ook het geval voor Van Den Bossche en zn. met de 5, 29, 33 en Maurits Lebon met de 8, 25, 39, 43, 50, 73. Kopduiven voor Remi Clerick, H. De Wilde en P. Seymortier. BENO >e Grembergse bakker is een snelheidsspeler uit onderlijnde die keuze met loodzaak. Uit hoofde van zijn beroep is hij beperkt, de een eerste prijs op Noyon leperking is zeker niet van kracht op zijn prestaties, >t Quievrain en Noyon. Gepaste voeding ijn hok is nochtans gevormd uit origines die hun André Van Damme vindt het orsprong vinden bij sterke halvefondspelers. van groot belang de manier ndré heeft als duivenliefhebber genoeg ondervin- waarop men de duiven voe- ing om zich aan de omstandigheden aan te passen en dert. Hij houdt geen waas ijn hobby uit te oefenen op die vuchten waar hij de van geheimdoenerij over de igelijkheden toe krijgt. granen die hij gebruikt. Voor nkele seizoenen terug am hij de zaken ernstig op. ij nam hok en duiven van uiévrainspecialist Jef Pi ns over en hij zat meteen de run bij de prestatieka- ers. Maar André wou ook ijn eigen inbreng en hij ouwde zijn kolonie uit met fstammingen waarmee hij lot Noyon moest kunnen pelen. Ook hier geen half- ferk bij de Grembergenaar, laar onmiddellijk duiven op et hok van degenene die e bewijzen leerden van un kunnen, zowel op vlak an uitslagen als van het Dortplanten van hun kolo- Sylvain Verstraeten uit endermonde, Ward De l/olf uit Tielrode en Geor- es Roels uit Zele waren de rondvesten van Van amme's Noyon vliegers. )ie twee vlieghokken heeft )n_ fnré nu uitgebouwd tot (je tehte kampioenen en ook jer lit seizoen heeft hij reeds opportuun vonden hem hem is dit een courante te tulke grote superioriteit aan deze week uit te kiezen als handelsmengeling en gerst. b_ fe dag gelegd,, dat we het het hok van de week. En hij Maar en dan komt hetde granen moeten zeer zuiver zijn en inzonder de gerst kiest hij uit De vitamine rijk heid en de hoeveelheid spe len uiteraard de grootste rol. Daarnaast is Andre aan hangervan een thee. Geen week gaat er voorbij of zijn duiven worden fit en zuiver gehouden door het drinken André Van Damme bekijkt met een kritisch oog één van zijn kampioenen, (c) van een thee 's Morgens kan André maar een half uur aan de verzorging van zijn duiven besteden en in de namiddag laat hij zijn jonge duiven vliegen terwijl hij zijn broodronde doet en vanaf 6.30 uur komen de weduw naars opnieuw aan de beurt. Hij houdt ze kalm tot donderdag, maar dan be gint hij opnieuw te werken in het vooruitzicht van de weekend vluchten. Bepaald die dag heeft hij zijn rust dag, meer tijd en dan oser- veert hij zijn vliegers. Quievrainduiven krijgen hun duivin getoond, de No- yonvliegers daarentegen moeten het doen met de nestschotel. Ook dit brengt het tijdsgebrek van den bakker Zijn Noyonvliegers zitten 's zaterdags reeds «gepakt» van kwart na tien. Met de jong duiven komt André niet veel in kompetitie. Hij kan niet alle diertjes kompetitieklaar maken. Maar we menen dat hij eer der zijn pieper wil sparen. Geen zware inspanningen in hun levensjaar en zelfs als jaarling worden ze nog gespaard. Hij wil het voornamelijk waarmaken met volwassen duiven en dat slaagt hij in. Aan de toe komst blijft hij zeker denken. Hij heeft zijn jonge duiven hokken bevolkt met gere nommeerde afkomsten, of hoe kan men Roels, Adolf Willems uit Herdersem en de Brusselse Melker Fernand Verstreken anders noemen. André denkt hiermee reeds aan de aflossing van zijn vliegers voor de komende seizoe nen. Om een inzicht te geven van wat hij dit seizoen reeds binnenspeelde geven we enkele resultaten: 15.4: Grembergen: Quié- vrain: 178 oude: 8 d.13 40 48 15.4: St.-Gillis: Noyon: 66 oude: 10 d: 34 8 11 18 22.4: Grembergen: Quié- vrain: 138 oude: 6 d. 6 pr.: 3 5 6 8 30 36 22.4: Gremb. - Dend. - Hamme: Noyon: 293 o 3 d: 31 53 58 22.4: St. Gillis: Noyon: 73 oude: 6 d. 3 12 16 17 23; 29.4: Grembergen Quie vrain: 108 oude: 6 d.: 4 9 27 28 34 29.4: Gremb. - Dend. - Hamme: Noyon: 267 oude: 8 d.: 11 43 64 68 73 74 786 1.5: Grembergen: Quié- vrain: 43 oude: 4 d. 1 4 8 61 jl: 1.: 4 6.5: Gremb. - Dend. - Hamme: 287 oude: 9 d.: 8 15 19 74 13.5 Grembergen: Quie vrain: 113 oude: 5 d.6 9 10 26 13.5: Gremb - Dend - Hamme: Noyon: 326 oude: 10 d 6 11 25 30 62 74 78 108; 20.5: Gremb. - Dend - Hamme: Noyon: 313 oude: 9 d. 1 9 22 30 75 nand Roels won de 2° en 15®, Gilbert De Vijlder de 4® en 7®, Louis De Vijlder de 9® en 17®, Leopold Van Lem- bergen de 8" en 19" en in de eerste tien klokten Frans Vrijdag, Phil Staes en Gus taaf Baart. Bij de jaarlingen stond Pierre De Schrijver metde 1" en 8® op de uitslag en Petrus Van Kerckhove was er ook goed bij met de 2,9 en 14, Gustaaf Van Hespen kreeg ze kort op zijn hok met de 3, 6 en7® Gus taaf Baert zette de 4,5 en 143 achter zijn naam. Bij de jong duiven kwamen er enkele hokken sterk op de voorgrond met in eerste instantie de winnaar Leon Smekens met de 1,2, 6, 8, 10 en 17® prijs. Henri Leeman won de 3, 11, 16, 22, 23, 25, 30; Willy Van Avermaet behaalde de 4, 9, 12,13, 15, 19, 26,28,29 en broer André stond op de uit slag met de 5, 14, 20, 24, 27. Te Zele Huivelde een over winning bij de oude duiven voor Paul Michiels voor Remi Geerinck en L. Lau- waert met de 3® en 6®, Alois Temmerman met de 4, 7 en 15. Vroege prijzen voor G. Colman, Spaerkeer - De Rop, Gilbert Dheer en A, Verbeke. In de reeks jaar lingen nam Remi Geerinck, de maat van alle konkurren- ten. A. Verschelden klokte de2,4 en6, Daniel Baert de 3® en 5® prijs. Greog. Boc- klandt, Paul Michiels, Water Haentjes en Adolf Heiweg met de 10" en 27" kwam er ook goed uit. Bij de duivin- nen deed Remi Geerinck het nog eens over en wn voor G. Colman. Jerome Van Hoey constateerde de 3e en 9° prijs, Hofman- Drieghe de 7" - 8® en andere Dendermonde in de lijkstraat kwam Karei •hristiaens er met de oude luiven het best uit met de 7® en 18® prijs Vroege luiven verder voor L loortgat, Armand Roch- js, Frans Van Stichel, Van aere - Vereecken, Victor losez, Hubert De Mey, Al- red De Ridder, en Wwe 'erleyen. Bij de jaarlingen azen we bovenaan de uit lag de namen van Van aere-Vereecken, Karei joeman, metde2®en4", L. laert met de 5" en 10® en sifons De Ridder, gebr. Van Veyenberghe, Karei Chris- aens, Gerard Dhont, G. fan Den Broeck. i Lebbeke Dorp klokte 'rans Buslot de 1® en 4° rijs bij de oude en vroege rijzen voor Isidoor Colson, rniel Meirte, Jozef Teek. lij de jaarlingen werd het leste deel van de uitslag evormd door Leon Van lucht, Jan Cornelis, Jozef )e Boodt. Jozef Teek en Ceppens. Bij de lonqe dui- 'en kwamen Van Israël - ipruyt, Johan Goedgezel- chap met de 2® en 4®, Jean [larie Van Peteghem en •rans De Wolf reeds aan lun trekken 'e Moerzeke deed bij de lude duiven de tandem Van Ie Vreken - De Donder de leste zaak met de 1® en 2" irijs. Verder vroege duiven oor Jozef Willaert, Aman- lus Claessens, Omer Van liet. Bij de jaarlingen een litblinkersrpl voor Heirweg - 'an Geyte. Van de Vreken - Ie Donder, Petrus Au- iroeck, Gilbert Claessens, Norbert Thierens, In de reeks jonge duiven toonden Octaaf Claessens, Raymond Verhelst Andre Peelman, Martin Peelman André Van Hout zich reeds paraat voor de grote slag. In de Reisduif te Hamme winst bij de oude duiven voor Roger De Graef voor Louis Mettepenningen, Jo zef Boel, Kamiel De Graeve en Jozef D'Hondt. Bij de jaarlingen goede resultaten, voor A Van der Heyden, Jozef Dhondt met de 2" en 5" prijs en Van Damme- Steels en Arthur Verschelden in de loop van de klassering. Te Berlare winst voor Arthur Boon en een Reus van een uitslag voor Kamiel an Ac ker met de 2® en 3" prijs. Marcel Clement en Eugeen De Vos waren mee vooraan te binden. Bij de jaarlingen won Leo Catoir de vlucht, maar Jules Christiaens met de 2® en 5" kreeg ook zijn deel met de eerste serie. Lucien Heimran en Etienne Smet maakten de topvijf rond. In het Samenspel Buggen hout - Lebbeke - St. Gillis de hoofdprijsvoorE.enL. Mer- tens voor Judook Verhulst, Oscar Goossens. Frans Pieters en Theo Collaert. De beste beurt maakte Ju- dook Verhulst die de eerste serie en de eerste bonserie won. Bij de jaarlingen mocht de tandem Caekelbergh - Christiaens zich als het hok in de kijker aanstellen met de 1 en 4® prijs en de eerste bonserie. Vroege prijzen voor Alfons De Proeft, J. en zn Debbout en Eric Hey- vaert en een dikke serie voor Van de Eynde - Collier Te Schellebelle de hoofd prijs voor Dhondt - Vermei ren voor Robert Crombeen, Omer en zn De Gendt met de 3° en 10®, Roger dde Langhe, Albert De Martele- ire, Marcel Smekens, Jules Uyttendaele, Madeleine Pis- cador en Maurits Uytten daele. Bij de jaarlingen ging de palm naar Omer en zn Van Gendt voor Ronan Stroobant, Doorns - Ver meiren, Raf Van de Velde, Maurits Van Leuven, Mau rits Uyttendaele, Gerard Blondeel met de 7" en 9® prijs, Petrus Verhaegen en Edgard Cattoir Bij de jonge duiven zette Bertrand De Lauwe de vlam in de pan met de 1,4,6,7,8 Petrus Verhaegen werd tweede en Armand Vertiest met de 3,5,9 en 10 kreeg zijn pie pers ook goed naar huis. Te Wichelen zat er bij de oude duiven winst in voor Maurits Van Acker, Voor Ar thur Beeckman, R. Van Malderen, Karei Smekens en August Marissen. In de reeks jaarlingen vormden Leo Melckebeek, Frans Van Cauteren, Richard Merckx, Frans Dhaese, en Albert Van Hecke het kransje met de vroege prijzen Te Moerzeke Kastel stond Henri Van den Broeck bo venaan het resultatenbord met de oude duiven voor Pierre Van den Bulcke, Al- bert Van Hoey, Adolf Van Geute. Maurits Van Hoey en Lucien Wauters. Bij de jaarlingen won Paul Quinte- lier de vlucht voor Adolf Van Geyte, Oscar De Winer Alois Peelman, Albert Van Hoey en Maurice Dhondt. In verbroedering te Leb beke mocht Jozef Vermei ren juichen met de hoofd prijs voor Marcel Broot- haerts, Louis Van Bosbeke, Jules en zn Callaert, D. Eeckhoudt met de 5® en 7®, Roger Meskens, Jozef Uy- tersprot, Alfons Vermeiren en Pierre Bijl. Bij de jaarlin gen de palm voor Jozef Uyt- tersprot er. de tweede en negende voor Adolf Legrouw en de 3" en 5® voor Desire Eeckhoudt, die aan de 15® prijs de eerste serie won en Karei De Vos, Van de Velde Van Malderen, Henri De Ridder, Kamiel Wouters, Ju les en zoon Callaert kregen ook vroege duiven op het hok. Clement Van Biesen won de tweede bonserie bij de jaarlingen. Het seriegeld bij de oude duiven was voor Roger Meskens en Pierre Bijl. Bij de jonge duiven gin gen de vroege prijzen naar Arthur De Leeuw, met de 1® en 10® Jozef Filburgh, Alf Cooreman met de 3® en 6° Clement Van Biesel, Alfred Kips. Achiel ermeiren, Edw. Leunis en E. Wouters. Te Uitbergen Wanzele haalde Baziel Burm het bij de oude duiven voor Jules Christiaens, Hubert Vercau- terne met de 3" en 7°, Remi Govaert met de 4® en 10" en ook Albert De Vos, De De Gussum, Emiel Oosterlinck, Georges Daelman, Made leine Piscador klokten vroeg. Bij de jaarlingen no teerden we de 1® en 8® prijs voor GDaelman en verder goede resultaten voor Jo zef Van de Meersch. Bazile Burme, Albert De Vos, R. Govaert met de 5" en 6° Jaklien Van den Broeck, en L. Van Driessche. Bij de jonge duiven de kopduif voor Georges Van Steen- dom, maar de uitblinker noemde Maurits Lebon met de 2,4, 5, 7 en 10. Leopold De Meys was 3" en 8®, Geor ges Christiaens en Roger Van de Velde kregen ook hun deel. Te Schoonaarde was Albert en zn Van Extergem de uit blinker met J. Eeckhout als 2® en 5" en Maurits De Dijc- kerals4® en 9" Vroege dui ven ook voor Ivo Van HDE Helst, Frans Willems, Ro land Dhond, Jan Van Hau- wermeiren, A. Vereecken, en Jozef Van Hauwermei- ren. Bij de jaarlingen winst voor W. Raemdonck voor Omer Luyckx, Maurits Luyckx, Frans Willems, Maurits Van Steen, Maurits De Dijcker, R. Dhondt, Achiel Dhaese Bij de piepers won Maurits Van Swalm de vlucht, maar op de jonge kerels van Mau rits De Dijcker stond geen maat met de 2, 3, 5, 7, 8. 9 en 10. Frans<?ois Schelfaut en Omer Luyckx wonnen de 4® en 6® prijs. Te Serskamp de zege voor Frans De Palmenaere voor Theo De Vleesschouwer, roels, Baeyens, Charel van de Keer met 4® en 5" en verder Madeleine Piscador, Vermeulen - Uytenhove, Jozef Kindt, Willy De Tha- eye, L. Franpois. Bij de jaar lingen noteerden we vroege Adolf Heirweg lukt de dubbel op Quiévrain te Grembergen. (c) duiven voor Albert Blon deel, Maurits Van de Velde, Gilbert Van Imschoot. André Van Cauter, Daniel. De Paux, Leon Van Hecke en Maurits De Palemaere. Bijde jonge duiven klokte Jozef Kindt de 1,3 en 8 en Sanitas Wichelen de 2.4,6, 9 prijs. Michel Boone, Roger Elegeert en Van Keer waren ogk vooraan geklasserd. Te Overmere winst voor Al- bert Van Hecke bij de oude duiven voor Gaston De Waele, Baziei De Geest met de 3® en 4® en Kamiel Bor- gers. Bij de jaarlingen goede resultaten voor Raymond Temmerman, Jo zef Christiaens. Hugo Schepens, Alois Seymor tier, en Baziel Bonnaerens. Te Zele in Eerlijk duurt' Langst, maakte Theo Van tlsuweghe een goede beurt met de 1® en 3® prijs. Ferdi- uitblinkers noemden Da niel Baert, Alois Temmer man, Geerinck, Van Malde ren en L. Verschelden. In de Weerstandsduif te Dendermonde een zege voor Robert Meskens en knappe prestatie van Pieer Collier met de 2, 4 en 5 en van Hout en zn werden der de. Bij de jaarduiven klommen ze twee trapjes hoger en stonden op de hoogste plaats met een overwinning voor Robert Meskens, Petrus Verhavert, Julien Roomsen De Bondt. Te Appels had Alex Putte- man de snelste oude duif voor Rene Duym, Patrick Hillaert en Mevrouw Alois Beckaué was 4® en 5®. Bij de jaarlingen gingen de vroegste prijzen naar Victor De Paepe. Etienne Verwae- ren, Leon Michiels, Fran- qois De Smet en Willy Van Hauwe. Ook de jonge dui ven gingen te Appels in de dans en Marc Burms, Pa trick Hillaert, Romain De Grauwe met de 3" en 5" en Gustaaf Sterckx speelden zich in de kijker. Te Grembergen speelde Dolf Heirweg zich inde kijker met twee eerste plaatsen met een gedubbelde jaar duif was hij beste bij oude en jaarduiven. Bij de oude klokte Cesar Boon de 2® en 4® en Hubert De Mey, Pros per Goossens, Guido Die- rickx, Cesar De Saedeleer, Adolf Louis en A. Bogaert en R. Verbeke zaten in de beste groep. Bij de jaarlin gen gingen achter Dolf Heirweg de ereplaatsen naar Rudy Dooms, Albert De Brabander, Georges Marien, Theophiel Segers, Stefaan Segers, Luc Ra- vijts, K. De Waele, J. De Coster en Edward Van Meervenne. De vlucht voor jonge duiven werd gewon nen door Adolf De Maere. Jozef De Munck met de 2,7 en 8 kwam er goed. Dit was ook het geval voor Edward Van Meervenne met de 4, 6 en 9. Vroege duiven voor Frangois De Muncke en Clement Viette. In Buggenhout Den Belg kon Gustaaf Van Rans- beeck naast de eer van de eerste prijs ook nog de zet- nummer winnen. Germain Van den Bossche met de 2® prijs kreeg ook nog zijn deel Vroege duiven voor André Vereecken, Johannes Col lier, Jan Lauwers, Herman Certijn, Frans Heyvaert, Pe trus Cassimon en Amede De Vogelaer. Frans De Plecker met de 4® en 14® won de eerste bonserie. Bij de jaarlingen stond Leon van Mulders op de eerste rij voor Leon Segers, K. Rae- demaecker, Frans De Plec ker. Die de zetnummer won; Frans Dubois, Petrus Van Ransbeeck, Johannes Die- rickx, Frans Luypaert, Prosper Meltens.Met de 23 en 30® prijs won Maurits Vereecken de eerste serie. In Denderbelle kwam Karei van den Abbeele het sterk ste naar voor met de 1® en 2® prijs. Edward Boon, Pe- trus Van Hout, Louis Van den Abbeele, Alfons Van den Broeck met de 6® en 10®, Remiel Van der Poten, Lucien Dauwe en Jozef De Nul klokten vroege duiven. Bij de jaarlingen ging de hoofdprijs naar Paul Al- brecht voor Karei Van den Abbeele, Alfons Van den Broeck, Cesar Vernim- men met de 4® en 8®, Cle1 ment De Smet, Petrus Van Hout, Ivo De Backer, Frans Arijs, En Prosper Philips Bij de jonge duiven speelde Frans Debbaut zich in de kijker met de 1, 2, 4. 6. 9® prijs. Frans Wouters won de 3 en 8, Willy Van den Broeck en 5° en 10" en Ce- sar Vemimmen de 7®, Te Zele-Heikant won Louis Dhondt voor Jules Christi aens, Schiettecatte - Van Laere. Leo De Schrijder, Frans Vrijdagh. Baziel Pop- pe, G en A de Maesschalck. Aan de 16® prijs wonnen Blancquaert en zn de eerste prijs. Bij de jaarlingen gingen de vroegste prijzen naar Leo nard Mariman, Frans Baeck, die met de 2® en 6® de eer ste serie won. Verder Blancquaert en zn; Adolf Baetens, Leopold De Dec ker, Gustaaf De Wilde, Odi- lon Goossens, Tony Poppe. Bij de duivinnen mocht Leo De Schrijver juichen met de zege voor Pierre Vergeylen, Andre De Beule, Edmond Van Uytfanghe. Leon Troch, Leopold De Decker met de 7® en 13® won de eerste serie. BENO

De Voorpost | 1979 | | pagina 33