Oostvlaamse Schuttersgids
itaande
ipschietingen
Liggende Wipschietingen
heo Auman met nationale
eizerstitel naar Laarne
Sector Stekene ploegenuitslagen
met individuele titels
Omer Van De Velde beste
50-plusser te Belsele
130 uur
gildetitels
schutters uit de sektor Stekene te
De schifting van het Kampioenschap voor 50 plus
sers geschoten in het kader van de criteriums inge
richt door de K.L.M. Eendracht Belsele liep over drie
beurten. Omer Van De Velde (Jonge Sans Peurs
Sint-Niklaas) had geen tegenstanders met twee pun
ten. De af kampers met 1 punt voor de twee ere
plaatsen op het podium: Alfons Vermeulen Ware
Vrienden Belsele, Petrus Van Roeyen id., Cyriel Van
Damme, Alois Rossaert en Eugeen Van Cleemput
De Eendracht, Remi Haeck Willem-Teil Sinaai, Art
Van de Velde en August De Waele, Valk Jong en
Moedig, Frans Smet de Zwaan, Armand De Tender
Puyvelde Herleving.
Spanning met treffers in de twee eerste beurten van
de thuisschutters Van Damme en Rossaert. Ros
saert trof terug raak in de vierde herneming.
Steekvogel
De Voorpost - 1.6.1979 - 31
rijdag 1 juni
ruibeke Sint-Sebastiaan avondschieting 19.30 uur.
aterdag 2 juni
xel Zeeland Ons Vermaak kermis 14.30 uur
lestelbergen Sint-Sebastiaan Damvallei 15 uur
lingene Sint-Sebastiaan 14.30 uur
allo Sint-Sebastiaan 14.30 uur
loosterzande Willem-Teil 14.30 uur
n tetteren Sint-Sebastiaan 15 uur
affelare Puyenbrug 15 uur
ondag 3 juni
alst Park terrein Baardegem 15 uur
leurne Rivierenhof 14.30 uur
rtvelde Sint-Sebastiaan 15 uur
invt oewacht Sint-Sebastiaan jubileumschieting 14.30 uur
denaarne De Eendracht kermis 15 uur
irh( okeren Sint-Sebastiaan Bospark 145 uur
s V( uurs Sint-Pieter 14.30 uur
(Uje int-Pauwels Sint-Sebastiaan terrein Kemzeke 14.30 uur
emse Willem-Teil 15e Kam. Beide Vlaanderen op 4 wip-
en met 25.000 fr. prijzen 4x35 frpijlen rapen 9 tot 13 uur te
2 4.30 uur 4x4800 - 1600 gr.
'Q^Hwijndrecht Sint-Sebastiaan kermis 14.30 uur
g di
bullaandag 4 juni
g hHxel Zeeland Ons Vermaak 14.30 uur
(StuPendermonde Scheldezonen 4e Gr. Ros Beiaardpr. 10 tot
aa 3.30 uur 2x50 fr. - te 15 uur prachtige kunstbordensch.
t t< *125 kosten 15 uur
rorflversele Sint-Seb. bloksch. 9 tot 13 uur 2x50 fr. beschrijf
oboken Rubensvrienden Schaalschieting Verbond-
™5°eschrijf 14.30 uur
"P^aarna De Eendracht kermis 15 uur
is (ochristi Sint-Sebastiaan 15 uur
leeifint-Jansteen Sint-Janschutters14.30 uur
eb#lintam Sint-Sebastiaan 14.30 uur
wijndrecht Sint-Sebastiaan blokschieting (3 wip) beschrijf
4.30 uur
linsdag 5 juni
v. aarne De Eendracht kermis 15 uur
emse Willem-Teil jaarmarktschfeting 15 uur
jYoensdg 6 juni
everen Sint-Sebastiaan vriendenschieting 15 uur
int-Niklaas Sans Peur Ie Bondsch. 3' sector 14 uur
onderdag 7 juni
[rtvelde Sint-Sebastiaan 2x6000 pr panachen 15 uur
allo Sint-Sebastiaan vriendenschieting 15 uur
Vrijdag 1 juni
Beveren St.-Sebastiaan 2x3100 VI. v. opwip 1 19.30 uur
Buggenhout Bos 19 uur
Burcht Eldorado 500 gr. 19.30 uur
Burcht SDortina 19 uur
De Kfinge de Heide Van de Vijver 2 x 3100 19.30 uur
Eksaarde Oosteindeken 700 gr. 110 19.30 uur
Gijzegem RTot Gold Star Roeland 1500 gr. 19.30 uur
Hamme Vlaanderen Peperstraat 19.30uur
Kemzeke Stuyvenberg Vereecken 5000 V 1500 gr. 110 15
uur
Krubeke Volkshuis 6500 V 500 gr. 135 19 uur
Laarne Gildenhuis 500 gr. 140 19.15 uur
Laarne Gildenhuis 500 gr. 140 19.15 uur
Lebbeke Casino 19.30 uur
Lokeren Bergendries Plaetinck 500 gr. 19.30 uur
Lokeren Robin Hood Deolet 700 gr. 135 19.15 uur
Lokeren School Heilige Engelen 5200 V 1500 gr. 130 19.30
uur
Merendonk De Moedigen 2 x 3100 19.30 uur
Moerbeke Marktplaats 500 gr. 19.30 uur
Serskamp Rozenvrienden 1000 gr. 110 19.15 uur
St.-Amandsberg Drie Koningen 1000 gr. 110 19.15 uur
St.-Niklaas Hondenclub 19.30 uur
St.Pauwels Schuttershof Wed. Smollenaars 19.30 uur
Steendorp Scheldevrienden Van Vlierberghe 2 wippen
19.30 uur
Stekene Brug Bogaert 500 gr 19.30 uur
Uitbergen Donk Blauwe Duivels 19.30 uur
Wetteren Café Tivoli 1000 gr. 110 19.15 uur
Zele Durme Willem Teil 5000 V 1000 gr. 15 uur
Nieuwkerken Uilenspiegelfeesten medew. pl. maatsch.
2x3100 3e gr. 45
surpr. 80000 fr. 19.30 uur
Zaterdag 2 juni
Belsele Valk Herleving 12kgr. kaas- 1600fr-500gr. 15uur
Beveren Staatsschool 15 uur
Buggenhout Vrij en Blij 15 uur
De Klinge Herleving Franckaert 2 x 3100 15 uur
Dendermonde Cupido 500 gr. 105 15 uur
Dendermonde St.-Egidius 500 gr 15 uur
Eksaarde Sint-Lodewijkschool 5000 V 500 gr. 15 uur
Eksaarde Ons Vermaak Bautschoot 20 uur
Haasdonk Jonge Schutters Schippers 15 uur,
Heusden Tramstatie 10000 gr. 110 15.15 uur
Kalken Veteranen 15 uur
Kemzeke Stuyvenberg 2 x 3100 600 gr. 15 uur
Kemzeke Wilskracht Paal 1000 fr 15 uur
Kieldrecht Herleving Laureys 2x3100 15 uur
Koewacht Willem Teil Van Steene 15 uur
Kruibeke Rubenszonen Segers 15 uur
Kwatrecht Slagveld 500 gr 110 15 uur
Laarne* Verloren Hoek 1500 gr. 130 15.30 uur
Lochristi Zachtjes Los 5850 V 500 gr. 130 15.30 uur
Lokeren Bokslaar St.Elooi 500 gr. 15 uur
Lokeren Staakte Van Eetvelde 500 gr. 15 uur
Moerbeke Schutteshof Leo Samijn 500 V 500 gr. 110 15 uur
Oostakker Schuttershof 1000 gr 15 uur
Oostakker Willem Teil 300 gr 110 15.15 uur
Scheldewindeke 't Roosken 1000 gr 18 uur
Serskamp De Eendracht 110 15.30 uur
Sinaai Ware Vrienden Zwaanaarde 600 gr. 15 uur
St. Amandsberg Nieuwe Engel 1000 gr. 130 15.15 uur
St. Niklaas Heimolenvrienden Van Handenhoven 15 uur
Stekene Canada Hellestraat Goossens 15 uur
Stekene Heikant Wed. G. De Cock 15 uur
Stekene Krijgschutters Bosdorp Apers 15 uur
Temse Valkschutters Gulden Cop 15 uur
Uitbergen De Voetbal 700 gr. 15 uur
Vrasene Herleving Wed. Verbraecken 2 x 3100 15 uur
Waasmunster Ons Juweel 15 uur
Wetteren Bolleken 1000 gr. 110 15.30 uur
Wetteren Tirolerhof 1000 gr. 110 15.30 uur
Zele Durmen De Uilen 1000 gr. 110 15 uur
Zeveneken Bosduiven 50000 V 50000 gr. 15 ur
Zeveneken Nieuwpoort 5000 V 500 gr. 20 uur
Zwijndrecht Vriendenkring 15 uur
Zondag 3 juni
Bazel Hemelshof Nieuw Volkshuis Afkamp. Bazel Rupel-
monde tegen Kruibeke beschr. 15 uur
Belsele Ware Vrienden De Block 15 uur
Beveren Bijlvrienden De Schepper 15 uur
De Klinge, Grens De Moor 2 x 3100 15 uur
Dendermonde Appels Zand 500 gr. 15 uur
Destelbergen Sporthuis 5000 V 500 gr. 110 15.15 uur
Eksaarde De Weegbrug 5000 V 500 gr. 15 uur
Eksaarde Beschermfonds St.-Lodewijksschool 5000 V 500
gr 15 uur
Hamme St.-Anna Bastianen Quintelier 15 uur
Heusden Zaal Sportief 500 gr. 110 15.15 uur
Heusden 't Hoeveken 500 gr. 110 9.30 uur
Kalken Maandagschutters 500 gr. 15 uur
Kemzeke Paal Wilskracht 2300 V 1000 gr 15 uur
Kemzeke Wintervermaak Van Herck 15 uur
Kieldrecht Rust Roest Sleepbootje bij Strobandt 15 uur
Koewacht Thuis Weg G. Van Rumste 15 uur
Laame Eendracht 5000 V 500 gr 110 15.15 uur
Lede Volkshuis 500 gr 110 15 15 uur
Lochristi Albertlaan Vleessch 110 9.15 uur
Lochristi St.-Cecilia 5200 V 300 gr. 110 19.15 uur
Lokeren Daknam Brug 1000 gr. 15 uur
Lokeren Gentsestraat De Greef kermis 500 gr. 15 uur
Lokeren Rust Van Leopold Van Cotthem 500 gr. 15 uur
Meerdonk De Moedige 2 x 3100 15 uur
Melsele Verbroedering René Dansaert 15 uur
Moerbeke Center Nand Raman 15 uur
Overmere Rodeo 1000 gr. 110 15 uur
Scheldewindeke De Klok Vleessch. 500 gr. 110 9 uur
Schoonaarde Zaal Mecano 500 gr. 1f> uur
Sinaai Ware Vrienden Zwaanaarde 600 gr. 15 uur
St.Gillis Waas Hoogeinde 2 x 3100 15 uur
St.-Niklaas Jonge Sans Peurs kiekensch. 9.30 uur
St.Niklaas Jonge Bastianen Glazen Dakje 15 uur 500 gr.
St. Niklaas St. Martens Latem klub Heikapel 300 gr. 135 15
uur.
Stekene Kerkstraat G. De Cock 15 uur
Stekene St.-Helena Bosdorp De Vos 15 uur
Temse Verbroedering Nieuw Temse 15 uur
Uitbergen De Zwaan Geld en natura 700 gr. 9.30 uur
Uitbergen Kermisvogels 70000 V 110 15 uur
WaasmunsterUilenploeg St.-Cecilia 15 uur
Wetteren Café Tivoli vleessch. 1000 gr. 110 9.30 uur
Zeveneken De Blauen Duiver 500 gr. 15 uur
Zwijndrecht Vooruit 15 uur
Doelschieting: Kruibeke Gouden Roos Volkshuis 14.30
uur
Maandag 4 juni (2de Sinksen)
Bazel Waterbak Rapenberg 15 uur
Belsele Wre Vrienden De Blok 15 uur
Berlare Donk Eendracht 15.30 uur
Beveren De Leeuwen 15 uur
Eksaarde Doorslaar 15 uur
Gijzenzele Onder den Tren 70000 V 500 gr. 135 19 uur
Haasdonk Bondschieting 15 uur
Hamme Castel Paul Quintelier 15uur
Kalken Rijksbasisschool 15 uur
Kemzeke Paal Wilskracht 1000 gr. 15 uur
Kemzeke Stuyvenberg Vereecken 600 gr. 15 uur
Kieldrecht Herleving Laureys 2 x 3100 15 uur
Koewacht Thuis Weg G. Van Rumste 15 uur
Kruibeke Cambrinus 2 x 3500 10000 gr. 140 15 uur
Lochristi Albertlaan 50000 V 500 gr. 110 15.15 uur
Lokeren Daknam Brug 1000 gr. 15 uur
Lokeren Gentse straat De Greef 15 uur
Melsele Statie Zaal Astrid 15 uur
Moerbeke Heiken Karei Kaas 500 gr. 15 uur
Sinaai Ware Vrienden Zwaanaarde Kermis 600 gr. 15 uur
St. Gillis Onder Ons Lucien Ruys 2 x 3100 15 uur
St.-Niklaas Tereken 500 gr. 19.45 uur jonge bastianen 500
gr. 15 uur
Stekene Canada Hellestraat Goossens 15 uur
Stekene Vrijschutters Wed. G. De Doek 15 uur
Stekene Vrijschutters Bosdorp Apers 15 uur
Temse Valkschutters Gulden Cp 15 uur
Uitbergen kermisvogels bij A. De Martelare 1000 gr. 15 uur
Vrasene Herleving Wed. Verbraecken 15 uur
Waasmunster Ons juweel 15 uur
Zeveneken Blauwen Duiver Clauwaerts 500 gr. 15 uur
Zwijndrecht West 15 uur
Temse Veile Jonge Helden Bondsch. 2x4500 plus 10000
gr. en 6 tinnen gr. 15 uur
Dinsdag 5 juni
Belsele Valk Jong gn Moedig 500 gr. 55 j 15 uur
Beveren De Moedige Volkshuis 15 uur
Burcht Sporting 500 gr 19.30 uur
De Klinge Op De Heide Van de Vijver 15 uur
Kemzeke Paal Wilskracht 10000 gr. 15 uur
Koewacht Sportvrienden voor bej. 13.30 uur
Lokeren Gentse straat jaarmarktsch. 15.30 uur
Temse Ons Vermaak Bierhoeve 15.30 uur
Uitbergen Kermisvogels 700 gr. 19 uur
Wetteren Bolleken 1000 gr. 110 19 uur
Wieze Trekkers 19.15 uur
Woensdag 6 juni
Destelbergen De Reuzen 7800 V 500 gr. 150 19.15 uur
Eksaarde Smesken gep. en inv 3300 V 500 gr. 15 uur
Haasdonk Jonge Schutters gep. en inv. 1000 fr. 15 uur
Kalken Boombos 500 gr. 140 19 uur
Nieuwkerken Den Engel 2 x 3100 15 uur
Serskamp De Eendracht 50 fr gep. en inw. 15 uur
Zeveneken Pallieter 500 gr 15.15 uur
Donderdag 7 juni
Lebbeke Hazewind 19 uur
Lokeren Daknam brug 1000 gr. 140 19.15 uur
Wetteren Nootjes 1000 gr 110 19.15 uur
opvolging van Geert
/|t Nat. Keizer 1978 was
aard «De Vrije Schut-
Ingooigem inrichter
de 49e uitgave. De op-
st van 147 gildekonin-
beklemtoont de aan-
li in de Nat. Bond en ook
huidige drang naar
Jtterseer en trofeeën,
ig bevestiging,
s schifting met drie (ver-
llende) opeenvolgende
n haalden de schutters
een voltreffer de finale:
gen Robin Hood Putte,
ckelbergh Sitting Bull,
atteman Sint-Seb, Me-
dree. Gallet De Een-
tit, Zwijnaarde, Mortier
-Seb. Rollegem, De
zer Sint-eb. Lippelo,
leggen Sint-Seb.
tit, Karfelle Sint-Seb.
idelgem, Auman De
dracht Laarne en Belijn
Seb. Blankenberge.
geen drie Waaslanders
ir met Verheggen en
lan twee kampers uit de
ector. Het werd een kor-
nale met het beslissend
3t van Auman in de
sde ronde. Oud-keizer
Colman van Over-
krijgt met een jaar ver
een buurman uit Laar-
Theo rondom 40
reeds aan
toe.
Vercammen Kempense
Keizer
der keizers
Daar volgens Bondsregula-
tie de Nationale Keizerstitel
slechts eenmaal kan ge
wonnen worden om de vijf
jaar een «Keizer der Kei
zers» betwist. Van de 18
oud-keizers werd de finale,
met een treffer gehaald
door Vercammen Robin
Hood Putte en Carlos Ste-
yaertSint- Seb. Merendree.
Met Vercammen als eindo
verwinnaar juichte het hele
Kempens Verbond. Bij de in
stallatie van de nieuwe kei
zer was het Geert Avet die
zijn opvolger bevestigde.
Burgemeester Bekaert ere
voorzitter van De Vrije
Schutters
ere-afgevaardigde van de
Kon. Nat. Bond bedacht zijn
gasten Bondsvoorzitter
Cortmans en Algemeen-
sekretaris Coeckelberghs
met een gelegenheidsscho
tel.
De namiddagschieting werd
een feest met 301 deelne
mende schutters, met veel
dames en supporters.
Steekvogel
Boogschieten. Alfons Steense werd koning bij St.-Sebastiaan te Haasdonk-dorp. (Iv)
In het ploegenkampioen-
schap sector Stekene dat
wegens de splitsing bij de
vice-kampioenen 1978
Schuttershof Sint-Pauwels
wordt geschoten, is het
streefgetal 16 p. Goed voor
de finale, evenwel is er een
prijs voor de beste reeks
score.
Uitslagen: Sint-Pauwels
Schuttershof: 9-8 p, 13-15
p, 10-12 p, 6-11 p, 14-12 p,
9-12 p. Wintervermaak
Kemzeke 10-17 p, 8-7 p,
8-4, 8-9 p, 3-8 p, Straatjen
Stekene 8-11 p, 5-5 p, 7-9
p. Willem Teil Koewacht
12-9 p, 13-5 p, 6'4 p, Sint-
Pauwels Herleving 7-17 p,
Steken Brug 19-8 p, 6-5 p,
5-7 p.
Schuttershof Moerbeke
12-18 p. Stuyvenberg Kem
zeke 5-5 p, 12-5 p 5-10 p
9-9 p. Wilskracht Kerkstraat
Stekene 13-3 p, 10-11 p,
13-10 p, Drie Schouwen
Herleving Kemzeke 5-15 p.
Stekene Sportief 5-6 p,
10-9 p, 12-5 p, 11-16 p.
Weegbrug Eksaarde 10-17
p, 12-11. Marktplaats
Moerbeke 9-4 p, 10-13 p,
7-5 p Sint-Gillis Hoogeinde
10-14 p. 6-6 p. 10-16p. Ste
kene Vrijschutters 8-10 p.
7-8 p. Stekene Sint-Helena
14-17 p, 4-13 p. De Klinge-
Grens 16-14 p 5-12 p, 5-12
p. Sint-Gillis Onder Ons
10-7 p, 7-10 p, 15-8 13-13
p. De Klinge Herleving 9-5
p, 11 -4 p, 10-8 p. Wilskracht
Kerkstraat IV 11-8 p. Ons
Vermaak Eksaarde 14-20
p, 12-11 8-6 p. Vlasbloem
Sint-Pauwels 5-6, 7-8 p,
7-9 p, 20-17 p. Sportvrien
den Koewacht 7-17 p. Hof
Van Vlaanderen Eksaarde
13-11 p, 9-9 p. Eksaarde
Nieuwe Wandeling 8-12 p,
10-11 p. Wij tellen dus 11
finalisten, de leiding ge
deeld door Ons Vermaak
Eksaarde en Vlasbloem
Sint-Pauwels. Finalisten
met 3 hoge: Louis Ketels
Schuttershof Christiaan
Bogaert Brug, Walter De
Schrijver Schuttershof,
Andreas Saman Sint-
Helena, Hubert Piessens
Klinge Grens, Eddie Rossie
Ons Vermaak en Willy Van
Acker Hof Van Vlaanderen.
Gerangschikten Kleine
Vogels»; Robert Timmer
man Marktplaats en Rudy
Van Hove Vlasbloem 6p
vier kampers met 5 kleine.
Reeds een paar maanden
terug werd als 1e indivi
duele titel de «Sectorko
ning» geschoten. Wij gaven
toen relaas van de kamp
gewonnen door Thriphon
De Veirman van Palingshof
Eksaarde.
Stefaan Ferket vliegende
pijl Stekene kampioen
kadetten, schoot alleen
3p. Afkamping met 2 p: 2e
Ronny Colman Schut
tershof Sint-Pauwels, 3e
Luc Van Bastelaer, 4e Pa
trick Heirwegh, Danny
Van Hove mede-finalist
viste achter het net.
Rudy Lootens ons ver
maak Eksaarde kampioen
juniors, won afgetekend
met 4 p. Vice kampioen gil-
demaat Marino Rossie 3 p.,
3e Mare De Volder 2 p( n.
afk.) 4e Gino De Laat 2 p.
Sonja Hofman Winter
vermaak Kemzeke da
meskampioene met 4 p.
won afkamping van Marga-
reta De Vos Vrijschutters
Stekene 3e Adrienne Au-
denaert Vliegende Pijl Ste
kene, 4e Bemice De Mol
Ons Vermaak Eksaarde;
Steekvogel
Gilbert Brokken behaalde de koningstitel bij Sint-Sebastiaan
te Sint-Niklaas. (Iv)
Boogschieten. Arthur Vermeire werd koning bij St.-Joris Temse. (Iv)