JEAN-PIERRE CHRISTIAENS EN EDDY VAN PUYVELDE PRIJSSCHUTTERS Overmere, Oudegem en Haaltert met monsterscore Beker van de Denderstreek Beker van de Denderstreek RC Lebbeke (v) 20 - 17.8.1979 - De Voorpost Geen spektakulaire gebeurtenissen tijdens de tweede 111 ronde van de beker van de Denderstreek. Twee voet- Damme, Jean Pierre Chtis- uitslag is weinig bemoed- tiaens, Philippe Hoogewijs. gend voor de lokalen, vooral bailers lieten zich gelden als prijsschutter. Dat was het K.A.V.D. Jean Pierre Hey- dan omdat de tegenstander - - - - vaert, Freddy Callaert, Luc amper vier trainingen achter De Donder, Antoine Wie- de rug had. (uitslag straf- geval voor Jean Pierre Christiaens van S.K. Grember- i gen en Eddy Van Puyvelde van Wiebelen. Beiden schijnen zich op te werpen als opportunisten. Jean rinckx.GuidoCatrysse.Guy schoppen 5-3) Pierre Christiaens is daarenboven een nieuweling Gobel,_Garry De Kinder, AP pejs JoeI Vane voor S.K. Grembergen. Deze ploeg scoorde in het ver leden tamelijk moeilijk. Met het aanwerven van Zeie naar Christiaens schijnt het in dat opzicht de witte a- merel te hebben gevonden. Een opvallende score is APPF. q wiphfl fn 1-d sen'^nc ?°Vfr'V,!' het verlies van Sparta Appels dat wel als een verras- APPELS WICHELEN 1-4 Van Steenberqhe, Luc Ver- sing overkwam. Daarentegen lag de afgetekende winst van het sterke Lutterzele tegen het zwakke Red- star Opdorp enigszins in de lijn van de verwachtingen. e Moor- Rene De Man, Danny De tele, Raymond Van Herre- Vos, Gert Godin, Paul Ze- weghe, Remy Notte, Franky Van Goethem, Eddy Maris- S.K. GREMBERGEN - j K.A.V.D. (reserven) 3-1 "S.K. Grembergen heeft te gen de invallers van K.A.V. Dendermonde een gunstig indruk gelaten. De ploeg cijfers. Een schot van Fran cis Van Der Straeten sloeg vervolgens nog tegen het doelhout te pletter en even Van Steenberghe, Luc Ver- De lokalen hebben maar eecken, Patrick Goossens, weinig kans gehad om echt Peter Pieters, Nico Van Ca in de wedstrijd te komen, kenberghe. Zoals de uitslag duidelijk Wichelen. Bart Strengs, laat vermoeden waren de Micom Hoogewijs, Lud De bezoekers sterker en werd Nooze, Antoine Van Hoec- er vooraan stukken beter af- ke, Peter De Winter, Eddy gewerkt. Langs Appelse kant De Winter, PatrickVerstrae- late was er een knappe was er weini9 sPrake van ten' Guid0 Janssens- Jac" later was er een Knappe .rr. nQ1 niloc ctooman fh^v Van tussenkomst nodig van van vooratter Herman doelman Heyvaert om S.K Burghgraeve is duidelijk afwerking vermits er nauwe lijks kansen werden gekre- ëerd. Al aan de rust hadden x sterker dan vorig jaar. Dat f komt omdat de nieuw aan- geworven spelers stuk voor stuk mevallers blijken te Bc zijn. Die indruk had men trouwens al eerder. Ook te gen K.A.V.D. kwam dat dui- ■M delijk tot uiting. Anderzijds schijnen enkele jongere voetballers al rijper te zijn en met één bekwaam om de kern te versterken. In de Grembergse klubmiddens 9 heerst dan ook een voor- fl zichtig optimisme. Voor zichtig omdat het nog wat vroeg is om mosselen te roepen. Anderzijds omdat het uitvallen van spelers m door kwetsuren vlug de hui- li dige gang van zaken een if negatieve wending kan ge il ven. Langs Dendermondse U kant bleek men weinig inzet Jj aan de dag te leggen. Al- W> leen tijdens de eerste twin- Iy' tig minuten wisten de paarsblauwen een lichte vlidmeerderheid af te dwingen. Toen Rene De Man van het strijdtoneel verdween was het uit met Bi K.A.V.D. dat vanaf dat ogenblik de wet moest on- dergaan van een vinniger en vlugger S.K. Grember gen. Langs Jean Pierre Christiaens, waren de loka len al in de eerste helft aan van een derde doelpunt te houden. Kon Danny De Vos de bezoekers een 0-2 voor- enrnnn nrmohni imH op voorzet van Gert Godin even milderen, dan zou Jean Pierre Christiaens in de slotminuten met een derde voltreffer de eindcij fers vastleggen. Bij het ne men van de strafschoppen won K.A.V.D met 3-4 cij fers. ques Steeman, Eddy Van Puyvelde, Frank De Roo- ver. BUGGENHOUT - OVER- MERE 0-10 Eenrichtingsvoetbal zoals sprong opgebouwd langs opportunist Van Puyvelde. Deze 'speler lukte na de kampwisseling nog een de uitslag ontegensprekelijk derde voltreffer. Raymond laat vermoeden. Het waren Van Herreweghe zou kort ook de invallers van Sparta daarop het enig lokaal doel- die het tegen Overmere punt lukken. In de slotminu- dienden op te nemen. Aan ten wist Eddy De Winter de de rust was de stand reeds Beker van de Denderstreek. Reeds in het eerste kwartier kwam Oudegem op voorsprong (v) kerke. Niettegenstaande de stand aan de rust nog blank was, werden na de kamp wisseling de Lebbekenaars met zomaar eventjes4-0 cij fers afgedroogd. Naar ver luidt was doelman Herman Van Mossevelde niet ge heel in zijn dagje. Dat laat de uitslag vermoeden. OPSTAL - BAASRODE 0-4 Beter vertoon van de be zoekers ten opzichte van vorige week. Net als verle den week ontbraken er deze keer nog een paar titu larissen zoals Gerlo, Hen- drickx en Verheyden. Na een gelijkopgaande eerste helft schoten de Baasrodenaars na de koffie uit hun stof. Met een afstandschot kogelde Jacobs de eerste voltreffer in de plaatselijke netten. Trainer Roland D'Hondt verdubbelde niet veel later de stand, en Ivo Van Boven zou nadien nog twee voltref fers voor zijn rekening ne men. Alvast een positiever vertoon vanwege de Baas rodenaars na het bescha mend kijkstuk van de vorige wedstrijd. SCHOONAARDE - ST GILLIS 2-1 Het technisch beter St.- Gillis heeft het "moeten af leggen tegen het fysisch sterker Schoonaarde. Nochtans zag het er aan vankelijk naar uit dat de be zoekers weinig moeite zou den hebben om de vierde provincialers op te peuze len. Aan de rust hadden ze trouwens al een 0-1 voor sprong bewerkstelligt langs Frans Peelman. Toen in het begin van de tweede helft de plaatselijke voetballer Hubert Adam een straf schop tegen het doelhout joeg, dacht men dat het lo kale bobijntje van dan af voorgoed zou af zijn. Niets was minder waar. Korte tijd later viel de gelijkmaker langs Herman Adam. In het Beker van de Denderstreek. De stevige kern van SK Grembergen. (wim vc) het kastje naar de muur ge- bovendien praktisch geen en André Temmerman j speeld. De bezoekers doelkansen af te dwingen, (tweemaal), kwamen er immers vrijwel Bij de lokalen skoorden E.D.M. nooit bij te pas, en wisten Rudy Aerts, Mare Burssens, Ook de tweede schiftings ronde heeft in ieder van de vier reeksen een paar op zienbarende als verras sende uitslagen laten opte kenen. In de A reeks schoot na een minder goed debuut S.K. Oudegem nu uit zijn krammen. Dat Racing Leb beke te licht zou worden be vonden kon men wel gis sen, maar dat S.K. negen maal de bal tegen het vijan delijk net zou deponeren hielden weinigen toch voor mogelijk. F.C. Lutterzele dat op de openingsdag Boon- wijk in eigen gras deed bij ten, heeft zijn tweede over winning binnenschot. Het won nu «zonder pardon» van R.S. Opdorp. F.C. Lut terzele bleek niet alleen schotvaardig maar schijnt over een degelijke defensie te beschikken. Deze werd tot nog toe slechts eenmaal voor een voldongen feit ge zet. S.K. Grembergen hield insgelijks de zegevlag aan de mast. Het won nu van Dendermonde met nogal royale 3-0 cijfers. Zijn ver dediging liep in twee wed strijden nog geen avenj op. In de B reeks heeft de splin- hield schietoefening en het wil ons voorkomen dat Eendracht naar een plaatsje in de halve finales knipoogt. Eendracht Winnik scoorde totnogtoe geen doelpunt in deze mini kom petitie. En hieruit kan men dan al voldoende afleiden dat de aanval het grote zor genkind van Eendracht zal worden. Meerbeke bleef ins gelijks op het winnende pad, al gebeurde het nu wel Grembergen. Luc De Lat- de winst gekomen. Na de -houwer. Dirk Mouton. kampwisseling waren het Francis Van Der Straeten, weerom de plaatselijken die Geert Brasseur, Guido Van het initiatief opeisten. Chris- Hese Alfons Van Mele, I tiaens, weer hij, verdub- Maurits Van Lembergen, belde al na tien minuten de Luc Tassent, Jan Van cijfers vast te leggen. Langs Appelse kant zoekt men als oorzaak voor de nederlaag het falen van opruimer Ro ger Notte die naar verluidt ziek op het terrein was ge komen. Hoe dan ook, de De uitslagen Reeks A 36 S.K. Lebbeke - R.C. Boonwijk 2-3 37. F.C. Lutterzele - Redstar Opdorp 3-0 38. S.K. Grembergen - KAV Denderm. 3-0 39. Sparta Buggenhout - S.K. Overmere 0-9 40. S.K. Oudegem - R.C. Lebbeke 9-0 41. Eendr. Opstal - F.C. Baasrode 0-4 42. Juv. Schoonaarde - St. Gillis Dend. 2-1 43. S.K. Berlare - Vient. Overmere 5-2 43. Sparta Appels - S.K. Wichelen 1-4 Reeks B 45. Eendr. Meldert - S.K. Welle 3-2 46. Panters Okegem - Baardegem 2-2 47. F.C. Denderleeuw - F.C. Doggen 5-2 48. S.K. Herdersem - V. Denderhoutem 0-2 49 Iddergem - F.C. Wieze 0-3 50. Wils Gijzegem - Shr. Moorsel 1-1 51. S.K. Erembodegem - Wils Hofstade 1-1 52. Wils Moorsel - T.K. Meldert 1-1 Reeks C 53. R.C Overboelare - S.V. Outer 2-1 54. S.V Voorde - F.C. Bonaza 6-2 55 V.K. Pollare - F.C, Maria-Lierde 7-1 56 Erwetegem - KSK Geraardsbergen o-1 57. Eendr. Oudenhove - F.C. Steenhuize 3-0 58. Sparta Geraardsbergen - Eendr. Winnik 0-0 59. V.K Onkerzele - Osta Meerbeke 1-2 60. R.C Ophasselt - Eendr. Deftinge 0-6 61. Eendr. Schendelbeke - V.K. Ninove 2-0 Reeks D 62. S.K. Woubrechtegem - F.C Kerkseken 2-1 63. F.C Westrem - S.K. Vlierzele 0-2 64. Sint Antelinks - S.K. Aalst 3-1 65 F.C; St. Raph. Herzele - Ede Haaltert 1-1 66. F.C. Oordegem - Gretenberge 1-2 67. Bavegem - Massemen niet med. 68. R.C. Haaltert - F.C. Smetlede 6-0 69. T. Borsbeke - Heldergem 4-2 70. Eendr. Nieuwerkerken - Hillegem 1-1 KALENDER Beker van de Denderstreek De zoveelste aanval 0-3 Na de kampwisseling waande men zich in een schietbarak. Vermelden we ter inlichting nog dat het eerste elftal van Sparta Buggenhout op diezelfde dag een vriendschappelijke wedstrijd speelde tegen het Brabantse Grimbergen en er met 1-2 cijfers won S.K. LEBBEKE - BOON- WUK 2-3 In deze wedstrijd waren het de invallers van S.K. Leb beke die uitkwamen tegen de Dendermondse vierde provincialer. Lebbeke was in de eerste helft de betere ploeg. In die periode kwam het ook op voorsprong langs Dirk Delsin. Na de kampwisseling liepen de bezoekers in de kortste tijd tot 1-3 uit met doelpunten langs Marc Verhelst, Jean De Keyser en Pierre Peet- ers. In het laatste wedstrijd gedeelte waarin Lebbeke opnieuw het initiatief ging opeisen kon Johan Pieters nog even milderen. Ook hier waren het dus zoals gemeld de Lebbeekse invallers. Het eerste elftal speelde op dat ogenblik een oefenwedstrijd op het veld van het Brabantse Liede- laatste kwartier lukte Phi lippe Van Eetvelde zelfs de winninggoal. Een streep door de rekening van de Eendrachters die alvast met andere bedoelingen van stapel waren gelopen «Het kan verkeren» zei Bre- dero... BERLARE - OVERMERE 5-2 Vlotte en gemakkelijke zege van de lokalen. Al aan de rust was de wedstrijd zo goed als gespeeld. André Leon, Werner Van Hauwe en Marc Van Melckebeke hadden al een komfortabele voorsprong gerealiseerd. Net voor de kampwisseling sloegen de zwakke bezoe kers even terug, maar in de tweede helft waren het op nieuw de lokalen die nog duidelijker het initiatief voor zich opeisten en verder uit liepen langs André Leon en Frank De Grauwe. Naar het zich laat aanzien is het Ber- laarse elftal alvast een stuk verder dan vorig seizoen. LUTTERZELE - OPDORP 4-0 Het zwakke Redstar Op dorp werd op het veld van Lutterzele als het ware van ternieuwe derde provincia ler E. Meldert zijn eerste overwinning van deze kom petitie mogen boeken. Het won met klein verschil van S.K. Welle dat ondanks de nederlaag toch een goede indruk naliet Bij de rust luidde de stand 3-1Daarna echter zou Eendracht enigszins wegdeemsteren De wedstrijd van donderdag avond tegen Opwijk dat met 5-3 cijfers werd inge maakt, zat toen blijkbaar in de kuiten. En dat liet een zeer vlijtig Welle toe tot 3-2 te herleiden. T.K. Meldert bevestigde bij W Moosel zijn goede start. Het haalde een verdienstelijk gelijk spel. Hofstade moest zich bij S.K. Erembodegem met een gelijkspel tevreden ach ten. Een inslaand resultaat speelde Wieze voor mekaar bij Iddergem. Herdersem heeft zijn overwinning van de openingsdag bij Doggen behaald niet kunnen over doen. Het beet in eigen zand tegen Denderhoutem. Het hield echter de verlies cijfers laag. In de C reeks priemt uiteraard de nieuwe overwinning, en alweer met 6 doelpunten uitgedrukt van Voorde door, Ook Deftinge Zondag 19 augustus 1979 te 16,00 uur Reeks A 71. S.K. Wichelen - F.C. Lutterzele 72. R.C. Boonwijk - S.K. Grembergen 73. Redstar Opdorp - Sp. Buggenhout 74. KAV Dendermonde - S.K. Oudegem 75. S.K Overmere - Eendr. Opstal 76 Rapide Lebbeke - Juv. Schoonaarde 77. F.C Baasrode - S.K. Berlare 78. St. Gillis-Denderm. - Sparta Appels 79. Valentino Overmere - S.K. Lebbeke Reeks B 80. T.K. Meldert - Panters Okegem 81. S.K. Welle - F.C. Denderleeuw 82 Baardegem - S.K. Herdersem 84. V. Denderhoutem - Wils. Gijzegem 85 F.C. Wieze - S.K. Erembodegem 86. Schr. Moorsel - Wils Moorsel 87. Wils Hofstade - Eendr. Meldert Reeks C 88. V.K. Ninove - S.V. Voorde 89 S.V. Outer - V.K. Pollare 90. F.C. Bonanza - Erwetegem 91. F.C Maria-Lierde - Eendr. Oudenhove 92. KSK Geraardsbergen - Sparta Geraardsbergen 93. F.C. Steenhuize - V.K. Önkerzele 94. Eendr. Winnik - R.C. Ophasselt 95. Osta Meerbeke - Eendr. Schendelbeke 96. V.C. Deftinge - R.C. Overboelare Reeks D 97. Sp. Heldergem - F.C. Westrem 98. F.C. Kerksken - Sint Antelinks 99. S.K. Vlierzele - F.C. St. Raph. Herzele 1Ó0. S.K. Aalst - F.C. Oordegem 101. Ede Haaltert - Bavegem 102. Grotenberge - R.C. Haaltert 103 Massemen - Eendr Nieuwerkerken 104. F.C. Smetlede - T Borsbeke 105 Hillegem - S.K. Woubrechtegem De formatie van Oudegem die sterk uil de hoek kwam (v)

De Voorpost | 1979 | | pagina 20