/porten zo 3 c SPORT M A R OORRONDE WORDT TIJDENS WEEKEINDE GESPEELD TORNOOI V.K. MOORSELBAAN SUKSES OVER GANSE LIJN AFELTENNISCLUB LCKERLYC RGANISEERT EMONSTRATIE IATCH MET VAN E WALLE EN CHELFOUT F.C. Timarcha wint van V.K. Molenstraat DRUKKE TRANSFERPERIODE asketbaltornooi van B.C. Magnetrol wordt topper .T.S.A. VOETBAL GOLFBILJARTFEDERATIE De Voorpost - 24.8.1979 - 19 liefhebben SCHOOLSTRAAT 54 KOOLSTRAAT 159 AALST (053-21.25.56) GROOTHANDEL '5-= SPORTARTIKELEN DE... GROOTSTE SPORTZAAK dag 26 augustus vanaf tien uur op de terreinen van het l.T.O. aan de Welvaartstraat te Aalst is de lebbersbaksetbaiklub B.C. Magnetrol aan de organisa- van haar jaarlijks tornooi. Wie de deelnemende gen, die voorzitter Herman Goevaerts, sekretaris iert De Waele en het handvol bestuursleden, hebben getrokken bekijkt, weet dat deze mini kompetitie aan •toppen moet rijken. heeft inderdaad een Borghmans, de kam- ploegen op de kop pioenenformatie, B.B.C. De nen tikken, die in de Hoorn, de bekerlaureaat, van vorig seizoen een B.B.C. Van der Haegen, een laangevende rol hebben nieuweling over wie veel leeld. B.C. Studio goeds wordt verteld, en de inrichtende klub die op nieuw een prominente rol in de komende kompetitie wil vervullen. B.C. Magnetrol liet inderdaad enorme ver sterking aanrukken en het zou ons niet verbazen moest men meespelen in het titel- debat. Vandaar dat dit tornooi, dat eens te meer tot in de puntjes zal verzorgd zijn, zeker een verplaatsing waard is. We zijn er trou wens zeker van dat er in de normen van de liefhebbers basketbal gezien, basket van goede kwaliteit zal geser veerd worden. De reputatie die de deelnemers genieten staat hiervoor trouwens borg. Benieuwd is men te zien hoe de nieuwkomer B.B.C. Van der Haegen zich in dit hoge gezelschap zal gedragen. Voor deze klub is de deelname aan dit tornooi een leerzame test. Voor alle deelnemers een goede aan loop naar de kompetitie die omstreeks half september zal beginnen. En die span nend beloofd te worden. Al met al hopen de organizato- ren vooral dat de hemelslui zen zullen gesloten blijven. Het programma is als volgt: Schiftingen: 10 uur: B.B.C. Magnetrol - B.B.C. Van der Haegen 11 uur: B.B.C. De Hoorn - B.B.C. Studio Borghmans 14.30 u.: troosting 16 uur: finale 18 uur: prijsuitreiking. J.V.H. Tornooi V.K. Moorselbaan. De ploeg OCARINA. (Hugo) lens het weekeinde van 25 augustus wordt van wal gesto- met het MTSA bekertornooi. Het betreft de voorronde rvoor tien klubs aan de aftrap komen. Deze moeten er mekaar uitmaken wie naar de zestiende finales gaat. uilen dus vijf ploegen al direkt de rol moeten lossen, en iis uiterst moeilijk te bepalen wie al onmiddellijk zal 'ipt worden. Het is inderdaad zo dat menige klub tijdens ■dode» seizoen zich enigszins heeft versterkt. Op papier kt FC Jaca een meer dan behoorlijke kans om het een (le verder te schoppen. leweren echter niet dat FC iet volkomen kansloos is, we menen toch dat Jaca talent in huis heeft. Trekt die lijn door dan zou het ilijks logisch zijn dat FC we Wijk zich kwalifi ceert. We durven ook tippen op FC Camu Hofstade zelfs al kan niet worden ontkend, dat het een stekelige bekertrip voor de boeg heeft. Men mag inderdaad stellen dat FC Par king zich niet goedschiks zal laten maneuvreren. Wie van FC Zonneboys en VK Ade laars het zal halen, blijft een open vraag. Normaliter moet in de wedstrijd die zondag om 10 uur aan de Zandberg wordt gespeeld, UD Rayo Espagnol winnen van VK Star Boys. Deze voorspelling steunt in zonderheid op de verrichtin gen die de beide ploegen tij dens het recente seizoen op brachten. Dit bekertornooi is de aanloop naar de kompetitie die eens te meer spannend be loofd te worden. Het MTSA verbond kende net als de - meeste liefhebbers voetbal ver enigingen, de jongste jaren een haast'bestendige groei. Ook nu nemen tal van klubs aan de komende kompetitie deel. Or~ ganizatorisch komt er dan ook heel wat bij kijken. Het MTSA verbond sloot dan ook aan bij de KBLVV. Hierdoor zal het denkelijk van een groot pro bleem worden ontlast namelijk dat van de wedstrijdleiding. Er zullen nu alleszins meer refs ter beschikking zijn. Ook zui den de klubs meer dan waar schijnlijk kunnen genieten van een financiële opkikker. Want die kunnen alle liefhebbers- ploegen zeker gebruiken. JVH Het programma van de voor ronde: Zaterdag 25 augustus om 15 uur: Beukenhof: FC Jaca II-FC Sunset Zandberg: FC Parking-FC Camu Hofstade DN Haaltert: FC Zonneboys- VK Adelaars St.-Job (Terj.): FC 't Kloksken-FC Nieuwe Wijk Zondag 26 augustus 10 uur: Zandberg: VK Star Boys-UD Rayo Espagnol Bij een ideaal voetbalweer, werd voor de eerste maal van start gegaan met een tornooi, ingericht door V.K. Moorselbaan. Zes ploegen gingen gedurende twee dagen elkaar onderling bekampen: Amapola, Amera- ce, Parking, O.C. Aalst, Ocarina en uiteraard de inrich tende ploeg. d vrijdag 31 augustus aanstaande organiseert T.C. Elckerlyc Aalst een tafeltennisdemonstratie in J. Heeremanszaal, terein van Basketballklub kapi, Burchtstraat te Aalst. Deze demonstratie ge- surt in samenwerking met het stadsbestuur, e eigenlijke demonstratiematch tussen Norbert an De Walle, 6 x kampioen van België en Albert chelfout, beste speler van Oost-Vlaanderen, wordt jorafgegaan door een paar voorwedstrijden met kale spelers. et programma vangt aan te 20 uur en de inkom sdraagt 50 fr. Graag nodigt Tennisklub Elckerlyc ngs deze weg alle klubs en liefhebbers van tafel- nnis uit om deze unieke kans die in het Aalsterse or het eerst wordt geboden, te benutten en op de empel van het nakend seizoen met elkaar kennis te laken vooraleer tegen elkaar de kompetitiestrijd n te binden. G.V.d.B. Op woensdag 15 augustus, is het tornooi om de wis selbeker H. Leyssens gespeeld op het terrein van St. Job. De wedstrijd V.K. Molenstraat - St. Job werd na een spannend duel gewonnen door St. Job 1-2. F.C. Timarcha - Star Boys, draaiende ploeg van V.K. waarin Guy Van Leuven Molenstraat is gewonnen Timarcha op voorsprong met 6-1, met prachtige bracht 1-0, na de rust doelpunten van Eli Van maakte Roland Redant met Cauwenberch, Frans Mei een fraaie kopstoot de kebeek, en Roland Troch. stand gelijk 1-1. De strijd om De finale tussen V.K. Ti- de overwinning ging gelijk marchaenSt. Job werd een op, en het was Timarcha wedstrijd een finale waar die, na een inworp, zeer dig, met gelijkoplopende snel door Willy Alloo geno- kansen, en waar kort voor men, en afgegrond door rust St. Job na een alge- Franky Buysse de eind- mene aanval op 0-1 voor stand op 2-1 brachten. sprong kwam. Na de rust De strijd voor de derde en was het Timarcha die zwaar vierde plaatsen tussen V.K. op de verdediging van St. Molenstraat - V.K. Star- Job drukte. Hetwas dan ook Boys was een wedstrijd die op een van deze aanvallen- volledig door de goed dat, op dieptepas van Willy Alloo, weer Guy van Leuven onhoudbaar tegen de tou wen knalde: 1-1. Dit was ook de eindstand, waarna bij het nemen der straf schoppen Timarcha het met 4-3 haalde. De uitreiking der prijzen, door V.K. Molenstraat, na eerst op het ontstaan van deze wisselbeker de nadruk te hebben gelegd, en de bedanking voor de spor tieve geest der ploegen, de twee scheidrechters Valeer D'Herde en Louis Van der Veken kregen een aanden ken, en bekers voor V.K. Star-Boys, V.K. Molen straat en St. Job. De 1e plaats en Wisselbeker was voor F.C. Timarcha, voorde tweede maal mocht kapitein Willy Alloo deze prachtige herinering aan een be treurde vriend in ontvangst nemen; om deze volgend jaar mogelijk voorgoed te winnen. W.A. Amapola en Ocarina open den de reeks. Het werd eerst een aftasten langs bei de zijden. Maar spijts het fraaie technische spel van Amapola toonde Ocarina zich meer doeltreffnd en won deze wedstrijd met 0-3 cijfers. Parking-V.K. Moor selbaan werd geen pro bleemmatch: door V.K. Moorselbaan gemakkelijk gewonnen met 0-4 cijfers. O.C. Aalst en Amerace slo ten de eerste voetbaldag met een O.C. Aalst- overwinning 2-0. Door een puntensysteem kwamen Ocarina en V.K. Moorsel baan alleen aan de top voor deze eerste dag. Zondag 19 augustus, kwamen dan Amerace en Parking tegen over elkaar te staan. Par king won dit duel met 4-2. Volgde dan O.C. Aalst met Amapola en weer geen ge luk voor Amapola: steeds weer strandden hun pogin gen in de armen van een werkelijk briljante OC- doelman. O.C. Aalst won dan ook deze wedstrijd met verdiende 2-0 Volgde dan «de» burenmatch van het tomooi: Ocarina-V.K. Moorselbaan. De eerste helft toonde ons een supe rieur Ocarina wat resul teerde in een 2-0 voor sprong voor deze ploeg. Deze achterstand wak kerde slechts op de strijd lust aan van de V.K. Moor selbaan spelers gedurende de tweede helft en ze ble ken duidelijk de betere van het veld. Te laat echter. Hun totale inzet leverde slechts 1 -doelpunt op. Ocarina rondde dit tornooi af met verdiende 2-1 zege op V.K. Moorselbaan. De uiteindelijke overwin naar van dit spannend tor nooi werd dan ook Ocarina gevolgd door O.C. Aalst voor V.K. Moorselbaan. Parking behaalde nog de vierde plaats voor Amerace en Amapola. Na de uitreiking van de tro feeën werd er, samen met de ploegen, nog veel en lang nagekaart over de re sultaten en de prestaties, maar meer nog werd Bac chus uitbundig geëerd en menig glaasje fris gerstenat op de gezondheid van win naars en verliezers gehe ven: een waar sukses over de ganse lijn!!! C.A.T. Bij de Golfbiljartfederatie Aalst denkt men ook reeds aan het komende seizoen. De voorloper van de kompe titie was de transferperiode. En uit de opgave die hierna volgt kan men al afleiden dat heel wat spelers van klub wisselden. Ook is de kalender in de maak en we hopen deze in onze volgende uitgave integraal te kunnen publiceren. Jean Pierre Steenhaut, van Marcel Steenhaut, B.C. V.C. Cosmos naar B.C. Cosmos, B.C. Hand in hand Hand in hand Freddy De Winter, B.C. etbaltornooi Erembodegem. Ploeg Studio Borghmans derde in het tornooi. Basketbaltornooi Erembodegem. Ploeg De Hoorn werd in de finale door Newman geklopt Hand in hand, B.C. Moorsel André Van Goethem, B.C. Hand in hand, B.C. Moorsel Louis De Petter, B.C. Hand in hand, B.C. Moorsel Jean De Petter, B.C. Hand in hand, B.C. Moorsel Peter Van Geit, B.C. Johny Boys, B.C. Korte stokken Willy Van Geit, B.C. Johny Boys, B.C. Korte Stokken Erwin Peirlinck, B.C. Johny Boys, B.C Korte Stokken Jean Pierre Creygelman, B.C. Kravael, B.C Hand in Hand Rony Podevijn, B.C. Korte Stokken, B.C. Scotsching Eddy Boulonne, B.C. Kos- zen, B.C. Moorsel Hilaire De Leenheer, B.C. Koszen, B.C. Cosmos Rudi De Corte, B.C. Kos zen, B.C. Scotsching Albert Barrez, B.C. Moorsel, B.C. Hand in Hand Louis Monsieur, B.C. Moor sel, B.C. Hand in hand Jean Paul Moens, B.C. Fa- ber, B.C. Krijt op tijd Gilbert Van Branteghem, B.C. Faber, B.C. Johny Boys Cyriel Bauwens, B.C. Fa ber, B.C. Johny Boys Xaveer Buyl, B.C. Fosques, B.C. Kravael Paul Wille, B.C. Fosques B.C. Kravael Jozef Mertens, B.C. Fos ques, B.C. Rupa IHerman De Gols, B.C. Fos ques, B.C. Rupa Alfons De Gols, B.C. Fos ques, B.C. Rupa Petrus De Meersman, B.C Fosques, B.C. Rupa Hugo Geerts, B.C Fos ques, B.C. REupa Tornooi V.K. Moorselbaan. De ploeg V.K. Moorselbaan. (Hugo) Tornooi V.K. Moorselbaan. De ploeg O.C. AALST. (Hugo) Tornooi V.K. Moorselbaan. De ploeg AMA P0LA. (Hugo)

De Voorpost | 1979 | | pagina 19