Nieuwe individuele klassementen: jeugd meldt zich Jenny De Smet vierde Kunstgalerij PALET Tafeltennis in Dender-Schelde-Durme en Waasland De Voorpost - 13.7.1979-33 Fr. Courtensstr. 33 $330 DENDERM. tel. 052/21.46.10 «5». UITNODIGING De tentoonstelling is open alle weftdagerv van 9 tot 19 uur. - Zondagen van 10 tot 13 u. en van 14 tot 20 u. TOEGANG VRIJ. 43734 Het P.C. Oost-Vlaanderen ging onlangs over tot de toekenning van de nieuwe individuele klassementen voor het seizoen 1979-80, en dit voor de bij de KBTTB —Nederlandstalige Vleugel aangesloten spelers en speelsters, met klassementen lager dan B. Hierbij valt het onmiddellijk op dat voor wat de streek Dender-Schelde-Durme en Waasland betreft heel wat jongeren —zij het een eerste klassement wisten te verwerven of het hen reeds vorig jaar toegekende aanzienlijk wisten te verbeteren. Een verdere opwaardering alvast van het speelpeil- wat de tafeltennissport in het algemeen moet tongoede komen. Rekening houdend met het feit dat, de Waaslanders Albert Schelfaut en Carl Van Camp hun klassement door de nationale klasseringskommissie dienden te ontvangen als B-spelers en dat enkele anderen door het P.C. Oost-Vlaanderen als kandidaat B-spelers of speelsters werden voorgedragen, volgen hieronder de nieuwe klasseringen per klub. Herleving Dendermonde DV 20 Dames: Van Langenhove Linda C4, Van Langen hove Gerda C6, Myriam Macharis C6. De overige Herlevingsdames blijven niet-geklasseerd. Heren: Vermeulen Dany C4, Boudou Jean DO, De Bruyne Marcel 00, Mestdagh Karei DO, Van Langenhove Hubert D2, Tecqmenne Roger D2, Ring Guido D2, Boudou Bob D2, Inze Hector D2, Van Malderen Guy D4, Van Dam me Dirk D4, Steiger Detlef D6, Eemans Pierre D6, Van Damme Freddy D6, Van Extergem Jaak D6, Van Extergem Frangois D6, Vermeulen Constant D6, De Maeyer Jozef D6. De overige heren blijven niet geklasseerd. HKH hamme OV86 Dames: Geen geklas- seerden. Heren: DrieghePaul (D2) STraetman Eug (D4) Ver schelden Luc (D4) Waegeman Erik (D4) Baert Dirk (D6) Peeters Pierre (D6) Muylaert M (D6) Eickerlyc Aalst 0V 83 DamesGeen geklas- seerden. Heren: De Bock Mare (D2) Fleurinck Marc (D2) Kinck Christian (D2) Pauwels Paul (D4) Tas Gilbert (D4) Boeckens Jaak (D6) De Bock Henri (D6) De Cordier Erik (D6) De Knibber Noél (D6) De Smet Victor (D6) DE Wolf Roger (D6) Gijse- linck Paul (D6) Pauwels Erik(D6)V.D. Steen Dirk (D6) Van Dorpe Paul (D6) Van er Marck Tom (D6) Van der Schueren Dirk (D6) Patro-Tivoli Hamme 0V 96 Dames: Geen geklas- seerden Heren: De Keyser Mare (D2) De Schoesitter Paul (D4) Thysbaert Dany (D4) Van Cauter Peter (D6 Van Cauwenberghe Jozef (D6) Van Dender Fran- gois (D6) Vlierkouter Hamme OV 98 Dames: geen geklas- seerden Heren: Van de Velde Edwin (D4) De Kimpe André (D6) Permentier Cesar (D6) Segers Roby (D6) Lebbeke OV104 Damesgeen geklas- seerden HerenDe Ruysscher Wim (D6) De Smedt Gilbert (D6) Heyvaert Luc (D6) Van Biesen Emiel (D6) TTC Wetteren OV 103 Damesgeen geklas- seerden Heren: De Cock Paul (D6) Matthijs Herve (D6) Van Doorselaer Herwig (D6) Van Doorselaer Paul (D6) Van Rossem Mare (D6) Luc Verdummen werd kampioen bij biljartklub -Tul-tut' te Waasmunster. Bij BC Mickey Toppers te Lokeren-Heirbrug werd Maurice De Clercq de nieuwe kampioenmd) VK Gaverland werd ontvangen op kasteel Cortewal en kreeg gelukwensen van het gemeentebes- ur "a het behalen van de titel in het liefhebbersvoetbal(dw) Madeion Opdorp 0V106 Damesgeen geklas- seerden Heren: Van den Berghe Paul (D6) TTC Temse OV 56 Damesgeen geklas- seerden HerenMaerevoet Mar cel (D2) Boel John (D4) Maerevoet Werner (D4) Van Bael Jos (D4) Weyn Emiel (D4) Belpaire JB (D6) Maerevoet Jan (D6) Meersman Tony (D6) Temmerman Frans (D6) Van den Broeck Piet (D6) TTC Wichelen OV 72 Dames: geen geklas- seerden Heren: Van der Plas Jozef (D6) Fonteyne Gustaaf (D6) Schuddinck Johan(D6 Melsele 0V 46 Dames: geen geklas- seerden Heren: Verstraeten Erik (D6) Braem Rene (DO) Vereist Paul DO) Braem Ronny (D2 Verstraeten Raf (D2) Meclercq JP (D4) V. D. Eeckhoudt Marc (D4) Van Bogaert Gilbert (D4) Verstraeten Hugo (D4) Verstraeten Paul (D4) Cant Freddy (D6) Cools Dirk (D6) De Baere Marc (D6) De Clercq Louis (D6) De Rijck Guy (D6 Ivens Dirk (D6) Verstraeten Guido (D6) Schippers Kamiel (D6) Van Leuvenhage Guido (D6) Vereist Dirk (D6) Vereist Eric (D6) TTC Beveren OV 85 Dames: geen geklas- seerden Heren: De Scheemacker Frans (D4) Van Bogaert Paul (D4) Baeckeland Ronny (D6) Bettens Rudy (D6) De Bock Renaet (D6) Felix Rudy (D6) Van Osselaere Jo (D6) Van Raemdonck (D6) Ven- nens P(D6). TTC Haasdonk OV 90 Damesgeen geklas- seerden Heren: Staes Romain (D6) Van Vaerenbergh Peter (D6 TTC Kemzeke OV 93 Dames: geen geklas- seerden HerenDe Coene Ar- mand (DO) De Clercq Erick (D2) De Smet Roland (D4) Vermeulen Marc (D4) Baes Marc (D6) TTC Kieldrecht 0V 43 Dames: Lampers M (C2) Strylaert m (C2) Imbrecht M(C6) Heren: De Wilde Hurby (C2) Van Puympbroeck Gunter (C4) De Witte Patrick (DO) Van Hende Benny (DO) Struylaert Luc (DO) Bleyenbergh Stefaan (D4) De Witte Erik (D4) Lampers M (D6) Dillis Franky (D6) Struy laert M (D6) TTC Krulbeke OV101 Damesgeen geklas- seerden Heren: Peeters Jacques (D6) Van Royen Simon St Niklase 0V 39 Dames: Cordemans Lin da (C6) - Krista De Boes voorgesteld als B- speeister Heren: Snellings Her man (CO) Amelinckx Hedwig (C4) Messagie Frans (C4) De Boes Florent (C4) Schelfaut Antdré (C6) De Bosschere Dirk (DO) De Bosschere Luc (DO) De Niel Jacques (DO) De Pauw Freddy (DO) Corryn Gunter (D2) Daems Peter (D2) De Boes Krista (D2 De Niel Johari (D2) Geussens Bart (D2) Snel lings Jo (D2) Van Belle- ghem Hendrick (D2) De Neve Rigi (D4) Geussens Toni (D4) Van Remoor- tere Franky (D4) Wuytack Pierre (D4) Colyn Alois (D6) Coppens Robert (D6) Cordemans Linda (D6) De Burggrave Antoin (D6) De Witte Bruno (D6) Geussens Stefan (D6 Govaert Jozel (D6) Grunewald Paul (D6) Laureys Peter (D6) Mast- booms Franky (D6) Mes sagie Luc (D6) Smet André (D6) Kemzeke 0V 93 Dames: geen geklas- seerden Herengeen geklas- seerden. Herleving Dendermonde - Vakantietrainingen Zoals reeds eerder ge steld wil men bij TTC Herleving van geen ver pozing weten. Zonder te gaan beweren dat de trainingen reeds worden opgedreven is het zo, dat gedurdende de verlof periode de mogelijkheid blijft intens te trainen. Gedurende de maanden juli en augustus elke woensdag van 19 tot 20 uur voor vrouwen en mannen seniores. Dit is de Jeugd onder leiding van trainer Karei Mest dagh en vanaf 20 uur voor vrouwen en mannen seniores. Dit in de be nedenverdieping van het zwembad Olympos-Leo- pold II laan te Dender monde. In de week van 3 tot 9 SEPTEMBER 1979 wordt de volle aktiviteit dan hervat met twee-jeugd en twee-seniorstrainingen per week en wordt in het kader van St Gillis ker mis een drievoudige prestatie gebracht met o.a. in dfiehoekstornooi (Oost-Vlaanderen, Ant- werpen-Brabant) Een jeugdtornooi en een Open kriterium voor dames en heren seniors. Belanstellenden voor de tafeltennissport in het Dendermondse doen er best aan thans kontakt op te nemen met het Herlevingbestuur. Men kan inzake opleiding, trainigen, aansluiting enz terecht bij C. Ver meulen, Weggevoerden- straat, 48; 9330 Den dermonde- Tel. 21.29.64. Zoals het hoort wenst Herleving in het wereld jaar van het kind- een speciale inspanning te brengen voor de jeugd- daarom wordt een bij zonder aksent gelegd in de opleiding van de jeugd- en wordt nog heel wat in petto gehouden voor de maanden sep- tember-oktober-novem- beren december. Bericht aan de Tafel- tennisklubs «Dender- Schelde-Durme-Waas- land» In het vooruitzciht van het komend tafeltennis- en kompetitieseizoen waaraan het weekblad «De Voorpost» een ruime belangstelling wil be steden worden de klubs verzocht in verbinding te treden met onze tafel tennis medewerker Con stant Vermeulen, Weg gevoerdenstraat, 48; 9330 Dendermonde Tel 052/21.29.64. Uw klubleven, vooruit zichten en prestaties kunt U op deze wijze op een heel wat bredere basis dan in het ver leden ter kennis brengen. V.C. Walter Geurts uit Destelbergen werd afgetekend winnaar te Hansevelde Franky Wielandt na zijn zege bij de liefhebbers te Sinaai. (md) De beslissende ontspanning met Dirk Heirwegh, Adri De Maesschalck en De Veerman, (gb) Grote prijs Dolf Peelers voor pony's. De zegevierende aankomst van De Geert met Migo. (dw) De vrouwen hadden het koer- splunje aangetrokken te Zout leeuw. Met 31 verschenen ze aan de startlijn voor een wed strijd over 50 kilometer. Ria Herrygers uit Kalmthout was er de sterkste. Ze ging met ruim een halve minuut Sonia Pleysier vooraf. Jenny De Smet had voor een keer de goede trein gemist en moest zich tevreden stellen met een vierde plaats op 2'50" van de sterk uit de hoek komende Herrygers. Geen nood echter, want Jenny heeft momenteel de goede konditie te pakken, zodat \jje eerstdaags weer een nieuwe overwinning zullen mogen no teren van deze nog jonge ren- ster.

De Voorpost | 1979 | | pagina 33