Lutterzele klopt F.C. Boonwijk in eigen vestin| Beker van de Denderstreek Beker van de Denderstreek 24 - 10.8.1979 - De Voorpost heeft onze ervaring terzakeJJ1 al geleerd dat we niet zo' gauw de bal misslagen. Te-® gen vierde provinciale!® Schoonaarde kwam de lo-~j kalen er amper bij te pas Marc Van Hauwermeirer. had al in de eerste helft voor. twee bezoekende doelpun ten gezorgd. Baasrode zoi net voor rust even weten te j milderen en korte tijd enige" pressie uitvoeren. Maau^ toen Philippe Van Eetveldf een derde doelpunt lukte was het Baasroods lot be j zegeld. B Boonwijk - Lutterzele 1-a« De St. Gillisse derby tussejf F.C. Boonwijk en Lutterzel™ is uitgegroeid tot een sporj tieve partij. De lokalei kwamen rond het kwartief op voorsprong langs Vai Der Meersch die een hoelf schop tot een doelpunt wis^ Overmere - Oudegem 2-2 F.C. Oudegem heeft het te gen de lokale vierde provin- cialer niet gemakkelijk ge had. Laat het ons hier maar gerust neerpennen dat Overmere doorlopend iets sterker bleef dan de Oude- gemse kampioenen. Eigenlijk is dat niet zo lo gisch. Ook verleden sei zoen wou iedereen winnen tegen de leidersploeg. Wel licht hebben de lokalen zich ook nu enigszins overtrof fen. Aan de rust was de stand reeds 1-0. Maar on middellijk na de kampwisse ling scoorde Oudegem slag op slag twee doelpunten. Nieuweling Van Hoecke nam de eerste voltreffer voor zijn rekening en de te ruggekeerde desident Ra- ouil Abbeel tekende num mer twee aan. Wie dacht dat het Overmeerse bo- bijntje op dat ogenblik af was vergistte zich duchtig. De lokalen sloegen nog tij dig terug. Bovendien toon den ze zich in de straf schoppen ook sterker (3-2), In de Oudegemse voetbal kringen riep men wel enigs zins verzachtende omstan digheden in. Ook hier ont braken enkele basispionnen (Marien en De Bleeckere) en bovendien is men van oordeel dat die Dender streekbeker dan ook niet zo belangrijk is. Met Rapide Lebbeke is de volgende te genstrever ook een vierde provincialer. mwrf KAVD wonnen met 3-2 tegen hun Buggenhoutse Beker der Denderstreek: de invallers kollega's. (v) VW Hamme-Latem 3-2. Een Latemse aanval wordt onderschept door Van Buyten. (wimvc) Steenbergen had voor de rust al een eerste voltreffer voor zijn rekening geno men. Na de kampwisseling verdubbelde Luc Veree- cken de cijfers Van Herre- weghe zou uiteindelijk de definitieve eindstand vast leggen. Globaal gezien was men in Appels tevreden na dit eerste vertoon. Men is er van oordeel dat de ploeg sterker is dan vorig seizoen. Voor de Spartanen is Wi chelen de volgende tegen stander. Die wedstrijd wordt zaterdag om 18 uur ge speeld op het veld van Sparta Appels. FC Lutterzele. (an) Boonwijk-Lutterzele I -2Een hachelijk standje voor de kooi van de thuisploeg VW Hamme-Latem 3-2. De Hamse verdediging weet het kamp te ontzetten Val. Overmere - Appels 0-3 De bezoekers hebben de geboden kansen benut, niettegenstaande de wed strijd globaal genomen eer der een evenwichtig verloop kende. Maar als er doelpun ten moeten worden aange tekend moet men bij de zaak zijn en dat was deze keer het geval met de Spar tanen. Nieuweling Van Eendr. St. Gillis - Berlare 1-0 Met nipte maar verdiende cijfers is Eendracht St. Gillis de baas gebleven over Ber lare. Gemakkelijk is dat evenwel niet gegaan. Inte gendeel. De bezoekers schenen over een sterkere fysiek te beschikken. In St. Gillis geeft men grif toe dat men in dat opzicht nog niet het vereiste peil heeft be reikt Het is daarbij duidelijk dat enkele spelers het blijk baar nog niet zo nauw na men met de oefenstonden. Leo Putteman werd door trainer Aerts al na tien minu ten naar de kleedkamer venwezen toen bleek dat hij eenvoudigweg niet uit zijn broek kon. Net voor de rust scoorde Frans Peeleman het enige doelpunt van deze partij. Na de kampwisseling Baasrodc-Schoonaarde 1-3. De thuisploeg zal ook uit deze aktie geen tweede doelpunt kunnen puren, (an) Baasrode-Schoohaarde 1-3. Na de hekerwedstrijden voor Denderstreek worden er strafschoppen getrapt.

De Voorpost | 1979 | | pagina 24