s De Vuyst-Rasschaert uit Schellebelle Nationale winnaars uit Bourges Het duivenhok van de week De Vuyst - Rasschaert (Bourges), Albert Jolie (Dourdan), Gaston Delsaert (Orleans), Albert Van Den Hauwe (Dourdan), Frans Van Dorpe (Dourdan), Pierre Mommens (Bourges), Roger Drieghe (Poitiers): De sterke hokken op de lange afstandsvluchten ozefVan Heek -Theo De Brandt -Jozef Bosschaert - I lenoit Van Hespen - Jozef De Schouwer heersen de Noyonvluchten De Voorpost - 1.6.1979 - 33 Bourges-kampioen van De Vuyst-Rasschaert uit Schellebelle. (c) Sol et hok De Vuyst - Rasschaert uit Schellebelle praat pjchard eerder wrevelig. De •osgdert jaren meer dan zijn woord mee op de lange nieuwkomers - weduw- Itandsvluchten, maar de prestatie die hun twee- naars konden te moeilijk rEH|tse duiver zaterdag verwezenlijkte zal hun stam tot wennen aan hun nieuw ver- r buiten onze grenzen bekendmaken. Een «natio- blijf. Maar dat hij ook tot wat tal» winnen is de hoogste onderscheiding die een ancjers jn staat is dan zich ih/enliefhebber kan behalen. meester te tonen op het hok bewees hij zaterdag, door tweejaarse groot en AFSTAMMING zich als superieur aan te jrk gebouwde weduw- De «Bourges», want die stellen van meer dan far die Richard De Vuyst naam zal de nationale win- 10.000 duiven, iterdagmiddag om 12 uur naar nu wel meekrijgen, De tandem De Vuyst - Ras- i 12 seconden klokte op was bepaald niet de lieve- schaert, dit is een harmo- n hok aan het nummer 23 lingsduif van Richard. nisch samengaan van Ri- pro-"1 de Hoekstraat, vloo9 Niet omdat ze geen presta- chard en zijn echtgenote twee®5 meter per minuut of ties kon voorleggen of niet ook inzake het duivenspel, ina|jasde de 449,192 km aan de goede bloedstroming bevolkte zijn hokken niet met eks<?n t°Psnelheid van 108 km had, aar omdat de vlieger rassen allerhande. Het vedfr uur af. Een formidabele zich aanstelde als de over- vormde zijn eigen stam met (meestatie van een duif die heerser van het hok en de bloedstromingen van vrien- na)eraard met een gunstige ganse week vooral de den - duivenliefhebbers. oenind samen met8.385 oude jaarduiven-weduwnaars Wijlen Jules Baele uit orei#jyen- 911 duivinnen en lastigvalt. Hij was de mees- Landskouter bezorgde Ri- 2.4^81 jaarlingen uit Bourges ter over de woonbakken en chard het ras waar Daniel as vertrokken. die gang van zaken maakte Van Meulebroeck hoge top- JUr' ui,. tandem De Vuyst-Rasschaert uit Schellebelle met verzorger: de Bourges winnaars, (c) pen mee scheert en kampi oen De Vuyst vulde dit aan met de beste origine van Gaston en zoon Slots uit Lede, die daarnaast Ri chard bijstond met diverse nuttige raadgevingen, die hem hielpen om naar de top van de fond door te stoten. Uit de afstammingen Baele-Slots kwam de stam De Vuyst - Rasschaert uit de bus en dat dit een haast ideaal samengaan werd, bewijzen de resultaten van de laatste jaren. HARDE LIJN Richard De Vuyst houdt niet van slappelingen. Zijn dui ven krijgen als het ware een kommando opleiding. Dit betekent zeker niet dat hij ze zomaar aan hun lot over laat. Een goede verzorging hoort zeker bij zijn principe, maar hij houdt zijn duiven zo dicht mogelijk bij de natuur. De voorspelling van de pes simisten die voorhielden dat men op niet veel prijzen moest rekenen, is niet uit- Bekomen. De vliegers van 'e Vuyst - Rasschaert hebben veel baat gehad bij hun sneeuwkuur. De ganse winter dag en nacht kre gen ze open hok. Die han delswijze deed velen wel eens de wekbrauwen op trekken, maar tegen kop- peltijd kon men de gezond heid zo op hun zachte plui men zien. Ook het koppelen gebeurt niet vroeq te Schellebelle. Eind februari komen zowel de vliegers als de kwekers bijeen. Vroeger is tegen de natuur en dit zou tegen het principe van de liefhebber zijn. De weduwnaars wor den na 14 dagen alleen mei hun jongen gelaten en krijger voor het seizoen dan geer duivin meer te zien. Ook het leren van de duiver gebeurt met grote spron gen. Hier roept bakker De Vuyst het tijdsgebrek als re den voor in. Dit jaar gingen de jaarduiven van Voorde rechtstreeks naar Noyon en dan naar Etampes en in de Schelde- en Durmeverbond zaten ze reeds dik in de prij zen met de 11, 12, 17, 19, 35,48,49. Ook voor de oude was er weinig gelegenheid om zich in te vliegen omdat de baas achteruit was op zijn tijd schema. Van Noyon ging het naar Dourdan en dan een gedeelte naar Bourges en de anderen hadden Cha teau roux gevlogen en met succes, want in het Nieuw Fondverbond Schellebelle-Zele - Kalken stond de eerste prijs ook achter de naam De Vuyst - Rasschaert. Zijn duiven kennen het «struggle for live» al goed, zoals Richard het zelf noemt. Met die wijze van doen kweekt en vormt hij een kolonie sterke karak ters en dit is er zeker nodig om op de fond niet van de kaart te worden geveegd. De natuurlijke schifting vol trekt zich op zijn hok. Dege nen die blijven, verdienen zeker een plaats op de hok- Ken. zijn geheim om zijn duiven gezond te houden, een duivenarts is tabou voor Richard, is de natuur en dit verwezenlijkt hij door het geven van veel groenten en thee aan zijn duiven en na de thuiskomst worden ze in de watten of beter in het bad gelegd. Richard geeft ze een verplicht heet bad, waar zachte kruiden aan toege voegd zijn. Daarnaast krijgen zijn dui ven veel rust en worden ze zeker niet kapot gespeeld. Hij heeft drie vlieghokken bevolkt met 38 weduw naars, zodat hij gemakkelijk zijn programma derwijze kan opstellen, dat elkeen aan zijn trekken komt. Ook zijn jonge duiven, die hij al leen maar leert, en die ge spaard worden tot ze vol wassen zijn, krijgen het niet gemakkelijk. Veel open hok en maar één keer daags eten. Dit is volgens Richard voldoende, rekening hou dende met de trage spijs vertering van de duif. Een «salonduif» is niet op haar plaats' bij De Vuyst - Rasschaert: Ook de jonge ondervinden dit en de duivinnen blijven winter en zomer in de voliè re. Ook tijdens de voorbije harde winter kregen ze het daar zwaar te verduren maar ook dit is het dicht tegen de natuur leven, waar Richard zo graag mee dweept en waar hij zijn successen aan toeschrijft. Binnen een drietal weken gaat bakker De Vuyst op rust en dan hoopt hij zich volledig aan zijn duiven te kunnen wijden Daar leeft hij wel naar toe, met in zijn achterhoofd de bedenking dat hij zijn groot ste successen behaalde in de periode dat hij met verlof was. MOOI PALMARES Niet alleen dit jaar, dat voor de fondspelers eigenlijk nog moet beginnen, want Bour ges is nog de geprefereerde afstand niet, maar ook de vorige jaren, waren er suc cesvolle vluchten voor De Vuyst - Rasschaert. In 1973 en 1975 won hij met de zelfde duif, uit dezelfde bloedstroming van zijn «Bourges», de provinciale vlucht uit Pau. Vorig jaar won hij in de Belgische ver standhouding de eerste se rie uit Tulle en zaten er na tionaal kopduiven in, indien ze niet zoveel hadden gelet. Ook op Bourges is hij niet aan zijn proefstuk, want ook de provinciale Bourges van Frans Roelandt te Lede kreeg hem reeds als laure aat, en regionaal te Wette- ren won hij reeds een Barce lona prijsvlucht. De knappe prestatie uit Bourges zal uiteraard het hok De Vuyst - Rasschaert nog een groter aanzien be zorgen. En geeft men graag toe er was wat geluk mee- gemoeid. Zoals vele ande ren verwachtte hij de duiven niet zo vroeg en meende hij eerst nog enkele bood schappen te doen. Zijn echtgenote kon hem even wel van die idee afbrengen en terwijl hij alles aan het klaarzetten was, viel zijn duif op de plank. Om natio naal te winnen is het nood zakelijk dat men klokt voor in de streek het grootste deel van de duiven begin nen te vallen, anders kan men het nooit halen tegen de voorkant en de gunstiger gelegen streken van het land. Dit deed de prijsvlie- ger van De Vuyst - Ras schaert en hiermee zal hij het waardevolst exemplaar van het hok worden. Ri chard denkt er evenwél nog aan om de duif verder nog aan prijsvluchten te laten deenemen, alhoewel dit naar onze mening op di verse vlakken zijn risico's inhoudt. BENO Overmere haalde Leon De ndtsheer een goed resul- *Jt. Hij won de vlucht bij de e duiven met Julien ilandt als 2e en 3e en ook [rel De Gelder en Victor in der Sypt klokten vroege iven. Bij de jaarlingen ren het Dhondt en zn, lien Roelandt. Albert Van jjeke, G en A. Dc Maes- jialck en Jozef Hillaert die fclh deden opmerken. Zele-Heikant wonnen in Driessche-Van de Wiel- bij de oude duiven niet leen de eerste prijs maar |t de 1.4 en 6e prijs waren de uitblinkers van de ht. Cesar Hoogewijs. Be- Maes, Leo De Schrijder, ncquacrt en zoon en laaf De Wilde met de 9e 10e hadden vroege prij- Bij de jaarlingen waren Vercauteren-Mocren- die de plak zwaaiden de le en 6e prijs. Vroege ven voor Cesar Hooge- Bazicl Goossens, Benoit es en Kamiel Famaey. hot Verbond Schellebelle- tbergen ging de ovcrwin- bij de oude duiven naar hiel De Clippel voor ■rt Dc Both, Roels- yens, Julien De Winter, rges Christiaens met de n 6e won de eerste serie, y Eeman. Christiaens- terman en Sylvain Ras- aert klokten vroege dui- Bij de jaarlingen deed A. Wispelaere een goede zaak met de le en 2e prijs, Maurits Renneboog met de 5e en 9e kwam er goed uit maar Jozef Bosschaert was de grote man van de vlucht met de 6, 13, 15, 26. Vroege prijzen voor Rene Van Au- treve. Jan Van Vossel. Christiaens-Aelterman en Maurits De Rijcker. In het Verbond Appels-Den- dcrmonde-Grembergen- Hamme-Oudegem won Theo De Brandt de vlucht en klokte er ook nog de 14e prijs bij. Een hok dat bijzonder goed speelde was dit van Vincke en zn met de 2. 4 en 18 en dan ook de beste serie. Francois Kinders met de 7. 9 en 67 kwam ook goed aan zijn trekken. Jos Van Cleu- venbergen met twee duiven op dc 30 en 47e plaats won serie tot 100, dit deed ook Onier Van Hautte. Mevrouw Bccqué won dc mieze tot 1000 en vroege prijzen voor Frans De Peeter, Mevr. Bccqué. Marcel Windey, Rene De Keyser, Edward Dc Wolf. Bij dc jaarlingen stond Raymond Verhelst op het podium voor Mevrouw Becqué. Jozef De Donder, "Gabriel Van Limbergen. Frans De Smet. Alfons Spanoghc. Lutz-Fierens. Jo zef Inze. Frangois Van Hau we. die tot 1000 won verder Phil. Van Mullem. Louis Roels met dc 15.17. 18 en 22 kreeg zijn jaarduiven goed thuis en de eerste bonserie was de beste beloning. Fran cois Kinders met de 36e en 48c won de tweede bonserie. Te Berlare-Wanzele ging de le prijs naar Petrus Christiaens voor Petrus Sey- mortier. Frans Sichien, Her man Clinckspoor, Maurice Uyttendaele en dc eerste serie was voor Rene Van den Hof. Bij de jaarlingen goede resultaten voor Remi De Loose. Theo Van Hauwer- meiren. die de eerste serie won. Maurice uyttendaele en Van Malderen-De Vos. Te Buggenhout-Opwijk goe de resultaten voor Louis De Bondt. Maurits Van In- gelghem. Guillaume Wil- lockx. Petrus De Backer. Boeman en zn. Paul Van Gucht, Pierre Buys. De Bleser-Van Hoof. Petrus Brusselman en Pierre Al- brecht. De tandem De Ble ser-Van Hoof nam de eerste series voor hun re kening. Bij de jaarlingen stond er geen maat op het hok van Jozef De Schouwer met de 1. 4 en 8 en de eerst bon. Louis De Bondt was 2c en Cypriaan Jacobs won met de 3e prijs de zetnummer. Maurits Van Inghelgem met de 5e en 10e kreeg zijn jaarlingskensook goed thuis. P en zn Boeman. Jan Bessems. Jozef Platteau klas seerden zich in de eerste tien en Frans Peetcrs won aan de 37e prijs serie. In het samenspel - Zele - Lokeren - Kalken won Remi Clerick de le en 6e prijs. Vroege duiven voor Maurice Lebon. Petrus Seymortier, Phil. Staes. Ren Van Baste- laere. Julien Roelandt en Cesar Bosteels. Maar een heel knappe uitslag voor Benoit Van Hespen met de 3e en 9e. Ook Jozef Van Caneghem met de 12e en 13e. Pierre Vergeylen met de 18e en 23e. Theo Van Elsuweghe met de 17e en 26e prijs. Julien Roelandt met de 8e en 31e schreven de grote series achter hun naam. Bij de jaarlingen was het nogmaals Remi Clerick. die zich de beste toonde met de le en 5e prijs en twee volgduiven. Vroege duiven voor petrus Seymortier met een gezette duif en de hesp als resultaat, verder ook Pierre Verg- geylen, Gerard Van Wassen- hove. Alois Seymortier. Ce- sar Christiaens. Petrus Spa noghc. Leon Roels en Marcel Wauters, maar op deze vlucht ook opnieuw Benoit Van Hespen in de kijker met de 7, 13. 18. 38. 47 en twee koppels volgduiven en de eerste serie van drie aange duid. dit betekende heel wat voor Benoit Van Hespen, die bij de jaarlingen 5 op 5 scoorde en bij de oude 2 op 2. Jozef Van Roy met de 22e en 23c won ook serie tot 50. In het A.B.L.M.O. verbond was het Cl. Cruyplandt die bij de oude duiven de vlucht De Dourdan vlucht in het Land van Aalst ging bij de oude duiven naar Roger Pon- net voor AJanssens met de 2® en 7® prijs en Paul De Meerleer met de 3' en 10®. Frans Van Dorpe kwam er ook goed uit met de 12, 13, 15 en de mieze tot 2000. Vroege duiven voor Raoul en zn. Gallen Ghisl. Van Dorpe, Gaston Van Her- reweghe. Bij de jaarlingen speelde Frans Van Dorpe zich opnieuw in de kijker met de 1 9 en 10 prijs. Germain Ver- bruggen klokte niet alleen twee vroege duiven met de 2® en 8® maar won ook tot 1000. Vroege duiven in die reeks voor E. Caudron, P. De Graeve, G. Van der Stuyft, A. Janssens, J. Hendrickx, Slots en zn. In het Verbond Berlare - Wanzele werd het bij de oude duiven een overwinning voor Kamiel Van de Vurst uit Etampes voor ADe Bock met de 2' en 10c. Gustaaf Van Her- reweghe met de 3' en 6® prijs deed de beste zaak met de mieze tot 1000 en alle vroege series. A. Impens met de 4C en 14c kreeg ook zijn deel en met dc 5' prijs won Florent Wal- graeve nog tot 1000. Vroege prijzen voor Theo Coppens, Clement Baeyens, Oscar Bos- seman, J. Geldof, A. Boone, Oscar Stevens en De Roucke en zn. Bij de jaarlingen stond Marcel Smekens bovenaan de klasséring voor Florent Wal- graeve, Gilbert Gallc, Th. Coppens, J. Kerre, A. Impens, die tot 1000 won, Jos Van Malderen Clement Baeyens, Kamiel De Bruyne, R. Kep- pens, Julien Gaile, Etienne De Pauw, R. Uyttendaele, Fr. Dc Vuyst en Cesar Dauwe. In De Ware Dendervallei klokte Albert Van den Hauwe zich de hoofdprijs bij de oude uit Dourdan voor Gabriel Van Limbergen, die cr met de 2' en 10' prijs goed van af kwam. Vroege prijzen voor Frans Moens, Etienne De Backer, Gaston en zn. Slots, Adolf Van Boom, Jean Pierre Lem- mens, Jean De Clercq en Henri Van den Broeck. Bij de jaar lingen deed het Albert Van den Hauwe het nog maar eens en lukte een mooie dubbelslag. De erehaag werd gevormd door Petrus De Smet, Dom. De Vulder, De Bruyn - Van Pellicom, Theo De Brandt, Maurice Verhaevert, Jean De Clercq, Frans De Visscher, G. Lemmens en Edward Boon. In het Nieuw Verbond der Denderstreek speelde men ook Dourdan en daar blijft Albert Jolie de superkonditie van zijn hok demonstreren bij de oude met de 12, 4 en 12' prijs als vroegste resultaten en ook de eerste serie. Vroege duiven voor Gustaaf Van Her- re weghe, Kamiel De Sutter, Walter Van Miegroet, Jean Stockman, P. De Smet, Nest Van Waeyenberghe, Leus - Van Santé. Met de 16' en 18' haalde Achiel Leus een goede uitslag en Jules Van Hese met de 13' en 29' won een aange duide serie, dit deed ook Alois Geldof aan de 42' prijs, met zijn gedubbelde jaarduiven aan de 38' en 50' mag Paul Poppe zeker niet klagen. Bij de jaarlingen wordt de vluchtzege opgetekend achter de naam van August De Vijlder voor Albert Jolie, die zijn eerst af gegeven duif klokt en wint tot 1000. Vroege prijzen voor D. en zoon Van der Snickt, Roger Thierens, Raymond Van Ho le winckel, Alois Geldof, Pe trus De Smet, Francois De Meersman, Gilbert Van den Durpel en Emiel Pletinck. Aan dc 13' prijs heeft Petrus De Smet een koppel volgduiven op de uitslag. Paul Poppe zet zijn twee jaarduiven op de 14' en 23' plaats en dit is een mieze tot 1000 en series tot 100. Roger Drieghe met de 4' en 21' won series tot 100. Dc Bourges vlucht in Fond club der Denderstreek werd bij de oude met een straat voorsprong gewonnen door De Vuyst - Rasschaert uit Schel lebelle voor Roger De Meyer die met de 2,6 en 13' een goed resultaat maakte. Ook Luc De Geest met dc 3, 8 en 9' mocht zich tevreden achten met de prestaties van zijn duifjes en dit deed ook het hok Bovijn, met de 5' en 14'. Vroege dui ven ook voor André De Grove, Herman Van de Sype, Willy Baeten, Willy Van den Eynde, Roger De Geyter, Octaaf De Bruyn. Bij de jaarlingen zorgde Pierre Mommens er voor dat de Bug- ge nhoutse vlag in de top zat met de overwinning. Luc en zn. Flamée en Luc De Geest flankeerden de overwinnaar. Raoul De Jonckheere was ook reeds in de top te vinden met de 4,7 en 12 en Willy Baeten met de 5, 10 en 13 liet zich samen met Herman Van de Sype met de 6 en 11' ook hoog noteren. Vroege prijzen voor Octaaf De Bruyn, Gaston Van Stuy- vendael, Pieter De Busschere en Paul De Meerleer. De Poitiers vlucht in De Reis duif Dendermonde voor oude duiven werd gewonnen door Roger Drieghe, die een bij zonder goede uitslag kon voor leggen met daarnaast nog de 6, 10 en 23' prijs. Achiel De Vos werd tweede en Gilbert Van den Durpel met de 3' en 7' prijs klokte zijn 1' en 2' afge geven en won er de dikke se ries mee. Een andere uitblin ker was alleszins Gilbert Van der Putten, die zijn 5 duiven op de uitslag zette met de 4, 18, 19, 38 en 47'. Zetelfabriek De Man won de 5' en 15' en Me vrouw De Kerpel won 6 prij-" zen van 9 duiven met de 8, 11, 20, 24, 50 en 55. Marcel Van Haesendonck werd 9'. In het Land van Aalst noem den de uitblinkers op de Poi tiers vlucht Jozef De Moor, Roger De Geyter, Gaston en zn. Slots. Emiel Bauwens, Dominique De Vulder, Bruy- landt en zn., Dhaese - Van der Eecken, Jozef Ponnet, Paul De Graeve, Cherie De Saedeleer, en Herman Van de Sype. In Eerl(jk moet niemand vre zen te Lokeren klokte Adhe- mar Lerno de eerste duif uit Bourges voor Emiel Verstrae- ten die de 2, 3, en 4' prijs voor zijn rekening nam. Olivier Van Driessche was 5'. Waele uit Wieze voor Petrus en zn. Boeman uil Buggenhout en vroege duiven gingen er naar Dr. Huyseghom, Karei Van Malderen, Kamiel Van den Bossche, Felix Verdoodt, Jan Daelemans, Mevrouw De Kerpel. In het Schelde- en Durme verbond uit Dourdan ging de overwinning bij de oude dui ven naar Roger Van Peteghem voor Leon Roels en Georges De Mulder. Robert Van Hecke met de 4' en 7' won de eerste serie. Ook Ferdinand Roels met de 8' en 20' en Van Door- selaere - Christiaens met de 5' en 22' wonnen ook een aange duide serie. Maurice De Rijcke won tot 100 aan de 51' prijs. Bij de jaarlingen was de eerste prijs voor Remy Blan/- quaert en daarna volgden De Praetere - De Lausnay met een reeks prijzen of de 2, 3, 8. 17, 23. 33, 34, 45, 53, 56, 57, 58,60. Vroege prijzen voor Bernard Van Migerode, Maurice Ren neboog, Dhaene - Kindt, Christiaens - Aelterman, Au gust Vion, Raymond Van Ho- lewinckel. Alfons Van Dries sche met 8 prijzen van 13 dui ven kwam er goed uit met de 12. 19, 25, 32, 47, 55, 57 en ook de eerste serie tot 50. De Poitiers vlucht in de Lo- kerse Fondclub werd gewon nen door Piens en zonen voor Raymond en zoon Verhaegen, die er met de 2, 6, 14', 28' en 41' goed uitkwamen. Vroege duiven waren er voor Antoine Bral, Armand Seghers, J. Van Repoorter, Gerard Boone, Oc taaf Hebberecht. Aan de 10* prijs won Etienne Van Hecke een hoge zetnummer. De Orleans vlucht in Union Waasland - Halve fond werd een succes voor Gaston Del saert met de 1, 2,3. Vroege duiven voor G. Missegers, Hendrickx en zn.; M. Gou- blomme met de 6' en 7'. Dé- sire Acker begon aan de 8' prijs met zijn eerste afgegeven en de dti was de mieze tot 2000. In de top van de klasse ring ook nog de namen van Ar- thur De Schepper, M. Clap- paert, De Kegel - Wieme, Achiel Van Loo. De grootste series gingen naar Désiré Acke, de gebroeders Dhaese. De tijdrace uit Dourdan te Serskamp wint bij de oude duiven gewonnen door de ge broeders Van der Haeghen, voor Anna Vertriest, Edgaró Cattoir, A. Van Leuven, H. Vlaeminck, Marcel Erauw, D. Janssens en Raoul en zn. Galle. Bij de jaarlingen de 1' en 6' voor Gilbert Van der Stuyft, de 2' en 5' voor H. Janssens, Etienne Eeckhout (3e), Etienne Van den Broeck (4' en 8'), Gustaaf Van Hcr- reweghe (7') en André Van Leuven (9®). BENO won voor M. Moortgat, J. Mannaert. J. Nobels en J. Weerts. Jozef Van Heck met de 6.13.14 kwam er goed uit. Dit deed ook M. Waegeman niet de 7e en 12e en J. Mannaert met de 3.15en 16e prijs. Aan de 10e prijs klokte Fr. Keppens de gewaarborg de zetnummer. De grote bonseries gingen aan de 28c prijs naar A. De Proft. aan de 43e naar J. Van Hecke. aan de 54e prijs naar J. Saerens. In de jaarduiven werd de vlucht gewonnen door D. Huyck voor F. De Vuylder. P. Van Landeghem, L. De Bondt. Fr. Spiessen. F. Schoof. C. Zoldermans. P. Tilley. Fr. Walraevens met de 9e en 14e en P. Van Steen met de 13e en 16e haalden goede resultaten, maar dit deden ook Myers en zn met dc 22e en 25e en met twee volgduiven betekende dit alle eerste series. Fr. Kinder mans. D. Huyck. L. en zn Joos wonnen ook bonseries. Bij de verenigde vrienden te St. Gillis Dendermonde zet ten De Backer de derde eerste prijs in evenveel weken achter zijn naam. Op de ereplaatsen stonden de broers Verleyen. Honore Van Waeyenberghe. Amede Ve ra. Benoit Pieters. Marcel Waegeman. Emiel Van der Jeugt, Frans Cool, Maes en zn en Mevrouw Van Vossole. Bij de jaarlingen de le en 3e voor Jozef Van Heek en vroege uitslagen voor Etien ne Roggeman. Maes en zn, Louis Vermeulen. Benoit Pieters. Frans Van Stichel. geb. Verleyen. Jozef Van Brempt. Robert Meskens. BENO

De Voorpost | 1979 | | pagina 33